PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : NV_gs27 پاناسونيك فقط مثله وب كم به پي سي وصل ميشه و فيلم منتقل نميكنه

sastwhc
09-07-2006, 09:13
سلام به همه دوستان
من يه NV_gs27 خريدم فروشنده ادعا ميكرد جز قابليت عكس روي رو كارد و عدم كابل هيچ فرقي با NV_gs47 نداره ، وقتي امتحانش كردم ديدم با يو اس بي و اي لينك فقط وب كم ميشه و نميتونه تصاوير ضبط شده رو به كامپيوتر منتقل كنه، فك نكنم بجز با اوقات تلخي با يه 47عوضش كنه، خودم هو آي لينك ندارم با لپ تلپ امتحان كردم در حال حاضر با مووي ميكر ويندوز 320 در 200 يا يه همچي چيزي رو كامپيوتر ضبط ميكنه ولي اگه همون فيلمو با مدل 47 منتقل كني در سوپر وي سي دي منتقل ميكنه و واسه 60 دقيقه هم 13 تا 15 گيگا بايت ظرفيت ميخواد اصلا نميدونم چيكار كنم قيمتش با مدل47 فقط40 تومن اختلاف داره آقا كمك كنيد هر راهنمايي كه ميشه ثواب داره هر چي پول داشتم دادم اينو خريدم

m654
09-07-2006, 22:08
USB 2 شما هم High speed هس

m654
09-07-2006, 22:11
اگه نیس که بایس به فایر وایر وصلش کنی و اگر هم نداری باید یکی واسه سیستمت بگیری

sastwhc
10-07-2006, 09:39
usb 2 سرعت بالاست و تصاوير با كيفيت وب كم منتقل ميشن 320در 200ولي نميتونم با كيفيت اصلي منتقل كنم و مطمين نيستم با فاير واير كيفيت بهتر بشه اگه ميشد يه نفر كه تجربه اين كارو حتي با بقيه دوربين ديجيتال داره بگه چيكار كرده بيشتر متوجه ميشدمو اينكه ممنون راهنمايي كرديد فكر ميكنيد با كارت آي لينك مسئله حل شه اخه با آي لينك لپ تاپ كه اصلا نتونست بعنوان DV Camبشناستش؟اقا هنوز كمك! شما رو به خدا كمك كنيد كه فروشنده ها اصلا در جريان نيستن

m654
10-07-2006, 09:50
مسئول گارانتیش نتونس کمکتون کنه؟!

sastwhc
11-07-2006, 11:09
اي اقا چيزي به اسمه مسئول گارانتي وجود نداره، اگه خراب باشه يا گارانتي پول ميگيرن نمدونم چيكار ميكنن چون اين دوربين كه مشكلي نداره را نميتونن راست و ريسش كنن با كابل USB وصل ميكنه وقتي با كيفيت يه وب كم 30 تومني ركورد مبكنه ميگه درسته اگه خواستي يه كارت DVبخر ولي نميدونه چه ماركي چه مدلي .
راستش من نا اميد شدم.فقط ميدونم يه كارت فاير واير ميتونه كمك كنه ولي با چه سيمي 4 به 4 يا 4 به 6نميدونم. سايت Camcorderinfo-- ولي كارتها هم وروده 4 پين دارن و هم 6 پين كه دو تا از سيم هاش در واقع واسه تغذيه بعضي دستگاهها كه خودشون پاور ندارن و از كامپيوتر پاور ميگيرن طراحي شده. تو فروم خارجي ها بعضي ا با 4 به 4 نتيجه گرفتن و بعضي با 4 به 6 چند تايي هم با كابل غلط دروبين شونو خراب كردن كه گاراني اونا درستش كرده ولي مطمئنم اينجا از اين خبرا نيس.من موندمو حاله گرفته ام. اصولا بايد يه كابل 4 به 4 با يه كارت پيناكل جواب بده ولي نميدونم بايد چقدر تو خرج بيوفتم و اصلا جواب بگيرم يا نه؟ اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم باور كنيد حرف هاي بچه هاي فروم معتبر تره
اقا مخلصيم

sastwhc
19-07-2006, 10:08
سلام
بالاخره يه كارت فاير واير با چيپ ويا خريدم. بجز كامپيوتر خودم رويه همه كامپيتر هاي دوستان كارت و دو ربين مثل شير كار ميكنه.سيستم عامل عوض كردم نشد كه نشد. كامپيوتر من 1.7با 256 مگ رم و كارت گرافيك Rage128 و مادر برد شاتل pv43n. اينقدر اقاست كه با روشن شدن دوربين اصلا واكنشي نشو نميده. سرويس پك 2 رو با ايكس پي اس پي 1 نصب كردم. مديا سنتر... نشد كه نشد. كسي نظري نداره؟

m654
19-07-2006, 10:43
بايوس مادربردت رو آپديت كن!

sastwhc
20-07-2006, 09:41
سلام
اقا دستت درد نكنه كه جواب ميدي .منم با فلش كردن بايوس موافقم ولي وقتي به توضيح آپديت بايوس نگاه كردم ميگه باگ پشتيباني از پردازنده 2گيگا هرتزي رو بر طرف ميكنه. فلشر بايوس هم اجازه بك آپ گيري از بايوس فعلي رو نميده!!!. صلاح ميدوني از يه بايوس فلشر ديگه ولي ماله همين سري از بايوس ها -award- ولي فلش فايل كمپاني شاتل رو استفاده كنم. يه برنامه آپ ديت تحت ويندوز -ماله همين مادر بورد- هم داره. من تا حالا از برنامه هاي بايوس تحت ويندوز استفاده نكردم قابل اطمينان هستن؟
ممنون كمك ميكني
ارادتمند

m654
20-07-2006, 11:16
سلام
اقا دستت درد نكنه كه جواب ميدي .منم با فلش كردن بايوس موافقم ولي وقتي به توضيح آپديت بايوس نگاه كردم ميگه باگ پشتيباني از پردازنده 2گيگا هرتزي رو بر طرف ميكنه. فلشر بايوس هم اجازه بك آپ گيري از بايوس فعلي رو نميده!!!. صلاح ميدوني از يه بايوس فلشر ديگه ولي ماله همين سري از بايوس ها -award- ولي فلش فايل كمپاني شاتل رو استفاده كنم. يه برنامه آپ ديت تحت ويندوز -ماله همين مادر بورد- هم داره. من تا حالا از برنامه هاي بايوس تحت ويندوز استفاده نكردم قابل اطمينان هستن؟
ممنون كمك ميكني
ارادتمند
بهتره در اینمورد با مسئول گارانتیش (باید سازگار باشه) مشورت کنی انشالا مشکلتون حل میشه.

sastwhc
25-07-2006, 10:07
سلام
شركت مربوطه لزومي به ارتقا بايس نميبيند. در ضمن تلاش بنده نيز براي ارتقا بايوس بي نتيجه ماند چون فايل فلاشر علاوه بر فايل rom. احتياج به فابل ديگري دارد كه در سايت رسمي شاتل وجود ندارد و سايت بايوسAMI نيز چنين فايل ندارد!!!
كشف جدبد اينكه VIA با فابر واير و سرويس پك 2 مشكل دارد. بدين ترتيب كه بدون اس پي 2 كارت شناخته نميشود و با اس پي 2 كارت فاير واير يا دوربين را تشخيص نميدهد يا اگر بدهد- كه يكبار اتفاق افتاد- بگفته كسانيكه از اين نظر مشكلي ندارند انتقال تصاوير با مشكل مواجه ميشود. راه حل ارايه شده از طرف اين فروم خارجي در مورد من كه افاقه نكرد!؟