PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نشناختن گرافیک Nvidia در بازی Sonic Generations

ke2010moha
27-04-2012, 22:19
سلام. من وقی بازی سونیک رو اجرا می کنم پیغام زیر رو میده the detected configoration dose not match your curent hardware. please re-run the configoration tools نمیدونم باید چیکارش کنم.بپتاپ من دو تا گرافیک داره یکی انویدیا و دومی اینتل . تنظیمات بازی فقط گرافیک اینتل رو میشناسه و گرافیک انویدیا رو نمی شناسه. اگه ممکنه یکی لطف کنه یه راهنمایی بکنه ببینم باید چیکار کنم.متشکرم.

o.dragon
16-05-2012, 12:03
سلام
رفیق باید اول از سایت زیر اخرین ورژن کارت گرافیکتو دانلود کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از دانلود و نصب مراحل زیر رو بری
روی global setting کلیک کنی و گزینه ی High-Performance NVIDIA processor رو انتخاب کنی
بعد تویprogram settings بازی رو add کنی
انشاا... مشکلت حل می شه:10:

djkeylan
25-04-2013, 18:51
من این کارو کردم
درایور هم نصبه
اما بازم بازی binary domine گرافیک اینتل رو فقط میشناسه . پیغام میده از تنظیمات گرافیک رو تنظیم کن. تو تنظیمات هم فقط اینتل رو میشناسه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

djkeylan
27-04-2013, 16:47
انجمن تعطیله؟

djkeylan
30-04-2013, 15:23
فیتیله!!!!!!!!

spfsf
10-07-2014, 15:39
کسی تونست این مشکل رو حل کنه؟؟؟

Mr.Pooya
10-07-2014, 15:55
کسی تونست این مشکل رو حل کنه؟؟؟

سلام

دوست عزیز تاپیک قدیمی رو بالا نیارید و خودتون تاپیک جدیدی برای مشکلی که دارید ( در صورت وجود ) ایجاد کنید