PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب تصاویر SD در رزولوشن بالا

hamedsaba
25-04-2012, 21:27
با سلام .
من یک پلاسمای 50 اینچ الجی pj350 دارم یه اتفاقی که برام افتاده اون است که من با تیونر گیرنده در رزولوشن 576i تصاویر SD عالی و بدون مشکل هستند . اما وقتی رزولوشن را روی 720P یا 1080p بزارم کیفیت SD مشکل خاصی پیدا می کنه بدین صورت که در هنگام تصاویر سریع در هنگام فوتبال توی شوت کردن توپ نویز و تیک تیک می نه در صورتی که تصاویر اچ دی عالی و بدون مشکل هستند . به نظر شما مشکل از کجاست ؟
ضمنا منوی مخفی این تلوزیون رو چطور برم ؟ همه گزینه ها رو امتحان کردم . با تشکر

hamedsaba
06-05-2012, 15:34
کسی از دوستان اطلاعاتی داره به ما بگه چون خیلی مهمه .

*Alucard*
06-05-2012, 16:33
من متوجه نشدم گیرنده دیجیتال شما خارحی هست یا داخلی...
اگر خارجی باشه دلیلش اینه که پردازنده تی وی شما عمل Deinterlacing رو بهتر از گیرنده شما انجام میده وقتی شما رزولوشن گیرنده دیجیتال رو روی خروجی Progressive مثل 1080p یا 720p ست میکنید این عمل تو پردازنده تی وی شما Bypass میشه یا از کار میوفته در نتیجه شما Deintelacing ضعیف تری نسبت به عملکرد تی وی دارید.
اگر گیرنده دیجیتال شما داخلی هست مشکل مربوط میشه به عملکرد تی وی و دلیل اینکه شما سیگنالهای HD رو خوب دریافت میکنید این هست که سورس شما تصاویر HD رو به صورت پروگرسیو ارسال میکنه و عمل Deinterlace رو تی وی انجام نمیده.

hamedsaba
07-05-2012, 21:21
من متوجه نشدم گیرنده دیجیتال شما خارحی هست یا داخلی...
اگر خارجی باشه دلیلش اینه که پردازنده تی وی شما عمل Deinterlacing رو بهتر از گیرنده شما انجام میده وقتی شما رزولوشن گیرنده دیجیتال رو روی خروجی Progressive مثل 1080p یا 720p ست میکنید این عمل تو پردازنده تی وی شما Bypass میشه یا از کار میوفته در نتیجه شما Deintelacing ضعیف تری نسبت به عملکرد تی وی دارید.
اگر گیرنده دیجیتال شما داخلی هست مشکل مربوط میشه به عملکرد تی وی و دلیل اینکه شما سیگنالهای HD رو خوب دریافت میکنید این هست که سورس شما تصاویر HD رو به صورت پروگرسیو ارسال میکنه و عمل Deinterlace رو تی وی انجام نمیده.
سلام الوکارد ارادتمندیم . من گیرنده خارجی دارم حالا این مشکل قابل حل هست ؟ البته یه چیز دیگر ورژن اچ دی ام ای گیرنده بنده 1.2 هست . شاید به خاطر ورژن باشد چون من با کامپیوتر با اچ دی ام ای1.3 به تلوزیون زدم همچین مشکلی نداست . با سپاس

hamedsaba
17-05-2012, 21:38
کسی از دوستان نظر خاصی داره راهنمایی کنه .

sky boy3
29-05-2012, 05:43
سلام دوستان. من خودم یه دیجیتال تی وی برای رایانه ام خریدم البته رایانه ام قدیمی است و تصاویر رو تکه تکه نشون میده کسی می تونه کمک کنه؟