PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یه نرم افزار برای قرار دادن هر فایل درون یک فولدر

hadiezp
20-04-2012, 11:27
با سلام خدمت دوستان
یه نرم افزار میخواستم که مثلا 100 تا فایل MP3 دارم هر کدوم رو تو یه پوشه جداگانه قرار بده . اصلا یه همچین برنامه ای هست؟؟/
ممنون میشم اگه کمک کنین. خیلی بهش احتیاج دارم.

A M ! N
20-04-2012, 12:40
با سلام خدمت دوستان
یه نرم افزار میخواستم که مثلا 100 تا فایل MP3 دارم هر کدوم رو تو یه پوشه جداگانه قرار بده . اصلا یه همچین برنامه ای هست؟؟/
ممنون میشم اگه کمک کنین. خیلی بهش احتیاج دارم.
سلام..

این نرم افزار رو امتحان کنید امیدوارم کارتون رو راه بندازه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 91b513f&lop=link&ptype=3001&ontid=2248&siteId=4&edId=3&spi=5a5d56072e4bd864d08782fd3c6ffa5a&pid=12518207&psid=75015185&&fileName=FTF.zip

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه چیز دیگس خودتون نیگاه کنید :

hadiezp
20-04-2012, 13:40
سلام..

این نرم افزار رو امتحان کنید امیدوارم کارتون رو راه بندازه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 91b513f&lop=link&ptype=3001&ontid=2248&siteId=4&edId=3&spi=5a5d56072e4bd864d08782fd3c6ffa5a&pid=12518207&psid=75015185&&fileName=FTF.zip

اینم یه چیز دیگس خودتون نیگاه کنید :

با تشکر . فکر کنم فایل اول مورد نیاز من باشه ولی وقتی میخوام نصبش کنم یه ارور میده که عکسش رو قرار میدم.
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M ! N
21-04-2012, 10:12
با تشکر . فکر کنم فایل اول مورد نیاز من باشه ولی وقتی میخوام نصبش کنم یه ارور میده که عکسش رو قرار میدم.
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سیستم عامل شما ایکس پی هست ؟

یا اینکه ویندوز سرور ؟

مسلما دلیلش همینه ، عکسی که من میبینم با نوع ارور که پلت فورم سیستم عامل رو مناسب نمیدونه.. بهتره که روی 7 امتحان کنید.

hadiezp
23-04-2012, 18:42
سیستم عامل شما ایکس پی هست ؟

یا اینکه ویندوز سرور ؟

مسلما دلیلش همینه ، عکسی که من میبینم با نوع ارور که پلت فورم سیستم عامل رو مناسب نمیدونه.. بهتره که روی 7 امتحان کنید.

مشکلم تا حدودی حل شد. ممنون از معرفی نرم افزار.
این برنامه به عنوان یه نرم افزار جدا گانه نصب نمیشه(حداقل تو سیستم من) ولی یه قابلیت به راست کلیک اضافه میکنه که میشه فایلها رو درون فولدر ، با نام همون فایل قرار داد.:8: