PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام تورو خدا کمک کنید

mohsen.haftom
28-04-2012, 15:57
سلام به همه دوستان من 2 تا مشکل دارم اولی این که با بستن لب تاب به sleep میره ولی وقتی درش رو باز میکنم روشن نمیشه حتما باید پاور رو بزنم چرا؟؟قبلا اینجوری نبود ولی وقتی ویندوزم رو عوض کردم اینحوری شده هم این مشکل هم این که خیلی طول میکشه ویندوز لود بشه میخواستم بپرسم چیکارکنم توروخدا کمک کنید
مدل اب تابم samsung-rf511 s04 هست لطفا کمک کنید:41:

مصطفی
28-04-2012, 16:19
هم این که خیلی طول میکشه ویندوز لود بشه میخواستم بپرسم چیکارکنم :41:
یه نرم افزار هست که کل زمان بوت رو به میلی ثانیه و با آدرس برنامه های لود شده در زمان بوت و سرویس های ویندوز بهت میگه
kingsoft pc doctor

atlas-m
28-04-2012, 16:29
سلام به همه دوستان من 2 تا مشکل دارم اولی این که با بستن لب تاب به sleep میره ولی وقتی درش رو باز میکنم روشن نمیشه حتما باید پاور رو بزنم چرا؟؟قبلا اینجوری نبود ولی وقتی ویندوزم رو عوض کردم اینحوری شده هم این مشکل هم این که خیلی طول میکشه ویندوز لود بشه میخواستم بپرسم چیکارکنم توروخدا کمک کنید
مدل اب تابم samsung-rf511 s04 هست لطفا کمک کنید:41:
اولا تست کن ببین که همه سخت افزارت نصب هست. (ممکن بعضیهاش نصب نشده و یا با علامت سوال نمایش داده میشه)

دوم اینکه ببین نرم افزار خواصی به صورت اتومات اجرا میشه در هنگام روشن شدن.

سوم اینکه ببین فضای کافی روی درایو ویندوزت داری؟ (حداقل 5 گیگ)

چهارمش باید بگم که آنتی ویروست چیه؟ به نظرم نود از همه سبک تره (البته آنتی ویروس نود از Smart نود سریعتره)

بد نیست یه Defrag بکنی سیستمت رو.

بعضی وقتها وقتی درایور سخت افزارت رو آپدیت میکنی روی سرعتت خیلی تاثیر داره.

و الی آخر ... .

mohsen.haftom
28-04-2012, 17:22
اولا تست کن ببین که همه سخت افزارت نصب هست. (ممکن بعضیهاش نصب نشده و یا با علامت سوال نمایش داده میشه)

دوم اینکه ببین نرم افزار خواصی به صورت اتومات اجرا میشه در هنگام روشن شدن.

سوم اینکه ببین فضای کافی روی درایو ویندوزت داری؟ (حداقل 5 گیگ)

چهارمش باید بگم که آنتی ویروست چیه؟ به نظرم نود از همه سبک تره (البته آنتی ویروس نود از Smart نود سریعتره)

بد نیست یه Defrag بکنی سیستمت رو.

بعضی وقتها وقتی درایور سخت افزارت رو آپدیت میکنی روی سرعتت خیلی تاثیر داره.

و الی آخر ... .

دوست عزیز همشون نصبه -نه نرم افزار خاصی اجرا نمیشه -اره نود هست.دفرگم کردم ولی...اپدیت اپدیته! به نظر شما مشکل ازچیه؟که وقتی میبندم میره sleep ولی وقتی صفحه رو باز میکنم جتما باید پاور رو بزنم تا لود بشه؟؟چیکارکنم؟؟تورو خدا بگید

atlas-m
28-04-2012, 19:15
دوست عزیز همشون نصبه -نه نرم افزار خاصی اجرا نمیشه -اره نود هست.دفرگم کردم ولی...اپدیت اپدیته! به نظر شما مشکل ازچیه؟که وقتی میبندم میره sleep ولی وقتی صفحه رو باز میکنم جتما باید پاور رو بزنم تا لود بشه؟؟چیکارکنم؟؟تورو خدا بگید
والا مشکل Sleep رو نمی دونم. معمولا باید با دکمه های کیبرد بیاد. (البته بهترین دکمه Shift هست)
شما یه کاری کن، ویندوزت رو عوض کن و اینبار ویندوز همراه لب تاپتو نصب کن. (DVD Recovery)
برای این مشکلات معمولا ساده ترین راه تعویض ویندوز هست که کمترین داستان رو هم داره.

Milad4171
28-04-2012, 22:45
ويندوزي كه نصب كرديد چيه؟؟
ويندوز 7 ؛ 64Bit هستش؟

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

اين حالت به دو مورد برميگرده كه من قبلا باهاش مشكل داشتم كه با پروگرم كردن بايوس حل ميشد.
ولي بعضي وقتا هم بخاطر نصب ويندوز 64 بيتي اين مشكل بوجود مياد!
يا ويندوزي كه مطابق با دستگاه نيست!

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

البته يه چيزي بگم . تنظيمات ديفال واسه حالات پاورآپشن متفاوته.
لپ تاپ منم وقتي درش رو ميبندم ميره حالت اسليپ و وقتي درش رو باز ميكنم نشون ميده كه هنوز تو اون حالته و با زدن دكمه ي پاور روشن ميشه.
مثل اينكه تنظيم كني در لپ تاپ رو ببندي خاموش بشه. بعد توقع داري درش رو كه باز ميكنه روشن بشه؟؟؟
خاموش شدن يا اسليپ شدن دستگاه وقتي درش رو مي بندي مربوط به شكاف آسانسوري هست كه زير لولي ال سي دي وجود داره. كه با فشرده شدنش عمل ميكه (‌وقتي درش بسته ميشه برامدگي روي لولا بيرون زدگي فنري رو به پايين فشار ميده )
-
البته بازم ميشم بسته به نوع سيستم و ويندوز و بايوس همه اينا داره كه چطور عمل كنه!