PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرسنال - چلسی | مصاحبه با Pessimist و vahidgame

Ezel
20-04-2012, 18:38
با ذکر 2 نکته از حسین :

1- دوستان میتونن صحبت هاشون راجع به این بازی (قبل و بعد بازی) در همین تاپیک مطرح کنند، ولی ترجیحا محوریت بحث مصاحبه و سوال و جواب هاش، باشه. : )
2- ممنون میشم در نظرسنجی تاپیک هم برای امتباز دادن به شرکت کنندگان در مصاحبه، شرکت کنید./

بریم سر اصل مطلب :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پاسخهای کاربر Pessimist ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1- ابتدا یک معرفی از خودتون ارائه بدید و بفرمایید از کی و چگونه طرفدار ارسنال شدید ؟

حسین هستم 18 ساله از تهران
علاقه من به باشگاه آرسنال از سال 2001 شروع شد زمانی که تیری هانری عملکرد خیره کننده ای تو باشگاه آرسنال داشت و در حقیقت گل های زیبا و به یادماندنی این بازیکن به همراه فوتبال هجومی و تماشاگر پسند آرسنال باعث شد به این باشگاه علاقه پیدا کنم.

2- عملکرد تیمتون رو تا اینجای فصل چطور ارزیابی میکنید ؟

آرسنال فصل رو خیلی ناامیدانه شروع کرد به عنوان مثال باخت تحقیر آمیز 8 بر 2 مقابل منچستر یونایتد یکی از سنگین ترین شکست های آرسنال تو چند دهه اخیر بود که طرفداران آرسنال رو خیلی ناراحت کرد اما همین باخت باعث شد مسئولان آرسنال جدی تر از قبل به فکر خریداری بازیکنان جدید باشن و در عرض چند روز مانده به پایان فصل نقل و انتقالات تونستن بازیکنانی مثل مرته ساکر ،آندره سانتوس،بنایون،پارک چو یونگ،و همینطور آرتتا رو به خدمت بگیرن و با اضافه شدن این بازیکنان آرسنال کم کم نتیجه های خوبی گرفت و تونست خودش رو به صدر جدول نزدیک کنن.
اوج بازی های آرسنال تو این فصل هم یکی دو ماه اخیر بوده که اولش از برد 7 بر 1 مقابل بلکبرن شروع شد و بعد از اون چیزی نمونده بود که نتیجه 4 بر 0 بازی رفت مقابل میلان رو هم جبران کنیم که متاسفانه با کمی بد شانسی صعود نکردیم.
تو بقیه بازی ها هم تیم های بزرگی مثل لیورپول ،تاتنهام و اورتون رو شکست دادیم و با این نتایج خوب تونستیم جایگاه سومی رو از تاتنهام بگیریم و امیدواریم همین جایگاه برای ما حفظ بشه!

3- خیلی ها فکر میکردند با جدا شدن سسک و نصری از تیم ، تیم به کلی نابود میشه هرچند که در مقاطعی هم واقعا تیم افت وحشتناکی رو تجربه کرد ، ارزیابی شما از این قضیه چیه ؟

درسته ما تو مقاطعی از فصل واقعا دچار مشکل شدیم اما خوشبختانه باشگاه آرسنال یه همچین وضعیتی رو قبلا هم تجربه کرده به عنوان مثال زمانی که تیری هانری از آرسنال جدا شد همه فکر میکردن آرسنال به یه تیم معمولی تبدیل میشه اما فصل بعد واقعا زیباترین بازی های ممکن رو به نمایش گذاتشتیم و اگه مصدومیت های وحشناک بازیکنان از جمله شکستن پای ادواردو نبود چه بسا که ما به جای منچستر قهرمان لیگ میشدیم!

تو فصل گذشته کامل میشد پیش بینی کرد که فابرگاس و نصری از آرسنال جدا میشن و مطمئنا مسئولان باشگاه هم کار زیادی نمیتونستن انجام بدن.بازیکن هایی که هم که جایگزین این دو شدن واقعا خوب کار کردن مخصوصا آرتتا که تو چند هفته گذشته گل های سرنوشت سازی رو برای آرسنال به ثمر رسانده و حتم دارم فصل بعدی خیلی بهتر از این فصل بازی خواهد کرد.
جروینیو هم که به نوعی جایگزین نصری شده عملکرد قابل قبولی داشته و اگه بازیش زیاد به چشم نیومده به خاطر اینه که ونگر زیاد به این بازیکن میدان نداده و همچنین حضورش تو جام ملت های آفریقا باعث شد کمی از تیم دور باشه و بعد از بازگشت مجدد به تیم نتونست جایگاه ثابتی تو ترکیب اصلی تیم داشته باشه.
خلاصه اینکه جدا شدن سمیر نصری و فابرگاس برای هوادان آرسنال خیلی سخت بود اما الان هواداران تا حدودی تونستن با نبود این دو بازیکن کنار بیان.

4- به نظرتون آرسن ونگر کماکان گزینه ی مناسبی برای هدایت آرسنال به نظر میاد ؟ یا زمان انقلاب فرا رسیده در تیم ؟

آرسن ونگر از اون مربی هاییه که من خیلی بهش اعتقاد دارم و به نظر من در حال حاضر بهترین گزینه برای هدایت آرسنال هست با وجود اینکه هنوز این مربی اصرار زیادی به جوانگرایی داره.
وضعیت فعلی آرسنال طوریه که زیاد نمیتونه خریدهای گران قیمت انجام بده و ونگر از معدود مربی های دنیاست که میتونه با بازیکنان جوان بهترین نتایج رو بگیره.با این حساب من فکر میکنم مسئولان آرسنال حتما باید به فکر تمدید قرارداد ونگر باشن و آوردن یه مربی دیگه به جای ونگر اشتباه بزرگیه!

5- بازی آینده با چلسی ای که با ورود دی متئو به کلی متحول شده رو چطور ارزیابی میکنید ؟

بازی های آرسنال و چلسی همیشه جذاب و دیدنی بوده و ما تو بازی رفت موفق شدیم این تیم رو 5 بر 2 شکست بدیم البته اون زمان ویاس بویاس مربی چلسی بود اما در حال حاضر دی متئو این تیم رو کاملا متحول کرده و اونا تونستن چهارشنبه شب بارسلونای قدرتمند رو شکست بدن.با وجود اینکه بازی روز شنبه این دوتا تیم تو ورزشگاه خانگی آرسنال برگزار میشه اما من فکر میکنم بازی سخت و سنگینی در انتظارمون خواهد بود البته من پیش بینی میکنم آرسنال برنده این بازی باشه چرا که چلسی یه جورایی لیگ رو از دست رفته میبینه و تو همین هفته باید بازی برگشت تو لیگ قهرمانان رو مقابل بارسا انجام بدن پس احتمال اینکه تمام تمرکز چلسی بر روی اون بازی باشه خیلی زیاده.

جدا از همه اینا امیدوارم هر دو تا تیم کاملا هجومی بازی کنن تا تماشاچی ها از دیدن بازی لذت ببرن.

6- محرومان و مصدومان تیمتون برای بازی با چلسی کدام بازیکنها هستند ؟

محروم فکر نکنم داشته باشیم اما تعداد بازیکن های مصدوم زیاده از جمله آرتتا که تو بازی با ویگان آسیب دید و اینطور که تو خبرها اومده بود به احتمال زیاد تا پایان فصل نمیتونه تیم رو همراهی کنه.
علاوه بر آرتتا،جک ویلشر،آبو دیابی،فریمپونگ،کوکلین،و پر مرته ساکر از مصدومان آرسنال هستن و تو بازی با چلسی نمیتونن تیم رو همراهی کنن.

7- سیستم و ترکیب پیشنهادی شما برای این بازی چیه ؟

به نظر من بهترین سیستم همون سیستم چهار،یک،چهار،یک هست.
کران گیبس،کوشیلینی،فرمایلن و سانیا باید به عنوان چهار مدافع انتخاب بشن و الکس سانگ که یه هافبک تدافعی قدرتی هست جلوی این چهار مدافع بازی کنه.
توماس روسیچکی،ولکات،جروینیو و بنایون به عنوان هافبک و رابین فان پرسی هم در نقش مهاجم نوک بازی کنه.البته اگه میکل آرتتا مصدوم نشد میشد با یه ترکیب متفاوت نسبت به این بازی کرد اما من فکر میکنم این ترکیب بهترین ترکیب ممکن باشه.

8- با توجه به وضعیت جدول ، آیا تاتنهام و نیوکاسل میتونن جایگاه آرسنال برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان رو تهدید کنند ؟

تیم هایی مثل نیوکاس و تاتنهام تو این فصل فوق العاده بودن و به نظر من اگه ما مقابل چلسی نتونیم سه امتیاز رو بگیریم به احتمال زیاد این دو تا تیم میتونن جایگاه سومی ما رو به شدت به خطر بندازن پس به خاطر همین ما حتما باید پیروز این بازی باشیم.البته اگه ما مقابل ویگان پیروز میشدیم تا حدودی نسبت به جایگاه سومی مطمئن میشدیم اما این باخت باعث شد همه چیز به اما و اگر کشیده بشه!

9- دیدیم که در مرحله ی حذفی لیگ قهرمانان اروپا ، بر خلاف سالیان گذشته که معمولا تیمهای انگلیسی تا مراحل نهایی پیش میومدند ، امسال فقط چلسی مونده که به تعبیری "ماموریت غیرممکنی" رو در برابر بارسا پیش رو داره .
این موضوع آیا به افت فوتبال انگلیس برمیگرده ؟ یا از دید شما دلایل دیگه ای هم میتونه داشته باشه ؟
به نظر من دلایل زیادی میتونه وجود داشته باشه یکی از این دلایل رفتن ستاره های بزرگی مثل کریستیانو رونالدو و فابرگاس به تیم های اسپانیایی هست و از طرف دیگه اکثر بازیکن های بومی که تو لیگ انگلیس بازی میکنن افت وحشتناکی داشتن که قطعا نمیتونه بی تاثیر باشه به عنوان مثال بازیکن هایی مثل جرارد از لیورپول و لمپارد از چلسی واقعا نسبت به سال های قبل افت کردن و تیم های چلسی و لیورپول بدون این بازیکن ها واقعا دچار مشکل میشن.
این مشکل برای هر لیگی میتونه به وجود بیاد مثلا همین تیم های اسپانیایی تا چند سال پیش تو لیگ قهرمانان زیاد خوب نتیجه نمیگرفتن اما تو این سالها همیشه مدعی بودن.

11- تیمتون برای فصل در چه پستهایی نیاز به تقویت داره ؟

مسئولان آرسنال قول دادن که تو فصل نقل و انتقالات سنگ تموم بذارن و امیدوارم این دفعه دیگه زیر قولشون نزنن.
ما تو همه پست ها به بازیکنان جدید نیاز داریم مثلا تو خط حمله ما حتما باید دو مهاجم به خدمت بگیریم چون بازیکن هایی مثل ماروانه شاماخ که اخیرا خیلی حاشیه ساز شده و همچنین پارک چو یونگ کره ای که اصلا در حد و اندازه های آرسنال نیست باید از تیم جدا بشن و گفته میشه مسئولان قراره پودولسکی به همراه یه مهاجم گمنام رو به خدمت بگیرن.
تو خط هافبک هم به احتمال زیاد آرشاوین که الان به صورت قرضی به لیگ روسیه رفته دیگه به تیم برنمیگرده و یه بازیکن تراز اول باید جایگزین این بازیکن بشه.اما بقیه هافبک ها به نظر من بازیکن های خوبی هستند و احتمال جداییشون وجود نداره.

تو خط دفاع هم به نظر من به یه مدافع قابل اعتماد نیاز داریم شایعاتی شنیده میشه که انکولو مدافع مارسی مورد توجه ونگر قرار گرفته و احتمالا تو فصل نقل و انتقالات این بازیکن آرسنالی میشه.ما تو چند فصل اخیر از خط دفاع خیلی ضربه خوردیم و ونگر برای تقویت خط دفاع گزینه های زیادی رو مد نظر داره که امیدوارم بتونن بهترین گزینه ها رو خریداری کنن.

تو پست دروازه بان هم بعید به نظر میرسه بتونیم خرید رد خور توجهی انجام بدیم پس بهتره به فکر تمدید قرارداد ژسنی باشیم که اخیرا مورد توجه بارسا قرار گرفته!

12 - در انتها اگر نظری ، انتقاد یا پیشنهاد در باره ی fan vs fan یا حرف نگفته ای باقی مونده با کمال میل در خدمتیم

صحبت خاصی ندارم و فقط تشکر میکنم از همه کسانی که این بخش جالب و صد البته مفید رو راه اندازی کردن .

---------------------------------------------------------

پاسخهای کاربر vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1- ابتدا یک معرفی از خودتون ارائه بدید و بفرمایید از کی و چگونه طرفدار چلسی شدید ؟

سلام
وحید هستم 21 ساله
همون طور که قبلا هم گفتم از حدود 10 سال پیش طرفدار این تیمم و بیشتر هم به خاطر بازیکنایی مثل زولا و لمپارد
اینکه استقلالی هستم هم بی تاثیر نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- عملکرد تیمتون رو تا اینجای فصل چطور ارزیابی میکنید ؟

توی لیگ اصلا خوب نتیجه نگرفتیم و توی چند سال اخیر بدترین فصل بوده

اگه سال های پیش برای قهرمانی می جنگیدیم و تا آخرای فصل هم این ادامه داشت امسال در عوض وقتی یه مدت از فصل گذشت با نتایجی که گرفتیم از قهرمانی که کلا ناامید شدیم و بعدش هم هدف این بود که با مقام چهارمی سهمیه لیگ قهرمانان رو بگیریم که در این زمینه هم هنوز کار سختی داریم. که همه اینا نشون میده که فصل خوبی نداشتیم...

اما یه نکته مثبت این فصل این بودش که به بازیکنای جوون خوب بها داده شده و این برای آینده باشگاه خیلی خوبه

3- تیمتون با ویلاس بواس شروع خوبی نداشت ، به نظرت این موضوع علتش چی بود ؟ عدم توانایی فنی ویلاس یا عدم توانایی در رهبری روحی و یا اینکه توطئه هایی که گفته میشه باند بازیکنان باسابقه ی چلسی علیه مربی هایی که باب میلشون نیست راه میندازن ؟

فکر می کنم دلیلش این بود که ویلاس بواس تجربه لازم برای مربیگری توی لیگ جزیره رو نداشت. درسته قبل از اومدن به چلسی توی لیگ پرتغال نتایج عالی گرفته بود و اونو با مورینیو مقایسه می کردن ولی خب هر کسی که نمی تونه مثل مورینیو بشه و بعضی مربی ها واقعا خیلی خاصن!

اون چیزی که مشخصه چلسی تیم بزرگیه و ممکنه حاشیه های زیادی براش پیش بیاد و در این مواقع مربی باید بتونه درست از پس این مسائل بربیاد که ویلاس بواس نتونست...

نظر من اینه که خیلی زود ویلاس بواس به چلسی اورده شد و همیشه مربی های جوان توی فوتبال جواب نمیدن و تجربه توی اون لیگ هم مهمه

4- ورود دی متئو و عملکردش رو چطور ارزیابی میکنید ؟ آیا گزینه ی مناسبی برای فصل بعد چلسی هست ؟ یا اینکه برای کوتاه مدت میتونه مربی خوبی باشه فقط ؟

عملکرد اون که واقعا خیلی عالی بوده و فراتر از انتظار ظاهر شده. فکر نکنم کسی انتظار داشت با این بازی های سخت چلسی دی متئو در حال حاضر از 13 بازی که مربی بوده 10 برد ، 2 مساوی و 1 شکست داشته باشه!
دی متئو کار بزرگی کرد یعنی چلسی بحران زده رو به چلسی آماده تبدیل کرد که این کار رو هر کسی نمی تونه انجام بده

در مورد سوال دوم خب سوال سختیه چون دی متئو فعلا در اول راهه ولی به نظرم اگه به اون بها بدن می تونه به مربی خیلی بزرگی تبدیل بشه

ولی با این حال اگه قراره فرضا مورینیو فصل بعد به چلسی بیاد قاعدتا اون ارجیحت داره و یه جورایی کارش صد در صد تضمین شده ست

5- بازی پیش رو با آرسنال رو چطور ارزیابی میکنی ؟

خب بازی خیلی سختی رو برای چلسی پیش بینی می کنم

چلسی بعد از گذشت سه روز از بازی سخت مقابل بارسا باید توی ورزشگاه امارات مقابل آرسنال قرار بگیره. در حالی که آرسنال فقط توی لیگ بازی داره و از تورنمنت های دیگه حذف شده و بازی های اون به مراتب کمتر از چلسیه و به خاطر همین بازیکنای اون بیشتر استراحت کردن

دربی آرسنال و چلسی همیشه زیبا بوده و نتایج پرگلی هم رقم خورده و فکر می کنم این بازی می تونه به همین صورت باشه و تماشگران از فوتبال زیبا لذت خواهند برد. در ضمن من آرسنال رو همیشه جزو تیم های خیلی خوب اروپا می دونم که بازی های چشم نوازی بازی می کنه و برای اون احترام خاصی قائلم ولی با این حال امیدوارم چلسی بتونه باخت دو رفت رو با یه برد حیاتی جبران کنه...

ظاهرا آرسنال چند تا مهره تاثیرگذارش مثل آرتتا رو به دلیل مصدومیت در اختیار نداره و همین شرایط رو برای اون سخت می کنه

در کل سوای این ها به نتیجه گیری چلسی امید دارم چون تیم روحیه خیلی خوبی بعد از برد های اخیر مقابل تاتنهام و بارسا داره

6- محرومان و مصدومان تیمتون برای بازی با آرسنال کدام بازیکنها هستند ؟

مصدوم که مهمترینش لوئیز هست که احتمالا به بازی نمی رسه

محروم هم فقط ایوانوویچ رو داریم که سومین جلسه محرومیت خودش رو می گذرونه

7- سیستم و ترکیب پیشنهادی شما برای این بازی چیه ؟

به نظرم بازیکنا توی این چند تا بازی سخت باید به طور متعادل ازشون استفاده بشه و مطمئنا باید با ترکیبی متفاوت از ترکیب بازی با بارسا استفاده بشه

سیستم پیشنهادی من 3-3-4 هستش و این ترکیب رو برای شروع بازی مناسب می دونم:

چک
کول ........... تری ............. کیهیل ........... بوسینگوا
میکل
لمپارد ........... میرلس
ماتا ...................................... استوریج
تورس

اسین هم اگه آماده باشه می تونه جای یکی از هافبک وسط ها بازی کنه و اونا استراحت کنن ولی ظاهرا خیلی آماده نیست

از رمیرس و دروگبا هم کمتر استفاده بشه بهتره و می تونن یکمی استراحت کنن که جایگزین های اونا هم اتفاقا خیلی عالی هستن یعنی استوریج و تورس

8- فکر میکنید در انتهای فصل تیمتون چه رتبه ای رو در جدول داشته باشه ؟ آیا به سهمیه ی لیگ قهرمانان امیدوار هستید ؟

بازی های سختی داریم

ولی اگه بازی با آرسنال رو ببریم راهمون خیلی هموارتر میشه

در نهایت فکر می کنم که با این کیفیتی که داریم سهمیه رو می گیریم

9- دیدیم که در مرحله ی حذفی لیگ قهرمانان اروپا ، بر خلاف سالیان گذشته که معمولا تیمهای انگلیسی تا مراحل نهایی پیش میومدند ، امسال فقط چلسی شما مونده که به تعبیری "ماموریت غیرممکنی" رو در برابر بارسا پیش رو داره .

این موضوع آیا به افت فوتبال انگلیس برمیگرده ؟ یا از دید شما دلایل دیگه ای هم میتونه داشته باشه ؟

نظر من اینه که فوتبال انگلیس افت نکرده

به جز چلسی سه تا نماینده دیگه وجود داشتن که می تونیم اونا رو بررسی کنیم

منچستر سیتی با اینکه ستاره های خیلی زیادی داشت ولی تیمی نبود که تجربه زیادی برای لیگ قهرمانان داشته باشه و از طرفی توی گروه سختی هم افتاد که علیرقم اینکه حتی بایرن مونیخ رو یه بار برد ، صعود نکرد و تیم آماده ای مثل ناپولی مانع این کار شد

آرسنال هم معتقدم توی مرحله اول حذفی یعنی 1/8 نهایی به سخترین قرعه ممکن برای تیم های اول گروه خورد یعنی میلان و اگه همون اول به همچین تیمی نمی خورد شاید به مراحل خیلی بالاتر می رسید

و اما در نهایت منچستر یونایتد هم که نتایج عجیبی گرفت و توی مرحله گروهی حذف شد که دلیلش اینه که در اون مقطع فصل هنوز کامل شکلی نگرفته بود و با بدشانسی و با اختلاف خیلی نزدیک حذف شد. در صورتی که الان بسیار آماده ست و حتی در مقابل غول های آروپا هم قرار بگیره توانایی پیروز شدن رو داره...

بعد یه نکته هم اینه که مثلا تیم های اسپانیایی هم توی لیگ قهرمانان اون چنان نتایج خاصی نگرفتن و فقط دو تیم بزرگ اون از مرحله گروهی صعود کردن که اونا هم با این شرایطی که دارن طبیعیه تا مراحل پایانی برسن
در کل من لیگ انگلیس رو خیلی دوس دارم چون معمولا به این صورت نیست که از همون اول دو تیم مشخص فاصله زیادی بگیرن و تیم های دیگه هم مقابل این دو تیم فقط به فکر نباختن باشن! توی انگلیس تعداد تیم های شاخص و مدعی خیلی بیشتره...

در مضن معتقدم چلسی ماموریت غیر ممکن هم نداره و در نهایت به فینال صعود می کنه

و در صورتی می تونیم از ماموریت غیر ممکن استفاده کنیم که داوری حالت بازی معروف سال 2009 رو داشته باشه که در اونصورت نتیجه از قبل مشخصه...

11- تیمتون برای فصل در چه پستهایی نیاز به تقویت داره ؟

مهمترین بازیکنایی که نیاز داریم بازیکنای تکنیکی و سرعتی (مثل گرت بیل و ریبری) و همین طور تکنیکی و بازیساز (مثل سیلوا و مودریچ)

یعنی در پست هایی مثل هافبک وسط بازیساز و هافبک گوشه یا وینگر نیاز به تقویت داریم که برای این پستا حتی فقط توی همین لیگ برتر هم کلی گزینه رو میشه توی لیست خرید قرار داد

12 - در انتها اگر نظری ، انتقاد یا پیشنهاد در باره ی fan vs fan یا حرف نگفته ای باقی مونده با کمال میل در خدمتیم :

پیشنهادم اینه که خود تیم مدیریت انجمن هم که مشخصه هر کدوم طرفدار چه تیم هایی هستن هم توی مصاحبه ها شرکت کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آخر از کسانی که برای این تاپیک زحمت می کشن و همین طور طراح این سوالات تشکر می کنم
موفق باشید

SAMAN-JEEZY
20-04-2012, 21:55
حسین جون 2 تا اشتباه کوچولو داشتی: یکی 5-2 !!
یکیم ترکیبُ که بنایون نمیتونه بازی کنه!
در کل جالب بود، تشکر از هر دو دوست عزیز :)

Pessimist
21-04-2012, 05:11
حسین جون 2 تا اشتباه کوچولو داشتی: یکی 5-2 !!
یکیم ترکیبُ که بنایون نمیتونه بازی کنه!
در کل جالب بود، تشکر از هر دو دوست عزیز :)
عذر خواهی میکنم دوستان آرسنال بازی رفت رو 5 بر 3 از چلسی برد.
در مورد بنایون هم من دقیقا از وضعیت بازیکن هایی که نمیتونستن بازی کنن خبر نداشتم

تشکر میکنم از این دوست عزیز بابت یادآوری:11:

Pessimist
22-04-2012, 12:51
خب دوستان بازی آرسنال و چلسی با تساوی بدون گل تموم شد و یه جورایی میتونم بگم هر دوتا تیم خیلی برای به دست آوردن سه امتیاز تلاش نکردن من و وحید هم که تا قبل از بازی مدام تو گروه های اجتماعی واسه همدیگه خط و نشون میکشدیم که هیچ تاثیری نداشت:31:

بازی نسبتا متعادل بود البته تو نیمه دوم آرسنال بیشتر توپ و میدان رو در اختیار داشت اما بازم موفق نشدن موقعیت خیلی جدی روی دروازه چلسی ایجاد کنن و در حقیقت بهترین موقعیت های ما تو نیمه اول بود که دو بار توپ رو به تیر دروازه چلسی زدیم و ای کاش حداقل یکیشون گل میشد اما....

همان طور که انتظار میرفت چلسی به چندتا از مهره های کلیدی از جمله لمپارد و میکل استراحت داده بود تا برای بازی حساس این هفته مقابل بارسا کاملا استراحت کرده باشن.با وجود اینکه خیلی از بازیکن های چلسی نبودن اما بازم خوب بازی کردن و دی ماتئو هم واقعا تو کارهای دفاعی حرف های زیادی برای گفتن داره همونطور که تو بازی رفت با بارسا نشون دادن.

با این مساوی تکلیف تیم سوم و چهارم لیگ برتر انگلیس همچنان نامعلومه و الان دارم از این حسرت میخورم که چرا هفته قبل بازی رو به تیم ویگان باختیم!

امیدوارم تیم های سوم و چهارم چلسی و آرسنال باشن چون لیگ قهرمانان بدون این دو تا تیم اصلا به درد نمیخوره.