PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رئال مادرید - بایرن مونیخ | مصاحبه با sir0c0 و Masoud King

pcforlife
25-04-2012, 21:36
سلام... این مصاحبه رو به زحمت دارم میرسونم! بدون فوت وقت بریم سر وقت مصاحبه با ذکر این دو موضوع و همچنین تشکر از دو کارشناس عزیز یعنی sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای تیم رئال مادرید و Masoud King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای تیم بایرن مونیخ./

1- دوستان میتونن صحبت هاشون راجع به این بازی (قبل و بعد بازی) در همین تاپیک مطرح کنند، ولی ترجیحا محوریت بحث مصاحبه و سوال و جواب هاش، باشه. : )
2- ممنون میشم در نظرسنجی تاپیک هم برای امتباز دادن به شرکت کنندگان در مصاحبه، شرکت کنید./

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاریخ انجام بازی: 25 آوریل | 6 اردیبهشت
مصاحبه کننده: pcforlife ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرکت کننده گان: sir0c0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای رئال مادرید | Masoud King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای بایرن مونیخ

1- ابتدا خودتون رو معرفی کنید و بگید به چه دلیل و از چه وقتی طرفدار این تیم شدید؟

sir0c0
سروش هستم ، قریب به 10 سالی میشه به رئال علاقه ی مفرطی دارم ، علت آغازینش هم حضور مک منمن در رئال مادرید بود و علاقه ی شخصی من به این بازیکن /

Masoud King
سلام
مسعود هستم و 23 سالمه
والا از زمانیکه یادم میاد طرفدار این تیم بودم و دلیلش اسطوره ای به نام ماتئوس بود و بعدش اولیور کان. آخرین تاریخی که یادم میاد سال 1376 اینا چون اصلا قبل ترش هیچی تو ذهنم نیست.

2- تا به اینجا ارزیابیتون از بازی های این فصل لیگ قهرمانان (نه فقط بازی های تیم مورد علاقتون) چطور بوده؟ در کل لیگ قهرمانان فصل 12-2011 رو چطور دیدید؟

sir0c0
فکر میکنم عملکرد فوق العاده ای داشتیم تا به اینجا و تنها باختمون هم مقابل همین بایرن بوده که البته در بازی امشب از خجالتشون در میایم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جدای از شوخی آماری که وجود داره اینه که تیمهای مورینیو همیشه دومین فصلشون بهترین فصلشون بوده و رئال هم از این قاعده مستثنا نبوده تا به اینجا ، به خصوص حالا که با شکست دادنم بارسا در نوکمپ ، تقریبا قهرمانیش رو مسجل کرده .

Masoud King
این فصل تیمی مثه میلان یکم تازه جون گرفته بود اما هنوز خیلی راه داره تا بشه اون قدرت چند سال پیش. تیم های انگلیسی هم جز چلسی بقیه خیلی بد کار کردن مخصوصا منچستر. بازل یه شگفتی نصف و نیمه بود حتی نزدیک بود بایرن رو هم حذف کنه ولی خوب تا همونجا هم که بالا اومد جای تقدیر داشت. رئال هم نسبت به قبل خیلی بهتر شده و الان می تونه یک پای فینال باشه.
در کل فصلی که منچستر از گروهش نیاد بالا و منچستر سیتی با این همه هزینه به جایی نرسه و بارسلون هم به این شکل حذف بشه مطمئنا فصل جالبی بوده!

3- عملکرد تیمتون در CL این فصل از مرحله گروهی تا به مرحله نیمه نهایی چطور بوده؟ کدام بازی ها تیمتون رو پسندیدید و تو کدام بازی ها این شکلی = ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شدید!؟ :31:

sir0c0
فکر میکنم درخشان ترین بازیهای ما دو بازی رفت و برگشتمون در برابر آژاکس بوده و نمایش باکلاسی که تیم نشون داد ، و البته اینکه گربه سیاهی به نام لیون رو به خاطرات پیوست زدیم ، در تنها بازی ای که اون شکلی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شدم بازی برابر بایرن بود چون اصلا دلیل تعویض اوزیل و دیماریا بعد از گل تساوی رو درک نمیکنم /

Masoud King
در مورد بایرن هم این تیم تو سخت ترین گروه بود ولی خیلی خوب تونست امتیاز جمع و صعود کنه. کلا این فصل خیلی از عملکردش راضی بودم. بازی رفت دور گروهی با من سیتی و بازی برگشت دور حذفی با مارسی خیلی بهم چسبید. بازی رفت با بازل هم خیلی سردرد کننده بود برام.

4- به نظرتون تیمتون با قرعه های مناسبی رو به رو شد یا کلا تا به حال با حریفای سر سختی دست و پنجه نرم کردید؟ پیش بینی می کردید تا سمی فاینال لیگ قهرمانان جلو برید؟

sir0c0
پیش بینی شخصی من این بود که تنها رقیب جدی مادرید فقط بارسلوناست که البته اونها هم دیشب حذف شدند ، ضمن اینکه قرعه ی رئال به نظرم قرعه ی خوبی بود ، اینو در نظر داشته باشیم که تیمی که هنوز 4 بازی مونده به پایان لالیگا 109 گل میزنه و رکورد تعداد گل زده در یک فصل رو میشکونه تیم خوبی هست مطمئنا ، و اینکه گفته میشه مادرید هنوز محک جدی نخورده از این لحاظ برای من خیلی قابل قبول نیست که تیمهای رده پایین تر لالیگا شاید در لالیگا شانسی برای رقابت با بارسا و رئال ندارند ، ولی به طور مثال میبینیم که بیلبائو بونایتد رو اسیر و حذف میکنه ، یا اتلتیکو مادرید که قهرمان لیگ اروپا میشه .

Masoud King
دور گروهی همونطور که گفتم خیلی مشکل بود. کلا بازی آسون به اون صورت نداشتیم. در مجموع به نظرم قرعه های متوسط به بالا بود. اول فصل شانس زیادی برای قهرمانی تیم قائل نبودم و هدف رو گذاشته بودم رسیدن به چهار تیم برتر جام ولی الان خیلی امیدوارم که بتونیم قهرمان بشیم.

5- نماینده های آلمان (البته به جز بایرن) در لیگ قهرمانان چه در این فصل و چه در فصول گذشته عملکرد خوبی در CL نداشتند؛ دلیل عملکرد نسبتاً ضعیف این تیمها رو در این رقابت ها در چه چیزی میدونید؟

sir0c0
من چون خیلی علاقه ای به بوندس لیگا ندارم ، خیلی اطلاعی از وضعیت و شرایط باشگاههای آلمانی ندارم بالطبع ، ولی در همین حد میتونم اشاره کنم که بوندس لیگا برای اینکه بتونه در سی-ال نماینده های قدرتمندی داشته باشه باید ابزار مناسب این کا که بازیکنان درجه یک هستند رو وارد چرخه ی بازیکنان لیگ کنه ، مثل کاری که بایرن انجام داده و در سی -ال هم در این چند سال خوب کار کرده .

Masoud King
امسال خیلی به دورتموند امید داشتم ولی به نظرم بی تجربگی و یکمم بد شانسی مانع موفقیتشون شد. لورکوزن هم قرعه سختی خورد بهش تو دور حذفی وگرنه اگه اونا هم به آپوئل قبرس می خوردن شاید پیش روی بیشتری داشتن..
کلا راضی کننده نیست که همیشه بایرن جور تیم های دیگه رو بکشه ولی فکر می کنم فصل بعد موفقیت آلمانا بیشتر باشه.

6- در بازی رفت بایرن توانست 2-1 رئال را در خانه شکست دهد؛ از لحاظ تاکتیکی (از ارنج تیم بگیر تا سبک بازی و تعویض ها و..) عملکرد مربی و بازیکنان تیمتون رو چطور دیدید؟ چقدر گل اوزیل رو تاثیر گذار میدونید در برنابئو؟

sir0c0
ببینید مطمئنا نتیجه ی 2-1 خیلی بهتر از 1-0 هست حتی ، الان تنها رئال به یک 1-0 احتیاج داره تا صعود کنه اما مطمئنم مورینیو از سرنوشت یونایتد بهره برداری میکنه و به 1-0 راضی نمیشه ، در بازی رفت مادرید هرموقع خواست نمایش خودش رو ارائه بده ، نشون داد یک سر و گردن بالاتر از بایرن هست ( با احترام به هواداران بایرن ) اما همونطور که در پاسخ سوال 3 گفتم به نظرم اشتباه مورینیو بیرون کشیدن دیماریا و اوزیل بود چون بازی ای که مادرید در اون نیاز به برد داشت بازی رفت برابر بایرن بود نه بازی برگشت برابر بارسا در نوکمپ .

Masoud King
بایرن تقریبا با همون ترکیب ثابت و همیشگی این فصلش به میدان اومد. چیز جدیدی تو تاکتیک های بایرن برا بازی با رئال نبود جز اینکه عملکرد برخی بازیکنا خیلی درخشان بود. در کل هاینکس بیشتر از همون تاکتیک های فن خال استفاده میکنه.
ولی چیزی که باعث پیروزی بایرن شد تجربه هاینکس بود. در مجموع از بازی رفت خیلی راضی بود اما گل اوزیل خیلی لحظه بدی بود. رو ضعف دفاعی که از قبل بازی می ترسیدم گل خوردیم و مطمئنا اون گل هست که سرنوشت رو مشخص میکنه.

7- در بازی رفت نقاط ضعف و قوت حریف رو در چه پست ها یا نقاطی از زمین دیدید؟ + کدام بازیکن یا بازیکنان تیم مقابل، تیم شما رو شدیدا آزار داد و 90 دقیقه مانع ای بزرگ در کسب نتیجه (چه برد با اختلاف و چه تساوی یا برد در زمین حریف) بود؟

sir0c0
به هرحال ماریو گومز نشون داده که همیشه میتونه از اندک موقعیتی که داره بیشترین بهره رو ببره ، من بیشترین پتانسیل حریف رو در بالهای راست و چپش میبینم جایی که روبن و ریبری بازی میکنند و همچنین دروازه بان فوق العاده ای به نام نویر .

Masoud King
رئال تو گوشه های زمین ضعیف بود و بازیکنای بایرن از گوشه های نفوذ های زیادی داشتن که یکیشون گل هم شد. تو فاز حمله هم اون رئال همیشگی نبود چون مهاجم هاشون مخصوصا رونالدو خیلی خوب مهار شده بودن. اوزیل مثه همیشه برای رئال خیلی خوب بود. بنزما هم با بالانس و قدرتی که داره خیلی خوب حفظ توپ می کرد و دوتا موقعیت خوب هم داشت که خراب کرد. کلا رئال مرکز زمینش و حملش بهتر از بقیه بودن. به نظرم بازیکن خاصی از رئال مانع برد با اختلاف بیشتر به اون صورت نبود چون اگه خود بایرنی ها دقت می کردن الان اوضاع خیلی فرق می کرد.

8- عملکرد وب و تیم داوریش در بازی رفت رو چطور ارزیابی می کنید؟

sir0c0
من فکر میکنم وب بیشتر سعی داشت تا به روشی که در جزیره پیاده میکنه یعنی کنترل بازی به کارش بپردازه و کمتر از کارتهاش استفاده کنه و بیشتر با تذکرات جدی ادامه بده که البته موفق هم بود در این امر ، در کل داوری به نظرم مشکل خاصی نداشت و اون صحنه ی گل اول بایرن هم به نظرم خیلی سخت بود قضاوت در موردش چون در کسری از ثانیه اتفاق افتاد .

Masoud King
داوری در مجموع خوب بود اما یه پنالتی واضح برای بایرن نگرفت.

9- احساستون راجع به عکس پایین:

sir0c0
مرد شیشه ای رئال ؛ بازیکنی که به نظرم علیرغم همه ی مصدومیتهاش بسیار تاثیر گذار بود برای ما و از دست دادنش حسرت بزرگی هست و خواهد بود مطمئنا ؛ اما رئال در آستانه ی انقلاب قرار داشت و به نظرم از لحاظ مالی مشکل داشت برای حفظ روبن ؛ اما به هر روی برای این برادر ارزشی مون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آرزوی موفقیت میکنم .

Masoud King
احساس خاصی نیست چون روبن برام با اینکه جز بهترین های تیمه اما اون بازیکنی که از نماد های تیم باشه نیست. این عکس بیشتر باید برا رئالی ها احساس برانگیز باشه که همچین بازیکنی رو از دست دادن!

10- به پایان این فصل نزدیک میشیم، با توجه به نتایج کسب شده در این فصل، فکر می کنید در تابستان باید در چه پست هایی جذب بازیکن کنید و کدام یک از مهره های فعلی ناکارآمد هستند و باید راهی در خروجی باشگاه شوند؟

sir0c0
تیم فعلی از دید من تیم کاملیه ، فقط برای دفاع راست به نظرم باید مورینیو به فکر باشه با توجه به اینکه راموس نشون داده در دفاع وسط کارامد تر هست و آربلوا هم خیلی نوسان داره .

Masoud King
دفاع تیم اصلا اوضاع خوبی نداره و یک مدافعی که بشه همیشه بهش مطمئن بود رو در قلب دفاع نداریم. مطمئنا باید دفاع مرکزی و هافبک دفاعی و همچنین یک مهاجم خوب برا جانشینی گومز باید بگیرن. تو بقیه قسمت ها مشکل چندانی نداریم. مطمئنا باید برونو رو از تیم بندازن بیرون !!

11- ترکیب مطلوب برای تیمتون برای راهیابی به فینال؟ + در صورتی که مصدوم یا محرومی دارید ذکر کنید؟

sir0c0
با فرض بر اینکه از ترکیب زیر کسی مصدوم یا محروم نباشه :

4-2-3-1

کاسیاس

مارسلو - پپه - راموس - آربلوا

خدیرا - ژابی

رونالدو - اوزیل - دیماریا

بنزما

Masoud King
همون ترکیب بازی رفت به نظرم بهترین حالت ممکن هست.

12- فکر می کنید برنامه و استراتژی اصلی مربیان برای بازی در نیمه اول و دوم باید چگونه باشد و به طور کلی از دید شما باید تیمتون چه تاکتیکی رو پیاده کنه تا راهی مونیخ بشه؟

sir0c0
مشخصا بایرن میاد تا بازی رو حفظ و کنترل کنه و رئال به دنبال پیروزی و خلق موقعیت هست ، من فکر میکنم رئال باید سعی در کنترل مالکیت توپ داشته باشه و فشار رو روی مدافعین کناری بایرن بگذاره که در بازی رفت خیلی مطمئن نبودند ،

Masoud King
مطمئنا اول بازی نباید گل بخوریم. اگه تیم بتونه اول بازی رو بخوبی مدیریت کنه راه صعود خیلی هموار تر خواهد شد. منظورم اصلا دفاع کردن تو نیمه اول نیست. برا نیمه دوم هم باید دید که چی میشه ... اما گل زود هنگام نخوردن خیلی می تونه به بایرن کمک کنه. از یه جهت رئال برا گل زدن میاد که این خودش برای ضده حمله های سریع بایرن خیلی خوبه اما اگه بایرن تو دفاع بیشنه مطمئنا شکست می خوره.

13- فینال در آلیانس آرنا برگزار میشه، فکر می کنید این موضوع چقدر از لحاظ انگیزشی به سود بایرن باشه؟

sir0c0
خیلی پوینت خوبی هست برای بایرن که فینال در زمین خودش برگزار بشه ، به خصوص حالا که بارسلونایی هم در کار نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما مسئله ی مهم اینه که رئال حالا که بارسا در سی-ال نمیبینه ، مطمئنا با همه ی توانش در برنابئو به زمین میاد تا به سوی دهمین قهرمانی چمپیونز لیگ پیش بره و تاریخ ساز بشه دوباره .

Masoud King
محرکه خیلی خوبیه.. وقتی شما می تونید جلو طرفدارای خودتون و تو اون جو دوست داشتی بازی کنید نباید اونم تو فینال لیگ قهرمانان، مطمئنا باید نهایت تلاشت رو بکنی.

14- پیش بینی نتیجه بازی و گلزنان؟ راستی چند دردصد احتمال میدید که تکلیف تیم صعود کننده تو 90 دقیقه مشخص نشه؟

sir0c0
به نظرم رئال با اختلاف دو گل برنده خواهد شد ، و فکر میکنم رونالدو و بنزما شانس بالایی برای گلزنی داشته باشند .
+
من فکر میکنم تکلیف تیم صعود کننده پس از 90 دقیقه روشن خواهد شد .

Masoud King
به نظرم بازی 2-2 مساوی میشه. برای بایرن گومز و روبن و برای رئال بنزما و رونالدو
احتمال خیلی زیاد تو همون نو دقیقه کار تموم میشه. درصد هم بخوام بدم 20%

15- درخشش کدام بازیکن (بازیکنان) از تیمتون رو در بازی امشب شاهد خواهید بود؟

sir0c0
فکر میکنم رونالدو بر خلاف بازی رفت نمایش خوبی ارائه بده با توجه به گلزنی در نوکمپ ، و احتمالا دیماریا اگر در بازی باشه شب سختی رو برای کانال طولی چپ بایرن رقم خواهد زد .

Masoud King
مانوئل نوئر

16- احساستون رو بگید:31::
- اولیور کان

sir0c0
ترسناک

Masoud King
سلطان همیشگی قلب هواداری بایرن

- رائول

sir0c0
همیشه اسطوره ؛ رائول بی رئال و رئال بی رائول یک تحریف تاریخی بزرگ هست .

Masoud King
بازیکنی که همیشه میشه ازش انتظار گل داشت.

- نیمه نهایی فصل 01-2000

sir0c0
این دومورد رو با هم جواب میدم ، در هر دوبازی رفت به بایرن باختیم ولی در هر دوبازی برگشت نشون دادیم که چه پتانسیلی داریم برای قتلگاه کردن برنابئو برای بایرن

Masoud King

- یک چهارم نهایی فصل 02-2001:
بازی رفت: بایرن مونیخ 2-1 رئال مادرید
بازی برگشت: رئال مادرید 2-0 بایرن مونیخ
نیمه نهایی فصل 12-2011:
بازی رفت: بایرن مونیخ 2-1 رئال مادرید
بازی برگشت: ؟؟؟؟

sir0c0
2-0 یا 3-1

Masoud King
مطمئن هستم تکرار نمیشه

- مورینیو

sir0c0
"به نظرم" بهترین تعریف برای اون باز شمردن مشخصات ابرانسان مادی ای هست که نیچه بهش اشاره میکنه / و اینکه روحیه ی مبارزطلبانه ی اون رو خیلی ستایش میکنم ( کاری به رفتارهای بعضا نادرستش از لحاظ کلامی و ... ندارم ) ، و فکر میکنم هیچ مربی ای در این سطح حاضر نمیبود برای رقابت با بارسای گواردیولا وارد گود بشه ...

Masoud King
یه مربی کاربلد اما با شخصیتی نچسب

17- کدام بازیکن تیم مقابل رو می پسندید (از جهات مختلف) و از کدام بازیکن تیم مقابل متنفرید!؟

sir0c0
من مشکل خاصی با بازیکنان حریف ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما شواینی رو یک مهره ی بسیار کلیدی و فوق العاده میدونم برای بایرن ، اون میتونه ماکلله ی بایرن باشه برای مدتها ...

Masoud King
اوزیل رو خیلی دوس دارم و از راموس اصلا خوشم نمیاد

18- بازی دیشب با حذف تلخ مدافع عنوان قهرمانی پایان یافت و چلسی فینالیست شد. نظرتون راجع به اون بازی از جهات فنی و ... چیه و تاثیر اون رو تو بازی امشب چی می دونید؟

sir0c0
من در این باره در تاپیک ویژه ی لیگ قهرمانان نظرم رو گفتم ، اما به اختصار میگم که فوتبال یک فینال چمپیونز لیگ به چلسی بدهکار بود ...

من فکر میکنم چلسی در فینال حتی اگر مقابل رئال قرار بگیره ، تیمی بسیار فراتر از آنچه مقابل بارسا بود خواهد بود هرچند که طبیعتا در صورت صعود رئال به فینا ، شانس رئال رو بیشتر میدونم چون چلسی رمیرز و تری رو نداره در فینال .

و اینکه خیال رئال راحته از اینکه مجبور نیست در فینال احتمالی برابر بارسا قرار بگیره که در حال حاضر تنها تیمی هست که از رئال بهتره ...

Masoud King
برای منکه طرفدار هیچکدوم نبودم بازی خیلی هیجانی و پر استرسی بود
چلسی خیلی خوب دفاع کرد و البته شاید اینطور فوتبال رو خیلی دوست نداشته باشن ولی خوب اینم یه نوع تاکنیک هست.
به نظرم با توجه به اینکه چلسی بیشتر مهره های کلیدی خودش رو نداره بیشتر شبیه یه تیم خنثی خواهد بود تو فینال البته باید دید امشب چی پیش میاد.
مطمئنا بازی جلو چلسی برای هر دو تیم رئال و بایرن باید راحت تر باشه تا اینکه بخوان جلو بارسلون بازی کنن.
کلا خوشحال شدم از باخت بارسلون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

19- و در پایان صحبتی راجع به Fan vs Fan دارید عنوان کنید.

sir0c0
میخوای من رطب خورده ای باشم که منع رطب کنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
خیلی خوبه و کار قشنگیه
اگه طرفین می تونستن از هم سوال کنن جالب تر هم می شد

منم از هر دو عزیز ممنونم.
یاعلی:11:

Ezel
26-04-2012, 13:50
خدا رو شاکریم که تمام پیش بینی هامون غلط از آب دراومد ( به غیر از لاین آپ ! ) :31:؛ تبریک مجدد به دوستان بایرنی و و بویژه کینگ مسعود گرامی :11:

Masoud King
27-04-2012, 01:19
خدا رو شکر همونطور که حدس میزدم شد

با اینکه همون اول بازی و تا دقیقه 14 دو تا گل خورده بودیم ولی اصلا ترسی از حذف شدن نداشتم ... چون مطمئن بعد اون گل ها نوبت گل های ماست.

تو سوالا یه قسمتش در مورد اولی کان بود.. دیشب موقع پنالتیا وقتی نوئر دوتا رو گرفت ناخدا گاه ذهنم رفت سمت فینال 01-2000 و یاد سلطان افتادم..

+
مرسی سروش جان :40:

بردیا
27-04-2012, 09:27
- نیمه نهایی فصل 01-2000

sir0c0
این دومورد رو با هم جواب میدم ، در هر دوبازی رفت به بایرن باختیم ولی در هر دوبازی برگشت نشون دادیم که چه پتانسیلی داریم برای قتلگاه کردن برنابئو برای بایرن

سروش جان توی 2000-2001 رئال توی بازی رفت نیمه نهایی تو برنابئو میزبان بودش که باخت:دی

یه تشکر ویژه میکنیم از مسعود به دلیل حضور قهرمانانش
تو مایه افتخار مایی:دی
فقط یه کم بیشتر باید تهاجمی کار میکردی:دی

Masoud King
27-04-2012, 14:14
فقط یه کم بیشتر باید تهاجمی کار میکردی :دی
بردیا جان صاحاب انجمن بود باید یکم مراعات میکردم که دفه بعد منو راه بدن برنامشون : دی

تازه اینقد با عجله نوشتم فقط می ترسیدم یه وقت چرت و پرت نگفته باشم آبرومون بره : دی