PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سری جدید تلویزیونهای LED دیجیتال ایکس ویژن در سایز 32 و 42 با طراحی و امکانات متفاوت

saeed afshar
01-05-2012, 14:48
تلویزیونهای 32 اینچ دیجیتال LED ایکس ویژن مدلهای LE-32KD20 و LE-32KD30 با طراحی متفاوت و امکانات منحصر به فرد وارد بازار شد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایز 42 اینچ این تلویزیونها نیز با نام مدلهای LE-42KD20 وLE-42KD30 به زودی وارد بازار می شود .

این تلویزیونها دارای تیونر داخلی دیجیتال ----T بوده و قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی (PVR ) و مجهز به ماشین زمان (Time shift) میباشد که مخاطبین زیادی را به سوی خود جلب کرده است.

زاویه دید بسیار وسیع ( 178 درجه افقی و عمودی ) و قابلیت پخش تصویر، فیلم و موزیك از روی حافظه USB می باشند از ویژگی های دیگر این مدلها است.
این مدلها دارای پایه نصب دیواری بعنوان لوازم جانبی در داخل کارتن بوده و نیازی به تهیه جداگانه آن نیست.

لازم به ذکر است که مدلهای 42 اینچ ذکر شده دارای تکنولوژی 120HZ/ 100 جهت ارائه تصاویری صاف و شفاف برای صحنه های ورزشی پر تحرک است و هم چنین دارای وضوح تصویر 1920x1080 -Full HD هستند.

برای مشاهده مشخصات کامل تر این تلویزیونها ، به لینکهای زیر در سایت مادیران مراجعه کنید .

لینک مشخصات تلویزیون LE-32KD20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F926_TV_LE-32KD20.aspx)
لینک مشخصات تلویزیون LE-32KD30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D928)
لینک مشخصات تلویزیون LE-42KD20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F927_TV_LE-42KD20.aspx)
لینک مشخصات تلویزیون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F929_TV_LE-42KD30.aspx)LE-42KD30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F929_TV_LE-42KD30.aspx)
منبع : وبلاگ مادیران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] blog.com%2Fpost%2F106)

alilosting
02-05-2012, 11:11
ممنون از مطلبی که گذاشتی . من خودم معمولا" مدلهایی از xvision رو که می شناسم به دوستان معرفی میکنم چون تلویزیونهای xvision در کنار قیمت بسیار مناسبی که دارن واقعا" کیفیت تصویر و امکانات خوبی ارائه میدن و خیال آدم از گارانتیش هم راحته .
خودت مدلهای 32 اینچش رو از نزدیک توی بازار دیدی ؟ خبر داری که تلویزیونهای 42 اینچش کی میاد بازار؟

saeed afshar
02-05-2012, 13:22
خواهش میکنم . راستش من این مطلب رو از وبلاگ مادیران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] blog.com%2F) خوندم و چون امکان ضبط کردن برنامه ها توسط این تلویزیونها برام قابلیت جالبی بود این تاپیک رو ایجاد کردم ولی آخر هفته مسیرم جمهوری هست . یه سر به نمایندگی هاشون میزنم و آمارش رو میگیرم تا این تاپیک مفید واقع بشه :10:

parham511
02-05-2012, 13:36
سلام من یه 32 اینچ ایکس ویژن دیروز تو مطب دکتر دیدم، مدل orchid نمیدونم LCD بود یا LED اما رنگاش کاملا غیرطبیعی بود، پوست آدما رو مثل پارچه مخمل نشون میداد، مثل این عروسکای پاچه ای بودن آدما توش.
تو LCD و LED ها به کنتراست، دقت رنگ، میزان روشنایی، تعداد پورتهای USB و HDMI دقت کنید.

alilosting
02-05-2012, 14:28
سلام من یه 32 اینچ ایکس ویژن دیروز تو مطب دکتر دیدم، مدل orchid نمیدونم LCD بود یا LED اما رنگاش کاملا غیرطبیعی بود، پوست آدما رو مثل پارچه مخمل نشون میداد، مثل این عروسکای پاچه ای بودن آدما توش.
تو LCD و LED ها به کنتراست، دقت رنگ، میزان روشنایی، تعداد پورتهای USB و HDMI دقت کنید.
با توجه به قیمت خیلی مناسب تلویزیونهای xvision اینکه کیفیت تصویرش در حد پاناسونیک و شارپ و فیلیپس و سونی نباشه منطقیه ولی واقعا" کیفیت تصویرش از بقیه تلویزیونهای ایرانی و یه سری دیگه تلویزیونها مثل lg خیلی بهتره و رنگهاش رو خیلیییییییییی طبیعیتر نشون میده . همین مدل orchid که میگی یه usb و 2 تا hdmi داره که به نظرم کافیه . راجع به کنتراست و اعداد و ارقامش هم خیلی خودت رو درگیر واژه های تبلیغاتی برندها نکن و بیشتر به دیده های خودت در مورد کیفیت تصویر اعتماد کن . در کل به نظرم با توجه به قیمتش امکانات خوبی ارائه داده .

parham511
02-05-2012, 15:24
با توجه به قیمت خیلی مناسب تلویزیونهای xvision اینکه کیفیت تصویرش در حد پاناسونیک و شارپ و فیلیپس و سونی نباشه منطقیه ولی واقعا" کیفیت تصویرش از بقیه تلویزیونهای ایرانی و یه سری دیگه تلویزیونها مثل lg خیلی بهتره و رنگهاش رو خیلیییییییییی طبیعیتر نشون میده . همین مدل orchid که میگی یه usb و 2 تا hdmi داره که به نظرم کافیه . راجع به کنتراست و اعداد و ارقامش هم خیلی خودت رو درگیر واژه های تبلیغاتی برندها نکن و بیشتر به دیده های خودت در مورد کیفیت تصویر اعتماد کن . در کل به نظرم با توجه به قیمتش امکانات خوبی ارائه داده .

در قیمت مناسب ایکس ویژن شکی نیست، و اینکه بعد از گرونیهای اخیر افزایش قیمتی آنچنانی نداشته است خیلی خوبه.
اما به نظر این بنده حقیر کیفیت رنگاش بعد از یک مدت افت میکنه، وکریستال مایعی که درونش بکار رفته بسرعت کیفیتو دقتشو از دست میده.

من درگیر اعداد و ارقام نیستم، بنده عرض کردم :

نگفتم هرچی رو کاغذ دیدین نوشتنو به عنوان ملاک در نظر بگیرین،
مثلا واسه اندازه گیری کنتراست شیوه های اندازه گیری کمپانی ها فرق می کنه.
بهتره اگه تجربه و کمی تخصص دارین و ویژگی های یه تصویر مطلوب برای اکثر کالیبراتورها و برندهارو می دونید با توجه به بودجتون و گزینه هایی که دارین خودتون توی نور کم، متوسط و زیاد کنتراست تلویزونهارو مقایسه کنید و همچنین با سورس های مختلف و رزولوشن های مختلف مثل Full HD, HD ,SD بسنجین و ببینین نرم افزار Upscaler اون تی وی تا چه حد در تبدیل رزولوشن خوب عمل میکنه، بعد با توجه به همه این ملاکها تصمیم بگیرین.
خوبه قبول دارین تصویرش از پاناسونیک و فیلیپس پایین تره، همینم خیلیه:20:
فن با این اعتماد به نفس دیگه نوبره:10::40:
ال جی کجا ایکس ویژن کجا برادر من.
مثل اینه هیوندای کره رو با ایران خودرو مقایسه کنیم.
ال جی یه شرکت سازندست اما x-vision یه کارخونه مونتاژه فقط که هر قطعشو از یه جا میگیره، خیلی قطعاتشم تولید داخله.
مدل orchid که من دیدم والا آدمارو مثل آدم خمیری نشون میداد! خودتون هم برید این مدلو ببینید، شاید من اشتباه میکنم والا.
اما در صورت محدود بودن بودجه و برای یه خرید اقتصادی شاید انتخاب خوبی باشه، در این ضمینه تخصص ندارم.

New-P30world
02-05-2012, 15:25

مطمئناً مشکل اونم تا این حد از تی وی نبوده.. از آنتن و گیرنده بگیر تا سیم آنتن و......

چون یه مدل 32 اینچ تو مسیر هر روز من تو ورودی یه پاساژ هست و انصافاً خوبه ولی عالی هم نیست! :46:

از ال جی بهتره..!!!؟؟؟؟ :18:

در مورد ال جی تا چه اندازه شناخت و آشنائی داری دوست من.. با قاطعیت میگم در اشتباهی.. :5:

من خودم قصد خرید ال جی رو دارم با توجه به کیفیت، قیمت فوق العاده ایی هم داره مدلهاش.. :10:

خوش باشید/ :8:

parham511
02-05-2012, 15:58
مطمئناً مشکل اونم تا این حد از تی وی نبوده.. از آنتن و گیرنده بگیر تا سیم آنتن و......

چون یه مدل 32 اینچ تو مسیر هر روز من تو ورودی یه پاساژ هست و انصافاً خوبه ولی عالی هم نیست! :46:

ولی
تو تصویر دیجیتال که سیمو آنتن مهم نیست، اینا همه گیرنده دیجیتال دارن رفیق، و تو تصویر دیجیتال تصویر بر مبنای اعداد 0 و 1 کد گذاری، ارسال و دریافت میشه، و یا تصویر قطع میشه و مینویسه عدم دریافت سیگنال و یا تصویر با حداکثر وضوح دریافت میشه، مثل آنالوگ نیست که کاهش قدرت دریافت امواج باعث ایجاد انواع عوجاج و موج یا نویز در تصویر بشه.
ممکنه اون مدل که شما دیدن با این مدل که من میگم فرق داشته پس، اینی که من دیدم بالاش نوشته بود orchid زیرشم نوشته بود HD و زیر مارک Xvision شم یه ال ای دیه آبی رنگ کوچیک داشت، نیم ساعت تو مطب دندونپزشک نشسته بودم دیروزو تصویرشو میدیدم، چندتا کاناله مختلفم منشیه عوض کرد اما همشون همینطوری بود.
آخرشم دندون عقلمو کشیدمو نصف عقلم بر باد فنا رفت:7: ولی تصویرو وقتی دیدم که هنوز عقلم سر جاش بود:31:
اگه کسی بودجش کم باشه یا نخواد زیاد پول خرج تی وی کنه ایکس ویژن گزینه بدی نیست براش.

parham511
03-05-2012, 01:13
تلویزیونهای 32 اینچ دیجیتال LED ایکس ویژن مدلهای LE-32KD20 و LE-32KD30 با طراحی متفاوت و امکانات منحصر به فرد وارد بازار شد .

سایز 42 اینچ این تلویزیونها نیز با نام مدلهای LE-42KD20 وLE-42KD30 به زودی وارد بازار می شود .

این تلویزیونها دارای تیونر داخلی دیجیتال ----T بوده و قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی (PVR ) و مجهز به ماشین زمان (Time shift) میباشد که مخاطبین زیادی را به سوی خود جلب کرده است.

طرحش الهام گرفته از شارپ LE8300 هست انگار، پایه زیرشم که تقریبا همون پایه شارپ Le8300 هست، میشه گفت تقریبا یه مارک ایکس ویژن فقط چسبوندن جلوش:13:
کاش تصویرش مثل شارپ بود نه قاب دورش.

نسبت به مدلای پارسالش ماشین زمان بهش اضافه شده که یه قابلیت نرم افزاریه و چیز خاصی نیست، و باید فلش یا هارد دیسک بهش وصل کنید تا بتونین از این قابلیت استفاده کنین:20:
اما عجیبه بجای پیشرفت تو بیشتر مشخصه ها پس رفت داشته.
مثلا:
کنتراست دینامیک مدلای پارسال 1:5M بود اما این مدلا 1:4M
پارسالیاش 10 بیت بودن و تفکیک 1 میلیارد رنگ داشتن، امسالیا 8 بیت شدن و تفکیک رنگ 16.7 میلیونی دارن فقط.
پارسالیاش موتور پردازش تصویر M-Star داشتن، اونم انگار برداشتن .
در کل میشه گفت ایکس ویژن برگشته به تکنولوژی سال 2009 خودش.
سایز 46 اینچ و 55 اینچم که فعلا خبری نیست، 42 شو هم می گن قراره در آینده بدن تو بازار.
این چه سیاستیه نمیدونم آخه:13:

New-P30world
03-05-2012, 14:23
معلومه این چه 30یاستی دیگه..

امسال ساله چیه ؟؟؟

بله درسته.. :5:

پس با اطمینان از حمایت تولید ملی کمی چراغ و سپر جلو و عقب و داشبور و .....!!!!! تغییر میدیم

و به اسم مدل جدید به ملت ....!! :41:

منظورم واضح بود ولی : یعنی مسه خودروسازها داره این مدل هارو به اسم مدل جدید... بـلـــــه/ :27:

Soroush-S
03-05-2012, 17:27
موتور پردازش که همه LCD و LED دارن . کنتراستم که زیاد مهم نیست . مثلا اگه میگفتن 1 به 2 میلیون میگفتین بهتر شده؟ بنظرم فقط باید از نزدیک دید و مقایسه کرد

Soroush-S
04-05-2012, 07:48
منظورم اینبود که همه میدونن کنتراستی که الجی و سامسونگ اعلام میکنن جنبه تبلیغاتی داره و سونی هم اصلا کنتراست اعلام نمیکنه

alilosting
06-05-2012, 15:40
خوبه قبول دارین تصویرش از پاناسونیک و فیلیپس پایین تره، همینم خیلیه

دوست عزیز بله که قبول دارم چون نمیشه ایکس ویژن یا ال جی یا سامسونگ رو با پنلهای ژاپنی مثل سونی ، پاناسونیک ، شارپ مقایسه کرد ولی من حرفم اینه که با توجه به قیمت ایکس ویژن و اینکه کیفیت تصویرش در حد همون سامسونگ و الجی هست و حتی به نظر من نسبت بعضی مدلهای هم قیمتش توی الجی کیفیت تصویر بهتر و رنگهای طبیعیتری داره ، گزینه خوبیه .

parham511
06-05-2012, 16:07
دوست عزیز بله که قبول دارم چون نمیشه ایکس ویژن یا ال جی یا سامسونگ رو با پنلهای ژاپنی مثل سونی ، پاناسونیک ، شارپ مقایسه کرد ولی من حرفم اینه که با توجه به قیمت ایکس ویژن و اینکه کیفیت تصویرش در حد همون سامسونگ و الجی هست و حتی به نظر من نسبت بعضی مدلهای هم قیمتش توی الجی کیفیت تصویر بهتر و رنگهای طبیعیتری داره ، گزینه خوبیه .

ایکس ویژنو آره،
ولی تو ال ای دی تا الآن سامسونگ تا الآن جلوتر از پاناسونیک بوده و حتی سونی، شارپو نمی دونم.
سال 2012 پاناسونیک وارد رقابت جدی تو LED ها شده با سری WT ش.
نباید احساسی برخورد کرد هر برند خوب و بد داره.
ایکس ویژنم خوب و بد داره اما ایکس ویژن شرکت تولیدی که نیست، شرکت مونتاژه، یه سال پنلای 2 سال پیش AOC میزاره، یه سال پنل از یه شرکت کره ای، یه سال از چین پنل می خره و در کل همون مونتاژ قطعات شرکتای معمولا گمنام چینی و کره ای رو انجام میده به استثنای AOC.
اسم و رسم جهانی نداره که بگیم این برند از ال جی بهتره یا از سامسونگ بدتره.