PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید انتی ویروس اورجینال

mey3amm
25-04-2012, 17:20
میخوام برای انتی ویروس هزینه کنم. این هارو میخوام:
ایران رو ساپورت کنه
قدرت زیاد
سرعت سیستم رو پایین نیاره
و...............
nod32 نباشه

emad1t2002
25-04-2012, 17:32
منم میخوام بهترین میخوام

AlexanderMahone
25-04-2012, 20:16
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arfnpm
25-04-2012, 21:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jolan57
25-04-2012, 21:35
اول یک چیزی بگم که شما میتونید به طور رایگان امنیت خیلی خوبی رو واسه سیستم خونگی خودتون محیا کنید (البته رایگان و نه کرک شده ) پس قبل خرید استفاده از محصولات رایگان قوی رو مدنظر داشته باشید :20:
استفاده از تجریه دیگر کاربران و همچنین اگر سوالی داشتید تایپک زیر مناسبه
تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها و تبادل نظر کاربران ╣══ نتایج نظرسنجی های سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا اگر واقعا تصمیم به خرید گرفتین همین سایت بالا که دوستمون گذاشتن دیدم که پک امنیتی امسی سافت رو که شامل انلاین آرمور و امسی سافت آنتی مالوار بود رو 39 تومان میفروشه که به نظر من خیلی مناسبه
دومین پیشنهاد منم خرید آنتی ویروس فوق العاده بولگارد از سایت دورانتاش با قیمت 10 تومان هست

emad1t2002
26-04-2012, 10:13
یک انتی ویورس میخوام که عالی باشی اینرنت سکوریت باشه حداکثر 80000 تومان باشه

K1lou
26-04-2012, 10:41
یک انتی ویورس میخوام که عالی باشی اینرنت سکوریت باشه حداکثر 80000 تومان باشه

با سلام
به این لیست و قیمتها یه نگاه بندازید

mey3amm
26-04-2012, 12:48
kaspersky و panda چطورن.
امسی سافت هم معروف نیست و نمیدونم چیه.

arfnpm
26-04-2012, 13:01
kaspersky و panda چطورن.
امسی سافت هم معروف نیست و نمیدونم چیه.
کسپرسکی خوبه اما پاندا نه
امسی سافت هم توی ایران ناشناخته است اما توی چارت VB100 بهترین آنتی ویروس ماه های اخیر است

mey3amm
26-04-2012, 13:36
کیوک هل چطوره؟
آنتی ویروس بولگارد واقعا خوبه؟
سرعت سیستم رو پایین نمیاره؟
ایران رو ساپورت می کنه؟

emad1t2002
27-04-2012, 10:38
اق کمک کنید شنبه می خوام برم بخرم 12 شب امشب میام ببینم صبح وقت نگاه کردن سایت ندارم

arfnpm
27-04-2012, 12:16
کیوک هل چطوره؟
آنتی ویروس بولگارد واقعا خوبه؟
سرعت سیستم رو پایین نمیاره؟
ایران رو ساپورت می کنه؟

اق کمک کنید شنبه می خوام برم بخرم 12 شب امشب میام ببینم صبح وقت نگاه کردن سایت ندارم
کوییک هیل ضعیف ترین آنتی ویروسی هست که توی ایران میتونی پیدا کنی
بولگارد آنتی ویروس خوبیه و سرعت سیستم رو کم نمیکنه دیتابیس خوبی داره اما هوش مصنوعیش جای بحث داره.

mey3amm
27-04-2012, 18:31
trustport چی؟خوبه؟
خودت emsisoft داری؟راضی هستی؟

arfnpm
27-04-2012, 19:03
trustport چی؟خوبه؟
خودت emsisoft داری؟راضی هستی؟
تراست پورت محیط کاربری ضعیفی داره.
تراست پورت و امسی سافت هر دو، 2 موتور هستن.
تراست پورت ساخت جمهوری چک، امسی سافت ساخت اتریش
هر دو دارای نماینده رسمی در ایران هستند.
فرقشون اینه که امسی سافت 3 لایه امنیتی داره و تکنولوژی رفتار شناسی رو در سال 2007 اختراع کرده و زبانشم فارسیه
منم حدود 9 ماهه دارمش.

mey3amm
27-04-2012, 20:48
تراست پورت محیط کاربری ضعیفی داره.
تراست پورت و امسی سافت هر دو، 2 موتور هستن.
تراست پورت ساخت جمهوری چک، امسی سافت ساخت اتریش
هر دو دارای نماینده رسمی در ایران هستند.
فرقشون اینه که امسی سافت 3 لایه امنیتی داره و تکنولوژی رفتار شناسی رو در سال 2007 اختراع کرده و زبانشم فارسیه
منم حدود 9 ماهه دارمش.

web root چطوره؟

arfnpm
27-04-2012, 20:57
web root چطوره؟
سبک و سریعه با آپدیت های بسیار کم حجم اما در کل خوب نیست
ویروس های کمیو میشناسه و محافظت خوبی نداره.

emad1t2002
28-04-2012, 05:13
اخر نگفتید چی بخرم میرم کاسبر میخرم

AlexanderMahone
28-04-2012, 11:55
اخر نگفتید چی بخرم میرم کاسبر میخرم

نورتون انتی ویروس عالی هست و قدرت بالایی رو داره.بول گارد عالی هست و از دو تکنولوژی مختلف(bitdefender-outpost) استفاده میکنه شناسایی خوبی رو داره.وبروت با حجم کمش واقعا عالی هست از موتور قدرتمند سوفوس استفاده میکنه.ترند میکرو امنیت مناسبی رو برقرار میکنه.

disna
05-05-2012, 08:54
با این مشخصات که هم سبک باشه هم معتبر باشه - هم مطمئن باشه
وب روت ( خیلی خیلی سبک ) Webroot
ترندمیکرو و سیمانتک هم روی ایران ثبت و آپدیت میشن و کاملا میشه بهشون اعتماد کنی .

disna
07-05-2012, 07:33
سلام.
ترندمیکرو ( پی سی سیلین ) پیشنهاد شده توسط : ASUS - CISCO - DELL - HP - GIGABYTE - WIPRO - VMWARE - SAMSUNG

سیمانتک ( نورتون ) : پیشنهاد شده توسط 100 % شرکتهای IT

وب روت Webroot Secure Anywhere : بزرگترین امنیت خصوصی آمریکا .

همکاری فنی CISCO

قیمت مناسب : بولگارد - 10 هزار تومان به صورت محدود داره ارائه میشه .

فقط باید مراقب باشی. تنها توزیع کننده معتبر این محصولات تو ایران شرکت دورانتاش هستش .

خیلی خیلی مراقب باش .

jolan57
07-05-2012, 16:10
فقط باید مراقب باشی. تنها توزیع کننده معتبر این محصولات تو ایران شرکت دورانتاش هستش .

:31::31::31:
برادر من حداقل طوری تبلیغ کن که برات گزارش رد نشه حسابت بسته بشه

منع فعالیت تبلیغاتی :
هر گونه فعالیت تبلیغاتی در این انجمن بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد
در موراد خاص حق پیگرد قانونی برای صاحبان این وب سایت محفوظ است !

اتفاقا توزیع کننده های خیلی معتبرتری هم هستند که آنتی ویروس میفروشند که ایران ستاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یکی از معروفترین هاست

arfnpm
07-05-2012, 19:59
اتفاقا توزیع کننده های خیلی معتبرتری هم هستند که آنتی ویروس میفروشند که ایران ستاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FBuyOriginal.html) یکی از معروفترین هاست

ایران ستاپ نماینده کدام آنتی ویروس است لطف می کنید لینک دهید تا اعتبار سنجی کنیم؟

این سایت تنها به معرفی کرک ها و سریال های تقلبی معروف است

شاید هم از نظر شما معروف تر بودن نشانه معتبر بودن تر است.

Karkas20
07-05-2012, 22:22
سلام

والا چه خبر شده؟

من دیشب به پارس عزیز گفتم تو یاهو بهتر شما و علی پستاتون را ویرایش بکنید و از هم کینه ای نداشته باشید و بخاطر من این دو پست هاشون را ویرایش کردن ! برای رفع کدورت

و الان نمیدونم اصلا همه چی بهم ریخت !

jolan57
07-05-2012, 22:59
چشم بسته غیب میگی؟

ادامه بحث در صفحه شخصی یا پیغام خصوصی , الان هم من پستم رو ویرایش میکنم احساس میکنم بچه بازی شده :20:

در مورد پست علی و شما هم اشتباه از من بود خود علی درخواست حذف داده , در این مورد من معذرت میخوام ولی در مورد باقی مسائل صفحه شخصی خدمت میرسم :دی

*Batman*
07-08-2012, 05:07
سلام.
دیروز یه ایمیل به دستم رسید که یه سایت فروش محصولات امنیتی رو معرفی کرده بود.
من هیچ اطلاعی از اعتبار این شرکت ندارم اما لینکش رو در اختیار شما قرار میدم و امیدوارم برای کاربرانی که قصد خرید آنتی ویروس دارن مفید باشه.
شرکت مهرسامان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محصولاتی که این شرکت برای فروش گذاشته (کاربران خانگی و شبکه):
محصولات نرم افزاری Symantec
Symantec Norton Antivirus
•Symantec Norton Internet Security
•Symantec Norton 360
•Symantec Endpoint Protection
•Symantec Backup Exec
Symantec Encryption:
•PGP Whole Disk Encryption
•Endpoint Encryption Full Disk Edition
•Endpoint Encryption Device Control
•Endpoint Encryption Removable Storage Edition
محصولات نرم افزاری Eset
•Eset Nod32 Antivirus
•Eset Nod32 Smart Security
•Eset Nod32 Antivirus Business Edition
•Eset Nod32 Smart Security Business Edition
محصولات نرم افزاری Bitdefender
•Bitdefender Antivirus Plus
•Bitdefender Internet Security
•Bitdefender Total Security
محصولات نرم افزاری Kaspersky
•Kaspersky Open Space Security

ulsss
16-08-2012, 02:19
دوستان یک انتی ویروس اورجینال nod32 ورژن 5 با پک کامل و لایسنس یکساله دارم به قیمت 25000تومن (زیر قیمت بازار) هر کی میخوادش پ.خ بده. اگه مشهد باشید در اولویت هستید.

zoru
03-09-2012, 13:07
سلام دوستان من میخوام برای لپ تابم یک اینترنت سکوریتی که انتی ویروس هم داشته باشه تهیه کنم و میخوام سرعت اینترنت و هم سرعت سیستم رو پایین نیاره به نظر شما بهترین گزینه چی هست ممنون

xman681
10-09-2012, 20:24
سلام

برای خرید آنتی ویروس اورجینال

1- نرم افزاری که برای خرید انتخاب میکنید حتما دارای نماینده رسمی در ایران باشد

فعلاشرکت های زیر دارای نماینده رسمی هستند و شامل تحریم نمی شوند

Bitdefender
Emsisoft
Avira
Kaspersky
Escan

و شرکت های زیر با واسطه :

Panda از طریق واسطه امارات
GData از طریق واسطه امارات
ٍEset از طریق واسطه امارات

2- نگاهی به نتایج تست های اخیر آنتی ویروس داشته باشید مثل تست های زیر ( تست های چند ماه پیش را مطالعه کنید نه برای یکی دو سال پیش را )
AV Com
AV Test
VB 100
MRG
....
بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر ← مقررات و آرشیو تستها در پست اول و دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- از تجربیات کسانی استفاده کنید که به طور مرتب سوییت های مختلف را تست میکنند نه افرادی که چند سالی هست فقط از یک سوییت استفاده میکنند

4- اعتبار لایسنس یک پارامتر بسیار مهم و ضروری است حتما از شرایط لایسنس نرم افزار منتخب خود کسب اطلاعات کنید

5- تا حد امکان از سایت های آنلاین خرید نکنید ( داشتن کارت لایسنس و پک اختصاصی شرکت ها شامل گارانتی بهتری برای شما خواهد بود )

6- اگر بین یکی دو نرم افزار مردد هستید تست 30 روز آن بهترین پیشنهاد برای انتخاب نهایی شماست

موارد زیر را هم مد نظر قرار دهید لطفا :

1- مقدار آپدیت و ملحقات آن را فدای انتخاب صحیح و مناسب نکنید ( شما نیاز به امنیت دارید پس اجازه بدید نرم افزار کار خود را انجام دهد و پیش نیاز خود را فراهم کند )

2- نرم افزار گران قیمت نشان قوی بودن نیست

3- گیر به کرک مسئله مهمی نیست ( آنتی ویروس ها دارای لیست سفید هستند )

این تاپیک به مرور بروز رسانی خواهد شد

55021
10-09-2012, 21:00
نرم ازفزار سنگین نشان قوی بودن نیست=کسپرسکای

گیر به کرک مسئله مهمی نیست ( آنتی ویروس ها دارای لیست سفید هستند )=امیسافت

arfnpm
10-09-2012, 21:33
درود

البته Panda و GData در ایران نماینده رسمی ندارند و از طریق امارات کار می کنند. (آواژنگ زیر مجموعه گلدس سیستم است)

Emsisoft هم در نسخه 7 یکی از کم فالس ترین آنتی ویروس هاست.

hozarei
03-11-2012, 23:58
کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2013 1 43000 تومان/کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2013 3 75000 /تومان کسپرسکی پیور 2013 3 90000 توماننود32 اسمارت سکیوریتی5 3 72000 تومان نود32 اسمارت سکیوریتی5 1 38000 تومان/نود32 اسمارت سکیوریتی5- 6 ماهه 1 18000 تومان/نود32 آنتی ویروس 5 1 36000 تومان/نود32 آنتی ویروس 5 3 69000 تومان نورتون اینترنت سکیوریتی 2013 1 45000 تومان نورتون اینترنت سکیوریتی 2013 3 85000 تومان نورتون 360 6 1 50000 تومان نورتون 360 6 3 90000 تومانبیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2013 1 40000 تومان/بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2013 3 65000 تومان/بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2013 1 45000 تومان

jolan57
04-11-2012, 00:15
قوانین انجمن:
فارسی تایپ کنید

S0R3N4
13-11-2012, 02:39
دوستان
هنوز هنوزه به نظرم این بحث به نتیجه ای درست و حسابی نرسیده که با وجود اینکه بدون شک شرکت های سازنده ی نرم افزار های امنیتی متوجه ی غیر قانونی بودن لایسنس ها و سریال نامبرهای استفاده شده میشن؛آیا واقعا توی قدرت شناسایی و قدرت حفاظتی اون محصول تاثیر منفی میذاره واقعا؟؟؟
آیا کسی هست که بتونه این بحث رو با دلیل و مدرک اثبات کنه...
صحبتهایی در مورد اینکه این شرکتهای متوجه میشن و ولی کار خاصی نمیکنن به دلایل بسیار مختلف؛زیاد شده...
ولی هیچ کدوم درست و حسابی اثبات نشده و همه ی اونها در حد فرضیه بوده!!

mohammad_87
29-11-2012, 05:29
سلام

برای خرید آنتی ویروس اورجینال

1- نرم افزاری که برای خرید انتخاب میکنید حتما دارای نماینده رسمی در ایران باشد

فعلاشرکت های زیر دارای نماینده رسمی هستند و شامل تحریم نمی شوند

Bitdefender
Emsisoft
Avira
Kaspersky
Escan

و شرکت های زیر با واسطه :

Panda از طریق واسطه امارات
GData از طریق واسطه امارات
ٍEset از طریق واسطه امارات
.............

...
دوست عزیز،بیت دیفندر نمایندگی رسمی در ایران نداره و با واسطه داره میفروشه.شما توی سایت اصلیش اصلا اسم ایران رو پیدا نمیکنید.

xman681
29-11-2012, 08:42
دوست عزیز،بیت دیفندر نمایندگی رسمی در ایران نداره و با واسطه داره میفروشه.شما توی سایت اصلیش اصلا اسم ایران رو پیدا نمیکنید.

سلام

بله اطلاع دارم که داره با واسطه میفروشه ولی شرکت بدر الکتریک تا سال 2017 اگر اشتباه نکنم با بیت قرارداد داره و شرکت بیت داره با واسطه سایر مشتریانش ؛ لایسنس ها را تحویل میده و بخاطر تحریم ها مجبور به برداشتن نام ایران شده است البته این مدت خبر هایی از بلاک شدن لایسنس هاش داره به گوش میرسه که مطمئن نیستم ولی خبر هاش هست

البته با این شرایطش هم اعتبارش خیلی بالاتر از نماینده های کسپراسکای هست:sq_25:

xman681
29-11-2012, 08:57
دوستان
هنوز هنوزه به نظرم این بحث به نتیجه ای درست و حسابی نرسیده که با وجود اینکه بدون شک شرکت های سازنده ی نرم افزار های امنیتی متوجه ی غیر قانونی بودن لایسنس ها و سریال نامبرهای استفاده شده میشن؛آیا واقعا توی قدرت شناسایی و قدرت حفاظتی اون محصول تاثیر منفی میذاره واقعا؟؟؟
آیا کسی هست که بتونه این بحث رو با دلیل و مدرک اثبات کنه...
صحبتهایی در مورد اینکه این شرکتهای متوجه میشن و ولی کار خاصی نمیکنن به دلایل بسیار مختلف؛زیاد شده...
ولی هیچ کدوم درست و حسابی اثبات نشده و همه ی اونها در حد فرضیه بوده!!

شما یک سرور ایجاد میکنید و برای اون تعریف میکنید که وقتی رمز عبور تعریف شده شما به سرور ارائه شده به آن آپدیت تحویل دهد

مطمئن باشید هیچ لایسنسی وجود نداره که بدون اطلاع شرکت آپدیت دریافت کند

بعضی از شرکت ها خودشان لایسنس ها را در فضای مجازی پخش میکنند

این دو فایده داره :

1- کاربران آنلاین زیاد میشند و سطح کاربری افزایش پیدا میکنه

2- برای فروش محصول خود از بعد تبلیغاتی آن استفاده میکنند شما یه نگاه به این آمار بکن خودتون متوجه قضیه میشید

در سال 2011 فروش آنتی ویروس در حدود 600 تا 700 میلیون نسخه بوده :

کسپراسکای : 300 میلیون
بیت : 400 میلیون
اویرا : 100 میلیون
ای ست : 100 میلیون

بقیه شرکت های مثل سیمانتک و مکافی و ترند میکرو و .... هم پیش کش همین 4 مورد بالا آمارشون 1 میلیارد هست

تازه جالب تر اینه که سهم فروش جهانی کسپراسکای حتی به 10 درصد هم نرسیده بعد یعنی 3 میلیارد کاربر آنتی ویروس در دنیا وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

کلا حدود 1.5 میلیارد سیستم عامل ویندوز در دنیا فعال هست

تازه مثلا شرکت کسپر اعلام 600 میلیون درآمد سال 2011 داشته است بعد با 300 میلیون میشه هر لایسنس 2 دلار !!!!!!!!

لایسنس این شرکت حداقل 30 دلار آب میخوره برای کاربر حتی اگر بخواهیم قیمت عمده ایش را هم حساب کنیم با کف قیمت 5 دلاری باز هم با عقل جور در نمیاد تازه این حدود کف قیمت در منطقه ای مثل خاورمیانه است چه برسه به نقاط ثروتمند دنیا

( شرکت کسپر را مثال زدم چون آمارش را داشتم و میتونم با مدرک هم ارائه بدم و دوستان برداشت منفی نکنند لطفا )

خداییش دروغ بزرگتر از این هم هست عزیز

تازه خیلی از این آمار شرکت ها ؛ کل کاربرانی هستند که از روز اول این شرکت ؛ محصول را نصب کرده اند و نه کاربران آنلاین فعلی ؛ همین سریال ها هم سهم بالای این آمار را محقق کرده است

Daniel4u
17-12-2012, 16:19
سلام

اخیرا سایت هایی اومدن و دارن لایسنس آنتی ویروس ها و نرم افزار های رو میفروشن
میخوام بدونم اونا چیکار میکنن و اگه من بخوام لایسنس بخرم و بفروشم باید چیکار کنم

نکته مهم:
اخیرا سایتی اومده و لاینس رو به قیمتی بسیار کمتر از جاهای دیگه و حتی کمتر از سایت سازنده میفروشه

من لایسنس کاسپرسکی اینترنت سکوریتی 2013 خریدم ( 3 کاربره ) و الان 2 ماه هست بدون مشکل و تو سایت کاسپر هم ثبت قانونی شده در حالیکه قیمتش 66 تومن بود
اما جای دیگه 110 هزار میفروشن

این سایت ها چیکار میکنن
ممنون

Daniel4u
17-12-2012, 16:42
سلام
اگه اطلاعات دارین در مورد تاپیک من لطفا توضیح بدین

xman681
17-12-2012, 17:03
سلام
اگه اطلاعات دارین در مورد تاپیک من لطفا توضیح بدین

سلام

اخیرا سایت هایی اومدن و دارن لایسنس آنتی ویروس ها و نرم افزار های رو میفروشن
میخوام بدونم اونا چیکار میکنن و اگه من بخوام لایسنس بخرم و بفروشم باید چیکار کنم

نکته مهم:
اخیرا سایتی اومده و لاینس رو به قیمتی بسیار کمتر از جاهای دیگه و حتی کمتر از سایت سازنده میفروشه

من لایسنس کاسپرسکی اینترنت سکوریتی 2013 خریدم ( 3 کاربره ) و الان 2 ماه هست بدون مشکل و تو سایت کاسپر هم ثبت قانونی شده در حالیکه قیمتش 66 تومن بود
اما جای دیگه 110 هزار میفروشن

این سایت ها چیکار میکنن
ممنون

سلام

خسته نباشید

اگر دوس داشتید اطلاعات دقیق بگیرد در این رابطه با آی دی بنده در تماس باشید

بخشی از اطلاعات جنبه عمومی نداره و ارائه آنها در فروم مناسب نیست و خصوصی اگر دوس داشتید براتون مطرح میکنم

dehkadeaftab

Daniel4u
17-12-2012, 17:23
با تشکر
ادد کردمتون

peyman_2012
23-01-2013, 02:02
سلام

بله اطلاع دارم که داره با واسطه میفروشه ولی شرکت بدر الکتریک تا سال 2017 اگر اشتباه نکنم با بیت قرارداد داره و شرکت بیت داره با واسطه سایر مشتریانش ؛ لایسنس ها را تحویل میده و بخاطر تحریم ها مجبور به برداشتن نام ایران شده است البته این مدت خبر هایی از بلاک شدن لایسنس هاش داره به گوش میرسه که مطمئن نیستم ولی خبر هاش هست

البته با این شرایطش هم اعتبارش خیلی بالاتر از نماینده های کسپراسکای هست:sq_25:

سلام

دوست عزیز من تصمیم داشتم احتمالا" از سایت bitdefender.ir بین محصول total security یا internet security 2013 یکی را بخرم
میخوام بدونم با این حساب و این مواردی که اشاره کردید این سایت قابل اطمینان هست یا خیر ؟
آیا لایسنسی که خریداری میکنیم خیالمون کاملا" جمع باشه که تا پایان دوره اعتبارش جواب خواهد داد یا ممکنه یه وقت زودتر هم ناگهانی بلاک بشه ؟

ضمن اینکه این شرکت هم اکنون داره total security 2013 تک کاربره با اعتبار 2 سال را میفروشه با تخفیف 55 هزار تومان
به نظر شما قیمت فروشش معقوله ؟ یه کم زیادی ارزون نیست ؟

ممنون :n16:

xman681
23-01-2013, 19:42
سلام

دوست عزیز من تصمیم داشتم احتمالا" از سایت bitdefender.ir بین محصول total security یا internet security 2013 یکی را بخرم
میخوام بدونم با این حساب و این مواردی که اشاره کردید این سایت قابل اطمینان هست یا خیر ؟
آیا لایسنسی که خریداری میکنیم خیالمون کاملا" جمع باشه که تا پایان دوره اعتبارش جواب خواهد داد یا ممکنه یه وقت زودتر هم ناگهانی بلاک بشه ؟

ضمن اینکه این شرکت هم اکنون داره total security 2013 تک کاربره با اعتبار 2 سال را میفروشه با تخفیف 55 هزار تومان
به نظر شما قیمت فروشش معقوله ؟ یه کم زیادی ارزون نیست ؟

ممنون :n16:

سلام

اشکالی نداره عزیز

به نظر میرسه لایسنس های زیادی در شرکت بدر الکتریک مونده و به همین خاطر با قیمت های پایین داره فقط به فروشش فکر میکنه :n01:

peyman_2012
24-01-2013, 02:03
سلام

اشکالی نداره عزیز

به نظر میرسه لایسنس های زیادی در شرکت بدر الکتریک مونده و به همین خاطر با قیمت های پایین داره فقط به فروشش فکر میکنه :n01:

از همین امروز قیمت total security با دو سال اعتبار تبدیل شد به 70 تومان :D

مرسی دوست من از جوابتون
3 تا سوال دیگه هم از خدمتتون داشتم که اگر لطف کنید و به اینها هم پاسخ بدید ..

- آیا درسته که محصولات Bitdefender با هر بار تعویض سیستم عامل به تعداد دلخواه باز هم قابل Register کردن هستند و license key اونها از کار نمیفته ؟ مسئول قسمت پشتیبانی فنی بیت میگفت مشکلی از این بابت وجود نداره و هر چند دفعه که دلتون خواست میتونید ویندوز عوض کنید و بعدش به راحتی دوباره فعال میشوند ( حتی تغییر هارد سیستم هم اشکالی پیش نمیاره )

- میخواستم بدونم با توجه به اینکه در اواخر ماه ژانویه هستیم و مطابق روال هر ساله کم و بیش تا 5,6 ماه دیگه ورژن 2014 سوییت های امنیتی منتشر میشوند آیا خرید لایسنس یکی از این برنامه ها برای مدت 1 سال در حال حاضر منطقیه یا خیر ؟ و چه تفاوتی از لحاظ قدرت و کارایی بین نسخه 2012 bitdefender با نسخه 2013 وجود داره یا همین طور نسخه 2013 با نسخه ای که در آینده عرضه خواهد شد ؟ آیا از این نظر یکسان خواهند بود ؟

- اگر قصد خرید total / internet security صرفا" تک کاربره را داشته باشیم بدر الکتریک فقط از طریق ایمیل لایسنس را برای خریدار ارسال میکنه و اگر بخواهیم که به صورت پکیج درب منزل بفرستند باید مثلا" intenet security با 1 سال اعتبار و 3 کاربره را بخریم .
نمیدونم چرا چندان اعتمادی به این نحوه فروختنشون ندارم .
به نظر شما کدوم را انتخاب کنم بهتره ؟ total security تک کاربره با قیمت 70 تومان را بردارم ( ارسال فقط به صورت لایسنس ) یا Internet security سه کاربره - 105 هزار تومان ( ارسال پکیج توسط پست / پیک موتوری ) به صورت شراکتی با 1 یا 2 نفر دیگه ؟

پیشایپش خیلی ممنون

xman681
24-01-2013, 12:50
از همین امروز قیمت total security با دو سال اعتبار تبدیل شد به 70 تومان :D

مرسی دوست من از جوابتون
3 تا سوال دیگه هم از خدمتتون داشتم که اگر لطف کنید و به اینها هم پاسخ بدید ..

- آیا درسته که محصولات Bitdefender با هر بار تعویض سیستم عامل به تعداد دلخواه باز هم قابل Register کردن هستند و license key اونها از کار نمیفته ؟ مسئول قسمت پشتیبانی فنی بیت میگفت مشکلی از این بابت وجود نداره و هر چند دفعه که دلتون خواست میتونید ویندوز عوض کنید و بعدش به راحتی دوباره فعال میشوند ( حتی تغییر هارد سیستم هم اشکالی پیش نمیاره )

- میخواستم بدونم با توجه به اینکه در اواخر ماه ژانویه هستیم و مطابق روال هر ساله کم و بیش تا 5,6 ماه دیگه ورژن 2014 سوییت های امنیتی منتشر میشوند آیا خرید لایسنس یکی از این برنامه ها برای مدت 1 سال در حال حاضر منطقیه یا خیر ؟ و چه تفاوتی از لحاظ قدرت و کارایی بین نسخه 2012 bitdefender با نسخه 2013 وجود داره یا همین طور نسخه 2013 با نسخه ای که در آینده عرضه خواهد شد ؟ آیا از این نظر یکسان خواهند بود ؟

- اگر قصد خرید total / internet security صرفا" تک کاربره را داشته باشیم بدر الکتریک فقط از طریق ایمیل لایسنس را برای خریدار ارسال میکنه و اگر بخواهیم که به صورت پکیج درب منزل بفرستند باید مثلا" intenet security با 1 سال اعتبار و 3 کاربره را بخریم .
نمیدونم چرا چندان اعتمادی به این نحوه فروختنشون ندارم .
به نظر شما کدوم را انتخاب کنم بهتره ؟ total security تک کاربره با قیمت 70 تومان را بردارم ( ارسال فقط به صورت لایسنس ) یا Internet security سه کاربره - 105 هزار تومان ( ارسال پکیج توسط پست / پیک موتوری ) به صورت شراکتی با 1 یا 2 نفر دیگه ؟

پیشایپش خیلی ممنون

سلام
فقط شرکت کسپراسکای هست که برای لایسنس خود شرایط بیخودی و مسخره ایجاد کرده است

لایسنس = بدون انقضا و بدون هیچ گونه محدودیتی به شما مجوز استفاده از نرم افزار مربوطه را به مدت مشخص اعطا میکند

همه نرم افزار های دنیا شامل این قانون بالا می باشند یا حداقل شرکت های معتبر

بیت هم مثل بقیه شرکت های حسابی شرایط قانونی را برای لایسنس خودش داره و این فقط فقط مربوط به شرکت روسی کسپراسکای هست

بدر الکتریک شرکت بزرگی هست که اعتبارش را به خاطر چندرغاز لایسنس مطمئنا خراب نخواهد کرد دوست عزیز پس با اطمینان خرید کنید

البته تا یکی دو هفته دیگه خودمون داریم یه فروشگاه عالی راه اندازی میکنیم که اگر دوس داشتی صبر کن تا اون موقع :n02:

قدرت سوییت ها در چند تا چیز خلاصه میشه

موتور
دیتابیس
ساختار ( هسته ) اصلی فایروال

اینها در نسخه 2014 مطمئنا تفاوتی نخواهد کرد شاید در حد چند درصد پس مشکلی برای امنیت شما نخواهد بود

البته شرکت های حسابی تر و آدم وار تر باید ارتقا به نسخه های جدید را به کاربر بدهند ولی خب اینجا هم بعضی از شرکت ها قر میاند

مثلا امسی سافت چه بخواهی چه نخواهی نسخه جدید را داخل آپدیت های رسمی میگذاره و کاربر نمیتونه ازش سرباز بزنه

توتال سیکیوریتی بیت - پیور کسپر - 360 نورتون و ... فقط برای سود بیشتر هست و هیچ مزیت امنیتی مناسبی برای ایرانیان نداره بیهوده پول خود را هدر ندهید دوست عزیز

اینترنت سکوریتی بیشتر نیاز نیست برای کاربران

حتی خیل زیادی از کاربران فقط آنتی ویروس براشون کافی هست

موفق باشید

saeid333
10-03-2013, 22:05
سلام
براي خريد ناد 32 چه شركتي رو پيشنهاد ميكنين با توجه به اينكه تو ايران نمايندگي نذاره
براي شبكه و كلاينت ميخوام
انتي هاي ديگم نميخوام
ممنون از كمكتون

Ali631
23-03-2013, 00:50
سلام
براي خريد ناد 32 چه شركتي رو پيشنهاد ميكنين با توجه به اينكه تو ايران نمايندگي نذاره
براي شبكه و كلاينت ميخوام
انتي هاي ديگم نميخوام
ممنون از كمكتون
سلام
معتبر ترینش به نظر شخصی من ایران ستاپ
من که نورتون ازش خریدم راضیم :n06:

TimeWarp
31-03-2013, 00:29
بابا ما اوست رو خریدیم 3 سال پیش فقط 12000 تومن.اون موقع کسپر 20 تومن بود. الان آدم قیمت ها رو نگاه میکنه(اونم فقط یک سال) سر گیجه میگیره. آنتی ویروس های رایگانم که اونجوری و نصبشونم سخته (مثل همون اوست رایگان که تمدید یک ساله میشه کرد):n21:
سر و کار منم همش فلشای آلوده هست و انواع ویروس های جور واجور.
ارزونترینش همون بیت دیفندر هست که تو سایت "رایان پویش" زده 36 تومن. سایته bitdefender.ir رو هم نتونستم باز کنم.
کلا طرف نود 32 هم نمیرم.:n15:

آنتی ویروسی می خوام که بشه رو نت آپدیتش کرد
در کل موندم چیکار کنم !:n28:

xman681
31-03-2013, 10:23
سلام
معتبر ترینش به نظر شخصی من ایران ستاپ
من که نورتون ازش خریدم راضیم :n06:

سلام

از کی تا حالا ایران ستاپ شده مرکز معتبر فروش آنتی ویروس اورجینال ؟؟!!!

بابا ما اوست رو خریدیم 3 سال پیش فقط 12000 تومن.اون موقع کسپر 20 تومن بود. الان آدم قیمت ها رو نگاه میکنه(اونم فقط یک سال) سر گیجه میگیره. آنتی ویروس های رایگانم که اونجوری و نصبشونم سخته (مثل همون اوست رایگان که تمدید یک ساله میشه کرد):n21:
سر و کار منم همش فلشای آلوده هست و انواع ویروس های جور واجور.
ارزونترینش همون بیت دیفندر هست که تو سایت "رایان پویش" زده 36 تومن. سایته bitdefender.ir رو هم نتونستم باز کنم.
کلا طرف نود 32 هم نمیرم.:n15:

آنتی ویروسی می خوام که بشه رو نت آپدیتش کرد
در کل موندم چیکار کنم !:n28:

Emsisoft Anti-malware هست فعلا هم قیمتش خیلی عالیه

فعلا 30 روز تست کن اگر تمایل به خرید داشتی پیغام خصوصی بده

TimeWarp
31-03-2013, 15:45
سلام

از کی تا حالا ایران ستاپ شده مرکز معتبر فروش آنتی ویروس اورجینال ؟؟!!!

Emsisoft Anti-malware هست فعلا هم قیمتش خیلی عالیه

فعلا 30 روز تست کن اگر تمایل به خرید داشتی پیغام خصوصی بده

سیستم ویروسیه به همین علت نمی تونم سایتای آنتی ویروس ها رو باز کنم.:n28:
امکانش هست که یه جای دیگه قرار بدین ؟
بعد این آنتی ویروسه یا فقط ضد کرم و malware هست ؟

با تشکر:n16:

pedram_01
31-03-2013, 16:22

این انتی ویروس هست (یعنی فقط ضد کرم نیست همه نوع مخرب را میشناسد ) و یکی از بهتریناش هم هست دوموتوره یکی از موتور ها بیت دفندر میباشد و فارسی و واقعا پرقدرت و سریع هست

xman681
31-03-2013, 19:33

لینک های زیر را ببین میتونی دانلود کنی :

TimeWarp
01-04-2013, 13:55
لینک های زیر را ببین میتونی دانلود کنی :

رو ویندوز ایکس پی ، سرویس پک 2 نصب نمیشه ؟
میگه سرویس پک 3 و بالاتر .:n13:

xman681
01-04-2013, 15:10
رو ویندوز ایکس پی ، سرویس پک 2 نصب نمیشه ؟
میگه سرویس پک 3 و بالاتر .:n13:

سلام

این فایل را بگذار کنار فایل ستاپ آنتی ویروس و اجراش کن

از همون ابتدای نصب هم زبان فارسی را انتخاب کن

موفق باشید

pedram_01
14-04-2013, 01:12
سلام برای خرید انتی ویروس بین این 3 تا کدام رو پیشنهاد میکنید و لطفا با دلیل باشه

نود32 اینترنت سیکروبتی (اسمارت) نسخه 6 _ کاسپر اسکی 2013 اینترنت سیکروبتی _ بیت دفندر توتال سیکروبتی 2013

xman681
14-04-2013, 11:59
سلام برای خرید انتی ویروس بین این 3 تا کدام رو پیشنهاد میکنید و لطفا با دلیل باشه

نود32 اینترنت سیکروبتی (اسمارت) نسخه 6 _ کاسپر اسکی 2013 اینترنت سیکروبتی _ بیت دفندر توتال سیکروبتی 2013

Bitdefender Internet Security

TimeWarp
14-04-2013, 23:29
سلام
من می خوام Bitdefender ANTIVIRUS PLUS 2013 رو بخرم. سیستم هم اصلا به نت وصل نمیشه مگر برای آپدیت خود آنتی ویروس. فقط برای اسکن حافظه های جانبی که به سیستم وصل میشن ، مثل دی وی دی ها یا هارد ها و فلش ها می خوام ازش استفاده کنم.به نظرتون کفایت میکنه؟

faraways
15-04-2013, 15:53
سلام

من میخوام لایسنس kasper sky pure 3 رو از نوع oem بخرم

به یک نفر دیگه نیاز هست

اگه کسی میخواد بخره پ.خ بده تا جیزییات براش ارسال بشه

ممنون

tiraxtork
30-06-2013, 20:09
e scanچطوره؟

pedram_01
01-07-2013, 00:01
e scanچطوره؟

انتی ویروس خیلی خوبیه

vahid_crab708
19-07-2013, 05:16
با سلام خدمت شما
من اینترنت سکوریتی اوریجنال آویرا با گارانتی مروارید اسپیرو دارم اگر خواستید پ.خ کنید

promaproma
19-07-2013, 06:42
کلا کسی نمیگه کدوم آنتی ویروس یهتره. هر کسی حرف خودشو میزنه. او سایت های خارجی بیتدفنر جزو 3 رتبه ی اول هست بعد دوستمون میگه به درد نمیخوره.

معلوم نیست کی راست میگه. توصیه میکنم صرفا به سایت های معتبر خارجی مراجعه کنید تا بدونین بهترین انتی ویروس سال چیه

mohammad_87
23-07-2013, 15:20
سلام
در خرید لایسنس ارجینال،چه فرقی بین سه لایسنس یک کابره یک ساله و یک لایسنس سه کابره یکساله هست؟البته از نظر قیمت مطمئنا دومی بصرفه تره ولی در دومی یک لایسنس فروخته میشه.
به لحاظ محدودیتها چه فرقی با هم دارند و اصلا تفاوتی بینشون هست؟

arfnpm
23-07-2013, 20:04
سلام
در خرید لایسنس ارجینال،چه فرقی بین سه لایسنس یک کابره یک ساله و یک لایسنس سه کابره یکساله هست؟البته از نظر قیمت مطمئنا دومی بصرفه تره ولی در دومی یک لایسنس فروخته میشه.
به لحاظ محدودیتها چه فرقی با هم دارند و اصلا تفاوتی بینشون هست؟

همه اش بستگی به شرکت آنتی ویروس داره

برخی مانند امسی سافت هنگام فعال شدن اولی بقیه هم فعال میشن برخی چند روز بعد اگه فعال نشده باشن فعال میشن
برخی محدودیت جابه جایی دارند و نمیتونید زیاد ویندوز عوض کنید برخی ندارن.

mohammad_87
23-07-2013, 23:55
همه اش بستگی به شرکت آنتی ویروس داره

برخی مانند امسی سافت هنگام فعال شدن اولی بقیه هم فعال میشن برخی چند روز بعد اگه فعال نشده باشن فعال میشن
برخی محدودیت جابه جایی دارند و نمیتونید زیاد ویندوز عوض کنید برخی ندارن.
ممنونم.حالا یک شرکت رو در نظر بگیرید و تفاوتها رو در یک شرکت بیان کنید:
تفاوت یک لایسنس سه کاربره با سه لایسنس یک کاربره در یک شرکت چیه(مثلا برای بیت دیفندر)

xman681
24-07-2013, 01:34
ممنونم.حالا یک شرکت رو در نظر بگیرید و تفاوتها رو در یک شرکت بیان کنید:
تفاوت یک لایسنس سه کاربره با سه لایسنس یک کاربره در یک شرکت چیه(مثلا برای بیت دیفندر)

سلام
من از بقیه شرکت ها اطلاع دقیقی ندارم ولی برای امسی را خدمتتون عرض میکنم

شما وقتی سه تا لایسنس تک کاربره داشته باشید

اونها با هم هیچ ارتباطی ندارد هر کدوم را هر موقع دوس داشتید فعال میکنید و ازشون استفاده میکنید

ولی وقتی شما یک لایسنس سه کاربره دارید هر موقع کاربر اول فعال شد از اون دو کاربر دیگه هم فعال می شود در واقع شما باید هر سه کاربر را همزمان فعال کنید

holyboy
25-07-2013, 10:09
سلام نظرتون راجع به اف سکیور چیه؟از کجا میشه خرید؟

xman681
25-07-2013, 12:43
سلام نظرتون راجع به اف سکیور چیه؟از کجا میشه خرید؟

سلام قبلا به شما جواب دادم عزیز

آنتی ویروسی عالیه

از دورانتاش میتونی خرید کنی

موفق باشید

shadab65
17-12-2013, 18:08
پاندا نرم افزار متوسط رو به بالا هستش ، زمانی خیلی بی نقص بود اما این روزها کمی فاصله گرفته با دو سال پیش اما بازهم به امتحان کردنش می ارزه
سایت اصلی پاندا 60% تخفیف گذاشته ، می تونید بخریدش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

akbarfdhjf
31-12-2013, 09:49
بچه ها آنتی ویروس ایرانی پادویش رو هم امتحان کنید،خیلی عالی شده،هم سرعتش رفته بالا وهمچنین فایرووال هم داره و شخصا خودم یه تست خونگی انجام دادم از 30 تا ویروس تونست25 تاشو شناسایی کنه و پاک کنه.از این آنتی ویروس حمایت کنید بچه ها تا پیشرفت کنه.
آدرس نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peyman_nn
31-12-2013, 11:23
سلام
بنده هم فروشنده لاینسس هستم
از سال 2006 هم تو این سایتم
اگر خواستید ایمیل بزنید
serial_pn@yahoo.com

در ضمن از مدیران عذر میخام
قصدم تبلیغات نیست چون این کار در بازارچه سایت خلاف قوانینه

arfnpm
23-04-2016, 21:38
درود