PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بارسلونا - چلسی | مصاحبه با M3HRD@D و Majid393

pcforlife
24-04-2012, 14:46
سلام
همونطور که میدونید، امشب اولین بازی برگشت لیگ قهرمانان بین بارسلونا و چلسی برگذار میشه و اولین فینالیست CL این فصل مشخص میشه. رو همین حساب دو کاربر عزیز انجمن، مهرداد (M3HRD@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و مجید عزیز (Majid393 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) محبت کردند و وقتشون رو در اختیار بنده قرار دادند تا از این عزیزان مصاحبه ای تهیه کنم.
امیدوارم از خوندن مصاحبه لذت ببرید و خلاصه بقیه تعارفات..!!!:31::31:
+

1- دوستان میتونن صحبت هاشون راجع به این بازی (قبل و بعد بازی) در همین تاپیک مطرح کنند، ولی ترجیحا محوریت بحث مصاحبه و سوال و جواب هاش، باشه. : )
2- ممنون میشم در نظرسنجی تاپیک هم برای امتباز دادن به شرکت کنندگان در مصاحبه، شرکت کنید./

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاریخ انجام بازی: 24 آوریل | 5 اردیبهشت
مصاحبه کننده: pcforlife ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرکت کننده گان: M3HRD@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای بارسلونا | Majid393 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای چلسی

1- ضمن سلام به هر دو شرکت کننده ابتدا خودتون رو معرفی کنید و بگید به چه دلیل و از چه وقتی طرفدار این تیم شدید؟

M3HRD@D:
با سلام و درود
مهرداد هستم 22 ساله ساکن محلمون.دی(کرج)
علاقه من به بارسا بر می گرده به سالهای قبل از 2000 و بازیکنی به نام پاتریک کلایورت
و اگر بکم بخاطر این بازیکن هوادر بارسا شدم کم بیراه نگفتم بازیکنی که در کودکی و نوجوانی به واقع میپرستیدمش با اون گل زنی های خاص خودش در ضربات کرنر ...
و همینوطور بازیکنان دیگری مثل لوئیس فیگو و مارک اوور مارس و ریوالدو.... در سالیان دور و بعد از اون ها طلوع دوباره بارسا در دهه اول قرن 21 با اعجوبه ای به نام رونالدینیو
و کلا بارسا و هواداریش زندگیست....

Majid393:
مجید هستم. حدود 7-8 سالی میشه طرفدار چلسی هستم. دلیلش رو هم دقیقا" یادم نیست ولی رنگ آبی قطعا" یکی از دلایلش بوده.

2- تا به اینجا ارزیابیتون از بازی های این فصل لیگ قهرمانان (نه فقط بازی های تیم مورد علاقتون) چطور بوده؟ در کل لیگ قهرمانان فصل 12-2011 رو چطور دیدید؟

M3HRD@D:
بازی های لیگ قهرمانان امسال رو میشه خالصا جام بزرگان نام برد و شگفتی هم به اون صورت در مراحل بالا توش رخ نداد
و میشه از ناپولی و مارسی به عنوان پدیده ها و تیم های کم بضاعت با عملکرد درخشان نام برد.....
و بارسا هم تا اینجا بازی های خوبی رو انجام داده و باید ببینیم بازی امشب چی میشه.....

Majid393:
شاید در نگاه اول نبود بعضی تیمهای پرطرفدار (رم-یووه و ..... ) و حضور تیمهای کوچک و صعودشون به مراحل بالاتر از جذابیت این دوره کم کرده باشه ولی به نظر من این تیمها هم قابل احترام هستن و قطعا" شایستگی های حضور در این تورنمنت رو داشتن.
در کل این فصل، فصل جالبی بوده. یکی از بهترین نیمه نهایی ها رو داره و فینالش هم میتونه یه فوتبال بسیار جذاب و دیدنی باشه.

3- عملکرد تیمتون در CL این فصل از مرحله گروهی تا به مرحله نیمه نهایی چطور بوده؟ کدام بازی ها تیمتون رو پسندیدید و تو کدام بازی ها این شکلی = ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شدید!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
M3HRD@D:
بارسا در مرحله گروهی فوق العاده نتیجه گرفت و از 18 امتیاز ممکن 16 امتیاز رو گرفت و این عالی با یک آمار گل زنی خوب و بازی های خوب.....
و همین روند رو در بازی های مراحل بعد هم ادامه داد و با بازی های پر گلش در مقابل حریفان , خودش رو به عنوان شانس اول قهرمانی نشون داده....
بازی های زیادی بود که دوستشون داشتم و بهترینشون برد 7-1 مقابل بايرلوركوزن که خیلی حال داد.دی
و بازی که به این شکل شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازی هفته پیش مقابل چلسی نه از لحاظ بد بازی کردن خیلی هم خوب بازی کردیم
بلکه از هدر رفتن موقعیت های فراوان کل زنی حرص میخوردم ....

Majid393:
این دوره چلسی با لورکوزن و والنسیا و Genk بلژیک هم گروه بود. نمیشه گفت گروه سختی بود ولی گروه خیلی آسونی هم نبود. به لورکوزن تو بای آرنا باختیم که میتونست صعودمون رو مشکل کنه ولی بازی آخر با با والنسیا، طی یه بازی خوب و زیبا، والنسیا رو شکست دادیم و به عنوان تیم اول صعود کردیم.
مرحله 1/8 ناپولی تو سن پائولو 3-1 به ناپولی باختیم که شاید بدترین بازی فصلمون بوده باشه. بعد از رفتن AVB، بازی برگشت رو با دی متئو 4-1 بردیم و صعود کردیم. بنفیکا رو دبل کردیم و رسیدیم به بارسا.
رکورد 100در100 پیروزی در خانه رو هم داریم.

4- به نظرتون تیمتون با قرعه های مناسبی رو به رو شد یا کلا تا به حال با حریفای سر سختی دست و پنجه نرم کردید؟ پیش بینی می کردید تا سمی فاینال لیگ قهرمانان جلو برید؟

M3HRD@D:
به نظر من برای بارسا در این چند سال فرقی نمیکند به چه قرعه ای بخوره چون تا مراحل بالا پیش میره و قرعه امسال هم متوسط رو به بالا سخت بود
لورکوزن از خوب های آلمان بود و همینطور میلان قدرتمند که من میلان رو یکی سه تیم پر ستاره و کهکشانی این فصل اروپا میدونم
و همینطور چلسی در نیمه نهایی که برد مقابل دو تیم میلان و چلسی واقعا سخت بوده و هست برای بارسا در این فصل.....
و بله با پتانسیلی که در بارسا میبینم تا فینال پیش بینی میکردم.....

Majid393:
خیلی ها فکر میکنن قرعه چلسی آسون بوده در حالیکه اصلا" اینطوری نیست. ما ناپولی رو حذف کردیم + بنفیکا که نذاشته بود منچستر از گروهش بالا بیاد. الان هم که خوردیم به بارسا. کجاش مناسبه این ؟ :دي
آره. مطمئن بودم یه پای نیمه نهایی هستیم.

5- اگر قرار بود خودتون حریف بازی مرحله نیمه نهایی رو انتخاب کنید، حریف فعلی تون رو انتخاب می کردید یا بایرن یا رئال؟

M3HRD@D:
بازی با رئال که خیلی بخاطر بازی های الکلاسیکو پارسال تکراری شده بود.دی(شوخی)
و چلسی هم همیشه مشگل ساز بود و اگر قرار بر انتخاب بود بایرن رو انتخاب میکردم.....
و روبرو شدن با بایرن در نیمه نهایی بهتر از احتمال بازی کردن در فینال تک بازی در زمین خودش هست...

Majid393:
فرقی نداشت ولی ترجیح می دادم به بارسا نمی خوردیم.

6- بازی رفت چلسی با یک گل بارسا را در خانه شکست داد؛ از لحاظ تاکتیکی (از ارنج تیم بگیر تا سبک بازی و تعویض ها و..) عملکرد مربی و بازیکنان تیمتون رو چطور دیدید؟

M3HRD@D:
عملکرد بارسا و پپ در بازی رفت عالی بود و از همون اوایل بازی میدون رو در دست گرفته بودند و چلسی رو مجبور کرده بودن با نه و یا ده نفر در زمین خوشون دفاع کنن و چشم به ضد حملات و دروگبا ببندند که هدف چلسی هم همین بود و من خرده نمیگیرم تاکتیکیست برای خود..... و آمار های بازی از ضریب مالکیت توپ تا موقعیت های خطرناک و آمار پاسهای 803 در برابر تنها 250 پاس یاران چلسی همگی از کیفیت بالای بازی بارسا در بازی رفت خبر میده.....

Majid393:
ارنج و ترکیب و نفرات و سبک بازی که خیلی خوب بود. فقط ماتا تو بازی گمشده بود. تو بازی رفت شانس هم با ما یار بود وگرنه حداقل باید 1 گل میخوردیم که با عکس العمل های چک و بی دقتی مهاجم های بارسا این امر محقق نشد.

7- در بازی رفت نقاط ضعف و قوت حریف رو در چه پست ها یا نقاطی از زمین دیدید؟ + کدام بازیکن یا بازیکنان تیم مقابل، تیم شما رو شدیدا آزار داد و 90 دقیقه مانع ای بزرگ در کسب نتیجه (چه برد با اختلاف و چه تساوی یا برد در زمین حریف) بود؟

M3HRD@D:
به نظرم چلسی تو عمق دفاع با وجود جان تری مقابل بارسا مشکل داره چون با خلاقیت ژاوی و مسی و اینیستا روبرو و هر آن امکان متلاشی شدن نظم دفاعیشون وجود داره.....
و از نقاط قوت چلسی هم سرعت فوق العاده اشون در جریان دهی توپ از دفاع به یک ضد حمله با یکی دو پاس به دروازه بارسا میرسن و همینطور دروازبانی مثل پیتر چک که تیکه گاهیست برای هر تیمی...
بزرگترین مانع در مقابل بارسا شاید بشه گفت دروازبانی پیتر چک و به امید اینکه امشب روز خوبش نباشه.دی

Majid393:
نقاط ضعف حریف میشه به خط دفاعی که خیلی جلو بازی میکنه + کناره های آسیب پذیر ، دروازه بان و ضعف در توپهای هوایی اشاره کرد. نقاط قوت هم خط هافبک قوی و مهاجمهای خطرناک بارسا.
کاری کرده بودیم که به لحاظ نفری شخص خاصی نتونه اذیتمون کنه (:دي) ولی برای بستن فضاها و پوشش نقاط زمین فکر میکنم که تیم از جون مایه گذاشت و از لحاظ بدنی خسته شدیم.

8- چون حرف و حدیث راجع به مسائل داوری پیرامون این بازی پیش از بازی رفت زیاد بود، میخوام نظرتون رو راجع به قضاوت فیلیکس بریش و تیم داوری آلمانی این بازی بدونم؟

M3HRD@D:
فقط راجب داوری این رو میتونم بگم که امیدوارم هیچ سود اشتباهی که نتیجه رو تایین کنه به نفع یا ضرر هیچ تیمی زده نشه و این بازی فوتبال باشه که نتیجه رو تایین کنه و حواشی خاصی هم پیش نیاد.....

Majid393:
بازی برگشت با ناپولی هم همین داور بازی رو قضاوت کرد که فکر میکنم یه پنالتی برامون نگرفت:دي. تو این بازی به نظرم قضاوت خوبی داشت و کمک هاش هم عالی بودند.

9- نظرتون راجع به عکس پایین که در بازی رفت دو تیم تهیه شد، چیه؟

M3HRD@D:
پارچه نوشته جالبی و خلاقیت طرف رو میرسونه...
و ارجاعی به دزدی لباس از مادریدی ها در رختکن و طرفداران بارسا اینجا فقط هدفشون دزدیدن توپ.دی
من بودم هدفم رو دزدیدن جام قرار میدادم.دی
جالب از رختکن تیم فجرسپاسی هم در بازی گذشته اش سرقت شده.دی

Majid393:
اشکالی نداره. توپ برای شما ولی نتیجه برای ما :دي

10- هر دو تیم در بازی لیگی شون نتونستند مقابل حریف قدرشون پیروز بشوند؛ خصوصا بارسا و شکستش در الکلاسیکو... تاثیر این عدم نتیجه گیری رو در بازی برگشت چطور ارزیابی می کنید؟ فکر می کنید بارسا بتونه با توجه به صحبت پپ، چلسی رو قربانی شکست الکلاسیکو کنه؟

M3HRD@D:
به احتمال زیاد چلسی رو قربانی شکست ال کلاسیکو باید دونست.... چون برد در ال کلاسیکو باز هم بارسا رو قهرمان نمیکرد و فقط امیدوار میکرد.... و پپ هم با استراحت دادن به بعضی از یارانش هدف رو لیگ قهرمانان تعیین کرده شاید و چلسی به اندازه رئال نمیتونه تو نیو کمپ مشکل ساز بشه.....

Majid393:
بازی با آرسنال که 0-0 شد رو ما با 8 تغییر شروع کردیم و میشه گفت بازیکنهای اصلی استراحت کردن که این استراحت لازم بود چون که با بازی امشب، چلسی تو حدود 10 روز 4 تا بازی سنگین انجام داده (تاتنهام-بارسا-آرسنال-بارسا)
من فکر میکنم امشب بارسا با تمام قوا تو زمین حاضر بشه.

11- صحبت از لیگ شد...، فکر می کنید لیگ برای تیم هاتون (قهرمانی بارسا یا چهارمی چلسی) تموم شده یا هنوز جای امیدواری وجود داره؟ کلا عدم نتیجه گیری مطلوب تیمتون در لیگ رو در چی میدونید؟ ضعف تیم یا قدرت حریفان یا هر دو؟

M3HRD@D:
لیگ که برای بارسا تموم شده و چلسی که میتونه به رده های بالاتر یعنی چهارمی بره....
و بارسا امسال در لالیگا نتایجش خوب بود ولی رئال فوق العاده بود و فقط نگاهی به آمار لیگ این رو بازگو میکنه اختلاف 33 امتیازی تیم اول با سوم!
و بارسا امسال با بدشانی های هم روبرو شد و یکی از مهمترینشون مصدومیت داوید ویا که مهره کلیدیست....
ولی در کل رئال خیلی فوق العاده بود.....

Majid393:
میتونیم چهارم بشیم هرچند بازیهامون سخته. عملکرد ضعیف AVB هم باعث شد که ما تا آخرین بازی برای سهمیه بجنگیم.
قدرت حریفان هم مزید بر علت بوده. تاتنهام کم بود حالا نیوکاسل هم اضافه شده :دي

12- احساستون راجع به این تصاویر با فرمت گیف و دقیقه عجیب 93 : دی! چیه؟

تصویر اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] angig.com%2FFanvsFan%2F2011-12%2FBarcelona-Chelsea%2FChelsea-1-1-Barcelona.gif) | تصویر دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] angig.com%2FFanvsFan%2F2011-12%2FBarcelona-Chelsea%2FChelsea-1-0-Barcelona.gif)

M3HRD@D:
خیلی عکس های جالبی بودند....
عکس اولی رو که میشه صحنه زیبا و یک سکانس دراماتیک نام برد و یک سوپر گلی که ما رو از خوشحالی به مرز جنون رسوند و برای هوادران چلسی یک کابوس.....
و عکس دومی هم خوبیش اینه که تو بازی رفت اتفاق افتاد و اگر برای بازی امشب اتفاق بیوفته یک کابوس برای ما میشه.دی
ولی شباهتشون خیلی جالب بود.....

Majid393:
عکس اول : گاس هیدینک-اسین-پنالتی-اوربو-پنالتی-اوربو- ............. - بالاک-اینیستا ( حالت : :| )
عکس دوم : دی متئو-دروگبا-سانچز-فابرگاس-پویول-بوسکتس ( حالت: d: )

13- ترکیب مطلوب برای تیمتون برای راهیابی به فینال؟ + در صورتی که مصدوم یا محرومی دارید ذکر کنید؟

M3HRD@D:

والدس
آدریانو.....پویول......پیکه.....آ لوز
بوسکس
ژاوی .....فابرکاس
اینیستا....سانچس......مسی

Majid393:
داوید لوییر مصدومه. دروگبا احتمال داره به بازی نرسه.

4-2-3-1 : چک-ایواونویچ-تری-کیهیل-کول-اسین-لمپارد-ماتا-میرلس-رامیرز-دروگبا
یا
4-3-3 : چک-ایواونویچ-تری-کیهیل-کول-لمپارد-اسین-رامیرز-ماتا-کالو-دروگبا

14- فکر می کنید برنامه و استراتژی اصلی مربیان برای بازی در نیمه اول و دوم باید چگونه باشد و به طور کلی از دید شما باید تیمتون چه تاکتیکی رو پیاده کنه تا راهی مونیخ بشه؟

M3HRD@D:
به نظر من چلسی که باید همون شیوه بازی رفت رو پیش بگیره دفاع منسجم و با نظم و چشم ضد حملات چون یک گل تو خونه خودش زده و گل نخوردن براش کفایت میکنه .....
و بارسا هم باید در نیمه اول طوری بازی کنه که کار رو تموم کنه و گرنه شرایط در نیمه دوم براش خیلی سخت میشه....
و باید پپ فکری برای ضد حملات تند و تیز چلسی هم داشته باشه.....
و بارسا چیزی برای از دست دادن نداره و مهمترین چیز اینکه بارسایی ها تو زمین آرامش خودشون رو حفظ کنن و تا دقایق آخر نا امید نباشن و اون گل معروف اینیستا به چلسی در دقایق آخر به یادشون باشه....

Majid393:
دی متئو گفته میخوایم گل بزنیم. من فکر میکنم که چلسی برای تساوی با گل به نیوکمپ رفته.
همون روش بازی قبل با تمرکز و دقت بیشتر در دفاع که اون همه موقعیت به حریف ندیم و حملات متعدد که مثل بازی موقعیت های گل کمی ایجاد نکنیم.

15- پیش بینی نتیجه بازی و گلزنان؟ راستی چند دردصد احتمال میدید که تکلیف تیم صعود کننده تو 90 دقیقه مشخص نشه؟

M3HRD@D:
به نظرم من بازی یا 2 - 0 به سود بارسا میشه یا 3 - 1 به نفع بارسا و به احتمال زیاد تکلیف در 90 دقیقه مشخص میشه....
گلزنان:سانچس - پدرو - فابرگاس و شاید مسی....
و برای چلسی شاید لمپارد

Majid393:
من پیش بینی هام بسیار بسیار ضعیف هست ولی فکر میکنم بازی در مجموع با نتیجه 2-2 تموم بشه.
گلزنان : دروگبا یا جان تری یا ایووانویچ

16- درخشش کدام بازیکن (بازیکنان) از تیمتون رو در بازی فردا شب شاهد خواهید بود؟

M3HRD@D:
ژاوی و اینیستا فکر کنم روز خوبشون باشه و اگر این ها خوب باشند کار مسی راحت تر است....

Majid393:
دروگبا - چک - جان تری

17- کدام بازیکن تیم مقابل رو می پسندید (از جهات مختلف) و از کدام بازیکن تیم مقابل متنفرید!؟

M3HRD@D:
از قدیمی های چلسی از فرانک لمپارد خوشم میاد بازیکنی قدرتمند با هوش بالا و بدون حاشیه....
+ فرنادونو توروس همیشه یکی از بازیکنان محبوبم بوده چه وقتی در اتتیکو مادرید بازی میکرد و چه الان , بازیکنی با شم بالای گلزنی و کیفیت بالا که تو چلسی فقط شانس زیاد باهاش یار نبوده....
همینطور از رائول میرلس قبل از اینکه باید چلسی و چه الان هم خوشم میمود بازیکن متفاوتیست از هر لحاظ بخصوص تتو ها.دی
و از جان تری متنفرم بخصوص از لحاظ حاشیه هاش.....

Majid393:
علاقه : هیچکدام
تنفر : بوسکتس-آلوز-سانچز

18- حدس میزنید نتیجه بازی برگشت رئال - بایرن به چه صورت شود؟ ترجیح میدید در صورت فینالیست شدن با کدومشون بازی کنید؟

M3HRD@D:
نمیدونم یه حسی بهم میگه بایرن میاد فینال و رئال نمیتونه تو بازی برگشت نتیجه دلخواه رو بگیره
و اگر میخوام قهرمان شیم نباید برامون فرق کنه با کدوم تیم بازی خواهیم کرد....
زیاد ترجیح نمیدم با کدوم رو برو شیم .دی چون اگر روز خوب بارسا باشه فرق نداره
و رئال هم سخته و بایرن تو فینال زمین خودی هم سخت تر.....

Majid393:
رئال برنده میشه و دوست دارم به رئال بخوریم اما رئال قهرمان بشه :دي

19- و در پایان صحبتی راجع به Fan vs Fan دارید عنوان کنید.

M3HRD@D:
تشگر میکنم از همه بچه های عزیز این تاپیک حسین و سروش و احمد که همگی زحمت میکشند....
Fan vs Fan کار زیبایست و اگر میشد شرکت کننده ها از هم به نوعی سوال کنند هیجانش هم بیشتر میشد.....
+
و در آخر از دوستانی که مصاحبه ما رو می خونند تشگر میکنم ....
و میدونم اطلاعاتم و جواب های فوتبالیم در حد دوستان نیست پس به بزرگی خودتون ببخشید....
هر چه در توانم بود پاسخ دادم....

+
به امید پیروزی بارسا در بازی امشب و صعودش به فینال....
مهرتان برقرار...لبخنده تان ماندگار...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Majid393:
تشکر میکنم و خسته نباشید میگم به همه ناظران و مدیران انجمن ورزشی خصوصا" کسانیکه بخش FAN VS FAN رو راه اندازی کردن. امیدوارم فعالیت این بخش با همکاری کاربران ادامه پیدا کنه.
موفق باشید.

من هم از هر دو دوست تشکر می کنم./
یاعلی:11: