PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه ADSL دار بشوم !!!

rainy road
01-05-2012, 17:04
سلام

دوستان من تا حالا هميشه از dial-up استفاده كردم و اطلاع زيادي در مورد نحوه adsl اي شدن ندارم . واسه همين ازتون ميخوام مرحله به مرحله step by step بهم بگيد كه اول بايد چيكار كنم بعد بايد چي كار كنم . تو رو خدا هيچي رو بديهي فرض نكنيد . من اصلا نميدونم براي اينكار ، اولين مرحله ي كه بايد انجام بدم چيه ! واسه همين خواهشا هر چند موجز و مختصر باشه ولي كامل و جامع باشه . مرسي ... :11::11::11:

smohsen
01-05-2012, 17:50
هیچ کار خاصی نمی خواد
تو همین قسمتی که این مطلب رو استارت کردی اسم شهرت رو پیدا کن و از بچه ها بپرس بهترین آی اس پی شهر کدومه
برو اونجا و آخرین فیش رو هم که پرداختش هم کردی ببر و درخواست بده
همین.

zed2
01-05-2012, 17:55
این تاپیک هم مطالب مناسبی برای شما داره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hermione
05-05-2012, 00:24
سلام

دوستان من تا حالا هميشه از dial-up استفاده كردم و اطلاع زيادي در مورد نحوه adsl اي شدن ندارم . واسه همين ازتون ميخوام مرحله به مرحله step by step بهم بگيد كه اول بايد چيكار كنم بعد بايد چي كار كنم . تو رو خدا هيچي رو بديهي فرض نكنيد . من اصلا نميدونم براي اينكار ، اولين مرحله ي كه بايد انجام بدم چيه ! واسه همين خواهشا هر چند موجز و مختصر باشه ولي كامل و جامع باشه . مرسي ... :11::11::11:

1- یه شرکتی که سرویس adsl توی شهرتون ارائه میده و معتبر باشه ، کیفیتشم خوب باشه ( و نه فقط صرفا ارزان قیمت ) پیدا میکنی ( می تونی از بچه های همین فروم توی تاپیک شهرتون بپرسی )
تماس تلفنی با شرکت میگیری اونا بهت میگن که ثبت نام باید حضوری بیای یا اینترنتی هم می تونی سرویس بگیری
بعد از ثبت نام و پرداخت هزینه سرویس منتظر می مونی تا خط تلفنتون از طرف مخابرات رانژه بشه (یعنی آماده قرارگیری خط adsl بشه )

2- یه مودم adsl تهیه می کنید- اگه لپتاپ توی خونه دارید بهتره مودم وایرلس تهیه کنید ( Tp link ها مدل هایی با قیمت مناسبند )

3- بعد از اون باید مودم رو به اصطلاح کانفیگ کنید یعنی یوزرنیم و پسوردی که شرکت بهتون میده و یه سری تنظیمات دیگه روش اعمال کنید .

به همین سادگی .