PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گلکسی اس دست دوم یا نئو وی ؟

Behroozteror
16-04-2012, 00:11
سلام کدوم دوستان (با دلیل)

amir200812
16-04-2012, 07:00
اگه تمیزش رو پیدا کنی، 100% گالاکسی!!!

adel.alizadeh1994
16-04-2012, 12:20
من فکر میکنم گوشی نئو وی بهتر باشه
دلایل برتری نئو نسبت به گالاکسی اس هم اینه که اندروید 4 برای نئو میاد و این خودش یک مزیته که اونو از گالاکسی اس خیلی خیلی جلوتر میندازه در ضمن نئو وی صفحش 3.7 اینچه که خیلی خوبه در ضمن دوربین نئو وی فلش داره اما دوربین گالاکسی اس فلش نداره مطمئن باش نئو وی خیلی خیلی بهتره تا گالاکسی اینم نظر یکی از دوستان در صفحه نئو وی که فکر کنم بدردتون خیلی بخوره:((من امروز مي خوام يك بررسي از اين گوشي يعني xperia neo v بزارم تا به دوستاني كه قصد خريد دارم كمك كنم(سعي ميكنم نگاهم با اين كه اين گوشي رو دارم و كلي پولشو دادم منصفانه باشه) اول نقاط مثبت گوشي 1.كيفيت خوب دوربين گوشي(هم فيلم هم عكس)2.زيبايي گوشي(مخصوصا رنگ مشكي سرمه ايش) 3.رزولوشن بالاي گوشي(تعداد پيكسل بالا)4.اينترفيس يا رابط كاربري بسيار زيباي سوني اريكسون(منظور همون زيبايي آيكون هاي و اين جور چيزاس براي اونايي كه نمي دونن گفتم)5.كيفيت و بلندي صداي بسيار زياد اسپيكر گوشي(هم مكالمه و هم بلندگوي گوشي)(كلا سوني اريكسون توي صدا خيلي خوبه)6.بي رقيب بودن در اين قيمت(فقط در اين قيمت منظورمه)7.همه ي بازي ها و برنامه ها بدون هيچ مشكلي روي اين گوشي اجرا ميشن(بازي در دنيا نيست كه اين گوشي حتي توي اونها يك تيك بزنه يا كند بشه پس بيخودي هي نگيد اين بازي مياد روش يا نه)8.آپديت به اندرويد 4 نقاط ضعف گوشي 1.اثر انگشت با اينكه من اصلا روي اين مسئله حساس نيستم ولي به صورته فاجعه باري روي پشت گوشي مي مونه(بعضي موقع ها به من احساس كثيفي دست ميده .دارم وسواس ميگيرم انگار پشت گوشي گل گرفته باشه...)2.كيفيت كم صفحه ي نمايش گوشي در مقايسه با گوشي هاي ديگه (بعضي موقع ها كه با گوشي هاي ديگه كار ميكنم احساس ميكنم صفحه ي گوشي من كمي حتي تاره)(من با آركم كار كردم نسبت به ال جي و سامسونگ سوني اريكسون خيلي كيفيت صفحش از نظر وضوح كم تره و تار تره) (ولي اين مسئله خيلي هم حاد نيس بهتره قبل خريد با گوشي كار كني تا منظورم رو بهتر بفهمي) 3.اندازه كوچيكه صفحه نمايش (به نظر من آدم با اين هزينه نبايد گوشي زير 4 اينچ بگيره)(اين گوشي صفحه 3.7 هست . سوني خيلي صفحه اين گوشي رو كشيده طراحي كرده. اگر 3.7 ته تپل تر بود بهتر بود) 4.و مهم ترين ايراد اين گوشي كه بد جوري (خداييش بد جوري) حال آدم رو مي گيره مشكل نور بسيار كم صفحه نمايش هستش كه البته راه حل داره ولي يه كار بر عادي مثل من براش خيلي سخته كه اين راه رو بره و البته ريسك خراب شدن اين گوشي در صورت اشتباه هم هست(و اينكه آدم حال نمي كنه يك گوشي ايراد دار بگيره و بشينه ايرادشو حل كنه و اصلا شايد آدم دلش نخواد روي گوشيش كار غير اصولي و غير قانوني كنه)(براي حل اين مشكل گوشي شما از گارانتي خارج ميشه كه جالبه بعضي از دوستان ميگن باشه از گارانتي خارج ميشه وقتي گوشي خراب شد گوشي رو آن روت كن بعد برو گارانتي !!! حالا اومديم گوشي طوري خراب شد كه ديگه روشن نشد اون وقت چه خاكي به سر بايد كرد)(دوستان گوشي من كاملا سالمه و اين مشكل روي همه نئو وي ها هست نئو رو نمي دونم) در پايان بايد بگم اين گوشي گوشيه خوبيه و از بيست نمره 17 رو ميگيره ولي من اگر برگردم به قبل اين گوشي رو نمي خرم و به جاش گلكسي اس پلاس(80 تومن گرونتره)رو مي خرم (زير 4 اينچ نخريد) اين گوشي از اين رقيب ها خيلي بالاتر است = (به دليل قيمتش گفتم چون براي من دوربين اصلا مهم نيس)lg optimus black p970/xperia neo و از اين رقيب ها پايين تر است = samsung galaxy s plus / samsung galaxy w البته من از رقباي ديگش خبري ندارم اين نظر من بود شايد جاييش اشتباه بوده كه پيشاپيش پوزش مي خوام ولي در كل به نظر يك نفر بسنده نكن دوست من))

h!tman
16-04-2012, 13:34
ای خدایا
یکی به داد برسه :|
Galaxy S خیلی سرتره
یعنی خیلیییییییییییی سرتره
سخت افزار و صفحه نمایش بهتر
ساپورت دولاپری بهتر
کلا همه چی بهتر:دی