PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با چه برنامه اي فيلم هاي عروسي را ميكس مي كنند؟

بهاره333
09-07-2006, 00:26
سلام
مي خواستم بدونم با چه برنامه اي فيلم هاي عروسي را به صورت حرفه اي ميكس مي كنند؟

Elfin-D
09-07-2006, 01:48
سلام
با نرم افزارهای زیادی که بهترین اونها پریمیر و افتر افکت هست

bb
09-07-2006, 07:24
معمولا فيلم هاي عروسي رو با پريمير ميكس مي كنن
البته بيشتر تركيب چند تا برنامه با هم هستش .

jvd
19-07-2006, 23:23
Adobe Premiere
`پيشرفته ترين برنامه ميكس البته در ايران

Scout_Mov
20-07-2006, 00:34
Adobe Premiere
`پيشرفته ترين برنامه ميكس البته در ايران

در ايران نه در جهان
كه افتر افكت و پريمير و اديوس و برنامه هاي ريز ديگه مي تونن بهترين خروجي رو تحويل بدن

eveningmelody
30-10-2006, 05:52
با سلام به همه دوستان

باید بگم ایران رو زیاد دست کم گرفتین !!!!

من دارم با Avid Liquid 7 کار می کنم با پلاگین Boris Red
باکس مونتاژی که باهاش تدوین حرفه ای فیلم و سریال و کلیپ هم انجام میشه...

siyamakjon
24-11-2006, 05:26
Avid Liquid 7
اموزششم داري ؟

sabair
13-01-2007, 00:23
دوست عزيز
سلام
من درست 5سال است كه ميكس ومونتاژ فيلم را انجام مي دهم
به نظر من براي شروع كار با VIDEO STUDIO 10 عالي است
سپس به Adobe Premiere
برسي ويژگي هاي اين دو نرم افزار
1- VIDEO STUDIO 10 محيط بسيار خوب وراحتي دارد و كار با اين نرم افزار بسيار ساده است
2- Adobe Premiere محيط جالب ندارد و قدرت وتوانايي قوي در ْآن و جود دارد و از امكانات بسيار بالاي برخودار است
باتشكر

animeditor
13-01-2007, 00:33
سلام جمیعاً

به نظر من Video Studio یه مشکل گنده داره.
و اون هم اینه که محیطش خیلی شبیه به برنامه های حرفه ای تر نیست و نمی تونه واسه بهتر یاد گرفتن مفید باشه.

من خودم با Ulead Media Studio کار رو شروع کردم که ساختارش شبیه به پریمیره.

در مورد Liquid Edition هم خیلی موافقم.

التماس دعا
یا علی

mahyarbadry
13-01-2007, 23:12
دوستان عزیز با سلام

لطفا" از کوچک کردن برنامه های حرفه ای جدا" خودداری نمایید فکر نکنم نرم افزاری به قدرت EDUS بیابید

Avid Liquid قدرت سازگاری با کارتهای مونتاژ را دارا می باشد اما به عنوان برنامه مونتاژ در هیچ کجای جهان مطرح نمی باشد

Adobe Premiereنیز به شدت با ارائه نرم افزار های جدیدش و با وجود تم| سازی که می نماید به دنبال حل مشکل می باشد و نتوانسته مشکل را حل نماید

بطوری که در سال 2006 نرم افزار بیشترین تدوین گران سینمای دنیا EDUS شناخته شده بخاطر سرعت در کار زیبایی محیط و قدرت با لای نرم افزار و سازگاری کامل با نرم افزار های جانبی دیگر

لذا از کلیه کسانی که دوست دارند حرفه ای فکر کنند اسم این نرم افزار ها را بعنوان نرم افزار حرفه ای جهان مطرح نکنند زیرا تمام نرم افزارهای جانبی از سال جاری سعی بر آن دارند تا با EDUS خود را سازگار کنند

به امیدپیشرفت برنامه های نامبرده از سوی دوستان

rezakf
16-01-2007, 00:00
من با ulead video كار كردم و خيلي راحت است و خروجي و نتيجه را خيلي راحت ميتوني به vcd و فرمتهاي ديگر تبديل كني يعني در كمترين زمان ممكن اما در پريمر نتيجه كار براي تبديل به vcd و غيره خيلي زمان بر است و بهمين دليل از آن دوري كردم .
لطفاً اگر كسي با پريمر نسخه آخرش كار كرده بگه خروجي آن درست شده يا نه و امكانات افكتش و غيره در چه حديه

peyman1
11-07-2007, 12:51
سلا م
من با پریمیر موافقم تازه دیدم که کارگردان های ما هم با این نرم افزار کار میکنن.(البته من چنتا دانشجوهاشون رو دیدم)
البته ادیوس هم خوبه اما من یکم با محیطش مشکل دا رم.شایدم چون از اول با پریمیر کار کردم اینجوریه؟؟؟
Avid Liquid 7 : این نرم افزارو نمیشناسم اما دوستان بد جوری ازش تعریف میکنن.
در موردulead video میتونم بگم کارکردن باهاش خیلی اسونه وکارو راه میندازه.
<به نظرم نرم افزار مهم نیست مهم کاره که باید انجام بشه که بستگی به سلیقه افراد داره>

power2e
11-07-2007, 14:07
سلام
اگر دنبال میکس حرفه ای هستید بهتر است از هر 3 نرم افزار ulead media ,adobe premiere , edius استفاده کنید .
بیشتری کلیپ های آماده بازار تحت primier طراحی شده اند اما زمان رندر طولانی و پرش و لرزش رنگ عکس ها و فیلم از مشکلات بزرگ premiere که گاهی با هماهنگ کردن مقدار رنگ و فرمت ورندر عکس برطرف نمیشه. یulead media بدیل استفاده از wipe haie hollywoodi &adorage ,بدون نیاز رندر موقع مشاهده اولیه در نتیجه هما هنگی بیشتر صدا وتصویر همچنین محیط کار ساده و ابزار حرفه ای میتوانید در مدت زمان کوتاه سینکی زیبا طراحی کنید .ضعفها : اگر لایه ای را به لایه بالا تر کپی کنید ُsave شما اکثرن load نمیشود در مدت زمان طولانی یا پروژه سازی با مشکل مواجه میشوید .edius توانایی ساخت پروژه در لایه های زیاد با رندر کم توانایی بهتر ویرایش صدا همچنین هنگامی که برش فیلم یا عکسی بین فیلم اضافه میشود کل لایه ها با هم حرکت میکند و مشاهده همزمان در مانیتور وتلوزیون ضعف: وایپ های ابتدایی ونمیتوان همزمان از کروماکی و 3dpicture in picture استفاده کرد. بنا بر این پریمیر برای کلیپ های حاضری یولید مدیا برای سینک های با زمان کوتاه و ادیوس برای فیلم بلند و ساخت کلیپ مناسب است

چزابه
13-07-2007, 02:19
ببین اگه می خوای خیلی خودتو درگیر نکنی و راحت یه کار ساده و بی دردسر تحویل بدی با یولید کار کن.
ولی اگه می خوای بدونی که تو بازار الان با چی کار میکنند باید بگم که اونایی که کار عروسی می کنند تا اونجایی که من اطلاع دارم از یولید بیشتر استفاده می کنند ولی خوب بریمیر هم بعضی ها کار می کنند.

ولی حرفه ای ها برای کارهای سطح بالاتر از ترکیبی از نرم افزارهای ادیوس ، لیکوئید و افترافکت استفاده میکنند چرا که هر کدام مزیت های خاص خوشو داره که یک گوشه کار استفاده میشه.

در هر صورت بیشنهاد میکنم تا جایی که میتونی متناسب با کاری که می خوای انجام بدی نرم افزار انتخاب کن و از درگیر شدن بی مورد با نرم افزارهای حرفه ای برهیز کن.(نرم افزار حرفه ای باکس حرفه ای هم می خواد اینم در نظر بگیر)

یا علی

peyman1
02-08-2007, 11:28
ببین اگه می خوای خیلی خودتو درگیر نکنی و راحت یه کار ساده و بی دردسر تحویل بدی با یولید کار کن.
ولی اگه می خوای بدونی که تو بازار الان با چی کار میکنند باید بگم که اونایی که کار عروسی می کنند تا اونجایی که من اطلاع دارم از یولید بیشتر استفاده می کنند ولی خوب بریمیر هم بعضی ها کار می کنند.

ولی حرفه ای ها برای کارهای سطح بالاتر از ترکیبی از نرم افزارهای ادیوس ، لیکوئید و افترافکت استفاده میکنند چرا که هر کدام مزیت های خاص خوشو داره که یک گوشه کار استفاده میشه.

در هر صورت بیشنهاد میکنم تا جایی که میتونی متناسب با کاری که می خوای انجام بدی نرم افزار انتخاب کن و از درگیر شدن بی مورد با نرم افزارهای حرفه ای برهیز کن.(نرم افزار حرفه ای باکس حرفه ای هم می خواد اینم در نظر بگیر)

یا علی
سلام
فکر کنم جوابتو گرفتی.
البته من موافق نیستم که نرم افزارهای حرفه ای رو کار نکنی یادمون باشه که نباید خودمون رو دست کم بگیریم همه میتونن کارهای حرفه ای بسازن تازه چرا وقتی میشه سطح کار بالا باشه این کارو نکنیم؟
(از نظر مالی هم بهتره)