PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد برای خرید گوشی

majid67110
27-04-2012, 20:18
سلام دوستان
میشه یه گوشی خوب تو رنج 250 تا 320 بهم معرفی کنید . فقط نوکیا یا سونی اریکسون باشه .
راستش خالم بهم سپرده تا براش بخرم . خواهشا یه گوشی خوب معرفی کنید تا پیشش شرمنده نشم.
ممنون

reza7434
27-04-2012, 23:51
سلام دوستان
میشه یه گوشی خوب تو رنج 250 تا 320 بهم معرفی کنید . فقط نوکیا یا سونی اریکسون باشه .
راستش خالم بهم سپرده تا براش بخرم . خواهشا یه گوشی خوب معرفی کنید تا پیشش شرمنده نشم.
ممنون

من بهت SN XPERIA رو پیشنهاد میدم جدیده با سیستم عامل آندروید 2.3-دوربین 5 و... با قیمت ساده 310 و حرفه ای (صفحه کلید دار) 340

FC.Barcelona
28-04-2012, 00:44
من بهت SN XPERIA رو پیشنهاد میدم جدیده با سیستم عامل آندروید 2.3-دوربین 5 و... با قیمت ساده 310 و حرفه ای (صفحه کلید دار) 340
این مدل را تا حالا نشنیده بودم میشه یک لینک ازش بدید؟
پیشنهاد من هم اکسپریا مینی

majid67110
28-04-2012, 14:18

دوست عزیز من که این گوشی را پیدا نکردم . میشه یه لینکی از این گوشی بدبد؟

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:15 PM ----------

این مدل را تا حالا نشنیده بودم میشه یک لینک ازش بدید؟
پیشنهاد من هم اکسپریا مینی

ممنون از راهنماییتان .
دوست عزیز من الان یه تحقیق درباره این گوشی در اینترنت کردم که متوجه شدم این گوشی دکمه back اش مشکل دارد و گویا خودکار کار می کند.
آیا این گوشی با همین ورژن اندروید خوب کار می کند و یا نیاز به روت می باشد ؟ آیا می شود ورژن اندروید این گوشی را آپدیت کرد ؟
و آیا این درسته که گوشی های اندرویدی زود داغ می کنند ؟
ممنون میشم اگه جواب بدبد .

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

دوستان اگر ممکنه از نوکیا هم در این رنج قیمت پیشنهاد بدید .
ممنون

FC.Barcelona
28-04-2012, 19:55
دوست عزیز من که این گوشی را پیدا نکردم . میشه یه لینکی از این گوشی بدبد؟

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:15 PM ----------

ممنون از راهنماییتان .
دوست عزیز من الان یه تحقیق درباره این گوشی در اینترنت کردم که متوجه شدم این گوشی دکمه back اش مشکل دارد و گویا خودکار کار می کند.
آیا این گوشی با همین ورژن اندروید خوب کار می کند و یا نیاز به روت می باشد ؟ آیا می شود ورژن اندروید این گوشی را آپدیت کرد ؟
و آیا این درسته که گوشی های اندرویدی زود داغ می کنند ؟
ممنون میشم اگه جواب بدبد .

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

دوستان اگر ممکنه از نوکیا هم در این رنج قیمت پیشنهاد بدید .
ممنون
من این گوشی را نداشته ام میتونید از دوستانی که این مدل را دارند مشکلاتش را بپرسید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یخورده هم اگه بودجه را افزایش بدید این مدل هم هست فکر هم نمیکنم مشکلات اکسپریا مینی را داشته باشه!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

adel.alizadeh1994
28-04-2012, 20:05
سلام فکر کنم منظور اقا رضا نئو باشه اما من گوشی live with walkamn رو به شما پیشنهاد میکنم مطمئن باش از خریدنش پشیمون نمیشی بدون گارانتی قیمتش 340 هست دوربین 5 مگاپیکسل - صفحه ی 3.2 اینچ اندروید 4 بزودی براش میاد باتری بسیار قوی داره و خیلی امکانات خوب دیگه

8nights&7days
04-05-2012, 14:44
xperia x8 260
live with walk man 340
xperia x10 mini 255
موبایل آخر موبایل خوبی هست.به دلیل کوچک بودن خانوما باهاش راحتن.
البته بقیه هم خوبن