PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : --=|>آگرین اولین نرم افزار دانلود منیجر ایرانی(نسخه 1.1 ویندوز،مک،لینوکس و اندروید)

عــــلی
25-04-2012, 12:48
بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.
همانطور که قول داده بودیم نسخه ای از آگرین را با تغییرات بسیار زیاد منتشر خواهیم کرد و امروز این نسخه منتشر شده و شما میتوانید آنرا دانلود کنید. در این نسخه ما سعی کردیم امکانات بسیاری که در نسخه قبل داشتیم را برداریم و این امکانات را کم کم و بسته به سلیقه کاربران ایجاد کنیم.
امکانات این نسخه:
امکان دانلود و ذخیره لینک ها تا 8 کانکشن

قابلیت توقف و ادامه
گروه بندی
گرافیک بالای نرم افزار

-----

توجه:برای اجرای نرم افزار نیاز به نصب دات نت 4 می باشد اگر آن را در سیستم ندارید میتوانید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید.

لطفاً در بخش نظرات و پیشنهادات حتماً نظرات خود را برای بهبود هرچه سریعتر نرم افزار ما را یاری کنید... منتظر پیشنهادات شما هستیم.

دانلود آخرین نسخه نرم افزار مدیریت دانلود آگرین برای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصاویری از محیط نرم افزار در ویندوز:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصاویری از این نرم افزار در محیط مک و لینوکس:

تصاویری از محیط نرم افزار در محیط اندروید:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود آخرین نسخه مک و لینوکس
دانلود آخرین نسخه اندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایت سازنده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رفع باگ ها و مشکلات و ارائه پیشنهادات نرم افزار در این تاپیک. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق و سربلند باشید در پناه حق:11:.

YAHYA-PRO
25-04-2012, 13:19
علی جان لینک دانلودش کو پس ؟:20:

عــــلی
25-04-2012, 13:43
بنام خدا.
سلام.
باید صبر کنید.
چون من باید یه جایی به خصوصی لینک رو آپلود کنم.
ان شالله تا امروز آپلود میشه.
200 کلیوبایت بیشتر نیست.
تصاویری از محیط نرم افزار:

عــــلی
25-04-2012, 21:59
بنام خدا.
سلام.
دانلود نرم افزار در پست اول.

برای اجرا نیاز به نصب دات نت فرمورک 4 دارید.
دات نت 4 را از اینجا دانلود کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:11:.

YAHYA-PRO
26-04-2012, 00:10
تبریک میگم خیلی خوب کار کردین:11:

خودم همیشه با iDM این مشکل رو داشتم وقتی ادد میزنم فقط یه دونه لینک میشه اضافه کرد
برای شما چند میشه اضافه کرد خیلی با حاله

مشکلاتی که دیدیم
1- دکمه انصراف قسمت درج لینک کار نمیکنه:31:
2-وقتی دکمه توقف رو زدم یه بار صفحه خطا باز شد ولی دفعه بعدش درست شد (البته چند بار خطا پیش اومد)
عکس مربوط به خطا

3-چندین بار برنامه رو اجرا کردم خیلی از سی پی یو رو اشغال میکنه

پیشنهاداتم
برای ادامه کارتون حتما بیشتر روی ظاهر برنامه کار کنید

نوشته هایی که دورش خط کشیدم میشد تو یه خط باشه و فضای کمتری رو اشغال کنه

اگه میشه یه کاری کنید اندازه قسمتی که لینک های اضافه شده برای دانلود رو نشون میده دقیقا اندازه تعداد فایل ها باشه
اینجا میبینید که یه دونه لینک دانلود داریم ولی زیرش به اندازه 6 تا لینک دیگه خالی هست این جای خالی خیلی فضای برنامه رو اشغال کرده

همچنین این کارو برای مواقعی که بستن جزییات رو میزنیم انجام بدید

یه همچین حالتی بشه

خیلی خیلی معذرت اینجا پست دادم قسمت برنامه نویسی گشتم تاپیک نزده بودید:20:

and-roid2
26-04-2012, 10:10
معذرت میخوام این برنامه با چه زبانی ساخته شده؟

Rhodes
26-04-2012, 10:17
به به ... به به ....
عین idm سرعت رو میبره بالا ... ؟

asklt
26-04-2012, 10:23
معذرت میخوام این برنامه با چه زبانی ساخته شده؟

دات نت 4 :31:

عــــلی
26-04-2012, 22:13
بنام خدا.
سلام.
ممنون یحی گرامی بابت پیشنهاداتت.
در مورد سی پی یو باید بگم چون این نرم افزار با WPF نوشته شده و برای رندر از دایرکت ایکس استفاده میکنه طبیعیه که سرعت سی پی یو رو میگیره.شما اگه نرم افزار رو مینیمایز کنید میبینید که سی پی یو 0 درصد میشه.
در مورد اون که گفته بودید اونارو توی یه خط کنم یه جوری میشه اگه اینکارو کنم.فکر کنم بشه ایده بهتری داد.من خودمم دوست داشتم مثل آی دی ام نشه اون بخشش.
در مورد ایده های دیگت که گفتی فضا اشغال میکنه و این حرفا اجرا میشه انشالله چون ایده خوبیه.
دکمه انصراف ایناهم چون براش کد ننوشتم گفته بودم که بسیاری از جاهاش کار نمیکنه.فقط یه نسخه هست برای اینکه توسعه پیدا کنه.
تشکر از همه دوستان:11:.

YAHYA-PRO
26-04-2012, 22:49
خیلی عالی:10:
در مورد نوشته ها توی یه خط
توجهم رو این بود برنامه تون برای دانلود فایل ها مثل ای دی ام پنجره باز نمیکنه و تو خود مین برنامه شروع میکنه به دانلود
اگه پنجره باز میکرد خیلی قشنگترم بود نوشته ها تو چند خط
ولی دیدم خیلی شلوغ میشه همشون تو یه پنجره باشن:20:

عــــلی
27-04-2012, 05:04
بنام خدا.
سلام.

خیلی عالی:10:
در مورد نوشته ها توی یه خط
توجهم رو این بود برنامه تون برای دانلود فایل ها مثل ای دی ام پنجره باز نمیکنه و تو خود مین برنامه شروع میکنه به دانلود
اگه پنجره باز میکرد خیلی قشنگترم بود نوشته ها تو چند خط
ولی دیدم خیلی شلوغ میشه همشون تو یه پنجره باشن:20:
اره شلوغتر هم میشه.
از طرفی قراره یک تب برای ایندکس اصلی گذاشته بشه(یک تب اصلی همیشه توی اول باشه) و تمام فایل ها و تب های در حال دانلود رو توی اون فهرست کنه و نمایش بده و بشه مدیریت کرد روی دانلود ها و تب ها.اینطوری دیزاینش زیباتر هم میشه:46:.
ولی خوب.
این تغییرات کمی طول خواهد کشید تا ارائه یک نسخه.چون من به خاطر یه سری مشکلات الگوریتمی مجبور شدم پروژه رو از اول شروع کنم.
ان شالله ببینیم تا خدا چی میخواد.

asklt
27-04-2012, 10:04
به نظر من از همین ورژن های اولی که هست قابلیت دانلود از تورنت رو هم اضافه کن :20:

عــــلی
27-04-2012, 19:00
بنام خدا.
سلام.

به نظر من از همین ورژن های اولی که هست قابلیت دانلود از تورنت رو هم اضافه کن :20:
ان شالله به امید خدا این امکانات همه قرار هست در نرم افزار باشه.
از جمله دانلود راحت از سایت هایی که قابلیت ریزیوم ندارند مثل رپیدشر و فرشرد و....
تورنت و همچنین ترمیم لینک هایی که احتمال داره خراب دانلود شده باشن!!!
:11:.

عــــلی
08-05-2012, 15:06
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
یکی از ویژگیهایی که به دانلود منیجر اضافه شده است صفحه مدیریت دانلود هاست.
در این صفحه تصاویری کوچک از فایل های در حال دانلود وجود دارد که شما میتوانید دانلود هایتان را مدیریت کنید.

تصویر زیر:

همچنین تمامی باگ ها و مشکلات بخش دانلود نرم افزار درست شده و بسیاری از الگوریتم ها تغییر کرده.ان شالله در نسخه آزمایشی هیچ مشکلی نداشته باشیم:10:.
قول نمیدم.اما اگه خداوند متعال توفیق عنایت کنه تا کمتر از دو ماه دیگه یک نسخه آزمایشی تکمیل شده خدمت شما عزیزان ارائه خواهم کرد(در نسخه آزمایشی همه چیز کار میکند فقط باید بوسیله کاربران تست شود و اگر مشکل خاصی داشته باشد برطرف شود)

التماس دعای خیر.

عــــلی
29-05-2012, 18:17
بنام خدا.
سلام.
اومدم یکم دوستان در حالت انتظار رو از توی انتظار در بیارم.
قرار شد پروژه دوماه بعد ریلیز بشه.بلطف خدا من نمیدونم چرا اینقدر سریع داره پیش میره که انشالله اگه امام علی ع به ما توفیق عنایت کند تا روز تولد ایشان شاهد نسخه آزمایشی ریلیز شده و نصب بر روی ویندوز رو در سیسستم هاتون خواهی داشت.

قابلیت های این نسخه:
من قابلیت های کلیدی این نرم افزار رو میگم که در هیچ یک از دانلود منیجر ها ندیدم:
توی این دانلود منیجر من الگوریتم هایی طراحی کردم که بسیار سرعت بالایی در ذخیره و بازیابی داده ها خواهیم داشت.سرعتی که تصورش کمی سخته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1.امکان درج 50000 لینک در ثانیه(البته کسی حاضر نیست اینهمه لینک رو درج کنه ولی خوب سرعته دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
2.مدیریت کامل بر روی لینک ها از جمله حذف،ویرایش،جستجو،گروه بندی و ...
سرعت اونقدر بالاست که شما هیچ کاستی سرعت در نمایش داده ها نمیبینید.البته گرافیک نرم افزار قراره کمی بالا باشه اگه کارت گرافیکتون کم نیاره عالیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3.سیستم مدیریت کلیپبرد و لینک یاب سریع و سبد پرتاب لینک.
در این بخش توی قسمت کلیپ برد شما هر لینکی که کپی کنید رو درجا میتونید در فهرست درج کنید.حتی اگه لینک ها در یک صفحه HTML یا یک فایل مخفی شده باشن.
سبد پرتاب قسمتی هست که شما براحتی هرچه تمام تر میتونید لینک هاتونو از داخل مرورگر داخل سبد پرتاب درگ کرده و اونارو دانلود کنید.
4.امکان تغییر زبان و ساپورت کامل چپ چین و راست چی و تغییر پوسته نرم افزار.قابل توجه عزیزان هم باشه که انشالله در آینده قرار هست که روزهای عذاداری و محرم نرم افزار مشکلی پوش بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5.قابلیت درج پــروکسی و رابط کاربری و محدود کنده لینک و تکنیک های بالابردن سرعت دانلود در هر لینک جدا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یعنی شما هر لینکی که دوست داشتید رو میتونید به دلخواه تنظیم کنید.
6.ساپورت مرورگر ها..در حال حاضر فقط Internet explorer ساپورت میشود که در داخل منوی راست کلیک به ان اضافه میشود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7.و قابلیت های بسیار زیاد دیگر از جمله ذخیره لینک ها و بک اپ گیری و بردن انها در یک سیستم دیگر و ادامه دادن دانلود همان لینک ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
التماس دعای خیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عــــلی
04-06-2012, 00:33
بسم الله الرحمن الرحیم

نسخه آزمایشی نرم افزار آگرین به عنوان اولین نرم افزار مدیریت دانلود ایرانی برای فارسی زبانان ایرانی منتشر شد.هدف از تولید این نرم افزار با وجود نرم افزار های رقیب زیاد، به خودی خود نوعی رقابت محسوب شده زیرا این نرم افزار از توانایی های بسیاری برخوردار است و حتی در نسخه آزمایشی یعنی هنوز نسخه 1 آن وارد بازار نشده قابل رقابت با بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود جهان می باشد.

قابلیت های گفتنی نرم افزار:
کاملاً فارسی و راست به چپ بودن نرم افزار
سرعت بسیار زیاد نرم افزار در مدیریت لینک ها
بک آپ گیری از لینک ها.در این بخش میتوانید از لینک هایی که دوست دارید بک آپ تهیه کنید و اگر نیمه تمام باشند میتوانید انها را برده در یک سیستم دیگر و از ادامه دانلود کنید!
ساپورت تمامی لینک های موجود در اینترنت از هر نوع پسوند و پیشوندی
مدیریت کامل بر روی یک لینک از جمله رابط کاربری،محدود کننده،پروکسی و...
مدیریت کلیپبرد و لینک یاب حرفه ای و کاملاً پیشرفته که قادر است لینک های شما را از داخل یک متن درهم بیرون بکشد.
پشتیبانی مرورگر ها،(در حال حاضر فقط IE ساپورت میشود)
و...

از کاربران محترم خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه باگ یا مشکل انرا را برای ما گزارش کنند.در داخل نرم افزار از منوی راهنما با استفاده از گزینه تماس با ما میتوانید مشکلات نرم افزار را بیان کنید.نرم افزار کاملاً رایگان بوده و برای عموم قابل نمایش است.
تصویری از محیط نرم افزار:

لینک دانلود در پست اول. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

_H2_
11-06-2012, 09:15
سلام برادر ...
برنامه عزیز دلتان هم که تکمیل شد.

البته مدتها قبل هم که نسخه هایی حاضر کرده بودید ...
UI هم از نظر گرافیکی خیلی خوب است (ولی شاید چیدمان عناصر میشد بهتر باشد)

گرچه ایراد خاصی نیست و در مورد محصولات خود مایکروسافت هم تداخل استفاده از چند پلتفرم مختلف دیده میشود، بحرحال وابستگی هایی به کتابخانه های System.Windows.Forms و System.Drawing دیده میشود که با توجه به انتخاب پلتفرم WPF ، اگر قابلیت جایگزین شدن داشته باشد و کل طرح یک دست شود شاید بهتر باشد.

(((
یک مورد را هم پیشنهاد میکنم حتماً بررسی کنید و آن اینکه با این شیوه حفاظت از سورس باید کمی مراقب توابع API تان باشید (مانند موارد استفاده شده از کتابخانه kernel32)
ممکن است بعد از محافظت، عملکرد صحیح خود را از دست بدهند و شما در رایانه خود مشکلی نداشته باشید ولی در نسخه نهایی خطاهایی رخ دهد.
در صورت کشف مشکل احتمالی میتوانید آن را به کمک پرکردن ویژگی EntryPoint غnameغ از کلاس خصیصه DllImport حل کنید.
)))

حقیقتش خیلی وقت نکردم کار کنم:11:، ولی در چنددقیقه ای که کار کردم و چند موردی به مثل مشت نمونه خروار دیدم، مکانیزم ها به خوبی کار میکرد، انشاا... موفق باشید.

ضمناً اگر با فضای مطمئن آپلود و تغییر لینک(پس از بروزرسانی و تغییر نسخه) و... مشکلی داشتید و یا لینک جایگزین موازی میخواستید (Mirror) و صلاح دانستید یا نیاز داشتید، میتوانم فضای آپلود FTP از سرور خودم در اختیارتان بگذارم که در نهایت امر لینک های دانلودی شبیه این خواهید داشت:
(وگرنه که حذفشان میکنم)

Agrin (32-bit) Mirror

Agrin (64-bit) Mirror

Microsoft .NET Framework 4.0

Microsoft .NET Framework 4.0 Mirror

Windows Imaging Component (64-bit)

Windows Imaging Component (32-bit)

دوستمان علی آقا فراموش کردند، درجهت کمک به دوستان، یادآوری میکنم که شاید در سیستم عامل های قدیمی تر مانند XP ، قبل از نصب Framework4 نیاز به نصب WIC هم باشد که لینکش در فوق موجود است.
جمیعاً موفق باشید.

عــــلی
11-06-2012, 17:22
بنام خدا.

سلام برادر ...
برنامه عزیز دلتان هم که تکمیل شد.

البته مدتها قبل هم که نسخه هایی حاضر کرده بودید ...
UI هم از نظر گرافیکی خیلی خوب است (ولی شاید چیدمان عناصر میشد بهتر باشد)

گرچه ایراد خاصی نیست و در مورد محصولات خود مایکروسافت هم تداخل استفاده از چند پلتفرم مختلف دیده میشود، بحرحال وابستگی هایی به کتابخانه های System.Windows.Forms و System.Drawing دیده میشود که با توجه به انتخاب پلتفرم WPF ، اگر قابلیت جایگزین شدن داشته باشد و کل طرح یک دست شود شاید بهتر باشد.

(((
یک مورد را هم پیشنهاد میکنم حتماً بررسی کنید و آن اینکه با این شیوه حفاظت از سورس باید کمی مراقب توابع API تان باشید (مانند موارد استفاده شده از کتابخانه kernel32)
ممکن است بعد از محافظت، عملکرد صحیح خود را از دست بدهند و شما در رایانه خود مشکلی نداشته باشید ولی در نسخه نهایی خطاهایی رخ دهد.
در صورت کشف مشکل احتمالی میتوانید آن را به کمک پرکردن ویژگی Name از کلاس خصیصه DllImport حل کنید.
)))

جمیعاً موفق باشید.
سلام برادر بزرگوار.
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.به هر حال ما زیر دست استادانی مثل شما برنامه نویسی یاد گرفتیم.
من کتابخانه System.Windows.Forms رو برای استفاده از FolderBrowserDialog توی ریفرنس اضافه کردم و System.Drawing برای دریافت آیکن های فایل هایی که درج میشن.
در مورد پلتفرم حقیقتش این نسخه WPF هست و نمیتونه روی لینوکس و مک اجرا بشه.برای مک و لینوکس باید یه نسخه Win App که بزنم انشالله بعد از اینکه مشکلاتشو برطرف کردم و برنامه رو تکمیل کردم.
یعنی بخاطر همین Engine رو از UI جدا کردم که توی WinApp فقط روی فرمها و API ها تمرکز کنم.

قسمت آخر رو هم متوجه نشدم چون DllImport خصیصه نام نداره.چطوری اینکارو بکنم؟
در مورد اون مورد اخریه هم بعداً انشاالله با هم میحرفیم:46:.
یه دنیا ممنون.

_H2_
15-06-2012, 19:04
سلام

استاد چی، کشک چی؟!

...System.Drawing برای دریافت آیکن های فایل هایی که درج میشن ...
تابع System.Drawing.Icon.ExtractAssociatedIcon دات نت از تابع IntExtractAssociatedIcon در shell32 استفاده میکند (خروجی اش همان hIcon است) در پایان کار هم منابع را با DestroyIcon آزاد کنید... حدس میزنم بقیه اش برایتان کاری ندارد، مشکلی بود بفرمائید.

...System.Windows.Forms رو برای استفاده از FolderBrowserDialog توی ریفرنس اضافه کردم ...
برای این یکی هم میتوانید از تابع SHBrowseForFolder استفاده کنید، که بدلیل آنکه کمی پیچیده تر است، کد حداقلی اش را برایتان میگذارم، (این کد قابلیت توسعه بیشتری دارد)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مثل دیالوگ فایل میتوانید از کلاس فوق استفاده کنید.

...چون DllImport خصیصه نام نداره...
میبخشید، فراموشی و حواس پرتی من بود... شما باید در EntryPoint نام تابع مورد نظر را قرار دهید.
پست قبلی ویرایش شد.

در مورد پلتفرم هم منظورم پلتفرم نرم افزاری بود نه سخت افزاری.

میبخشید من هنوز نظر دادن غیر برنامه نویسی بلد نیستم ... ! :11:
پیشنهاد میکنم بقیه گپ های برنامه نویسی مان را در انجمن خودمان ادامه دهیم، تا تاپیک تان هم با این مباحث خراب نشود.

عــــلی
15-06-2012, 21:11
بسم الله الرحمن الرحیم.

رفع مشکلات و باگ ها، ارائه پیشنهادات و انتقادات نرم افزار آگرین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عــــلی
17-06-2012, 23:12
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام خدمت همه عزیزان سایت پی سی ورلد.
خسته نباشید.
ریلیز دوم نرم افزار آگرین به مناسبت بعثت رسول اکرم صلوات الله علیه آماده هست و میتونید از لینک زیر دریافت کنید:11:.
امکانات بزرگ اضافه شده در این نسخه:
1.دانلود آسان فایل های تورنت
2.دانلود آسان از سایت های Share در حال حاضر (4Shared و Mediafire)
3.برطرف سازی اکثر باگ ها و مشکلات از جمله خطا در ذخیره سازی داده ها و مشکل راست کلیک Internet Explorer و..
4.و امکانات بسیار دیگر
با تشکر و سپاس فراوان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عــــلی
05-07-2012, 02:14
بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.
طبق معمول بازم مناسبتی شد و بازم ما اومدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نیمه شعبان بر همه شما شیعیان امام عصر ع مبارک باد.
نرم افزار مدیریت دانلود آگرین ریلیز سوم نسخه آزمایشی آماده دانلود میباشد:
امکانات اضافه شده در این نسخه:
1.زمانبندی پیوند ها و صف.
2.اضافه شدن یک شیر دیگر(سایت Aparat)
3.ارسال فایل بین یک یا دو یا چند کامپیوتر از طریق شبکه و اینترنت.
4.نمایش بالن هنگام اتمام دانلود یا مواجه شدن دانلود با خطا.
5.رفع مشکل تماس با ما(آسان تر شده).
6.رفع مشکل پایین بودن سرعت گرافیک.
7.رفع مشکلات و باگ ها و امکانات بسیاردیگر.

ممنونم از امام زمان علیه السلام که این توفیق رو به بنده حقیر دادند که نرم افزار رو در روز تولد ایشون منتشر کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود نسخه x86 برای سیستم عامل های 32 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود نسخه x64 برای سیستم عامل های 64 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عــــلی
07-07-2012, 16:03
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام دوستان.
برای توسعه نرم افزار و پخش اون توی کل اینترنت نیاز به چندتا مترجم زبان داریم.
از دوستان بزرگوار خواهشمندم اگر در این زمینه میتونند کمک کنند برای من پیغام خصوصی بفرستند تا من نرم افزاری که بهشون توی زمینه ترجمه کمک میکنه رو بدم بعدش هم راحت میتونند باهاش متنها رو ترجمه کنند.
متنها کوتاه هستند و اصلاً جمله های طولانی و سخت نداریم.

کسی که ترجمه میکنه لطف بزرگی توی توسعه نرم افزار انجام میده و کمک بسیار بزرگی میکنه لذا برای قدردانی از زحمات مترجم نام اون در درباره ما نرم افزار قرار میگیره و وب سایت یا ایمیل اون هم در همون قسمت قرار داده میشه.

درحال حاضر کسانی که به زبان های عربی و انگلیسی مسلط هستند پیام بدند در غیر اینصورت هم پذیرفته میشه اشکالی نداره.دقت کنید نمیخوام دست و پا شکسته ترجمه بشه.یا یکی بیاد متن هارو توی گوگل بزنه یا توی نرم افزارهای مترجم بزنه و ترجمه کنه.چون میخوام ترجمه کامل و بدون نقص باشه و برای اون کشور که داره از نرم افزار استفاده میکنه عادی باشه و انگار نرم افزار رو کشور خودش زده.

لطفاً کسانی که میتونند کمک کنند این پیغام رو اطلاع رسانی کنند به دوست یا آشنایی که میشاسند که بتونه کمک کنه.
ممنونم از لطف شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا علی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

L u K e !
10-07-2012, 14:52
1 - طراحی : 0
2 - شما که طراحی بلد نویستین چرا از Wpf استفاده می کنید ؟
3 - به نظر من اگه واسه لینوکس می ساختی بهتر بود تو ویندوز دانلود منیجر های قویی وجود داره
4 - ولی در کل موفق باشی
( یه دوست قدیمی )

اسطقس
10-07-2012, 19:33
سلام عای آقا
من از شما بزرگترم ولی خیلی عقب ترم!
شمام که ما رو کمک نمیکنی و سوالات رو بی جواب میذاری!
من نرم ازارتون را دانلود نکردم چون هیچ جا ننوشتید که مزیت این نرم افزار بر IDM چی هستش
بهر حال وقتی انتخاب های دیگه ای وجود داره باید شما مشخص کنید که مزیت برنامتون چیه
ضمنا بنده به شما اعتماد دارم. کسائیکه شما رو نشناسن و اعتماد نداشته باشن چطوری باید اعتماد کنند که مثلا برنامه شما اطلاعات شخصی اونا رو برای شما ارسال نکنه؟
لطفا برای روشن شدن همه توضیح بفرمائید

عــــلی
11-07-2012, 10:35
بنام خدا.
سلام.

1 - طراحی : 0
2 - شما که طراحی بلد نویستین چرا از Wpf استفاده می کنید ؟
3 - به نظر من اگه واسه لینوکس می ساختی بهتر بود تو ویندوز دانلود منیجر های قویی وجود داره
4 - ولی در کل موفق باشی
( یه دوست قدیمی )

دوست عزیز و بزرگوار اینکه طراحیش زیبا نشده چندتا دلیل داره.اینکه من هنوز قصد ندارم روی طراحیش کار کنم چون فعلاً دارم فقط روی امکاناتش مانور میدم.ان شاالله در نسخه 1 طراحی کاملاً متحول میشه.
واسه لینوکس و مک و سیستم عامل های دیگه هم ان شالله میاد بیرون.

سلام عای آقا
من از شما بزرگترم ولی خیلی عقب ترم!
شمام که ما رو کمک نمیکنی و سوالات رو بی جواب میذاری!
من نرم ازارتون را دانلود نکردم چون هیچ جا ننوشتید که مزیت این نرم افزار بر IDM چی هستش
بهر حال وقتی انتخاب های دیگه ای وجود داره باید شما مشخص کنید که مزیت برنامتون چیه
ضمنا بنده به شما اعتماد دارم. کسائیکه شما رو نشناسن و اعتماد نداشته باشن چطوری باید اعتماد کنند که مثلا برنامه شما اطلاعات شخصی اونا رو برای شما ارسال نکنه؟
لطفا برای روشن شدن همه توضیح بفرمائید
سلام دوست عزیز.
بنده یه سوال از شما دارم.
چطور به اینهمه نرم افزار خارجی که روی سیستم شما نصب هست اعتماد میکنید.حالا به نرم افزار ایرانی که رسید حرفی میزنید که شاخ آدم بلند میشه(از قبل شاخ داشتیم:31:).
اطلاعات شخصی شما برای من طلبه برنامه نویس به چه دردی میخوره برادر؟
دوم اینکه نرم افزار شخصی نیست و برای سایت انجمن گفتگوی دینی اسک دین هست.
سوم اینکه نرم افزار تقریباً Open Source هست میتونید فایل هاشو درگ کنید توی رفلکتور و سورسشو ببینید و اگر چیز مشکوکی دیدید مارو هم بی خبر نذارید.
یا با نرم افزار هایی اونو مدیریت کنید.
خوبیت نداره آدم برای پشتیبانی از ایرانی اونم توی سال تولید ملی اینهمه وسواس نشون بده.
منم مثل همه برنامه نویس ها به کاربران احترام میذارم و اونارو دوست دارم و دوست دارم نیازهاشونو برطرف کنم.
من آینده خوبی در مورد این برنامه میبینم که با حمایت شماها پیشرفت میکنه.
موفق و سربلند باشید در پناه حق.

اسطقس
11-07-2012, 13:01
بنام خدا.
سلام.

دوست عزیز و بزرگوار اینکه طراحیش زیبا نشده چندتا دلیل داره.اینکه من هنوز قصد ندارم روی طراحیش کار کنم چون فعلاً دارم فقط روی امکاناتش مانور میدم.ان شاالله در نسخه 1 طراحی کاملاً متحول میشه.
واسه لینوکس و مک و سیستم عامل های دیگه هم ان شالله میاد بیرون.

سلام دوست عزیز.
بنده یه سوال از شما دارم.
چطور به اینهمه نرم افزار خارجی که روی سیستم شما نصب هست اعتماد میکنید.حالا به نرم افزار ایرانی که رسید حرفی میزنید که شاخ آدم بلند میشه(از قبل شاخ داشتیم:31:).
اطلاعات شخصی شما برای من طلبه برنامه نویس به چه دردی میخوره برادر؟
دوم اینکه نرم افزار شخصی نیست و برای سایت انجمن گفتگوی دینی اسک دین هست.
سوم اینکه نرم افزار تقریباً Open Source هست میتونید فایل هاشو درگ کنید توی رفلکتور و سورسشو ببینید و اگر چیز مشکوکی دیدید مارو هم بی خبر نذارید.
یا با نرم افزار هایی اونو مدیریت کنید.
خوبیت نداره آدم برای پشتیبانی از ایرانی اونم توی سال تولید ملی اینهمه وسواس نشون بده.
منم مثل همه برنامه نویس ها به کاربران احترام میذارم و اونارو دوست دارم و دوست دارم نیازهاشونو برطرف کنم.
من آینده خوبی در مورد این برنامه میبینم که با حمایت شماها پیشرفت میکنه.

سلام مجدد خدمت علی آقا
فکر میکنم همه خوانندگان از جمله شما بدونند چه فرقی بین یک نرم افزار خارجی و ایرانی وجود داره.
البته خارجی های ایرانیزه شده هم در حالتی بین این دو تا قرار دارند
من شما رو از سایت اسک دین میشناسم و این سوالم رو برای کاربر نوعی پرسیدم.
برای یک کاربر نوعی اهمیتی نداره که مایکروسافت اطلاعات شخصیش رو بدزده چون از اونا نمیتونه هیچ استفاده ای علیه کاربر انجام بده و ضمنا در هیچ کجای دنیا بعد از گذشت سالها استفاده از انواع محصولات مایکروسافت هیچ نشونه ای از سوء استفاده این شرکت از اطلاعات کابرانش بدست نیومده. اما برای کاربر نوعی ایرانی که نمیدونه پشت پرده پرده طراحی یک نرم افزار خاص چی میگذره، شرایط متفاوتی وجود داره.
بهتره کمی واقع بین باشیم و نخواهیم تا دیگران به پرسش های سخت ما جواب بدهند. نمیدونم با بازی اینترنتی "تراوین" آشنائی دارید یا که خیر. برای این بازی بات ها و برنامه ها جانبی زیادی وجود داره که استفاده از اونا غالبا تقلب حساب میشه. یکی از این نرم افزارها که ایرانی هم بود اطلاعات کاربری شخص استفاده کننده را به برنامه نویس اراسل میکرد. این چیز پیچیده ای نیست که من نوعی ایارنی بخوام اطلاعات شخصی یک هموطن دیگم رو بدست بیارم درحالیکه اطلاعات شخصی یه نفر تو برکینوفاسو اهمیتی برام نداشته و نخواهد داشت.
دوست عزیزم برنامه ایکه قراره در ماه محرم سیاه پوش بشه نمیتونه ابزار قابل اعتمادی برای اکثر کاربران اینترنت ایرانی باشه
اگر حرف من رو نمیپسندید بهتر است این خرده را مسئولین ایرانی هم بگیرید. کسی نیست که در مورد ایرنتنت ملی، ایمیل ملی و حتی سیستم عامل ملی چیزی نشنیده باشه. بله پشت همه اینها کشورهایی چون آمریکا قرار داره و طبیعتا اگر ما احتمال بدیم اونا از اطلاعات ما سوء استفاده میکنند مجبوریم خودمون همه چی رو بصورت ملی ایجاد کنیم تا از محصولات اونا بی نیاز بشیم.
اما بدا به روزگاری که برای کاربر نوعی ایرانی شرکت هائی چون مایکروسافت، گوگل، یاهو و ... قابل اعتماد تر از مسئولین داخلی ما باشند

جواب سوال دوم هم ندادید که این برنامه چه مزیتی نسبت به IDM که جزء برنامه های خارجی ایرانیزه شده هست داره
پ.ن: ایرانیزه شدن بمعنی داشتن نمایندگی در ایرانه . در حالیکه مثلا محصولات شرکت adobe نه تنها در ایران نمایندگی ای نداره بلکه اصولا ساکنان ایران حق استفاده از محصولات این شرکت را نداشته و مورد تحریم قرار گرفته اند.

عــــلی
11-07-2012, 14:46
بهتره کمی واقع بین باشیم و نخواهیم تا دیگران به پرسش های سخت ما جواب بدهند. نمیدونم با بازی اینترنتی "تراوین" آشنائی دارید یا که خیر. برای این بازی بات ها و برنامه ها جانبی زیادی وجود داره که استفاده از اونا غالبا تقلب حساب میشه. یکی از این نرم افزارها که ایرانی هم بود اطلاعات کاربری شخص استفاده کننده را به برنامه نویس اراسل میکرد. این چیز پیچیده ای نیست که من نوعی ایارنی بخوام اطلاعات شخصی یک هموطن دیگم رو بدست بیارم درحالیکه اطلاعات شخصی یه نفر تو برکینوفاسو اهمیتی برام نداشته و نخواهد داشت.

جواب سوال دوم هم ندادید که این برنامه چه مزیتی نسبت به IDM که جزء برنامه های خارجی ایرانیزه شده هست داره

بنام خدا.
سلام.
در مورد بازی تراوین که فرمودید باید خدمت شما عرض کنم نه من این بازی رو انجام ندادم.اما اینکه اطلاعات کاران به جاسوس ارسال شده تقصیر خود کاربره که دوست داشته کار تقلبی انجام بده.
از طرفی شما با یه نرم افزار ساده فیدلر براحتی متوجه میشید که نرم افزار ها چه اطلاعاتی از اینترنت ردو بدل میکنند.اگر خیلی وسواس دارید میتونید نرم افزار بنده رو هم تست کنید.
بنده هرگز دوست ندارم 6 ماه زحمت شبانه روزمو اینطوری بر باد بدم که توی اینترنت بزنن نرم افزار آگرین به عنوان جاسوس شناخته شد.این بنظرتون مسخره نیست؟این نرم افزار بیش از هزاران خط کد نوشته شده و براش زحمت بسیار کشیده شده اما اون نرم افزار تراوین شاید فقط چند خط کد نوشته شده باشه پس برای مالکش فرقی نمیکنه که بخواد اینکارو انجام بده و فردا نام ننگی برای نرم افزارش بزنند.

اما در مورد مزیت هاش نسبت به IDM.
1.شما اگه بخوهید صد تا لینک رو از توی کلیپبرد در IDM دخیره کنید چطوری اینکارو انجام میدید؟در صورتی که IDM هر بار که بخواهید لینک درج کنید فقط 1 لینک میتونید درج کنید.
2.IDM تورنت دانلود نمیکنه.
3.جستجو نداره و همیشه برای درج لینک باید اون پنجره درج لینکشو باز کنید.اما توی آگرین لینکی رو توی کلیپبرد هست و فقط با فشردن دکمه غلطک ماوس روی کادر متن جستجو و زدن Play بلافاصله لینک شروع میشه.
4.توی IDM اگه بیش از 1000 تا لینک اضافه کنید کم میاره اما توی آگرین هرچه قدر هم اضافه کنید آخ نمیگه و قادره 50000 لینک در ثانیه اضافه کنه.
5.مشکل صفهای IDM این هست که مثلاً من دوست دارم ساعت 5 صف شروع بشه و 6 ایست بشه و دوباره 7 شروع بشه و 8 تموم بشه(بی نهایت میتونید اضافه کنید و کاملاً دلبخواهی هست).IDM همچین کاری نمیتونه بکنه.فقط میتونی بهش بگی که هر دوساعت دوباره شروع کنه.
6.شما توی IDM نمیتونید برای هر لینک جداگانه پ ر و ک س ی و رابط کاربری بذارید.
7.شما توی IDM نمیتونید هرچقدر که دوست دارید برای لینکتون کانکشن بسازید.
8.شما توی آی دی ای نمیتونید راحت از سایت های شیر دانلود کنید یعنی لینک سایت مثلاً 4shared رو بدید و براتون دانلود کنه.
9.شما توی IDM نمیتونید بعد از اتمام دانلود یا صف سیستم رو Standby,Hibenate,Lock,LogOff و .. کنید.
10.شما توی آی دی ام نمیتونید تنظیمات یک لینک رو برای همه لینک ها ثبت کنید.
11.هنگام اتمام دانلود در آی دی ام همیشه پنجره اتمام دانلودش جلوی چشمه و اذیت کننده است ولی آگرین فقط یه بالن در پایین نشون میده که کاری به کارت نداره و ولش کنی خودش میره.
12.وقتی اینترنتت قطع بشه آی دی ام یه پیغام حاوی خطا میده و لینک رو متوقف میکنه اما آگرین توی تنظیماتش میتونی بگی تا بی نهایت سعی کنه.میتونی بگی چندبار سعی کنه و بعد متوقف کنه.مثلاً شب هنگام یه لینک رو گذاشتی رو دانلود اگه اینترنتت قطع و وصل بشه IDM خطا میده و قطع میشه اما آگرین خطا نمیده و دوباره سعی میکنه.
13.شما توی IDM نمیتونی بین دوتا کامیوتر فایل ارسال کنی.
14.شما توی IDM مدیریت کلیپبرد نداری.
15.شما توی IDM نمیتونی لینک هارو طوری ذخیره کنی که ببریش توی یک کامپیوتر دیگه بعدش ادامه بدی (بک آپ گیری کامل)
16.شما اگر توی IDM 100 لینک رو شروع بزنی 100 تا پنجره باز میشه اما توی آگرین صد تا تب توی خود نرم افزار باز میشه و اذیت کننده نیست و قابل مخفی شدن هست.
17.کاملاً راست به چپ و فارسی و گرافیک کاربر پسند و از همه مهمتر رایگان.
در ورژن بعدی ساپورت همه مرورگرها در آگرین خواهد آمد و مزیتش هم اینه که:
1.مروگرتون هنگ نمیکنه.
2.میتونید همون موقع انصراف بزنید که از خود مرورگر دانلود بشه.

البته در برخی از بخش های نرم افزار مشکلاتی هم داره که کمی سخت کرده کارو ولی با ایده کاربران این مشکلات به مرور برطرف میشه.هنوز ورژن 1 نیومده.

موفق و سربلند باشید در گناه حق.

nits
11-07-2012, 23:46
سلام
اول از همه خسته نباشید میگم به خاطر زحماتی که کشیدید و وقت با ارزشی که روی نرم افزارتون گذاشتید ...
اما در مورد مزیت های اون نسب به IDM باید بگم که بعضی مواردی که گفتین ، منظورم مزیتهای نرم افزارتون، چیزهایی هستن که اصلا مورد نیاز کاربر نیست ... مثلا :

1) یک فیلم True HD نهایت 50 گیگ حجمش هست و تقریبا 50 پارت 1 گیگ میشه ... خب کاربر یکی یکی لینکها رو روش کلیک میکنه واسه دانلود دیگه .. بستگی داره چه لینکی باشه
تازه شما میگید از 4shared نمیتونه دانلود کنه مگه مال شما میتونه ؟ 4shared که قبلیت resume نداره که ... یعنی هیچ کدوم از آپلودسنترها تا وقتی که اکانت پرمیومش رو خریداری نکردید نمیشه دانلود کرد و باید هر دفعه از اول دانلود بشه
2) من صد تا لینک رو بزارم واسه دانلود خب تنظیمات رو طوری اعمال میکنم که یکی یکی دانلود بشن فایلها ... یعنی از پارت 1 شروع بشه تا پارت 100 ... 1 شروع بشه بره 2 بعد بره 3 و ... اینکه همزمان چندتا فایل شروع میشه واسه دانلود دست خودتون هست
3) مرورگر من هیچ وقت ندیدم به خاطر IDM هنگ کنه ... یک نرم افزار سریع و کم حجم هست ...
4) منظورتون چیه نمیشه تورنت دانلود کرد ؟ اگه منظورتون فایلهایی هستن که پسوند torrent دارن ، خب میشه در بخش Option و در تب files type پسوند هر فایلی رو اونجا نوشت تا با IDM دانلود بشه
5)در مورد فارسی بودن IDM بگم که من هیچ وقت IDM رو با زبان فارسی استفاده نکردم ... نرم افزارها رو با همون زبان اصلی استفاده کنیم بهتر هست
6) IDM مگه ساپورت نمیکنه همه مرورگرها رو ؟ برای هر مرورگری هم یک افزونه ای داره که هر موقع مثلا این افزونه غیر فعال شد میتونید از سایتش فعال کنید ( IDM CC )
7) اینترنت من امروز چندین بار قطع شد ولی بعد از قطع شدن و وصل شدن چراغ مودم شروع به دانلود دوباره کرد ... من حتی میتونم فیلم هم بگیرم از محیط نرم افزار و بزارم براتون ... این وقتی هست که مجموعه ای لینکها در یک برنامه زمان بندی ( حالا زمان بندی هم نه ) در یک صف قرار میدید و IDM اتوماتیک وار شروع به دانلود میکنه ... حتی یوز و پسورد من روی مودم ست نشده و با کانکشن وصل میشم مثل خیلی ها ...
8)میشه در تنظیمات IDM این قابلیت رو که بعد از اتمام دانلود یک فایلی ، پنجره اتمام نشون داده نشه رو اعمال کرد
9) منظورتون چیه تنطیمات یک لینک رو برای همه لینکها نمیشه اعمال کرد ؟... خب من مثلا میخوام یک فیلم دانلود کنم و شامل 15 پارت با پسوند rar هست ، روی لینک اول کلیک میکنم برای دانلود و مسیری که میخوام ذخیره بشه رو مشخص میکنم ... نوبت لینک شماره 2 میرسه ... چون مسلما پارتهای این فیلم باید کنار هم باشه ، در پنجره دانلود IDM گزینه هست که میپرسه همین مسیر رو نگه داریم واسه ذخیره فایل یا نه ( دقیقا اینجوریه : این مسیر رو برای ذخیره فایلها به خاطر بسپار ) ... اینجوری فایلهای rar در همون پوشه ذخیره میشه
10)اخه اضافه کردن 1000 تا لینک چه کاریه ؟ !!! حالا اگه اضافه کردن هر لینک هم 3 ثانیه طول بکشه میشه 3000 ثانیه و تقریبا یک ساعت ...

فایلهای dlc هم میتونه دانلود کنه مرورگرتون ؟

عــــلی
12-07-2012, 09:46
بنام خدا.
سلام.
حرفا های شما متین منم نکاتی به آنها اضافه میکنم.
1.به نظرتون سخت نیست پنجاه با پنجره دانلود رو ببینید؟در مورد 4shared هم باید بگم که برای دانلود نیاز به ثبت نام داره.اینکه نرم افزار آگرین چطوری اینکارو میکنه بماند.اما شما اگه 50 تا فایل 4shared داشته باشی چطوری دانلود میکنی؟
در هر زمان فقط 1 دونه میتونی دانلود کنی باید صبر کنی یکی دانلود بشه و بعد یکی دیگه رو شروع کنی.اگه بخوای لینک هارو بذاری توی صف و تا صبح دانلود بشه چی؟آیا IDM میتونه از 4shared برات دانلود کنه؟برای دانلود از سایت های share باید حتماً با مرورگر وارد سایت بشید و کلی کلیک کنید تا آخرش لینکرو IDM بگیره و براتون دانلود کنه.ولی اگرین همون لینک html رو بدید خودش برات همه کارارو انجام میده و فایل رو دانلود میکنه.لینک هارو مستقیم نمیکنه اما خیلی کارو راحت تر کرده.
2.بله اینکارو هم میتونید بکنید.خیلی خوبه.
3.شما مرورگرتون چیه؟شاید سرعتتون بالاست.وقتی یک لینک توی مرورگر باز میکنید کمی هنگ میکنه تا IDM لینک رو چک کنه.
4.تورنت ها فقط پسوند torrent نیستند.شما برای دانلود لینک های تورنت باید از نرم افزار های مخصوص استفاده کنی.این فایل حاوی اطلاعاتی از سوی سرور هست که به وسیله شبکه کامپیوتر ها به هم متصل هستند و شما از طریق شبکه لینک هارو دانلود میکنی.IDM نمیتونه لینک های تورنت دانلود کنه میتونید تست کنید.
5.خوب همه مثل شما فکر نمیکنند.اکثر مردم علاوه بر اینکه دوست دارند نرم افزارشون ایرانی باشه دوست دارند به زبان خودشون ترجمه شده باشه تا از یه نرم افزار کرک شده خارجی و بیگانه استفاده نکنند.
6.من نگفتم IDM مرورگر هارو ساپورت نمیکنه اون قسمتی که گفتم مربوط به آپدیت جدید نرم افزار آگرین بود نه مزیت هاش نسبت به IDM.
7.شما کانکشنتون توی مودم تنظیم شده یا توی کامپیوتر؟اگر کانکشنتون توی مودم تنظیم شده باشه به این مشکل بر میخورید.البته من دیدم که اکثر مواقع کانکشن های معمولی هم با خطا مواجع میشن.
8.بله اما از کجا میخوای بفهمی که دانلودد تموم شده؟
9.خوب شما 5 تا پارت با آدرس درج کردی.فردای روز هاردت پر شد.اگر بخوای آدرسشونو عوض کنی چیکار میکنی؟دوباره باید 50 بار به هر کدومشون تک تک آدرس بدی.
10.به مرور زمان که لینک هاتون زیاد بشه با این مشکل موجه میشید مگر اینکه همش بخواهید لینک هارو حذف کنید.اگر یه روزی لازمتون بشه چی؟من به این مشکل بارها برخورد کردم.
البته این مشکلاتی بود که خود بنده و کسانی که اطافم هستند با IDM داشتند.
فایل dlc هم فرذق با فایل های دیگه نداره و راحت دانلود میشه مگر اینکه مثل تورنت باشه که داخلش لینکها ذخیره شده باشن.من از dlc چیزی نمیدونم به نظر میاد برای بازی ها باشه که اگر اینطور باشه راحت دانلود میشه و مشکلی نداره.

عــــلی
21-07-2012, 22:55
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
ماه مبارک رمضان بر همه روزه گیران و مسلمانان هستی مبارک باد.
هرچند کمی با تاخیر اما با شاهکاری جدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ورژن جدید آگرین در اختیار شما با امکانات:
1.ساپورت کلیه مرورگر ها و همه نرم افزار ها.
2.برطرف سازی اکثریت باگها توسط دوستان و بزرگواران.

دانلود نسخه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای سیستم عامل های 32 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود نسخه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای سیستم عامل های 64 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در پست بعدی آموزشی برای اینکار قرار میدم.

عــــلی
22-07-2012, 15:08
بسم الله الرحمن الرحیم. سلام دوستان و بزرگواران و کسانی که در حال استفاده از نرم افزار می باشند.
در این آموزش قصد دارم به شما بگویم که چگونه از این امکانات جدید آگرین استفاده کنیم.
امکانی که جدیداً در آگرین اضافه شده این است که شما دیگر نیاز ندارید دنبال لینک های ویدئو و فایل های خود بگردید.
وقتی در مرورگر خود آنها را باز میکنید آگرین برای شما صفحه ای نشان میدهد که آیا میخواهید با آگرین آن فایل را دانلود کنید یا خیر.
تب مرورگر ها در قسمت تنظیمات نرم افزار اضافه شده که میتوانید تنظیمات خود را با آن تطبیق دهید.
مانند شکل زیر که توضیح خواهیم داد:

قسمت اول پسوند های تحت پوشش است.
شما میتوانید پسوند های مورد نظر خود را درج و حذف کنید.هر یکی از این پسوند ها در مرورگر شما اجرا شوند آگرین به شما هشدار خواهد داد و به مرورگر اجازه بازکردن آنرا نمیدهد تا خودتان در آگرین انرا به مرورگر بسگارید.
دقت داشته باشید که برای ذخیره باید تنظیمات را ثبت کنید.
قسمت دوم نرم افزار های تحت پوشش هستند.یا همان مرورگر ها.من خودم سه تا مرورگر در این نرم افزار ثبت کردم.اگر مرورگر شما در لیست موجود نیست با زدن دکمه درج فایل انرا درج کنید.
دقت داشته باشید اگر مرورگر تیک نداشته باشد آگرین از آن چشم پوشی میکند.
اگر میخواهید همه فایل های اجرایی و همه از مرورگر ها و نرم افزار ها کار کنند.تیک همه فایل ها را چک کن را بذارید.
در تسک منیجر شما هر فایلی که اجرا باشد و بخواهد دانلود کند توسط آگرین چک میشود.
قسمت آخر که مهم است شما باید نگهبان را روشن کنید.دقت اگر آنرا روشن نکنید نرم افزار آگرین مرورگر ها را چک نمیکند.
اگر بر اساس پورت پیشفرض کار نکرد و روشن نشد.میتوانید پورت را بر اساس یک عدد تغییر دهید.
پس از اینکه روی روشن کردن نگهبان کلیک کردید.نرم افزار منتظر میماند تا یک لینکی از سمت مرورگر اجرا شود.
دقت داشته باشید کسانی که فایرفاکس دارند یا مرورگر هایی که ------ مستقل دارند باید تنظیماتی را انجام دهند تا کار کند که در آخر توضیح خواهیم داد.
پس از اینکه روشن شد و لینکی توسط مرورگر اجرا شد.
پنجره ای مانند شکل زیر در زیر مرورگر شما نمایان میشود:

اگر تعداد لینک رفته رفته بیشتر شود در لیست بالا اضافه خواهند شد و مثلاً اگر صد تا شوند شما میتوانید با زدن دکمه نمایش در پنجره درج لینک آنها را صف بندی یا گروه بندی کنید.
یا اینکه با زدن دکمه شروع همه باعث شروع شدن همه لینک ها شوید.
یا اینکه با زدن "انصراف همه" همه را حذف و به مرورگر بسپارید.
میتوانید با زدن دکمه "ذخیره همه" همه را ذخیره کنید.
برای تنظیمات فایرفاکس.
به قسمت تنظیمات آن بروید.از منوی فایفاکس گزینه Options سپس Advanced سپس Network سپس Setting و سپس گزینه Use system proxy setting را تیک گذاشته و ثبت کنید.
منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم.

دانلود نسخه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای سیستم عامل های 32 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود نسخه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای سیستم عامل های 64 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اسطقس
30-07-2012, 20:18
بنام خدا.
سلام.
در مورد بازی تراوین که فرمودید باید خدمت شما عرض کنم نه من این بازی رو انجام ندادم.اما اینکه اطلاعات کاران به جاسوس ارسال شده تقصیر خود کاربره که دوست داشته کار تقلبی انجام بده.
..............................
البته در برخی از بخش های نرم افزار مشکلاتی هم داره که کمی سخت کرده کارو ولی با ایده کاربران این مشکلات به مرور برطرف میشه.هنوز ورژن 1 نیومده.

موفق و سربلند باشید در گناه حق.

سلام مجدد به شما
قبلا هم گفتم و بازم میگم که بنده به شما اعتماد و اعتقاد کامل دارم و از سایت اسک دین شما رو میشناسم و اگر مساله ای مطرح میکنم برای خودم نیست بلکه کلیتا میگم
من خودم یه کمی سی شارپ یاد گرفتم و میدونم برای ساخت یه برنامه چقد باید فکر کرد و زحمت کشید
راستش من قبلا با یه دوست دیگری صحبت میکردم و اظهار تاسف کردم که شما در مورد نرم افزاری اینهمه وقت صرف میکنی که رقی جدی ای مثه IDM داره
ببین شما خوشبختانه اهل مطالعه و علم هستی. تو احادیث هم هست که مردم از چیزی که نمیشناسنش و نسبت بهش جاهلند میترسند
الان شما بیا بهترین سیستم عامل را هم بسازی و رایگان در اختیار ملت قرار بدی بازم مردم ترجیح میدن همون xp یا 7 را روی سیستمشون نصب کنن
اصلا هم نمیشه به کسی خرده گرفت
من خودم الان روی سیستمم xp دارم
برای من که سالها با این سیستم عامل کار کردم سخته که با 7 کار کنم
با xp کاملا راحتم و احساس نمیکنم که 7 چیز خاصی بمن بده که به این مهاجرت بیرزه
نرم ازفار شما هم همین حکم را داره. خیلی باید زحمت بکشید تا دیگران را تقاعد کنید تا از IDM کرک شدشون بگذرند و به نرم افزار شما روی بیارن
اینم اصلا مربوط به کیفیت نرم افزار شما نمیشه
من الان با نرم افزار تورنتم سرعت 12 را به زور میگیرم و لی با IDM با سرعت 18 دانلود میکنم. بنظر من IDM یک نرم افزار فوق العادس
البته اثبات شیء رفع ما ادا نمیکنه
ممکنه نرم افزار شما هم بسیار قابلیت های عالی ای داشته باشه ولی بفرض اگر من بدونم برنامه شما از کلاین تورنت من بهتر عمل میکنه قطعا برای این منظور ازش استفاده میکنم ولی بازم بعنوان دانلود منیجر حس میکنم نیازی ندارم که نرم افزارم را عوض کنم
داداش خودت میدونی که من هم خیلی بهت اعتقاد دارم هم اینکه خیلی ازت سوالاتی قبلا کردم ( من 2 بار بن شدم برای همین آی دی من برای شما آشنا نیست ) پس گمان نکن که حرفام خدائی نرکده نصیحته یا اینکه بخوام بگم من بهتر میفهمم
دارم حس یه مصرف کننده در برابر تولید کننده میگم
خیلی از مزیت هائیکه گفتی را IDM هم داره. شاید شما بدلیل اشتغالتون به ساخت این برنامه با IDM کار نکردید ( نسخه هی جدیدش را )
البته برای من نوعی که اینترنتم 128 هست چیزیکه خیلی مهمه اینه که سرعت 18 را برام میگیره و دومی هم اینکه واقعا قطعیش خیییییییییلی کمه
من دانلود منیجر های دیگه رو م امتحان کردم واقعا چرت بودن. نرم افزار شما رو هم بعد از پایان مدت اعتبار IDM نصب خواهم کرد ( من کرکش نکردم چون کومودو کرکش را ویروس تشخیص میده )
نمیدونستم که توانائی دانلود تورنت را هم داره
بی تعارف میگم که بنظرم خیلی با سواد میای که تونستی چنین نرم افزاری را طراحی کنی فقط بنظرم انتخابت خوب نبوده
کاش نیاز سنجی بهتری میکردی داداش.

ضمنا بعنوان کسیکه اطلاعات مذهبی بالا ولی اعتقادات مذهبی کمی دارم خدمتتون عرض میکنم بهتره که شخصیت علمیتون را با مذهبیتون خلط نکنید. میدونم که اینجا محل این بحث نیست ولی فکر میکنم اگر جنبه های مذهبیت رو برای خودت نگهداری و جنبه های فنیت رو بیشتر نشون بدی خیلی برای دیگران قابل لمس تر خواهی بود

بنظر من باید بیشتر به مسائل فنی نرم افزارت بپردازی. مثلا من میدونستم که محرم قراره سیاه پوش بشه ولی نمیدونستم تورنت هم دانلود میکنه. خب شما که اینقد زحمت کشیدی بهتره در یه پست بصورت دقیق و فنی همه جهات نرم افزارتون را معرفی میکردی. ضمنا اینقد مرحله به مرحله کردن انتشارش بعث میشه که اقبال بهش کمتر بشه و همه منتظر نسخه احتمالی بعدیش باشن. الان اگر قرار باشه 15 رمضان نسخه بعدی باشه و احتمالا عید فطر نسخه بعدی دیگه یه مقدار توجه ها کمتر میشه.
میدونم که بیانم کمی تلخ بود ولی دست خودم نیست. هرکاری میکنم ادبیاتم اینطوریه و اهل نوشابه باز کردن نیستم ( روی همین حسابم دو مرتبه بن شدم )
موفق باشی

عــــلی
01-08-2012, 01:22
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
دوست عزیز بنده بشما حق میدم و ازتون ممنونم که وقت گذاشتید و اینهمه تایپ کردید.
در مورد محرم اون فقط یه ایده بود و قراره بعداً اجرا بشه من چیزی رو به کسی تحمیل نمیکنم اون ایده اختیاری هست یعنی کسایی که دوست دارن محرم نرم افزار سیاه پوش بشه از این گزینه استفاده میکنن.
در مورد اینکه چه کسانی میخوان از IDM یا نرم افزار های دیگه استفاده کنن برای من مهم نیست.من برای کارم هدفی دارم و دارم توی کارم هم موفق میشم.چون کسانی که دارن از این نرم افزار استفاده میکنن بمن گفتن که یه حس افتخاری بهشون دست میده و این منو راضی میکنه.اونا بسیار به من میل میزنن و ایده ها و مشکلات نرم افزار رو میگن و من اونارو حل و اجرا میکنم.
منم کاربرای خاص خودمو دارم.اما کاربرایی که مثل خودم هستن.حرف همو میفهمیم.هموطن هستیم.برای کار هم ارزش فائلیم و از همدیگر حمایت مکنیم تا محتاج بیگانه نباشیم.من خودم خسته شدم از بس نرم افزار کرک شده استفاده کردم.آخه یه دانلود منیجر چی داره که داره دانه ای 45 هزارتومان به ملت فروش میره.درسته زحمت روش کشیده میشه...اما خوب ماکه کرکش میکنیم و طرفم راضی نیست که از نرم افزارش استفاده کنیم!!وقتی یه چیز رایگان و بصرفه هست...
موفق باشید.

اسطقس
01-08-2012, 01:28
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
دوست عزیز بنده بشما حق میدم و ازتون ممنونم که وقت گذاشتید و اینهمه تایپ کردید.
در مورد محرم اون فقط یه ایده بود و قراره بعداً اجرا بشه من چیزی رو به کسی تحمیل نمیکنم اون ایده اختیاری هست یعنی کسایی که دوست دارن محرم نرم افزار سیاه پوش بشه از این گزینه استفاده میکنن.
در مورد اینکه چه کسانی میخوان از IDM یا نرم افزار های دیگه استفاده کنن برای من مهم نیست.من برای کارم هدفی دارم و دارم توی کارم هم موفق میشم.چون کسانی که دارن از این نرم افزار استفاده میکنن بمن گفتن که یه حس افتخاری بهشون دست میده و این منو راضی میکنه.اونا بسیار به من میل میزنن و ایده ها و مشکلات نرم افزار رو میگن و من اونارو حل و اجرا میکنم.
منم کاربرای خاص خودمو دارم.اما کاربرایی که مثل خودم هستن.حرف همو میفهمیم.هموطن هستیم.برای کار هم ارزش فائلیم و از همدیگر حمایت مکنیم تا محتاج بیگانه نباشیم.من خودم خسته شدم از بس نرم افزار کرک شده استفاده کردم.آخه یه دانلود منیجر چی داره که داره دانه ای 45 هزارتومان به ملت فروش میره.درسته زحمت روش کشیده میشه...اما خوب ماکه کرکش میکنیم و طرفم راضی نیست که از نرم افزارش استفاده کنیم!!وقتی یه چیز رایگان و بصرفه هست...
موفق باشید.

[QUOTE=عــــلی;7
خواهش میکنم داداش
کاش بیشتر جوابم رو میدادی
دوس داشتم در مورد دانلود تورنت، تعداد دفعات انتشار، چرایی انتخاب فعالیت در این مورد و ... هم بگی
نه اینکه من بدونم بلکه برای اطلاع رسانی بهتر
راستش فکر کنم باید بیشتر خودت را ملزم به ارائه توضیحات فنی بدونی چون اگر چنین جوی ایجاد کنی خیلی انتقادات خوبی دریافت میکنی
خودت تو سایت برنامه نویس حضور فعال داری
مثلا میتونی بری تاپیک جناب ملکبان در مورد برنامه SpGen ایشون رو ببینی. من فکر میکنم ایشون 50 درصد نرم افزارشون رو براساس ایده کاربرها انجام دادن و الان یه نرم افزار ساده ولی خیلی کاربردی را ایجاد کرده که رقیب خیلی مشخصی نداره
راستش من الان شاید 20 درصد سی شارپ رو بلد باشم ولی 10 تا ایده دارم که یا نمونه نداره یا نمونه خوب نداره
شما که خیلی واردی حیفه که ایده های خوب نداشته باشی
بنظر من مثلا اگر بتونی قسمت تورنت برنامت را بعنوان یه برنامه جداگانه هم انتشار بدی احتمال موفقیت بالایی داره
مثلا بتونه کاری کنی سرورها امتیاز بیشتری را برای آپلود استفاده کننده از برنامت ثبت کنن. یعنی یه جوری فریبشون بده. بهرحال سرعت اینترنت تو کشور ما بگونه ای نیست که بتونی خیلی آپ کنیم و ضمنا بعضی سرورها ما رو تحریم کردن و مطمئنا چنین برنامه ای خیلی مورد اقبال قرار میگیره

بهرحال چون حس نمیکنم حرفام خیلی مهم باشه سعی میکنم دیگه فضولی نکنم
چون دو بار قبلا جواب سوالاتم را داده بودید حس کردم بهتره یه جوری براتون جبران کنم وگرنه دیگه مثه گدشته نیست که مرتب پست بدم. چون دیگه حوصله بن شدن را ندارم
موفق باشید

_H2_
01-08-2012, 01:42
سلام

خیلی باید زحمت بکشید تا دیگران را تقاعد کنید تا از IDM کرک شدشون بگذرند و به نرم افزار شما روی بیارن
وقتی منفعتی ندارد، اصلاً چرا باید متقاعد کنند؟!

شخصاً مکرر دنبال نسخه های رایگان مستحکم و مناسب گشتم بطوریکه الآن تعداد زیادی از برنامه هایی که استفاده میکنم رایگان است.
مدتها است خودم را از شر نصب و از کار افتادن و یافتن کرک و... تعداد زیادی برنامه های عمومی و تخصصی راحت کرده ام، ازجمله:
Winzip, Winrar, VMware, ExchangeServer, MagicISO, CuteFTP, Nero, Reflector, Macafee, Video-Players و... و....
همیشه آخرین نسخه نمونه رایگان آن هم از سایت تصلی دانلود و استفاده میکنم.
جالب آنکه در برخی موارد هم نسخه های رایگان عملکرد بهتری هم دارد.
...
حتی به جای Photoshop هم تاجایی که بتوانم و جواب دهد تلاش میکنم از برنامه رایگان Paint.Net استفاده میکنم (تا عادت کنم) گرچه در حد Photoshop نیست و بی نیاز نمیکند.
برای ویندوز و برنامه تخصصی VS و... هم ماه هاست از نسخه های رایگان پیش تولید Win8 و VS2012 استفاده میکنم...
و...
و...
البته پیش هم آمد که برنامه رایگانی مثل FlashGet را نصب کردم، خوب هم بود ولی من خوشم نیامد و آن را در حد جایگزینی با IDM نیافتم و بیخیالش شدم...

ولی واقعا اگر نرم افزار مستحکم و خوب رایگانی پیدا کنم که کارم را انجام دهد، بیخیال برنامه پولی میشوم که سالها با آن کار کرده ام.
درواقع منظورم آن است که برخی هم واقعاً دنبال فرصت های خوب در برنامه های رایگان میگردند.

البته الآن هم قصد طرفداری از این دوستمان را ندارم، حتی خودم هم برنامه ایشان را استفاده نکردم و وقت نکردم درست هم نگاه کنم. (بیشتر بدلیل آنکه IDM جز برنامه هایی بوده که قانونی و رسمی لایسنزش را خریدم)
ولی هدفم بیشتر حمایت از ذات تفکر و نهضت اپن سورس و محصولات رایگان است.

جمیعاً میبخشید و موفق باشید.

اسطقس
01-08-2012, 01:55
سلام

وقتی منفعتی ندارد، اصلاً چرا باید متقاعد کنند؟!

شخصاً مکرر دنبال نسخه های رایگان مستحکم و مناسب گشتم بطوریکه الآن تعداد زیادی از برنامه هایی که استفاده میکنم رایگان است.
مدتها است خودم را از شر نصب و از کار افتادن و یافتن کرک و... تعداد زیادی برنامه های عمومی و تخصصی راحت کرده ام، ازجمله:
Winzip, Winrar, VMware, ExchangeServer, MagicISO, CuteFTP, Nero, Reflector, Macafee, Video-Players و... و....
همیشه آخرین نسخه نمونه رایگان آن هم از سایت تصلی دانلود و استفاده میکنم.
جالب آنکه در برخی موارد هم نسخه های رایگان عملکرد بهتری هم دارد.
...
حتی به جای Photoshop هم تاجایی که بتوانم و جواب دهد تلاش میکنم از برنامه رایگان Paint.Net استفاده میکنم (تا عادت کنم) گرچه در حد Photoshop نیست و بی نیاز نمیکند.
برای ویندوز و برنامه تخصصی VS و... هم ماه هاست از نسخه های رایگان پیش تولید Win8 و VS2012 استفاده میکنم...
و...
و...
البته پیش هم آمد که برنامه رایگانی مثل FlashGet را نصب کردم، خوب هم بود ولی من خوشم نیامد و آن را در حد جایگزینی با IDM نیافتم و بیخیالش شدم...

ولی واقعا اگر نرم افزار مستحکم و خوب رایگانی پیدا کنم که کارم را انجام دهد، بیخیال برنامه پولی میشوم که سالها با آن کار کرده ام.
درواقع منظورم آن است که برخی هم واقعاً دنبال فرصت های خوب در برنامه های رایگان میگردند.

البته الآن هم قصد طرفداری از این دوستمان را ندارم، حتی خودم هم برنامه ایشان را استفاده نکردم و وقت نکردم درست هم نگاه کنم. (بیشتر بدلیل آنکه IDM جز برنامه هایی بوده که قانونی و رسمی لایسنزش را خریدم)
ولی هدفم بیشتر حمایت از ذات تفکر و نهضت اپن سورس و محصولات رایگان است.

جمیعاً میبخشید و موفق باشید.

سلام به شما
من متوجه منظوزتون نشدم
خب اگر کاربر متقاعد نشه که استفاده نمیکنه
چه برنامه شما رایگان باشه چه نباشه در هر حال دوست دارید مورد استفاده قرار بگیره
متاسفانه تو کشور ما بازاریابی یا بصورت خالی بندی و فریب است یا بصورت میخوای بخواه نمیخوای نخواه
در حالیکه مایکروسافت با اون عظمتشم میاد منت کاربرهاشو میکشه
بهرحال بنظر من همه چیز تو دنیا وابسته به اقبال مردمه. البته جو این فروم بگونه ایه که حرف شما درسته و مثلا اگر یکی بیاد بگه اینجا ایراد داره میگن داداش مفتیه خوبت نیست بسلامت!!!
در حالیکه بهترین نرم افزارها و سایت ها بدون اقبال مردم هیچی نیستن
این اقبال و توجه مردمه که به امور معنا و ارزش میده

asklt
09-08-2012, 02:48
سلام ببخشید من وقتی میخوام دانلود کنم لینک ریدایرکت میشه رو یک سات دیگه و لینک دانلود نماید !!!
میشه لینک دانلود رو عوض کنید ؟

عــــلی
10-08-2012, 12:31
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
میتونید از لینک های زیر دانلود کنید:

دانلود نسخه x86 برای سیستم عامل های 32 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود نسخه x64 برای سیستم عامل های 64 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

habo
20-08-2012, 19:43
با سلام
ممنون از نرم افزار خوبتون
میخواستم بدونم چطوری میشه با این نرم افزار فایلهای تورنت رو دانلود کرد؟؟؟من که هر کاری میکنم نمیشه
اگه میشه یه آموزش کامل در این مورد بذارین
سپاس

maxmin
29-09-2012, 14:49
با سلام و خسته نباشید در مورد برنامه خیلی خویبتان به نظر من افکت های جالبی توی برنامه دادید البته خوب کمی باعث افت سرعت ویندوز میشه ولی در کل جالبه
دو تا پیشنهاد :

1- شما می تونید یه امکان دیگه توی صف دانلود برنامه قرار بدید مث برنامه dap ؟!

توی DAP میشد تعریف کرد که تا زمانی که فایلی مربوط به یه صف تموم نشده صف دیگه ای شروع به کار نکنه
این زمانی کاربرد داره که سرعت اینترنت احتمال افت داره . اونوقت میتونیم از دانلود فایلهامون در صف مورد نظر تا حدودی اطمینان حاصل کنیم
البته یه مشکل پیش میاد اگه یه زمانی نشه فایل رو دانلود کرد اونوقت نمیشه بقیه صف ها رو دانلود کرد
ممنون میشم اگه ممکنه این امکان رو هم اضافه کنید فکر کنم تنها مزیت DAP به IDM همین امکانش بود و الا IDM که از DAP سرتره و البته برنامه شما که خیلی بهتر از این توتا برنامه است رایگان ایرانی و...

2- اگه زبان انگلیسی داشته9 باشه بد نیست
3- آیکون برنامه زیر کلمه الله بک گراند سفید می گذاشتین بهتر بود
سپاس

hamidreza2010
07-10-2012, 02:36
سلام دوستان
من از همون روزی که آگرین منتشر شد ازش استفاده کردم حتی چند مدت پیش خیلی با علی آقا در ارتباط بودم کلی با هم سر باگ ها و اینکه چه امکاناتی رو اضافه کنه حرف زدیم(با فرم ارتباط توی خود برنامه).من چند بار به خودشم گفتم واقعا بهش و برنامش افتخار میکنم.کاملا جدی میگم و اصلا قصدم پاچه خواری و این حرفا نیس.من خیلی خیلی کم پیش میاد از برنامه های ایرانی استفاده کنم چون یا به درد نمیخورن یا پشتیبانی درست و حسابی ندارن.برنامه نویس کلی زحمت میکشه وقت میذاره وقتی میبینه کسی برنامش رو استفاده نمیکنه یا تعدادشون کمه دیگه بیخیال ادامه راه میشه.ولی آگرین یه چیز دیگست.کارش عالیه هر چند به پای idm نمیرسه ولی کارش حرف نداره.
دوستانی که میگن ما نمیتونیم از idm دل بکنیم و از آگرین استفاده کنیم باید بگم که خب همه که از idm استفاده نمیکنن.خیلی ها هستند که از اوربیت یا flash get یا.... استفاده میکنن که به نظر من حتی ارزش نصب کردن هم نداره چون من همه رو تست کردم هیچکدومشون به پای idm و آگرین نمی رسن.این افراد میتونن از آگرین استفاده کنن.
این برنامه نیاز به پشتیبانی ما ایرانی ها داره تا فردا بتونه یه برنامه بی نقص در بیاد که مردم کشورهای دیگه هم ازش استفاده کنن.وقتی ما ایرانی ها اینقدر آیه یاس میخونیم وای به حال بقیه کشورها.ماها اگه به علی آقا کمک کنیم وبهش ایده بدیم یا باگ هاش رو بگیم باور کنین خیلی برنامش پیشرفت میکنه و حتی میتونه از idm هم جلو بزنه.
در ضمن IDM تا حالا 6 نسخه فاینال داده با کلی Build مختلف و یه شرکت داره روش کار میکنه ولی آگرین تازه اول کاره و تا حالا یه نسخه فاینال هم نداده و کلی کار داره پس زود قضاوت نکنین و آگرین بتا 4 رو با IDM ورژن 6 مقایسه نکنید.
با تشکر

lvl@ster
08-11-2012, 17:29
استفاده از علایم و نشانه های مذهبی در یک برنامه ی فنی و مهندسی شده به نظر من اصلا و ابدا خوب نیست . نرم افزار قرانی نیست که برادر.
نرم افزار شما بسیار عالی است ولی IDM هم مزیت هایی دارد که نرم افزار شما ندارد ....

hamed29
08-11-2012, 22:03
میشه یه تصویر از محیط برنامه بگذارید؟

Elendil1
09-11-2012, 01:45
استفاده از علایم و نشانه های مذهبی در یک برنامه ی فنی و مهندسی شده به نظر من اصلا و ابدا خوب نیست . نرم افزار قرانی نیست که برادر.
نرم افزار شما بسیار عالی است ولی IDM هم مزیت هایی دارد که نرم افزار شما ندارد ....

به شدت تایید میشه .

اسطقس
09-11-2012, 20:03
با سلام
این مورد که بیان شده

و از طرف دوست دیگرمون تائید شده

به شدت تایید میشه .

را من قبلا خدمت ایشون عرض کردم ولی ایشون از مجوع نظرات من خیلی استقبال نکردند.

سلام مجدد به شما
......
راستش من قبلا با یه دوست دیگری صحبت میکردم و اظهار تاسف کردم که شما در مورد نرم افزاری اینهمه وقت صرف میکنی که رقی جدی ای مثه IDM داره
ببین شما خوشبختانه اهل مطالعه و علم هستی. تو احادیث هم هست که مردم از چیزی که نمیشناسنش و نسبت بهش جاهلند میترسند
الان شما بیا بهترین سیستم عامل را هم بسازی و رایگان در اختیار ملت قرار بدی بازم مردم ترجیح میدن همون xp یا 7 را روی سیستمشون نصب کنن
اصلا هم نمیشه به کسی خرده گرفت
من خودم الان روی سیستمم xp دارم
برای من که سالها با این سیستم عامل کار کردم سخته که با 7 کار کنم
با xp کاملا راحتم و احساس نمیکنم که 7 چیز خاصی بمن بده که به این مهاجرت بیرزه
نرم ازفار شما هم همین حکم را داره. خیلی باید زحمت بکشید تا دیگران را تقاعد کنید تا از IDM کرک شدشون بگذرند و به نرم افزار شما روی بیارن
اینم اصلا مربوط به کیفیت نرم افزار شما نمیشه
من الان با نرم افزار تورنتم سرعت 12 را به زور میگیرم و لی با IDM با سرعت 18 دانلود میکنم. بنظر من IDM یک نرم افزار فوق العادس
البته اثبات شیء رفع ما ادا نمیکنه
ممکنه نرم افزار شما هم بسیار قابلیت های عالی ای داشته باشه ولی بفرض اگر من بدونم برنامه شما از کلاین تورنت من بهتر عمل میکنه قطعا برای این منظور ازش استفاده میکنم ولی بازم بعنوان دانلود منیجر حس میکنم نیازی ندارم که نرم افزارم را عوض کنم
خیلی از مزیت هائیکه گفتی را IDM هم داره. شاید شما بدلیل اشتغالتون به ساخت این برنامه با IDM کار نکردید ( نسخه هی جدیدش را )
.....
البته برای من نوعی که اینترنتم 128 هست چیزیکه خیلی مهمه اینه که سرعت 18 را برام میگیره و دومی هم اینکه واقعا قطعیش خیییییییییلی کمه
من دانلود منیجر های دیگه رو م امتحان کردم واقعا چرت بودن.
......
ضمنا بعنوان کسیکه اطلاعات مذهبی بالا ولی اعتقادات مذهبی کمی دارم خدمتتون عرض میکنم بهتره که شخصیت علمیتون را با مذهبیتون خلط نکنید. میدونم که اینجا محل این بحث نیست ولی فکر میکنم اگر جنبه های مذهبیت رو برای خودت نگهداری و جنبه های فنیت رو بیشتر نشون بدی خیلی برای دیگران قابل لمس تر خواهی بود

بنظر من باید بیشتر به مسائل فنی نرم افزارت بپردازی. مثلا من میدونستم که محرم قراره سیاه پوش بشه ولی نمیدونستم تورنت هم دانلود میکنه. خب شما که اینقد زحمت کشیدی بهتره در یه پست بصورت دقیق و فنی همه جهات نرم افزارتون را معرفی میکردی.
..........
موفق باشی

xsaeidx2
26-12-2012, 13:30
سلام من رو ویندوز 8 نصب کردم عالیه ممنون ایا برای اپدیت به نسخه جدید از طریق خود برنامه امکان پذیره یا باید به این تاپیک مراجعه کنم؟

معنی پیغام خطا زیر چیه مث اینکه گاهی اوقات قاط میزنه

خطای زیر هنگام بارگذاری داده ها رخ داده است لطفاً آن را همراه با توضیح برای ما ارسال کنید:
Access to the path 'C:\Program Files\Agrin Download Manager\QueueInfoes.Agrin' is denied.
mscorlib
stack trace:
at System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath)
at System.IO.FileStream.Init(String path, FileMode mode, FileAccess access, Int32 rights, Boolean useRights, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, SECURITY_ATTRIBUTES secAttrs, String msgPath, Boolean bFromProxy, Boolean useLongPath, Boolean checkHost)
at System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode, FileAccess access, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, String msgPath, Boolean bFromProxy)
at System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode)
at Agrin_Engine.Businesses.SerializeStream.SaveSerial izeStream(String fileName, Object value)
at A.GXC.A(String , Object )
at Agrin_Engine.Helper.SaveDataHelper.SaveAllQueues()
at A.NNC.A()
at Agrin_Engine.Helper.MainApp.AddQueueInfo(QueueInfo info)
at A.GLC.A(QueueInfo )
at Agrin_Engine.Helper.MainApp.Load()
at A.SWB.A()
at Agrin_Download_Manager.Views.Windows.LoadingWindow .B()

arash-me
01-04-2013, 18:22
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام دوستان.
برای توسعه نرم افزار و پخش اون توی کل اینترنت نیاز به چندتا مترجم زبان داریم.
از دوستان بزرگوار خواهشمندم اگر در این زمینه میتونند کمک کنند برای من پیغام خصوصی بفرستند تا من نرم افزاری که بهشون توی زمینه ترجمه کمک میکنه رو بدم بعدش هم راحت میتونند باهاش متنها رو ترجمه کنند.
متنها کوتاه هستند و اصلاً جمله های طولانی و سخت نداریم.

کسی که ترجمه میکنه لطف بزرگی توی توسعه نرم افزار انجام میده و کمک بسیار بزرگی میکنه لذا برای قدردانی از زحمات مترجم نام اون در درباره ما نرم افزار قرار میگیره و وب سایت یا ایمیل اون هم در همون قسمت قرار داده میشه.

درحال حاضر کسانی که به زبان های عربی و انگلیسی مسلط هستند پیام بدند در غیر اینصورت هم پذیرفته میشه اشکالی نداره.دقت کنید نمیخوام دست و پا شکسته ترجمه بشه.یا یکی بیاد متن هارو توی گوگل بزنه یا توی نرم افزارهای مترجم بزنه و ترجمه کنه.چون میخوام ترجمه کامل و بدون نقص باشه و برای اون کشور که داره از نرم افزار استفاده میکنه عادی باشه و انگار نرم افزار رو کشور خودش زده.

لطفاً کسانی که میتونند کمک کنند این پیغام رو اطلاع رسانی کنند به دوست یا آشنایی که میشاسند که بتونه کمک کنه.
ممنونم از لطف شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا علی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا خسته نباشید بهتون میگم و دوست دارم کارتون جهانی بشه و ملیون ها کاربر داشته باشید.

ولی منم مثل بقیه دوستان نظرم اینه که علاوم ونشانه های مذهبی نذارین توی این نرم افزار همونطور که میبینین idm جهانی شده ولی شاید سازندش مسیحی یا ... باشه ولی چیزی توی نرم افزارش نیست بجز ابزار های دانلود برای جهانی شدنتون بهتره اینها نباشه:n12:

ehsanbh
12-04-2013, 14:44
احسنت.خیلی هیجان زده شدم .لطفا ادامه بدید .ان شا الله ورژنهای جدیدتر.

Beta
26-04-2013, 00:42
محیط برنامه خیلی سفیده،هیچی به خوبی دیده نمیشه.

amir000098
10-05-2013, 22:31
خسته نباشید...////:n01:

عــــلی
28-05-2013, 16:15
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

سلام من رو ویندوز 8 نصب کردم عالیه ممنون ایا برای اپدیت به نسخه جدید از طریق خود برنامه امکان پذیره یا باید به این تاپیک مراجعه کنم؟

معنی پیغام خطا زیر چیه مث اینکه گاهی اوقات قاط میزنه

خطای زیر هنگام بارگذاری داده ها رخ داده است لطفاً آن را همراه با توضیح برای ما ارسال کنید:
Access to the path 'C:\Program Files\Agrin Download Manager\QueueInfoes.Agrin' is denied.
mscorlib
stack trace:
at System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath)
at System.IO.FileStream.Init(String path, FileMode mode, FileAccess access, Int32 rights, Boolean useRights, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, SECURITY_ATTRIBUTES secAttrs, String msgPath, Boolean bFromProxy, Boolean useLongPath, Boolean checkHost)
at System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode, FileAccess access, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, String msgPath, Boolean bFromProxy)
at System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode)
at Agrin_Engine.Businesses.SerializeStream.SaveSerial izeStream(String fileName, Object value)
at A.GXC.A(String , Object )
at Agrin_Engine.Helper.SaveDataHelper.SaveAllQueues()
at A.NNC.A()
at Agrin_Engine.Helper.MainApp.AddQueueInfo(QueueInfo info)
at A.GLC.A(QueueInfo )
at Agrin_Engine.Helper.MainApp.Load()
at A.SWB.A()
at Agrin_Download_Manager.Views.Windows.LoadingWindow .B()

سلام دوست عزیز.
ممنون از اینکه گزارش کردید.
برای رفع خطای مورد نظر نرم افزار رو run as administrator اجرا کنید.روی ایکن نرم افزار راست کلیک و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید.

meysam6541
11-06-2013, 14:50
تشکر خوب بود.......

farhadpaye
23-06-2013, 16:10
ردیف بودش دستت درد نکنه

hosseinonline8000
24-07-2013, 21:46
آقا دستت درد نکنه بسیار کار جالبی کردید . برنامه های ایرانی کم پیش میاد نو آوری داشته باشن و کپی برنامه های خارجی نباشن

آگرین خیلی جالب بود انشاالله موفق باشید و ادامه بدهید ...

nasanhohaabi
31-07-2013, 11:38

عــــلی
16-12-2013, 18:22
بسم الله الرحمن الرحیم.سلام دوستان.
در حال طراحی نسخه جدید آگرین هستیم.

تصاویری از محیط آگرین 2014 برای بزرگ نمایی روی تصویر کلیک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنظر شما ایراد های این گرافیک چیه؟البته هنوز کامل نشده و اون فضاهای خالی قراره استفاده بشن...

dvb595959
16-12-2013, 18:30
برای دانلود شبانه و تنظیم برای اینکه در ساعت مشخصی شروع بع دانلود کنه و بعد از پایان دانلود خاموش کنه سیستم رو مشکلی نداره این نرم افزار؟؟؟؟؟ برای من دانلود شبانه اهمیت زیادی داره

عــــلی
16-12-2013, 18:37
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

برای دانلود شبانه و تنظیم برای اینکه در ساعت مشخصی شروع بع دانلود کنه و بعد از پایان دانلود خاموش کنه سیستم رو مشکلی نداره این نرم افزار؟؟؟؟؟ برای من دانلود شبانه اهمیت زیادی داره
نه توی صف بندی هیچ مشکلی نداره.ولی در حال حاضر نسخه ریلیز چهارم نرم افزار دارای باگهایی هست.که ان شالله در نسخه جدید سعی خواهیم کرد تمامی باگ ها رو برطرف کنیم.اما تا جایی که خودم همیشه باهاش دانلود میکنم توی بخش صف ها اصلاً باگ نداشته.
در اینجا میتونید در مورد صف ها اطلاعاتی داشته باشید(اموزش کار با صف). ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید.

dvb595959
16-12-2013, 18:48
تشکر علی جان
حالا یک سوال دیگه... اگه به هر دلیلی مثلا قطع شدن اینترنت دانلودها متوقف بشه بازم به کمک این برنامه میشه سیستم رو خاموش کرد؟؟؟ یعنی در صورت توقف دانلودها در هر صورتی سیستم رو خاموش کنه.

عــــلی
16-12-2013, 18:55
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

تشکر علی جان
حالا یک سوال دیگه... اگه به هر دلیلی مثلا قطع شدن اینترنت دانلودها متوقف بشه بازم به کمک این برنامه میشه سیستم رو خاموش کرد؟؟؟ یعنی در صورت توقف دانلودها در هر صورتی سیستم رو خاموش کنه.
توی بخش تنظیمات هر لینک یا هر صف میتونید بگید که مثلاً با 10 بار خطا دادن دیگه سعی در دانلود نکنه.اگر اینکارو بکنید و اینترنت قطع بشه تا 10 بار سعی میکنه و بعد از اتمام سعی سیستم رو خاموش میکنه.اما اگر دوست ندارید خاموش بشه میتونید گزینه بی نهایت رو بزنید اونوقت تا صبح صبر میکنه تا دانلودش کنه بعد از اتمام دانلود خاموش میکنه.هیچوقت هم خطاهاش به صورت مسج باکس ها و پنجره های ویندوز خسته کننده نیست.من این مشکل رو قبلاً با IDM داشتم هر وقت خطا میداد یه پیام میداد و باید حتماً میرفتی بهش میگفتی دوباره دانلود کن تا دوباره دانلود کنه.نمیدونم IDM برای این مشکل فکری کرده یا نه ولی خوب توی اگرین شما از این مشکلات نداری.اما خوب باگ های دیگه ای داره که اذیت کننده هست.مثلاً باید نرم افزار در حال حاضر run as admin بشه چون به پوشه ها و فایل های خودش نمیتونه دسترسی داشته باشه.

عــــلی
17-12-2013, 21:39
بسم الله الرحمن الرحیم
.سلام دوستان.
در حال طراحی نسخه جدید آگرین هستیم.

تصاویری از محیط آگرین 2014 برای بزرگ نمایی روی تصویر کلیک کنید:

بنظر شما ایراد های این گرافیک چیه؟البته هنوز کامل نشده و اون فضاهای خالی قراره استفاده بشن...

عــــلی
14-03-2014, 03:17
بسم الله الرحمن الرحیم.سلام.
همانطور که قول داده بودیم نسخه ای از آگرین را با تغییرات بسیار زیاد منتشر خواهیم کرد و امروز این نسخه منتشر شده و شما میتوانید آنرا دانلود کنید. در این نسخه ما سعی کردیم امکانات بسیاری که در نسخه قبل داشتیم را برداریم و این امکانات را کم کم و بسته به سلیقه کاربران ایجاد کنیم.
امکانات این نسخه:
امکان دانلود و ذخیره لینک ها تا 8 کانکشن

قابلیت توقف و ادامه
گروه بندی
گرافیک بالای نرم افزار

-----

توجه:برای اجرای نرم افزار نیاز به نصب دات نت 4 می باشد اگر آن را در سیستم ندارید میتوانید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید.

لطفاً در بخش نظرات و پیشنهادات حتماً نظرات خود را برای بهبود هرچه سریعتر نرم افزار ما را یاری کنید... منتظر پیشنهادات شما هستیم.

دانلود نرم افزار مدیریت دانلود آگرین 2014 با حجم 2 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

التماس دعا...

laxer
25-03-2014, 01:10
Open source نیست؟

DJMOKHTAR
25-03-2014, 02:48
دوست عزیز با تشکر

اما بهتر نیست یاد بگیریم وقتی برنامه ای از قبل ساخته شده = IDM که زبان فارسی هم هست و با 32 کانکشن ! چه لزومی داره بریم دنبال ساختن یک مشابه اون ؟

و ایا بهتر نیست بجای صرف هزینه و وقت خود برای ساختن چیزی که مشابه خارجیش خیلی بهتر عمل میکند دنبال نو اوری جدیدی باشید که شما اولین استارتر اون باشید ؟

و ایا دقت کرده اید که این برنامه ای که ساخته اید توان رقابت با مدل مشابه خارجی را دارد و یا خیر ؟

و ایا دقت کرده اید مشکلی که در جوامع جهان سوم دیده میشود عدم آینده نگری و عدم توجه به بازار جهانی و در واقع عدم برند سازی هست ؟

به هر حال امیدوارم از انتقاد بنده ناراحت نشده باشید

have a good day

عــــلی
25-03-2014, 19:20
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

Open source نیست؟
نه متاسفانه اپن سورس نیست بزرگوار.اما اگر سوالی دارید یا قسمتی از کد رو میخواهید خوشحال میشم بتونم کمکت کنم.

دوست عزیز با تشکر

اما بهتر نیست یاد بگیریم وقتی برنامه ای از قبل ساخته شده = IDM که زبان فارسی هم هست و با 32 کانکشن ! چه لزومی داره بریم دنبال ساختن یک مشابه اون ؟

و ایا بهتر نیست بجای صرف هزینه و وقت خود برای ساختن چیزی که مشابه خارجیش خیلی بهتر عمل میکند دنبال نو اوری جدیدی باشید که شما اولین استارتر اون باشید ؟

و ایا دقت کرده اید که این برنامه ای که ساخته اید توان رقابت با مدل مشابه خارجی را دارد و یا خیر ؟

و ایا دقت کرده اید مشکلی که در جوامع جهان سوم دیده میشود عدم آینده نگری و عدم توجه به بازار جهانی و در واقع عدم برند سازی هست ؟

به هر حال امیدوارم از انتقاد بنده ناراحت نشده باشید

have a good day
سلام بزرگوار.من فقط چندتا سوال میپرسم.
شما قابلیت هایی مثل مالتی پرو کسی و مالتی لینک توی کدوم دانلود منیجر ها دیدید؟ تونستید با ای دی ام تورنت دانلود کنید؟ چقدر اهمیت میدید که نرم افزارتون خارجی باشه یا ایرانی؟یا کرک شده باشه یا رایگان یا معماری و چارچوبی عالی داشته باشه؟یا اینکه چند نفر فقط برای پول برنامه نویسی کنن یا یکی با عشق و علاقه؟چقدر اهمیت میدید که نرم افزار مورد نظرتون روی مک و لینوکس و ویندوز و اندروید و IOS اجرا بشه؟
چقدر اهمیت میدید که یک نرم افزار بتونه بهترین نیاز هاتونو بر اورده کنه؟
من برای این نرم افزار برنامه های بسیاز زیادی دارم که بزودی همشو اجرا میکنم و قابلیت هایی که توی هیچکدوم از دانلود منجیر ها وجود نداره رو روی این پیاده سازی میکنم.
اگر قصدم این بود یکی مثل امثال آی دی ام بسازم قطعاً هرگز اقدام به نوشتن نمیکردم و وقتم رو تلف نمیکردم و البته این نرم افزار قابل رقابت با بزرگتر از آی دی ام هم خواهد بود.منکه دوست ندارم مصرف کننده باشم.روی تمامی پیشنهادات شما یک سال پیش فکر شده بزرگوار:n16:.
موفق باشید.

عــــلی
26-03-2014, 02:39
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
ان شالله به زودی نسخه ای جهت استفاده دانلود منیجر اگرین برای سیستم عامل های مک و لینوکس ارائه داده خواهد شد...

تصاویری از این نرم افزار در محیط مک و لینوکس:

عــــلی
27-03-2014, 13:05
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

به لطف خداوند متعال این نسخه از دانلود منیجر آگرین هم به پایان رسید شما این نسخه پرتابل از آگرین را میتوانید در تمامی سیستم عامل های روز دنیا اجرا کنید (ان شالله نسخه هایی برای سیستم عامل های موبایل هم منتشر خواهیم کرد).این نسخه از آگرین دارای گرافیک نیست و کسانی که با نسخه اصلی ویندوز آگرین که گرافیک بالایی دارد مشکل دارند میتواند از این نسخه استفاده کنند.
این نرم افزار در سیستم عامل های مک و لینوکس و ویندوز (xp و ویستا و Seven و 8.1) تست کامل شده.

دانلود نسخه مونو و پرتابل آگرین برای همه سیستم عامل ها با حجم 1.5 مگابایت

نکته ها(حتماً مطالعه کنید):

1.اگر در هر سیستم عاملی مشکل فونت داشتید کنار نرم افزار فونتی وجود دارد آنرا نصب کنید و نرم افزار را مجدد اجرا کنید.
2.در سیستم عامل ویندوز شما نیاز به نصب دات نت فرمورک 4 دارید که میتوانید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید.در ضمن نیاز به نصب GTK# 2.2 هم دارید که انرا هم میتوانید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید.
3.در صورتی که در سیستم عامل های ویندوز ویستا و 7 و 8 مشکل اجرا داشتید روی فایل Agrin.Mono.UI.exe نرم افزار راست کلیک کنید و گزینه run as administartor را بزنید. یا اینکه میتوانید روی پوشه نرم افزار راست کلیک و Properties را بزنید در تب پریمیشن ها دسترسی به نرم افزار در پوشه خودش بدهید.
4.برای اجرا در سیستم عامل مک باید MonoFramework را نصب کنید که میتوانید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید.و برای اجرای نرم افزار فایل run on mac را در terminal اجرا کنید.
5.برای اجرای نرم افزار در لینوکس مراحل زیر را طی کنید:
ابتدا software center را مطابق تصویر اجرا کنید و در جستجو نام mono را سرچ کنید و نرم افزار های mono runtime و monodevelop را مطابق دو شکل زیر دانلود و نصب کنید.سپس برای اجرا روی فایل Agrin.Mono.UI.exe راست کلیک و گزینه open width mono runtime را مطابق شکل سوم بزنید تا نرم افزار اجرا شود.

التماس دعا...

Thor God
30-03-2014, 11:14
خیلی عالیه، امتحان می کنم و نظر خودم رو میدم.

راستی بهتر نیست با این نرم افزار عالی یک وبسایت اختصاصی داشته باشید ؟ در حال حاضر همین پیشنهاد به ذهنم رسید. اگر بسایت داشته باشید حرفه ای تر جلوه میده.

عــــلی
30-03-2014, 11:30
ّسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

خیلی عالیه، امتحان می کنم و نظر خودم رو میدم.

راستی بهتر نیست با این نرم افزار عالی یک وبسایت اختصاصی داشته باشید ؟ در حال حاضر همین پیشنهاد به ذهنم رسید. اگر بسایت داشته باشید حرفه ای تر جلوه میده.
ممنون از نظرتون بزرگوار...
وبسایت اختصاصی حتماً... برنامه ها براش زیاده منتها کمبود زمان باعث میشه که کمی طول بکشه... قراره وبسایتی طراحی بشه که کابران از طریق اون وبسایت بتونن دانلود منیجر های روی کامپیوتر هاشونو مدیریت کنن.... مثلاً من میرم سفر ولی لینک هامو روی کامپیوتر میذارم روی دانلود.... بعدش توی سفر با گوشیم به وبسایت وصل میشم و چند تا لینک دیگه اضافه میکنم یا حذف یا استپ یا کامپیوترم رو خاموش میکنم و... از جمله مزیت های این وبسایت ارائه لینک مستقیم از سایت های Share هست.

عــــلی
06-04-2014, 00:13
با تلاش و کوشش مجدد و رحمت و بزرگی خداوند متعال نسخه 1.1.1 آگرین هم منتشر شد.در این نسخه ما سعی کردیم تا امکانات ویژه ای را ارائه دهیم تا کاربران بیشتر از نرم افزار خودشان استفاده کنند.
در این نسخه ما دو ویژگی منحصر به فرد در نرم افزار اضافه کرده ایم.این دو ویژگی در هیچ یک از نرم افزار های دانلود منیجر وجود ندارد و زیاد به چشم نمیخورد اما برای کاربرانی که سرعت دانلود از سرور انها بسیار مهم است کاربرد بسیاری دارد.
این دو ویژگی عبارتند از :

1.چند لینکه (Multi Link)
2.چند پـروکسی (Multi Prox y)

چگونه این دو قابلیت کار میکنند؟
در قابلیت مالتی لینک شما این امکان را خواهید داشت تا از چند لینک مختلف برای دانلود یک لینک بخصوصی استفاده کنید... برای مثال شما یک فایل را میخواهید دانلود کنید و این فایل روی سه سرور آپلود شده است.شما با این قابلیت میتوانید همزمان از سه سرور برای دانلود یک فایل استفاده کنید تا اگر سرعت سروری پایین بود نرم افزار از سرور های دیگر با سرعت بیشتری دانلود کند.همچنین شما میتوانید برای هر یک از این لینک ها پـروکسی مخصوصی قرار دهید یا انتخاب پـروکسی را به نرم افزار بسپارید تا به صورت اتوماتیک از پـروکسی های مختلفی که در بخش مالتی پـروکسی درج کرده اید استفاده کند.

در قابلیت مالتی پـروکسی شما قادر خواهید بود برای یک لینک چندین پـروکسی درج کنید.شما میتوانید برای دانلود یک لینک از سرور های مختلفی به سرور فایل مورد خود وصل شوید و سریعتر لینک را دانلود کنید تا محدودیت آی پی نداشته باشید.

با استفاده از این دو قابلیت میتوانید سرور هایی که فقط به شما اجازه اتصال تا یک یا دو کانکشن را میدهند دور بزنید و تا چند کانکشن با ای پی های مختلف یک فایل را دانلود کنید.

قابلیت های اضافه شده در این نسخه:
1.قابلیت تنظیم تعداد اتصال ها به سرور تا 100 اتصال
2.قابلیت تنظیم حجم درخواست بافر برای دانلود یک لینک
3.قابلیت محدود کردن سرعت دانلود
4.مالتی پـروکسی (ویژه این نرم افزار)

5.مالتی لینک (ویژه این نرم افزار)
6.رابط کاربری هوشمند
7.خاموش و Sleep و ریستارت کامپیوتر بعد از اتمام دانلود
8.تنظیم تعداد دفعات سعی مجدد لینک ها
9.تنظیمات پیشرفته برای نرم افزار و انتصاب دادن ان به همه لینک ها
10.مخفی کردن نرم افزار در Notify
11.جستجوی سریع و پیشرفته در لینک ها و همچنین درج سریع و استارت سریع لینک ها
و همچنین برطف سازی چند باگ
امکانات نسخه قبل که در این نسخه هم موجود است:

1.قابلیت توقف و ادامه
3.گروه بندی
4.گرافیک بالای نرم افزار
5.کاملاً فارسی و راست بچپ مخصوص کابران ایرانی
6.کاملاً رایگان
7.نمایش نمودار سرعت دانلود و مدیریت تمامی کانکشن ها در سه محیط لیست و لیست دانلود ها و جزئیات کامل لینک در حال دانلود.

نکته: احتمال بروز خطا اگر نسخه قبلی نصب باشد وجود دارد بنابر این پیشنهاد میکنیم نسخه قبلی را حذف و نسخه جدید را نصب کنید.

دانلود نرم افزار مدیریت دانلود آگرین 2014 نسخه 1.1.1 با حجم 2 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

التماس دعا...

عــــلی
14-04-2014, 01:29
به لطف خداوند متعال این نسخه از دانلود منیجر آگرین هم به پایان رسید شما این نسخه پرتابل از آگرین را میتوانید در تمامی سیستم عامل های روز دنیا اجرا کنید (ان شالله نسخه هایی برای سیستم عامل های موبایل هم منتشر خواهیم کرد).این نسخه از آگرین دارای گرافیک نیست و کسانی که با نسخه اصلی ویندوز آگرین که گرافیک بالایی دارد مشکل دارند میتواند از این نسخه استفاده کنند.
این نرم افزار در سیستم عامل های مک و لینوکس و ویندوز (xp و ویستا و Seven و 8.1) تست کامل شده.

6.رابط کاربری هوشمند
7.تنظیم تعداد دفعات سعی مجدد لینک ها
10.نمایش سرعت دانلود و کانکشن ها

1.قابلیت توقف و ادامه
2.گروه بندی
3.کاملاً فارسی و راست بچپ مخصوص کابران ایرانی
4.کاملاً رایگان

دانلود نسخه 1.1.1 نسخه مونو با حجم 2 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش اجرا در مک و لینوکس و ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

التماس دعا...

عــــلی
30-05-2014, 20:40
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
با تلاش و کوشش مجدد و رحمت و بزرگی خداوند متعال نسخه 1.1.2 آگرین هم منتشر شد.در این نسخه ما چند امکان جدید به نرم افزار برای راحتی کاربران ایجاد کرده ایم که یکی از این امکانات امکان ویژه ای می باشد که انحصاری این نرم افزار است.

این ویژگی عبارت است از :

رویداد ها (Notification)

چگونه این قابلیت کار میکند؟
در این قابلیت هر لینکی که با خطا مواجه شود یا تکمیل گردد به لیست رویداد ها اضافه میشود و شما به راحتی میتوانید بین هزاران لینک ببینید که چه لینک هایی در امروز با خطا مواجه شده اند و چه لینک هایی تکمیل شده اند.این قابلیت به شما این امکان را می دهد که در زمان های مختلف لینک های خود را ببینید.. برای مثال اگر روی رویداد ها کلیک نکنید همینطور به رویداد اضافه میشود تا زمانی که شما رویداد را مشاهده کنید.. در صورت مشاهده رویداد ان رویداد کمرنگ شده و اگر لینک جدیدی تکمیل شود رویداد جدیدی به ان اضافه خواهد شد.

1.رویداد ها(ویژه این نرم افزار)

2.نمایش بالن هنگام اتمام یا خطا در دانلود

3.نمایش محاسبه زمان باقیمانده برای اتمام دانلود

و امکانات زیر:

امکانات نسخه 1.1.1.0 :

6.رابط کاربری هوشمند
امکانات نسخه 1.1.0.0:

1.قابلیت توقف و ادامه
3.گروه بندی
4.گرافیک بالای نرم افزار
6.کاملاً رایگان
7.نمایش نمودار سرعت دانلود و مدیریت تمامی کانکشن ها در سه محیط لیست و لیست دانلود ها و جزئیات کامل لینک در حال دانلود.

نکته: احتمال 20 درصد بروز خطا، اگر نسخه قبلی نصب باشد وجود دارد بنابراین پیشنهاد میکنیم حتماً از فایل های در حال دانلود خود (کنار نرم افزار فایل های agn.* و پوشه AppData\ADM ویندوز) بک آپ گیری کنید.

لطفاً در بخش نظرات و پیشنهادات حتماً نظرات خود را برای بهبود هرچه سریعتر نرم افزار ارائه داده و ما را یاری کنید... منتظر پیشنهادات شما هستیم.

دانلود نرم افزار مدیریت دانلود آگرین 2014 نسخه 1.1.2 با حجم 2 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویری از محیط نرم افزار:

التماس دعا...

عــــلی
21-09-2014, 01:33
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
با عرض پوزش به علت تاخیر در آپدیت نرم افزار که علتش مشغله ی کاری و شلوغی کارهاست.
خبری که در دسترس داریم و حامل آن برای شما عزیزان هستیم نسخه جدید آگرین برای سیستم عامل اندروید و تبلت ها و موبایل هست.
ان شالله به زودی نسخه ای برای سیستم عامل اندروید برای کاربرانی که دوست دارند از این سیستم هوشمند و قدرتمند در موبایل و تبلت خود استفاده کنند منتشر میکنیم. در نسخه ی اولیه ی این نرم افزار ما اصلاً UI و رابط کاربری را گرافیکی طراحی نکردیم و کاملاً ساده ان را قرار دادیم و ان شالله در نسخه های بعدی رابط کاربری ان را گرافیکی خواهیم کرد.
Engine و موتور دانلود منیجر همان موتور قدرتمند دانلود منیجر ویندوز هست و هیچ فرقی با ان نخواهد داشت و تنها رابط کاربری و User Interface آن برای موبایل طراحی شده است و کاربران میتوانند از این سیستم قدرتمند و پرسرعت در موبایل ها و تبلت های خود استفاده کنند.

عــــلی
13-11-2014, 23:06
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
با لطف خداوند بزرگ و تلاش و کوشش مجدد با نسخه ای دیگر از دانلود منیجر آگرین حامل خبری خدمت شما عزیزان هستیم.
دانلود منیجر آگرین نسخه 1.0 برای اندروید هم منتشر شد.در این نسخه ما نرم افزار را با گرافیک پایین طراحی کردیم تا سریعتر بتوانیم آن را منتشر کنیم و ان شالله در زمانی دیگر آنرا گسترده تر خواهیم کرد.با این نسخه از دانلود منیجر آگرین شما میتوانید آنرا در گوشی موبایلی که دارای سیستم عامل اندروید باشد اجرا کنید.نسخه ای از اندروید که این نرم افزار را ساپورت می کند اندروید 2.2 به بالا می باشد.
تصویری از محیط لیست دانلود های نرم افزار:

امکانات نسخه 1.0 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
1.دانلود لینک با قابلیت چند کانکشن برای دانلود سریعتر

2.قابلیت دانلود ویدئو های یوتوب با نمایش تمامی کیفیت ها که هر کدام را خواستید میتوانید با کیفیت مورد نظر دانلود کنید.

3.Engine و موتور دانلود منیجر ویندوز بدون هیچ تغییراتی روی این سیستم نصب است و کاملاً سرعت را بالا برده و هوشمند طراحی شده است.
4.قابلیت گروه بندی و درج آدرس های مختلف برای هر گروه که هر لینک در گروه مورد نظر ذخیره میشود
5.قابلیت درج لینک و مدیریت پسوند فایل برای گروه که هر فایل با پسوند خود در گروه مورد نظر بدون انتخاب و سریع ذخیره شود.هر پسوند را در بخش Extention با علامت , جدا کنید.مثل : apk,rar,zip
6.قابلیت ایست و شروع لینک در وقت دیگر و مدیریت لینک های در حال دانلود
7.حذف سریع لینک های تکمیل شده.

دانلود نسخه 1.0 آگرین برای سیستم عامل اندروید با حجم 4.7 مگابایت
دانلود همین نسخه فشرده شده با zip با حجم 2.5 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عــــلی
21-11-2014, 03:06
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
با لطف خداوند نسخه 1.1 دانلود منیجر آگرین برای اندروید هم آماده شد با تغییراتی کوچک:
1.رفع باگ
2.امکان جدید استخراج کننده ی اتوماتیک لینک.در این امکان شما میتوانید یک پیام یا متن که لینک مورد نظر شما در ان هست را در قسمت لینک ها کپی کنید سپس روی دکمه ی Extract urls کلیک کنید تا لینک های مورد نظر برای شما استخراج شوند و متن های بیهوده از لینک پاک شوند.این قابلیت به شما این امکان را میدهد تا دیگر نگران این نباشید که از وایبر یا لاین یا هر نرم افزار دیگری لینک هایتان را کپی می کنید در حالی که متن های دیگران هم همراه لینک در کلیپ برد کپی می شوند این قابلیت جلوی آن را خواهد گرفت و لینک را پاکسازی میکند.
دوستان عزیز میتوانند نرم افزار را از بازار و به زودی از ایران اپس دانلود کنند و استفاده کنند.

2.قابلیت دانلود ویدئو های یوتوب با نمایش تمامی کیفیت ها که هر کدام را خواستید میتوانید با کیفیت مورد نظر دانلود کنید.
3.Engine و موتور دانلود منیجر ویندوز بدون هیچ تغییراتی روی این سیستم نصب است و کاملاً سرعت را بالا برده و هوشمند طراحی شده است.

4.قابلیت گروه بندی و درج آدرس های مختلف برای هر گروه که هر لینک در گروه مورد نظر ذخیره میشود
5.قابلیت درج لینک و مدیریت پسوند فایل برای گروه که هر فایل با پسوند خود در گروه مورد نظر بدون انتخاب و سریع ذخیره شود.هر پسوند را در بخش Extention با علامت , جدا کنید.مثل : apk,rar,zip

دانلود نسخه 1.1 آگرین برای سیستم عامل اندروید با حجم 4.7 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود همین نسخه فشرده شده با zip با حجم 2.5 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عــــلی
22-11-2014, 22:58
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
با لطف خداوند نسخه 1.2 دانلود منیجر آگرین برای اندروید هم آماده شد با تغییراتی کوچک:
1.امکان شیر لینک ها از مرورگر ها و نرم افزار ها به دانلود منیجر آگرین.

در این قابلیت شما میتوانید از طریق مرورگر ها یا نرم افزار های دیگر لینک های خود را به آگرین شیر کنید.به این صورت که در مرورگر ها روی لینک دانلود انگشت خود را نگه داشته تا منوی راست کلیک باز شود سپس گزینه اشتراک گزاری یا Share link را انتخاب کنید سپس نرم افزار آگرین را انتخاب کنید.سپس میتوانید لینک خود را درج و دانلود کنید.

دوستان عزیز میتوانند نرم افزار را از بازار و به زودی از ایران اپس دانلود کنند و استفاده کنند.

امکانات نسخه 1.1 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
1.امکان استخراج کننده ی اتوماتیک لینک.در این امکان شما میتوانید یک پیام یا متن که لینک مورد نظر شما در ان هست را در قسمت لینک ها کپی کنید سپس روی دکمه ی Extract urls کلیک کنید تا لینک های مورد نظر برای شما استخراج شوند و متن های بیهوده از لینک پاک شوند.

دانلود نسخه 1.2 آگرین برای سیستم عامل اندروید با حجم 4.7 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عــــلی
25-11-2014, 01:23
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
با لطف خداوند نسخه 1.3 دانلود منیجر آگرین برای اندروید هم آماده شد با تغییراتی زیاد و کاربردی:
1.ساپورت مرورگر ها هنگام دانلود یک فایل یا لینک به صورت مستقیم می توانید دانلود منیجر آگرین را برای دانلود فایل انتخاب کنید.تست شده در کروم و فایرفاکس و مرورگر پیشفرض سیستم.
2.گزینه Select All برای انتخاب همه لینک ها
3.قابلیت اجرای فایل های تکمیل شده.با نگه داشتن انگشت روی لینک مورد نظر
4.جلوگیری از بخواب رفتن موبایل "هنگام دانلود" در پس زمینه
5.سعی بی نهایت هنگام مواجه با خطا.برای جلو گیری از اینکار هنگام خروج از نرم افزار روی گزینه انتخاب همه بزنید سپس همه را استپ کنید تا لینکی برای سعی مجدد باقی نمانده باشد.
دوستان عزیز میتوانند نرم افزار را از بازار و از ایران اپس دانلود کنند و استفاده کنند.

امکانات نسخه 1.2 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
1.امکان استخراج کننده ی اتوماتیک لینک.در این امکان شما میتوانید یک پیام یا متن که لینک مورد نظر شما در ان هست را در قسمت لینک ها کپی کنید سپس روی دکمه ی Extract urls کلیک کنید تا لینک های مورد نظر برای شما استخراج شوند و متن های بیهوده از لینک پاک شوند.

دانلود نسخه 1.3 آگرین برای سیستم عامل اندروید با حجم 4.8 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عــــلی
13-12-2014, 23:08
بسم الله الرحمن الرحیم. سلام.
با تلاش و کوشش مجدد و رحمت و بزرگی خداوند متعال نسخه 1.1.3 آگرین هم منتشر شد.در این نسخه ما تغییرات کوچکی در قسمت گروه بندی ایجاد کرده ایم و چندین باگ بزرگ و کوچک که اختلال در دانلود لینک ها ایجاد میکرد را برطرف کردیم و کسانی که با نسخه ی قبلی مشکل داشتند قطعاً با وجود این نسخه مشکلاتشان انشاالله برطرف خواهد شد.

تغییرات این نسخه:

ویرایش و تغییر نام و درج و حذف گروه به سبکی جدید که نمونه ان را در تصویر میبینید شما میتوانید لینک های دو گروه را به طور همزمان ببینید.

برطرف سازی باگ ها:

1.خراب دانلود شدن لینک در حالت معمولی و استفاده از پروکســی
2.استفاده از نام کاربری و رمز عبور برای دانلود از سایت ها
3.تغییر مکانیزم و عمکرد دانلود و قدرت و انعطاف بیشتر روی لینک ها و فایل ها
و باگ های بسیار زیاد دیگر...

امکانات نسخه 1.1.2 :
امکانات نسخه 1.1.1.0 :
4.مالتی پروکــسی(ویژه این نرم افزار)
6.رابط کاربری هوشمند
امکانات نسخه 1.1.0.0:

1.قابلیت توقف و ادامه
3.گروه بندی
4.گرافیک بالای نرم افزار
6.کاملاً رایگان

دانلود نرم افزار مدیریت دانلود آگرین 2014 نسخه 1.1.3 با حجم 2 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed29
18-12-2014, 01:02
سلام؛ برای نسخه آزمایشی خیلی خوبه :n16:

گرافیک و رابط کاربری جذابیت خاصی داره. :n01:

وقتي آدرس ذخيره فايل رو به نرم افزار ميديم، بعد از پايان دانلود فايل در يه آدرس ديگه ذخيره ميشه:

C:\Users\User\Documents\Agrin Downloads

هر چی کار کردن با نرم افزار بی درد سر و راحت تر باشه، استقبال بیشتری هم خواهد شد.
آگرین با مرورگرها هماهنگ نیست؛ یعنی باید لینک رو دستی داخل نرم افزار وارد کنیم. در حالیکه مثلاً در IDM با کلیک روی لینک دانلود در مرورگر، IDM اجرا میشه، لینک رو دریافت میکنه و پیغامی برای تأیید شروع دانلود ظاهر میشه.
ظاهراً قابلیت ایجاد صف دانلود نداره.

عــــلی
18-12-2014, 17:15
بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام؛ برای نسخه آزمایشی خیلی خوبه :n16:

گرافیک و رابط کاربری جذابیت خاصی داره. :n01:

وقتي آدرس ذخيره فايل رو به نرم افزار ميديم، بعد از پايان دانلود فايل در يه آدرس ديگه ذخيره ميشه:

C:\Users\User\Documents\Agrin Downloads

هر چی کار کردن با نرم افزار بی درد سر و راحت تر باشه، استقبال بیشتری هم خواهد شد.
آگرین با مرورگرها هماهنگ نیست؛ یعنی باید لینک رو دستی داخل نرم افزار وارد کنیم. در حالیکه مثلاً در IDM با کلیک روی لینک دانلود در مرورگر، IDM اجرا میشه، لینک رو دریافت میکنه و پیغامی برای تأیید شروع دانلود ظاهر میشه.
ظاهراً قابلیت ایجاد صف دانلود نداره.

سلام بزرگوار تشکر از شما بابت نظر و پیشنهاد و ارائه ی باگ.
حقیقتاً اشتباهی که توی نسخه های قبلی مرتکب شده بودم عجله کردن بود که باعث ایجاد باگ و مشکلات بسیاری شد.امکاناتی که گفتید بسیار مهم هستند و جزو بزرگترین و مهمترین امکانات برای یک دانلود منیجر هستند.
حقیقتش بخاطر اینکه باگ های نرم افزار به خوبی برطرف بشه و نسخه به طور کامل ارائه بشه من سعی میکنم امکانات رو کم کم و یکی یکی اضافه کنم و نرم افزار رو منتشر کنم.حتماً به بخش مرورگر ها و صف ها هم میرسیم.هدف من از ارائه این نرم افزار هم راحتی کار کاربران برای دانلود بود.
صف ها و ساپورت مرورگر ها ان شالله کم کم اضافه خواهند شد.
البته گرافیک رو ساده طراحی کردیم و خیلی ها هم باهاش مخالفت کردن ان شالله رابط کاربری حرفه ای ای براش طراحی میکنیم.و الان بیشتر روی برطرف سازی مشکلات و ارائه امکانات تمرکز کردم.
باگی هم که گزارش دادید صحیح بود تشکر از شما و ان شالله در نسخه ی بعدی برطرف خواهد شد.البته شما برای اینکه این مشکل رو دور بزنید میتونید از دو روش ارائه ی ادرس به وسیله ی گروه بندی یا از توی لیست دانلود ها گزینه change address استفاده کنید.
:n40:

عــــلی
20-12-2014, 00:38
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
با لطف خداوند نسخه 1.5 دانلود منیجر آگرین برای اندروید هم آماده شد با تغییراتی زیاد و کاربردی:
1.تعیین تعداد اتصال ها و کانکشن های لینک ها (در بخش تنظیمات که به تازگی اضافه شده)
2.انتخاب پوشه و محل ذخیره(در قسمت درج لینک، درج گروه، و تنظیمات)
3.نمایش جزئیات دانلود یک لینک (روی لینک در حال دانلود انگشت را نگه داشته و گزینه نمایش جزئیات را بزنید):
شامل : نمایش سرعت دانلود، نمایش زمان باقی مانده،نمایش تعداد اتصال و وضعیت هر یک از اتصال های در حال دانلود،نمایش قابلیت توقف داشتن یک لینک
4.تنظیم محل پیشفرض ذخیره دانلود ها
5.تغییر زبان نرم افزار اضافه کردن زبان فارسی به نرم افزار (در زبان فارسی همه چیز راست به چپ می شود)
و رفع باگ...

دوستان عزیز میتوانند نرم افزار را از بازار و از ایران اپس دانلود کنند و استفاده کنند.
امکانات نسخه 1.3 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
1.ساپورت مرورگر ها تست شده در کروم و فایرفاکس و مرورگر پیشفرض سیستم.
5.سعی بی نهایت هنگام مواجه با خطا.

دانلود نسخه 1.5 آگرین برای سیستم عامل اندروید با حجم 4.9 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود همین نسخه فشرده شده با zip با حجم 2.6 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عــــلی
25-12-2014, 17:55
بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.
با لطف خداوند نسخه 1.6 دانلود منیجر آگرین برای اندروید هم آماده شد با تغییراتی کاربردی:

1.قابلیت محدود کردن سرعت دانلود

2.قابلیت درج مجوز کاربری برای کاربرانی که لینک های vip از سایت ها با نام کاربری و رمز عبور دانلود می کنند در قسمت تنظیمات میتوانید برای دامنه ها مجوز تعریف کنید و دیگر نیازی نیست هر بار نام کاربری و رمز را برای هر لینک بزنید.

3.تغییر مکانیزم دانلود ویدئو های یوتیوب و رفع باگ.دوستان عزیز دقت کنند برای دانلود ویدئو های یوتیوب در حال حاضر باید فـــیلتر شکن داشته باشند وگرنه دانلود انجام نخواهد شد.دوستانی که در این مورد اعتراض کردند لطفاً ابتدا توضیحات و آموزش را مطالعه کنند.با تشکر.

و رفع باگ...
به زودی زمانبندی هم اضافه خواهد شد ان شالله...

امکانات نسخه 1.5 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
1.تعیین تعداد اتصال ها و کانکشن های لینک ها (در بخش تنظیمات که به تازگی اضافه شده)
3.نمایش جزئیات دانلود یک لینک (روی لینک در حال دانلود انگشت را نگه داشته و گزینه نمایش جزئیات را بزنید):
شامل : نمایش سرعت دانلود، نمایش زمان باقی مانده،نمایش تعداد اتصال و وضعیت هر یک از اتصال های در حال دانلود،نمایش قابلیت توقف داشتن یک لینک
5.تغییر زبان نرم افزار اضافه کردن زبان فارسی به نرم افزار (در زبان فارسی همه چیز راست به چپ می شود)

دانلود نسخه 1.6 آگرین برای سیستم عامل اندروید با حجم 4.9 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود همین نسخه فشرده شده با zip با حجم 2.6 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عــــلی
01-01-2015, 10:04
بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام
لینک دانلود خرابه فک کنم پیش من که دانلود نمیشه در ضمن سرعتش چطوره؟:n04:
سلام دوست عزیز.
لینک ها رو تست کردم درست هستند.لینک ها از سایت mediafire هستند بعد از باز کردن لینک روی گزینه Download کلیک کنید تا فایل رو دانلود کنید.
سرعتش هم زیاده و البته بستگی به تنظیماتی هم داره که شما در بخش سرعت برای نرم افزار وارد می کنید.چون تنظیماتش برای سرعت کمی پیشرفته تر از نرم افزار های دیگر هست.مثلاً حجم درخواست بافر از سرور رو هم داره.در قسمتی که نرم افزار نمودار سرعت و نوسان دانلود رو به صورت نمودار میکشه (بخش لینک های در حال دانلود) مشخص میشه که چطور نرم افزار داره کار میکنه.اگر سایتی که از اون دانلود میکنید مشکلی در نوسان سرعت نداشته باشه و شما تنظیمات رو صحیح و بسته به سرعت اینترنت خودتون وارد کنید.نوسان دانلود لینک خیلی دقیق تر میشه.

hamed29
02-01-2015, 19:22
سلام؛ نمیدونم این طرح های زیر قبلاً در دستور کار شما قرار گرفته یا نه؛ به هر حال میگم:

یکی از قابلیتهایی که لازمه در نرم افزارهای مدیریت دانلود باشه، انتقال دانلودهای ناتمام به سیستم دیگر هست.
یعنی یک فایل رو مثلاً 60 درصد دانلود میکنیم ولی به هر دلیل ناچاریم بقیه ی دانلود رو در یک سیستم دیگه ادامه بدید.

چنین مشکلی معمولاً در کافینت ها، سایتها و ... ایجاد میشه

علاوه بر این بعد از مدتی آدرس دانلود بعضی فایلها از داخل نرم افزار پاک میشه. که من این رو بارها در مورد IDM تجربه کردم.

موفق باشید

عــــلی
02-01-2015, 19:55
بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام؛ نمیدونم این طرح های زیر قبلاً در دستور کار شما قرار گرفته یا نه؛ به هر حال میگم:

یکی از قابلیتهایی که لازمه در نرم افزارهای مدیریت دانلود باشه، انتقال دانلودهای ناتمام به سیستم دیگر هست.
یعنی یک فایل رو مثلاً 60 درصد دانلود میکنیم ولی به هر دلیل ناچاریم بقیه ی دانلود رو در یک سیستم دیگه ادامه بدید.

چنین مشکلی معمولاً در کافینت ها، سایتها و ... ایجاد میشه

علاوه بر این بعد از مدتی آدرس دانلود بعضی فایلها از داخل نرم افزار پاک میشه. که من این رو بارها در مورد IDM تجربه کردم.

موفق باشید

سلام.ممنون از شما.. صد در صد یکی از گزینه های مد نظرم همین هست که در ریلیز چهارم نسخه های قبلی این گزینه وجود داشت و حتی شما میتونستید از لینک هایی که دوست داشتید بک آپ تهیه کنید.
بیشتر این ایده ها بسته به نیاز خودم که یک کاربر هستم ایجاد میشد و همه اینها یادداشت شده هستند.
اونقدر ایده یادداشت شده هست که اگر به مرور زمان تکمیل بشه دانلود منیجر های دیگر باید لنگ بندازن :n02: .البته تعریف از خود نباشه.بیشتر هدفم این بود که علاوه بر راحتی کار امکاناتی متفاوت و مازاد بر دانلود منیجر های دیگر داشته باشیم البته یه نرم افزار بخصوصی هست که از لینک های IDM بک آپ میگیره.
همچنین من دارم روی زمان بندی کار میکنم و این رو به صورت وظیفه و Task قرار دادم و متفاوت با زمانبندی های دیگر نرم افزار های دانلود منیجر هست.در این نرم افزار تسک ها فقط وظیفه ی دانلود لینک رو بعهده نمیگیرن...یک تسک میتونه کامپیوتر رو خاموش کنه...آلارم بده...یا وای فای یا اینترنت رو در زمان مشخص خاموش یا روشن کنه یا اینکه در زمان مشخصی سرعت رو محدود کنه...
مثلاً در ساعت فلان وای فای روشن بشه و در ساعت فلان لینک های مشخصی شروع به دانلود کنند و شما قادر هستید حتی برای یک لینک هم تسک قرار بدید.
یا مثلاً یکی از ایده هایی که من بهش نیازمند بودم ریست کردن مودم بود که خودم تست کردم و ازش جواب گرفتم... چون مودم من یه کمی به خاطر نویز اینترنت مشکل داشت و وقتی قطع میشد دیگه وصل نمیشد و باید ریست میکردمش.بنابراین برنامه ای نوشتم که وقتی اینترنت قطع میشه مودم رو اتوماتیک ریست کنه.البته دردسر های تنظیمات مودم های مختلف وجود داره که ان شالله زمان خوب این مشکلات رو حل میکنه.
ایده های خیلی زیادی رو یادداشت کردم و امیدوارم شما دوستان هم با همراهی و ایده هاتون باعث پیشرفت این نرم افزار بشید که در اصل به خودمون کمک کردیم که در دنیای مدرن از تکنولوژی های مدرن هم استفاده کنیم.
با تشکر:n16:.

عــــلی
16-01-2015, 21:19
بسم الله الرحمن الرحیم.

من امروز اشتباهی دانلود منیجرم را به روز کردم الان دیگه کار نمیکنه .سریال میخواهد یکی هست به من کمک کنه ؟
سلام.نرم افزار آگرین رایگان هست احتمالاً شما از IDM استفاده میکنید.اگر میتونید وارد نرم افزار بشید و از منوی دانلود ها >> تنظیمات >> عمومی در بخش مرورگر ها تیک مرورگر خودتون رو بردارید و سپس شروع به دانلود لینک ها کنید.اگر دانلود منیجرتون باز نمیشه یا باید کرکش کنید یا حذفش کنید.

عــــلی
18-01-2015, 09:35
بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام:
لینک انلودش فعال نیست .
دانلود منیجرم را با راهنمایی شما پاک کردم.بازم راهنمایی کنید ممنون میشم.
سلام بزرگوار لینک ها درست هستند و از روی سرور پاک نمی شوند مجدد تست شد.
از اینجا دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقتی روی لینک کلیک میکنید وارد صفحه ای میشوید برای دانلود روی دکمه ی سبز رنگ Download کلیک کنید.
موفق باشید.

عــــلی
07-02-2015, 21:13
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
با تلاش و کوشش مجدد و رحمت و بزرگی خداوند متعال نسخه 1.1.4 آگرین هم منتشر شد.در این نسخه ما تغییراتی کوچک در مکانیزم و بهبود عملکرد نرم افزار انجام داده ایم و البته چندین باگ هم برطرف شده است.

تغییرات این نسخه:
بهبود مدیریت حافظه ی نرم افزار و همچنین اضافه شدن امکان مدیریت سی پی یو در این امکان شما وقتی نرم افزار را به حالت Minimize یا در Notification ببرید تمامی پردازش های گرافیکی نرم افزار متوقف شده و استفاده از CPU سیستم شما به حداقل می رسد.امکانی که حتی مایکروسافت هم به آن فکر نکرده بود که در دات نت اضافه کند.

همچنین رفع چندین باگ از جمله باگ انتخاب محل ذخیره ی فایل و ...

تغییرات نسخه 1.1.3 :
1.خراب دانلود شدن لینک در حالت معمولی و استفاده از پـروکـسی
2.استفاده از نام کاربری و رمز عبور برای دانلود از سایت ها
3.تغییر مکانیزم و عمکرد دانلود و قدرت و انعطاف بیشتر روی لینک ها و فایل ها
و باگ های بسیار زیاد دیگر...

امکانات نسخه 1.1.2 :

امکانات نسخه 1.1.1.0 :
4.مالتی پـروکـسی (ویژه این نرم افزار)
6.رابط کاربری هوشمند

امکانات نسخه 1.1.0.0:

1.قابلیت توقف و ادامه
3.گروه بندی
4.گرافیک بالای نرم افزار
6.کاملاً رایگان

توجه:برای اجرای نرم افزار نیاز به نصب دات نت 4 می باشد اگر آن را در سیستم ندارید میتوانید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید.

دانلود نرم افزار مدیریت دانلود آگرین 2014 نسخه 1.1.4 با حجم 2 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MVGroup
07-02-2015, 21:39
سلام.
رو سیستمم IDM نصب هست. می‌خوام در کنارش نرم افزار شما رو هم نصب کنم. مشکلی پیش نمیاد؟

عــــلی
07-02-2015, 23:45
بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.
رو سیستمم IDM نصب هست. می‌خوام در کنارش نرم افزار شما رو هم نصب کنم. مشکلی پیش نمیاد؟

سلام بزرگوار نه مشکلی پیش نمیاد چون آگرین هنوز با مرورگر ها همگام سازی نشده و صرفاً به عنوان یک نرم افزار دانلود منیجر میتونید ازش استفاده کنید و مشکلی پیش نمی آره.

عــــلی
03-06-2015, 11:48
سلام.
در حال کار کردن روی نسخه جدید آگرین هستیم... در این نسخه گرافیک نرم افزار کاملاً تغییر کرده و قابلیت دانلود از سایت های Share از سایت رپیدباز را قرار خواهیم داد ان شالله...

تصاویری از محیط جدید آگرین 2015 :

عــــلی
12-06-2015, 01:15
بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.
با لطف خداوند نسخه 1.7 دانلود منیجر آگرین برای اندروید هم آماده شد:

1.اضافه شدن Notification یا نمایش رویداد ها به کاربر هنگام تکمیل شدن لینک دانلود
2.اجرای نرم افزار در پس زمینه و سرویس و رفع مشکل قطع و وصل شدن در نسخه های پایینتر اندروید
3.برطرف سازی برخی مشکلات

امکانات نسخه 1.6 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:
1.قابلیت محدود کردن سرعت دانلود
2.قابلیت درج مجوز کاربری برای کاربرانی که لینک های vip از سایت ها با نام کاربری و رمز عبور دانلود می کنند در قسمت تنظیمات میتوانید برای دامنه ها مجوز تعریف کنید و دیگر نیازی نیست هر بار نام کاربری و رمز را برای هر لینک بزنید.
3.تغییر مکانیزم دانلود ویدئو های یوتیوب و رفع باگ.دوستان عزیز دقت کنند برای دانلود ویدئو های یوتیوب در حال حاضر باید فـــیلتر شکن داشته باشند وگرنه دانلود انجام نخواهد شد.دوستانی که در این مورد اعتراض کردند لطفاً ابتدا توضیحات و آموزش را مطالعه کنند.با تشکر.
امکانات نسخه 1.5 نرم افزار آگرین برای سیستم عامل اندروید:

دانلود نسخه 1.7 آگرین برای سیستم عامل اندروید با حجم 5 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود همین نسخه فشرده شده با zip با حجم 3 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عــــلی
11-09-2015, 23:48
بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.

انتظار میرفت این نسخه از دانلود منیجر با سرعت بیشتری منتشر بشه متاسفانه با مشکلاتی که پیش رو داشتم نتونستم نسخه ی جدید رو منتشر کنم و سعی میکنم ان شالله از این به بعد نسخه ها رو سریعتر برای کاربران گرامی منتشر کنم.

در حال حاضر نسخه ی 1.5 نرم افزار آگرین منتشر شده و قابل استفاده برای کاربران می باشد با امکانات ذیل:

1.استفاده از امکان Multi Connection برای افزایش سرعت دانلود تا چندین برابر و قابل تنظیم توسط کاربر

2.سازگاری با افزونه ی FlahGot برای مرورگر فایرفاکس

4.قابلیت توقف و ادامه

5.درج لینک به صورت تکی و گروهی

6.نمایش سرعت دانلود و سرعت کل

7.نمایش زمان باقی مانده تا اتمام دانلود

8.نمایش محل سرور لینک ها

9.قابلیت اسفاده از صف های متعدد و زمانبندی سریع به سبکی سریع و جدید

10.قابلیت تعریف وظایف برای نرم افزار

11.قابلیت اعمال نام کاربری و رمز عبور برای لینک های VIP

12.قابلیت نمایش کل حجم دانلود شده توسط نرم افزار

13.نمایش و مرتب سازی لینک ها بر اساس هر ستون و بر اساس : لینک های تکمیل شده، ناتمام، خطا داده شده، در حال دانلود و در صف دانلود

14.قابلیت نمایش وضعیت دانلود ها در تسکبار (نمایش پروگرسبار) و نمایش درصد دانلود شده در حالت Notification

15.استفاده ی کاملاً بهینه از فضای سی پی یو و رم کامپیوتر مخصوصاً در زمانی که نرم افزار در حالت Minimize یا در پایین صفحه قرار دارد یا وقتی کاربر سیستم را Lock میکند.

16.نمایش بالن هنگام اتمام لینک و قابلیت درگ و تغییر محل لینک.

17.بازکردن آسان فایل و محل ذخیره ی فایل

18.گرافیک زیبا و رابط کاربری آسان و بدون دردسر و بدون نمایش پنجره های اضافی و محیطی کاملاً فارسی و نرم افزاری با امکانات کاملاً رایگان

منتظر امکانات جدید نرم افزار آگرین باشید.

دانلود نسخه ی 1.5 دانلود منیجر آگرین با حجم 2.62 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویری از محیط دانلود منیجر آگرین 2015:

عــــلی
21-09-2015, 03:49
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

نسخه ی جدید دانلود منیجر آگرین با امکانات ذیل منتشر شده است:

1.نصب آسان افزونه ی FlashGot در هنگام نصب نرم افزار.

2.گروه بندی فایل های دانلودی و مدیریت گروه ها

3.رفع برخی مشکلات و بهمود عملکرد نرم افزار

امکانات کلی و مود دی نسخه های پیشین:

1.استفاده از امکان Multi Connection برای افزایش سرعت دانلود تا چندین برابر و قابل تنظیم توسط کاربر
2.سازگاری با افزونه ی FlahGot برای مرورگر فایرفاکس
4.قابلیت توقف و ادامه
5.درج لینک به صورت تکی و گروهی
6.نمایش سرعت دانلود و سرعت کل
7.نمایش زمان باقی مانده تا اتمام دانلود
8.نمایش محل سرور لینک ها
9.قابلیت اسفاده از صف های متعدد و زمانبندی سریع به سبکی سریع و جدید
10.قابلیت تعریف وظایف برای نرم افزار
11.قابلیت اعمال نام کاربری و رمز عبور برای لینک های VIP
12.قابلیت نمایش کل حجم دانلود شده توسط نرم افزار
13.نمایش و مرتب سازی لینک ها بر اساس هر ستون و بر اساس : لینک های تکمیل شده، ناتمام، خطا داده شده، در حال دانلود و در صف دانلود
14.قابلیت نمایش وضعیت دانلود ها در تسکبار (نمایش پروگرسبار) و نمایش درصد دانلود شده در حالت Notification
15.استفاده ی کاملاً بهینه از فضای سی پی یو و رم کامپیوتر مخصوصاً در زمانی که نرم افزار در حالت Minimize یا در پایین صفحه قرار دارد یا وقتی کاربر سیستم را Lock میکند.
16.نمایش بالن هنگام اتمام لینک و قابلیت درگ و تغییر محل لینک.
17.بازکردن آسان فایل و محل ذخیره ی فایل
18.گرافیک زیبا و رابط کاربری آسان و بدون دردسر و بدون نمایش پنجره های اضافی و محیطی کاملاً فارسی و نرم افزاری با امکانات کاملاً رایگان

دانلود نسخه ی 1.5.4 دانلود منیجر آگرین با حجم 2.62 مگابایت

عــــلی
25-09-2015, 23:27
بسم الله الرحمن الرحیم. سلام.
نسخه ی جدید دانلود منیجر آگرین با امکانات ذیل منتشر شده است:

بالا رفتن سرعت درج از FlashGot
اضافه شدن بخش تماس با ما در قسمت راهنمای نرم افزار که میتوانید مشکلات نرم افزار را به ما ارائه کنید
برطرف سازی برخی از مشکلات

امکانات کلی نسخه های پیشین:

استفاده از امکان Multi Connection برای افزایش سرعت دانلود تا چندین برابر و قابل تنظیم توسط کاربر
سازگاری با افزونه ی FlahGot برای مرورگر فایرفاکس
قابلیت محدود کردن سرعت دانلود
قابلیت توقف و ادامه
درج لینک به صورت تکی و گروهی
نمایش سرعت دانلود و سرعت کل
نمایش زمان باقی مانده تا اتمام دانلود
نمایش محل سرور لینک ها
گروه بندی فایل های دانلودی و مدیریت گروه ها
قابلیت اسفاده از صف های متعدد و زمانبندی سریع به سبکی سریع و جدید
قابلیت تعریف وظایف برای نرم افزار
قابلیت اعمال نام کاربری و رمز عبور برای لینک های VIP
قابلیت نمایش کل حجم دانلود شده توسط نرم افزار
نمایش و مرتب سازی لینک ها بر اساس هر ستون و بر اساس : لینک های تکمیل شده، ناتمام، خطا داده شده، در حال دانلود و در صف دانلود
قابلیت نمایش وضعیت دانلود ها در تسکبار (نمایش پروگرسبار) و نمایش درصد دانلود شده در حالت Notification
استفاده ی کاملاً بهینه از فضای سی پی یو و رم کامپیوتر مخصوصاً در زمانی که نرم افزار در حالت Minimize یا در پایین صفحه قرار دارد یا وقتی کاربر سیستم را Lock میکند.
نمایش بالن هنگام اتمام لینک و قابلیت درگ و تغییر محل لینک.
بازکردن آسان فایل و محل ذخیره ی فایل
گرافیک زیبا و رابط کاربری آسان و بدون دردسر و بدون نمایش پنجره های اضافی و محیطی کاملاً فارسی و نرم افزاری با امکانات کاملاً رایگان

دانلود نسخه ی 1.5.6 دانلود منیجر آگرین با حجم 2.62 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عــــلی
21-12-2015, 22:50
بسم الله الرحمن الرحیم. با سلامی دوباره...
بالاخره با عنایت خداوند متعال نسخه ی گرافیکی با امکانات حرفه ای دانلود منیجر قدرمتند آگرین منتشر شد.
در نسخه های پیشین هنوزم که هنوزه با نصب بروی بیش از سیصد هزار موبایل توسط مشتریان و استفاده از نسخه ی رایگان دانلود منیجر آگرین را داشتیم.که حدود 95 درصد کاربران را تا حدالامکان راضی نگه داشتیم.
اما حالا نرم افزار آگرین نسخه ی 2.0 در سال 2016 با گرافیک بالا و امکانات حرفه ای در اختیار شماست.

معرفی نرم افزار:
نرم افزار آگرین به عنوان اولین و قدرتمند ترین نرم افزار دانلود منیجر ایرانی که هدفش رقابت با بزرگترین دانلود منیجر های جهان از جمله IDM کامپیوتر و ADM موبایل بود در سال 91-92 برای نسخه ی ویندوز، مک و لینوکس منتشر شده و سپس در سال 93-94 برای نسخه ی اندروید وارد بازار شد.
من هدفم این نبود که صرفاً یک نرم افزاری طراحی کنم و وارد بازار رقابت بشم...هدف اول راضی نگه داشتن مشتری و امید به ایرانیان عزیز در عرصه ی نرم افزار بود که ما هم میتونیم بهترین اپلیکشن های جهان رو طراحی کنیم و وارد بازار رقابت بشیم و کاربران خودمون رو راضی نگه داریم.برای همین ملاک اول پشتیبانی کاربران در نرم افزار بود پس در نسخه ی قبلی (یعنی نسخه ی رایگان)
من پشتیبانی برای نرم افزار قرار دادم و کاربران از طریق نرم افزار سوالاتشون رو میپرسیدن و پاسخ میگرفتن و در این نسخه اعم از امکانات زیاد پشتیبانی بهتر با گرافیک بالاتر و دقیقتری به کاربران ارائه میشه.

امکانات نرم افزار دانلود منیجر آگرین نسخه 2.0 پروفشنال:
1.محیط گرافیکی و کاربری آسان و فارسی برای کاربران ایرانی
2.قابلیت چند اتصاله (Multi Connection) برای ارتقای چند برابری سرعت دانلود و تغییر تعداد اتصال ها به صورت دستی
3.ساپورت کلیه ی مرورگر ها (هنگامی که در مرورگر خود مثل فایرفاکس یا کروم یا ... روی لینک دانلود کلیک میکنید بدون اینکه مرورگر بسته بشه پنجره ی آگرین روی مرورگر میاد و میتونید لینک رو درج یا دانلود کنید.سپس میتونید به وب گردی ادامه بدید)
4.قابلیت اشتراک گزاری فایل ها از نرم افزار و سایت آپارات و دانلود آسان ویدئوهای آپارات
5.دانلود از اینستاگرام
6.بازکردن فایل تکمیل شده، یا باز کردن محل ذخیره ی فایل تکمیل شده
7.قابلیت اشتراک گذاری فایل تکمیل شده به نرم افزار های دیگه یا بلوتوث
8.نمایش سرعت دانلود و حجم فایل و حجم باقی مانده و زمان باقی مانده و درصد پیشرفت لینک دانلود شما...
9.نمایش رویداد بالای گوشی برای دانلود که وضعیت لینک دانلودی رو نشون میده و با کلیک روی ان لینک متوقف میشود و با دوباره کلیک کردن لینک شروع میشود و اگر لینک تکمیل شده باشد فایل باز میشود
10.دارای نسخه ای برای کامپیوتر با گرافیک بالا و امکانات ویژه
11.قابلیت توقف و ادامه
12.قابلیت زمانبندی برای دانلود و توقف با تنظیمات روشن کردن و خاموش کردن اینترنت (Data) و وای فای (WiFi)
13.زمانبندی نرم افزار به کثرت بی نهایت هست یعنی شما میتونید برای یک یا چند لینک چندین زمان متفاوت بدید یا برای یک لینک چند زمان متفاوت برای شروع و ایست اضافه کنید
14.قابلیت صف بندی و اولویت بندی به صورت کاربردی و آسان برای دانلود لینک ها با صف، به این صورت که هر لینکی که انتخاب میکنید کنار ان شماره میزند و نوبت لینک را مشخص میکند.
15.گروه بندی لینک ها با قابلیت انتخاب محل ذخیره
16.درج مجوز کاربری برای لینک های دارای VIP
17.قابلیت تغییر ادرس لینک دانلود (برای سرور هایی که لینک های محدودی دارند و بعد از مدتی Expire میشوند و باید لینک جدید جایگزین شود)
18.قابلیت تغییر محل ذخیره ی دانلود قبل از اتمام لینک
19.مشاهده ی خطای داده شده از لینک ها با جزئیات
20.حذف لینک، و یا حذف لینک های تکمیل شده
21.جداسازی وضعیت لینک با رنگ های متفاوت
22.قابلیت پشتیبانی در نرم افزار که کاربران اگر سوال و مشکلی داشته باشند از این قسمت استفاده میکنند
23.قابلیت محدود کردن سرعت دانلود

پشتیبانی:
در صورت بروز هرگونه مشکل در نرم افزار لطفاً از طریق نرم افزار بخش پشتیبانی مشکل خود را ارسال کنید تا به مشکلات شما عزیزان رسیدگی بشه پاسخ های پشتیبانی از طریق نرم افزار آگرین اطلاع رسانی میشه....در صورت مشکل در نصب یا ... با ایمیل ali.visual.studio@gmail.com تماس بگیرید.
سخن آخر:
این شروع یا انتهای کار نیست... با پشتیبانی شما عزیزان و حمایت از توسعه دهنده ی نرم افزار آگرین ما نرم افزار رو به سرعت ارتقاع میدیم و امکانات بسیار زیادی رو برای شما عزیزان قرار میدیم تا راحت تر فایل هاتون رو بتونید دانلود کنید و از دانلود کردن لذت ببرید.
بی صبرانه منتظر نظرات شما هستیم.
قیمت نرم افزار 1000 تومان می باشد که در حال حاضر میتونید از طریق کافه بازار خریداری کنید.
مارا در تلگرام دنبال کنید (پشتبانی در تلگرام):

تصاوری از محیط نرم افزار آگرین نسخه ی پروفشنال:

عــــلی
20-05-2016, 23:25
سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی.

همونطور که قول داده بودیم پیشاپیش گفته بودیم نسخه ی دانلود منیجر آگرین با امکانات و قابلیت های جدیدتری منتشر خواهد شد که یکی از این امکانات سیستم هوشمند آسودا جهت سهولت و آسانی در دانلود می باشد.
فلذا با توضیحاتی که قبلاً ارائه شد و کمی به آن اضافه خواهیم کرد امکانات این نسخه از آگرین که برای دانلود قرار داده میشود.

امکانات جدید:

قابلیت تغییر محل ذخیره و نام فایل در راست کلیک
قابلیت رفع مشکل برخی ISP ها که دانلود شما روی 99 درصد در تمامی دانلود منیجر ها گیر میکند، در بخش راست کلیک اضافه شده که هر وقت به این مشکل برخورد کردید میتوانید از این قابلیت استفاده کنید.
اضافه شدن بخش هوشمند آسودا با تنظیمات پسوند ها و نرم افزار هایی که باید ساپورت شوند که به دست کاربران قابل تغییر و اضافه کردن هست.
بهینه سازی رابط کاربری و رفع برخی باگ ها

امکانات کلی نسخه های پیشین:

استفاده از امکان Multi Connection برای افزایش سرعت دانلود تا چندین برابر و قابل تنظیم توسط کاربر
سازگاری با افزونه ی FlahGot برای مرورگر فایرفاکس
قابلیت محدود کردن سرعت دانلود
قابلیت توقف و ادامه
درج لینک به صورت تکی و گروهی
نمایش سرعت دانلود و سرعت کل
نمایش زمان باقی مانده تا اتمام دانلود
نمایش محل سرور لینک ها
قابلیت اسفاده از صف های متعدد و زمانبندی سریع به سبکی سریع و جدید
قابلیت تعریف وظایف برای نرم افزار
قابلیت اعمال نام کاربری و رمز عبور برای لینک های VIP
قابلیت نمایش کل حجم دانلود شده توسط نرم افزار
نمایش و مرتب سازی لینک ها بر اساس هر ستون و بر اساس : لینک های تکمیل شده، ناتمام، خطا داده شده، در حال دانلود و در صف دانلود
قابلیت نمایش وضعیت دانلود ها در تسکبار (نمایش پروگرسبار) و نمایش درصد دانلود شده در حالت Notification
استفاده ی کاملاً بهینه از فضای سی پی یو و رم کامپیوتر مخصوصاً در زمانی که نرم افزار در حالت Minimize یا در پایین صفحه قرار دارد یا وقتی کاربر سیستم را Lock میکند.
نمایش بالن هنگام اتمام لینک و قابلیت درگ و تغییر محل لینک.
بازکردن آسان فایل و محل ذخیره ی فایل
گرافیک زیبا و رابط کاربری آسان و بدون دردسر و بدون نمایش پنجره های اضافی و محیطی کاملاً فارسی و نرم افزاری با امکانات کاملاً رایگان
نصب آسان افزونه ی FlashGot در هنگام نصب نرم افزار.
گروه بندی فایل های دانلودی و مدیریت گروه ها
فع برخی مشکلات و بهمود عملکرد نرم افزار

دانلود نسخه ی 1.6.5 دانلود منیجر آگرین با حجم 2.94 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تصویری از نسخه ی جدید آگرین همراه با امکان جدید آسودا (برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید) :

عــــلی
07-07-2016, 01:14
با سلام. نسخه ی جدید دانلود منیجر آگرین برای ویندوز آماده دانلود می باشد در این نسخه یه سری باگ ها رفع شده و بخش آسودا قابلیت پین شدن در گوشه سمت راست ویندوز را دارد که مزاحمت ایجاد نکند.
دانلود از آپارات و یوتیوب و اینستاگرام و رادیو جوان هم مشکلاتشان رفع شده است.

دانلود نسخه ی 1.6.8 دانلود منیجر آگرین با حجم 2.15 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عــــلی
07-08-2016, 20:26
دانلود منیجر آگرین نسخه ی موبایل Pro به صورت رایگان در app store های ایران منتشر شد، تا پیش از این دانلود منیجر آگرین نسخه ی موبایل به فروش میرسید و از این پس شما میتونید به صورت رایگان دانلود منیجر آگرین نسخه ی Pro رو از بازار، ایران اپس و مایکت به صورت رایگان دانلود و نصب کنید.
شما میتونید این نسخه رو از کانال تلگرام دانلود منیجر آگرین هم دانلود و نصب کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید