PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نمایش خیابان ها در بازی True Crime New York City

Silent TR
18-04-2012, 22:15
دوستان من این بازی رو که حجمش هم 1.6 گیگ بود دانلود کردم ولی نمیدونم چرا خیابان ها توش محو هستش !!!
این مشکل رو خیلی ها دارن و خیلی هم ندارن ! نمیدونم مشکل چیه که اصلا حل نمیشه !
درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کردم ولی باز درست نشد
اگر شما راهی بلدید لطفا پیشنهاد بدید شاید درست بشه

ali_agha1981
19-04-2012, 21:41
مشکل از کارت گرافیک نیست..
مشکل از خود بازی هست که دانلود کردی و ناقض بوده..
واسه من سه تا cd با حجم 2گیگ بود و اصلا این مشکل ها رو نداشت..
در بعضی بازی ها شاید یک فایل کوچیک کم حجم هم نباشه یه اتفاقاتی مثل این میتونه بیوفته..
به نظرم از یه جای دیگه دانلود کن...یا بی خیالش شو....:31:

Silent TR
21-04-2012, 23:10
مشکل از کارت گرافیک نیست..
مشکل از خود بازی هست که دانلود کردی و ناقض بوده..
واسه من سه تا cd با حجم 2گیگ بود و اصلا این مشکل ها رو نداشت..
در بعضی بازی ها شاید یک فایل کوچیک کم حجم هم نباشه یه اتفاقاتی مثل این میتونه بیوفته..
به نظرم از یه جای دیگه دانلود کن...یا بی خیالش شو....:31:
خیلی ها این مشکلو داشتن ! و بعدش رفتن همین نسخه رو یک ویندوز دیگه مثلا ایکس پی تست کردند ولی این مشکل وجود نداشته !

Silent TR
22-04-2012, 12:37
پس کسی راهی بلد نیست ؟

Silent TR
22-04-2012, 18:22
کسی نبود ؟

ali_agha1981
22-04-2012, 21:39
خیلی ها این مشکلو داشتن ! و بعدش رفتن همین نسخه رو یک ویندوز دیگه مثلا ایکس پی تست کردند ولی این مشکل وجود نداشته ! خوب شما هم برو توی ویندوز xp بازی رو نصب کن..
من خودم این بازی رو سیدیش رو داشتم...دادم 5 ..6 نفر بازی کردن اصلا این مشکل رو نداشتند... و ویندوزشون هم xp و سون بود.. چرا ؟؟ چون سیدی مشکلی نداشت و کامل بود...
کاملا مشخصه که فایلی که دانلود کردید کامل نبوده یا مشکلی داشته که باعث این اتفاق در بازی شده...
به نظر من اصلا هیچ راهی نیست...مطمئنم...تنها راه حل پایانی اینه که اگه کرک داره بری کرکش رو دانلود بکنی و بازی رو کرک کنی..