PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نيامدن ويندوز بعد از حالت sleep

farshad_767
18-04-2012, 14:40
با سلام من يك مشكل اساسي دارم
يه pc تازه خريدم با مشخصات زير
cpu: 850
main: asuse p8p67 le
ram: 4G DDR3
VGA: nvidia gforce GT 520
ولي متاسفانه بعد از اين كه ويندوز به حالت sleep ميره ديگه بالا نمياد و هنگ ميكنه
ويندوز رو عوض كردم ،رم رو عوض كردم BIOS مادربورد رو Update كردم و درايور كارت گرافيك رو هم update كردم ولي باز هم مشكلات پا برجاست و درست نشد
لطفاً كمكم كنيد. چه كنم!!؟!!؟!!؟!!!

EXTREME
18-04-2012, 15:30
اول از همه این مشکل از ویندوز و درایور های سیستم میتونه باشه که شما ویندوز رو عوض کردین پس درایور های سیستم علاوه بر گرافیک هم آپدیت کنید
بایوس هم آپدیت کردین حتما بایوس رو دیفالت کنید و تو power managment رو هم چک کنید
در آخر سیستم با یک پاور دیگه چک بشه این مشکل به رم مربوط نیست

farshad_767
21-04-2012, 11:27
پاور رو هم عوض كردم، درايور هاي مادربورد را هم از سايت asus دانلود كردم ولي مشكل همچنان پابرجاست
مشكل عجيب غريبيه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EXTREME
21-04-2012, 11:29
پاور رو هم عوض كردم، درايور هاي مادربورد را هم از سايت asus دانلود كردم ولي مشكل همچنان پابرجاست
مشكل عجيب غريبيه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تنظیمات بایوس رو که گفتم چک کردین ؟

farshad_767
21-04-2012, 12:33
مي شه راجب به تنظيمات بايوس كمي بهم توضيح بديد؟ ممنون
مگه حالت عادي نبايد روي ديفالت باشه؟

EXTREME
21-04-2012, 13:00
مي شه راجب به تنظيمات بايوس كمي بهم توضيح بديد؟ ممنون
مگه حالت عادي نبايد روي ديفالت باشه؟

بعضی اوقات حالت دیفالت در بعضی بایوس ها بعضی چیزا درست نیست و باید تنظیم بشه شما از power managment و integrated peripherals بایوستون یک عکس بزارید

abbasalifix
23-04-2012, 13:25
من این مشکل رو برای یک روز داشتم البته روی لب تاب درشو که میبستم دیگه از اون حالت در نمی اومد!
بعد از نصب درایور هام رفع شد

zhab
13-06-2013, 07:42
اول از همه این مشکل از ویندوز و درایور های سیستم میتونه باشه که شما ویندوز رو عوض کردین پس درایور های سیستم علاوه بر گرافیک هم آپدیت کنید
بایوس هم آپدیت کردین حتما بایوس رو دیفالت کنید و تو power managment رو هم چک کنید
در آخر سیستم با یک پاور دیگه چک بشه این مشکل به رم مربوط نیست

چه مشکلی از POWER این مشکل رو برای SLEEPکردن ایجاد می کنه؟بهتره سوالم رو اینطوری بپرسم نقش POWER تو ,SLEEP,HIBERNATE,reset,shut down چیه؟