PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروختن گالاکسی جیو و خریدن لایو یا ایکسپریا مینی

AC_POP
14-04-2012, 16:57
سلام بچه ها . خوبین ؟
من تقریبا یه هفته پیش به ذهنم زده بود ببرم گالاکسی جیو خودم رو بفروشم و با 90-100 تومن گذاشتن روش یه لایو یا ایکسپریا مینی بگیرم چون امکاناتش نسبت به قیمتش واقعا وسوسه برانگیز بود ...
اما بعد از کمی تحقیق متوجه اینا شدم :
اولا اینکه توی ارومیه ، لایو توی ویترین ها به زور پیدا میشه ، چه برسه به وسایلش !!!
دوما اینکه ، توی اینترنت و انجمن چند تا سایت هم گشتم ، کمتر ازش نوشته بودن ...
راجع به ایکسپریا مینی هم با توجه به تحقیقاتم اینا به دستم اومد :
ایکپریا مینی ها داغ میکنن
آپدیت کردنشون سخته و اگه بلد نباشی گوشی بریک میشه !!! ( مخصوصو نمیدونم مدل 62 یا یه همچین چیزی رو نوشته بود )
دکمه بک شون هم بعد از یه مدت دیگه کار نمیکنه !!!!

حالا دوستان بنظرتون من چیکار کنم ؟؟؟ اصلا چرا سونی اریکسون ها اینقدر قیمت ارزونی دارن ؟؟؟ همین امکانات رو توی سامسونگ حداقل بهتون 500-600 میگن !!! بنظرتون چیکار کنم بهتره ؟؟؟ دوام ، پستیبانی و اینکه اکثر بازی ها و برنامه ها رو روان باز کنه و force close کمتر بده خیلی مهمه برام ...

ehsan_update
14-04-2012, 17:54
سلام بچه ها . خوبین ؟
من تقریبا یه هفته پیش به ذهنم زده بود ببرم گالاکسی جیو خودم رو بفروشم و با 90-100 تومن گذاشتن روش یه لایو یا ایکسپریا مینی بگیرم چون امکاناتش نسبت به قیمتش واقعا وسوسه برانگیز بود ...
اولا اینکه توی ارومیه ، لایو توی ویترین ها به زور پیدا میشه ، چه برسه به وسایلش !!!
آپدیت کردنشون سخته و اگه بلد نباشی گوشی بریک میشه !!! ( مخصوصو نمیدونم مدل 62 یا یه همچین چیزی رو نوشته بود )

حالا دوستان بنظرتون من چیکار کنم ؟؟؟ اصلا چرا سونی اریکسون ها اینقدر قیمت ارزونی دارن ؟؟؟ همین امکانات رو توی سامسونگ حداقل بهتون 500-600 میگن !!! بنظرتون چیکار کنم بهتره ؟؟؟ دوام ، پستیبانی و اینکه اکثر بازی ها و برنامه ها رو روان باز کنه و force close کمتر بده خیلی مهمه برام ...
سلام هم استانی :46:
منم اهل بوکانم، 2 ماه پیش یه لایو گرفتم واسه پسر عمم خیلی ازش راضیه، صفحش 0.2 اینچ از اکسپریا مینی بزرگتره و به نظر من ظاهر بهتری داره و تا حالا گیم و برنامه ای نبوده که روش اجرا نشه یا لگ داشته باشه! قراره تو این ماه رسما به اندروید 4 آپدیت بشه، ( در ضمن یه برنامه که شبیه پک هست برای این گوشی وجود داره که BRAVIA Engine و USB on the go رو میتونی برای این گوشی هم فعال کنی که واقعا فوق العاده میشه.)
موفق باشی :10:

h!tman
14-04-2012, 19:36
Live و مینی به نظرم انتخاب سلیقه ایه
هر کدوم دوست داشتید بگیرید

AC_POP
14-04-2012, 21:08
ممنون از جواباتون ولی هیچکدوم از اینا ، جوابایی نبودن که میخواستم بگیرم !!! من کلی سوال داشتم که هیچکدومتون جواب ندادین .

avator20002000
15-04-2012, 12:08
علت ارزونی لایو صفحه اونه که کیفیت نداره

karikator
15-04-2012, 13:31
سلام بچه ها . خوبین ؟

اصلا لایو قابل مقایسه با جیو نیست .شک نکن تو رنج قیمتی که داره بهترینه .
چون به آندروید 4 آپدیت میشه .صدای عالی و همه نرم افزار ها و بازیهای روز رو میتونه اجرا کنه
اتفاقا آپدیتش اونقدر ها هم سخت نیست.اگر از کمتر نوشتن بدلیل اینه که تازه داره جاشو تو بازار پیدا میکنه و خیلی هم پرطرفدارشده

adel.alizadeh1994
16-04-2012, 12:39
لایو خیای خیای بهتره تا مینی چون هم دوام باتریش بیشتره و هم صفحش بزرگتره و بهترین انتخاب برای شما لایو هست در ضمن همیشه اینطور بوده که گوشی های سونی اریکسون قیمتشون از سامسونگ کمتر بوده البته با مشخصات یکسان و گوشی های سونی اریکسون در عمل تا سامسونگ بهتر عمل کردند پس شک نکن بهترین انتخاب برای شما لایو هست و درباره ی وسایل و نرم افزار های لایو هم میتونی از اینترنت استفاده کنی و وسایل مورد نظرت رو خریداری کنی.

marshal2600
21-04-2012, 18:54
Sony Ericsson introduces Live with Walkman

K!ng of th3 K!ngs
03-05-2012, 13:32
xperiبهتره.

Wallet
03-05-2012, 13:34
Sony Ericsson Live with Walkman بهتره چون واکمن هم داره