PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2013

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

mj77
26-07-2012, 13:09
عجب فوتبالی شده..شوتاش فوق العاده شده..

M E S S I
26-07-2012, 13:19
اين كه تا ديروز سالم بود چي شد يهو امروز خراب شده؟؟
لينك دان ديگه نيس؟؟؟ كه حجمش همون 1 گيگ باشه
اینم هیلتر کردن:31:
آفرین به برادران هیلتر کن...
فعلا دارم میگردم یه لینک مستقیم بدون هیلتر پیدا کنم...
الان رو 40٪ گیر کردم...

EngineeR EhsaN
26-07-2012, 13:42
لینک دانلود دمو از یکی از سایتای ایرانی (نقطه بین Sib و Download رو حذف کنید):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M E S S I
26-07-2012, 13:46
لینک دانلود دمو از یکی از سایتای ایرانی (نقطه بین Sib و Download رو حذف کنید):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون ولی حجمش بیشتر از لینک اصلی هستش و نمیتونیم از همونجایی که قطع شده ادامه بدیم...

Spaniuly
26-07-2012, 14:08
سلام 4 دست بازی کردم با هر 4 تا تیم ملی اروپایی...
دوستان قبل از اینکه دمو رو بازی کنن بهتره ساعت ها بشینن 2012 رو بازی کنن اونوقت متوجه می شن که تغییرات گیم پلی چقدر رو به جلو هست ذهنیت بدی پیدا کرده بودم ولی خوب بازی فوق العاده روان و منطقی شده دیگه گیج بازی های AI وجود نداره مدافعین فقط تحت فشار تن به کرنر و اوت می دن اگه 2012 رو زیاد بازی کرده باشید می بینید که مدافعین در هر شرایطی ماشینی عمل می کردن الان دیگه از این چیزا نیست انیمیشن های حمل توپ جالبی به بازی اضافه شده و شاهد پرسنالتی بیشتری نزد بازیکنان هستیم نحوه دویدن ها متعدد شده قبلا همه اش 4-5 نوع استایل دویدن داشتیم که بین تمام بازیکنان تقسیم شده الان از نحوه حمل توپ یا حرکت بدون توپ میشه بازیکن رو تشخیص داد پاس ها جالب شدیک سری انیمشن ها اضافه شده که بازیکنان تحت فشار از خودشون بروز می دن کاملا واضح هست که واسه دروازبان ها انیمیشن عکس العمل جدید اختصاص داده شده که جالب هست... وقتی دروازبان توپ رو می گیره و سریع جلو می دوه تا توپ رو پرتاب کنه استایل جالبی داره و خیلی واقع گرایانه شده توی نسخه ها قبلی دورازبان ها طوری نشون می دادن که انگار دارن واسه زدن سرویس والیبال خودشون رو آماده می کنن. من توی نسخه ها قبلی دریبل 2 طرفه با این انیمیشن جدید ندیده بودم در کل تغییرات گیم پلی چیزی نیست که انکارشون کرد فقط قضیه اینجاست که گرافیک بازی هیچ وقت اینقدر یکسان نبود در دو نسخه متوالی PES یعنی برای اولین بار شاهد کوچکترین تغییر در گرافیک بازی نیستیم یعنی اگه اون لوگوهای PES 21013 رو بردارن و شما وسط بازی پاز کنید هیچ کسی نمی تونه تشخیص بده که این 2013 هست یا 2012 مو نمی زنه با چهره 2012 همین حس کاذبی دست میده به کسانی که مدتیه که نسخه 2012 رو بازی نکردن مبنی بر اینکه تغییر زیادی نداشته...
یه چند تایی هم حرکت اولتیمیت نینجوتسو اضافه کردن که با حال بود با ولبک یکیش رو زدم یاد حرکت آکروباتیک کارتون فوتبالیست ها افتادم دی:
البته خوب ممکنه این کدهای ناقصی از بازی باشه احتمالا شاهد تغییرات توی گیم پلی خواهیم بود چون مسلما نواقصی داره این نواقص با داوری در ارتباط هست خیلیا می گن داوری مشکل داره چون حرکتی خطا اعلام میشه نه اینطور نیست مشکل از کیفیت برخورد ها هست در واقع مشکل در اینه که وقتی شما با تایمینگ خوب هم حتی تکل می زنید متاسفانه یه حرکت خیلی خشن و غیر ورزشی پیش میاد که این باید اصلاح بشه توی هیچ نسخه ای این طور نبود شما مثلا یه تکل نرم روی توپ می زنید یه دفعه توی کسری از ثانیه می بینید جای توپ پای بازیکن رو می زنه که مسلما باگ محسوب میشه واسه همین بیشتر توپگیری ها منجر به اعلام خطا میشه
چند تا ویژگی دیگه اضافه شده مثل شروع مجدد سریع بازیکنان پس از اعلام خطا های نه چندان شدید یا تو سر توپ بهتر شده تاثیرش دریبل مارسی رولت بهبود پیدا کرده و بیشتر به درد می خوره بازیکنان مهاجم خیلی کمتر از گذشته توی آفساید قرار می گیرن
ولی در نهایت باید بگیم این تغییرات گرچه مثبته و با ارزشه ولی حقیقت اینه که با ایده آل شبیه ساز فاصله داره و مسلما این نسخه اگه همینطوری باشه باز هم فوتبال گیمرها وقت کمی رو به PES اختصاص خواهند داد و فیفا رو ترجیح خواهند داد...
من به شخص بدم نیومد یعنی اون ذهنیت بدی که داشتم قبل از دیدنش بهتر شد امیدوارم نسخه نهایی خیلی بهتر باشه یا حداقل مثله همین نه مثل پارسال که نسخه نهایی خیلی بدتر از دموی اول بود

M E S S I
26-07-2012, 14:25
مقایسه چهره بازیکنان در PES 2012 و PES 2013

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahidreza2007
26-07-2012, 14:32
سلام 4 دست بازی کردم با هر 4 تا تیم ملی اروپایی...

دوستان قبل از اینکه دمو رو بازی کنن بهتره ساعت ها بشینن 2012 رو بازی کنن اونوقت متوجه می شن که تغییرات گیم پلی چقدر رو به جلو هست ذهنیت بدی پیدا کرده بودم ولی خوب بازی فوق العاده روان و منطقی شده دیگه گیج بازی های AI وجود نداره مدافعین فقط تحت فشار تن به کرنر و اوت می دن اگه 2012 رو زیاد بازی کرده باشید می بینید که مدافعین در هر شرایطی ماشینی عمل می کردن الان دیگه از این چیزا نیست انیمیشن های حمل توپ جالبی به بازی اضافه شده و شاهد پرسنالتی بیشتری نزد بازیکنان هستیم نحوه دویدن ها متعدد شده قبلا همه اش 4-5 نوع استایل دویدن داشتیم که بین تمام بازیکنان تقسیم شده الان از نحوه حمل توپ یا حرکت بدون توپ میشه بازیکن رو تشخیص داد پاس ها جالب شدیک سری انیمشن ها اضافه شده که بازیکنان تحت فشار از خودشون بروز می دن کاملا واضح هست که واسه دروازبان ها انیمیشن عکس العمل جدید اختصاص داده شده که جالب هست... وقتی دروازبان توپ رو می گیره و سریع جلو می دوه تا توپ رو پرتاب کنه استایل جالبی داره و خیلی واقع گرایانه شده توی نسخه ها قبلی دورازبان ها طوری نشون می دادن که انگار دارن واسه زدن سرویس والیبال خودشون رو آماده می کنن. من توی نسخه ها قبلی دریبل 2 طرفه با این انیمیشن جدید ندیده بودم در کل تغییرات گیم پلی چیزی نیست که انکارشون کرد فقط قضیه اینجاست که گرافیک بازی هیچ وقت اینقدر یکسان نبود در دو نسخه متوالی PES یعنی برای اولین بار شاهد کوچکترین تغییر در گرافیک بازی نیستیم یعنی اگه اون لوگوهای PES 21013 رو بردارن و شما وسط بازی پاز کنید هیچ کسی نمی تونه تشخیص بده که این 2013 هست یا 2012 مو نمی زنه با چهره 2012 همین حس کاذبی دست میده به کسانی که مدتیه که نسخه 2012 رو بازی نکردن مبنی بر اینکه تغییر زیادی نداشته...
یه چند تایی هم حرکت اولتیمیت نینجوتسو اضافه کردن که با حال بود با ولبک یکیش رو زدم یاد حرکت آکروباتیک کارتون فوتبالیست ها افتادم دی:
البته خوب ممکنه این کدهای ناقصی از بازی باشه احتمالا شاهد تغییرات توی گیم پلی خواهیم بود چون مسلما نواقصی داره این نواقص با داوری در ارتباط هست خیلیا می گن داوری مشکل داره چون حرکتی خطا اعلام میشه نه اینطور نیست مشکل از کیفیت برخورد ها هست در واقع مشکل در اینه که وقتی شما با تایمینگ خوب هم حتی تکل می زنید متاسفانه یه حرکت خیلی خشن و غیر ورزشی پیش میاد که این باید اصلاح بشه توی هیچ نسخه ای این طور نبود شما مثلا یه تکل نرم روی توپ می زنید یه دفعه توی کسری از ثانیه می بینید جای توپ پای بازیکن رو می زنه که مسلما باگ محسوب میشه واسه همین بیشتر توپگیری ها منجر به اعلام خطا میشه
چند تا ویژگی دیگه اضافه شده مثل شروع مجدد سریع بازیکنان پس از اعلام خطا های نه چندان شدید یا تو سر توپ بهتر شده تاثیرش دریبل مارسی رولت بهبود پیدا کرده و بیشتر به درد می خوره بازیکنان مهاجم خیلی کمتر از گذشته توی آفساید قرار می گیرن
ولی در نهایت باید بگیم این تغییرات گرچه مثبته و با ارزشه ولی حقیقت اینه که با ایده آل شبیه ساز فاصله داره و مسلما این نسخه اگه همینطوری باشه باز هم فوتبال گیمرها وقت کمی رو به PES اختصاص خواهند داد و فیفا رو ترجیح خواهند داد...
من به شخص بدم نیومد یعنی اون ذهنیت بدی که داشتم قبل از دیدنش بهتر شد امیدوارم نسخه نهایی خیلی بهتر باشه یا حداقل مثله همین نه مثل پارسال که نسخه نهایی خیلی بدتر از دموی اول بود

جالبه دقیقا منم نظرم همین هستش . ا:46:ومده بودم شروع بع تایپ کردن کنم که نظر شما رو دیدم و از نوشتن دوباره منصرف شدم . واقعا بی انصافیه که بگن پیشرفت نداشته !!!!!!!!!! پیشرفت داشته که هیچ خیلی بیشتر از اون چیزی که باید هم پیشرفت داشته :8:حالا اینکه دمو اول هستش حالا بعد این کونامی بعد گرفتن بازخورد ها میاد دمو دوم رو میده بیرون و دوباره بازخورد ها رو میگیره و بعد اصلاح نهایی بازی اصلی رو میده

من که امیدوار شدم این دمو دوباره منو امیدوار کرد به بازی .

شما کنترل نرم بازیکن ها رو ببین . نوع تکل ها رو ببین . نوع شوت زدن ها . نوع دفاع و... که همگی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتن .

فقط یه چیزی که برای من عجیب میاد سرعت پایین پاس کوتاه و پاس بلند هستش که اومده پایین !!!! که اگه کمی شتاب پاس ها رو ببرن بالا دیگه عالی میشه . اگه نسخه نهایی بازی حدود 20 تا 30 درصد بیشتر از این دمو بهتر بشه و پیشرفت داشته باشه میشه یکی از بهترین عناوین این بازی که بیرون داده تا حالا :8:

vahidreza2007
26-07-2012, 14:42
در مورد داوری هم من بعد 6-7 دست بازی اونم رو حالت سوپر استار تا حالا که مشکلی ندیدم !!!! خوب شاید ما حرفه ای بازی میکنیم دیگه :دی

در مورد اون قضیه دمو اول 2012 که انصافا عالی بود ولی تو نسخه نهایی گند زده شد بهش هم بگم که دیگه کونامی اون اشتباه رو تکرار نمیکنه مطمئن باشید خودشون هم فهمیده بودن چه گندی زدند پس نگران این موضوع نباشید

در مورد فیفا هم بگم که باو این دوتا اصلا دو تا دنیای مجزا از هم هستند هر کی هر کدوم رو دوست داره بازی میکنه دیگه حالا چه اصراریه که طرفدارای فیفا بیان اینجا و پس رو بکوبند که فلان شده و ...

من به شخصه ( نظر شخصی ) از فیفا متنفرم و البته بگم که هم روی کنسول هم روی پی سی بازیش کردم اما خوشم نیومده چه کنیم دیگه :دی یعنی اون حس و حالی که تو بازی با پس به ادم دست میده نیم درصدش تو فیفا بازی کردن بوجود نمیاد

البته این به معنی اینکه بازی بدیه هستش نیست بلکه هر کی واسه خودش معیاری داره که طبق اون بعضی ها پس دوست دارند بعضی ها فیفا .

در اخر اینکه همین فیفا از رو دست پس کپی کرده و به اینجا رسیده پس بی خود جو نده داداش :دی ( شوخی )

shahab_f
26-07-2012, 15:03
اول از همه این همون لینک دیروز کونامی هست (1 گیگ) برای کسانی که وسط دانلودشون موندن به هر دلیلی > Hipfile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(مثل اینکه از دیروز یه تغییری توی فایل داده، چون من خواستم resume کنم، اعلام کرد فایل عوض شده، برای همین از این استفاده کنید)

من هم دمو رو چند دستی بازی کردم:
*اصل بازی همونه، فقط توش تغییرات داده شده
*کامپیوتر خیلی تمایل به دریبل نداره مثل گذشته که خیلی خوبه . چون واقعا رو اعصاب بود وقتی الکی از بین 2-3 تا از بازیکن هات رد میشد
*Gameplan دقیقا همون شکله، هیچی اضافه نشده
*سرعت دویدن بازیکن ها کم شده
*سرعت پاس ها هم خیلی کم شده و پاس تو عمق ها متاسفانه ناکارآمدتر شده اند. خصوصا پاس تو عمق هوایی
*یه مدل شوت دستی داره (با گرفتن L2 و جهت) که به هر جهت که خواستی میتونی بشوتی حتی سمت پرچم کرنر(!) نمیدونم به چه درد میخوره چون جهت گیری باهاش خیـــلی سخته، شاید چون گیم پد من خیلی حرفه ای نیست
*یک دو داینامیک هم هست که موقع 1-2، لزوما بازیکن به سمت جلو نمیره، بلکه هر سمتی که با آنالوگ راست بگیری به اون سمت میره
*یه دریبل یه پا دوپا (یا دریبل کشویی؟ نمیدونم، همون که علی کریمی میزنه) هم اضافه شده. آنالوگ راست به سمت پایین (یا بالا) و سپس آنالوگ چپ (یعنی همون جهت) به سمت حریف
*خلاصه توی Command List اش برید، قسمت New چیزایی که تو این شماره اضافه شده رو توضیح داده. من بعضی هاش رو نتونستم اجرا کنم

hackboter
26-07-2012, 17:15
اولین پچ گیم پلی برای بهبود مشکلات گیم پلی در بازی :

قابلیتها :

بهتر شدن فیزیک توپ...

بهتر شدن همکاری یا همان سوییچ کردن بازیکنان در زمین...

باز شدن همه قسمتهای تنظیمات بازی...

حذف شدن تصاویر آهسته در بازی...

بعد از خارج کردن فایل از حالت فشرده فایل yairpatch را در مسیر نصب بازی کپی میکنید و با همین فایل بازی را اجرا کنید.

فایل blur removal برای شفاف شدن کیفیت تصاویر و همینطور چمن های استادیوم در بازی :

بعد از خارج کردن از حالت فشرده فایل dt04.img را در فولدر img واقع در محل نصب بازی کپی کنید.

2lombe
26-07-2012, 17:30
ببخشید پچ ها برای xbox نمیان؟

M E S S I
26-07-2012, 18:12
تا حالا که خبری از پچ برا xbox نبوده!

Abas1100
26-07-2012, 18:20
اولین پچ گیم پلی برای بهبود مشکلات گیم پلی در بازی :

قابلیتها :

بهتر شدن فیزیک توپ...

بهتر شدن همکاری یا همان سوییچ کردن بازیکنان در زمین...

باز شدن همه قسمتهای تنظیمات بازی...

حذف شدن تصاویر آهسته در بازی...

بعد از خارج کردن فایل از حالت فشرده فایل yairpatch را در مسیر نصب بازی کپی میکنید و با همین فایل بازی را اجرا کنید.

فایل blur removal برای شفاف شدن کیفیت تصاویر و همینطور چمن های استادیوم در بازی :

بعد از خارج کردن از حالت فشرده فایل dt04.img را در فولدر img واقع در محل نصب بازی کپی کنید.

سلام
دوست عزیز دستت درد نکنه پچ بسیار خوبی بود فقط تایم بازی برام مهم بود که خیلی کم بود الان میشه یه دل سیر بازی کرد و تغییرات رو دقیقا احساس کرد

2lombe
26-07-2012, 18:21
پارسال برای دموی pes2012 پچ xbox امد یا نه؟؟

Abas1100
26-07-2012, 18:35

تا حالا که خبری از پچ برا xbox نبوده!

با سلام
پچ واسه XBOX
PES 2013 XBOX Camera Settings 1.0 by MxSoNiC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])PES 2013 XBOX Camera Settings 1.0 by MxSoNiC[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
description:
Tool for PES 2013 Demo.
supported platforms:
1. XBOX only
features Settings:
1. change Camera Position ( Height, near Side and far Side )
2. change Camera Angle
3. change Camera Angle Modulator
requirements:
1. installed .NET Framework (at least version 4.0)
how to use:
1. open default XEX File
2. change your settinngs
3. push “accept” Button
4. save default XEX File
thanks to:
PSO Team, Juce, Ariel, jenckey, carby, leo arsalan, moddingway Team, pescorner Team
download:
1)

2)

3)

2lombe
26-07-2012, 18:36
خیر ببینی چطوری نصب میشه

Abas1100
26-07-2012, 18:41
خیر ببینی چطوری نصب میشه

سلام
والا من XBOX ندارم فقط این تو سایت PES PATCH پیدا کردم

kingmohsen
26-07-2012, 19:09

تشویق واقعی تماشاچیان برای نسخه دمو

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

messiTNT_2011
26-07-2012, 19:19

تشویق واقعی تماشاچیان برای نسخه دمو

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینو چی کار کنم ؟ کجا بریزم ؟

kingmohsen
26-07-2012, 20:04
اینو چی کار کنم ؟ کجا بریزم ؟

توی فولدر نصب بازی شاخه img کپی کن و با فایل قبلی جایگزین کن

The Auditor
26-07-2012, 20:38
من هم دانلود کردم و بازی کردم. غیر از چندتا تغییر جزئی، همون پخ قبلیه...

حرفمو شدیدا پس میگیرم. آخه اون موقع فقط یه دقیقه بازی کردم اونم هول هولکی چون داشتم میرفتم بیرون. :31: خدایییییش خیییلی نسبت به 12 بهتر شده. البته هنوز خیلی کار داره. اما واقعا گیم پلی نسبت به 12 خیلی بهتر شده. دویدن، پاس دادن، شوت کردن و خیلی چیزای دیگه واقعا بهتر شدن. داورم نسبت به قبلی خیلی بهتر شده. فقط خدا کنه تا نسخه نهایی بیاد بهترم بشه. (کاش نکست جن بود :41: ) راستی مچ دیتیل بازی نسبت به قبلیا آمار بیشتری نشون میده.

moh3en_sh
26-07-2012, 21:06
با سلام
پچ واسه XBOX
PES 2013 XBOX Camera Settings 1.0 by MxSoNiC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PES 2013 XBOX Camera Settings 1.0 by MxSoNiC

description:
Tool for PES 2013 Demo.
supported platforms:
1. XBOX only
features Settings:
1. change Camera Position ( Height, near Side and far Side )
2. change Camera Angle
3. change Camera Angle Modulator
requirements:
1. installed .NET Framework (at least version 4.0)
how to use:
1. open default XEX File
2. change your settinngs
3. push “accept” Button
4. save default XEX File
thanks to:
PSO Team, Juce, Ariel, jenckey, carby, leo arsalan, moddingway Team, pescorner Team
download:
1)

2)

3)

طریقه ی استفادشو هرکی بلده لطفا بگه

CRIS Joon CR7
26-07-2012, 21:21
من یادمه واسه FIFA 12 تاپیکی جدا مخصوص نسخه ی دمو در نظرگرفته شده بود...
واسه PES13 هم همین کار رو بکنیم بهتره....
:11:
......
میشه یکی لینک سالم از دمو رو بزاره؟

CRIS Joon CR7
26-07-2012, 21:25
PES 2013 - Demo Version ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2lombe
26-07-2012, 22:02
ببخشید فایل XEX چی هست؟؟؟

masoud93
26-07-2012, 22:09
این تغییرات رو انجام داده باشن برا من بسته:

1-بهتر شوت بزنن (خیلی فیفاییش کرده بود ، با رونالدو شوت میزدی انگار یه بچه شوت زده بود)
2-پیشرفت بازیکنا تو مستر بهتره بشه (بشه مثل نسخه قبلیا)
3-محاجم های حریف هم بازیکنات رو مثل سوسک دریبل نزنن (کامپیوتر با بازیکن آورال 70 همرو دریبل میزد)

M E S S I
26-07-2012, 22:09

2lombe
26-07-2012, 22:12

واقعا شرمنده ولی هیچی نفهمیدم؟؟

CRIS Joon CR7
26-07-2012, 22:16
مخفف این هست :
Xbox 360 Executable File
یعنی فایل اجرایی Xbox 360
چجوری Xbox داری؟

2lombe
26-07-2012, 22:21
ارکید هست حالا چه کنم؟؟

Eblis 2011
26-07-2012, 22:29
آخه دمو چیه که واسش پچ دانلود کنیم

A/|\IR
27-07-2012, 00:06
سلام
منم دمو رو بازی کردم ، اول از همه میخوام بگم من فقط فیفا بازی میکنم و معتقدم pes 12 خیلی ضایع بود ولی این 13 تقریبا میشه گفت داره جبران میکنه حرکت بازیکن ها ، نوع دویدن شوت کردن پاس دادن خیلی بهتر و خوب شده ، هوش مدافعان بهتر شده و همچنین دروازبان هاش .
ولی یکی از عیب هایی که هنوز برطرف نشده و مثل نسخه دوازده شه نحوه گل زدنه من 3 دست بازی کردم که هر سه دست رو بردم و از روش هایی گل میزدم که تو 12 گل میزدم که میشه گفت یکم به واقعیت نزدیک تر بشه بهتره:)
-
گل اول رو که زدم ذوق مرگ شدم:دی چون واقعا حس میکدم خود کریس رونالدو ام :دی چهره ها خیلی خوب کار شده و همچنین استایل بازیکنا وقتی با بازیکن توپ رو کنترل میکنم واقعا حس خوبی بهم دست میده از این نظر خیلی شبیه واقعیته و خیلی از فیفا جلوتره -(تو فیفا حالم از قیافه هاشون به هم میخوره)

در کل خیلی امیدوار شدم و منتظر دمو دوم و نسخه اصلی هستم ببینم چه میکنه کونامی:)

Mehdi.ss
27-07-2012, 00:11
سلام به همه دوستان ( قدیمی و جدید )
چرا امسال تاپیک انقدر بی روحه ؟
منم دمو رو دانلود کردم و چند دست بازی کردم
بازی نسبت به پارسال خیلی خیلی روون شده
دریبل کردم و فریب دادن هم راحت تر شده
توپ گیری هم خیلی اسون شده
فکر کنم کسانی که تفریحی بازی می کنن این بازی رو بیشتر می پسندند مثل فوتبال 99 پلی استیشن 1 که خیلی روون و راحت بود ولی هنوزم که هنوزه طرفدارای زیادی داره

hackboter
27-07-2012, 00:15
لینک صفحه ایمیل به کمپانیه کونامی تا زمان انتشار نسخه نهایی در ابان ماه امسال :

لطفا کلیه نظرات پیشنهادات و ایده هایی که برای بهبود در نسخه نهایی به نظرتان میرسد را به انگلیسی بیان کنید :

لینک صفحه ایمیل :

همچنین کلیه نظرات را میتونید از طرق ادرس صفخه فیس بوک به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در قسمت دیدگاه ها جهت پیشنهادات و نظرت خود بیان کنید....

اگر در تایپ انگلیسی مشکل دارید از سایت مترجم متون فارسی به انگلیسی استفاده کنید :

MR.CART
27-07-2012, 00:21
وضع داوری چطوره؟

Eblis 2011
27-07-2012, 00:24
وضع داوری چطوره؟

اشتباه داوری جزیی از داوریه :31: خوبه بد نیست شما چطوری ؟ :31:

MR.CART
27-07-2012, 00:39
اشتباه داوری جزیی از داوریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله:31:

خوبه بد نیست شما چطوری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا من خوبم شما چطوری؟
آخه بعضیا گفتن میخوای حرکت کنی داور خطا میگیره یعنی انقد افتضاحه؟

Alireza.M67
27-07-2012, 00:42

فایل EXE که می دونی چیه ؟ فایل اجرایی کامپیوتر
همون واسه XBOX 360 میشه XEX .
مثلا شما یه بازی داری که توش کلی فایله ، همیشه یه فایل به نام Default.xex هم هست که با اون بازی اجرا میشه .
اگه کنسول جی تگ داشته باشی تمام این فایلها رو می تونی ببینی .

Eblis 2011
27-07-2012, 00:48

والا من خوبم شما چطوری؟

والا راست گفتن :31: من کلا یه دست بازی کردم ..... یه خطا کردم که کارت زرد هم نداشت اما دیدم قرمز داد :18:
منم گفتم داورر بوووووووووووق :31:

A/|\IR
27-07-2012, 02:22

والا من خوبم شما چطوری؟

نه اینطوریا هم نیست برای من که چهار دست 10 مین بازی کردم کلا سه تا خطا گرفت

2lombe
27-07-2012, 03:22
دوستان اگر پچ مچ جدید برای xbox امد ما را بی خبر نزارین ممنونتون میشم

M E S S I
27-07-2012, 07:33
PES 2013 در اکتبر ۲۰۱۲ منتشر خواهد شد

طبق اطلاعات جدیدی که از یک تصویر تبلیغاتی بازی PES 2013 بدست آمده این بازی در ماه اکتبر امسال عرضه خواهد شد:

این تصویر در سایت Intent Media ودر بخش Sourcebook. قرار گرفته است.
اگر این تاریخ درست باشد یعنی دوباره PES دیرتر از دشمن دیرینه خود یعنی FIFA منتشر خواهد شد.FIFA 13 قرار است در ماه سپتامبر منتشر شود.
همچنین در بخش سایت تاریخ فوریه ۲۰۱۳ برای عرضه Metal Gear Rising: Reveangeance اعلام شده است. هنوز کونامی این تاریخ های انتشار را برای بازی های خود تایید نکرده است. قبلا گفته شده بود که PES 2013 سپتامبر و زودتر از فیفا ۱۳ خواهد آمد.

2lombe
27-07-2012, 11:37
دارم دیونه میشم پچ برای xbox 360 که نمی یا مجبورم برای PC بگیرم ارزش داره بگیرم یا برم روی همون بازی کنم ابته(اگر پچ ها را روی pc نصب کنم)

A/|\IR
27-07-2012, 12:02
دارم دیونه میشم پچ برای xbox 360 که نمی یا مجبورم برای PC بگیرم ارزش داره بگیرم یا برم روی همون بازی کنم ابته(اگر پچ ها را روی pc نصب کنم)

اگه میتونین رو پی سی بازی کنین خب معلومه ارزشش رو داره ، بدون پچ صفحه یخورده تاره

messiTNT_2011
27-07-2012, 16:54
اضافه کردن 4 تا تیم بارسلونا . رئال مادرید . چلسی و پاریسن ژرمن به دمو (البته با ریختن این پچ بقیه تیم ها پاک میشن )

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش نصب : بعد دانلود در یک پوشه مشخص نصب کرده و به داخل همون پوشه رفته و محتویات پوشه img رو داخل img بازی کپی کنین (من که حال کردم با بارسا :31:)

Altairezio
27-07-2012, 17:59
دوستان من فقط امید وارم مشکلات داوری رو تو بازی حل کنن!:31:

M E S S I
27-07-2012, 19:27
بررسی نسخه دمو PES 2013

امیر رضا زائری

همان طور که می‌دانید چند روز پیش دمو قابل بازی عنوان PES 2013 توسط ناشرش یعنی کونامی منتشر شد و مردم مختلف نظرات متفاوتی نسبت به آن داشتند،گروهی بر این باور بودند که باز هم همان PES قدیمی و تکراری در انتظارشان هست و گروهی دیگر نیز از بابت تغییراتی که به نظرشان در بازی صورت گرفته بود راضی بودند،در این مطلب سعی دارم که این دمو قابل بازی را مورد بررسی کوتاه قرار دهم.

پاس‌های دقیق‌تر

اولین چیزی که در این نسخه دمو PES 2013 توجه من را جلب کرد دقیق‌تر شدن پاس‌ها بود؛دیگر مانند نسخه‌های پیشین پاس‌ها به نوعی تخیلی و غیر واقعی نبودند!در PES 2012 به راحتی تمام می‌توانستیم با حرکاتی نا معقول و غیر واقعی پاس‌هایی عجیب وغریب از این سمت زمین به سمت دیگر آن بدهیم که در نسخه دمو PES 2013 این مشکل برطرف شده است و شاهد پاس‌های زیبا و هستیم؛دیگر باید برای پاس‌هایمان حساب و کتاب انجام دهیم و پاس‌ها مانند نسخه‌های قبلی PES به راحتی به هدف نمی‌رسند و باید با دقت اقدام به پاس دادن نمایید.امّا متاسفانه نکته‌ای که هنوز زیاد روی آن تمرکز نشده است تنوع شوت‌ها هستند!بیش‌تر شوت‌ها در نسخه‌های قبلی PES همگی با نوک پا زده می‌شدند و به طور کلی شما از شوت زدنتان لذت نمی‌بردید!شوت‌ها غیر واقعی بودند،البته در نسخه دمو PES 2013 این مشکل تا حدودی برطرف شده بود و همین‌طور دروازه بانان نیز دیگر عکس‌العمل‌های تخیلی انجام نمی‌دادند!اما اگر کونامی می‌خواهد از رقیب دیرینه خود یعنی فیفا که جند سالی است از آن عقب افتاده پیشی بگیرد،باید به چنین نکاتی مانند واقعی کردن جلوه شوت‌ها توجه کند و آن‌ها را اصلاح کند.وضعیت پاس‌های بلند نیز بهتر شده‌اند و این نیز جای تقدیر دارد.

انیمیشن‌های زیباتر

انیمیشن‌ها به طور کاملا واضحی در نسخه دمو PES 2013 زیبا تر و با طراحی بهتری بودند،چهره بازیکنان که بیش از پیش به واقعیت نزدیک بود نیز یکی از نکاتی است که می‌تواند ما را به PES 2013 امیدوار کند.گرافیک بازی نیز تغییر چندانی نسبت به نسخه‌های پیشین نکرده‌است و چیز جدیدی برای به رخ کشیدن ندارد،البته تا زمان عرضه نسخه اصلی PES 2013 هنوز فرصت باقی است امّا بدون شک گرافیک خوب یکی از مهم‌ترین خصایص فیفا ۱۳ خواهد بود بعید است PES 2013 بتواند با همین گرافیک مانع پیروزی فیفا ۱۳ در این رقابت شود،هم‌چنین فیزیک و نحوه برخورد بازیکنان به هم نیز تغییری نکرده است و مانند گذشته است،قطعا سران کونامی در مدتی که تا قبل از عرضه بازی باقی مانده است سعی کنند گرافیک و فیزیک بازی را بهبود ببخشند تا از رقیب خود عقب نیفتند،هر چند انصافا کار طراحان انیمیشن‌های PES 2013 ستودنی است.

نکات قوتی که در نسخه دمو PES 2013 دیده شد و حضورشان در نسخه اصلی بازی می‌تواند باعث پیش‌رفت سری PES شود:

پاس‌ها بسیار دقیق‌تر شده‌اند
دیگر شاهد حرکات نا معقول بزیکنان و باگ‌های بسیار خنده دار حداقل در نسخه دمو نبودیم
انیمیشن‌ها و طراحی چهره‌ها فراتر از انتظار طرفداران ظاهر شدند و آن‌ها را خوش‌حال کردند
هوش مصنوعی خوب هم‌تیمی‌ها که واقعا قابل ستایش است؛آن‌ها در مواقع ضروری در بهترین جاهای ممکن از زمین قرار می‌گیرند و با استفاده از این سیستم می‌توانیم بازی را بهتر اداره کنیم و کسانی هم که طرفداران اسپانیا هستند می‌توانند تیکی‌تاکا اجرا کنند!
استیل بسیاری از بازیکنان مانند خود آن‌ها در دنیای واقعی است،مخصوصا رونالدو!

نکات منفی که در نسخه دمو PES 2013 دیده شد و نباید در نسخه اصلی باشد:

گرافیک و فیزیک تکراری که باید بهبود پیدا کنند و مانند نسخه‌های قبلی نباشند
شوت‌ها همچنان از شوت‌های سوباسا از کارتون فوتبالیست‌ها الگو برداری می‌کنند!
هوش مصنوعی تیم‌ حریف چندان تعریفی نداشت،نه این که بد باشد اما در برابر دفاع بی‌نقص و هوش‌ مصنوعی عالی بازیکنان حریف در فیفا ۱۳ شکست می‌خورد
افکت‌های صوتی هنوز جای کار زیادی دارند و صدای تشویق تماشا‌گران چندان مانند فیفا لذت بخش نیست!

در کل دمو PES 2013 چیز‌های جدید و خوبی برای رو کردن داشت و البته نکات تکراری آن نیز تو ذوق می‌زدند!امیدوارم که از این بررسی کوتاه لذت برده باشید!

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

-----------------------------------------
بالاخره منم بازی رو دانلود کردم و 2 دست بازی کردم،به نظرم بازی خیلی بهتر شده...
در کل من که راضیم و با نقد بالا 90٪ هم نظر و موافقم....:10:

M E S S I
27-07-2012, 19:44
بچه ها پی اس 10 دقیقه پیش تو صفحه فیسبوکش اعلام کرد که یه سورپرایز خیلی ویژه برای سه شنبه همین هفته برا طرفداراش داره.......!!!!!!
فکر می کنید این Surprise ویژه چی می تونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!:31::7::10:

EngineeR EhsaN
27-07-2012, 20:01
بچه ها پی اس 10 دقیقه پیش تو صفحه فیسبوکش اعلام کرد که یه سورپرایز خیلی ویژه برای سه شنبه همین هفته برا طرفداراش داره.......!!!!!!

احتمالا میخوان کلا از ساخت PES دست بردارن :31:

2lombe
27-07-2012, 20:03
هیچ غلطی نمی کنند همش حرف پارسال هم گفت

MR.CART
27-07-2012, 21:32
منم با انجینر احسان هم نظرم اگه خدا بخواد قراره کونامی دست از سر pes برداره:31:

CRIS Joon CR7
27-07-2012, 21:42

این که امضای رونالدویه بیچاره است...:9:
هر چی هست مربوط به رونالدو میشه...
بالاشم که اسمش هست...
کریس بیا برو قرار دادتو با کونامی فسخ کن جان من:19:

kingmohsen
27-07-2012, 22:22
خب اینم مقایسه چهره ها در پی اس 12 و 13
تیم بارسا رو اول می زارم بعدش رئال رو هم میزار

kingmohsen
27-07-2012, 22:32
اینم از تیم رئال

همینطور که میبینید پیشرفت چهره ها فوق العاده بوده. و استثنایی طراحی شدن

M E S S I
27-07-2012, 22:39
PESEdit.com 2013 Demo Patch 1.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Adds 11 fully updated teams to PES 2013 Demo Arsenal, Chelsea, Manchester City, Manchester United, Paris SG, Juventus, Milan, Dortmund, Bayern München, Barcelona, Real Madrid

:Features
* Full squads, latest transfers & shirt numbers
* Faces for almost all players
* Correct 12/13 kits including configuration
* Original demo teams available too

:PESEdit.com 2013 Demo Patch 1.0 Download

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:Download dt0d.img

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:How to use
Copy dt0d.img from PES 2012 img folder to PES 2013 Demo img folder [alternatively, download dt0d.img (link above)]
Copy the content of the PES 2013 Demo folder included in this download to the PES 2013 Demo folder
on your pc.
Start the game via ‘pes2013-unlock.exe’

2lombe
27-07-2012, 23:06
اقا من از pesbaz گرفتم وقتی وارد بازی میشم میرم داخل منو وقتی گزینه اولی را میزنم از بازی میره بیرون خواهشا کمک کنید.

moh3en_sh
27-07-2012, 23:09
برنامه ها و پچ های مربوط به نسخه دمو رو تو این تاپیک بذارید تا کسی که میخواد اونا رو دانلود کنه سریع تر بتونه پیدا کنه.

mj77
28-07-2012, 12:30

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Adds 11 fully updated teams to PES 2013 Demo Arsenal, Chelsea, Manchester City, Manchester United, Paris SG, Juventus, Milan, Dortmund, Bayern München, Barcelona, Real Madrid

Copy dt0d.img from PES 2012 img folder to PES 2013 Demo img folder [alternatively, download dt0d.img (link above)]
Copy the content of the PES 2013 Demo folder included in this download to the PES 2013 Demo folder
on your pc.

لینک مستقیم یا مدیافایر این پچ نیست؟

M E S S I
28-07-2012, 15:33
PES 2013 WeHellas Demo Patch – v.1

*The first version of this patch just unlocks the teams, making it possible for you to play as them in the game. In following updates there will be included roster updates, kits, stadiums and many new 3D faces!*
.: Screenshots :.

:All teams from

Premier League
Ligue 1
Serie A
Liga BBVA

:Also Including

Olympiakos
Panathinaikos
AEK
PAOK
FC Porto
SL Benfica
Sporting CP
Ajax
AZ
Feyenoord
Twente
PSV
FC Bayern
Schalke 04
CSKA Moscow
Spartak Moscow
Zenit St. Petersburg
Celtic FC
Rangers
Motherwell
Besiktas
Fenerbahce
Galatasaray
Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv

.: Download :.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mj77
28-07-2012, 22:51
لینک مستقیم یا مدیافایر این پچ نیست؟

همه رفتن بازی؟ چقد خلوت شده؟

Eblis 2011
28-07-2012, 22:54
بازی به مراتب خیلی دلچسب تر و جذاب تر شده .... خیلی به دلم نشست و امیدوار شدم همه جوره
امیدوارم تو نسخه ی نهایی گند نزنن

Alireza.M67
29-07-2012, 00:01
منم دموی XBOX360 رو گرفتم .
واقعا عالی بود .
دیگه سعی نکردن که کل بازی رو زیر و رو کنن ، همون 2012 بود با این تفاوت که بسیاری از اشکالاتش رفع شده بود .
اشکال هد زدن توی محوطه جریمه حریف .
اشکال شوت ها .
اشکال دروازه بانها
و ...
اما یه مشکل بزرگ و نگران کننده دیدم ، مشکلی که توی 2011 بود ولی توی 2012 برطرفش کردم ، اما ظاهرا توی 2013 داره برمی گرده ، که اونم مشکل آفسایده.
بازیکنا زیاد توی آفساید میمونن ، این مساله خیلی آزار دهنده بود توی 2011 ، ولی امیدوارم توی 2013 مشکلی نباشه .

این سیستمی که با LT میشه کنترل رو Manual کرد هم واقعا ایده ی خوب و قشنگیه .
اگه دستت بیاد که باید چیکار کنی و توش حرفه ای بشی باهاش خیلی کارا میشه کرد .

Spaniuly
29-07-2012, 09:15
دقیقا هم نظریم دموی خوبی بود امیدوارم تاریخ تکرار نشه و مثل پارسال که دموی شماره 1 همه رو سورپرایز کرد بعدشم دموی دوم و نسخه نهایی خراب کرد و جذابیت دموی 1 رو از بین برد.

Killzone2
29-07-2012, 11:24
بعد از مدتی بیشتر بازی کردن یه مقدار نظرم نسبت به قبل یعنی که این که زیاد جالب نبود عوض شده حالا بیشترش رو دوستان گفتن ولی من نسبت به قبل که مقایسه میکنم واقعا خیلی بهتر شده تو شماره قبل یعنی 2012 واقعا با یه افتضاح طرف بودیم از سیستم کلی بازی تا هوش مصنوعی و اینطور موارد... من الان بیشتر که دمو رو بازی کردم نظرم مقداری فرق کرد شما تو شماره قبل دروازه بان و اینا همه مشکل داشتن ولی این شماره همه بهتر شده بازی خوبی میشه اگر نسخه اصلی هم اینطوری باشه همینطور بقیه جزئیاتش رو هم ببره بالا....

+

این سیستم پاس هم بهتر شده به نظرم قبلی به شکل فان و مسخره ای چرت بود! گرافیک هم تغییری نکرده ولی نمیشه با دمو نظر داد چون کونامی همیشه تو این سری گرافیک بازی رو بهتر میکنه حالا باید دید واقعا اینطوریه یا نه... حرکات بازیکن ها منظورم انیمیشن هست میتونست بهتر هم باشه! در کل اگر بخوام با نظر قبلی خودم مقایسه کنم هم نکات بد داره هم خوب ولی اینکه اومدن همون مشکلات رو درست کردن واقعا خوبه.

:11:

mtx891
29-07-2012, 14:24
کسی میدونه صفحه ای که ویدئو باگ های بازی رو توش میزارن کجاست؟

2lombe
29-07-2012, 19:09
من می خواهم زما و دیگر چیز ها بازی شوند ولی ارور میده:

M E S S I
29-07-2012, 19:32
من می خواهم زما و دیگر چیز ها بازی شوند ولی ارور میده:

بعد از باز کردن pes2013.exe از طریق برنامه و بعد از تغییراتی که دادی گزینه accept زیر پنجره رو بزن بعد از طریق برنامه سیوش کن...

mj77
29-07-2012, 20:33
تو بازی مثل pes 2010 افساید زیاد نیست؟

M E S S I
29-07-2012, 20:41
تو بازی مثل pes 2010 افساید زیاد نیست؟
من که تا الان با این موضوع زیاد مشکلی نداشتم و 5 بازی که انجام دادم 3 بار تو آفساید گیر کردم...:31:

Eblis 2011
29-07-2012, 22:16
تاریخ عرضه ی دموی دوم مشخص نشده هنوز ؟

shahab_f
30-07-2012, 00:58
یارگیری من تو من اش برای اولین بار در تاریخ PES کار میکنه و الکی نیست. بازیکنت سایه به سایه بازیکن حریف حرکت میکنه، خیلی جواب میده، خصوصا رو بالوتلی ش که خیلی رو اعصابه!

mtx891
30-07-2012, 01:48
این محاجما هیچ چفت بستی ندارنا همینجوری تو افساید ول میگردن هیچ جوری هم درست نمیشه

Amir-Rainman
30-07-2012, 21:33
اینم یه فیس از رونالدو که بوسیله ادیتورای ایرانی ساخته شده

:::::...دانلود....:::: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layken
30-07-2012, 21:44
چیزی که من تو دمو دیدم این بود که از PES 12 خیلی بهتر شده یعنی هم از لحاظ انمیشن هاشون
هم یارگیریهاشون هم شوت ها ، دفاع و کارهای میانی خیلی بهتر شده پاس کاری و کار گروهی توش دیده میشه و احساس این هست که میشه تیمی رو با پاس کاری و پاس های ممتد جلو برد

بازی رو دادم دست یکی دو تا از PES باز های قدیمی دیگه اون سیستم تکراری و روندی که راشون اشنا باشه رو نداشت و از پرداخت های جدید صحبت می کردن
در کل نسبت به 12 روی ایرادات کار کردن

negar13
31-07-2012, 09:53
من از چند تا سایت دمو رو دانلود کردم ولی تو هر کدوم یه فایلش خراب بوده
دوستان اگه امکانش هست فایل dt06.img که تقریبا 132 مگ هست رو آپلود کنن ممنون میشم

mtx891
31-07-2012, 13:05
راجب شوت ها نظر دوستان رو میخاستم بدونم
به نظر خودم خیلی سنگین و دل چسب شده خیلی حال میده شوت زدن
اما از طرفی هر شوتی هم گل میشه به نظرتون شوت رو اروم تر کنن یا دروازبانهارو بهتر؟
چون نسخه دمو تمام نظرات رو جمع میکنن میخام بدونم صلیغه دیگران چطوره؟
بعد برم تو سایت براشون بنویسم

Eblis 2011
31-07-2012, 17:50
به نظرم پرتاپ دست دروازبان که روش درجه گذاشتن خیلی عالیه اما زمان فرود توپ جلو پای بازیکن خودی خیلی کنده و باعث میشه ضدحمله گرفته بشه
امیدوارم همانطور که سرعت پرتاپ توپ رو درجه بندی کردن سرعت فرود توپ رو هم بیشتر کنن

kingmohsen
31-07-2012, 18:52
راجب شوت ها نظر دوستان رو میخاستم بدونم
به نظر خودم خیلی سنگین و دل چسب شده خیلی حال میده شوت زدن
اما از طرفی هر شوتی هم گل میشه به نظرتون شوت رو اروم تر کنن یا دروازبانهارو بهتر؟
چون نسخه دمو تمام نظرات رو جمع میکنن میخام بدونم صلیغه دیگران چطوره؟
بعد برم تو سایت براشون بنویسم

واقعا هر شوتی گل نمیشه. عکس العمل دروازبانها در 80 درصد موارد خوب و بدون سوتی هست. و واقعا فرق بین دروازبانها کاملا مشهوده.
مثلا در اون پچهایی که 4تیم بارسا- رئال- چلسی و پاریسن ژرمن اضافه میشدن تفاوت دروازبانی پیترچک با ویکتور والدز از زمین تا آسمون بود. والدز خیلی سوتی میداد اما چک استثنایی دروازبانی میکرد. اما کاسیاس نمیدونم چرا معمولی بود و مثل چک خوب نبود!
به هرحال امیدوارم که در دموی بعدی و همچنین نسخه نهایی خیلی خیلی بهتر از این بشه.

kingmohsen
31-07-2012, 18:57
به نظرم پرتاپ دست دروازبان که روش درجه گذاشتن خیلی عالیه اما زمان فرود توپ جلو پای بازیکن خودی خیلی کنده و باعث میشه ضدحمله گرفته بشه
امیدوارم همانطور که سرعت پرتاپ توپ رو درجه بندی کردن سرعت فرود توپ رو هم بیشتر کنن

آره دقیقا
پرتاب هایی که دورتر پرتاب میکنی تا تبدیل به ضد حمله بشه ارتفاع پرتاب خیلی بلند و غیر طبیعیه.
باید سرعت رو زیاد کنن نه اینکه ارتفاع توپ رو زیاد کنن.
متاسفانه هنوز شروع به بازی دروازبانها خیلی کنده. نسبت به سالهای قبل خیلی کم بهتر شده اما اصلا راضی کننده نیست.
دوس داشتم شروع مجدد دروازبانها مثل فیفا سریع بود.
ایشالا که این مورد رو برطرف کنن و یه فوتبال کاملا بی عیبی رو بازی کنیم

2lombe
31-07-2012, 22:18
بالاخره خبر غافل گیری منتشر شد:

شرکت کونامی قصد دارد که لباسی که کریس رونالدو در ویدیو تبلیغاتی امضا کرده است را به یکنفر از کاربران خوش شانس جهان هدیه دهد برای بر خورداری از این شانس باید فقط ایمیل خودتان را به سایت زیر وارد کنید تا 10 روز وقت دارید که این کار را انجام دهید و مدتی نتایج به ایمیل شما می رسد که برنده شدید یا نه.

لینک سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Q

Ramos1367
01-08-2012, 00:09

on your pc.

چطور باید از این پچ استفاده کرده؟اگه میشه یکی توضیح بده....

mtx891
01-08-2012, 00:44
واقعا هر شوتی گل نمیشه. عکس العمل دروازبانها در 80 درصد موارد خوب و بدون سوتی هست. و واقعا فرق بین دروازبانها کاملا مشهوده.
مثلا در اون پچهایی که 4تیم بارسا- رئال- چلسی و پاریسن ژرمن اضافه میشدن تفاوت دروازبانی پیترچک با ویکتور والدز از زمین تا آسمون بود. والدز خیلی سوتی میداد اما چک استثنایی دروازبانی میکرد. اما کاسیاس نمیدونم چرا معمولی بود و مثل چک خوب نبود!
به هرحال امیدوارم که در دموی بعدی و همچنین نسخه نهایی خیلی خیلی بهتر از این بشه.

باهات موافقم اما یه جورایی بین ویا ژاوی اینیستا رونالدو مسی بنزما الوز با سانچز هیچ فرقی نیست همچین شوت میزنن ادم یاد سوباسا میوفته پشت 18 توب از بقل دست دروازبان رد میشه
نمیگم دروازبان بده
بهتره شده
اما من بازیهام
6-5
4-5
5-2
روی سوپر استار و تایم 15 دقیقه ای

البته ویدویی که از بازی به کنامی ایمیل کردم هنوز دیده نشده و تعداد مشاهدش بالا نرفته
بعید میدونم اصلا گوش بدن به انتقادها

reza.8
01-08-2012, 08:12
چطور باید از این پچ استفاده کرده؟اگه میشه یکی توضیح بده....

شما فایل dt0.img رو اگه دانلود کردید که کپی کنید تو پوشه img نسخه دمو و اگر دانلود نکردید از توی img نسخه 2012 میتونید کپی کنید...
بعدش محتویات پوشه img این پچ رو که شامل dt0b,dt0c,dt04,dt0f هست(فک کنم البته چون من نسخه جدید تر این پچ پیس ادیت رو دارم) رو هم کپی کنید تو پوشه img نسخه دمو...
بعدش پوشهunlock و فایل اجراییش که pes2013-unlock هست رو تئ پوشه اصلی محل نصب بازی کپی کنید و بازی رو هم با همین فایل اجرایی اجرا کنید...

البته نسخه جدید ترش هم اومده که شامل 17 تا تیم شده...

Amir-Rainman
01-08-2012, 11:19
خلاصه سورپرایز کونامی هم معلوم شد چیه ... !
یک پیراهن تولیدی شرکت نایک با امضا رونالدو به قید قرعه به کسی که ثبت نام کنه داده میشه، برای ثبت نام به پیج pes تویه فیسبوک مراجعه کنین ... !

saeedblack
01-08-2012, 14:50
PES 2013 WeHellas Demo Patch – v.1

*The first version of this patch just unlocks the teams, making it possible for you to play as them in the game. In following updates there will be included roster updates, kits, stadiums and many new 3D faces!*
.: Screenshots :.

:All teams from

Premier League
Ligue 1
Serie A
Liga BBVA

:Also Including

Olympiakos
Panathinaikos
AEK
PAOK
FC Porto
SL Benfica
Sporting CP
Ajax
AZ
Feyenoord
Twente
PSV
FC Bayern
Schalke 04
CSKA Moscow
Spartak Moscow
Zenit St. Petersburg
Celtic FC
Rangers
Motherwell
Besiktas
Fenerbahce
Galatasaray
Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv

.: Download :.

پارت 3 و 4 خرابه میشه مجددا آپلود کنین

ali gamma
01-08-2012, 15:04
نمیشه وقت بازی رو زیادش کرد؟ پچی چیزی نداره برا این کار؟

shahab_f
01-08-2012, 16:26
نمیشه وقت بازی رو زیادش کرد؟ پچی چیزی نداره برا این کار؟
به صفحه 24، پست 236 این تاپیک رجوع کنید

reza.8
02-08-2012, 00:10
کلا پیس تو نمره دادن به دروازه بانا خیلی بد کار میکنه...تاحالا نشده دروازه بانم بهترین بازیکن زمین بشه...تو یه بازی چندتا تک به تک بگیری و پنالتی هم بگیری با از 6 بالاتر نمیره نمرش!!

vahidreza2007
02-08-2012, 15:52
تا اینجا از دمو راضی بودم فقط چند تا اشکال که داره اینکه : بازکنا خیلی زیاد تو افساید می مونند . سرعت پاس های تو عمق خیلی کم هستش و اصلا کارایی نداره به نظر من . بازم توی کورس ها سرعت بازیکن حریف از بازیکن ما بیشتره . مثلا رایان گیگز تو کورس از پشت میاد مسی رو میگیره !!!!امیدوارم تو دمو دوم اینا حل بشه . من امیدوارم به این سری .

ragbar12
02-08-2012, 18:38
اين بازي كمامان مشكل افسايد داره من هر چي ميخوام به موقع پاس يدم بازيكن صير ميكنه تا يار جولويي بره تو افسايذ بعد پاس داده ميشه اين باگه با ضغف هوش مصنوعي بايد اصلاح يشه.
توپ هم انگار ليزه واسه دروازه بانها ! دروازه بانا بيشتر توپو دفع ميكنن! از مهار كردن يا همون سيو زياد خبري نيست.
گلهاي تخيلي زياد ديدم توي اين بازي هم توسط من هم تيم حريف اينجوري ادم پس از مدتي از گل زدن ديگه لذت نخواهد برد.
بازي نسبتا بهبود پيدا كرده ولي اگه همينو با اصلاحات كم بخواد بده بيرون باز هم مقايل رقيب ديرينه شكست بدي خواهد خورد
من اميدوارم براي سال اينده دو تا بازي خوب وعالي از دو كمپاني فيفا و كونامي داشته باشيم.

3Dmajid
02-08-2012, 21:12
منم دمو رو بازی کردم. در کل به نظرم بازی طبیعی تر و بهتر شده.
امیدوارم کونامی روی داوری بازی وقت بیشتری بزاره و باگ های هوش مصنوعی داور رو از بین ببره.
2012 که داورش واقعا رو اعصابه، تو محوطه جریمه بازیکن رو لمس میکنی پنالتی میگیره :41:

linkin_park
03-08-2012, 19:59
آقا من با این PES 2013 Ultimate Editor بازیکن ترنسفر میکنم ولی تو بازی که میرم همون اول crash میکنه میپره بیرون ...
(من پچ pes edit رو قبلن ریختم روش ... )

kingmohsen
04-08-2012, 18:31
اینم مقایسه چهره ها در پی اس 2013 و فیفا 13

اینطور که مشخصه مثل همیشه پی اس از فیفا بازهم در زمینه ی چهره ها بسیار بهتر عمل کرده.
خداییش فیفا مسی بیشتر شبیه همسایشونه تا خودش!!

3Dmajid
04-08-2012, 18:48
اینم مقایسه چهره ها در پی اس 2013 و فیفا 13

اینطور که مشخصه مثل همیشه پی اس از فیفا بازهم در زمینه ی چهره ها بسیار بهتر عمل کرده.
خداییش فیفا مسی بیشتر شبیه همسایشونه تا خودش!!

مطمئنی این مسیه ؟
این که بیشتر شبیه جوونیای علی داییه :39:

The Auditor
04-08-2012, 20:37
مسی چرا شبیه تریاکی ها افتاده اینجا (فیفا)؟؟

mjorh
04-08-2012, 21:45
نمیدونم واقعا بعضیا کی میخوان بفهمن که تو بازیی به این سبک مهمترین المان گیم پلی هسش...نه قیافه ی فلانی !

+

قیافرو درس کردن وگرنه ما خودمون فیفا هالیک هسیم میدونیم مسی اینطور نیس !

kingmohsen
04-08-2012, 21:58

نمی دونم چرا فیفا هرسال چهره بازیکنان بیشتر توش ر...ده میشه.
واقعا مسی سال قبل شبیه پسرخالش بود حداقل اما امسال که بازیکن روی کاور و بازیکن ویژه فیفا 13 هست قیافش شبیه 10 تا همسایه اونورتر از خونشون هم نیست!!
یکی از دلایلی که من هروقت پای فیفا نشستم و بعد از یکی دوبازی حالم بد شده قیافه ی مزخرف بازیکن هاست. پی اس هم گیم پلی بازیش مزخرفه (البته امسال واقعا یک جهش خیلی عالی انجام داده و واقعا بهش امیدوارم).

3Dmajid
04-08-2012, 22:01
نمیدونم واقعا بعضیا کی میخوان بفهمن که تو بازیی به این سبک مهمترین المان گیم پلی هسش...نه قیافه ی فلانی !

+

قیافرو درس کردن وگرنه ما خودمون فیفا هالیک هسیم میدونیم مسی اینطور نیس !

بازم این طرفدارای فیفا تو تاپیک PES پیداشون شد :27:

خوشم میاد هر ضعفی هم از فیفاتون میگیم سریع یه بهونه میارید ...

آره اصلا تو بازی فوتبال گرافیک و طراحی جزئیات و چهره مهم نیس ... دقیقا چیزیه که فیفاتون نداره.

شما هم برید با گیم پلی ش خوش باشید :21::31:

:12::31:

kingmohsen
04-08-2012, 22:08
مطمئنی این مسیه ؟
این که بیشتر شبیه جوونیای علی داییه :39:

خدا بگم چیکارتون کنه. از خنده دل درد شدم. خیلییییییییییی تشبیه جالبی کردین
:16:

mjorh
04-08-2012, 22:11
بازم این طرفدارای فیفا تو تاپیک PES پیداشون شد :27:

خوشم میاد هر ضعفی هم از فیفاتون میگیم سریع یه بهونه میارید ...

آره اصلا تو بازی فوتبال گرافیک و طراحی جزئیات و چهره مهم نیس ... دقیقا چیزیه که فیفاتون نداره.

شما هم برید با گیم پلی ش خوش باشید :21::31:

:12::31:
نمیدونم حالا چطور به گرافیک می بالید !
گرافیکی که با برداشتن یه عکس و چسبوندن به Face خالی بعید میدونم خیلی بالا باشه ! یا خیلی کار شاخی باشه ..!

سازنده های این بازی فک کنم اصن Motion Capture تاحالا به گوششون نخورده !

طراحی ...طراحی لباس ،Stadium و....یه مقایسه کوچیک کنیم خیلی راحت میشه فهمید که فیفا خیلی بهتر عمل کرده ...lهمین لایسنس که فیفا داره واسه شکست دادن Pes کافیه!

نمیدونم حرف مارو باور ندارید برید چن تا نقد بخونید ! چ داخلی چ خارجی !دی! یه سایت یه مجله پیدا نمیکنید که بگه آقا Pes بهتره!

+

خیلی از حرفارو دوستان تو پیجای قبلی گفتن ...دیگه نمیخوام تکرار شه

kingmohsen
04-08-2012, 22:32
بدون شرح!!!!!

3Dmajid
04-08-2012, 22:54
نمیدونم حالا چطور به گرافیک می بالید !
گرافیکی که با برداشتن یه عکس و چسبوندن به Face خالی بعید میدونم خیلی بالا باشه ! یا خیلی کار شاخی باشه ..!

سازنده های این بازی فک کنم اصن Motion Capture تاحالا به گوششون نخورده !

طراحی ...طراحی لباس ،Stadium و....یه مقایسه کوچیک کنیم خیلی راحت میشه فهمید که فیفا خیلی بهتر عمل کرده ...lهمین لایسنس که فیفا داره واسه شکست دادن Pes کافیه!

نمیدونم حرف مارو باور ندارید برید چن تا نقد بخونید ! چ داخلی چ خارجی !دی! یه سایت یه مجله پیدا نمیکنید که بگه آقا Pes بهتره!

+

خیلی از حرفارو دوستان تو پیجای قبلی گفتن ...دیگه نمیخوام تکرار شه

همون چسبوندن یه عکس و تکسچرینگ کردن مدل فیس خودش یه هنره و یه زمینه ی کاملا تخصصی و جدا از بقیه ی رشته ها تو صنعت گیم سازیه :27:
من نمیدونم شما چطوری از این کار تخصصی و کاملا تاثیر گذار توی گیم رد میشی و میگی کار شاخی نیس :18:

والا ما که هر چی مقایسه کردیم تو این چیزایی که شما میگی دیدیم PES بهتره وگرنه مریض نیستم از این فوتبال دفاع کنیم.

شما عقلتو دادی دست نقدایی که میشه و حتما تحت جو و تاثیر اونا قرار گرفتی ... ما خودمون عقل داریم بازی میکنیم و همه چیزشو میسنجیم کاری نداریم بقیه میخوان چی بگن.

mjorh
04-08-2012, 23:23
همون چسبوندن یه عکس و تکسچرینگ کردن مدل فیس خودش یه هنره و یه زمینه ی کاملا تخصصی و جدا از بقیه ی رشته ها تو صنعت گیم سازیه :27:
من نمیدونم شما چطوری از این کار تخصصی و کاملا تاثیر گذار توی گیم رد میشی و میگی کار شاخی نیس :18:

والا ما که هر چی مقایسه کردیم تو این چیزایی که شما میگی دیدیم PES بهتره وگرنه مریض نیستم از این فوتبال دفاع کنیم.

شما عقلتو دادی دست نقدایی که میشه و حتما تحت جو و تاثیر اونا قرار گرفتی ... ما خودمون عقل داریم بازی میکنیم و همه چیزشو میسنجیم کاری نداریم بقیه میخوان چی بگن.

بله درواقع میگی :

EA SPORTS FIFA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])9,701,458 likes · 293,074 talking about thi

بی عقلن !

واسه Pes رو فقط برین نیگا کنین ببیند چقد فن داره ...اینجا نمیگم ک ...!:27:

Spaniuly
05-08-2012, 09:15

واسه Pes رو فقط برین نیگا کنین ببیند چقد فن داره ...اینجا نمیگم ک ...!
شخصا مخالف بحث نیستم ولی وقتی پای همچین جملاتی وسط میاد بهتره که ادامه داده نشه چون از محدوده تخصصی و بار آموزشی دور میشه و تبدیل به پست های اسپم وار میشه...

ali gamma
06-08-2012, 18:11
ما هم اينو بازي كرديم. ولي خوب تغييرات كمي داشته نسبت به پارسال. ولي خوب قابل تحمل تره!

jr07
09-08-2012, 19:28
به نظر من این کونامی بیشتر رو گیم پلی بازی کار کنه بهتره
همین فیفا به خاطر گیم پلی جذابشه که چند ساله ازش جلو زده

moghaddas mfa
09-08-2012, 20:33
سلام.دوستان توی این بازی شوت زدن تغییر کرده یا نه مثل 2012 شوت ها یا وسط دروازه یا داخل باقالی ها میره....واقعا 2012 مثلا با رونالدو میخواستی پشت 18شوت کنی یا میزد هوا.یا همچین یواش میزد که دیگه نگو......کلا من یه چیزی که بعد یه مدت بازی 2012 فهمیدم این بود که اگه شما دو حرکت قبل از گل زدن رو خوب انجام میدادی گل زدن واقعا راحت میشد.مثلا یه بار من از قیافه یه بازیکن خوشم امده بود که اصلا قدرتهای خوبی نداشت اوردمش توی بازی دوتا پاس از اون پاس های ژاوی انداختم بعد وقتی بهش توپ میرسید همین جور شوت رو میزدم همچین راحت دروازه بان گل میخورد که ..........بخدا راضی بودم دروازه بان بگیره ولی اینجوری گل نخوره.......

M E S S I
09-08-2012, 20:39
فقط همینو میتونم بگم که یکی از نقاط قوت امسال PES شوت زنی هاشه!

mtx891
09-08-2012, 22:09
واقعا به نظرتون شوت خوبه؟
اینقدر تیز میره که من به یاد 99 از وسط زمین شوت میکنم گل هم زدم
اینم نمونش

Spaniuly
10-08-2012, 14:14
واقعا به نظرتون شوت خوبه؟
اینقدر تیز میره که من به یاد 99 از وسط زمین شوت میکنم گل هم زدم
اینم نمونش

شوت تیز باید باشه دیگه! غیر از این میشه سانتر توی 2011 و 2012 خیلی مسخره بود مدل شوت هاش شده مثل PES 6 واقعا خدا کنه یه چند تا انیمیشن باحال دیگه توی نسخه نهایی اضافه کنه و این بلور لعنتی رو بیخیال بشه واسه اکس باکس پچ نیست که این بلور رو برداریم کل بازی خوبه من واقعا از دمو راضی هست در قالب PES کنونی این واقعا خوب هست درسته در حالت کلی مثل فیفا اعتیاد آور نیست ولی اینکه تمام مشکلات اعصاب خورد کن 2011 و 2012 رو برطرف کرده یک دنیا برام ارزش داره امیدوارم نسخه نهایی خراب نکنه که دیگه طاقت دوری از PES رو ندارم از 2010 تا الان PES گریزی خستم کرده

Eblis 2011
10-08-2012, 23:09
مشخص نشد دموی دوم کی میاد ؟

shahab_f
11-08-2012, 17:55
مثل چند سال قبل، آدم باید از اعصابش بگذره که بخواد با کامپیوتر بازی کنه:9:، چون به جای اینکه سطح هوش مصنوعیش رو ببرن بالا، یه کاری میکنند بدون هیج دریبل خاصی، از بین مدافع هات رد شن و برن سمت دروازه... یعنی مهاجم ضعیف حریف، حداقل مثل لیونل مسی تو توانایی دریبل کردن داره. به نظر من کامپیوتر اون لحظه ای که اراده میکنه گل بزنه میزنه، کاملا مشخصه یه دفعه شروع میکنه به رد شدن از بیین مدافع هات، پاس تو عمق هاش رو هم تشخیص میدی، اما نمیتونی بگیری... تا بره تو گل:41:

kingmohsen
11-08-2012, 20:28
مثل چند سال قبل، آدم باید از اعصابش بگذره که بخواد با کامپیوتر بازی کنه:9:، چون به جای اینکه سطح هوش مصنوعیش رو ببرن بالا، یه کاری میکنند بدون هیج دریبل خاصی، از بین مدافع هات رد شن و برن سمت دروازه... یعنی مهاجم ضعیف حریف، حداقل مثل لیونل مسی تو توانایی دریبل کردن داره. به نظر من کامپیوتر اون لحظه ای که اراده میکنه گل بزنه میزنه، کاملا مشخصه یه دفعه شروع میکنه به رد شدن از بیین مدافع هات، پاس تو عمق هاش رو هم تشخیص میدی، اما نمیتونی بگیری... تا بره تو گل:41:

اتفاقا توی پی اس این مورد اصلا وجود نداره و در فیفا این موضوع بسیار بسیار شدیدتره و روی اعصابه حسابی.
من که اصلا چنین موردی رو ندیدم. شاید من بازیم خیلی قویه ! :46:

shahab_f
11-08-2012, 22:03
اتفاقا توی پی اس این مورد اصلا وجود نداره و در فیفا این موضوع بسیار بسیار شدیدتره و روی اعصابه حسابی.
من که اصلا چنین موردی رو ندیدم. شاید من بازیم خیلی قویه ! :46:
من فیفا بازی نکردم. ولی واقعا قبول ندارین کامپیوتر الکی گل میزنه؟

kingmohsen
11-08-2012, 23:03
من فیفا بازی نکردم. ولی واقعا قبول ندارین کامپیوتر الکی گل میزنه؟

در 10درصد موارد آره اما نه همیشه
پی اس 13 واقها خیلی بهبود پیدا کرده و 80 درصد از مشکلات سری های قبل رو از بین برده

kingmohsen
11-08-2012, 23:13
مشخص نشد دموی دوم کی میاد ؟

اوایل مهر ماه میاد. طبق گفته خودشون که 3هفته مونده به رلیز نهایی بازی.

bad_guy
13-08-2012, 00:49
به نظر من کامپیوتر اون لحظه ای که اراده میکنه گل بزنه میزنه، کاملا مشخصه یه دفعه شروع میکنه به رد شدن از بیین مدافع هات، پاس تو عمق هاش رو هم تشخیص میدی، اما نمیتونی بگیری... تا بره تو گل:41:

دقیقا حرف شما درسته تو هر دو بازی فوتبال همینجوریه وقتی طرف کامپیوتر بخواد گل بزنه دیگه نمیشه جلوش رو گرفت با دریبل زیدانی و روپایی و پشتک برگردون هم که شده گلش رو میزنه.

VAHID
13-08-2012, 10:31
والا من 2012 رو نتونستم بازی کنم چون واقعا مسخره بود هنوز همون 2011 بازی میکنم
حالا ببینیم این 2013 چه تغییری ایجاد میکنه......

mohammad_87
13-08-2012, 12:43
مثل چند سال قبل، آدم باید از اعصابش بگذره که بخواد با کامپیوتر بازی کنه:9:، چون به جای اینکه سطح هوش مصنوعیش رو ببرن بالا، یه کاری میکنند بدون هیج دریبل خاصی، از بین مدافع هات رد شن و برن سمت دروازه... یعنی مهاجم ضعیف حریف، حداقل مثل لیونل مسی تو توانایی دریبل کردن داره...
این یکی از بدترین نقاط ضعف 2012 هست.چون فرقی هم نمی کنه با چه تیمی بازی میکنی و مهاجم حریف مثل آب خوردن بهترین مدافعات رو جا میذاره که امیدوارم توی 13 کاملا طبیعی شده باشه.

mehrdad123
14-08-2012, 10:25
اقا یه نسخه دیگه تو میهن دانلود اومده نوشته not final artwork به نظرتون این دمو دوم نیست؟

M E S S I
14-08-2012, 10:43
اقا یه نسخه دیگه تو میهن دانلود اومده نوشته not final artwork به نظرتون این دمو دوم نیست؟
همون دمو اول هستش....
هنوز خیلی خیلی زوده که بیاد.................

kingmohsen
14-08-2012, 19:44
عکسهای جدید پی اس در نمایشگاه گیمزکام

kingmohsen
14-08-2012, 19:46
ﻧﺴﻞ آﯾﻨﺪهی PES و اﺳﺘﻔﺎده از ﻣﻮﺗﻮر FOX ﺑﺮای ﺳﺎﺧﺖ ﻓﻮﺗﺒﺎل

PES ﺑﺮای ﮐﻨﺴﻮل PS4 ﺑﺮﭘﺎﯾﻪی ﻣﻮﺗﻮر FOX طﺮاﺣﯽ ﺧﻮاھﺪ ﺷﺪ

ﻧﺨﺴﺘﯿﻦ ﭼﯿﺰی ﮐﻪ ﺑﺎ ﯾﺪ ﮔﻔ ﺘﻪ ﺑﺸﻪ اﯾ ﻨﻪ ﮐﻪ در ﺳﺎﺧﺖ PES ھﻨﻮز از اﯾﻦ ﻣﻮ ﺗﻮر اﺳﺘﻔﺎده ﻧﺸﺪه؛ در ھﻤ ﯿﻦ زﻣﯿ ﻨﻪ ﻣﺎﻧﻮرﯾﺘﻮ ھﺎﺳﻮدا ﺳﺮﭘﺮﺳﺖ ﺑﺨﺶ ﺑﺎزار ﯾﺎﺑﯽ PES ﺗﺎﮐﯿﺪ ﮐﺮد ﮐﻪ: " ﺗﺎﮐﻨﻮن از ﻣﻮ ﺗﻮر FOX اﺳﺘﻔﺎده ﻧ ﮑﺮدﯾﻢ؛ و ﻟﯽ درﺗﻮﺳﻌﻪی ﺑﺨﺶھﺎی ﭘﺎﯾﻪ و اﺳﺎﺳﯽ ا ﯾﻦ ﻣﻮ ﺗﻮر ﺑﺎزی ﺑﺎ ﺷﺮﮐﺖ Kojima ھﻤﮑﺎری داﺷﺘﯿﻢ. ﻣﺎ ﻗﺼﺪ دار ﯾﻢ ﮐﻪ ا ﯾﻦ ﻣﻮﺗﻮر را ﺑﻪ ﺻﻮرت و ﯾﮋه ﺑﺮای ﺑﺎزی ھﺎی ﻓﻮﺗ ﺒﺎل آ ﻣﺎده ﮐﻨ ﯿﻢ. ﺗ ﻤﺎم ﺗﻼش ﻣﺎ اﯾ ﻨﻪ ﮐﻪ ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ا ﯾﻦ ﻣﻮ ﺗﻮر ﺑﺎزی ﻓﻮﺗ ﺒﺎل ﺷﮕﻔﺖاﻧﮕﯿﺰی را ﺑﺴﺎزﯾﻢ؛ ﻣ ﺜﻼ ا ﯾﻦ اﻣ ﮑﺎن را ﺧﻮاھﯿﻢ داﺷﺖ ﮐﻪ ﺣﺮ ﮐﺎت ﮐﺎرﺑﺮان را در ﺑﺎزی ﺑﺎز ﺗﺎب ﺑﺪﯾﻢ.
ھﺪف نهایی ﻣﺎ رﺳﯿﺪن ﺑﻪ واﻗﻊﮔﺮاﯾﯽ ﮐﺎﻣﻠﻪ؛ وﻟﯽ اﮔﻪ اﯾﻦ ھﺪف در ﯾﮏ ﺑﺎزی ﺑﻪ ﺻﻮرت ﮐﺎﻣﻞ اﺟﺮا ﺑﺸﻪ، ﮐﻨﺘﺮل اون را ﺑﻪ ﺷﺪت ﺳﺨﺖ ﻣﯽﮐ ﻨﻪ؛ ﭘﺲ ﺑﺎ ﯾﺪ ﺑﻪ دو ھﺪف ﺑﻪ ﺻﻮرت ھﻤﺰ ﻣﺎن ﺗﻮ ﺟﻪ دا ﺷﺘﻪ ﺑﺎ ﺷﯿﻢ: واﻗﻊﮔﺮاﯾﯽ و ﺳﺮﮔﺮﻣﯽ.
ﺑ ﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ ﻗ ﺼﺪ دار ﯾﻢ ﮐﻪ از ﺣﺮ ﮐﺎت ﮐﺎرﺑﺮان ﺑﻪ ﺻﻮرت ﺗﻠﻔﯿ ﻘﯽ در ﮐ ﻨﺎر ﺣﺮ ﮐﺎت ﺷﺒﯿﻪ ﺳﺎزی ﺷﺪه ی ﺑﺎزﯾﮑ ﻨﺎن دا ﺧﻞ ﺑﺎزی ا ﺳﺘﻔﺎده ﮐﻨ ﯿﻢ. دو ﺳﺖ دار ﯾﻢ ﮐﻪ از ﺣﺮ ﮐﺎت ﮐﺎرﺑﺮان در ﺗ ﻤﺎﻣﯽ ﺟﻨ ﺒﻪھﺎی ﻣﻮ ﺟﻮد در ﺑﺎزی اﺳﺘﻔﺎده ﮐﻨﯿﻢ.

CRIS Joon CR7
14-08-2012, 21:29
FIFA 13 و PES 2013
نبرد برای اعتبار و افتخار ، کدام یک برنده ی این میدان است؟
نبرد جذاب بین PES و FIFA امسال هم ادامه دارد و این گیمر ها هستند که حق انتخاب دارند و از بین این دو ، یکی را انتخاب کنند.
به جرات میتوان گفت : اکثر نبرد های قبلی را عنوان شرکت EA یعنی FIFA با پیروزی به پایان برده است ،
عنوانی که کم کم و به تدریج خود را به هیجان انگیز ترین و واقعی ترین بازی فوتبال روی سه پلتفرم اصلی تبدیل کرد.

شاید بتوان اینگونه گفت که کونامی با PES 2012 توانست ویژگی هایی که طرفداران PES آن را دوست دارند را پیدا کرده و سعی در پیشرفت و گسترش آن ویژگی ها دارد.
اما چیزی که تفاوت عظیم بین این دو عنوان را بیش از پیش بیان میکند رسیدن FIFA 12 به عنوان "بهترین بازی فوتبال " است.

با همه ی تفاسیر میتوان امسال را نزدیکترین نبرد و به نوعی زیباترین رقابت در بین چند سال اخیر نام برد...
در اینجا به برخی ویژگی های هر دو بازی میپردازیم ، ویژگی ها و المان هایی که باعث برتری یکی بر دیگری میشود:

ویژگی های FIFA 13:

هوش مصنوعی مناسب و جایگیری های خوب برای روش های بهتر حمله و استفاده ی حداکثر از کمترین موقعیت ها...
فیزیک عالی توپ و کنترل کامل روی توپ هنگام پا به توپ شدن...
استفاده از موتور فیزیکی گسترش یافته ی نسل دوم در بازی که نمونه های مشهود آن را در مبارزه ای سر توپ بین بازیکن هاو برخورد های واقعی تر و نقش بهتر مدافعان برای برگرداندن مالکیت توپ خواهیم دید.
خلق موقعیت های خطر ناک و غیرقابل پیش بینی از طریق شروع مجددها و ضربات آزاد. جابجایی های فراوان بازیکنان و سردرگم کردن مدافعان حریف ، همچنین امکانات بیشتر و آپشن های متنوع برای ضربات آزاد.
گسترش بخش Career Mode که از جمله ی آن میتوان به گنجانده شدن بازی های ملی در آن اشاره کرد.
وجود 32 عدد بازی کوچک یا مینی گیم برای آموزش و یادگیری هر چه بهتر مهارت ها بازی اعم از دریبل ها ، دفاع ها و هر چیزی که در FIFA13 نیاز است.
وجود عناوین و جوایز فراوان در بازی و همه ی چیزهایی که در فوتبال واقعی اتفاق می افتد که میتوان آن ها را با نتایج دوستان خود مقایسه کنیم.
وجود لایسنس اصلیه بیش از 500 تیم باشگاهی و ملی و لایسنس بیش از 15000 بازیکن در بازی.
استفاده ی مناسب از امکانات کینکت در نسخه ی Xbox 360.

ویژگی های PES 2013:

کنترل کامل بازیکنان روی حرکات خود مانند میزان قدرت پاس و شوت و سانتر و ... همچنین استفاده از آنالوگ راست برای کنترل بازیکن دوم برای خلق موقعیت های بهتر
تشخیص بهتر بازیکن های توی زمین از طریق ویژگی های فردی آنها.
هوش مصنوعی آنی در بازی: کونامی قول این را به طرفداران داده است که تناسبی بین بخش های مختلف یک مسابقه مثل حمله و دفاع و همچنین سازماندهی بهتر روی تیم و عکس و العمل های تیم مثلا وقتی تیم عقب است یا وقتی که جلو است و ...

امسال برنده ی این رقابت کدام است؟
EA یا KONAMI ؟
؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M E S S I
14-08-2012, 22:01
برنامه‌های PES 2013 در نمایشگاه Gamescom

شرکت کونامی برنامه‌های خودش را برای نمایشگاه Gamescom اعلام کرد که طبق انتظار, برنامه‌های ویژه‌ای را برای PES 2013 درنظر گرفته.

چهارشنبه 25 مرداد - ویدیوی PES 2013 ویژه‌ی جشنواره‌ی Gamescom و مصاحبه‌ای با جان مورفی

پنجشنبه 26 مرداد - اخباری از سیستم PES FullControl و مصاحبه با جان مورفی و نائویا هاتسومی در این‌باره

جمعه 27 مرداد - اخباری از سیستم ProActive AI و مصاحبه با جان مورفی و نائویا هاتسومی در این‌باره

شنبه 28 مرداد - اخباری از سیستم Player-ID و مصاحبه با جان مورفی و نائویا هاتسومی در این‌باره

یکشنبه 29 مرداد - گفتگو در مورد PES League

اخبار و اطلاعاتی از مجوزهای گرفته شده، دموی دوم و تاریخ رسمی انتشار بازی در این بین منتشر خواهد شد.

منبع خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kingmohsen
14-08-2012, 23:42
فیفا از لحاظ شبیه سازی از پی اس بهتر عمل کرده. اما یه چیز خیلی مهمی که کونامی همیشه توی بازیش قرار میده حس این هست که داری یک بازی کامپیوتری انجام میدی که هدفش فقط جنبه تفریحی و سرگرمیه.
واقعا پی اس بسیارجذاب تر از فیفاست و شکی درش نیست.
امسال کونامی فقط بازی رو بهبود داده و عیبهای سری های قبل بازی رو گرفته که خیلی عالیه.
در عین حالی که سعی کرده کمی شبیه سازیش رو بیشتر کنه اما جنبه ی گیم بودن و سرگرمی رو فراموش نکرده و لظومی ندیده و نمیبینه که مثل فیفا به یک شبیه سازی محض تبدیل بشه.
من هردوبازی رو رو سیستمم دارم اما پی اس بسیار لذت بخشتره و سرگرم کننده تر
مخصوصا وقتی با کسی بازی میکنی لذت بازی فیفا واقعا آدم رو ارضا نمیکنه و با همون سوتی های پی اس بیشتر خوش میگذره و لذت میبره

M E S S I
15-08-2012, 13:19
New & Official] PES 2013 Gamescom Trailer]

M E S S I
15-08-2012, 16:49
لینک دانلود بدون پیلتر :دی New & Official] PES 2013 Gamescom Trailer]

Ami R 940
15-08-2012, 16:54
بازی pes 2013 دموش رو نصب کردم.موقع اجرا این ارور رو میده..چند بارم نصب کردم باز بی فایده بود.مشکل از چی هس ؟ چیکا باید کنم ؟

Mo5tafa
15-08-2012, 17:03
PES با لپ تاپ هایی که دو تا گرافیک داشتن مشکل داشت، میرفت روی گرافیک ضعیف تر و اجرا نمیشد، شما نمی دونید ورژن جدید این مشکل رو داره یا نه؟

M E S S I
15-08-2012, 17:07
بازی pes 2013 دموش رو نصب کردم.موقع اجرا این ارور رو میده..چند بارم نصب کردم باز بی فایده بود.مشکل از چی هس ؟ چیکا باید کنم ؟

مشکل از DirectX شماست...
آخرین ورژنشو دانلود کن ونصب کن اگه هم حل نشد اون فایل رو از اینترنت سرچ کن بگیر و بریز تو system32...

M E S S I
15-08-2012, 21:13
تصاویر جدید PES 2013 در نمایشگاه Gamescom - بخش 2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

abolfazlm
17-08-2012, 02:08
بعد چند روز بازی این نکات به نظرم اومد که بگم:
1.انگار پاس تو عمق خیلی دیگه معنی نداره یعنی خیلی سخته و هر جی میندازی اکثرا شاید بشه گفت 95 درصد توپها رو مدافعان میگیرن .نمیدونم باید اینطور باشه واقعا یا نه یکم مورد داره . بقول یکی از کاربرا سرعت توپ تو پاسهای عمقی هم که با مثلث میندازی ضعیفه یکم .نباید سرعت مثله پاسهای مغمولی باشه .باید تیز باشه .
2.مدافعان بعضی وقتها با هم قاتی میکنن
3.دورازبانها درسته بهبود پیدا کردن اما بعضی وقتا گلهای راحتی میخورن.شایدم تو واقعیت اینه . نمیدونم .مثلا توپ از کنار میره تو گل
4.نمیدونم چرا شابد برا من اینطوریه اما اونطوری که مد نظرمه مهاجما و بازیکنا تو حمله یکم بیحالن .یعنی رو به جلو نمیرن زیاد .پشتیبانی و حرکت رو به جلو ضعیفه.آخه موقع ضد حمله همه باید بیان رو به جلو حرکت کنن اما اینا انگار چرتین .تو عمق نمیرن .جای خالی زیاده اما اونجا نمیرن .شاید هوش مصتوعی باید بهتر بشه.
5.طرز توپ گیری از حریف هم که با نگه داشتن ضربدر هست که میره رو پای حریف هم زیاد جالب نیست . بدور از واقعیته.
6.سرعت بازی هم به نظرم اگه یکم .یک دهم مثلا اگه زیادتر میبود شاید بهتر بود....
7.انیمیشنهای بازی هم هنوز کمن و کار داره به فیفا برسن اما نسبت به نسخه قبل واقعا بهتره و کار شده مخصوصا چیزی که منو اذیت میکرد که امسال درستش کردن انیمیشن پاس دادن و زدن توپ که امسال روش واقعا کار شده .

اینا نظرات شخصیه منه ....ممنونم

tanha_zizi
17-08-2012, 05:19
مگه 2013 اومده !!!!!!

saeedblack
17-08-2012, 08:08
مگه 2013 اومده !!!!!!
نسخه دمو هست

kingmohsen
17-08-2012, 16:45
کاور بازی

kingmohsen
17-08-2012, 16:46
دموی دوم سه هفته‌ی دیگه، یعنی هفته‌ی نخست سپتامبر منتشر میشه.

arash-king
17-08-2012, 18:15
سلام.دوستان دمو اول بازی شامل چه تیم هایی هست ؟؟؟ من یه دمو گرفتم که 4 تا تیم انگلیس و ایتالیا و آلمان و پرتغال را داره ! 4تا هم تیم از باشگاه های برزیل داره ! درسته ؟

alone_boy
17-08-2012, 18:28
سلام.دوستان دمو اول بازی شامل چه تیم هایی هست ؟؟؟ من یه دمو گرفتم که 4 تا تیم انگلیس و ایتالیا و آلمان و پرتغال را داره ! 4تا هم تیم از باشگاه های برزیل داره ! درسته ؟
بله.البته پچ هایی هم اومدن که میتونین تیمهای دیگه ای مثل رئال و بارسا و من یو و . . . رو هم بهش اضافه کنید

Altairezio
17-08-2012, 18:53
کاور بازی

اصلا" خوشم میاد که کلا" با کریس رونالدو بازی شرو میشه!
عکس رویه جلد هم عالیه!

CRIS Joon CR7
17-08-2012, 21:59
EL MAGICO CRISTIANO

:31:
باکس شات های سه پلتفرم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه PC :

kingmohsen
18-08-2012, 19:17
همون‌طوری که می‌دونید Player ID به ویژگی‏های فردی بازیکنان مربوط میشه. گفته میشه تا حالا حرکات 50 بازیکن شبیه‏سازی شده که اسم 26 بازیکنان زیر منتشر شده...
Buffon , Lloris , Di Maria , Puyol , Kaka , Neymar , Nasri , Dani Alves , Ibrahimovich , Robben , Xavi , Nani , Terry , Iniesta , Balotelli , Pirlo , Reina , Casillas , Neuer , Leo Messi , Cristiano Ronaldo , Chicharito , Kagawa , Ronney , Aguero , Ribery

kingmohsen
18-08-2012, 19:19
لیگ اسپانیا به صورت کامل (Liga BBVA)، همه‏ی تیم‏های لیگ اصلی ایتالیا و همچنین باشگاه‏های
Manchester United ، Bayern Munich ، FC Porto ، AEK Athens ، Galatasaray Istanbul ، Shahktar Donetsk ، FC Kopenhagen ، Zenit St.Petersburg ، CSK Moscow ، RSC Anderlecht ، Dinamo Kyiv ، Dinamo Zagreb
و ... که شامل 150 تیم باشگاهی و همین‏طور تیم‏های ملی انگلیس، فرانسه، آلمان، ایتالیا و ... که شامل 17 تیم ملی میشه.

kingmohsen
19-08-2012, 23:18
اریخ عرضه‏ی PES 2013 برای کنسول‏های PS2، PSP، Wii و Nintendo 3ds بیستم مهر اعلام شد. هنوز تاریخی برای نسخه‏های 360 PS3، Xbox و PC گفته نشده و فقط می‏دونیم که سپتامبر خواهد بود.

kingmohsen
19-08-2012, 23:19
سایت آلمانی proevo سه تا عکس از نسخه‏ی Steelbook منتشر کرد. با توجه به عکس‏ها به نظر می‏رسه که این نسخه یه جورایی به جام قهرمانان اروپا مربوطه!

kingmohsen
20-08-2012, 13:13
یکی از شایعه‏ها درمورد بازی وجود لیگ یا لیگ‏هایی از آمریکای جنوبی بود که تا اینجا فقط حضور لیگ برزیل در PES 2013 تایید شده.

kingmohsen
20-08-2012, 13:24
جان مورفی:
از مواردی که تا لحظه‏ی آخر قبل از انتشار بازی روی اون کار خواهد شد، هوش مصنوعی و فردیت‏گرایی بازیکناست. از موارد دیگه‏ای که روی اون‏ها کار شده، میشه به فیزیک توپ اشاره کرد.
ضمن این‏که روی هوش مصنوعی داورها هم همچنان داره کار میشه. در دموی دوم این پیشرفت‏ها را حس خواهید کرد و چیزی که باید بگم اینه که گیم‏پلی دموی دوم به بازی نهایی بسیار نزدیکه ولی با این‏حال دقیقا مانند نسخه‏ی نهایی نیست و گروه توسعه‏ی ما همچنان روی این بخش کار خواهد کرد.
تغییراتی هم در بخش آنلاین مسترلیگ دادیم و تلاش کردیم تا مشکلات این بخش برطرف بشه؛ همچنین نرم‏افزار myPES هم بهبود یافته و اشکالاتش تا حدممکن برطرف شده.

kingmohsen
20-08-2012, 20:02
تاریخ بازی پی ای اس

نسل اول بازی

اولین سری این بازی در سال 1996 و با اسم World Soccer Winning Eleven وارد جهان بازی ها شد

سال بعد از آن Winning Eleven 97 وارد بازار شد

سال 1998 و Winning Eleven 3
این بازی حسابی بر سر زبان ها افتاد و سالهای سال بازی شماره یک تمامی کلوبها باقی ماند و خاطره انگیزترین سری از این بازی شد. این بازی رو در کشور مابیشتر با اسم فوتبال 99 میشناختند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](ntsc-j)/ec195dcf78878acd014dd8589b4a7316.jpg

سال 1999 این سری از بازی ها تحول بسیار زیادی کرد و Winning Eleven 4 در اون زمان طبیعی ترین و نرم ترین حرکات رو داشت بخش ادیت بازیکنان برای اولین بار در این سال معرفی شد

سال 2000 این بازی با یک سری پیشرفتهایی مثل لیگهای باشگاهی و با اسم جدید Winning Eleven 2000 ساخته شد

نسل دوم از بازی

در سال 2001 با ورود پلی استیشن 2 این بازی وارد نسل بعد شد. اما همچنان برای پلی 1 هم بازی مخصوص به خودش میومد. در این سال بازی به دو اسم تغییر پیدا کرد برای کشورهای اروپایی با اسم Pro Evolution Soccer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](video_game)) و برای کشورهای آمریکایی و کشور ژاپن با اسم World Soccer: Winning Eleven 5 ساخته شد.

سال 2002 بازی با اسم های Pro Evolution Soccer 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و World Soccer Winning Eleven 6 موجود بود
در این سال سرعت بازی افزایش بیشتری یافت و گرافیک بازی پیشرفت زیادی داشت

سال 2003 و Pro Evolution Soccer 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا Winning Eleven 7
کاور این بازی عکس مشهورترین داور تاریخ کولینا بود. در این ورژن مواردی مثل آوانتاژ به بازی اضافه شد و فیزیک بهتری از بازی رو دارا بود. در این سال لیگی شبیه لیگ قهرمانان در بازی وجود داشت. این بازی در این سال برای اولین بار برای کامپیوترهای شخصی هم رلیز شد و رقیب آن زمان فیفا 2004 گردید.

سال 2004 و Pro Evolution Soccer 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا Winning Eleven 8
در این سال سختی 6 ستاره به فروشگاه بازی اضافه شد و تیمهای زیادی به بازی اضافه شدند. در این سال در بازیها ی لیگ شاهد افزایش قدرت بازیکنان در طول فصل بودیم.

سال 2005 و Pro Evolution Soccer 5 یا Winning Eleven 9. در این سال پی اس بسیار پیشرفت زیادی کرد و بازی شماره یک فوتبال جهان شد. مجله پلی 2 انگلستان به این بازی نمره کامل 10 از 10 رو داد!!

سال 2006 اوج تکامل این بازی بود و Pro Evolution Soccer 6 بهترین سری از این نسل بازی بود و شاید هم هنوز بهترین سری کل تاریخ این بازی باشه. هنوز هم خیلی ها حسرت پی اسی به کاملی این بازی رو دارن. واقعا این ورژن از بازی سلطان بلامناضع فوتبال جهان بود.
در این سال هوش مصنوعی بسیار عالی کار شده بود و بازی حجومی تر از قبل شد.

نسل سوم
سال 2007 بار دیگه نامگذاری بازی دستخوش تغییراتی شد و با نام Pro Evolution Soccer 2008 شاهد بازی بودیم.
این شماره از بازی برای اولین بار از گرافیک next gen استفاده میکرد و بر روی سه کنسول اصلی ایکس باکس - پلی 3 و کامپیوتر وارد بازار شد.
فقط گرافیک بازی بسیار عالی طراحی شده بود اما در تمامی بخشها شاهد افت بسیار شدید گیم پلی بازی بودیم.
اما برای اولین بار شاهد بخشی در یک بازی بودیم که هیچوقت شاهد چنین چیزی در هیچ یک از بازی ها نبودیم و نیستیم و آن هم بخش وارد کردن عکس به داخل بازی برای ساختن چهره خود بازیکن

سال 2008 و Pro Evolution Soccer 2009
سرعت بازی کمی افت کرد. برای اولین بار از تصویر گذاری اچ دی در بازی استفاده شد. بخش افسانه شوید به بازی اضافه شد. این بازی بسیار طرفدار داشت چون بازی رقیب هنوز ورژن نسل جدید بازی رو برای کامپیوتر نداده بود. همچنین برای اولین بار لیگ قهرمانان اروپا به این بازی اضافه شد که طرفداران بسیار بسیار زیادی پیدا کرد.

سال 2009 و Pro Evolution Soccer 2010
در این سال برای اولین بار در پی اس از موشن کپچر واقعی بازیکنان فوتبال استفاده شد. لیونل مسی و فرناندو تورس به صورت ویژه حرکاتشون موشن کپچر شد. در این سال پیشرفتهای نسبتا خوبی صورت رفت. پیشرفتهایی در زمینه سایه ها ایجاد شد ، پاسهای 360 درجه و موشن بلور نیز به بازی اضافه شد. همچنین میتوانستید در جام یوفا نیز بازی کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سال 2010 و Pro Evolution Soccer 2011
برای اولین بار جام لیبرتادورس و سوپر کاپ به این بازی اضافه گردید

سال 2011 و Pro Evolution Soccer 2012
در این سال برخی ویژگی های جانبی اضافه شد. مانند فیلمبرداران و عکاسان و برخورد فیزیکی بهتر بازیکنان. اما بازی مملو از هوش پایین داوری و دروازبانها بود. همچنین حرکات بازیکنان از منطق خوبی برخوردار نبود.

سال 2012 و Pro Evolution Soccer 2013
امسال تغییرات بسیار زیادی در بازی صورت رفته و میشه گفت بیشترین تغییرات در بازی در 5سال اخیر رو داراست. مواردی که سالهاست در انتظار آنها بودیم امسال تا حد بسیار زیادی به بازی اضافه شده و بهبود پیداکرده .باید منتظر بود و دید که بازی نهایی چی از کار در میاد.

Abas1100
20-08-2012, 21:11
سال 2012 و Pro Evolution Soccer 2013
امسال تغییرات بسیار زیادی در بازی صورت رفته و میشه کفت بیشترین تغییرات در بازی در 5سال اخیر رو داراست. باید منتظر بود و دید که بازی نهایی چی از کار در میاد.
با سلام
با این دمویی که من دیدم اصلا راضی نشدم امیدوارم تو نسخه اصلی همه چیز همه چیز تغییر کنه

kingmohsen
21-08-2012, 16:02
مصاحبه با ماسودا (سرپرست گروه توسعه‏ی PES)

ماسودا: "گروه توسعه‏ی PES در طول فصل‏ ِ بازی‏های فوتبال پیوسته روی قدرت و ویژگی‏های بازیکنان کار خواهد کرد و تغییرات را به صورت آپدیت‏های آنلاین در اختیار قرار خواهد داد."
خبرنگار از ماسودا درباره‏ی کپی FIFA از یه سری ویژگی‏های PES پرسید، گفت: "من نمی‏دونم، ولی اگه این‏طور باشه، فکر می‏کنم باید به خودمون افتخار کنیم."
ماسودا علاقه‏ی خودش به بخش Arena Mode فیفا را پنهان نکرد و گفت: "این بخش واقعا جذاب و دوست داشتنیه؛ چون هم بسیار خوب باعث میشه که مهارت‏های بازیکن با تمرین افزایش پیدا کنه و هم این‏که اون را سرگرم می‏کنه."
خودتون می‏دونید که یکی از بزرگ‏ترین نقص‏های PES 2012 ، دروازه‏بان‏های به شدت ضعیفش بود، آیا این‏بار واقعا تفاوتی کردن؟ م: "درسته، بعد از انتشار PES 2012 ما واقعا روی حرکات و هوش دروازه‏بان‏ها کار کردیم. حرکاتی به اون‏ها افزوده شده و هوش مصنوعیشون بهتر شده؛ توجه داشته باشید چیزی که در دموی نخست دیدید، کار نهایی گروه نبود. ما همچنان روی بازیکنان کار خواهیم کرد؛ چون دوست نداریم هواداران را ناامید کنیم."

kingmohsen
21-08-2012, 16:09
کونامی اعلام کرده که نسخه‏ی Steelbook ویژه‏ی جام قهرمانان اروپا، به زودی به صورت پیش‏فروش و تعداد محدود عرضه میشه؛ این نسخه حال و هوای جام قهرمانان را داره و از ویژگی‏های اون میشه به DLC ویژه‏ای اشاره کرد که ظاهرا چهارتا از فینال‏های تاریخی جام قهرمانان را به بازی اضافه می‏کنه که هر بازی با توپ ویژه‏ی خودش خواهد بود.

علاوه بر Steelbook جام قهرمانان، نسخه‏ی ویژه‏ی باشگاه منچستر یونایتد را هم عرضه می‏کنه. این نسخه هم به صورت پیش‏فروش و محدود عرضه خواهد شد؛ جزییات بیشتری از هر دو نسخه به‏زودی منتشر میشه. فعلا عکس‏های منتشر شده از این نسخه را می‏تونید ببینید...

CRIS Joon CR7
21-08-2012, 21:25
تصاویر جدید از PES 2013:
تایید لایسنس لیگ قهرمانان:

kingmohsen
21-08-2012, 23:29
خب بازی برای ژاپن در 4 اکتبر به فروش میرسه که میشه 13 مهر ماه

abolfazlm
22-08-2012, 19:58
20 تیم از لیگ برزیل لیسانس شده :
Atlético Mineiro
Fluminense
Vasco da Gama
Gremio
SC Internacional
Botafogo
Cruzeiro
Sao Paulo
Corinthians
Náutico
Flamengo
Portuguesa
Ponte Preta
Santos
Palmeiras
Coritiba
Bahia
Sport
Atletico Goianense
Figueirense

دو استادیوم هم از لیگ برزیل به بازی اضافه شده :
استادیوم Vila Belmiro و do Morumbi

kingmohsen
23-08-2012, 00:06
کاور بازی در آمریکای جنوبی - رونالدو و نیمار

mehdi-barsa
23-08-2012, 12:18
سلام.
یه خبر خوب.
تاریخ انتشار دموی دوم 7-8شهریور ماه:26:
البته برای xbox وps3
برای کامپیوتر داخل سپتامبر اعلام شده!

Mehran14233
23-08-2012, 15:40
ویرایش: دوستان من دموی 13 رو دانلود کردم و نصب کردم . یه پچ هم نصب کردم چند تا تیم اضافه شد. پچش ایراد داره تنظیمات بازی در هر صورت روی beginner هست حتی اگه بزاری روی super star. بدون پچ چند تا بازی کردم هیچ فرقی با 12 نکرده و همون گندی که بود هست. بازیکن حریف با یه حرکت بدن کل تیمتو جا میزاره و توی دروازه :31:

FCBarcelona.ir
24-08-2012, 03:23
این نسخه PES بر خلاف دو نسخه قبلیه. تو ورژن 2011 و 2012 تا دمو رو نصب می کردی، می گفتی ایول، عجب بازی ای شده. ولی چند دست که بازی می کردی، چنان تو ذوقت می خورد که ترجیح می دادی کلا بری سراغ فیفا.

ولی این نسخه برعکس، اولش به نظر میاد فرق زیادی نکرده، ولی هرچی بیشتر بازی می کنی، بیشتر بهش امیدوار میشی که امسال می تونه یه PES خوب در بیاد که بشه تا آخر سال بازیش کرد.

به خصوص که این ضربات فنی که مثل فیفا قرار دادن خیلی چیز خوبیه.

این دمو که خیلی امیدوار کننده س. امیدوارم نسخه نهایی خیلی بهتر هم باشه.

MR.CART
24-08-2012, 08:32
یه چیزی
حرکات بازی سخت بشه نزدیک به واقعیته یا آسونتر بشه؟
مثلا بیای راحت گل بزنی،راحت پاس بدی،راحت موقعیت ایجاد کنی
د آخه این بازیه؟
کدوم فوتباللی رو دیدین به این راحتی این کارا رو بکنه؟
>>>>>>>فیفا 2013

Mehran14233
25-08-2012, 00:27
ویرایش: دوستان من دموی 13 رو دانلود کردم و نصب کردم . یه پچ هم نصب کردم چند تا تیم اضافه شد. پچش ایراد داره تنشیمات بازی در هر صورت روی beginner هست حتی اگه بزاری روی super star. بدون پچ چند تا بازی کردم هیچ فرقی با 12 مکرده و همون گندی که بود هست. بازیکن حریف با یه حرکت بدن کل تیمتو جا میزاره و توی دروازه :31:

(ویرایش شد)

mohammad_87
25-08-2012, 01:27
یه چیزی
حرکات بازی سخت بشه نزدیک به واقعیته یا آسونتر بشه؟
مثلا بیای راحت گل بزنی،راحت پاس بدی،راحت موقعیت ایجاد کنی
د آخه این بازیه؟
کدوم فوتباللی رو دیدین به این راحتی این کارا رو بکنه؟
>>>>>>>فیفا 2013
فیفا درسته که به لحاظ سیمولیشن خیلی برتره ولی اون هم نقص های زیادی داره.
توی pes 13 کنترل پاس شوت سانتر و... کاملا دستی هست و دیگه این نیست کهه پشت به دروازه باشی شوت کنه خودش چشم بسته بزنه تو کنج.هر کاری میکنی باید جهت انجام کار رو هم مشخص کنی.
برای نسخه 13 خبری از تغییر گزارشگر انگلیسی نشده؟

kingmohsen
25-08-2012, 07:59
فیفا درسته که به لحاظ سیمولیشن خیلی برتره ولی اون هم نقص های زیادی داره.
توی pes 13 کنترل پاس شوت سانتر و... کاملا دستی هست و دیگه این نیست کهه پشت به دروازه باشی شوت کنه خودش چشم بسته بزنه تو کنج.هر کاری میکنی باید جهت انجام کار رو هم مشخص کنی.
برای نسخه 13 خبری از تغییر گزارشگر انگلیسی نشده؟

انصافا پی اس امسال خیلی از معایبش گرفته شده. باید هم بشه چون آخرین نسل از این بازیه و باید بهترین و بیعیبترینشون هم باشه مثل پی اس 6در نسل قبل.
متاسفانه گزارشگر جان چمپیون هست بازهم و بسیار کم و ناچیز گزارشگر بازی بهبود پیدا کرده و خوب نیست. ایاشلا مگه توی نسل بعد بتونه در حد فیفا گزارشگرش باشه. من آرزوی گزارشگری درحد گزارشگر ان بی ای 2012. شرکت 2k sports رو دارم که در فوتبال بتونم ببینم.

konami-pes
25-08-2012, 11:44
پیس که در این نسل از فیفا شکست خورد امیدوارم در نسل بعد حرفهای بیشتری برای گفتن داشته باشه.واقعا ژاپنی ها باید به کشورشون افتخار کنند که شرکت خوبشون یعنی کونامی چنین رقابت خوبی با شرکت بزرگ EA داره.امیدوارم در نسل بعد کاملا موفق ظاهر بشه و پرچم پیس رو ببره بالا

mohammad_87
26-08-2012, 18:45
انصافا پی اس امسال خیلی از معایبش گرفته شده. باید هم بشه چون آخرین نسل از این بازیه و باید بهترین و بیعیبترینشون هم باشه مثل پی اس 6در نسل قبل.
متاسفانه گزارشگر جان چمپیون هست بازهم و بسیار کم و ناچیز گزارشگر بازی بهبود پیدا کرده و خوب نیست. ایاشلا مگه توی نسل بعد بتونه در حد فیفا گزارشگرش باشه. من آرزوی گزارشگری درحد گزارشگر ان بی ای 2012. شرکت 2k sports رو دارم که در فوتبال بتونم ببینم.
یه خوبی pes اینه که بسیاری از نقطه ضعفاش رو با پچ های دستساز و مخصوصا pesediit میشه برطرف کرد.ولی گزارشگر رو نمیشه کاری کرد با اون فایلهای بسیار بسیار زیاد.من در 21 بیشتر از زبانهای دیگه استفاده می کردم ولی دوست داشتم گزارشگر انگلیسی زبان که جان چمپیون و از اعضای خود کونامی هم هست عوض بشه.وقعا خیلی تکراری و غیر جذابه.

peiman13
26-08-2012, 18:59
واسه من فرقی نمیکنه چه خوب بشه چه بد عشق است PES
حریف می طلبیم:3:

rezakoolivand
27-08-2012, 08:46
متن تازه منتشر شده میگه دموی دوم PES2013 که بهبود بخشیدن بهش به زودی منتشر میشه. تاریخ های اعلام شده 7 شهریور برای Xbox360 و 8 شهریور برای ps3 خواهد بود.
برای کامپیوتر هم سپتامبر منتشر میشه.
و اما بخشهائی که بهبود بخشیدن در دموی دوم:
_ تعادل بین مدافعین در موقع دفاع کردن و همینطور تعادل در هنگام حملات.
_ بهبود سرعت توپ.
_ بهبود مدافعین در هنگام دفاع و توپ گیری.
_ بهبود بخشیدن فیزیک توپ در هنگام پاس دادن.
_ بهبود بخشیدن هوش مصنوعی داور.

جزئیات دموی دوم:
_ در دموی دوم شاهد حضور 11 تیم خواهیم بود که مجوز لیسانس کامل تیمها گرفته شده(هنوز اعلام نشدن این 11 تیم).
_ همینطور در دموی دوم قادر خواهید بود که دمو رو در زمان 10 دقیقه ای بازی کنید.
_ سرود تیمهای ملی تازه هم به این دمو اضافه شده.
_ از نکات Unlock(باز) دموی دوم میشه به بخش تمرینات اشاره کرد که برای یادگیری سیستم تازه PES 2013 قرار داده شده.

mehdi-barsa
27-08-2012, 15:07
سلام.من پچ 50 تایی تیم ها رو که باز میکنه رو گرفتم.
بعد فایل های داخل که کپی میکنم محل نصب و بازی رو با pes unlockاجرا میکنم بازی اجرا نمیشه!الان من چی کار کنم؟
خواهش میکنم کمکم کنید.
باتشکر!

rezakoolivand
28-08-2012, 08:31
سلام داداش مهدی.. ببین باید که توی محل نصب بازی پوشه های img و unlock رو داشته باشی.. هم چنین فایل های pes2013 و pes2013-unlock و settings هم وجود داشته باشه.. بازی رو هم با pes2013-unlock اجرا کنی...
در ضمن باید فایل dt0d رو از بازی pes 2012 که توی فولدر img هست رو به فولدر img بازی pes 2013 اضافه کنی..

Ali_pc
28-08-2012, 12:03
اون بخشی که با l2 جهت میده برای پاس و کنترل یار دوم کار باهاش و نحوه ی استفاد به بهترین ورش ازش چطوری هست ؟

mehdi-barsa
28-08-2012, 13:14
سلام خدمت دوستان.آقا من کارم درست نشد.تمام اون کارایی هم که گفتید انجام دادم ولی وقتی که روی بازی کلیک میکنی میاد توی بازی ولی لودش خیلی طول میکشه و هیچ کاریشم نمیشه بکنی مگر اینکه alt+ctrl+deleteرو فشار بدی.منظورم از اومدن داخل بازی همون اول اولش هستیعنی قبل از اونجایی که میگه یه دکمه روفشار دهید تا وارد بازی شوید.
لطفا کمکم کنید.
باتشکر!

moh3en_sh
28-08-2012, 14:03
خبری از دمو نشد؟؟
گفتن 7 شهریور دمو برا xbox360 میاد...

M E S S I
28-08-2012, 14:07
خبری از دمو نشد؟؟
گفتن 7 شهریور دمو برا xbox360 میاد...

قراره تا آخر شب بیرون بیاد!

shahabprince
28-08-2012, 20:45
pes تو بخش جزییات بازی مثل درصد مالکیت توپ و... خیلی ضعیفه
ولی fifa تو این زمینه خیلی قوی کار کرده و حتی درصد درست بودن پاسهای بازیکنا و درصد درست دریبل زدن رو هم نشون میده
امیدوارم امسال یه تغییرات اساسی تو این زمینه ها بدن

Spaniuly
28-08-2012, 20:57
Pro Evolution Soccer 2013 Demo No. 2

Release date: 8/28/2012
Size: 1.14 GB

این برای اکس باکس هست موجود هم هست فقط کسی انگار ارزشی براش قائل نیست که دانلود و آپلود کنه عجیبه!

M E S S I
28-08-2012, 21:04
بازم مثل دموی اولی لینک دانلود رایگان نیست!

Manchester United,
Barcelona,
Real Madrid,
Athletic Bilbao,
Bayern Munich,
Juventus,
Santos,
Corinthians,
Boca Juniors, and
Chivas Guadalajara.

moh3en_sh
28-08-2012, 21:49
لینک دانلود رایگان پیدا کردید لطف کنید:11:

arash-king
29-08-2012, 03:46
دموی دوم یوونتوس را داره ؟؟؟؟!!!!!!! واااااااااااااااااااااااا ی بی صبرانه منتظر یووه مدل 2013 ام :31: دموی دوم برای pc دقیق کی میاد ؟؟

mojtaba007
29-08-2012, 08:51
لینک دانلود ترنت

M E S S I
29-08-2012, 10:17
اونجوری که خارجی ها تو فروم میگن,دموی اول بهتر بوده!!

Spaniuly
29-08-2012, 10:51
خوب اینم از لینکای دانلود

مطمئن نیستم خودم دانلود کنم یا نکنم ولی اگه واسه دانلود کردن خودم مستقیم کردم براتون لینکای رپیدباز میذارم

moh3en_sh
29-08-2012, 12:41
Pro Evolution Soccer 2013 Demo No. 2
لینک مستقیم xbox360:

abolfazlm
29-08-2012, 14:04
کسی دانلود کرده دموی دوم رو ؟!؟

اگه کسی دانلود کرده و بازی کرده بیا بگه چجوری بوده ؟!

abolfazlm
29-08-2012, 14:16
اونجوری که خارجی ها تو فروم میگن,دموی اول بهتر بوده!!

.........................:eh::41::18::42::18:

M E S S I
29-08-2012, 14:20
.........................:eh::41::18::42::18:
توی فروم خارجی ... نه اینجا !:31:

M E S S I
29-08-2012, 14:37
[PES 2012 v PES 2013 Faces Comparison 2nd Demo [HD

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 02nd%20Demo%20%5BHD%5D%20_%20Streams%20Movie%20-%20Latest%20Movie%20Trailers.FLV

kingmohsen
29-08-2012, 15:39
اون پچ 4 تیمی که به دموی اول اضافه میشد چهره بازیکنهایی مثل مسی، اینیستا و... خیلی بهتر بود تا این چهره هایی که خود کونانی داده
:(

mj77
29-08-2012, 16:33
این لینک دانلودها همه واسه xbox هست؟

moh3en_sh
29-08-2012, 18:27
این لینک دانلودها همه واسه xbox هست؟
بله مال ایکس باکسه، برای پی سی هم یه چند روز دیگه میاد!

Spaniuly
29-08-2012, 22:33
شب باید بذارم دانلود کنم ببینم کونامی چه خاکی باز ریخته تو سر PES... انگار تاریخ تکرار میشه

M E S S I
30-08-2012, 16:08
لیست اسکیل کارت ها در PES 2013 که نسبت به 2012 و 2011 خیلی از کارت ها اضافه شده و یک سری هم که جدید هستند :31:

moh3en_sh
30-08-2012, 19:11
لیست اسکیل کارت ها در PES 2013 که نسبت به 2012 و 2011 خیلی از کارت ها اضافه شده و یک سری هم که جدید هستند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی حال میکنم با S14:31:

masoud93
30-08-2012, 19:54
خیلی حال میکنم با S14:31:

منم با همون حال میکنم :31:

kingmohsen
31-08-2012, 07:51
کسایی که دموی دوم رو بازی کردن بیان بگن چطوری شده؟

MESI08
31-08-2012, 10:14
منم با همون حال میکنم :31:

speed merchant یعنی چی؟

Spaniuly
31-08-2012, 13:17
سلام

بازی رو دانلود کردم و ریختم...
اولا که بازی تایمش همون دو تا نیمه 5 دقیقه اس یه نفر انگار نوشته بود رو 10 دقیقه میشه گذاشت نه از این خبرا نیست همون 5 دقیقه اس
تراینینگ گذاشته که حرکات دبستانی موجود در بازی رو یاد میده برای شما این قسمتش نسبتا جالبه فقط نوشته هاش و راهنمایی هاش بیشتر شما رو به اشتباه می ندازه و چند تا از این حرکات قابل اجرا نیست و فقط شانسی اتفاق می افته
تعداد تیم ها هم خیلی زیاد نیست
رئال / بارسا / والنسیا / بیلبائو / منچستر / بایرن / یونتوس توی قسمت مچ هستند و بوکا جونیورز / سانتوس و دو تا تیم جدید دیگه که توی دمو 1 نبودن هستند دقیق یادم نموند کدوم بودن
اما گیم پلی سخت شده شما اجازه شوت زدن ندارید به این راحتی ها واقعا نسبت به دموی قبلی سخت تر شده و این سختی رو میشه از افزایش سرعت بازیکنان حریف فهمید شما اگه توی ریگولار بازی کنید و جا بمونید از مهاجم مطمئن باشید گل رو می خورید و از پشت نمی تونید به مهاجم برسید تازه این توی ریگولاره هنوز توی درجات سختی بالا واویلا میشه در مورد گیم پلی بازی بخوام بگم باید گفت که حقیقتا چیز خاصی به باز اضافه نکردن استیل ضعیف و معمولی همیشگی PES رو داره به دوش می کشه این نسخه هم حتی یک اپسیلن درصد هم فکر نکنید امسال PES تحول ایجاد کرده یا می تونه برای فیفا شاخ بشه نه حقیقتا این طور نیست و این نسخه هم مثل نسخه های قبل یه نسخه متهم به شکست هست متاسفانه اونی که از کونامی انتظار می ره نمی تونه کونامی ارائه بده باز هم دریبلینگ بد استایل ادامه داره حمل توپ یه مکافات هست بازیکنان تیم هم طوری هستند که توی شعاع 10 متری هم نمیان یعنی وقتی شما به دام می افتید خیلی سخت اتفاق می افته که یه هم تیمی به دادتون برسه و هوشمندانه بیاد تا شما بتونید باهاش پاس کاری کنید این مسئله بیستر در کناره ها مشهوده... در کل بگم شما حس خاصی از بازی کردن این دمو بدست نمی آرید در واقع همون PES2012 هست فقط با RT شما می تونید پاتون رو بذارید روی توپ و اینور اونر قل بدید احتمالا لحضات مفرحی رو برای گیمر بوجود میاره برای من که نیاورد...
اما عقیده من در مورد این نسخه اینه: به نظر من بزرگ ترین مشکل PES اینه که فکر می کنه باید با کسانی که حرفه ای بازی می کنن باید جنگید... ببینید ساده تر بگم شما وقتی چند ساله که فوتبال گیمینگ می کنید یه سری لم ها فوت و فن ها یاد می گیرید... یه جورایی وقتی می تونید علم فوتبال گیمینگتون رو خرج کنید لذت بخشه ولی وقتی می بینید این علم به دردتون نمی خوره سر خورده میشید بیشتر حرکات تکنیکی توی PES به کار نمی آن البته این تنها مشکل PES نیست مشکل بزرگ تر اینه که خیلی سخت خلق می شن و شما ریسک انجام دادنشون رو خیلی کم به گردن می گیرید تغییر مسیر هم که یک انیمیشن بیشتر نداره که خیلی موثر نیست. به همین دلیل هست که می گم فوتبال گیمر حس نمی کنه که داره یه تجربه متفاوت از فوتبال گیمینگ رو می بینه دروازبان ها هم مثل سابق غیر عادی هست قدرت هاشون به جای اینکه توش شوت ها از راه دور مطمئن نشون بدن توی توپ های تک به تک و موقعیت های خطرناک مطمئن نشون می دن... درست برعکس دنیای واقعی که دروازبان های حتی بزرگ توی موقعیت های تک به تک یا خطرناک به راحتی توپ رو نمی گیرن ولی اینجا یه امر طبیعی هست برعکس یه شوت عادی و معمولی که از فاصله دور شلیک میشه دروازبان رو به خطر می ندازه...
به هر حال این نسخه هم با این روند... برام باعث تاسف و نا امیدی هست با وجود فیفا خیلی خیلی خیلی سخته که آدم بخواد PES رو انتخاب اولش قرار بده چون تمام ویژگی های یک فوتبال گیم کسل کننده رو داره توی خودش و متاسفانه این نسخه هم از این نقیصه نتونست خودش رو مستثنی کنه امیدواری های زیادی با دیدن نسخه اولیه دمو پیدا کردم ولی باز هم کونامی نشون داده که اینکاره نیست.

سعی می کنم بیشتر بازی کنم تا ریزه کاری های بیشتری رو ببینم نمی دونم شایدم در ائامه خوشم اومد از بعضی چیزاش ولی خیلی بعیده خیلی! این فیفا توی چند سال اخیر خیلی میزان انتظار فوتبال گیمر ها رو بالا برد

kingmohsen
02-09-2012, 00:07
امروز اول سپتامبر هستش. امیدوارم دموی دوم هرچه سریعتر بیاد

pedramgolchin
02-09-2012, 13:45
دوست عزیز دموی دوم فکر میکنم اومده !!!!
2-3 سال پیش خیلی به تحول در فوتبال کونامی امید داشتیم و تو تاپیک های PES کلی با اساتید بحث و گفتمان میکردیم و اونموقه من از دشمنای سرسخت فیفا بودم ولی از وقتی ایکس باکس خریدم متوجه شدم که کونامی چه بلایی به سر بهترین و خاطره انگیزترین عنوان ورزشی دهه گذشته آورده و چقدر عقب افتاده از EA
سال قبل که اصلا PES رو بازی نکردم ولی امسال امیدوارم که کونامی حداقل یه بازی بده که ارزش بازی کردن داشته باشه

kingmohsen
02-09-2012, 15:17
منظورم برای کامپیوتر بود. :7:

kingmohsen
02-09-2012, 15:25
امروز بعد سالها پی اس 6 رو نصب کردم و یاد قدیما چندتا بازی زدم
اما چندتا چیز بود که واسم خیلی عجیب بود که چرا توی نسخه 2013 بازی نیست اما توی ورژن 7سال پیش کوناموی این موارد وجود داره!!!!!

1- صحنه های ورود به زمین در پی اس 6 بسیار بهتره (حداقل در تیم های باشگاهی). تماشاچیان پرچمهای تیم ها رو دارن، فشفشه های دودزا روشن کردن، کاغذهای رنگی پرتاب میکنند و ...

2- تنوع چمن ها وکیفیتش واقعا از بازی 7 سال بعد خودش بسیار بهتره

3- زمین برفی هم جزو آب و هوا هست

4- تعداد تماشاچی های استادیوم چه برای تیم میزبان و چه میهمان قابل تنظیم شدنه که واقعا خیلی جالبه

5- در هوای سرد بخار از دهن بازیکنها بیرون میاد

6-لباس ها و شرت بازیکنان در زمین خیس در زمان تکلها گلی و کثیف و در زمین خشک به خاطر کشیده شدن روی چمن سبز میشه

7- داور بعد از آوانتاژ اگه خطای بدی انجام داده باشی بعد از توقف بازی بهت کارت میده

8- بعد از پایان نیمه داور توپ رو از وسط زمین بر میداره یا اگه فاصله اش تا توپ زیاد باشه نزدیکترین بازیکن داخل زمین توپ رو بر میداره و بعداز سوت مثل واثعیت کمک داورها به سمت داور وسط زمین میان که با هم به خارج زمین برن

9- بین دو وقت اضافه بازیکنها رو نشون میده که دارن زمین ها رو عوض می کنن و مثل الان نیست که این صحنه ها نشون داده نشه

10- زمان تعویض تابلوی تعویض نشون داده میشه و چه 1 یا 2 و یا 3تا بازیکن رو تعویض کنی هر سه رو نشون میده و مثل الان نیست که فقط تعویض های یک نفری رو نشون بده اونم فقط برای تیمی که نتیجه ی بازی رو جلوست و اصلا تعویض های تیمی که عقب افتاده و یا حتی بازی مساویه رو نشون نمیده

11- صحنه های دریافت کاپ بسیار زیباتر هست و حتی صحنه های انداختم مدال بر گردن بازیکنها و گرفتن جام و دور زدن با اون رو هم داره

12- در پی اس 6 حتی نمای خارجی استادیوم رو همراه با آتش بازیهاش نشون میده که خیلی جالبه

13- توی آسمون ابرها درحال حرکته

14- در زمان مصدومیت، بازیکن رو نشونمیده که دارن با برانکارد به بیرون از زمین میبرنش

فعلا همینها بیشتر یادم نیومد. نمی دونم چرا بعد از 7 سال همچین مواردی که واقعا زیبایی بازی رو خیلی بیشتر میکنه رو حذف کردن و هیچ چیز جدیدی رو اضافه نکردن!!!

واقعا اگه همین مواردی که 7-8 سال پیش در بازیش بود رو توی نسل جدید بازیش حفظ می کرد بازهم بازی شماره یک باقی می موند.
همینه که خیلی عاشق پی اسم و با تمام سوتی ها و خنگول بازی های نسل جدیدش بازهم دوسش دارم و گرنه افتش در حد تیم منتخب جهان هم بیشره و حتی نسبت به بازی 7 سال پیش خودش هم خیلی افت کرده چه برسه به بازیهای رقیب!!!

من که کوچکترین شکی ندارم و مطمئنم که این نسل به همین منوال خواهد گذشت مگه نسل بعد یه تکونی به خودش بده

Spaniuly
02-09-2012, 15:39
بله پدرام جان همون موقع که پرو ایوولوشن ساکر یه فوتبال گیمینگ حرفه ای بود که کلوپ ها رو تسخیر کرده بود سری فیفا یه گیم جاست فور فان بود که سرگرمی محسوب میشد و خیلی کودکانه بود من تمام فیفا های از 2000 به اینور رو بازی کردم البته واسه اینکه پز دادن نباشه اینو بگم که چند سال پیش از یه سایت کل دمو های قابل بازی که از 2001 به اینور داده بود رو دانلود کردم و گیم پلی هاش رو دیدم حقیقتا ضعیف و کودکانه و عادی بودن در مقایسه با پرو ساکر و وینینگ الون ولی خوب با شروع سال 2007 فیفا جهش پیدا کرد حتی نسخه های 07 و 08 بازی هم واسه کارنت حرفه ای و جذاب بود چه برسه به نسخه های نکستش که از 2010 به اینور ترکوندن
این نسخه بعد چند سال چیز فوق العاده ای ارائه نکرده... البته شاید بهترین چیزی که اضافه کرده فاینس شوت هست که از فیفا کپی کرده کجاس اون نابغه که می گفت فیفا از PES کپی کرده!!!

shahab_f
02-09-2012, 18:49
کجاس اون نابغه که می گفت فیفا از PES کپی کرده!!!
البته شما که همه ی فیفا ها رو بازی کردی، بهتر باید بدونی که فیفا هم 7-6 سال پیش از PES کپی کرد تا ازش جلو زد. اون موقع که فیفا قدرت بازیکن ها رو بر اساس 8 تا قابلیت نشون میداد (آمادگی، پاس، شوت، تکل، هد، قدرت بدنی، ...) که اسکیل 1 تا 7 داشت، کونامی 25 تا ability از 25 تا 100 داشت. چیزی به نام قدرت حمله و دفاع تو فیفا وجود نداشت، توی رئال میتونستی روبرتو کارلوس رو بذاری حمله و لوئیس فیگو رو دفاع! چون فیگو بازیکن سال شده بود، تمام قدرت هاش پر بود دربازه بان هم میتونستی بذاریش! فیفا اون موقع قد باریکن، و چپ پا و راست پا بودن نداشت. تو یه شماره اش یادمه ریوالدو با پای راست پنالتی میزد. سیستم تو سر توپ زدن رو (کنسل کردن شوت با استفاده از زدن دکمه ی پاس) رو هم از PES کپی کرد.
به هر حال همونطوری که شما هم گفتی اونموقع فیفا ضعیف بود، اما پیشرفت کرد. کونامی ولی درجا میزنه

abolfazlm
02-09-2012, 19:45
یعنی واقعا آرمین نسخه دوم دمو چیزی برای گفتن نداره !؟ چطور دموی اول رضایت بخش میشه و دموی دوم 360 درجه برعکس !؟!

kingmohsen
02-09-2012, 20:39
یعنی واقعا آرمین نسخه دوم دمو چیزی برای گفتن نداره !؟ چطور دموی اول رضایت بخش میشه و دموی دوم 360 درجه برعکس !؟!

خیلی ببخشید 360 درجه که میشه همون و فرقی نمی کنه!!!
180 درجه برادر من. 180 درجه

:10:

بابا آرمین خیلی تعصب فیفاست. همش بد میگه.
به نظرم یه کمی بهتر شده و سخت تر

pedramgolchin
03-09-2012, 01:12
بله پدرام جان همون موقع که پرو ایوولوشن ساکر یه فوتبال گیمینگ حرفه ای بود که کلوپ ها رو تسخیر کرده بود سری فیفا یه گیم جاست فور فان بود که سرگرمی محسوب میشد و خیلی کودکانه بود من تمام فیفا های از 2000 به اینور رو بازی کردم البته واسه اینکه پز دادن نباشه اینو بگم که چند سال پیش از یه سایت کل دمو های قابل بازی که از 2001 به اینور داده بود رو دانلود کردم و گیم پلی هاش رو دیدم حقیقتا ضعیف و کودکانه و عادی بودن در مقایسه با پرو ساکر و وینینگ الون ولی خوب با شروع سال 2007 فیفا جهش پیدا کرد حتی نسخه های 07 و 08 بازی هم واسه کارنت حرفه ای و جذاب بود چه برسه به نسخه های نکستش که از 2010 به اینور ترکوندن
این نسخه بعد چند سال چیز فوق العاده ای ارائه نکرده... البته شاید بهترین چیزی که اضافه کرده فاینس شوت هست که از فیفا کپی کرده کجاس اون نابغه که می گفت فیفا از PES کپی کرده!!!
آرمین عزیز من بهترین خاطراتم با فوتبال ساکر از سال 98 به بعد بود تا PES 6 و خیلی خوشحالم که اون دوران رو در نوجوانی و جوانی تجربه کردم و در حال حاضر فقط فیفا هستش که میتونه نیازمو به یه شبیه ساز فوتبال ارضا کنه
اگه همین نسخه 2013 بیاد و حرفی واسه گفتن داشته باشه خیلی خیلی خوشحال میشم و تو این سه چهار سال تجربه یه ساکر نــــــــــــاب واسم آرزو شده
به امید اینکه دوباره امضای همه ی هواداراش بشه :
THE KING IS BACK :6:

Spaniuly
03-09-2012, 08:09
بابا آرمین خیلی تعصب فیفاست. همش بد میگه.

نه با این جمله موافق نیستم کسانی که از قبل منو میشناسن می دونن من تعصب PES دارم و واسه همینه که حرص می خورم و دارم انتقاد می کنم مطمئن باشید تعصب فیفایی ها اصلا نه تاپیک PES می زنن نه در موردش اطلاعات جمع می کنن نه می رن زرتی دموش که ماد دانلود می کنن فکر کنم توی این تاپیک جزو اولین نفراتی هستم که هر دو دمو رو توی اولین فرصت دانلود و بازی کرده... یه تعصب فیفایی اینقدر براش مهم میشه PES ؟ اینقدر پیگیرش میشه؟ نه برادر من فیفا همه اش پیشرفت کرد و PES هم همه اش پسرفت (البته پسرفت که نکرده ولی اینکه توی این همه سال بعد این همه ورژن نتونسته انقلابی بکنه توی سری واقعا باعث تاسفه)
من نمی دونم شما با چه دیدگاهی به PES نگاه می کنید ولی ایکاش منم می تونستم مثل شما باشم ولی حقیقتا نمی تونم وقتی فیفا رو می بینم PES رو با این شرایط محقرانه اش تحمل کنم... البته خوب این وسط سلیقه شرطه... ولی معنی هیجان رو من توی فیفا می بینم فیفا پر از لحظات جذاب اکشن پویا و با مزه اس ولی PES چی؟ حتی باگ های فیفا هم اکثر جالب و فن هستند ولی باگ های PES اعصاب رو رنده می کشن... دیگه آخه چی بگم؟ چرا این قدر کونامی بی استعدادی به خرج می ده مگه همونی نیست که دهه قبل فوتبال گیمینگ نامبر وان رو ادائه می داد و فیفا هیچ چی نبود؟
معنی تعصب یه چیز دیگه اس اصلا تعصب در مورد گیم مسخره ترین چیز هست برام و خیلی خیلی خوشحالم که چیزی به اسم تعصب به گیم به ناشر به سازنده به کنسول و پلتفورم به برند و ... ندارم واقعا ندارم من هر چیزی رو می ذارم جلوم و دقیق مطالعه می کنم اگه خوب بود استفاده می کنم اگه نه می ذارم کنار و پاش بیفته ازش انتقاد می کنم... ولی خوب اعتراف می کنم واسه ژاپن تعصب دارم دلم می خواد ژاپن موفق بشه واسه همینه که در مورد این بازی محصول ژاپن اینقدر خود خوری می کنم

البته شما که همه ی فیفا ها رو بازی کردی، بهتر باید بدونی که فیفا هم 7-6 سال پیش از PES کپی کرد تا ازش جلو زد. اون موقع که فیفا قدرت بازیکن ها رو بر اساس 8 تا قابلیت نشون میداد (آمادگی، پاس، شوت، تکل، هد، قدرت بدنی، ...) که اسکیل 1 تا 7 داشت، کونامی 25 تا ability از 25 تا 100 داشت. چیزی به نام قدرت حمله و دفاع تو فیفا وجود نداشت، توی رئال میتونستی روبرتو کارلوس رو بذاری حمله و لوئیس فیگو رو دفاع! چون فیگو بازیکن سال شده بود، تمام قدرت هاش پر بود دربازه بان هم میتونستی بذاریش! فیفا اون موقع قد باریکن، و چپ پا و راست پا بودن نداشت. تو یه شماره اش یادمه ریوالدو با پای راست پنالتی میزد. سیستم تو سر توپ زدن رو (کنسل کردن شوت با استفاده از زدن دکمه ی پاس) رو هم از PES کپی کرد.
به هر حال همونطوری که شما هم گفتی اونموقع فیفا ضعیف بود، اما پیشرفت کرد. کونامی ولی درجا میزنه
بله اینارو می دونم... ولی کسی که میاد میگه فیفا یه کپی از PES هست خودش نمیاد همون کار رو تکرار کنه درسته؟ وقتی خودش هم داره کپی می کنه پس بهتره حرف نزنه! قبول داری حرفم رو؟ ما الان داریم فیفا و PES رو مقایسه می کنیم... و توی این شرایط کونامی داره کپی می کنه از روی فیفا دیگه پس بهتره حرف از گذشته وسط نکشه... ولی خوب من توی جواب قبلیم هم گفتم که فیفا دهه قبلی چقدر بازی کودکانه ای بود... و اگه می خوندی پست قبلیم رو همیشه PES مورد ستایشم بود و به فیفا به چشم یه چایلد پلی نگاه می کردم...

hobgoblin
03-09-2012, 10:38
اون دوستانی که میگن آرمین روی فیفا متعصب هست نمی دونم اون روز هایی که آرمین جان مرتب روی Pes کار می کرد و پچ و ادیت برای بچه ها ردیف می کرد کجا بودن.

حتی اگر هم بشه گفت ایشون روی فیفا متعصبه با توجه به سابقه ای که داره باید مطمئن بود که تعصب ایشون کور کورانه و غیر منطقی نیست.

آرمین فیفا رو بعد از یک دوره طولانی فن PES بودن انتخاب کرده. مثل من و خیلی های دیگه.

iCe m@n
03-09-2012, 11:12
سلام دوستان یه زحمت میکشید لینک دانلود پچ تیم های PES 2013 demo رو برام بزارید البته تست شده باشه و اگه طریقه نصب خاصی داره ممنون میشم کامل توضیح بدید

irmpmn
03-09-2012, 11:13
يادش بخير تا PES 08 تا 11 هرسال پاتقم pes بود ولي وقتي ايكس باكس خريدم ديگه حتي يه بارم به تاپيك pes نيومدم :) اميدوارم امسال خوب بشه ولي گيم پلي فيفا روياييه
در واقع فيفا در حال حاضر بهترين شبيه ساز فوتبال رو ارائه ميده از لحاظ گيم پلي ، pes واسه سرگرمي خوبه ...

FCBarcelona.ir
03-09-2012, 11:58
زمان عرضه نسخه PC دموی دوم مشخص نشد؟! واقعا از بعضی از کارای کونامی آدم شاخ در میاره! :13:

Spaniuly
03-09-2012, 17:23
زمان عرضه نسخه PC دموی دوم مشخص نشد؟! واقعا از بعضی از کارای کونامی آدم شاخ در میاره! :13:
والا من حدس می زنم اونقدر بازخورد ها بد بود به دموی دوم که بیخیال شد واسه PC بده ایکاش این باعث بشه یه کم گیم پلی رو جالب تر کنه هرچند دیگه نمیشه گفت کار خاصی می تونن بکنن دیگه قالب همینه و توی این قالب نمی تونن مانور بدن
البته با همه اینها یه امیدواری بدم به طرفدارای بازی که فکر می کنم توی نسخه نهایی توجه همه رو جلب کنه ببینید توی دموی دوم تراینینگ گذاشته دریبلینگ (تکنیک زدن نه ها منظور حمل توپ)
پاسکاری شیوه دفاع نحوه شوت نحوه پاس... اینا رو شما انجام می دید و اگه درست انجام بدید کلیر میشه یاد PES 2006 , 2008 و اون وینینگ الون 8 افتادم خیلی باحال بود که تیوترال عملی گذاشته آدم واقعا می تونه حرفه ای بشه توی بازی با همین آموزش ها توی دمو حدود 10 - 12 تا تیوترال داره که فقط 4 یا 5 تاش رو ما آموزش می بینیم پاس های سانتر -- شوت - دریبلینگ و شوت زنی بقیه رو دیسابل کرده من نگاه کردم یه تیوترال برای اسکیل مو ها هم داشت اگه بتونه بوسیله این تیوترال ها اسکیل مو ها رو خوب آموزش بده مطمئنا لذت مضاعفی رو می تونیم از بازی ببریم ساده بگم یکی از بهترین فاکتور هایی که منو به فیفا معتاد می کنه همین قابلیت اجرای انواع و اقسام حرکات جاگلینگ و حتی فری استایل هست چیزی که PES خیلی زورش میاد پیاده کنه اینهمه انیمیشن واسه تکنیک ها گذاشته ولی خدائیش یا استیل مصنوعی دارن یا خیلی وقتا نمشه اجراشون کرد خیلی سخته که اجراشون کرد جایی هم آموزش نداده...
حرفای پست صفحه قبلم رو به حساب این نذارید که دموی دوم خیلی بد هست نه قضیه اینجاست آدم انتظار پیشرفت داره وقتی می بینه جای پیشرفت اومده تیم ها رو عوض کرده و نمی دونم تراینینگ اینا گذاشته حسابی سر خورده میشه...

اون دوستانی که میگن آرمین روی فیفا متعصب هست نمی دونم اون روز هایی که آرمین جان مرتب روی Pes کار می کرد و پچ و ادیت برای بچه ها ردیف می کرد کجا بودن.

حتی اگر هم بشه گفت ایشون روی فیفا متعصبه با توجه به سابقه ای که داره باید مطمئن بود که تعصب ایشون کور کورانه و غیر منطقی نیست.

آرمین فیفا رو بعد از یک دوره طولانی فن PES بودن انتخاب کرده. مثل من و خیلی های دیگه.

ممنونم ازت لطف داری عزیزم

M E S S I
04-09-2012, 13:01
تصاویری از کی ماتوسا در مادرید و مارکو ماتراتزی در حال بازی کردن و پک استیل مخصوص PES 2013 با آرم لیگ قهرمانان اروپا :31:

===========================
کاور جدید PES : :31:

========================

M E S S I
04-09-2012, 13:28
ببخشید, اشتباه شد...:31:
لطفا این پستو حذف کنید,
ممنون.:11:

2lombe
04-09-2012, 17:34
​اقا دموی دوم ارزش دانلود داره یا نه!

vahidreza2007
05-09-2012, 01:20
2 لومبه :31: جان اره چرا نداشته باشه حتما داره مخصوصا صبر کن یکی دو روز دیگه دمو واسه پی سی بیاد اون رو دانلود کن

M E S S I
05-09-2012, 04:47

=========================

M E S S I
05-09-2012, 05:41
Winning Eleven 2013 PS3

abolfazlm
05-09-2012, 12:26
فکر کنم یادشون رفته نسخه دمو 2 رو برای pc منتشر کنن :31:

چرا نسخه دمو برای pc نمیاد ؟!

mehdi-barsa
05-09-2012, 19:19
سلام خدمت دوستان.
تاریخ انتشار pes2013فردا(16شهریور)اعلام خواهد شد.
باتشکر از شما.:31:

2lombe
05-09-2012, 19:40
منبع کجاست؟؟؟؟!!!!

mehdi-barsa
05-09-2012, 20:55
منبع pesbaz.com

M E S S I
06-09-2012, 12:42

حالا راست یا دروغشو نمیدونم!:31:

=======================

vahidreza2007
06-09-2012, 13:53
یعنی با این حساب 21 روز دیگه بازی رسما منتشر میشه ؟ و البته چند روز زودتر لینک ها به دستمون میرسه :) پس با این حساب نباید منتظر دمو دوم برای پی سی بود . یه راست میریم سر بازی اصلی .

vahidreza2007
06-09-2012, 15:56
طبق اعلام روسمی کونامی بازی 30 شهریور ( 20 سپتامبر ) برای pc , xbox360 , ps3 به صورت کامل منتشر خواهد شد .

و همچنین 31 شهریور ( 21 سپتامبر ) در انگلیس بازی به صورت رسمی منتشر میشه .

پس باید 3-4 روز زودتر از تاریخ انتشار رسمی منتظر لینک های دانلود بازی باشیم .

منبع : pes baz

M E S S I
06-09-2012, 16:18
خوب تاریخ ریلیز صفحه ویکی پدیا رو عوض کردن!
امسال به پاییزم نرسوندن و این میتونه یه خبر خوب باشه!

(Release date(s
WW September 21, 2012

============

Why PES 2013's early release date could be a yellow card for FIFA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _card_for_fifa.html)

abolfazlm
06-09-2012, 17:23
الن تکلیف نسخه دمو 2 ب رای pc چی شد؟:31:

kingmohsen
06-09-2012, 17:25
الن تکلیف نسخه دمو 2 ب رای pc چی شد؟:31:

عروس رفته گل بچینه :46:

abolfazlm
06-09-2012, 17:26
تو صفحه ویکی پدیا نوشته لیگ المان بطور کامل لیسانس شده :18:

M E S S I
06-09-2012, 17:32
تو صفحه ویکی پدیا نوشته لیگ المان بطور کامل لیسانس شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

اگه اینطور باشه که خیلی خوب میشه!:8::31:

alone_boy
06-09-2012, 20:23
تو صفحه ویکی پدیا نوشته لیگ المان بطور کامل لیسانس شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
صفجات ویکی پدیا توسط هر کاربری قابل ویرایش هستن و در این مورد اعتمادی بهش نیست!

M E S S I
06-09-2012, 21:26
ویکی پدیا دوباره ویرایش شد و لیگ آلمان از لیگایی که کامل licensed شده در اومده!:31:

M E S S I
07-09-2012, 09:51
طرفداران ما پرسیدند، ما جواب دادیم !

بعد از بررسی دقیق نظرات ماه های گذشته طرفدارانمان در فیسبوک، ما سوالاتی که بیشتر پرسیده شده را آوردیم و به آنها جواب دادیم.

س : تاریخ انتشار رسمی چه زمانی است؟

ج : هنوز تاریخ رسمی اعلام نشده است، اما مطمئن باشید که خبرهای خوبی در راه هستند، بنابراین حواستان به سایت ما و پیج رسمی فیس بوک ما باشد.
(خوب این سوال جواب ها مال چند روز پیشه,ولی دیروز تاریخش معلوم شد که
September 20, 2012 هست!)

س: چه لیگ ها و تیم هایی را لایسنس کرده اید؟

ج : بیش از 150 تیم اروپایی در نسخه های آینده PES 2013 حضور خواهند داشت. به علاوه تمام تیم حاضر در لیگ اسپانیا و ایتالیا و باشگاه های سطح بالا مانند منچستر یونایتد، بایرن مونیخ و پورتو. علاوه بر این، در بازی سال گذشته جام باشگاه های آمریکای جنوبی وجود داشت، اما همچنین 20 باشگاه برزیل نیز به آن اضافه شده است. آنها با کیت های بروز شده و همچنین با تعدادی از استادیومهای برزیلی می آیند.

س : آیا توانایی دروازه بان و دفاع بهبود یافته است؟

ج :عمدتاً کار روی PES 2013 به معنای تمرکز روی آنچیزی بود که طرفداران ما در نسخه های گذشته بیشتر در موردش نگران بودند : حرکات دروازه بان و توانایی او. پس از انتشار PES 2012 ما به منظور توسعه یک الگوریتم جدید، از ابتدا به منظور بهبود رفتار بازیکنان در زمین، روی ایجاد توانایی ها و ID منحصر بفرد بازیکنان کار کردیم، به همراه سیستم کنترلی جدید FullControl. این موارد با کار دوباره روی پاس و شوت می آید، یک تعادل جدید بین عملیات تهاجمی و تدافعی، یک سیستم مسدود کننده بهتر برای وضعیت های دفاعی، که بازیکنان را مانند یک شبیه ساز فوتبال جدید و بهبود یافته ارائه می دهد.

س : آیا این بازی شامل کیت های به طور کامل به روز شده است؟

ج : تیم های لایسنس شده به همراه کیت های به روز شده حضور خواهند داشت، و بقیه در اولین پچ ما درست خواهند شد.

س : آیا هوش مصنوعی داور بهبود یافته است؟

ج : تماس های داور بهبود یافته است، با یک تمرکز خاص بر روی آفسایدگیری ها، برای انطباق پیدا کردن با سیستم جدید.

س : چگونه می خواهید با موضوعات آنلاین (منظور چیتر هاست) مقابله کنید؟

ج : ما در حال معرفی یک سیستم جدید برای حل کردن چیت های آنلاین هستیم، هیچ اطلاعات خاصی نمی تواند به این سیستم جدید داده شود، به هر حال تغییرات قابل توجه خواهند بود.

س : آیا PES 2013 در PS2 و PSP منتشر خواهد شد؟

ج : بله! برای یک سال دیگر، PES 2013 در هر دو پلتفرم منتشر خواهد شد.

س : کدام تیم های آمریکای جنوبی از زمان انتشار در دسترس خواهند بود؟

ج : تا این لحظه ما رسماً تایید می کنیم که PES 2013 شامل 20 تیم باشگاهی لیگ برزیل خواهد بود :

· Atlético Mineiro
· Fluminense
· Vasco da Gama
· Gremio
· SC Internacional
· Botafogo
· Cruzeiro
· Sao Paulo
· Corinthians
· Náutico
· Flamengo
· Portuguesa
· Ponte Preta
· Santos
· Palmeiras
· Coritiba
· Bahia
· Sport
· Atletico Goianense
· Figueirense

س : گزارشگر نسخه آمریکای لاتین به کدام زبان انتخاب شده است؟

ج : گزارشگران با ضبط های جدید گزارشگران مکزیکی Christian Martinoli و Luis Garcia ، و همچنین Silvio Luis معروف و Mauro Beting پر تکاپو بروز شده اند.

ترجمه شده توسط aminam در فروم همسایه !:31:

barcaboy10
07-09-2012, 15:49
كسي قدرت بازيكناي بارسا و رئالو ميدونه؟

M E S S I
08-09-2012, 20:09
انگار دو روز نباشیم اینجا رو تار عنکبوت میگیره!:31:
حالا این ویدیوی کوتاه زیر رو که جدید اومده و براتون آپ کردم بگیرید حالشو ببرید... (راستی کسایی که این ویدیو رو دانلود میکنن اگه آهنگشو میشناسن معرفی کنن بریم کاملشو بگیریم!:31:)
بی صبرانه منتظر ریلیز شدن PES هستم...:31::10::7:

PES 2013 Scoop Turn Tutorial

Spaniuly
09-09-2012, 17:47
اینم نمونه گلی که پله توی جام جهانی 1985 به سوئد زد که به سایکلون معروف هست و حتی ابر شوتی هست که سوباسا اوزورا توی بازی Captain Tsubasa : Super Striker می زنه

Spaniuly
09-09-2012, 18:46
این رو بگم که منظورم از گذاشتن ویدیوی صفحه قبل این بود که نحوه اجرای همین حرکت توی دموی دوم آموزش داده شده یه قسمت هست که تیوتریالز هست که فقط چند مورد اول در دسترس هست بقیه توی نسخه نهایی در دسترس می شه این دریافت های اول رو قشنگ آموزش می ده استوپ سینه ها جهت انداختن توپ جلوی پا یا کمی بالاتر واسه شوت والی و غییر یا وقتی توپ می رسه با فشار دادن Right Thumb توپ رو لانچ می کنه که توی این ویدیو می بینید با آلکسیز سانچز چطوری توپ رو لانچ بعد از بالای سر می ندازم پشت بعد یه استوپ سینه جهت آماده سازی توپ برای شوت وولی و بعد هم یه شوت محکم که گوئیتا از مهارش عاجز می شه حتی توپ رو می گیره ولی توپ ضربش زیاده و توپ گل می شه

sabar
09-09-2012, 19:32
سلام
نمیدونم چرا کیفیت چمن در پی اس همیشه پایین امیدوارم این مورد رو در کنار موارد دیگر بهبود ببخشن

kingmohsen
10-09-2012, 20:39
10 روز تا انتشار رسمی بازی :26:

M E S S I
10-09-2012, 20:55
راستی کسایی که این ویدیو رو دانلود میکنن اگه آهنگشو میشناسن معرفی کنن بریم کاملشو بگیریم!
:دی

خودم پیداش کردم و آپلود کردم...:دی حالشو ببرید...:دی:10::7:

Gustavo Lima - Balada boa Tche tche rer

یا

یا

========================

Feature: Attention FIFA converts: PES 2013 wants you back this season - ComputerAndVideoGames.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moh3en_sh
12-09-2012, 17:29
كسي قدرت بازيكناي بارسا و رئالو ميدونه؟

قدرت بازیکنای رئال و بارسا

رئال مادرید:
کاسیاس 91
مارسلو 84
راموس 85
پـپـه 88
آربلوا 80
ژابی آلونسو 95
خدیرا 78
دیماریا 86
رونالدو 99
ازیل 87
بنزما 83

بارسلونا:
والدس 89
دنی آلوس 94
پیکه 89
پویول 93
آلبا 77
بوسکتس 83
ژاوی 97
انیستا 97
سانچز 85
پدرو 79
مسی 98

masoud93
12-09-2012, 18:17
قدرت بازیکنای رئال و بارسا

رئال مادرید:
کاسیاس 91
مارسلو 84
راموس 85
پـپـه 88
آربلوا 80
ژابی آلونسو 95
خدیرا 78
دیماریا 86
رونالدو 99
ازیل 87
بنزما 83

بارسلونا:
والدس 89
دنی آلوس 94
پیکه 89
پویول 93
آلبا 77
بوسکتس 83
ژاوی 97
انیستا 97
سانچز 85
پدرو 79
مسی 98

سلام.

این قدرت باریکنا تو نسخه نهایی که قراره بعداً ریلیز بشه هست ؟؟؟

اگه اینجوری باشه خیلی خوبه ، رونالدو یه دونه از مسی بیشتره :31:

والدز یه خورده زیادی قوی نیست ؟؟؟

rezashokohi
12-09-2012, 18:56
خدا وکیلی بازیکنای بایرنو تو قدرتها خوب نساختن مولر واشتایگر و لام باید قویتر درست میشدن:37:

arash-king
12-09-2012, 19:07
کسی از قدرت بازیکن های یووه خبر داره ؟؟؟؟ حدس میزنم بازم مثل همیشه یوونتوس را از میلان و اینتر ضعیف تر بسازن

moh3en_sh
12-09-2012, 20:34
سلام.

این قدرت باریکنا تو نسخه نهایی که قراره بعداً ریلیز بشه هست ؟؟؟

اگه اینجوری باشه خیلی خوبه ، رونالدو یه دونه از مسی بیشتره :31:

والدز یه خورده زیادی قوی نیست ؟؟؟

نه این قدرتا مال دموی دومه که باتوجه به سابقه ی کونامی تو نسخه اصلی هم همینجورین!
والدز 30هم زیادشه:27:

moh3en_sh
12-09-2012, 20:50
قدرت بازیکنای یووه و بایرن

یوونتوس:
بوفون 93
بونوچی 82
کیلینی 90
بارزالی 84
پیرلو 92
مارکیزیو 88
ویدال 87
دکیلیه 74
لیچ استینر 77
ووچینیچ 80
ماتری 78

بایرن مونیخ:
نویر 91
بدشتوبر 79
بواتنگ 82
لام 88
آلابا 76
گوستاو 82
شواین اشتایگر 89
کروس 82
ریبری 95
روبن 93
گومز 77

pishoolii
12-09-2012, 20:53
Both leagues will be fully licensed in PES 2013
As promised, we are adding even more licenses to PES 2013. The full French and Dutch leagues will also be included in our game! This will be added to our already announced list of licenses which include the whole Spanish Liga and Italian top division, the full 20 Brazilian league sides, and even for the first time ever Schalke 04 will join in the party!
Remember that we also have exclusive agreements with Manchester United, Bayern Munich, Celtic, SC Braga, AEK Athens, Galatasaray Istanbul, Shaktar Donetsk, FC Kopenhagen, Zenit St Petersburg, CSKA Moscow, RSC Anderlecht, Dinamo Kyiv, Dinamo Zagreb and many more, adding up to a total of 150 Licensed teams and 17 national squads, including the likes of England, Italy, Germany, France and Spain.
So get ready for the ultimate football simulation that will be hitting European stores on the 20th of September!

این خبر همین یه روب پیش اومد روو والِ پی اس توو فیسبوک.....
بالاخره لـیگ آلمان هم به طور کامل لایسنس شد........ تـبریک به همه ی آلمانـیا :31::8:

moh3en_sh
12-09-2012, 21:04
قدرت بازیکنای منچستریونایتد

دخیا 81
جانی اونز 75
فردیناند 83
اورا 85
رافائل 81
کریک 81
اکولز 84
گیگز 82
والنسیا 88
رونی 89
ولبک 77

و چندتا از بازیکنای ذخیره
ویدیچ 91
نانی 90
اشلی یانگ 84
کاگاوا 76
اسمالینگ 78

اگه کسی قدرت بازیکن دیگه ای که تو این دمو باشه بخواد بگه من براش بذارم

AhmadReza.
12-09-2012, 21:26
قدرت بازیکن های اینتر رو هم اگه بزاری ممنون میشم

Spaniuly
12-09-2012, 21:31
As promised, we are adding even more licenses to PES 2013. The full French and Dutch leagues will also be included in our game! This will be added to our already announced list of licenses which include the whole Spanish Liga and Italian top division, the full 20 Brazilian league sides, and even for the first time ever Schalke 04 will join in the party!
Remember that we also have exclusive agreements with Manchester United, Bayern Munich, Celtic, SC Braga, AEK Athens, Galatasaray Istanbul, Shaktar Donetsk, FC Kopenhagen, Zenit St Petersburg, CSKA Moscow, RSC Anderlecht, Dinamo Kyiv, Dinamo Zagreb and many more, adding up to a total of 150 Licensed teams and 17 national squads, including the likes of England, Italy, Germany, France and Spain.
So get ready for the ultimate football simulation that will be hitting European stores on the 20th of September!

بالاخره لـیگ آلمان هم به طور کامل لایسنس شد........ تـبریک به همه ی آلمانـیا :31::8:

نه دوست من ظاهرا اشتباه ترجمه کردی Dutch Leage منظورش لیگ هلنده نه المان!
طبق این متن علاوه بر بایرن مونیخ توی این نسخه شالکه هم به تیم های لایسنس شده اضافه شده بنابراین فقط 2 تا تیم از آلمان خواهیم داشت

moh3en_sh
12-09-2012, 21:42

خیلی تعجب کردم از کونامی بعیده، ولی تا با چشای خودم لیگ آلمانو نبینم باورم نمیشه:31:
حالا میمونه لیگ انگلیس
ویرایش:مثل اینکه شایعه بود

قدرت بازیکن های اینتر رو هم اگه بزاری ممنون میشم

تیم انتر تو دموی دوم نیست

mohammad_87
12-09-2012, 22:46
قدرت بازیکنای منچستریونایتد

دخیا 81
جانی اونز 75
فردیناند 83
اورا 85
رافائل 81
کریک 81
اکولز 84
گیگز 82
والنسیا 88
رونی 89
ولبک 77

و چندتا از بازیکنای ذخیره
ویدیچ 91
نانی 90
اشلی یانگ 84
کاگاوا 76
اسمالینگ 78

اگه کسی قدرت بازیکن دیگه ای که تو این دمو باشه بخواد بگه من براش بذارم
با توجه به اینکه فن پرسی نیست پس اینا برمیگرده به یکی دوماه پیش.
------------------------
با سلام خدمت دوست خوبم آرمین جان یا همون spaniuly
پیشنهاد میکنم لینک دانلود نسخه های دمو رو به پست اول این تاپیک و فیفا 13 اضافه کنی.هم پست کاملتر میشه هم خیلی از کاربرها راحتتر به لینک میرسن.
-------------------------
دموی 2برای pc م اومده؟من لینکش رو پیدا نکردم.کسی داره بذاره