PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی مشاهده باقیمانده رنگ کارتریج ها در ویندز7

hyesteghlal
24-04-2012, 20:37
سلام.من قبلا ویندوز xp داشتم و راحت میتونستم ببینم که چند درصد از رنگ کارتریج های پرینترم باقیمونده.اما حالا با ویندوز7 هر چی گشتم یه همچین چیزی نداشت.
چطوری میتونم درصد رنگ باقیمونده کارتریج پرینر رو ببینم؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hyesteghlal
15-05-2012, 20:54
کسی نمیدونه؟

nabi.com
15-05-2012, 21:00
شما لطف کن بگو پرینترت چیه

hyesteghlal
16-05-2012, 11:34
شما لطف کن بگو پرینترت چیه
hp deskjet 1280

SaMsUnG
16-05-2012, 16:49
ببخشید یه سوال
برای پرینتر canon lbp6000b هم میشه متوجه شد چقدر از کارتریچ باقیمونده؟

nabi.com
16-05-2012, 19:34
hp deskjet 1280

دوست عزیز چون پرینتر شما تا الان درایور مخصوص سون رو نداشته یعنی هرچی درایور توی بازار و اینترنت هست درایور کارت ویندوز 2000 هستش که به سون هم نصب میشه بخاطر همون پرینتر شما با سیستم کاملا مچ نمی شه راستش تا الان کمی متوجه نشدی که مقداری از کیفیت عکس های پرینتی پایین آمده باشه
نظر من رو بخوای از ویندوز xp استفاده کن در آخر هر جور که برای خودت بهتر هست انجام بده

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

ببخشید یه سوال
برای پرینتر canon lbp6000b هم میشه متوجه شد چقدر از کارتریچ باقیمونده؟

شما هم قبلا ویندوزت xp بوده حالا سون انداختی اینجوری شده یا توی xp هم جواب نمی ده اما معمولا توی پرینتر های لیزری سیاه و سفید در پایین صفحه سمت راست اگر مقدار تونر کم باشد هشدار تونر لوو می زند و وقتی تونر به حداقل شارژ برسد تونر امپیت می زند در هر صورت دقیقا مشکلت رو مشخص کن

hyesteghlal
16-05-2012, 20:22
دوست عزیز چون پرینتر شما تا الان درایور مخصوص سون رو نداشته یعنی هرچی درایور توی بازار و اینترنت هست درایور کارت ویندوز 2000 هستش که به سون هم نصب میشه بخاطر همون پرینتر شما با سیستم کاملا مچ نمی شه راستش تا الان کمی متوجه نشدی که مقداری از کیفیت عکس های پرینتی پایین آمده باشه
نظر من رو بخوای از ویندوز xp استفاده کن در آخر هر جور که برای خودت بهتر هست انجام بده

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

شما هم قبلا ویندوزت xp بوده حالا سون انداختی اینجوری شده یا توی xp هم جواب نمی ده اما معمولا توی پرینتر های لیزری سیاه و سفید در پایین صفحه سمت راست اگر مقدار تونر کم باشد هشدار تونر لوو می زند و وقتی تونر به حداقل شارژ برسد تونر امپیت می زند در هر صورت دقیقا مشکلت رو مشخص کن
thanks!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]