PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سایت ارسال اس ام اس

matin_847
02-05-2012, 19:31
سلام دوستان
من توی اینترنت دنبال سایتی ایرانی برای ارسال اس ام اس گشتم ولی اون چیزی که مد نظر من بود پیدا نکردم
من یه سایت ایرانی می خوام که بشه با هاش 20 یا 30 پیام رایگان ارسال کرد و از همه مهم تر این که پیام ها را با شماره من ارسال نکنه با یه شماره ای شبیه 20003275 این ارسال کنه
دوستان لطفاً اگه سایتی با چنین مشخصاتی می شناسید معرفی کنید

hamed29
13-05-2012, 14:14
دوست عزیز نمیدونم این مطلب چقدر بدردتون مخوره ولی خوندنش ضرر نداره!
تو توضیحات که نوشته رایگان ولی من سر در نمیارم با این همه دنگ و فنگ چرا رایگانه؟!

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه سایت خیلی باحال پیدا کردم که می تونین تا روزی ۱۵۰ تا اس ام اس ( به صورت رایگان ) بفرستین ......
ابتدا به لینک زیر بروید. (روی آن کلیک کنید)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cat%2F1.aspx%2FKUQ28)

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cat%2F1.aspx%2FKUQ28)
ابتدا شماره خود را به صورت زیر وارد کنید تا کد فعال سازی به موبایلتون ارسال بشه.
98911345678+
شماره خودتونو بعد از 98+ بزنید بدون صفر
یعنی بجای صفر ، 98+ میذارین
بعد next رو میزنین
توی صفحه بعد تو قسمت ایمیل یه ایمیل الکی از خودتون میدین.
تو قسمت Alias هم اسمتونو میدین
تو قسمت پسورد هم 2بار پسورد میدین
به قسمت :Promotional code
کاری نداشته باشین
البته بایدKUQ28 باشه

تیک قسمت
I have read and accepted prices and terms of service
Free registration!!!
رو هم باید بذارین (فعال باشه)
بعد Register رو میزنین
به شماره موبایلتون که همون اول وارد کردین یه اس ام اس میاد که یه رمز 5 رقمیه اونو باید تو قسمت
:We have now sent you an activation code to your mobile. Please enter your code
وارد کنین.
وارد که کردین
Activate رو میزنین.
اینجا کار تموم میشه
حالا میرین به قسمت Account و بعد Show and edit your profile در اینجا Edit profile رو میزنین
در اینجا مقابل : Alias اسمتون رو مینویسین
در مقابل : City اسم شهرتون رو مینویسین
در مقابل Civil status
وضعیت خانوادگی (مجرد یا متاهل)
اگه مجردین Single و اگر متاهلین Married رو انتخاب کنین
و بعد جنسیت رو مشخص میکنین
اگه مرد هستین Male و اگه زن هستین Female رو انتخاب کنین
به قسمت ?Who can see your profile هم کاری نداشته باشین
حالا Save رو بزنین
اگه یه عکس هم از خودتون بزارین اس ام اس مجانی بیشتری میگیرین
واسه گذاشتن عکس هم به change picture میرین و از قسمت ...browse یه عکس از خودتون انتخواب میکنین و Save رو میزنین
از این به بعد شما میتونین به قمت send sms برین و از طریق این سایت اس ام اس رایگان بفرستین.

اینم توضیحات داخل اون سایت:

What is TalkSMS?
TalkSMS is a service which allows you to send SMS from the web to people worldwide. The price per message remains the same regardless of where in the world you send messages to. Messages you send will have your phone number as the sender address.

Payment
TalkSMS offers two different types of payment.

If you have a mobile phone in countries such as Norway, Sweden, Denmark and Latvia, you will pay by receiving a weekly billing message on your phone. For this, you will be given 30 SMS per day.

For all countries it is possible to pay using a credit card. Payment is initiated from the account page. You may choose the number of SMS per day you want (from 5 to 50), and you will only be charged EUR/USD 1 for the first week. More detailed information can be found on the account page.

Terms and conditions
In order to become a user of TalkSMS, you need to register an account (click on the "New user" link at the top of this page) and accept our terms and conditions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cat%2F16.aspx), and our prices ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cat%2F17.aspx).

TalkSMS is owned by Smart-SMS AS.

Smart-SMS AS
Postbox 528, Høyden
N-1522 Moss
Norway

Tel: +4769206925
E-mail: support@talksms.com

Fiscal number: 987 333 731

اینم یه سایت دیگه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Free SMS az Tarighe Wap

ba Mororgare gooshitoon varede site [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] beshid va pas az sabtnam az tarafe site ye sms miad ke toosh code fa"al sazie,pas az etmam sabtnam shoma mitoonid az tarighe wap be doostaneton sms free send konid

baray Tamdide Etebare Mjoy ham bayad Ruye Sponser h yani Tbligha Click konid ta behetun Etebar bede.
Faghat Bazi vaghta be irancell SmS hash nmiran ke Code faal sazish be dasrtetun berese