PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Wimax و Wireless / شهر کرمان

...ALI...
03-05-2012, 18:20
با سلام

این صفحه مخصوص بررسی Wimax و Wireless شهر کرمان هستش.
دوستانی که این نوع اینترنت بی سیم رو تجربه کردند
نظراتشون رو همراه با پینگ و سرعت دانلود سرویسشون با ما به اشتراک بگذارند.

در کرمان دو شرکت Wimax رو ارائه می دهند

1- مبین نت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- ایرانسل

که هردو نماینده هایی در کرمان دارند که می تونید از داخل سایت های بالا مشخصاتشون رو پیدا کنید

ضمنن در صورت نیاز از اگاهی اوضاع ADSL شهر کرمان می تونید به تاپیک مربوطه به این آدرس مراجعه کنید:

Farhad 8904
03-05-2012, 19:18
با سلام

این صفحه مخصوص بررسی Wimax و Wireless شهر کرمان هستش.
دوستانی که این نوع اینترنت بی سیم رو تجربه کردند
نظراتشون رو همراه با پینگ و سرعت دانلود سرویسشون با ما به اشتراک بگذارند.

در کرمان دو شرکت Wimax رو ارائه می دهند

1- مبین نت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
2- ایرانسل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)

که هردو نماینده هایی در کرمان دارند که می تونید از داخل سایت های بالا مشخصاتشون رو پیدا کنید

ضمنن در صورت نیاز از اگاهی اوضاع ADSL شهر کرمان می تونید به تاپیک مربوطه به این آدرس مراجعه کنید:

وایمکس ایرانسل که هنوز در کرمان فعال نشده!! :20:

aliy2324
03-05-2012, 21:42
من شنیده بودم ایرانسل فقط برای 7 استان می تونه وایمکس ارائه بده که کرمان هم جزء این استان ها نیست . نمی دونم جدیدا قانون عوض شده یا نه اگه ایرانسل توی کرمان ارائه می ده دوستان اطلاع رسانی کنند بریم از ایرانسل بگیریم. از مبین نت که خیری ندیدیم

...ALI...
03-05-2012, 23:34
وایمکس ایرانسل که هنوز در کرمان فعال نشده!! :20:

:|
بهتر که نداره ...

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

من شنیده بودم ایرانسل فقط برای 7 استان می تونه وایمکس ارائه بده که کرمان هم جزء این استان ها نیست . نمی دونم جدیدا قانون عوض شده یا نه اگه ایرانسل توی کرمان ارائه می ده دوستان اطلاع رسانی کنند بریم از ایرانسل بگیریم. از مبین نت که خیری ندیدیم

ایرانسل از مبین باید بدتر باشه...
یک سال پیش در موردش می خوندم توی تهران که افتضاح بود.....
شما مبین نت دارین؟

...ALI...
04-05-2012, 19:25
واقعا کسی نداره تو کرمان وایمکس؟

VAHID
04-05-2012, 21:47
واقعا کسی نداره تو کرمان وایمکس؟

فکر کنم بیشتر بچه ها adsl داشته باشن .......اگر کسی وایمکس داره در مورد کیفیتش هم بگه

Grand
04-05-2012, 22:09
ما تو شرکت وایمکس مبین نت داریم افتضاح!

با اینکه توی منطقه پوشش سیگنال قوی قرار داریم اما آنتن دهیش خیلی کمه. آنتن روی مودم رو هم بهمون ندادن. سرعتشم که خیلی نوسان و قعطی داره.

metal0003
04-05-2012, 23:58
من نزدیک به 5 ماه دارم چون ADSL هم دارم فقط از دانلود شبانش استفاده میکنم سرعتش بیشتر وقتها 1مگ حدود 120 130 هست بجز 5 شنبه که خرابه کم میشه من هم روشنش نمی کنم چند باری هم دیدبانت برا تمدید ADSL رفتم خیلی هارو دیدم که وایمکس می گیرن !!

metal0003
05-05-2012, 00:07

با اینکه توی منطقه پوشش سیگنال قوی قرار داریم اما آنتن دهیش خیلی کمه. آنتن روی مودم رو هم بهمون ندادن. سرعتشم که خیلی نوسان و قعطی داره.

دوست عزیز مودم ببر نزدیک پنجره که انتن بیشتر بشه با کابل لن بکش کنار سیسیتم یا از وایرلس استفاده کن من هم همین مشکل داشتم حالا بیشتر وقتها 100% سیگنال دارم

aliy2324
05-05-2012, 09:16
:|
بهتر که نداره ...

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

ایرانسل از مبین باید بدتر باشه...
یک سال پیش در موردش می خوندم توی تهران که افتضاح بود.....
شما مبین نت دارین؟

من خودم تا همین چند روز پیش وایمکس داشتم ولی از وقتی که از مخابرات نامحدود گرفتم دیگه ترافیک جدید نخریدم. وایمکس مبین نت معمولیه گاهی وقت ها هم سرعت شبانه پایین میاد. ولی بنظر من بدترین ایرادش زود تمام شدن ترافیک بخصوص اینکه برای من چند بار پیش امد که تو ساعات رایگان ترافیکم تمام شد!

...ALI...
05-05-2012, 22:36

من خودم تا همین چند روز پیش وایمکس داشتم ولی از وقتی که از مخابرات نامحدود گرفتم دیگه ترافیک جدید نخریدم. وایمکس مبین نت معمولیه گاهی وقت ها هم سرعت شبانه پایین میاد. ولی بنظر من بدترین ایرادش زود تمام شدن ترافیک بخصوص اینکه برای من چند بار پیش امد که تو ساعات رایگان ترافیکم تمام شد!

دوستان لطفا یک پینگ 4.2.2.4 با wiamx تون بگیرین و ضمنا منطقه ای که هستید رو هم مشخص کنید

مرسی.

...ALI...
06-05-2012, 00:29
دوستانی که wimax دارن می شه مدل مودمشون رو بنویسن اینایی که بیرون می دن خیلی ها اونایی که تو خود سایت مبین هستش نیست....
اگر جاییم می شنایسین قیمت مناسب می دن رو هم ذکر کنید

با تشکر

...ALI...
07-05-2012, 14:15
حداقل بگید وایمکستون رو از کجا گرفتید؟

...ALI...
07-05-2012, 20:46
عصری رفتم خیابان فرودسی تا از شرکت مبین که البته نمایندش هست در اونجا اینترنت بگیرم ....
با وجود رفتار نه چندان خوب دروغینی که داشتن از شون سرویس گرفتم که در اخر یک از مسوولین اون شرکت که یک پسر 26 27 ساله بود به خاطر سوال من در مورد چگونگی سیستمشون و این که در صورت نصب مودم به وسیله ی خودم چرا باز خواستار گرفتم پول راه اندازی هستند به شکلی با من حرف زد که فکر کرد سر گردته هست و اونم لات سر میدونه....:21:
منم حالم به هم خورد از این مردم که شعور و اگاهی جذب مشتری رو در حد سخن گفن که ساده ترین و اولیه ترین ویژگیش هست رو ندارند....
منم که با این اوضاع adsl و فروشنده هاش اگاهی داشتم اشتراکم رو باطل کردم ...
با این شخصیت هایی که من دیدم اگر روز بعد مودم دچاره مشکل می شد پولشم از من می گرفت
خواهشا دوستان تمام موارد رو به شرکت های اصلی گزارش بدید
کمال بی فرهنگی مردم در قبال مردم هستش...

arash_7
17-06-2012, 14:23
من مبین نت دارم آره اون یارو تو فردوسی خیلی مزخرفه مدارکم رو پس گرفتم رفت امام جمعه گرفتم خواستی بگیری برو از آقای کلانتری 2234002 بگیر بچه خوبیه نماینده پشتیبان کرمان هم هست