PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید تلویزیون 3D

4you
16-04-2012, 09:49
سلام دوستان خسته نباشید می خوام راهنمایی کنید واسه خرید TV 3D

انتظاراتم

1. کیفیت
2.قیمت تا 3 میلیون
3. اینچ 47 به بالا هر چی بیشتر بهتر :))
4. پخش فرمت های ویدویی با usb (همراه با زیرنویس به صورت جدا ) تا چه حجمی usb را ساپورت میکنه بگید ممنون میشم
5. اینترنت
6. سه بعدی (البته همیشه سه بعدی نمیکنیم برای تماشای معمولی هم عالی باشه )
7. طراحی
8. زاویه دید خوب
9.

smhsh121
16-04-2012, 10:07
بهترین انتخاب می تونه ال جی 65100 باشه سایز 47 اینچ. با ایم بودجه و امکاناتی که نوشتید سایز بالاتر گیرتون نمیاد.
از نظر USB هم چون فرمت NTFS رو ساپورت می کنه فکر نکنم محدودیتی چه از نظر حجم هارد و چه از نظر حجم فایل وجود داشته باشه.

4you
16-04-2012, 11:28
بهترین انتخاب می تونه ال جی 65100 باشه سایز 47 اینچ. با ایم بودجه و امکاناتی که نوشتید سایز بالاتر گیرتون نمیاد.
از نظر USB هم چون فرمت NTFS رو ساپورت می کنه فکر نکنم محدودیتی چه از نظر حجم هارد و چه از نظر حجم فایل وجود داشته باشه.

ممنون دوست عزیز اگه قیمتها هم لطف کنید ممنون میشم

mzy
16-04-2012, 12:52
50st30 پاناسونیک عالیه......
ولی فرمت های زیادی رو پشتسبانی نمیکنه:11:

alilosting
16-04-2012, 15:14

انتظاراتم

1. کیفیت
2.قیمت تا 3 میلیون
4. پخش فرمت های ویدویی با usb (همراه با زیرنویس به صورت جدا ) تا چه حجمی usb را ساپورت میکنه بگید ممنون میشم
5. اینترنت
7. طراحی
8. زاویه دید خوب
9.
از من به تو نصیحت و اون اینکه اینترنت داشتن tv رو اصلا" برای خودت معیار قرار نده چون اکثر نمایندگیهای Tv هایی که اینترنت دارن هم نمیتونن اینترنت tv رو راه بندازن و به نظر من این مورد توی ایران کاربرد نداره . اگر بیخیال این مورد بشی یه tv ایکس ویژن هست که 55 اینچه و قیمتش 2500 هست . dvbt داخلی داره و امکانات خیلی خوبی داره . کلا" کیفیت تصویر xvision نسبت به خیلی از tv های موجود بازار بهتره و رنگهاش طبیعیتره . البته اگر از تصاویر با رنگهای تند و غیرطبیعی خوشت میاد باید بری سراغ lg . به هر حال به نظر من مدل 55" LED-Digital ایکس ویژن گزینه خوبیه و کیفیت تصویر و امکانات و گارانتی خوبی داره .
مشخصات:

مجهز به پانل LED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ساخت کره جنوبی با درجه کیفی +A

وضوح تصویر بالا: Full HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))1920 x 1080)

مگا كنتراست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5.000.000:1 ديناميك

داراي --- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-T داخلي با كيفيت HD-پخش فرمت MPEG-4,H.264

موتور پردازش تصویر M-Star

زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)

قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مجهز به تكنولوژي True Color ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با قابليت پردازش سيگنال 10 بيتي و تفكيك رنگ بيش از يك ميليار رنگ

قابليت پخش فيلم به حالت 24 فريم در ثانيه

مجهز به تكنولوژي پيشرفته 120Hz

خروجي صوتي SRS Trusurround XT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روشنايي تصوير بالا

داراي چهار ورودي HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:13 PM ----------

انتظاراتم

1. کیفیت
2.قیمت تا 3 میلیون
5. اینترنت
7. طراحی
8. زاویه دید خوب
9.
از من به تو نصیحت و اون اینکه اینترنت داشتن tv رو اصلا" برای خودت معیار قرار نده چون اکثر نمایندگیهای Tv هایی که اینترنت دارن هم نمیتونن اینترنت tv رو راه بندازن و به نظر من این مورد توی ایران کاربرد نداره . اگر بیخیال این مورد بشی و تلویزیون 2D خوب و سایز بزرگ بخوای یه tv ایکس ویژن هست که 55 اینچه و قیمتش 2500 هست . dvbt داخلی داره و امکانات خیلی خوبی داره . کلا" کیفیت تصویر xvision نسبت به خیلی از tv های موجود بازار بهتره و رنگهاش طبیعیتره . البته اگر از تصاویر با رنگهای تند و غیرطبیعی خوشت میاد باید بری سراغ lg . به هر حال به نظر من مدل 55" LED-Digital ایکس ویژن گزینه خوبیه و کیفیت تصویر و امکانات و گارانتی خوبی داره .
مشخصات:

مجهز به پانل LED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ساخت کره جنوبی با درجه کیفی +A

وضوح تصویر بالا: Full HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))1920 x 1080)

مگا كنتراست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])5.000.000:1 ديناميك

داراي --- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-T داخلي با كيفيت HD-پخش فرمت MPEG-4,H.264

موتور پردازش تصویر M-Star

زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)

قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مجهز به تكنولوژي True Color ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با قابليت پردازش سيگنال 10 بيتي و تفكيك رنگ بيش از يك ميليار رنگ

قابليت پخش فيلم به حالت 24 فريم در ثانيه

مجهز به تكنولوژي پيشرفته 120Hz

خروجي صوتي SRS Trusurround XT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روشنايي تصوير بالا

داراي چهار ورودي HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smhsh121
16-04-2012, 17:44
ممنون دوست عزیز اگه قیمتها هم لطف کنید ممنون میشم

از سایت chare.ir می تونید قیمت ها رو ببینید.

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

از من به تو نصیحت و اون اینکه اینترنت داشتن tv رو اصلا" برای خودت معیار قرار نده چون اکثر نمایندگیهای Tv هایی که اینترنت دارن هم نمیتونن اینترنت tv رو راه بندازن و به نظر من این مورد توی ایران کاربرد نداره .

این مورد تایید نمیشه. من توی این چند ماه که اینجا فعالیت می کنم ندید کسی بگه تلویزیونش قابلیت اسمارت داره ولی نمی تونه به اینترنت وصل بشه. حداقل در مورد سامسونگ و ال جی که مطمئنم بدون مشکل می تونن از اینترنت استفاده کنند.

ئظا
16-04-2012, 20:08
به نظر من خود سامسونگ رو آدم بگیره خیلی بهتر هست تا یه چیزایه بی پدر و مادری مثل صنام و ایکس ویژن !?
تازه این بنده خدا تلوزیون 3D خواسته شما اومدی براش مشخصات
ایکس ویژن رو مینویسی :D
بگذریم , به نظر من اگر 3D مهم هست فقط پسیو ال جی
وگرنه با تجربه ای که دارم یا vt30 پاناسونیک و یا شارپ
البته سامسونگ هم بد نیست
ولی برای سه بعدی فقط ال جی
اسمارت هم ما که داریم و خیلی هم راحت باهاش کار میکنیم
نمیفهمم وصل نمیشه.و.نمیتونن وصل کنن یعنی چی!?
حتی بدون چیز شکن به فیس بوک هم وصل میشه
تلوزیونت هم ال جی lw98000 هست

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

4you
16-04-2012, 23:38
به نظر من خود سامسونگ رو آدم بگیره خیلی بهتر هست تا یه چیزایه بی پدر و مادری مثل صنام و ایکس ویژن !?
تازه این بنده خدا تلوزیون 3D خواسته شما اومدی براش مشخصات
ایکس ویژن رو مینویسی :D
بگذریم , به نظر من اگر 3D مهم هست فقط پسیو ال جی
وگرنه با تجربه ای که دارم یا vt30 پاناسونیک و یا شارپ
البته سامسونگ هم بد نیست
ولی برای سه بعدی فقط ال جی
اسمارت هم ما که داریم و خیلی هم راحت باهاش کار میکنیم
نمیفهمم وصل نمیشه.و.نمیتونن وصل کنن یعنی چی!?
حتی بدون چیز شکن به فیس بوک هم وصل میشه
تلوزیونت هم ال جی lw98000 هست

مرسی دوست عزیز

اره من سه بعدی میخوام ولی شاید زیاد از 3 بعدیش استفاده نکنم ولی میدونم لازمم میشه

پاناسونیک و یا شارپ این دو تا led هست که سامسونگ چطور تی وی هستش

ئظا
17-04-2012, 00:19
مرسی دوست عزیز

اره من سه بعدی میخوام ولی شاید زیاد از 3 بعدیش استفاده نکنم ولی میدونم لازمم میشه

پاناسونیک و یا شارپ این دو تا led هست که سامسونگ چطور تی وی هستش

خواهش میکنم
دوسته عزیز اگر 3D برات اهمیت داره و بی تعارف میخوای بشینی راحت یه فیلم 2 ساعته رو بدون سر درد و چشم درد و حالت تهوع ببینی به غیر از ال جی دنبال چیز دیگه ای نباش
اما اگر دنبال سه بعدی نیستی ( کلا ) سایر پنلها تقریبا برابر هستن
ولی با توجه به اینکه میگید 3D براتون مهم هست و مطمئنا بعدا با اومدن فیلمهای خوب 3D مهمتر هم میشه ال جی بگیرید
چون تو پسیو ها هم.ال جی از همشون بهتر هست

smhsh121
17-04-2012, 00:25
خواهش میکنم
دوسته عزیز اگر 3D برات اهمیت داره و بی تعارف میخوای بشینی راحت یه فیلم 2 ساعته رو بدون سر درد و چشم درد و حالت تهوع ببینی به غیر از ال جی دنبال چیز دیگه ای نباش
اما اگر دنبال سه بعدی نیستی ( کلا ) سایر پنلها تقریبا برابر هستن
ولی با توجه به اینکه میگید 3D براتون مهم هست و مطمئنا بعدا با اومدن فیلمهای خوب 3D مهمتر هم میشه ال جی بگیرید
چون تو پسیو ها هم.ال جی از همشون بهتر هست

سردرد و سرگیجه و تهوع و ... حرفهای بی خودی هست که ناشی از نوشتن این مطالب توی دفترچه راهنمای عینک های تلویزیون های اکتیو هست و بقیه اومدن دست گرفتن. من خودم بارها شده بدون وقفه یک فیلم 2 ساعته رو با عینک اکتیو دیدم و با اینکه چشم هام آستیگمات هست هیچ مشکلی برام پیش نیومده. مهمترین عیب تلویزیون های پسیو هم اجبار به قرار گرفتن در محدوده از نظر فاصله و زاویه برای سه بعدی دیدن هست که کمتر دیدم کسی از دارندگاه ال جی به این محدودیت اشاره کنند.

ئظا
17-04-2012, 02:34
سردرد و سرگیجه و تهوع و ... حرفهای بی خودی هست که ناشی از نوشتن این مطالب توی دفترچه راهنمای عینک های تلویزیون های اکتیو هست و بقیه اومدن دست گرفتن. من خودم بارها شده بدون وقفه یک فیلم 2 ساعته رو با عینک اکتیو دیدم و با اینکه چشم هام آستیگمات هست هیچ مشکلی برام پیش نیومده. مهمترین عیب تلویزیون های پسیو هم اجبار به قرار گرفتن در محدوده از نظر فاصله و زاویه برای سه بعدی دیدن هست که کمتر دیدم کسی از دارندگاه ال جی به این محدودیت اشاره کنند.

خونه داداشم شارپ 46اینچ مدل830 هست
من که نتونستم حتی 40 دقیقه تحملش کنم منظورم فیلم 3D ش هست
شما جزو معدود کسایی هستی که داری از اکتیو حمایت میکنی
زاویه دید تو پسیو محدود هست منتهی چه زاویه دیدی!?
مهم زاویه افقی هست که اصلا محدود نیست
زاویه عمودی محدود هست , درست میگید , اونم نه کامل
پائینتر از سطح tv مشکلی نداره ولی اگر بخوای از بالا نگاه کنی نمیشه
که فکر نمیکنم حتی 1 نفر هم بخواد از بالا به tv نگاه کنه
ولی یه نکته رو فراموش نکنید , جدا از تمام ایرادهایی که اکتیو داره
یه ایراد بزرگ داره که الان که شما زاویه دید رو.مطرح کردی یادم
اومد , شما که استفاده کردی باید فهمیده باشی وقتی عینک اکتیو رو
میزنی باید صاف بشینی رو به روی tv. و کلا سرت رو نباید تکون بدی
چون با چرخش سر تصویر قطع میشه و حتی خوابیده نمیشه ازش استفاده
کرد در صورتی که پسیو رو راحت میشه خوابیده نگاه کرد و هیچ محدودیتی تو حرکت سر نداری
بگذریم دوست عزیز
من یه چند تا تجربه دارم و با چشم خودم هم به دست آوردم , نه از رو
کاتالوگ و .....
اینا رو هم مجانی دارم در اختیار دوستان قرار میدم و منتی هم نیست
برای من هم فرق نمیکنه که شما یا دیگری چند میلیون رو تو جوب بریزی یا پسیو بخری یا اکتیو بخری یا .....
یه حرفی که میزنم صرفا جهت راهنمایی هست و اینکه کمکی کرده باشم
حالا یکی قبول میکنه یکی هم نمیکنه
اما بهترین کار اینه که اولا نقدهای سایتهای معتبر رو در مورد این 2 تکنولوژی بخونید و ثانیا برید از نزدیک هر دو رو امتحان کنید که مهمتر از اولی هم هست
دیگه خود دانید
موفق باشید

4you
17-04-2012, 07:40
دوستان سایت فیلتره واسه من واسه بقه هم همین جوره ؟ ادرس جدیدی نداره

تلویزیون های سه بعدی در حالت تماشای عادی کیفیت تصویر چطوره نسبت به تی وی های دیگه

بعدش این جشنواره تابستانش از کی شروع میشه چه جوریه

پس تو پیشنهادات چی الان تا رنج 3 انتخاب شد

به نظر شما تا تابستون قیمت ها چی میشه با روند الان دلار اخه قیمت ها یه کمی پایین امد

4you
17-04-2012, 07:57
دوست عزیز فکر کنم گفتی خودت این تی وی را داری lw98000 الان قیمتش چنده و چطوری هست راضی هستی یا نه ؟

smhsh121
17-04-2012, 08:58
خونه داداشم شارپ 46اینچ مدل830 هست
من که نتونستم حتی 40 دقیقه تحملش کنم منظورم فیلم 3D ش هست
شما جزو معدود کسایی هستی که داری از اکتیو حمایت میکنی
زاویه دید تو پسیو محدود هست منتهی چه زاویه دیدی!?
مهم زاویه افقی هست که اصلا محدود نیست
زاویه عمودی محدود هست , درست میگید , اونم نه کامل
پائینتر از سطح tv مشکلی نداره ولی اگر بخوای از بالا نگاه کنی نمیشه
که فکر نمیکنم حتی 1 نفر هم بخواد از بالا به tv نگاه کنه
ولی یه نکته رو فراموش نکنید , جدا از تمام ایرادهایی که اکتیو داره
یه ایراد بزرگ داره که الان که شما زاویه دید رو.مطرح کردی یادم
اومد , شما که استفاده کردی باید فهمیده باشی وقتی عینک اکتیو رو
میزنی باید صاف بشینی رو به روی tv. و کلا سرت رو نباید تکون بدی
چون با چرخش سر تصویر قطع میشه و حتی خوابیده نمیشه ازش استفاده
کرد در صورتی که پسیو رو راحت میشه خوابیده نگاه کرد و هیچ محدودیتی تو حرکت سر نداری
بگذریم دوست عزیز
من یه چند تا تجربه دارم و با چشم خودم هم به دست آوردم , نه از رو
کاتالوگ و .....
اینا رو هم مجانی دارم در اختیار دوستان قرار میدم و منتی هم نیست
برای من هم فرق نمیکنه که شما یا دیگری چند میلیون رو تو جوب بریزی یا پسیو بخری یا اکتیو بخری یا .....
یه حرفی که میزنم صرفا جهت راهنمایی هست و اینکه کمکی کرده باشم
حالا یکی قبول میکنه یکی هم نمیکنه
اما بهترین کار اینه که اولا نقدهای سایتهای معتبر رو در مورد این 2 تکنولوژی بخونید و ثانیا برید از نزدیک هر دو رو امتحان کنید که مهمتر از اولی هم هست
دیگه خود دانید
موفق باشید

ببینید من از اکتیو حمایت نکردم و پسیو هم رد نکردم. هر دوشون یک سری مزیت دارند و یک سری معایب دارند. اون قضیه چرخش سر هم که می گید درسته و تا 45 درجه مشکلی ایجاد نمی کنه مگر کسی بخواد دمر رو زمین با زاویه 90 درجه بخوابه که بعید می دونم تو این حالت آدم فیلم 2 بعدی هم درست بتونه ببینه چه برسه به سه بعدی.
بگذریم. شما تجربه خوب خودتون رو از پسیو گفتید و منم تجربه خودم از اکتیو رو گفتم و کاری به نقد سایت ها نداشتم و خواستم این خرافات تهوع و سرگیجه رو رد کنم و بگم اصلا روی من صحت نداشته. اگر کسی دچار سردرد، سرگیجه و تهوع شده حتما بگه چون خودم هم کنجکاوم بدونم واقعا صحت داره روی کسی یا نه. من خودم کسی هستم که اغلب به خاطر قیمت مناسبت و کیفیت خوب ال جی، این برند رو توصیه می کنم ولی مطمئن باشید اگر تکنولوژی اکتیو برای سلامتی مضر بود تا به حال سونی و سامسونگ و ... مجبور به کنار گذاشتن این تکنولوژی می شدند.
در آخر بگم به نظر من تکنولوژی سه بعدی به کار رفته توی یک تلویزیون نمی تونه عامل تعیین کننده ای برای خرید باشه نسبت به کیفیت در تصاویر معمولی. چون مگر آدم در ماه چند تا فیلم سه بعدی می خواد ببینه.

4you
17-04-2012, 09:22
درسته هر کسی نظر خودش را بیان میکنه یکی مشکل داره و یکی مشکل نداره

من یکی از دوستان یه سه بعدی خریده بود مال خیلی وقت یش نمیدونم مارکش چی بود ولی اونم همین حرف را میزد میگفت نمیشه یه فیلم 3 بعدی را کامل دید باید 2 قسمت نگاه کنی اگر نه سر گیجه داری

یکی دوستام نمایندگی ای جی را داشت زنگش زدم برای قیمت و راهنمایی گفت من الان تو کنفرانس ال جی تو اصفهانم
میگفت یه سری تلویزیون جدید داره میاد حدود 2 هفته دیگه صبر داشته باش اونا بیاد بعدش اقدام به خرید کن
قرار شد کاتالوگش را واسم بیاره

4you
20-04-2012, 11:38
درسته هر کسی نظر خودش را بیان میکنه یکی مشکل داره و یکی مشکل نداره

من یکی از دوستان یه سه بعدی خریده بود مال خیلی وقت یش نمیدونم مارکش چی بود ولی اونم همین حرف را میزد میگفت نمیشه یه فیلم 3 بعدی را کامل دید باید 2 قسمت نگاه کنی اگر نه سر گیجه داری

یکی دوستام نمایندگی ای جی را داشت زنگش زدم برای قیمت و راهنمایی گفت من الان تو کنفرانس ال جی تو اصفهانم
میگفت یه سری تلویزیون جدید داره میاد حدود 2 هفته دیگه صبر داشته باش اونا بیاد بعدش اقدام به خرید کن
قرار شد کاتالوگش را واسم بیاره

مثل اینکه مشکل پیلتر حل شد میشه جواب ما را بدید

راستی چشن واره ال جی تابستان دقیق از کی شروع میشه

ئظا
20-04-2012, 12:51
مثل اینکه مشکل پیلتر حل شد میشه جواب ما را بدید

راستی چشن واره ال جی تابستان دقیق از کی شروع میشه

دوست عزیز اگر
جشنواره ای در کار باشه اسمش روش هست و از تابستان شروع میشه
ولی با توجه به شرایط فعلی هیچ چیز قابل پیش بینی نیست
من 98000 رو با کارت هدیه و جایزه قبل عید گرفتم 3.900.000
الان بدون جایزه و .... شده 4.250.000
البته با اطلاعاتی که من دارم یک دونه هم 98000 تو بازار نیست!?
همش هم به خاطر دلار نیست بلکه بیشتر به این سال تولید ملی و .... برمیگرده
به همین خاطر پیش بینی که چی میشه خیلی خیلی سخته!?

4you
12-05-2012, 09:06
دوستان قیمت سری LM را میخوام اعلام شده قیمتاشون یا نه هنوز