PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسم اين ويروس و نحوه ي پاك كردنش رو مي خوام (خيلي ضروري)

Mohammad Hosseyn
09-07-2006, 16:31
سلام دوستان.
راستش يه چند روزيه كه سيستمم مشكوك ميزد.يه خورده سرعتش پائين اومده بود و پوشه هاي عجيبي تو درايوام درست مي شد و از اين جور چيزا.
اول با مك آفي چك كردم چيزي پيدا نكرد.بعد با پاندا چك كردم يه سري ويروس تو سيستم 32 پيدا كرد بعد هم اونا رو پاكش كرد (به قول خودش).اما باز هر كاري كردم دوباره اومد.
حالا من اثراتي كه به جا مي زاره رو مي گم شما هم اگه مي تونيد اسم ويروس و نحوه ي خلاص شدن از دست اين ويروس رو به من بگيد.
اول از اينجا شروع شد كه من تو اينترنت بود بعد يه دفعه يه پنجره اومد كه شمارش معكوس داشت و بعد از تموم شدن شمارش سيستم ريست شد.
بعد از برگشتن به ويندوز و فتن به اينترنت متوجه شدم كه تو اينترنت اكسپلورر اجازه ي رفتن به اينترنت رو نمي ده و مجبور شدم از اوپرا استفاده كنم.
بعد هم يه سري پوشه به نام ___b درون درايوها من مي ساخت بعد هم تمام درايو رو درون اين پوشه كپي مي كرد با اين تفاوت كه فقط فايل هاي exe رو به اين پوشه مي آورد.و اگه اين پوشه رو حذف مي كردي تمام فايل هاي اصلي درون درايوت با فرمت exe حذف مي شد.(حتي يه بارم اين كار رو كردم و مجبور شدم همه رو باز گرداني كنم)
و همچنين يه سري برنامه ها به صورت شكل زير در ليست استارت آپ ويندوز قرار مي گرفت
___r
___synmgr
___b
بعد هم اين برنامه ها تو تسك منيجر هم ديده مي شن.
اگه اطلاعات ديگه اي مي خواهيد بگيد من بهتون مي گم.
فقط خواهش مي كنم زود تر كمكم كنيد چون اعصابمو اين ويروسه خراب كرده.
با تشكر از دوستان كه توجه كرديد.منتظر جواب شما هستم.

Mohammad Hosseyn
10-07-2006, 09:01
واي.
لطفا كمك كنيد اين ويروسه داره تموم هارد منو مي خوره.
خواهش مي كنم كمك كنيد.

Meisam
10-07-2006, 14:46
سلام ...
محمد جان من این تاپیک رو منتقل کردم به انجمن آنتي ويروس و نرم افزارهاي امنيتي ، دوستان در این انجمن به شما راهنمایی خواهند کرد

ممـنــون :)
مـیـثــم

Mohammad Hosseyn
10-07-2006, 17:43
آهان.
من مي گم چرا كسي جواب نمي ده.
ميثم جان خيلي ممنون.

راستي دوستاني كه مي خوان كمك كنند بايد بگم كه اسم ويروس رو گرفتم اما چي جوري مي شه از دستش خلاص شد رو نمي دونم.
اسم ويروس : WIN32.Maslan.C
منتظر ميمونم.

Vmusic
10-07-2006, 18:26
دوست عزيز از يه ضد ويروس بروز شده استفاده كن
پيشنهاد من كاسپر اسكاي ي

Mohammad Hosseyn
11-07-2006, 11:07
jaafar جان از شما ممنونم كه راهنمائي كرديد.
من از Zone Alarm Security center استفاده كردم .
به نظر مي رسه كار ويروس تمام شد.