PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جلوگیری غیر فعال شدن سیم کارت

ARAS71
19-04-2012, 10:14
سلام
من یک سیم کارت ایرانسل خریدم الان نمی خواهم ازش استفاده کنم چه کار باید انجام بدم تا بعد از 90 روز غیر فعال نشه؟
اگر ثبت نام نکنم و سیم کارت رو تو گوشی بزارم و یک زنگ بهش بزنم کافیه؟

Farhad 8904
19-04-2012, 10:27
سلام
من یک سیم کارت ایرانسل خریدم الان نمی خواهم ازش استفاده کنم چه کار باید انجام بدم تا بعد از 90 روز غیر فعال نشه؟
اگر ثبت نام نکنم و سیم کارت رو تو گوشی بزارم و یک زنگ بهش بزنم کافیه؟

سلام
اگه سیمکارت ثبت نام نشده مشکلی وجود نداره تا هر موقع که خواستی از سیمکارت استفاده نکن.
ولی اگه ثبت نام کردی در صورتی که نمی خوای استفاده کنی از این روش استفاده کن تا سیمکارت غیر فعال نشه:

سرویس حفظ شماره! (جدید)

در جشنواره بهار ۹۱، شرکت ایرانسل سرویسی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا اگر به هر دلیل از خط ایرانسل خود برای مدتی استفاده نکنید، شماره مورد نظر شما همچنان در مالکیت تان باقی بماند.

با توجه به اینکه طبق ضوابط شرکت ایرانسل، کلیه سیم کارت های اعتباری که به مدت ۳ ماه متوالی مورد استفاده قرار نگیرند به حال تعلیق دائم درآمده و به مالکیت این شرکت بازگردانده می‌شود (تعلیق مذکور شامل شماره سیم کارت می‌باشد)، ایرانسل به شما امکان داده است در صورت نیاز، با استفاده از سرویس جدید حفظ شماره، این مشکل را برطرف نمایید. بدین ترتیب، در صورتی که به هر دلیل قرار است برای مدتی بیش از ۳ ماه، از خط ایرانسل خود استفاده نکنید و تمایل دارید شماره مورد نظرتان همچنان در مالکیت شما باقی بماند، می توانید کد دستوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را از خط خود شماره گیری کنید. پس از شماره گیری این کد دستوری، مبلغی معادل ۱۲۰.۰۰۰ریال به عنوان هزینه اشتراک از اعتبار شما کسر می شود و بدین ترتیب این شماره به مدت یک سال برای شما حفظ خواهد شد. همچنین می‌توانید در هر زمان برای اطلاع از باقیمانده دوره استفاده از این سرویس، کد دستوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را شماره‌گیری کنید.

Reza31001
19-04-2012, 11:23
نه آقا چه کاریه 12 تومن بی زبون رو بده بره

در صورتی که به مدت 90 روز متوالی از خط شما تماسی دریافت یا برقرار نشده پیامکی دریافت یا ارسال نگشته و یا شارژ مجدد برای آن انجام نشود خط تلفن به همراه اعتبار موجود در آن و دیگر سیستم های اختصاص یافته قطع و ضبط خواهد شد.
پیام های تبلیغاتی شامل این قانون نمی باشند

یه پیامک خشک و خالی بفرستی 90 روز بیمه میشه!

البته اگه ثبت و فعال نشده که مشکلی نیس

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

سوال
این سیم کارتهای هدیه که تاریخ انقضا داره یعنی قطعا بعد اون تاریخ باطل میشه؟

Diego
19-04-2012, 13:03
سیم کارتهایی که ثبت نام شدن و قبلاً ازشون استفاده کردیم رو اگه 90 روز ازشون استفاده نکنی غیر فعال دائم میشن ؟!!!!!!!

Reza31001
19-04-2012, 13:23
سیم کارتهایی که ثبت نام شدن و قبلاً ازشون استفاده کردیم رو اگه 90 روز ازشون استفاده نکنی غیر فعال دائم میشن ؟!!!!!!!
اعتباری های ایرانسل بـــــــله
در واقع دوباره بر میگرده به سیستم اپراتور و میتونه به یکی دیگه بفروشه
یه بار تو 20:30 نشون داد طرف از خطش استفاده نکرده بود بعد چند ماه دیده بود به نام یکی دیگه ثبت شده !!

italia88
20-04-2012, 16:08

درسته
غیر غعال میشن که هیچ , ایرانشل اونو میفروشه به یکی دیگه :18: یعنی اگه با یه سیمکارت دیگه با شماره خودنون تماس بگیرید یکی دیگه گوشی رو برمیداره و جواب شما رو هم میده !!!!!!!:31:

ARAS71
20-04-2012, 17:39
خیلی ممنون هنوز تو بستشه .پس مشکلی نیست

EDWARD WHITE
23-08-2016, 17:12
آقا سیمکارت های من 1 سال هست غیر فعال هست .... اما می خام کلا امتیازش سلب بشه ! رفتم دفتر ایرانسل گفت 3 ماه استفاده نکن ... من که 1 سال کلا گذاشتم کنار ... کسی راهی بلد نیست اینا بسوزه بری پی کارشون ؟