PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2013

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

arash-king
30-05-2013, 17:15
دوستان پچی نیست الکس دل پیرو را اضافه کرده باشه ؟! من الان با پچ 3.00 بازی میکنم همه را داره جز دل پیرو !!!

میشه کاری کرد لیگ MLS اضافه بشه ؟!

™...
31-05-2013, 01:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KONAMI لـب به سخن گشود ! :n10:
Teaserبــازی PES2014 منتشر شد ...

لینک دانلود : ( حجم : 6 MB ) ( زمان :42 ثانیه ) HQ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ali_pc
31-05-2013, 15:51
دوستان عزیز فایلی برای بروز کردن نقل و انتقالات و اوردن بکهام هستش ؟ من این نسخه لیگ برتر رو خریداری کردم

™...
31-05-2013, 17:48
دوستان عزیز فایلی برای بروز کردن نقل و انتقالات و اوردن بکهام هستش ؟ من این نسخه لیگ برتر رو خریداری کردم

DATA PACK 5.0 رو دانلود کنین . تمامی نقل و انتقالات از جمله بکهام به روز میشه .

لینک دانلود :(160 MB )

یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا

یا

یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!Jo5kSDrA!XLZ8eyI...cnCv6mtXMl9hlA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!Jo5kSDrA!XLZ8eyILzoaLdEI7jeSDa0_4DIcbhcnCv6mtXMl 9hlA)

روش نصب :
* windows 7/8 copy dt0f.img in C:/ProgramData/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2013/download/
* XP C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\download

* if you can’t see the folder create it manually or unhide folders from windows.

توضیحات در مورد این فایل آپدیت :
To make the football experience even more realistic, the players of each team will be updated to recreate Libertadores 2013: new kits, emblems, player additions as well as a new player list will come together with DLC 5.0. Moreover, the referee uniform, ball and emblem of the 38 main teams will be updated to the cup.

stealer
01-06-2013, 13:38
اقا رو نسخه فارسی شده میشه پچ نصب کرد؟
من پچ 3.7 ر. گرفتم ولی رو نسخه فارسی نصب که میشه وقتی که میرم تو بازی کرش میکنه
راهنمایی کنید لطفا

mohammad_87
01-06-2013, 17:40
راهنمایی کنید لطفا
نخیر.پچها رو فقط باید روی نسخه های دستکاری نشده نصب بشن چون وقتی دوتا پچ نصب هستند تداخل ایجاد میشه.شما پوشه kitserver در محل نصب بازی رو پاک کن.فایل edit در محل سیو بازی در my documentرو هم پاک کن و بعد پچ 3.7 رو نصب کن.احتمالا نباید مشکلی باشه مگر اینکه شرکتی که فارسی کرده بازی رو زیادی دستکاری کرده باشه.
--------------------------------------------------------------
نسخه جدید Pesedit Patch 3.8
لینک صفحه دانلود از سافت گذر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لینک صفحه دانلود از سافت 98:

Ali_pc
01-06-2013, 19:44

یا

یا

یا

یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!Jo5kSDrA!XLZ8eyI...cnCv6mtXMl9hlA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!Jo5kSDrA!XLZ8eyILzoaLdEI7jeSDa0_4DIcbhcnCv6mtXMl 9hlA)

روش نصب :
* windows 7/8 copy dt0f.img in C:/ProgramData/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2013/download/
* XP C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\download

* if you can’t see the folder create it manually or unhide folders from windows.

To make the football experience even more realistic, the players of each team will be updated to recreate Libertadores 2013: new kits, emblems, player additions as well as a new player list will come together with DLC 5.0. Moreover, the referee uniform, ball and emblem of the 38 main teams will be updated to the cup.

لطفا یک لینک با قابلیت ادامه بدین این لینک ها همگی اخرهای دانلود قطع میشن

mansour2023
02-06-2013, 02:58
نسخه جدید Pesedit Patch 2.8
لینک صفحه دانلود از سافت گذر:
من پچ ورژن 3 رو سیستمم نصبه این پچه چه جوریه ؟ اگه جدیده چرا شمارش کمه ؟

panther99
02-06-2013, 10:09
آقا دمتون گرم جواب منم بدید .
پچی هست که روی ایکس باکس کار کنه و تغیرات جدید رو اعمال کنه واسه همین 2013 ؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی میدونه لینک دانلودش و نحوه ریختن پچ تو ایکس باکس رو بگه . فقط زود جواب بدید . دیگه خسته شدم از بس گشتم تو نت .... :n03:

mohammad_87
02-06-2013, 11:22
من پچ ورژن 3 رو سیستمم نصبه این پچه چه جوریه ؟ اگه جدیده چرا شمارش کمه ؟
اشتباه تایپی بود.اصلاح شد.
تغییرات:

PESEdit released PESEdit.com 2013 Patch 3.8. The new PESEdit.com 2013 Patch 3.8 includes the new Nike Hypervenom boots, new kits, new faces, transfers and missing players (more detailed info below) as well as a huge Brasileirão update including new kits, transfers, missing players and lineups all updated.

NEW FEATURES PESEDIT.COM 2013 PATCH 3.8

[*=left]New boot: Nike Hypervenom Phantom
[*=left]New faces: including Benteke, Tello, Verratti, a total of more than 800 faces
[*=left]New kits: Ajax, Atlético Paranaense, Bahia, Botafogo, Bremen, Coritiba, Duisburg, England, Flamengo, Galatasaray, Goiás, Hamburger SV, Hertha BSC, Mainz, Manchester City, Norwich, Nürnberg, PSG, Vasco da Gama
[*=left]Updated Brasileirão: Transfers, Kits, missing players and Lineups updated
[*=left]Added missing players and transfers: 70+ players created / transfers made

GENERAL FEATURES PESEDIT.COM 2013 PATCH

[*=left]Added new 1st division leagues: Bundesliga, Primera Division Argentina, Liga MX, Russian Premier League, Spor Toto Süper Lig, Superleague Greece, Raiffeisen Super League
[*=left]Added new 2nd division leagues: 2. Bundesliga, Liga Adelante, Npower Championship, Serie B, Ligue 2, Brasileirão Série B, Primera B Nacional
[*=left]Added other teams (Arminia Bielefeld, BATE Borisov, BSC Young Boys, Dnipro Dnipropetrovsk, FC Basel, KRC Genk, Metalist Kharkiv, Steaua Bucureşti, Videoton FC, Viktoria Plzen + Indonesia, Malaysia)
[*=left]Correct kits for all Premier League, Liga ZON Sagres + all National & Classic Teams
[*=left]Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable players
[*=left]Faces: ~800 new faces (all fixed by PESEDIT)
[*=left]Fixed kits for a lot teams including Barcelona, Manchester United and Sevilla
[*=left]Includes newest DLC 6.00 & game version 1.04
[*=left]Scoreboard and stadium switch in selector (download stadiums here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
[*=left]Removed blur
[*=left]Fixed boots + accessories for a lot players (Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Serie A, Liga BBVA, Bundesliga and many more)

پچی هست که روی ایکس باکس کار کنه و تغیرات جدید رو اعمال کنه واسه همین 2013 ؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی میدونه لینک دانلودش و نحوه ریختن پچ تو ایکس باکس رو بگه . فقط زود جواب بدید . دیگه خسته شدم از بس گشتم تو نت .... :n03:
اگه آرمین جان (spaniuly) پست شما رو ببینه بهترین کمک رو می تونه بکنه.چون خودش مدتی پچ ایکس باکس درست میکرد.
--------------------------
دوستان اگه کسی لیست جدید تیم ملی ایران همراه با فیس و موهای شبیه سازی شده رو داره یا میتونه تهیه کنه اینجا بذاره تا به تیم pesedit بدیم تا در پچهای بعدی تیم ایران بصورت کاملا واقعی شبیه سازی بشه.

™...
02-06-2013, 13:29
دوست عزیر من XBOX360 ندارم اگرنه راهنماییت میکردم . شرمنده.یه پیغام خصوصی برای آرمین بزار حتما کارتو راه میندازه چون XBOX360 داره .

™...
02-06-2013, 13:30
جواب این پست

عزیزه من چیزی که واضح بود تو تیزر رو راجع بش صحبت کردم. بازیکنا رو هم بدنشون رو نشون داد تو همون چند ثانیه هم چهرشون رو از نزدیک. چیز هایی که من راجع بشون گفتم هم چهره و بدن و از همه مهمتر لباسه بازیکنا بود که اونطور که واضح بود دوباره ثابته و از تکنیکه normalmap animatingاستفاده شده که توی همین نسلم ازش هم فیفا هم پس استفاده کرده بودن. نمیدونم مگه cloth کار کردن چقد سنگینه. بازیهای بسکتباله 2k games تو همین نسل استفاده کردن از این تکنیک. جای خوشحالی داره که بالاخره فیفا توی نسخه ی نکستش از این تکنیک بهره برده است.

کاربر گرامی . اگه بگم یکم اطلاعاتتون رو در مورد این بازی بالا ببرین بهتون بر نخوره ! :n01:

PES2014 بر خلاف تصور خیلی ها نـــســــل بــــعــــد نــیـــســـت .

موتور اصلی بازی هم اسمش FOX ENGINEنیست . :n01:

جالبه تلویزیون ایران هم یه برنامه ساخته بود برا تاریخچه FIFA و PES اونجا هم گقت موتور PES2014 اسمش FOX ENGINE هستش !!! .

در مورد تیزربازی هم بگم تیزر نکات مثبت داشت . اصلا خود کارگردان بازی گفته PES2014 از لحاظ گرافیک روش حرفی نیست ! حالا شما نظره خودت رو داری . FOX ENGINE هم اصلا نمیشه در مورد کیفیتش و قدرتش تردید کرد و در مورد گرافیک در این بازی هیچ شکی وجو نداره . ما هنوز هیچ تصویری از بازی ندیدیم که بگیم گرافیک داره یا نه ! اما به نظر شخصی با توجه به شواهد موجود از لحاظ گرافیک به هیچ وجه شکی در گرافیک بالای PES2014 نیست .

با تاکید دوباره بر اینکه نکته که : PES2014 بر خلاف تصور خیلی ها نـــســــل بــــعــــد نــیـــســـت اما پیشرفتهای بسیاری رو با توجه به ساختن دوباره این بازی از ابتدا خواهیم دید .

Spaniuly
02-06-2013, 13:38
سلام شما فقط زمانی می تونید ویرایش کنید که بازیتون حالت ریپ شده باشه که پر واضحه که دستگاه اکس باکس هم باس جی-تگ شده باشه... اگه این پیش نیاز ها فراهم هست براتون بگید تا ادامه توضیحات رو بدم اگه جی- تگ نیست دستگاهتون متاسفانه راهی برای ویرایش ندارید

panther99
02-06-2013, 16:16
نه جی تگ نیست . حالا بازی هایی که میاد براش آپدیت شده نیست ؟؟؟؟ یعنی همین PES 2013 رو نمیتونم بصورتع آپدیت بخرم از بازار ؟؟؟؟؟ اینجوری که همیشه باید بازیها رو ناقص بخریم !!! :n03:

kingmohsen
02-06-2013, 16:53
کاربر گرامی . اگه بگم یکم اطلاعاتتون رو در مورد این بازی بالا ببرین بهتون بر نخوره ! :n01:

جالبه تلویزیون ایران هم یه برنامه ساخته بود برا تاریخچه FIFA و PES اونجا هم گقت موتور PES2014 اسمش FOX ENGINE هستش !!! .

در مورد تیزربازی هم بگم تیزر نکات مثبت داشت . اصلا خود کارگردان بازی گفته PES2014 از لحاظ گرافیک روش حرفی نیست ! حالا شما نظره خودت رو داری . FOX ENGINE هم اصلا نمیشه در مورد کیفیتش و قدرتش تردید کرد و در مورد گرافیک در این بازی هیچ شکی وجو نداره . ما هنوز هیچ تصویری از بازی ندیدیم که بگیم گرافیک داره یا نه ! اما به نظر شخصی با توجه به شواهد موجود از لحاظ گرافیک به هیچ وجه شکی در گرافیک بالای PES2014 نیست .

با تاکید دوباره بر اینکه نکته که : PES2014 بر خلاف تصور خیلی ها نـــســــل بــــعــــد نــیـــســـت اما پیشرفتهای بسیاری رو با توجه به ساختن دوباره این بازی از ابتدا خواهیم دید .

اتفاقا موتور بازی Fox engine هست

اگه دقت کنید توی تریلر پخش شده روی توب کلمه FOX Engine کاملا واضح نوشته شده
و در آخر تریلر می نویسه
every thing engneered
every thing emotioned

به معنای همه چیز دوباره با موتور جدید نوشته شده
همه چیز دارای احساس شده است (که فکر کنم منظور حرکات بسیار طبیعی تر بازی هست)

mohammad_87
02-06-2013, 17:42
راهنمایی کنید لطفا
سلام
شما هنوز نسخه فارسی رو داری.اگه هست لطفا از مشخصات مهدوی کیا(مخصوصا stat) یک عکس بگیر و اینجا بذار.ممنون
از دوستان دیگه هم اگه کسی داره منون میشم کمک کنه.
-------------------------------
------------------------------
------------------------------
دوستان اگه کسی لیست جدید تیم ملی ایران همراه با فیس و موهای شبیه سازی شده رو داره یا میتونه تهیه کنه اینجا بذاره تا به تیم pesedit بدیم تا در پچهای بعدی تیم ایران بصورت کاملا واقعی شبیه سازی بشه.

hds 3dlife
02-06-2013, 18:11
اینی که میگی نسله بعدی نیستو یه منبع میدی ما هم ببینیم؟ در ضمن تو خوده تریلر نوشته شده fox engine تو سایته کونامی هم هست. نمیدونم شما از کجا می گی کارنته

yakimura sanada
02-06-2013, 20:41
شما می تونید سوالات و مشکلاتون رو در orpf.ir/forum ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مطرح کنید من در اونجا اسمم goldtiger3297 است.

™...
02-06-2013, 20:55
اتفاقا موتور بازی Fox engine هست

اگه دقت کنید توی تریلر پخش شده روی توب کلمه FOX Engine کاملا واضح نوشته شده
و در آخر تریلر می نویسه
every thing engneered
every thing emotioned

به معنای همه چیز دوباره با موتور جدید نوشته شده
همه چیز دارای احساس شده است (که فکر کنم منظور حرکات بسیار طبیعی تر بازی هست)

+

اینی که میگی نسله بعدی نیستو یه منبع میدی ما هم ببینیم؟ در ضمن تو خوده تریلر نوشته شده FOX ENGINE تو سایته کونامی هم هست. نمیدونم شما از کجا می گی کارنته

سوال و جواب از کارگردان بازی جناب kei masuda بازی که گفته : موتور گرافیکی بازی بر اساس FOX ENGINE که برای بازی PES توسط کوجیما بهینه شده است و گفته از عناصر موتور FOX استفاده میکنه برای ساخت باشه اما نه 100 در صد ، یعنی کاملا موتور گراقیکی بازی FOX نیست .

موتور گرافیکی بازی بر اساس موتور FOX ساخته شده و شاید 80 درصد عناصر و قابلیتهای FOX درش بکار رفته اما نه اینکه همه قابلیتهایش رو بردارن برای ساخت PES2014 بکار ببرن . توی متن دقت کنین نوشته use elements of FOX ENGINE

اگه بازم بخوام کمی ارفاق کنیم میتونیم بگیم موتور گرافیکی بازی FOX هستش اما موتور اصلی که بازی باهاش ساخته میشه و موتور FOX روش سوار میشه یه چی دیگست .

در اینکه روی توپ نوشته آخره تیزر هم درسته چون نشون دادن FOX ENGINE روی توپ خودش خیلی موثره برای جذب و تبلیغ چون FOX ENGINE ساخته خدای بازی سازی جناب کـــــوجیما هستش .

در اون سوال پایین هم پرواضحه که گفته بازی بر اساس همین نسل هستش .

+

شما برو تو قروم خارجی سوال کن PES2014 نسل بعد هستش یا نه ؟! مطمئنا به جوابت میرسی :n01:

در اینکه موتور بازی عوض شده و بازی از دوباره ساخته شده شکی نیست اما مصمئنا بازی نسل بعد نیست .

hds 3dlife
03-06-2013, 13:41
جالب شد. این گفته که نسخه کارنته ولی یه ورزنه جدیده. پس کی می خوان next gen بدن؟

Ali_pc
03-06-2013, 15:46
لطفا یک لینک با قابلیت ادامه بدین این لینک ها همگی اخرهای دانلود قطع میشن

کسی نیست مارو راه بندازه ؟ :n01:

™...
03-06-2013, 18:22
کسی نیست مارو راه بندازه ؟ :n01:

برای شما امشب MEDIAFIRE آپلود میکنم البته اگه باز خطا نده چون بعضی وقتا خطا میده اما سعیم رو میکنم .:n01:

Ali_pc
03-06-2013, 19:28
برای شما امشب MEDIAFIRE آپلود میکنم البته اگه باز خطا نده چون بعضی وقتا خطا میده اما سعیم رو میکنم .:n01:

ممنون از لطفت :n12:

™...
03-06-2013, 23:01
عجیبه ؟! یعنی دانلود میکنه و آخراش خطا میده ؟! فکر نکنم اگه دانلود شروع بشه که سالمه و تا آخر میره و مشکلی نیست دیگه :n13:

این دو لینک رو امتحان کن . data Pack 4 هستش .

من خودم از لینک زیر چند وقت پیش بدون مشکل دانلود کردم . الات تست کردم لینکاش سالمه و دانلود میکنه

اینم امتحان کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!4540URSY!KhUIiRmehhtwhk9Inp2n9FJXihME22CiEYMZcfV TiGM

™...
04-06-2013, 12:51
من دیشب هرکاری کردم آپلود نشد . 2 بار آپلود کردم که دفعه اول تا نصفه آپلود شد و اینترنت محبوب ایران dc شد و دوباره هم زدم اینبار تا 50 درصد رفت اما ارور داد .الانم این آقایون بخاطر انتخابات سرعت نفتی مارو زغالی کردن .حجم فایلشم 193 مگابایت هستش و برا آپلود با این سرعتا یکم زیاده.. خلاصه شرمنده :n03:

™...
06-06-2013, 01:09
جالب شد. این گفته که نسخه کارنته ولی یه ورزنه جدیده. پس کی می خوان next gen بدن؟

والا نمیدونم . کونامی هنوز هیچ حرفی نزده و تازه گفته PES2014 برای XBOX ONE و PS4 منتشر نخواهد شد !:n10:

mansour2023
06-06-2013, 02:02
واقعا ؟ :n04:
مگه میشه ؟
نصف طرفداراش تو ps و xbox بازی میکنن ، فکر نکنم اینکارو بکنه

™...
06-06-2013, 11:54
واقعا ؟ :n04:
مگه میشه ؟
نصف طرفداراش تو ps و xbox بازی میکنن ، فکر نکنم اینکارو بکنه

XBOX ONE و PS4 که هنوز به بازار نیومده .درسته تاثیر داره اما خوب PES نسل بعد که ندارن بدن واسه اون کنسول جدیدا واسه همین امسال واسه اونا نسخه نمیدن و تو این یه سال واسه نسل بعد کار میکنن.

panther99
06-06-2013, 18:44

سلام شما فقط زمانی می تونید ویرایش کنید که بازیتون حالت ریپ شده باشه که پر واضحه که دستگاه اکس باکس هم باس جی-تگ شده باشه... اگه این پیش نیاز ها فراهم هست براتون بگید تا ادامه توضیحات رو بدم اگه جی- تگ نیست دستگاهتون متاسفانه راهی برای ویرایش ندارید

نه جی تگ نیست . حالا بازی هایی که میاد براش آپدیت شده نیست ؟؟؟؟ یعنی همین PES 2013 رو نمیتونم بصورتع آپدیت بخرم از بازار ؟؟؟؟؟ اینجوری که همیشه باید بازیها رو ناقص بخریم !!! :n03:

اگه میشه به سوال آخر من هم جواب بدید ممنون میشم !!!!

Ali_pc
07-06-2013, 11:33
عجیبه ؟! یعنی دانلود میکنه و آخراش خطا میده ؟! فکر نکنم اگه دانلود شروع بشه که سالمه و تا آخر میره و مشکلی نیست دیگه :n13:

این دو لینک رو امتحان کن . data Pack 4 هستش .

من خودم از لینک زیر چند وقت پیش بدون مشکل دانلود کردم . الات تست کردم لینکاش سالمه و دانلود میکنه

اینم امتحان کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!4540URSY!KhUIiRmehhtwhk9Inp2n9FJXihME22CiEYMZcfV TiGM

متاسفانه از هیچ کدوم نتونستم دانلود کنم یکی محبت کنه یک لینک درست بده:n01:

Ali_pc
07-06-2013, 16:29
دوستان پچی برای باز کردن پول توی مسترلیگ برای قسمت شاپ نیستش ؟

یک سوال دیگه اینکه توی همون قسمت که میتونی برای بازکنا از شاپ خرید کنی سه تا قفل هستش که سومی هیچوقت باز نمیشه بخوای تمرین یا خریدی رو اضافه کرد اون از کجا باز میشه ؟

stealer
07-06-2013, 22:07
اقا یه سوال هست خیلی برام مهمه خواهشا جواب بدین
نمیشه واسه بازیکن که میوخایی بخریش خودت یه پیشنهاد بالا بدی؟
هر چی پیشنهاد میدم رد میکنه باشگاهش نمیشه خودت براش پول بذاری یه مقدار زیاد؟:n27:

bax_021
07-06-2013, 22:49
اقا یه سوال هست خیلی برام مهمه خواهشا جواب بدین
نمیشه واسه بازیکن که میوخایی بخریش خودت یه پیشنهاد بالا بدی؟
هر چی پیشنهاد میدم رد میکنه باشگاهش نمیشه خودت براش پول بذاری یه مقدار زیاد؟:n27:
خیر
قدیما یادمه می شد، حتی می تونستی یکی از بازیکناتو با مقداری پول پیشنهاد بدی
بعضی چیزای خوبشو پی ای اس برداشته مثل همین مورد
به اون در صده دقت کن
باید حداقل 15% باشه (15% هم خیلی خیلی سخته)
اون در صدم به چند تا چیز بستگی داره، مثل این که تو پستی که اون بازیکن رو می خوای بازیکن خوبی نداشته باشی یا رتبه ی باشگاهت، طرفدارا، وضع مالی یا تعهد بازیکنی که می خوای به تیمش

™...
08-06-2013, 12:07
متاسفانه از هیچ کدوم نتونستم دانلود کنم یکی محبت کنه یک لینک درست بده:n01:

لینکا همینایی بود که دادم .لینک دیگه وجود نداره . منم هرچی سعی کردم آپلود کنم نشد . حجمش 200 mb هستش و برا من حین آپلود خظا میده

dverbame
08-06-2013, 13:14
دوستان پچی برای باز کردن پول توی مسترلیگ برای قسمت شاپ نیستش ؟

یک سوال دیگه اینکه توی همون قسمت که میتونی برای بازکنا از شاپ خرید کنی سه تا قفل هستش که سومی هیچوقت باز نمیشه بخوای تمرین یا خریدی رو اضافه کرد اون از کجا باز میشه ؟

برای شاپ که باید پچ باشه ...

اما برای اون باز کردن قفل سوم .. مربوط به کسایی هست که بازی اصل دارن و میتونن انلاین بازی کنن.. انلاین که بازی کنی ... تو قسمت item list -- consumebale items البته املاش فک کنم اشتباه نوشتم ... میری و اونجا میتونی extra slot بخری برا هر کی میخوای و یه سری چیزای دیگه مثل موز و قرص نیرو زا و از این چیزا که خستگی رو کم میکنه یا focus point رو زیاد میکنه ...

البته میتونی با یک پچ هم این کار رو بکنی ... - یه پچ هست که همه چی رو باز میکنه .. خودت تعیین میکنی چند بزنه برات

این رو سرچ بزن : PES2013 ITEM EDITOR

یه فایل 4.8 تا 5 مگی میده که اموزشش رو هم داده:n16:

Spaniuly
08-06-2013, 14:03
اگه میشه به سوال آخر من هم جواب بدید ممنون میشم !!!!

جی- تگ تنها ه_ک_ی هست که قابلیت ویرایش های این چنینی رو برای بازی هایی نظیر PES فراهم میاره وقتی که بازی ها ریپ میشن و روی کنسول جی-تگ شده ریخته میشن قابلیت ریپک ندارن البته میشه این کار رو کرد ولی دیگه دیسک نسخه ریپک روی کنسول جی تگی اجرا میشه چون مستقل از رجیون پال و ان-تی-اس-سی و ... هست و عملا دیسکی که در حالت ریپ دستکاری شده روی کنسول غیر جی تگ جواب نمیده. موفق باشید

yakimura sanada
09-06-2013, 13:14
من فایل rld.dll دیدم نیست بعد تو قرنطینه ی آنتی ویروسمم نبود چی کار کنم؟

vivabarca
09-06-2013, 19:56
PES 2013 هم عمرش تموم شد ولی ما آرزو به دل موندیم بیایم تو این تایپک در مورد خود بازی بحث شده باشه نه مشکلات نصب و ترینرها و ویرایش ... :n02:

yakimura sanada
09-06-2013, 20:14
یکی جواب منو بده:n14::n14::n14::n14::n14::n14::n14::n14::n14 ::n14::n14::n14::n14::n14:

™...
09-06-2013, 23:56
من فایل rld.dll دیدم نیست بعد تو قرنطینه ی آنتی ویروسمم نبود چی کار کنم؟

اگه منظورت اینه که پاک شده از سیستمت بیا از اینجا بگیرش .

mansour2023
10-06-2013, 02:25
ولی بی انصافیه اگه بگیم این نسخه جالب نبود
انصافا من که خیلی باهاش حال میکنم
راضیم ازش
حتی اگه از وسط زمین گل بخورم :n02:

2lombe
10-06-2013, 10:45
ببخشید ابدیت های pes 2013 را برای xbox 360 کجا گیر بیارم؟؟! :n03::n03::n03:

2lombe
10-06-2013, 21:58
کسی نیست؟؟

™...
11-06-2013, 09:33
کسی نیست؟؟

به Spaniuly پیغام خصوصی بده . حتما کمکت میکنه .

Spaniuly
11-06-2013, 13:40
سلام دوستان شرمنده این روزا اوضاع نت بد جوری خرابه دوست عزیز برای گرفتن آپدیت های اکس باکس می تونید به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید و تایتل آپدیت بازی رو بگیرید فقط دقت کنید که مدیا آیدی و تایتل آیدی متناسب با بازیتون رو دانلود کنید
اگه هم دستگاه جی-تک باشه می تونید از انجمن xbox360iso فایل هایی مثل پج و اینجور چیزا رو دانلود کنید
موفق باشید

2lombe
11-06-2013, 17:57
دستون درد نکنه ولی چطوری پچ را انتقال بدم!! :n03:

Spaniuly
12-06-2013, 15:59
دستون درد نکنه ولی چطوری پچ را انتقال بدم!! :n03:
ببینید وقتی هوس ویرایش و پچ و این جور چیزا به سر یه اکس باکس گیمر می زنه راحت ترین راه اینه که جی-تگ کنه... ولی ما فرض می کنیم شما فقط می خواهید بازی PES2013 رو آپدیت کنید خوب اینکار رو در حالت عادی می تونید با قبول ریسک انجام بدید. به قول معروف یا خدا یا خرما!
اگه از امن بودن لایو مطمئن هستید با همین کنسول غیر جی-تگ به شبکه لایو وصل بشید و از داخل بازی هم تایتل آپدیت هم دیتا پک رو دانلود کنید نه اگه فکر می کنید کنسول شما ممکنه بن بشه توی لایو بهتره بالکل بیخیال آپدیت بازی بشید. ولی دیگه لایو و اکس 360 دیگه آفتاب لب بومه برید لایو و آپدیت کنید وقتی تا الانشم نتونستید از امکانات لایو بهره مند بشید چه فرقی به حالتون می کنه که از لایو بن بشید یا نشید تازه بن بشید بهتره چون با خیال راحت می تونید جی-تگ کنید.

در ضمن هنوز شما پاسخ ندادید به من کنسولتون جی-تگ شده یا خیر؟

Greedy
12-06-2013, 16:04
امتحانات هم تموم شد امروز یه دل سیر pes2013 زدیم :دی
فعلا adsl ما قطع هست با موبایل چک کردم چند روز پیش چند تا عکس از pes2014 اومده بود خیلی ردیف بود گرافیکش یه نفر اقلا میذاشت عکساشو تو تاپیک :n05:
انگار امروز هم تریلر pes2014 میاد

2lombe
12-06-2013, 18:15
ببینید وقتی هوس ویرایش و پچ و این جور چیزا به سر یه اکس باکس گیمر می زنه راحت ترین راه اینه که جی-تگ کنه... ولی ما فرض می کنیم شما فقط می خواهید بازی PES2013 رو آپدیت کنید خوب اینکار رو در حالت عادی می تونید با قبول ریسک انجام بدید. به قول معروف یا خدا یا خرما!
اگه از امن بودن لایو مطمئن هستید با همین کنسول غیر جی-تگ به شبکه لایو وصل بشید و از داخل بازی هم تایتل آپدیت هم دیتا پک رو دانلود کنید نه اگه فکر می کنید کنسول شما ممکنه بن بشه توی لایو بهتره بالکل بیخیال آپدیت بازی بشید. ولی دیگه لایو و اکس 360 دیگه آفتاب لب بومه برید لایو و آپدیت کنید وقتی تا الانشم نتونستید از امکانات لایو بهره مند بشید چه فرقی به حالتون می کنه که از لایو بن بشید یا نشید تازه بن بشید بهتره چون با خیال راحت می تونید جی-تگ کنید.

در ضمن هنوز شما پاسخ ندادید به من کنسولتون جی-تگ شده یا خیر؟

از من غیر جی تگ داره و نمیوتنم به لایو برم!

Greedy
13-06-2013, 09:01
ADSL ما هم وصل شد و مقارن شد با اومدن تریلر PES2014
اپلود کردم تو مدیا فایر که راحت تر بشه دانلود کرد :

کیفیت : MP4 720P

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] S_2014%255D_%255Btag22%255D.mp4

واقعا فوق العادست . اگر کسی مطلع نباشه که تریلر بازی هست فکر میکنه تصاویری از بازی واقعی هست :دی بعد دیدن تریلر بدجور منتظر ریلیز PES2014 هستم ...

M E S S I
13-06-2013, 09:12
Greedy جان تاپیک جدید چند روزه که باز شده :
تاپيک Pro Evolution Soccer 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Greedy
13-06-2013, 09:29
Greedy جان تاپیک جدید چند روزه که باز شده :
تاپيک Pro Evolution Soccer 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرمنده ندیدم 23 روزی adsl ما قطع بود کلا عقب موندیم از اخبار :دی گفتما چرا این همه عکس و تریلر اومده کسی نمیذاره نگو تاپیک جدید زدید:n02:

Greedy
13-06-2013, 11:59

فقط همین و کم داشتیم:n08:

soccer 2009 update
14-06-2013, 01:24
سلام دوستان
بعد از این همه پی اس بازی کردن هتوز نمیتونم پاس در غمق بدم که به بازیکنم برسه ! منظورم اینه که اگه 3 تا بازیکن داشته باشم حتی اگه فلش هم بگیرم بازیکنم توپ رو خیلی بد میندازه یا اصلا میندازه واسه کسی دیگه ! حتی نمیتونم قدرتش و جلوتر انداختنش رو تنظیم کنم . همچنین ضربه آزاد زدن هم خوب بلد نیستم . کسی کمک میکنه ؟؟

Greedy
14-06-2013, 01:39
سلام دوستان
بعد از این همه پی اس بازی کردن هتوز نمیتونم پاس در غمق بدم که به بازیکنم برسه ! منظورم اینه که اگه 3 تا بازیکن داشته باشم حتی اگه فلش هم بگیرم بازیکنم توپ رو خیلی بد میندازه یا اصلا میندازه واسه کسی دیگه ! حتی نمیتونم قدرتش و جلوتر انداختنش رو تنظیم کنم . همچنین ضربه آزاد زدن هم خوب بلد نیستم . کسی کمک میکنه ؟؟

سلام
ببین این جور چیزا طوری نیست که با توضیح ما بشه خوب بفهمی و به کار بگیری باید خودت بازی کنی تا قلق کار دستت بیاد
این مطالبم بخون البته فعلا سایتش down هست درست شد مطالبشو بخون :
اینقدر بازی کن خودت حرفه ای میشه
پاس تو عمق هم باید زمانشو تشخیص بدی کی مناسبه بعد پاس تو عمق بندازی l1+مثلث هم پاس تو عمق هوایی هست
r2 +مثلث هم پاس تو عمق کنترل شده و میشه گفت بعضی جاها مسافت بیشتری طی میکنه

Altairezio
14-06-2013, 06:11
سلام دوستان

پاس تو عمق متاسفانه تو یه نسخه از بازی خیلی شل گرفته میشه و تو یه نسخه ی دیگه خیلی محکم!
مثلا" تو 2011 یا 2012 به راحتی یه پاس توعمق هایی میشد داد که آدم تصورشم نمیکرد!ولی تو 2013 خیلی محکم گرفته شده این عمل و وقتی میخوای بدی باید خیلی مراقب باشی!
شما بهتره بری از تو تنظیمات کاربری بازیت اون Assist بازی رو رو 3 تا قرار بدی !یکم سخت میشه بازی ولی به راحتی به هر طرفی یا به هر بازیکنی بخوای میتونی پاس بدیو پاسات توسط کامپیوتر کنترل نمیشه!
بهترین راه پاس تو عمقم اینه که باید هوایی بدی تا به کسی گیر نکنه !(دکمه ی L1 رو میگیری و پاس عمقی رو تا جایی که لازمه پر میکنی!)
البته اینم بدونی بد نیست که اگه R2 رو هم حین گرفتن L1 و پاس دادن بگیری پاسو بهتر میده همراه با کات و دقیق تر!

Ali_pc
15-06-2013, 16:06

یا

یا

یا

یا

روش نصب :

من اینو دانلود کردم ولی از بازی میادش بیرون تا حالا هیچ پچی روی بازی نصب نکردم مشکل از کحاست ؟

™...
20-06-2013, 01:12
من اینو دانلود کردم ولی از بازی میادش بیرون تا حالا هیچ پچی روی بازی نصب نکردم مشکل از کحاست ؟

نه مشکلی نداره . شما یه جایی رو اشتباه انجام دادی . من خودم دانلود کردم و برای بازیم هیچ مشکلی پیش نیومده .

vivabarca
20-06-2013, 14:28
سلام دوستان

بهترین روش واسه ارسال پاس تو عمق نگه داشتن RT و انداختن پاس تو عمق (Y) هست. چون باعث میشه پاس با یه کات و قدرت کنترل شده برسه به بازیکن دیگه.
..............
دوستان آیا دریبلی هست که بشه هنگام دریافت پاس و بدون مکث انجام داد؟ یعنی بازیکن وقتی توپ رو میگره بدون حرکت اضافه که باعث بشه توپ از پاش فاصله بگیره یه حرکت ناگهانی انجام بده یا دریبل خلاقانه بزنه؟ (البته به جز نگه داشتن RS که توپ رو بلند میکنه)

Greedy
20-06-2013, 15:17
بهترین روش واسه ارسال پاس تو عمق نگه داشتن RT و انداختن پاس تو عمق (Y) هست. چون باعث میشه پاس با یه کات و قدرت کنترل شده برسه به بازیکن دیگه.
..............
دوستان آیا دریبلی هست که بشه هنگام دریافت پاس و بدون مکث انجام داد؟ یعنی بازیکن وقتی توپ رو میگره بدون حرکت اضافه که باعث بشه توپ از پاش فاصله بگیره یه حرکت ناگهانی انجام بده یا دریبل خلاقانه بزنه؟ (البته به جز نگه داشتن RS که توپ رو بلند میکنه)

نه به جز rs و جهت بالا که توپ از سر بازیکن حریف رد میکنه بعضی مواقع ، دیگه دریبلی تو این موقعیت نیست که تو 2014 حل شده قطعا
البته سر توپ زدن هم میشه موقع گرفتن توپ انجام بدی بعضی مواقع خیلی خوب جواب میده هنوز توپ به پهت نرسیده مربع رو بزنی به محض رسیدن ضربدر بزنی با جهت مخالف بازیکن حریف
بعضی موقع ها خیلی روش خوبیه به خصوص وقتی پاس تو عمق میدی و یه بازیکن با فاصله کمی تک تک میشید اینطوری میتونی ردش کنی

vivabarca
20-06-2013, 15:58
نه به جز rs و جهت بالا که توپ از سر بازیکن حریف رد میکنه بعضی مواقع ، دیگه دریبلی تو این موقعیت نیست که تو 2014 حل شده قطعا
البته سر توپ زدن هم میشه موقع گرفتن توپ انجام بدی بعضی مواقع خیلی خوب جواب میده هنوز توپ به پهت نرسیده مربع رو بزنی به محض رسیدن ضربدر بزنی با جهت مخالف بازیکن حریف
بعضی موقع ها خیلی روش خوبیه به خصوص وقتی پاس تو عمق میدی و یه بازیکن با فاصله کمی تک تک میشید اینطوری میتونی ردش کنی

یه بار اتفاقی یه بازیکن که پاس رو گرفت در حالیکه پشت به مدافع حریف بود با بلند کردن توپ دریبل دو طرفه زد مدافع رو ( مثل دریبل مشهور دنیس برکمپ) میدونی چطور میشه ارادی این دریبل رو زد ؟
..................هنوز توپ به پهت نرسیده مربع رو بزنی به محض رسیدن ضربدر بزنی با جهت مخالف بازیکن حریف
این کار رو کنی چی میشه دقیقا ؟ مربع و ضربدر رو دسته ایکس باکس کدوما میشد ؟

Greedy
20-06-2013, 16:19
یه بار اتفاقی یه بازیکن که پاس رو گرفت در حالیکه پشت به مدافع حریف بود با بلند کردن توپ دریبل دو طرفه زد مدافع رو ( مثل دریبل مشهور دنیس برکمپ) میدونی چطور میشه ارادی این دریبل رو زد ؟
..................هنوز توپ به پهت نرسیده مربع رو بزنی به محض رسیدن ضربدر بزنی با جهت مخالف بازیکن حریف
این کار رو کنی چی میشه دقیقا ؟ مربع و ضربدر رو دسته ایکس باکس کدوما میشد ؟

فکر کنم همین حرکتی که من گفتم رو میگی وقتی rs میزنی توپ میاره بالا در حالی که پشت به حریف هستی سریع بعد rs جهت هم به سمت همون بازیکن بگیری توپ از بالای سر حریف میندازه رد میکنه
سر توپ میزنه

vivabarca
20-06-2013, 17:43
فکر کنم همین حرکتی که من گفتم رو میگی وقتی rs میزنی توپ میاره بالا در حالی که پشت به حریف هستی سریع بعد rs جهت هم به سمت همون بازیکن بگیری توپ از بالای سر حریف میندازه رد میکنه
سر توپ میزنه

نه منظورم اینه بدون اینکه توپ رو بالا بیاره با بیرون پا توپ رو از سمت راست مدافع رد کنه و خودش از سمت چپ مدافع بچرخه و بره دنبال توپ (دریبل دو طرفه)

S0R3N4
24-06-2013, 00:05
تا حالا کاپیتانمون رو تو بازیه PES 2013 دیده بودین؟!!

pouyasony
26-06-2013, 20:03
دوستان من تو قسمت football life اون قسمت که مثلا یه بازیکنو انتخاب میکنیم و فقط تو بازی به جای ادن بازیون بازی میکنیم یه مشکل دارم اونم اینه که وقتی بازیو که سیو میکنم بعد وقتی از بازی خارج میشم و دوباره وارد بازی میشم و میرم تو قسمت load قیافه اون بازیکنی که انتخاب کرده بودم کلا عوض شده و به جاش یه ادمه کچله که تو بازی هم همون کچله هستش.کسی این مشکلو داشته تابحال؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

SA3EDLORD
30-06-2013, 03:46
دوستان من نسخه 4.0 pesedit رو نصب کردم همه چی عالیه.......فقط زمان تصویر اهسته ها روون اجرا نمیشه......کسی میدونه مشکل چیه؟

atlas-m
02-07-2013, 11:24
سلام.
یه چندتا سوال در رابطه با setting بازی داشتم. توی عکس مشخص کردم. میشه یه توضیح بدین که اینا چی هستند. بهترین کیفیت روی چه حالتی تنظیم میشه؟

2lombe
03-07-2013, 10:15
اقا لینک دانلود این هیچ جا هست:

:n02::n02::n02:

NIMA KHAN
03-07-2013, 21:24
دوستان من امروز دادن یک نسخه از بازی رو خریدم از شرکت مدرن مراحل نصب که تموم شد وقتی می یام اجراش کنم پیغام می ده بازی نصب نشده چه کار باید بکنم؟

*IN*
04-07-2013, 13:28
راهی هست لیگ برتر و به بازی اضافه کرد بدون اینکه منو و ... بهم بریزه؟؟؟یه جا یه لینک دیدم لیگ رو اضافه میکرد ولی همه چیه بازی رو فارسی میکرد...
چه جوری میشه روی ps3 پچ ریخت؟؟؟

Greedy
08-07-2013, 00:41
من یه مشکلی که با pes2013 دارم اینه با بازی با سوپر استار مشکل دارم یعنی نمیتونم همیشه ببرمش با اختلاف زیاد و حتی بعضی مواقعا هم میبازم بدجور حرصم در میاره این موضوع :دی چون من با همه رفیقام که بازی میکنم میبرمشون با اختلاف حتی نفر اول جام دیجیتال که بزرگترین مسابقات pes هست تو ایران نفر اولش تو دانشگاه ما هست و باهاش بازی کردم و اونم تونستم ببرم ولی این سوپر استار میخوام با اختلاف 5-6 تا گل ببرم نمیتونم و سر همین روزی 3-4 ساعت بازی میکنم تا ببینم چه شیوه ای به کار بگیرم که بتونم با این اختلاف ببرم اخه تو دو سه جا من دیدم یک سری از بردن سوپر استار با 6-5 تا اختلاف حرف میزنن البته نمیدونم منظورشون همیشه بوده یا بعضی مواقع به هر حال خواستم به اینجا برسم که مثلا تیم مقابل بارسلونا باشه بازیکنی مثه مسی 4-5 نفر هم تو پاش برن یه دریبل هایی میزنه که نمیدونی چطوریه ولی خودمون نمیتونیم این حرکات انجام بدیم برای بقیه این موضوع چطوریه ؟ و کلا با سوپر استار چند چند میکنن ؟ :دی
خلاصه این قضیه که بتونم سوپر استار با اختلاف ببرم کار به جایی رسونده که تا ساعت 3 نصفه شب هم میشینم بازی میکنم با سوپر استار و حتی تو زمان امتحانای دانشگاه هم بیشتر pes بازی میکردم تا درس خوندن
گفتم تا اهمیت موضوع رو برای من بدونید :دی

CV30
08-07-2013, 10:49
من خودم وقتی با سوپر استار بازی میکنم مثلا شش دست بازی کنم همیشه سه تا شو با اختلاف دو یا سه گل میبرم و سه تا دیگه رو هم با همین اختلاف میبازم جالبیش اینجاس که همیشه همینجوریه یعنی یه بار نشده پشت سر هم چند دست ببرم و الان بعد یه سال به این احساس رسیدم که (همیشه رئال مادرید رو برمیدارم حریف رو بارسلونا) سی پی یو هر موقع اراده کنه برای گل زدن حالا هر جوری شده گل رو میزنه به خصوص دقایق آخر بازی واینکه توی محوطه جریمم بعضی مواقع دفاع های قوی تیمم عجیب خوب عمل نمیکنن و عین یه بازیکن اماتور دفاع میکنن و یه نکته ای که برای من خیلی جالبه هر وقت تیم حریف یعنی بارسلونا کرنر میزنه همیشه اول بازیکن حریف کله رو میزنه به خصوص مسی و مدافعا عمل نمیکنن برید یه بار امتحان کنید به حرف من میرسید و اینکه جا گیری مدافعای تیمت عجیب بده و همیشه گوشه ها رو برای نفوذ حریف باز میزارن من حتی شش تا دفاع هم گذاشتم بازم جمع میشن وسط و گوشه ها رو خالی میکنن و ماشاالله همه ضربه آزادا که نه ولی هشتاد درصدشون گله . فکر میکنم دلیل باختن به سی پی یو این چند مورده ببخشید اگه زیاد شد .

Greedy
08-07-2013, 11:03
من خودم وقتی با سوپر استار بازی میکنم مثلا شش دست بازی کنم همیشه سه تا شو با اختلاف دو یا سه گل میبرم و سه تا دیگه رو هم با همین اختلاف میبازم جالبیش اینجاس که همیشه همینجوریه یعنی یه بار نشده پشت سر هم چند دست ببرم و الان بعد یه سال به این احساس رسیدم که (همیشه رئال مادرید رو برمیدارم حریف رو بارسلونا) سی پی یو هر موقع اراده کنه برای گل زدن حالا هر جوری شده گل رو میزنه به خصوص دقایق آخر بازی واینکه توی محوطه جریمم بعضی مواقع دفاع های قوی تیمم عجیب خوب عمل نمیکنن و عین یه بازیکن اماتور دفاع میکنن و یه نکته ای که برای من خیلی جالبه هر وقت تیم حریف یعنی بارسلونا کرنر میزنه همیشه اول بازیکن حریف کله رو میزنه به خصوص مسی و مدافعا عمل نمیکنن برید یه بار امتحان کنید به حرف من میرسید و اینکه جا گیری مدافعای تیمت عجیب بده و همیشه گوشه ها رو برای نفوذ حریف باز میزارن من حتی شش تا دفاع هم گذاشتم بازم جمع میشن وسط و گوشه ها رو خالی میکنن و ماشاالله همه ضربه آزادا که نه ولی هشتاد درصدشون گله . فکر میکنم دلیل باختن به سی پی یو این چند مورده ببخشید اگه زیاد شد .
من دیروز مثلا بازی کردم بارسا رو برداشتم منچستر یونایتد 5-1 بردم منچستر سیتی رو 4-1 بعد اسپانیا یک هیچ باختم ! بازی با اسپانیا هم راحت 5-6 تا میتونستم بزنم ولی هر چی موقعیت داشتم گل نشد
مثلا cpu سوپر استار بارسلونا باشه فقط دو سه نفر باید واسه مسی بذاریم اصلا یه دریبل هایی میکنه همینطور میمونی 3-4 نفر همزمان برن تو پاش بازم رد میکنه دریبل های ریزی میزنه که نمیدونم تکنیکش چجوریه که ما هم بزنیم یه تقه میزنه به توپ رد میکنه حرص ادم در میاره :دی یا هر چقدر خط دفاع رو فشرده میکنی و میبری عقب که پاس تو عمق نخوری یه جوری پاس تو عمق میده بغل پات رد میشه توپ دفاع کاری هم نمیتونه بکنه ولی پاس تو عمق های ما خیلی سخت رد میشه ردم میشه افساید میشه
در کل تاپیک هم که خوندم یکی به این موضوع اشاره کرد :

نوع بازی با cpu از بازی حتی با یه فرد حرفه ای فرق داره.این در پاسهای عمقی (برای تیم خودی) کاملا محسوسه.طرف هر قدر هم حرفه ای باشه نمی تونه دو سه بازیکن رو همزمان در فضاها قرر بده و دادن پاس توی عمق با یه شخص خیلی راحتتر از بازی در برابر هوش مصنوعیه که با اعداد سروکار داره ن چشم و دست.

Spaniuly
08-07-2013, 14:49
درجه سختی سوپر استار به شکل خاصی طراحی شده ببینید شما وقتی توی این درجه سختی بازی می کنید حریف شما قدرتهاش روی 99 قرار می گیره بنابراین تقریبا فرقی نداره که حریف شما چه تیمی باشه فقط بعضی تیم ها به خاطر داشتن بازیکنان به خصوص خیلی خاص حرص شما رو در میارن و از طرفی توی این درجه cpu دست شما رو در لحظه قبل از ریسپانس خود شما می خونه یا به اصطلاح تقلب می کنه معمولا شما نمی تونید پنالتی گل کنید یا پاس های حریف رو نمی تونید قطع کنید و بر عکس حریف به راحتی پاس های شما رو قطع می کنه چون بازی شما رو در لحظه ریسپانس می خونه و اما این تمام قضیه نیست شما برید حریف رو بایرن مونیخ انتخاب کنید یکی از متقلب ترین تیم هایی هست که توی PES 2013 موجود هست برید بازی کنید ببینید چه تقلب ها که نمی کنه خیلی ساده شما رو با تکل از پشت سرنگون می کنه و داور هیچ خطایی نمی گیره چند تا مورد ناقض قوانین هم داره مثل زمانی که شما با دروازبان تک به تک هستید و بر روی شما خطا اعلام بشه کارت رنگش قرمز هست نه زرد در حالیکه داور کارت زرد می ده به حریف در چنین شرایطی! جالب اینجاست وقتی در زمین حریف خطا کنید مثلا بدون توپ کارت قرمز می گیرید یه چند دست با بایرن مونیخ بازی کنید می بینید که واقعا اعصاب خورد کن بازی می کنه و البته یک مورد مهم هم بگم بازی کردن توی این درجه بازی شما رو مقابل هوش انسانی تحت تاثیر قرار می ده یعنی افت می کنید چون لم خیلی از تکنیک های موثر در حالت مقابل هم از دست شما خارج میشه سعی کنید بازیهای مقابل PC رو بذارید روی Proffesional توی این درجه بازی کردن خیلی به کیفت بازی شما کمک می کنه توی مقابل یک فرد بازی کردن یا اگه سوپر استار بازی می کنید کل بازیکنان حریف در شرایط بنفش باشن شما در حالت قرمز پرواضح هست که برنده بازی خواهید بود بدون شک ولی همین مسئله بهترین تمرین برای بازی رو در روی هوش انسانی هست

موفق باشید

نه منظورم اینه بدون اینکه توپ رو بالا بیاره با بیرون پا توپ رو از سمت راست مدافع رد کنه و خودش از سمت چپ مدافع بچرخه و بره دنبال توپ (دریبل دو طرفه)

شما منظورتون دریبل Nutmag هست بهترین توضیح رو تیوتریال بازی هست سعی کنید این تیوتریال ها رو کامپلت کنید خیلی لذت بخش تر هست وقتی تکنیک های ریز رو توی بازی به کار ببرید

CV30
08-07-2013, 15:08
نمیدونم چرا همیشه قبل از اینکه تکل رو بزنی بازیکن حریف جاخالی میده انگاری ذهنتو خونده و همیشه هم تکل ها یه شکله امیدوارم در بازی جدید تنوع تکل زیاد بشه یه نسخه پی اس اگه اشتباه نکنم پی اس شش بود تکل دو پا هم داشت که خیلی خشن بود داور کارت قرمز میداد که حذفش کردن .

CV30
08-07-2013, 15:10
ببخشید پستم دوتا شد . توی صفحه پنج یا شش بود که رومل نوشته بود که از سال 2011 دارن روی موتور جدید کار میکنن من واقعا به این بازی که داره میاد خیلی امیدوار شدم .یعنی الان حسابی رو موتور کار کردن. راستی یه سوال داشتم چجوری میشه پست اضافه رو حذف کرد .

Meisam.apk
09-07-2013, 13:44
سلام.
از کجا می شه پچ های جدید pes رو دان کرد.
همه ی سایت ها پچ های 1 گیگی دارن که حجمشون خیلی زیاده.
ولی پچ هایی هم هست که حجم کمی دارن و نقل و انتقالات توشون بوجود میاد.و با حجم 30 مگابایت هستن.
لطفا لینک بدید.

yakimura sanada
13-07-2013, 16:18
من یه مشکلی که با pes2013 دارم اینه با بازی با سوپر استار مشکل دارم یعنی نمیتونم همیشه ببرمش با اختلاف زیاد و حتی بعضی مواقعا هم میبازم بدجور حرصم در میاره این موضوع :دی چون من با همه رفیقام که بازی میکنم میبرمشون با اختلاف حتی نفر اول جام دیجیتال که بزرگترین مسابقات pes هست تو ایران نفر اولش تو دانشگاه ما هست و باهاش بازی کردم و اونم تونستم ببرم ولی این سوپر استار میخوام با اختلاف 5-6 تا گل ببرم نمیتونم و سر همین روزی 3-4 ساعت بازی میکنم تا ببینم چه شیوه ای به کار بگیرم که بتونم با این اختلاف ببرم اخه تو دو سه جا من دیدم یک سری از بردن سوپر استار با 6-5 تا اختلاف حرف میزنن البته نمیدونم منظورشون همیشه بوده یا بعضی مواقع به هر حال خواستم به اینجا برسم که مثلا تیم مقابل بارسلونا باشه بازیکنی مثه مسی 4-5 نفر هم تو پاش برن یه دریبل هایی میزنه که نمیدونی چطوریه ولی خودمون نمیتونیم این حرکات انجام بدیم برای بقیه این موضوع چطوریه ؟ و کلا با سوپر استار چند چند میکنن ؟ :دی
خلاصه این قضیه که بتونم سوپر استار با اختلاف ببرم کار به جایی رسونده که تا ساعت 3 نصفه شب هم میشینم بازی میکنم با سوپر استار و حتی تو زمان امتحانای دانشگاه هم بیشتر pes بازی میکردم تا درس خوندن
گفتم تا اهمیت موضوع رو برای من بدونید :دی
فقط قدرت دوتا از بازیکناتو ببر بالا حله.

farid_frd
15-07-2013, 12:52
سلام دوستان
کلید RS کدوم میشه ؟ ( اگه اون کلید جهت دار سمت راست میشه تو تمرین هر بار این رو میزنم شوت میکنه که !! )
آقا تو pes های قدیمی مثلا 2010 خیلی راحت تر میشد دریبل کرد الان حتی چند تا پاس صحیح پشت سر هم جلو بارسا هم نمیشه داد

Greedy
15-07-2013, 14:19
سلام دوستان
کلید RS کدوم میشه ؟ ( اگه اون کلید جهت دار سمت راست میشه تو تمرین هر بار این رو میزنم شوت میکنه که !! )
آقا تو pes های قدیمی مثلا 2010 خیلی راحت تر میشد دریبل کرد الان حتی چند تا پاس صحیح پشت سر هم جلو بارسا هم نمیشه داد

سلام اره همون شوک سمت راست میشه rs
شاید تنظیماتشو بهم زدی برو تو ستینگ buttun تنظیمات دسته و دکمه رو پیش فرض کن
خوب بایدم همینطور باشه pes2013 خیلی فرق داره با 2010 باید بازی کنی قلق دستت بیاد
دریبل کردن دیگه به همین راحتی نیست که یه دکمه سرعت بگیری همه رو از بفلشون رد شی باید تکنیک ها رو یاد بگیری

farid_frd
15-07-2013, 19:37
سلام اره همون شوک سمت راست میشه rs
شاید تنظیماتشو بهم زدی برو تو ستینگ buttun تنظیمات دسته و دکمه رو پیش فرض کن
خوب بایدم همینطور باشه pes2013 خیلی فرق داره با 2010 باید بازی کنی قلق دستت بیاد
دریبل کردن دیگه به همین راحتی نیست که یه دکمه سرعت بگیری همه رو از بفلشون رد شی باید تکنیک ها رو یاد بگیری

حواسم نبود چراغش خاموش بود :) روشن کردم حل شد

آقا این پچ یا آپدیت بازی رو از کجا باید گیر بیارم کسی لینک داره ؟؟

Greedy
15-07-2013, 19:40
حواسم نبود چراغش خاموش بود :) روشن کردم حل شد

آقا این پچ یا آپدیت بازی رو از کجا باید گیر بیارم کسی لینک داره ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 98.ir/game/14324-pesedit-2013-patch.html

space بردار

farid_frd
15-07-2013, 19:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 98.ir/game/14324-pesedit-2013-patch.html

space بردار
مرسی
با نصب این پج آیا امکان بازی آنلاین هم فعال میشه یا فقط با بازی اوریجینال میشه آنلاین بازی کرد ؟

Greedy
15-07-2013, 20:11
مرسی
با نصب این پج آیا امکان بازی آنلاین هم فعال میشه یا فقط با بازی اوریجینال میشه آنلاین بازی کرد ؟

فقط بازی ارجینال یا خرید سریال که حدود 90 تومنی باید باشه

neon_91
15-07-2013, 21:25
دوستان کسی می دونه دکمه تله آفساید چی است؟در ضمن من دسته ام شوک دار نیست

Meysam Raz
15-07-2013, 21:59
یعنی خدایی حرف دل منو زدیا
اعصاب برام نمونده از دست این کارای pes
واقعا با تمام وجود حس کردم به محض اینکه cpu اراده کنه گزارشگر میگه : و توی دروازه ، هنوز توپ رو نکاشته و توی دروازه:n02:
مواقعی هستش که داری با یک تیم ضعیف رو حالت سوپراستار بازی میکنی ،طرف ایشی زاکی هم باشه توی سرعت مسی و کریس رو میگیره:n04:
این یدونش خییییلی روی اعصابم بود آخه ایشی با مسی!!!!:n24:

Greedy
15-07-2013, 22:47
دوستان کسی می دونه دکمه تله آفساید چی است؟در ضمن من دسته ام شوک دار نیست

تو دسته شوک دار select+مربع
ولی خوب شوک نداری باید بری تو تو گیم پلن تو قسمت تاکتیک زده offside trap
on کنی

golmohammadi
16-07-2013, 17:03
سلام
پچ no blur pes 2013 را کسی داره ؟
یه لینک بدون فیلـــتر و راحت باشه که بتونم دانلود کنم

mansour_hotboy
17-07-2013, 00:04
با سلام به دوستان
خواستم ببینم چطور میشه تو مستر لیگ قفل آیتم سومی رو واسه افزایش قدرت بردارم؟

shahrooz1222
17-07-2013, 11:48
همونی که قفل هست ؟
با نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونی قفل را باز کنید اموزشش هم در این فروم هست

shahrooz1222
29-07-2013, 11:08
کسی bal بازی نمیکنه که بگه کجای کار هست من خودم تو یه تیم از لیگ pes هستم دو تا مساوی دادیم فعلا

sh79
29-07-2013, 12:07
PES 13 یکم خراب کرده.البته من خودم بیشتر PES بازی میکنم.یار گیری های بازیکنان دفاعش خیلی خرابه و راحت تک به تک میدن.یک دفعه ای میبینی هیچکی جلو بازیکن نیست الکی توپ رو شوت میکنه تو اوت و یا توپ رو دور میکنه تو زمین حریف.گیم پلی PES 2003 خیلی بهتر از این بود.حداقل یار گیری هاش.:n27:

sh79
29-07-2013, 12:11
کسی bal بازی نمیکنه که بگه کجای کار هست من خودم تو یه تیم از لیگ pes هستم دو تا مساوی دادیم فعلا
من یک هافبک وسط ساختم الان تو منچستریونایتد هست.شماره10.بهترین هافبک وسط.یه بار بهترین بازیکنان جهان شدم یه بار هم بهترین بازیکن اروپا.پست های تخصصی ام اینان:
.DMF.CMF.AMF.LMF.RMF در ضمن 20 سالمه.

shahrooz1222
29-07-2013, 14:01
منم یک مهاجم همین امروز ساختم تو یک تیم تو pes لیگ

p30g
30-07-2013, 18:38
salam
راهی به غیر از پچ برای بروز کردن نقل و انتقالات نیست ؟

arashar2012
31-07-2013, 04:38
من یه بازیکن ساختم 22سالشه تو بارسا بازی میکنه 3بار بهترین بازیکن جهان 1بار بهترین باریکن اروپا شده پست های تخصصی هم :cf-ss-rwf-lwf
راستی بارسا علی کریمی رو هم گرفته!!!!!!!!!!!!

arashar2012
31-07-2013, 04:40
salam
راهی به غیر از پچ برای بروز کردن نقل و انتقالات نیست ؟
یه راهم داری که نقل و انتقالایروز جهان رو دنبال کنی بعد بیای خودت تغییرشون بدی

shahrooz1222
31-07-2013, 10:58
اره من همین کار رو میکنم

poria-m
31-07-2013, 23:12
PES 13 یکم خراب کرده.البته من خودم بیشتر PES بازی میکنم.یار گیری های بازیکنان دفاعش خیلی خرابه و راحت تک به تک میدن.یک دفعه ای میبینی هیچکی جلو بازیکن نیست الکی توپ رو شوت میکنه تو اوت و یا توپ رو دور میکنه تو زمین حریف.گیم پلی PES 2003 خیلی بهتر از این بود.حداقل یار گیری هاش.:n27:

اره همین طوره.یار گیری ها خرابه و راحت تک به تک میدن.امید وارم تو نسخه ی بعدی درست بشه.:n16:

poria-m
01-08-2013, 10:41
تو این نسخه کسی بلده برگردان بزنه.:n05:

Greedy
01-08-2013, 11:03
تو این نسخه کسی بلده برگردان بزنه.:n05:

تو سانترها RS رو فشار بده بعد مربع البته بستگی داره موقعیت چطوری باشه و سانتر ارتفاعش چقدر باشه فرمولی نیست که همیشه جواب بده

poria-m
01-08-2013, 11:13
مرسی .امتحان می کنم.

BEHZAD2007
01-08-2013, 13:10
سلام دوستان من مشکلی دارم که وقتی بازی میکنم یه دفعه میپره بیرون و ارور میده مثلا توی لیگ قهرمانان دو تا کرک دانلود کردم یکیش reloded بود که بازی اصلا اجرا نشد و میگفت بازی رو نصب کن
و دومین sid بودش که بازی اجرا شد ولی بازم بازی میپره بیرون ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

sh79
01-08-2013, 13:55
سلام دوستان من مشکلی دارم که وقتی بازی میکنم یه دفعه میپره بیرون و ارور میده مثلا توی لیگ قهرمانان دو تا کرک دانلود کردم یکیش reloded بود که بازی اصلا اجرا نشد و میگفت بازی رو نصب کن
و دومین sid بودش که بازی اجرا شد ولی بازم بازی میپره بیرون ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر
سلام.میشه بگی ارورش چیه؟بصورت کامل بنویس.

sh79
01-08-2013, 13:58
سلام به تمامی دوستان.میشه روش صحیح سر زدن رو بنویسین.چون من هر وقت سر میزنم یا خیلی بالا میرو و تو اوت میره یا اینکه دروازه بان راحت توپ رو میگیره.ولی تیم حریف خیلی خوب سر میزنه.:n13:

سعید1400
01-08-2013, 23:17
من که به شخصه بیشتر با فیفا حال میکن به خصوص برای این قضیه لپ تاپای دوگرافیکی که پی ای اس جواب نمیده از پی اس بدم میاد

p30g
01-08-2013, 23:37
سلام دوستان
آخرین ورژن PESJP Patch 2013 چنده ؟
آبا تاثیری در فیزیک و افزایش گرافیک بازی داره ؟

Greedy
01-08-2013, 23:56
من که به شخصه بیشتر با فیفا حال میکن به خصوص برای این قضیه لپ تاپای دوگرافیکی که پی ای اس جواب نمیده از پی اس بدم میاد

خودت فهمیدی چی گفتی :n09:
برو همون فیفای گرافیک کارتونی رو بازی کن بعد صحبت کردن یاد بگیر بیا :n08:

mansour2023
02-08-2013, 04:52
تو سانترها RS رو فشار بده بعد مربع البته بستگی داره موقعیت چطوری باشه و سانتر ارتفاعش چقدر باشه فرمولی نیست که همیشه جواب بده

RS کدوم دکمه ست ؟ :n02:

Greedy
02-08-2013, 10:54
RS کدوم دکمه ست ؟ :n02:

شوک سمت راست :دی

poria-m
02-08-2013, 11:50
ممنون.امتحان کردم بکمی سخته ولی اخرش برگردان زد.

BEHZAD2007
02-08-2013, 13:40
سلام.میشه بگی ارورش چیه؟بصورت کامل بنویس.\

سلام ارور stop working میده وسط بازی ضد حال میزنه مرسی از راهنمایی

poria-m
04-08-2013, 15:44
سلام.کسی بلده تو بازی چطور دقیق کله بزنیم.منظورم گوشه ی دروازه؟

Spaniuly
05-08-2013, 00:20

جای تعجب داره که چرا PES وقتی روی لپ تاپ های دو کارت گرافیکی نصب میشه خودش رو به کارت گرافیک گیمینگ اختصاص نمی ده ولی این که ایراد نیست کافیه روی آیکن اجرایی بازی راست کلیک کنید و دیفالت اجرایی رو بازی رو بزارید روی گرافیک گیمینگ لپ تاپ

ESETNOD.BIZ
06-08-2013, 01:57
ببخشید دوستان 2014 کی میاد؟
از کجا میتونم اخبار نسخه جدید را دنبال کنم؟

mansour2023
06-08-2013, 02:15

shahrooz1222
06-08-2013, 14:59
جای تعجب داره که چرا PES وقتی روی لپ تاپ های دو کارت گرافیکی نصب میشه خودش رو به کارت گرافیک گیمینگ اختصاص نمی ده ولی این که ایراد نیست کافیه روی آیکن اجرایی بازی راست کلیک کنید و دیفالت اجرایی رو بازی رو بزارید روی گرافیک گیمینگ لپ تاپ
کلا خیلی از cpu استفاده میکنه و لپ تاپ سریع داغ میکنه برای لپ تابی ها فیفا بهتر

panther99
10-08-2013, 13:40
آقا اين آخرين ورژن پچ رو که ورژن 5 هست بريزيم يا نه ؟؟؟؟
چون مثل اينکه ايراد داره و لباس تيمها رو بهم ميزنه ؟؟؟ آيا اينطوره يا هيچ مشکلي نداره؟؟؟؟ فقط زود جواب بديد ممنون .

Greedy
11-08-2013, 00:56
آقا اين آخرين ورژن پچ رو که ورژن 5 هست بريزيم يا نه ؟؟؟؟
چون مثل اينکه ايراد داره و لباس تيمها رو بهم ميزنه ؟؟؟ آيا اينطوره يا هيچ مشکلي نداره؟؟؟؟ فقط زود جواب بديد ممنون .

الان نصب کردم مشکلی نداشت

Hossein_128
11-08-2013, 01:43
دوستان این پچ 5 رو نصب کردم ولی چرا Data Pack هنوز روی 6 مونده؟؟

stealer
11-08-2013, 09:25
دوستان این پچ 5 رو نصب کردم ولی چرا Data Pack هنوز روی 6 مونده؟؟

به خاطر اینکه دیتا پک 7 نیومده هنوز
تغییرات روی چهره و نقل و انتقالات بوده بیشتر

ALISTAR
19-08-2013, 11:29
سلام یه دسته ps2 ازطریق تبدیل زدم به کامپیوتر هنگام شوت کردن فورواردا رو باید یا مستقیممقابل در وازه قرار بدییا فلش رودقیق روبه دروازه بگیری با چند تا دسته دیگه امتحان کردم این مشکل رو نداشت دسته هم نوخریدم می شه درستش کرد؟

Greedy
19-08-2013, 12:04
سلام یه دسته ps2 ازطریق تبدیل زدم به کامپیوتر هنگام شوت کردن فورواردا رو باید یا مستقیممقابل در وازه قرار بدییا فلش رودقیق روبه دروازه بگیری با چند تا دسته دیگه امتحان کردم این مشکل رو نداشت دسته هم نوخریدم می شه درستش کرد؟

سلام
ببین تنظیماتش دستکاری نشده برو ستینگ کنترلر تنظیمات دیفالت کن بعد تو بازی هم تنظیمات دسته رو بذار data 3 / احتمالا تو تنظیمات دسته شوت رو گذاشتی رو manual
من خودم دسته ps1 با تبدیل دارم مشکلی هم نداره

moghaddas mfa
24-08-2013, 10:03
سلام

گزارش عادل رو کسی نداره بذاره

Greedy
24-08-2013, 10:56
سلام

گزارش عادل رو کسی نداره بذاره

سلام
من خودم خیلی دنبالش گشتم ولی انگار اون شرکت سازنده که pes2013 با گزارش عادل داده بیرون فایل گزارش رو جوری رمزگذاری کرده که نشه به طور مستقل جدا و دانلود کرد

akharenee
30-08-2013, 09:27
سلام دوستان چرا بعد از پچ 5 لباسهای برخی تیمها یکرنگ شده کار خاصی بعد از نصب پچ باید انجام بدم

Alinho
31-08-2013, 00:42
گزارشگر فارسی غیر از مزدک و بهنوش، چیز دیگه نیومده واسه دانلود؟؟!:n16:

2raj_a
31-08-2013, 10:39
گزارشگر بهنوش؟؟منظورت کیه؟ کسی گزارشگر فارسی داره لینک بده لطفا.
پ . ن: اقا کسی لینک گزارگری بهنوش داره لطفا بذاره برام ممنون

Greedy
31-08-2013, 12:02
گزارشگر بهنوش؟؟منظورت کیه؟ کسی گزارشگر فارسی داره لینک بده لطفا.
پ . ن: اقا کسی لینک گزارگری بهنوش داره لطفا بذاره برام ممنون
بهنوش بختیاری رو میگه :n08:
لینک دانلودش نیست باید مثه گزارش عادل فردوسی پور بخرید

Alinho
01-09-2013, 02:25
اقا من بهنوشو(:n21:) استفاده نکردما(:n02:)+ یه گزارشگر(هر زبونی میخواد باشه) فقط موقع خطا و موقعیت و گل، داد و بیداد راه بندازه و الکی جو بده نداریم؟؟!:n09::n06:

Greedy
01-09-2013, 09:12
اقا من بهنوشو(:n21:) استفاده نکردما(:n02:)+ یه گزارشگر(هر زبونی میخواد باشه) فقط موقع خطا و موقعیت و گل، داد و بیداد راه بندازه و الکی جو بده نداریم؟؟!:n09::n06:

خوراک خودته:دی اینقدر داد و بیداد میکنه که اسپیکرو خاموش کنی:n08:

Alinho
01-09-2013, 10:34

خوراک خودته:دی اینقدر داد و بیداد میکنه که اسپیکرو خاموش کنی:n08:
داداش اینو هفته پیش امتحان کردم. مثه گزارشگرای شبکه‌های عربی نیست خیلی کم حرفه و یکی دو ثانیه هم دیرتر گزارش میکنه!:n27: بازم دمت گرم که جواب دادی.:n12:

Greedy
01-09-2013, 11:10
داداش اینو هفته پیش امتحان کردم. مثه گزارشگرای شبکه‌های عربی نیست خیلی کم حرفه و یکی دو ثانیه هم دیرتر گزارش میکنه!:n27: بازم دمت گرم که جواب دادی.:n12:

4کریم :n12:
دو سه هفته دیگه صبر کن pes2014 میاد دیگه ... خودش یه گزارشگر عربی ردیف داره

alaydyn
02-09-2013, 09:21
سلام من patch 5.1 نصب کردم همه چی ان عالی کار میکنه ولی وقتی بازی را میبندم و بعد کامپیوتر را خاموش میکنم فردا دوباره می خواهم بازی کنم دوباره باید پچ را نصب کنم فایل pesedit.exe اجرا میشه ولی بازی را اجرا نمیکنه هیچ خطای هم نمیده ولی وقتی دوباره پچ را نصب میکنم همه چی درست میشه چه کار باید کرد برای این مشکل؟

Rhodes
02-09-2013, 11:12
دوستان این چه طوری باید ضربه سر بزنی بزنی ؟ هر چی میزنم میره بیرون و این ور اون ور !

yuseph
02-09-2013, 13:14
ضربه سر فقط بنزما توی رئال...باقی اصلا راه نداره.

Greedy
02-09-2013, 13:52
سلام من patch 5.1 نصب کردم همه چی ان عالی کار میکنه ولی وقتی بازی را میبندم و بعد کامپیوتر را خاموش میکنم فردا دوباره می خواهم بازی کنم دوباره باید پچ را نصب کنم فایل pesedit.exe اجرا میشه ولی بازی را اجرا نمیکنه هیچ خطای هم نمیده ولی وقتی دوباره پچ را نصب میکنم همه چی درست میشه چه کار باید کرد برای این مشکل؟

کلیک راست کن run as administrator بزن بعد اجرا کن

دوستان این چه طوری باید ضربه سر بزنی بزنی ؟ هر چی میزنم میره بیرون و این ور اون ور !

باید موقعیت بازیکن مناسب باشه تا بتونه ضربه سر خوبی بزنه ... تو pes2013 سر زدن سخت تر شده و هر سانتری جواب نمیده ... مثلا برای بارسا بهتره به جای سانتر هوایی سانتر زمینی بکنید که با سه بار زدن دایره پشت سر هم انجام میشه

alaydyn
02-09-2013, 14:11
ممنونم از جوابتون حل شد

اقا ضربه ایستگاهی زمینی محکم چه جوری میشه زد پشت محوته ؟
چندتا تاکتیک ضربه ایستگاهی بگید هر کار میکنم گل نمیشند ؟

Greedy
02-09-2013, 14:29
ممنونم از جوابتون حل شد

اقا ضربه ایستگاهی زمینی محکم چه جوری میشه زد پشت محوته ؟
چندتا تاکتیک ضربه ایستگاهی بگید هر کار میکنم گل نمیشند ؟

ضربه ایستگاهی محکم هم جهت بالا رو میگیری مربع رو میزنی بعد به محض اینکه ضربه خواست بزنه مثلث هم میزنه که قدرت ضربه بیشتر شه
حالا میخوای زمینی باشه باید مربع رو یکم پر کنی که البته همه بازیکنا خوب نمیشه مثلا زلاتان خوب میشه
ضربه ایستگاهی تکنیک خاصی به اون صورت نداره
جهت بالا+مربع = محکم
جهت پایین +مربع = موقعی که خطا نزدیک به محوطه جریمه نزدیکتر باشه بهتره با جهت پایین + مربع ضربه بزنی که از بالای دیوار دفاعی رد شه
l1+r1 حالت ضربه کاشته هم عوض میشه و ...
در کل تو قسمت تمرین انجام بده بهتره

AC MILAN.
03-09-2013, 11:27
آقا ی سوال دموی پی اس 14 دقیقا کی میاد ؟

Greedy
04-09-2013, 19:41
آقا ی سوال دموی پی اس 14 دقیقا کی میاد ؟
هفته دیگه البته واسه ps3 و xbox

تاپیک pes2014

Greedy
04-09-2013, 19:44
پچ جدید هم اومد با تمام نقل و انتقالات

PESEdit 2013 Patch 6.0

PESEdit.com 2013 Patch 6.0 is the last version of PESEdit.com 2013 Patch. The new PESEdit.com 2013 Patch 6.0 adds 600+ new summer transfers to a total of more than 3000 summer transfers. New kits for more than 20 teams are also added.

NEW FEATURES PESEDIT.COM 2013 PATCH 6.0

Transfers: ALL transfers up to September 3 (600+ new summer transfers since patch version 5.1; in total 3000+ summer transfers)
New kits: Ajaccio, Atletico, Barcelona, Bastia, Bayern München, Benfica, Bordeaux, Brescia, CSKA Moscow, Evian, Kiev, Kobenhabn, Kuban Krasnodar, Leverkusen, Lyon, Nacional Madeira, Olhanense, Pacos Ferreira, PAOK, Porto, Real Sociedad, Schalke, Vitoria Setubal

GENERAL FEATURES PESEDIT.COM 2013 PATCH

Added new 1st division leagues: Bundesliga, Primera Division Argentina, Liga MX,
Russian Premier League, Spor Toto Süper Lig, Superleague Greece, Raiffeisen Super League
Added new 2nd division leagues: 2. Bundesliga, Liga Adelante, Npower Championship, Serie B, Ligue 2, Brasileirão Série B, Primera B Nacional
Added other teams (Arminia Bielefeld, BATE Borisov, BSC Young Boys, Dnipro Dnipropetrovsk, FC Basel, KRC Genk, Metalist Kharkiv, Steaua Bucureşti, Videoton FC, Viktoria Plzen + Indonesia, Malaysia)
Correct kits for all Premier League, Liga ZON Sagres + all National & Classic Teams
13-14 summer transfers set
Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable players
Faces: ~800 new faces (all fixed by PESEDIT)
Includes newest DLC 6.00 & game version 1.04
Scoreboard and stadium switch in selector (download stadiums here)
Removed blur
Fixed boots + accessories for a lot players (Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Serie A, Liga BBVA, Bundesliga and many more)

توضیحات :

این Patch تنها به روی PES ارائه شده تیم Reloaded کار میکنه.
برای نصب پچ پوشه KITSERVER13 که در مسیر نصب بازی هست حذف کنید و فایل پچ رو اجرا کنید
هنگام نصب آنتی ویروس رو غیرفعال کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 98.ir/game/PESEdit.2013.Patch.6.0.part1.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 98.ir/game/PESEdit.2013.Patch.6.0.part2.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 98.ir/game/PESEdit.2013.Patch.6.0.part3.rar

space بین t , 9 رو حذف کنید

Mohammad King
10-09-2013, 10:58
سلام

یه گزارشگر دانلود کردم کجا باید بریزمش؟

دوستان گزارشگرهای جدید دارن برای دانلود؟

Greedy
10-09-2013, 11:05
سلام

یه گزارشگر دانلود کردم کجا باید بریزمش؟

دوستان گزارشگرهای جدید دارن برای دانلود؟

سلام فایل گزارش بریز این ادرس
Drive:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\img

گزارش های جدید از ایران ؟ همون مزدک هست فقط تو اینترنت/ گزارش خارجی هم سرچ کن پیدا میکنی

Mohammad King
10-09-2013, 11:25
الان یه دونه ژاپونی 1 گیگ دانلود کردم توی همون پوشه ریختم ولی عوض نشد!

Greedy
10-09-2013, 11:38
الان یه دونه ژاپونی 1 گیگ دانلود کردم توی همون پوشه ریختم ولی عوض نشد!

اسم فایل چی بود ؟
باید dt00_e یا dt00_q باشه

Mohammad King
10-09-2013, 11:39
این هست: dt00_j

Greedy
10-09-2013, 11:49
این هست: dt00_j

تو بازی برو قسمت تنظیمات بعد Commentory ببین ژاپنی داره یا نه ؟ انگلیسی داره پرتغالی هم باید باشه

Mohammad King
10-09-2013, 12:49
فقط انگلیسی با ژاپنی داشت...

گذاشتم رو ژاپنی تو بازی رفتم اصلن گزارش نمیکنه!!!

شما گزارشگر دیگه نداری؟

Greedy
10-09-2013, 12:58
فقط انگلیسی با ژاپنی داشت...

گذاشتم رو ژاپنی تو بازی رفتم اصلن گزارش نمیکنه!!!

شما گزارشگر دیگه نداری؟

گزارش مزدک میرزایی رو داری ؟
اینم یه گزارشگر عربی :

SA3EDLORD
15-09-2013, 05:11
دوستان من پچ pes edit رو نصب کردم از اون موقع به بعد... merchandise sales تیمم از یه مبلغه هنگفتی اومد به 4 میلیون......چرا اینطوری شده؟ راهی هست که هم این رو افزایش داد هم fan club رو؟

sheeablo
18-09-2013, 17:14
دوستان اين پس 2014 كه اومده كسي اطلاع داره كه سالم هست يا نه؟
چون قرار بود تازه پسفردا يعني 20سپتامبر توي اروپا منتشر بشه

Greedy
18-09-2013, 17:17
دوستان اين پس 2014 كه اومده كسي اطلاع داره كه سالم هست يا نه؟
چون قرار بود تازه پسفردا يعني 20سپتامبر توي اروپا منتشر بشه

مشکل نداره
در ضمن تاپیک pes2014 :

panther99
12-10-2013, 12:20
آقا توپ هم میشه اضافه کرد ؟؟؟؟؟ لینکی هست که توپهای جدید رو فقط بتونیم اضافه کنیم ؟؟؟؟ اگه دوستان سراغ دارن بگن . ممنون . من عاشق توپم :D

amir_14
13-10-2013, 01:26
سلام دوستان چرا بعد از پچ 5 لباسهای برخی تیمها یکرنگ شده کار خاصی بعد از نصب پچ باید انجام بدم

دوستان در این زمینه راهکاری وجود نداره؟:n27:

panther99
13-10-2013, 19:40
اینجا فقط سوال میکنن همه . کسی جواب نمیده اصولا .....

Greedy
13-10-2013, 19:47
اینجا فقط سوال میکنن همه . کسی جواب نمیده اصولا .....

یک ماهه pes2014 اومده دیگه کسی نمیاد اینجا که بخواد جواب بده
واسه اضافه کردن توپ هم همین پچ pesedit 6.0 بگیر کلی توپ اضافه میکنه

Mohammad King
06-12-2013, 15:35
سلام

پچ 6 رو نصب کردم الان بازی رو میخوام اجرا کنم ارور مید:

pro evolotion socer 2013 has not been installed

مشکل چیه؟

E.N.A.Y.A.T
06-12-2013, 15:36
سلام

مشکل چیه؟

آنتی ویروس رو غیرفعال کنید و کرک اسکیدرو رو بریزین حل میشه. پوشه بازی رو از داخل آنتی ویروس قرنطینه کنید

Greedy
06-12-2013, 15:36
سلام

مشکل چیه؟

سلام موقع نصب آنتی ویروس رو غیر فعال کردی ؟

Mohammad King
06-12-2013, 18:32
نه غیر فعال نکردم

یه فایلی به نام Fixer رو دانلود کردم اجراش کردم درست شد

mehrabooni
08-12-2013, 13:26
لینک دانلود بازی رو میدین

لینک دانلود (بهترین پچ هایی که برای بازی اومده) رو هم بی زحمت بدین میخام دانلود کنم

mehrabooni
08-12-2013, 13:39
اگه امکانش هست DVD بازی رو از بازار بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟
پچ های بازی رو دانلود کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohammad King
13-12-2013, 08:24
آنتی ویروس رو غیرفعال کنید و کرک اسکیدرو رو بریزین حل میشه. پوشه بازی رو از داخل آنتی ویروس قرنطینه کنید

لینک دانلود کرک رو میدین دانلود کنم

basketball
17-01-2014, 03:02
دوستان با تیم رئال مادرید ضربه ایستگاهی های 25 تا 29 متر را چطوری بزنم که گل بشه؟ یا در کل ضربه خوبی بزنه؟ دسته پایین میگیرن آروم میزنه، بالا هم نمیشه...
با چه بازیکنی این فواصل را ضربه بزنم؟

sasan.69
17-01-2014, 03:13
برای pes2013 دیگه پچ جدید نمیاد؟(والا شرف داره به 14)

Spaniuly
17-01-2014, 10:46
برای pes2013 دیگه پچ جدید نمیاد؟(والا شرف داره به 14)

دقیقا برای همین من دست به کار شدم که یه مود کامل روی این نسخه پیاده کنم بر مبنای DLC 6 قبلا این کارو بر روی DLC 3 انجام داده بودم

Mohammad King
29-01-2014, 23:05
سلام

فیس رونالودو رو دانلود کردم

کجا باید بریزمش؟

sasan.69
04-02-2014, 02:29
مشکل کجاست؟ چرا از انتی ویروس ایراد میگیره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moghaddas mfa
04-02-2014, 07:23
مشکل کجاست؟ چرا از انتی ویروس ایراد میگیره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
اگه انتی ویروست نود32 هست انتی ویروست فایل (rld.dll)رو ویروس تشخیص میده وپاکش میکنه ...بهتره قبل اجرای بازی انتی رو غیر فعال کنی:n14:

IRAN_KING
06-02-2014, 18:54
بچه ها این کرش مستر لیگ چطور میشد رفع کرد ؟

MUSK£T££R
06-02-2014, 19:13
بچه ها این کرش مستر لیگ چطور میشد رفع کرد ؟
فایل Crash Fix رو بریزید درست میشه ..!

IRAN_KING
06-02-2014, 19:32
600 مگابایت ! راه کم حجم تری نیست ؟:n02:

Amir-Rainman
06-02-2014, 19:44
600 مگابایت ! راه کم حجم تری نیست ؟:n02:

از کرک رلودد استفاده کنید

یه مسئله دیگه هم در مورد کرش شدن پیس بعد از حدود چندین ماه هست که برای خودمم هم تو 2012 و هم تو 2013 همچین چیزی پیش اومده! و اون خراب شدن فایلای بازی ( بازی رو پاک میکردم و بازم نصب میکردم مشکل درست نمیشد!!) ولی اگه پچ دارین، فایلای مربوط به مسترلیگ رو موقتا حذف کنید، شاید درست بشه!
اگه کرش داخل بازی کردن انجام میشه، مشکل میتونه از اجزای داخل زمین بازی باشه
اگه فقط تو منو مستر لیگ انجام میشه، میتونه از کارای گرافیکی منو مستر لیگ باشه

IRAN_KING
06-02-2014, 19:47
از کرک رلودد استفاده کنید

یه مسئله دیگه هم در مورد کرش شدن پیس بعد از حدود چندین ماه هست که برای خودمم هم تو 2012 و هم تو 2013 همچین چیزی پیش اومده! و اون خراب شدن فایلای بازی ( بازی رو پاک میکردم و بازم نصب میکردم مشکل درست نمیشد!!) ولی اگه پچ دارین، فایلای مربوط به مسترلیگ رو موقتا حذف کنید، شاید درست بشه!
اگه کرش داخل بازی کردن انجام میشه، مشکل میتونه از اجزای داخل زمین بازی باشه
اگه فقط تو منو مستر لیگ انجام میشه، میتونه از کارای گرافیکی منو مستر لیگ باشه
اره فقط تو منو مستر لیگ بیرون میاد بعد 2 بازی !؟ با کرک حل میشه ؟ لینک جدید ترین کرک داری ؟

shahin666
06-02-2014, 20:21

دوست عزیز میشه لینک دانلود این کرک رو قرار بدید
ممنون

MUSK£T££R
06-02-2014, 20:38
دوست عزیز میشه لینک دانلود این کرک رو قرار بدید
ممنون
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فایل Crash Fix رو میتونید دانلود کنید ..!

Spaniuly
06-02-2014, 20:38
من هیچ وقت از پچ های دست ساز استفاده نمی کنم هیچ وقتم کرش نمی کنه اتفاقا الان 3-4 فصله دارم مستر لیگ میرم با PC هیچ مشکلی هم ندارم همه مشکلات لایسنس تیم ها رو هم توسط کیت سرور حل کردم حتی کلی فیس و چیز میز اضافه کردم آدم بلد باشه با کیت سرور خودش ویرایش کنه یه حال دیگه ای داره تا از پچ های دست ساز آماده استفاده کنه و اینکه حالا که دیگه دوره 2013 تموم شده بهتره دیگه آخرین پچ و کرک و دیتا پک رو بریزید

دیتا پک 6
ورژن 1.04
کرک rld متناسب ورژن 1.04
و مهمتر از اینا کیت سرور نهایی و متناسب با کرک .104

راستی من دیروز برای اولین بار نهایت کیفیت گرافیکی PES 2013 رو تجربه کردم

مانیتور 23 اینچی سه بعدی LG رو با کابل HDMI وصلیدیم به این سیستم

Cpu 17
ram 16
vga 9600gt 256 bit 1gig
Hard SSD Corsair

نهایت کیفیت بدون بلور شدن تصویر خیلی جالب بود من حتی بلور فیکس هم نزدم ولی بازی بدون بلور بود

neon_91
06-02-2014, 21:41
به به میبینم که دوباره پی اس 2013 دوباره به بالا صفحه برگشته (قابل توجه عاشقان سینه چاک 14:n10:) اراستی اثری از پی اس 14 هم نمیبینم کجا رفته تاپیکش:n02:
بابا ما اون موقع گفتیم این پی اس 14 بازی نمیشه کی بود که قبول کنه حالا همه برگشتن به همون 13.اصلا عوض کردن گیم پلی پی اس از اول کار اشتباهی بود حالا چه خوب چه بد خیلیا بهش عادت کرده بودند و طرفدارای خاص خودشو داشت.جالبه اون موقع کل کل من با کسی بود که طرف از اول فیفا باز بوده و هرچی فحش بوده به پی اس می داده حالا اومده به منی که چند ساله دارم خاک پی اس رو میخورم از پی اس تعریف می کنه :n15:برو عزیزم فیفاتو بازی کن که کونامی خودشم می دونه که اشتباه کرده.

basketball
08-02-2014, 23:02
دوستان بهترین ترکیب رئال مادرید را میشه عکس بزارید؟
راستی گریت بیل تو ضد حمله میاد دفاع، چطور میشه کاری کنم که فقط مهاجم بمونه
در مورد role های بازی هم توضیحی بدید ممنون میشم

Mohammad King
09-02-2014, 18:30
سلام

فیس رونالودو رو دانلود کردم

کجا باید بریزمش؟

سلام

دوستان کسی نمیدونه؟

shahin666
09-02-2014, 20:00
سلام
دوستان عزیز طریقه مصرف:n02: این فایل Crash Fix به چه شکلی هست؟!!!

IRAN_KING
09-02-2014, 20:27
سلام
دوستان عزیز طریقه مصرف:n02: این فایل Crash Fix به چه شکلی هست؟!!!
بریز تو پوشه img بازی

Zlatan_ibra
10-02-2014, 16:29
آقا بزودی یه فایل ادیت میدم که قدرتها و همه نقل و انتقالات بروز شده هستن :دی

omid-p30
10-02-2014, 20:20
سلام.

دوستان از کجا میشه یک لیگ سه تیمه درست کرد ؟ یعنی سه نفر بشینند با هم به وسیله این تیم بازی کنند ؟

بسار ممنون.

shahin666
11-02-2014, 03:17
بریز تو پوشه img بازی

من اینو تو این پوشه کپی کردم من با کیبرد بازی میکنم هرچی دکمه های که تو کیبرد تنظیم کرد تو بازی میزنم اصلا کار نیمکنه
کلا هیچ دکمه ای تو کیبرد کار نیمکنه!!!

Zlatan_ibra
11-02-2014, 13:28
سلام.

دوستان از کجا میشه یک لیگ سه تیمه درست کرد ؟ یعنی سه نفر بشینند با هم به وسیله این تیم بازی کنند ؟

بسار ممنون.
پیس13 چنین چیزی نداره

Zlatan_ibra
28-02-2014, 12:53
خداییش این 13 رو تازگیا باز دارم بازی میکنم از هر فوتبالی چه فیفا چه پیس در همه نسخه ها سرتره

IRAN_KING
03-03-2014, 10:49
خداییش این 13 رو تازگیا باز دارم بازی میکنم از هر فوتبالی چه فیفا چه پیس در همه نسخه ها سرتره
موافقم منم فقط 2013 بازی می کنم

moghaddas mfa
05-03-2014, 12:23
موافقم منم فقط 2013 بازی می کنم
منم دوباره نصبش کردم
بازی اولم رو همیجوری با منچستر زدم رونالدو یه ضربه ازاد گیرش امد ( به دفاع لایی انداختم روش خطا کرد:n10: ) زدم توی دروازه انگار داشتم بال درمیاوردم .دوباره خاطره ها زنده شد:n05:

mohsen_gh1991
06-03-2014, 12:35
سلام
دوستان میشه بازی رو دو نفره یه نفر با کیبورد و یه نفر با دسته بازی کرد؟ اگه میشه چطوری؟

Meysam Raz
06-03-2014, 12:58
سلام
دوستان میشه بازی رو دو نفره یه نفر با کیبورد و یه نفر با دسته بازی کرد؟ اگه میشه چطوری؟

برید توی پوشه بازی settings.exe رو اجرا کنید
سربرگ keyboard و controller در خدمت شماست :n02:
تنظیمات هم سادست فقط توی سربر controller ، قسمت controller رو بزارید روی controller 2 و با controller 1 کاری نداشته باشید بعد دیوایس رو بزارید روی دسته ای که دارید
تنظیمات کردن دکمه های دسته رو هم که قطعا بلدید

mohsen_gh1991
06-03-2014, 14:31
برید توی پوشه بازی settings.exe رو اجرا کنید
سربرگ keyboard و controller در خدمت شماست :n02:
تنظیمات هم سادست فقط توی سربر controller ، قسمت controller رو بزارید روی controller 2 و با controller 1 کاری نداشته باشید بعد دیوایس رو بزارید روی دسته ای که دارید
تنظیمات کردن دکمه های دسته رو هم که قطعا بلدید
ممنون.
اینو پرسیدم چون الان فقط با یک کیبورد که میرم نمیتونم بازی رو رو دونفره انجام بدم. اگه یه دسته هم بهش وصل کنم درست میشه؟

Soroush HD
07-03-2014, 14:48
ممنون.
اینو پرسیدم چون الان فقط با یک کیبورد که میرم نمیتونم بازی رو رو دونفره انجام بدم. اگه یه دسته هم بهش وصل کنم درست میشه؟
میشه.فقط کافیه از تو ستینگ بازی در سربرگ CONTROLLER و از منوی کشویی جلوی کلمه کنترلر عبارت CONTROLLER 1 رو انتخاب کنید و جلوی کلمه DEVICE رو خالی بذارید(همون --).بعد DEVICE کنترلر شماره 2 رو نام دسته انتخاب کنید.بعد که تو بازی میری یک کیبورد برای بازی کردن وجود داره و یک دسته و براحتی میتونین به یک دسته دو نفره بازی کنین.

Abas1100
13-03-2014, 14:43
سلام
دوستان ببخشید آخرین DLC که برای PES 2013 اومده کدوم هست؟
ممنون

Soroush HD
13-03-2014, 15:37
سلام
دوستان ببخشید آخرین DLC که برای PES 2013 اومده کدوم هست؟
ممنون
دانلود پچ جدید بازی PESEdit.com 2013 Patch 6.0
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فرمت: EXE
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حجم: ۱.۳ گیگا بایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود: دانلود پچ Pes 2013 پارت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][YasDL.com].part1.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود: دانلود پچ Pes 2013 پارت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][YasDL.com].part2.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رمز: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خط تیره ها رو بردار.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منبع: یاس دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1. فایل را اکسترکت کنید.
۲. ستاپ را اجرا کرده و بدون تغییر در آدرس نصب، پچ را نصب کنید.
۳. بازی را به صورت Run as administrator (راست کلیک و انتخاب آن گزینه) اجرا کنید.
۴. اگر پیش از این پچی نصب کردید، حتما kitserver13 را از محل نصب بازی پاک کنید.
۵. بازی را اجرا کنید. (بهتره از PESEDIT.exe و بعد انتخاب PESEDIT.COM 2013 PATCH اجرا کنید)

توجه:- این پچ توسط آنتی ویروس نود ۳۲ به عنوان ویروس شناخته می شود. هنگام نصب حتما آنتی ویروس خود رو غیر فعال کنید.
- نسخه جدید پچ تغییرات نسخه های قبلی را به همراه دارد.
- این پچ با نسخه Reloaded بازی سازگار است.
- تمامی فایل ها دارای ۵% ریکاوری هستند.

راهنمای مشکلات:
۱-کاربرانی که با ارور Not be Installed رو به رو می شوید ، از منوی START در بخش RUN واژه Regedit را تایپ کرده ، این مسیر را دنبال کنید:
HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Wow6432Node -> KONAMI -> PESEDIT2013
بر روی کد کلیک کرده و این سریال را وارد کنید : SHVY-3LE9-TMNH-7K5L-JN73
-کاربرانی که به هنگام بازی با ناگهان از بازی خارج می شوید ، کرش فیکس بازی را دانلود کنید.
۲-کاربرانی که با با ارور Rld.dll رو به رو می شوید ، چنانچه از برنامه NODE32 بهره می برید ، نخست آنتی ویروس خود را اجرا کنید.با زدن F5 و کلیک بر روی Computer روی گزینه Exclusions کلیک کرده ، پارتیشن و یا فولدر بازی را ADD نمایید.
فایل Rld.dll را از این آدرس دانلود کرده و به محل نصب بازی انتقال دهید. (اگه آدرس دانلود نیومد یه سرچ تو گوگل بزنید و فایلrld.dllرو دانلود کنین)

۳-اگر پس اعمال تغییراتی که در شماره ۱ عنوان شما کماکان با مشکل لباس و نام تیمها رو به رو می شوید ، به محل نصب بازی رفته و روی فایل pes2013.exe راست کلیک کنید.گزینه Troubleshoot compatibility را بزنید.گزینه Trubleshoot Program را بزنید.گزینه the Program worked… run now را تیک دار کنید.next را بزنید.در اینجا گزینه ی (Windows Xp servic pack2)را انتخاب کنید next را بزنید.و در پایان روی start the program کلیک کنید.

BLAK LORD
15-03-2014, 20:00
سلام .
چه جوری میشه کسی که بازی رو گزارش میکنه(گزارش گر) رو عوض کرد وبه جاش یه گزارش گر دیگه گذاشت.:n05:

BLAK LORD
15-03-2014, 20:06
pes2013 رمزی ,چیزی....نداره؟؟!!

Meysam Raz
15-03-2014, 20:39
فایل گزارشگر رو باید دانلود کنی و تو پوشه بازی جایگزین فایل اصلی کنی
گزارشگر عربی و اسپانیایی خوبن

BLAK LORD
15-03-2014, 21:33
فایل گزارشگر رو باید دانلود کنی و تو پوشه بازی جایگزین فایل اصلی کنی
گزارشگر عربی و اسپانیایی خوبن

ممنونم داش گلم.....
قربون دستت جواب سوال دومم رو هم بده ....آی که خیر از جوونیت بینی:n06:

moghaddas mfa
16-03-2014, 18:32
pes2013 رمزی ,چیزی....نداره؟؟!!
مثـــــــــــــلا چه رمزی........
:n02:

Meysam Raz
16-03-2014, 19:44
شرمنده فکر کردم داری شوخی میکنی :n01:
اگر دنبال رمزی مثل بازی های سونی هستی که دوتا بالا پایین بزنی تیم ها آزاد بشن ، که نداره
اما چنتا ترینر براش دیدم که موقع بازی دونفره خیلی حال میده
تو بازی های تک نفره و ... میتونستی GP زیاد کنی و از این جور کارا که من خوشم نمیومد چون دیگه کلا حال بازی رو میبرد و بازی کردن یک جورایی میشد وظیفه چون دیگه نیازی به پول و ... نداشتی
تو بازی دونفره مثلا میتونستی تعداد گلهای خوردت رو صفر کنی یا گلهای زده رو زیاد کنی
معمولا من از بازی دوم این کارا رو شروع میکردم و اگر طرف اعتراض میکرد که ای بابا من این دست سه تا زدم چرا دوتا شده
میگفتم با دست قبل اشتباه گرفتی :n02:
البته اینکار رو در شرایطی توصیه میکنم که بدن آماده ای برای درگیری های بعدی داشته باشید :n02: اگر ندارید به باختن اکتفا کنید
ترینر ها رو من ندارم اما مطمئنم با توجه به ورژن بازیت سرچ بزنی میتونی راحت پیدا کنی

leo_meb
09-04-2014, 20:52
من هیچ وقت از پچ های دست ساز استفاده نمی کنم هیچ وقتم کرش نمی کنه اتفاقا الان 3-4 فصله دارم مستر لیگ میرم با PC هیچ مشکلی هم ندارم همه مشکلات لایسنس تیم ها رو هم توسط کیت سرور حل کردم حتی کلی فیس و چیز میز اضافه کردم آدم بلد باشه با کیت سرور خودش ویرایش کنه یه حال دیگه ای داره تا از پچ های دست ساز آماده استفاده کنه و اینکه حالا که دیگه دوره 2013 تموم شده بهتره دیگه آخرین پچ و کرک و دیتا پک رو بریزید

دیتا پک 6
ورژن 1.04
کرک rld متناسب ورژن 1.04
و مهمتر از اینا کیت سرور نهایی و متناسب با کرک .104

سلام
اگه میشه یه لینک ازین کرک بذار،ممنونم

hichkasesteghlal
24-04-2014, 19:51
آقا بزودی یه فایل ادیت میدم که قدرتها و همه نقل و انتقالات بروز شده هستن :دی

آقا چی شد پس این فایل ادیت؟اگه چیزی هست که نقل و انتقالات و اینا رو آپ میکنه خواهشا یزارین

MichealJackson
01-05-2014, 21:39
من تازه pes 13 رو نصبیدم ، میشه لینک دانلود همه ی دیتا پک ها و اخرین پچ pes edit و نحوه نصبشونو بزارید ، ممنون.

IRAN_KING
03-05-2014, 12:49
بچه ها توضیح تمام
ability میخوام کسی میدونه ؟

pedram_sad
07-05-2014, 21:33
من تازه pes 13 رو نصبیدم ، میشه لینک دانلود همه ی دیتا پک ها و اخرین پچ pes edit و نحوه نصبشونو بزارید ، ممنون.

منم همین سوال دوستمون رو دارم

امروز از بس Pes 2014 مزخرف بود remove کردمش همون 2013 رو گذاشتم دانلود نسخه reloaded رو

اخرین patch باز نسخه 1.4 هست ؟ این رو هم گذاشتم دانلود
یگ پچ رسمی konami هم بود ورژن 1.1 به حجم 31 مگ اینم لازمه بزنیم ؟

data pack و نقل و انتقالات چطور؟

MichealJackson
10-05-2014, 15:12
من pesedit.com 2013 patch 6 رو زدم ولی موقع اجرا ارور

Pro Evolution Soccer 2013 has not been installed.

رو میده چیکار کنم؟

Soroush HD
10-05-2014, 16:57
من pesedit.com 2013 patch 6 رو زدم ولی موقع اجرا ارور

Pro Evolution Soccer 2013 has not been installed.

رو میده چیکار کنم؟
این ارور مربوط به اینه که میگه بازی نصب نشده.یا شما بازی رو درست نصب نکردید یا هنگام نصب پچ محل نصبش رو درست انتخاب نکردید.
اول دومین چیزی که گفتم رو ازش اطمینان حاصل کنید اگه همه چی درست بود بازی رو یکبار پاک کنید و آنتی ویروستون رو خاموش کرده و بازی رو دوباره نصب کنید.بعد پچ رو نصب کنید ببینید درست میشه یا نه.

MichealJackson
11-05-2014, 20:39
این ارور مربوط به اینه که میگه بازی نصب نشده.یا شما بازی رو درست نصب نکردید یا هنگام نصب پچ محل نصبش رو درست انتخاب نکردید.
اول دومین چیزی که گفتم رو ازش اطمینان حاصل کنید اگه همه چی درست بود بازی رو یکبار پاک کنید و آنتی ویروستون رو خاموش کرده و بازی رو دوباره نصب کنید.بعد پچ رو نصب کنید ببینید درست میشه یا نه.

با اجرای یه فایل رجیستری حل شد.

saeed7711
19-05-2014, 14:25
با اجرای یه فایل رجیستری حل شد.

منم با pesedit6 آپدیت کردم اما لباس همه ی تیم ها آبی شده با لوگوی pes !!

برا شما اینجوری نشده؟ به نظرتون مشکل چیه؟

MichealJackson
20-05-2014, 18:41
منم با pesedit6 آپدیت کردم اما لباس همه ی تیم ها آبی شده با لوگوی pes !!

برا شما اینجوری نشده؟ به نظرتون مشکل چیه؟

نه من این مشکلو ندارم ، نمیدونم مشکل از کجاس.

misagh8900
25-05-2014, 22:44
دوستان من Z510 دارم که ویندوز 8.1 نصب هست روش. ولی pes 13 رو اجرا نمیکنه. فایل pes رو حتی add هم کردم داخل انویدیا ولی فایده نداشته. همه ی درایورها هم به آخرین نسخه آپدیت هستند.
به نظر شما مشکل از چیه؟؟ pach 6 رو هم نصب کردم ولی فایده نداشته.

روی ویندوز 7 همه اینها Good بود. و V RAM رو 1.9 gb نوشته بود.

pouria7777
25-05-2014, 22:46
سلام دوستان

من پچ pesedit 6 رو نصب کردم و اجرا شد . فقط یه مشکل داره .اونم اینه که تو تیمهای ملی اروپایی اکثر پرچما شدن پرچم اتریش و اسمشونمم اتریشه . کسی تا حالا همچین مشکلی داشته . ممنون میشم کمکم کنین

Dejagah
30-05-2014, 18:45
پچ جام جهانی 2014

Ultimate PESEDIT 2013 v2 AIO (FIFA World Cup 2014 Version) by superhieubeo

hossein blak
09-06-2014, 10:01
ضربه ایستگاهی:
عدّه ای از بازیکنان pes فکر می کنند که با خطا کردن می توانند جلوی گل خوردن خود را بگیرند بنابراین پشت سر هم خطا میکنند من راه هایی را به شما آموزش می دهم که بتوانید آن ها را از خطا کردن منصرف کنید.
*از 19 تا 25 متر
1- ابتدا مانند شکل بین سر دو بازیکن وسط دیوار دفاعی را در نظر بگیرید
جهت پایین را بگیرید و قدرت را تقریباً به اندازه تصویر زیر پر کنید دقت کنید که پشت سر هم دکمه شوت را نزنید وبه یکباره شوت را پر کنید زیرا در غیر اینصورت یا دروازه بان توپ را خواهد گرفت یا به دیوار دفاعی برخورد خواهد کرد
این هم یک گل زیبا................
اگر این کار را تمرین کنید روش دستتون می آد.

hossein blak
09-06-2014, 10:03
از 16 تا 18 متر برای اینگونه ضربات می توانید از سه راه استفاده کنید
روش اول :مسیر توپ را بین دروازه بان و تیر دروازه قرار دهید
قدرت جهت جلو را گرفته و قدرت را تقریباً به اندازه تصویر زیر بسیار کم پر کنید ....
و این هم گل..........
روش دوم : این روش را خودم ابداع کردم که خیلی هم کار سازه ---- توپ را دقیقاً در راستای پای بازیکن یکی مانده به آخر دیوار دفاعی قرار دهید مانند تصویر زیر:
به جای شوت ، جهت پایین به همراه سانتر را نگه دارید و قدرت را به اندازه متوسط پر کنید.........
توپ از زیر پای بازیکن وارد دروازه می شود......
روش سوم : دکمه های RB و LB را دوبار بزنید تا بازیکن دوم مانند تصویر زیر قرار بگیرد.....
حالا دکمه LB و پاس رو بگیرید تا بازیکن دوم پاس بده
حالا با یک شوت محکم بر خلاف جهت ایستادن دروازه بان می توانید گل بزنید

IRAN_KING
09-06-2014, 12:18
عکس ها پاک شدن !

hossein blak
12-06-2014, 18:04

نام کتاب : تکنیکهای بازی PES 2013

نویسنده : محمدسجاد شهباز

ناشر : پارس بوک

زبان کتاب : پارسی

تعداد صفحه : ۶۶

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : ۴,۲۵۰ کیلوبایت

توضیحات : در این کتاب سعی شده است تا بیشتر تکنیک ها و ترفندهای این بازی پرطرفدار و مهیج را به صورت تصویری و کاربردی به شما این امکان را می دهد تا به نهایت قدرت در این بازی برسید و به یک فرد حرفه ای تبدیل شوید. فهرست مطالب: فصل اول – مقدمه ای بر pes13 ، درباره بازی، تغییرات انجام شده بازی ، حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب بازی، نصب بازی در ویندوز xp، نصب بازی در ویندوز ۷ ،اجرا بازی، فصل دوم – شروع بازی ، محیط آتوران بازی، آشنایی باگزینه های آتوران بازی، انجام بازی دوستانه، تعویض کردن بازیکنان، فصل سوم – بررسی تیم های موجود در بازی، فصل چهارم – تکنیک های بازی، آموزش تکنیک های بازی ۱ ، ۲ ، ۳ ، استراژدی و گیم پلین ،فصل پنجم – تصاویر بازی

sina :)
13-06-2014, 17:54
اصلا هم این طور نیست من خودم هم pesوهمfifa بازی کردم ولی پی اس بهترینه

hossein blak
17-06-2014, 10:26
اصلا هم این طور نیست من خودم هم pesوهمfifa بازی کردم ولی پی اس بهترینه

خب معلومه pes ازfifaبهتره,کیفیت تما شاچیان و...pesاز fifa بهتره

hossein blak
22-06-2014, 14:55
میشه پچ جام جهانی رو با آموزش نصب برای pes2013 بزارید؟

استقلال قهرمان
28-06-2014, 20:44
با سلام .. من یه pes 2013 نسخه فارسی گرفتم ولی موقع اجرا این ارور میده .. لطفا راهنمایی کنید .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash-king
01-07-2014, 20:31
دوستان کسی این بازی رو از سایت های مختلف دانلود کرده !؟!؟؟؟؟!!!
من میخوام دانلود کنم نمیدونم از چه سایتی بگیرم !!؟

++ RELOADED نیازی به Crash Fix نداره !؟؟ اگه ریلودد دانلود کنم از بازی نمیپره بیرون !!؟؟؟

Meysam Raz
01-07-2014, 21:20
دوستان کسی این بازی رو از سایت های مختلف دانلود کرده !؟!؟؟؟؟!!!
من میخوام دانلود کنم نمیدونم از چه سایتی بگیرم !!؟

++ RELOADED نیازی به Crash Fix نداره !؟؟ اگه ریلودد دانلود کنم از بازی نمیپره بیرون !!؟؟؟

PES 2013 BlackBox از هرسایتی خواستی بگیر
یک پچ PESEdit 2013 Patch 6.0 هم بگیر و نصب کن و تمام

arash-king
01-07-2014, 21:50
PES 2013 BlackBox از هرسایتی خواستی بگیر
یک پچ PESEdit 2013 Patch 6.0 هم بگیر و نصب کن و تمام

شنیدم پچ روی نسخه بلک باکس جواب نمیده !!
واسه همین میخوام ریلودد بگیرم تا مشکلی بابت چیزی پیش نیاد

Meysam Raz
01-07-2014, 22:05
شنیدم پچ روی نسخه بلک باکس جواب نمیده !!
واسه همین میخوام ریلودد بگیرم تا مشکلی بابت چیزی پیش نیاد

من امتحان کردم و هیچ مشکلی نداره فقط باید آنتی ویروس رو غیر فعال کنید و بعد از نصب پوشه بازی رو به عنوان فایل پاک به آنتی ویروس معرفی کنید
تمام پچ های pesedit رو روی بلکباکس نصب کردم که این پچ آخر هم شاملش میشه :n01:
دیگه اگر باز هم سوالی در این مورد بود، سوالش مربوط به بخش مشکلات نصب و اجرا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میشه
شرمنده اینجا جواب نمیدم :n16:

MichealJackson
08-07-2014, 22:46
اقا چطور میشه فایل گزارش رو ادیت کرد و بهش صدا اضافه کرد ، مثلا صدای خودمو تو بعضی قسمت ها وارد کنم.

MichealJackson
08-07-2014, 22:54
اقا چطور میشه فایل گزارش رو ادیت کرد و بهش صدا اضافه کرد ، مثلا صدای خودمو تو بعضی قسمت ها وارد کنم.

Y@var
17-07-2014, 17:31
سلام دوستان

چطوری میتونم آخرین تغییرات رو در pes 2013 با یه آپدیت کم حجمی اعمال کنم؟ کلا چنین آپدیتی وجود داره؟!

با تشکر:n16:

Amir-Rainman
17-07-2014, 17:52
سلام دوستان

چطوری میتونم آخرین تغییرات رو در pes 2013 با یه آپدیت کم حجمی اعمال کنم؟ کلا چنین آپدیتی وجود داره؟!

با تشکر:n16:

pooyaabi
07-09-2014, 15:34
حذذذذف.........

2lombe
08-09-2014, 21:24
آقا به نظر شما الان میخوام دوباره بشیم pes بازی کنم با آخرین پچ ها کدوم نسخه بهتره؟! 2013 یا 2014

اگر مام پچ های 2014 نصب کنم مشکل لگ برطرف میشه؟؟!

mehrabooni
09-09-2014, 01:48
پچ pes jp بهتره

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

ox3blue
25-09-2014, 12:49
ب یه edit یا اپشن فایل ساده احتیاج داریم، ک تغییرات تیم ها داده باشه.:n01:

sasan.69
07-10-2014, 18:18
پچ جدید نیومده؟ رفتم پی اس تولز دیدم یه بازی19 گیگی گذاشته که باید خریداری بشه و یه پچ 6مگی بود که اونو دانلود کردم با ورژنی که بازی میکنم سازگاری نداره...ممنون میشم راهنمایی کنید

alireza13771214
09-10-2014, 11:10
سلام من یه مشکل خیلی بزرگ توی pes 2013 دارم واقعا ممنون میشم کمکم کنید.

MichealJackson
09-10-2014, 12:06
خوب مشکلو میگفتی دیگه

hossein blak
09-10-2014, 12:12
مشکلتون چی هست...../

alireza13771214
09-10-2014, 12:22
بازی من افتضاح تیک داره

alireza13771214
09-10-2014, 12:34
دوستان عزیز بازی من خیلی تیک داره,یعنی باید صدا رو غیر فعال کنم فیروال هم غیر فعال کنم تا بتونم درحالت Low بدون تیک ودرحالت medium با کمی تیک بازی کنم,رااستش نمیدونم مشکل چیه!!!:n03:ا
اینم عکسی که از بازی به سیستم امتیاز داده
توروخدا کمک کنید دیگه نمیدونم باید چیکار کنم..

alireza13771214
09-10-2014, 12:40
ویندوزم هم تازه عوض کردم
کسی نیست کمک کنه؟؟؟:n13:

sasan.69
09-10-2014, 20:20
پچ جدید نیومده؟ رفتم پی اس تولز دیدم یه بازی19 گیگی گذاشته که باید خریداری بشه و یه پچ 6مگی بود که اونو دانلود کردم با ورژنی که بازی میکنم سازگاری نداره...ممنون میشم راهنمایی کنید

رفقا یاری کنید:n13:

ali-u
11-10-2014, 00:37
دوستان عزیز بازی من خیلی تیک داره,یعنی باید صدا رو غیر فعال کنم فیروال هم غیر فعال کنم تا بتونم درحالت Low بدون تیک ودرحالت medium با کمی تیک بازی کنم,رااستش نمیدونم مشکل چیه!!!:n03:ا
اینم عکسی که از بازی به سیستم امتیاز داده
توروخدا کمک کنید دیگه نمیدونم باید چیکار کنم..

دوست عزیز
از کدوم کرک استفاده می کنی
اگه از کرک RELOADED استفاده می کنی
کرک SKIDROW رو هم امتحان کن _یا برعکس

کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali-u
11-10-2014, 00:46

دوست عزیز آخرین پچ 6.1 که به برای نصب به پچ 6 هم نیاز است

PESTN 2013 PATCH 6.1 – RELEASED #10/08/14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی برای نقل و انتقال همون فایل 6 مگه است _ تو همون سایت پی اس تولز آموزش نصب اش است

نقل انتقال 93.07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sasan.69
11-10-2014, 00:54
دوست عزیز آخرین پچ 6.1 که به برای نصب به پچ 6 هم نیاز است

PESTN 2013 PATCH 6.1 – RELEASED #10/08/14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی برای نقل و انتقال همون فایل 6 مگه است _ تو همون سایت پی اس تولز آموزش نصب اش است

نقل انتقال 93.07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون برای نقل و انتقال میخواستم که نشد

Toxic Fighter
11-10-2014, 15:55
سلام دوستان. pes 2013 رو رو یه لپتاپ z510 نصب کردم ولی تو تشخیص vram مشکل داره قبلا روی لپتاپ دیگه نصب کرده بود با کارت gt 610m راحت سوییچ میکردیم و بازی اجرا میشد ولی تو z510 با سوییچ کردن مشکل حل نمیشه.اگه ممکنه راهنمایی کنید

ویندوز 8.1

ali-u
11-10-2014, 19:17
سلام دوستان. pes 2013 رو رو یه لپتاپ z510 نصب کردم ولی تو تشخیص vram مشکل داره قبلا روی لپتاپ دیگه نصب کرده بود با کارت gt 610m راحت سوییچ میکردیم و بازی اجرا میشد ولی تو z510 با سوییچ کردن مشکل حل نمیشه.اگه ممکنه راهنمایی کنید

ویندوز 8.1

از قسمت Manage 3D Settings فایل اجرای بازی رو رو High Performance NVIDIA Processor
قرار بده

سوییچ گرافیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Toxic Fighter
12-10-2014, 15:12
از قسمت Manage 3D Settings فایل اجرای بازی رو رو High Performance NVIDIA Processor
قرار بده

سوییچ گرافیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون ولی همه این کارارو قبلا انجام دادم درست نشده

ali-u
13-10-2014, 10:09

ویندوز 8.1

مشکل احتمالا از کرک بازی باشه

آخرین نسخه kitserver رو از لینک زیر دانلود کن

kitserver-13.4.0.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

d3dx9_30.dll ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را هم دانلود تو محل بازی کپی کن

فایل manager رو با admin اجرا کن و pes 13 رو attach کن (البته فقط محض یاد اوری)

setting > Run With Graphics Processor >High Performance NVIDIA Processor
-----------------