PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین آسمان دژ ( ایرانی )

coyot1904
02-05-2012, 09:37
سلام

می خواستم این بازی رو معرفی کنم چون فکر می کنم ایرانیه و حق این رو داره که توی بازی های مساوی خودش که همه خارجی هستند و فقط ترجمه ای هستند معرفی بشه
ضمن اینکه باید بگم این بازی چیزی از اونها کم نداره و در بعضی قسمت ها مخصوصا قسمت جنگش واقعا عالیه
توضیحاتی همراه با عکس راجب بازی می زارم امیدوارم خوشتون بیاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی آسمان دژ : سبک بازی استراتژی است و حال و هوای علمی و تخیلی به آن حکم فرما است . در این بازی کامپیوتری که در فضای ناشناخته هشت صد سال آینده رخ می دهد انسان ها برای بقا مجبور هستند نبردی بی پایان در برابر آدم آهنی داشته باشند… به گفته فرزام ملک آرا ، مدیر پروژه آسمان دژ این بازی آنلاین و مبتنی بر وب است. آسمان دژ یکی از اولین بازی‌های آنلاین تحت وب ایرانی است. این بازی در سبک علمی-تخیلی (Sci-Fi) و با موضوع فضایی تولید شده است. در این بازی، شما به عنوان فرمانده سیاره، شروع به ساختن تجهیزات برای ادامه بقا در فضا و ساخت سفینه‌های نظامی و ارتش برای مقابله با بازیکنان دیگر می‌کنید.این بازی نیازی به دانلود ندارد و به صورت آنلاین (حتی با دایال آپ) فقط با مراجعه به آدرس بازی، می‌توانید بازی را شروع کنید. در این بازی شما با دنیا در سال‌های دور آشنا می‌شوید، مفاهیم علمی بسیاری از فضا و آینده می‌آموزید، قدرت اداره یک سیاره یا چندین سیاره را در خود افزایش می‌دهید. در این بازی باید بجنگید، استراتژی بچینید و در یک کنفدراسیون متحد شوید. هم اکنون نسخه یک بازی، در حال اجرا می‌باشد.

برای ورود به بازی از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید

coyot1904
07-05-2012, 17:52

شروع سرور ششم آسمان دژ
سه شنبه ۱۹
اردیبهشت ماه ۱۳۹۱
به وقت منظومه شمسی

JBR
08-05-2012, 14:02

شروع سرور ششم آسمان دژ
سه شنبه ۱۹
اردیبهشت ماه ۱۳۹۱
به وقت منظومه شمسی

من که به همه پیشنهاد میکنم که برن آسمان دژ بازی کنند، به نظر من این بازی عالی هستش.

coyot1904
13-05-2012, 11:53
خیلی سیستمش جدیدش باحاله می تونی با نیروهات چه کارها کنه نکنی واقعا عالیه

mosi_alfa
13-05-2012, 13:48
تایید میشه شدیدا، بنده افتخار داشتم ۳ سرور همراه این بازی باشم و خاطر عالی از اون به یاد دارم.
فقط بدونید اگه شروع کردید،تموم کردنش به این سادگی نیست،یعنی شما با خودش میکشه تا جایی که میبینید کل روز تو فکر بازی هستید!!
زنده باد اولین بازی انلاین ایرانی