PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تقویم سال 1391 با طعم بازی...

Layken
20-04-2012, 23:43
تقویم سال 91 با طعم بازی...

سلام...
خیلی وقت بود همچین ایده ای رو تو ذهنم داشتم ولی برا عملی کردنش دقیق نمی دونستم چطور باید جلو برم تا این که این سیستم به ذهنم رسید...و به این شکلی که هست پیاده کردم تا هم خودم هم دوستان بازی خور از این تفکر استفاده کنن و دلشون خواست بهره ببرن پس این تقویم به صورت شمسی ترتیب دادم میشه از اون یک چاپ بگیریم و بزنیم گوشه دیوار اتاق تا هم این که در دنیای بازی هستم لذت ببریم و هم از تاریخ شمسی مطلع بشیم هم این که بتونیم از تاریخ انتشار بازی ها به صورت شمسی مطلع بشیم....

پس اسامی چند بازی مهم رو جم کرده و با تاریخ ریلیزشون به صورت شمسی در تقویم قرار دادم و پس زمینه تصویر رو هم به بازی مهم اون ماه تکیه دادم البته امسال هم بازی های بسیار خوبی داریم ولی بیشتر نام دارها رو برای اون ماه قرار دادم...

خودم شخصا در کارهای گرافیکی ماهر نیستم ولی برای این که بتونم تئوری ایدم رو پیاده کنم دست به هر کاری زدم برای شروع کار ماه فروردین و اردیبهشت رو اماده کردم که خرداد رو هم در چند روز اینده اماده میکنم...
ابتدا گفتم به صورت فصلی بزنم ولی بعد فکر کردم که فعلا به صورت ماه به ماه قرار بدم....چون میشه از تصاویر بیشتری در پس زمینه بهره برد

در ضمن دوستانی که مایلن در این تقویم شرکت کنن می تونن برای ماه های اینده بیان و با هم صحبت کنیم تا تقسیم بندی کنیم و هر کسی ایده خودش رو بیاره و نشون بده و بتونیم یک تقویم زیبایی برازنده این فروم ترتیب بدیم و مطمئنا دوستانی هستن که در امر گرافیک بسیار ماهر هستن و کارشون حرف نداره پس اگر مایل بودید من در پروفایلم برای هر گونه تصمیم پیشنهاد و تقسیم کار اماده هستم....انشالله اگر این روند استقبال بشه می تونیم هر سال یک تقویم در فروم داشته باشیم...

+
اسم بازی های مهم اون ماه رو هم گوشه تصویر نوشتم که تاریخ انتشارشون هم کنارشون هستش به شمسی چون لاتین نوشته شده گفتم اشاره ای کنم

خب برای شروع کار من این بار استثنا ماه فروردین رو به بازی زیبای Prototype 2 اختصاص دادم چون ماه فروردین انچنان بازی شاخی نداشت و با توجه به این که فروردین گذشته من اسامی چند تا از بازی مهمی که در این ماه منتشر میشدن هم قرار دادم...

فروردین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در فروردین ماه ما بازی I am Alive رو داشتیم که به صورت دانلودی بوده که بعد از چند سال انتظار بالاخره منتشر شد
Xenoblade Chronicles کنسول Wii میزبان نسخه امریکا این بازی بود که یک سال پیش نسخه J این بازی منتشر شده بود و انتشار بازی مصادف بوده با مجموع نمرات 92
The Witcher 2: Assassins of Kings هم بازی موفقی که این بار در این تاریخ نسخه کنسولی اون منتشر شده است

اردیبهشت ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب این ماه یکی از مهمترین ماه ها محسوب میشه ....دو بازی بسیار مهمی که اکثریت جامعه گیمرها انتظا راون رو میکشند منتشر خواهد شد و Diablo III و مکس پین 3 خواهد بود که ریلیز خواهند شد
Starhawk یک بازی انحصاری سونی که در این ماه منتشر خواهد شد
فوتبالی ها هم امسال قبل از مسابقات جام ملت های اروپا مثل روال هر ساله در این ماه بازی UEFA Euro 2012 رو میزبان سیستم های خود خواهند کرد

خرداد..

خب خرداد ماه هم شروع میشه ما در این ماه PC باز ها میزبان بازی مکس پین 3 خواهند شد.
بازیی که خیلی منتظر اون هستیم Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier در خرداد منتشر خواد شد با اختلاف چند روزی بین نسخه های کنسولی و PC
بازی بسیار زیبای Gravity Rush که روی کنسول دستی ویتا منتشر خواهد شد رو خواهیم داشت
Inversion و The Secret World هم از جمله دو عناوینی هستش که به ترتیب برای کنسول و PC خواهند امد..

اما موضوع بسیار مهم خرداد ماه برگزاری نمایشگاه بزرگ سالانه E3 هستش که همگان منتظر این نمایشگاه هستیم این نمایشگاه در تاریخ سه شنبه 16 خرداد تا 18 خرداد در لوس انجلس برگذار خواهد شد

(منتظر نظرات دوستان هم هستم)

امیدوارم مورد توجه قرار بگیره ...
خودم پرینت گرفتم دادم برگ هارو سیم گرفتن پرس کردن و زدم رو دیوار ...خیلی هم کیف میده حتما انجام بدین
با کلیک روی تصاویر سایز بزرگ رو می تونن ملاحظه کنن...:11:
...
..
.

mjorh
27-04-2012, 10:07
مرسی حامد جون ....واقعا طرح بسیار خوبی هسش..
حالا یه چن تا ایراد بگیریم با اجازه !

اسم ماها نوشته نشه خیلی بهتره ... اصن لزومی نداره به نظر من

واسه Prototype ،تقویمش زیادی بزرگه ....صفحه رو گرفته !

خلاصه یه کم شلوغ پلوغه ،خلوت تر شه خیلی بهتر ...

Layken
12-06-2012, 21:00
سلام..

منتظر بودم تا نمایشگاه برسه و تموم شه ببینم شاید عناوینی تاریخ بخورن و بشه تقویم رو به روز تر داد بیرون.... کل فصل تابستون و مهر ماه رو اماده کردم به این ترتیب...و سعی کردم بهترین اون ماه رو هم انتخاب و زمینه تقویم بکنم...

تیر...:

تقریبا باید هفته اول تیر ماه مسابقات فوتبال یورو تموم شده باشه و در این بین امتحانات هم داره نفس های اخرشو میکشه که با ورود بازی های جدیدی روبرو میشیم
از این بین بازی Spec Ops منتشر میشه چند وقت پیش دموی قابل بازی اون منتشر شد
همزمان با انتشار چهارمین قسمت فیلم مرد عنکبوتی همراه اون بازی مرد عنکبوتی هم منتشر میشه ب
Ghost Recon: Future Soldier برای PC بازها منتشر میشه و در کنار اون نسخه ریج امریکای بازی The last story در کنار بازی تاخیر خورده Secret World رو به صورت انحصاری روی PC خواهیم داشت.

مرداد...:

این ماه اختصاص بافته به مهم ترین بازی یعنی Darksiders 2 که خیلی ها منتظر اون هستن اواخر مرداد بازی منتشر میشه
نسخه PC بازی زیبای Prototype 2 منتشر میشه ، Rise:Dark Waters 2 برای کنسول ها میاد د
ر این بین بازی متفاوتی که کلی روش مبحث بوده و دست به دست شده Sleeping Dogs منتشر میشه
ور در دم دم های ارخین روز ماه مرداد بازی محبوب CoUnter منتشر خواهد شد.

شهریور..:

شهریور ماه چندین بازی خیلی خوب رو خواهیم داشت از جمله FarCry 3 که عطش PC بازی های High End رو حتما براورده خواهد کرد.
نسخه PC بازی فوق العاده Dark :Souls منتشر خواهد شد ،
FIFA و PES با توجه به روال هر ساله احتمالا در این ماه منتشر میشه که تاریخ رو فقط شهریور زدم.
Borderlans 2 هم از جمله عناوین مطرحی هستش که در شهریور ماه مهمان ما خواهد شد.

مهر...:

شاید یکی از ماه های خیلی هیجانی باشه برای ما که میتونیم ششمین قسمت عنوان محبوب Resident Evil رو تجربه کنیم تا اینجا به غیر از نمایش E3 همه چیز نوید یک بازی خوب با حضور شخصیت های مطرح دنیای گیم رو میده
بازی متفاوت Dishonired بر روی هر سه پلتفرم منتشر خواهد شد ، Dead or Alive 5ادامه ای بر سبک فایتینگ ناب رو خواهیم داشت و Fable نیز با توجهی جدید به صورت انحصاری روی کنسول 360 منتشر خواهد شد.

سعی کردم تا با بهترین شکل ممکن نسبت به نسخه فصل پیش عمل کنم و تلاش کردم تا کیفیت تصاویر موقع کار پایین نیاد (با کلیک روی تصاویر سایز بزرگ رو مشاهده کنید)
امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره..:11:

MILAD_ALONE
06-07-2012, 00:21
دمت گرم دادش خیلی خوب بود

black.assassin
14-07-2012, 11:37
خیلی عالیه. واقعا ممنون. به نظرم این ایده رو میشه به صورت نرم افزار قابل آپدیت ارائه داد. روز ریلیز رو از طریق آپدیت هم بشه به این تقویم اضافه کرد. علاوه بر اینکه با وارد شدن در جزئیات یک بازی بشه دموها ، نمرات و اخبار مربوط به اون رو دید یا حداقل لینکش رو دید !! به نظر من که کار خیلی خوبی میشه و خیلی از گیمرها دچار سردرگمی نمیشن.علاوه بر این باعث میشه بعضی از بازی ها رو که سبکشون رو دوست دارند اما چون محبوبیت نداره ( که تو سایتها معرفی نمیشن ) از دست ندن.

msf66
18-07-2012, 05:00
خیلی خوب بود همه پست تو یک پست ایجاد کنید بهتره
و فقط بهتره تا عید درست کنید هروقت لازم بود اپدیت کنید
ممنون

Amir Hossein
15-08-2012, 16:21
خیلی عالیه
استفاده کردیم
به نظرم بهتره اون روزهایی که قراره بازی ریلیز بشه رو تو تقویم یه جورایی علامت بزنی (مثلا رنگشو عوض کنی-فونتشو عوض کنی با BOLD کنی)
بازم کارت خیلی درسته

orochi
15-08-2012, 19:47
عالی عالیه خیلی زحمت کشیدی حامد جون

Soroush-S
24-10-2012, 19:53
لطفا سری جدید هم قرار بدین ( آبان - آذر و ... )

Layken
27-10-2012, 01:18
سلام
با تاخیر زیاد ماه های ابان و اذر رو اماده کردم ، ماه های دی ، بهمن ، اسفند هم عناوین زیادی دارن ولی ممکنه در مراسم های روبرو باز عناوینی برا این سه ماه تاریخ بخورن برا همین اونارو نگه داشتم تا دقیق تر باشن

ابان
خب این ماه میشه گفت برابر با نوامبر سال میلادی هستش و ماهی پر از خیر و برکت بازی گونه که سرازیره برا همین این ماه رو به 2 دلیل با دو تا تصیور کا کردم
یکی با Halo 4 که به لیک شدن زود از موعدش وقت که عده زیاید بازیش کردیم و یکی هم HItman رو کار کردم تا هر دوست داران هر دو لذت ببرن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])*******[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ابان ماه عنوانی خیلی زیادی داریم خب Halo 4 رو اکثرا بازی کردیم
از طرفی دیگه سومین قسمت از عنوان فوق العاده محبوب Assassin's Creed منتشر خواهد شد و یک نسخه مخصوص ویتا نیز منتشر خواهد شد
ریسینگ بازان با دو نوع ریسینگ بسیار زیبا روبرو خواهند بود که در این بین Forza Horizon به صورت انحصاری برای کنسول X360 و NFS:MW برای بازگشتی دوباره تلاش خواهد کرد

LittleBigPlanet Karting و PlayStation All-Stars Battle Royale دو عنوان انحصارس کنسول PS3 هستن که این ماه خواهند امد امید زیادی به عنوان ستارگان سونی میره و با حضور شخصیت های مختلف چشم های زیادی رو به خودش خیره کرده
و مامور 47 بعد از مدت ها بازخواهد گشت
کنسول جدید کمپانی نینتندو نیز در این ماه با نام Wii U منتشر خواهد شد و عناوین زیادی برا شخواهد امد که فقط به یک عنوان انحصاریش در تقویم اسم بردم

اذر..

اوج هیجان این ماه به برگزاری مراسم انتخاب بهترین های سال 2012 هستش

با توجه به تاخیر نسخه بازی Far Cry 3 این بازی در این ماه منتشر خواهد شد.

روی تصاویر کلیک کنید تا سایز بزرگ با جزییات بیشتر :11:
:40:

Amir Hossein
28-10-2012, 14:11
سلام
واقا دستت درد نکنه
یه سوال
این عناوینی که تو تقویم مطرح کردی فقط بازی های معروف هستند یا همه بازی هایی که قراره منتشر بشه؟

Layken
15-02-2013, 14:00
سال داره به انتها میرسه و وقت نشد که من فصل زمستان رو هم برسم و تنظیم کنم.

اگر فرصتی باقی مونده باشه ، برای سال بعد با یک مدل جدید یک تقویم ایجاد می کنم که بشه هر لحظه اپدیت هم بشه و زیبا تر بشه
:n16: