PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قیمت ربات نقره ساز تراوین

epsi1on
15-04-2012, 13:00
سلام دوستان.
میخواستم ببینم به نظر دوستانی که دستشون تو کاره، یه همچین رباطی میتونه چقدر قیمتش باشه. رباط باید بتونه خودکار کاربر ها رو ثبت نام و فعال کنه و یکم هم بازی کنه. به این صورت که اگر تراوین بازی کرده باشید، اون چند تا وظیفه اول که کاردان میگه رو انجام بده و 20 تا سکه طلا رو بگیره، بعد 10 تا ماجراجویی انجام بده تا بتونه اون 20 سکه طلا رو به 2000 نقره تبدیل کنه و احتمالا توی 10 ماجراجویی که انجام داده هم مقداری نقره گیرش اومده که شاید به 3000 تا برسه (شایدم بیشتر) ، که در کل تا مثلا 10 ساعت بعد از ثبت نام هر کاربر جدید بتونه 3000 سکه نقره تراوین در بیاره و به تعداد نامحدود هم بشه توش اکانت تراوین ساخت، و در آخر هم برای هر اکانت بتونه روی یک سری اجناس توی حراجی قیمت بزاره تا بشه نقره های حاصله رو منتقل کرد...
میزان انتقال اطلاعات از کامپیوتری که برنامه داره روش اجرا میشه هم خیلی کم باشه، به این صورت که برنامه با وب سرویس کار کنه (یعنی گرفتن حجم زیاد صفحات HTML روی سرور وب باشه و فقط اطلاعات مورد نیاز از سرور وب به برنامه منتقل بشه که پهنای باند زیادی استفاده نشه توسط برنامه). نمیدونم منظورمو از این آخریه درست رسوندم با نه...
در ضمن برنامه حتما با پراووووووووواکسی (از نوع آیپی پورتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) کار کنه که یوقت توسط تراوین شناسایی نشه...
در نهایت هم باید برنامه به همراه سورس کد ارایه بشه و شش ماه هم پشتیبانی نویسنده برنامه رو داشته باشه (فقط برای رفع باگهای منطقی برنامه و نه تغییرات سرور تراوین) و نویسنده برنامه هم حق فروش این برنامه رو به کس دیگه نداشته باشه...
این شرایطی بود که عزیزی به من دادند و گفتند اگر بخوای این برنامه رو بنویسی چقدر بابتش میگیری! منم اومدم اینجا تا از عزیزان اینجا بابت قیمت کمک بگیرم، به نظر شما سودی که از این برنامه عاید صاحبش میشه چقدر هست؟
ممنون میشم اگر ممکنه راهنمایی کنید.

popo2012
25-04-2012, 13:25
داداش خیلللللللی!!
الان توی تراوین روزی50 تا نامه میاد برا فروش نقره تو فرض کن اینا روزی به 20 نفر نقره بفروشن20*20=400 هزار تومن براشون سود داره حالا فرض بگیر تو یه سرور که حداقل 30000نفر در حال بازین این پول چقدر میتونه باشه!
من نمیتونم بهت قیمت دقیق بدم ولی فک کنم تا 1-2 میلیون حقت باشه (البته نمیدونم نوشتن این برنامه چقدر سخت هست!)
خودت بر اساس زمانی که میزاری و سختی نوشتن این برنامه قیمت تعیین کن.
در کل اگه نوشتی یکی هم برا من بفرست!!!:27::21:

saeed1378
08-07-2012, 10:05
داداش اگه نوشتی خوشحال می شوم به من هم ارسال کنی .
email : saeedghaffary1389@yahoo.com