PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تیونر دیجیتال UA40C5000

saei1371
07-04-2012, 20:56
با سلام
من سال 1390 یک ال ای دی 40 خریدم که پشتش مدلش رو UA40C5000 نوشته (ساخت مالزی)
الان به منوی مخفی آن رفتم تا بدانم که تیونر دیجیتال دارد یا نه. ولی در این بخش 9 گزینه مختلف است.
اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره،ممنون میشم که کمکم کنه.
با تشکر

smhsh121
07-04-2012, 21:31
برای فعال کردن تیونر دیجیتال کافیست به منوی مخفی برید و Local Set را به ED_Iran تغییر دید و به هیچ گزینه دیگه ای لازم نیست دست بزنید. اگر پس از این کار همچنان نمی تونید کانال های دیجیتال را دریافت کنید، به احتمال قوی تلویزیون شما گیرنده داخلی دیجیتال ندارد.

farzin253
15-04-2012, 23:28
برای فعال کردن تیونر دیجیتال کافیست به منوی مخفی برید و Local Set را به ED_Iran تغییر دید و به هیچ گزینه دیگه ای لازم نیست دست بزنید. اگر پس از این کار همچنان نمی تونید کانال های دیجیتال را دریافت کنید، به احتمال قوی تلویزیون شما گیرنده داخلی دیجیتال ندارد.

من تونستم توی همین مدل با تغییر مقدار عددی مقابل dtvاز صفر به یک گزینه جستجوی کانال های دیجیتال رو اضاف کنم ولی متاسفانه در جستجوی کانال های دیجیتال چیزی رو پیدا نمی کنه از یه تعمیرکار که تخصص زیادی تو این زمینه داره پرسیدم گفتش که این مدل تیونر دیجیتال نداره بنده هم به عنوان یه برادر کوچک توصیه می کنم اصلا به منوی مخفی وارد نشو خیلی خطرناک هست گزینه های زیادی هستش که اگه ناخواسته عوضشون کنی تلویزیونت از کار میوفته و حداقل 200 300هزار تومن خرج رو دستت میذاره جون همون بلا 3ماه پیش سربنده اومد.

hadibmw
23-04-2012, 14:34
من از نمایندگی سوال کردم گفت باید نرم افزارشو بریزی که فک میکنم تلویزیون رو فلش بزنن مخصوص ایران
اخه واسه ما بدونه گارانتیه و یکی از همسایه های ما با گارانتیشو گرفته مثل ما ولی اون میگیره اگه کسی پیدا کرد ماروهم خبر کنه
اگر ایمیل خود سامسونگ مالزی رو کسی داره بده تا مستقیم ایمیل بزنیم خدا کریمه یطوری بشه

hadibmw
16-05-2012, 13:43
2 3 بار ایمیل زدم سام مالزی همش میگه توصیه میشه با نمایندگی
کشور خودنون تماس بگیرین منم جواب میدم که اینا پاسخگو نیستن اونام هی همینو میفرستن.
تازه منو مخفیه تلویزیونه همسایه رو دیدم بعد مثل اون گذاشتم ولی بازم نشد توی tuner که میری تو منو مخفی واسه اونا تلویزیون ریست میشه نمیره داخل منو
خب چیکار کنیم دوستان؟

sahar@rasool
16-05-2012, 16:54
2 3 بار ایمیل زدم سام مالزی همش میگه توصیه میشه با نمایندگی
کشور خودنون تماس بگیرین منم جواب میدم که اینا پاسخگو نیستن اونام هی همینو میفرستن.
تازه منو مخفیه تلویزیونه همسایه رو دیدم بعد مثل اون گذاشتم ولی بازم نشد توی tuner که میری تو منو مخفی واسه اونا تلویزیون ریست میشه نمیره داخل منو
خب چیکار کنیم دوستان؟

با سلام دوست عزیز پیام خصوصی واست فرستادم شاید مشکلت حل شد

hadibmw
03-06-2012, 14:04
با سلام دوست عزیز پیام خصوصی واست فرستادم شاید مشکلت حل شد
سلام
با ایشون تماس گرفتم گفتن اگه سری 5000 و 5500 باشه نمیشه
بازم ممنون دوست عزیز

amir_t6262
20-10-2013, 00:13
سایر دوستان هم بررسی کردند؟
این مدل گیرنده دیجیتال ندارد؟

matinpour
20-10-2013, 00:32
سایر دوستان هم بررسی کردند؟
این مدل گیرنده دیجیتال ندارد؟

دوست عزیز
به این سایت بروید و مشخصات تلویزیون تان را ببینید که دیجیتال ندارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhqa220
29-06-2014, 17:15
سلام به همه دوستان
مابالاخره نفهمیدیم این مدل تیونر دیجیتال داره یا نه؟آخه یکی از دوستان حرف از نصب نرم افزار و ... زد گفتم حتماً داره !الان چکار کنیم بریم دنبال تحقیق دیجیتال یا یه مدل دیگه بخریم؟

matinpour
29-06-2014, 18:13
سلام به همه دوستان
مابالاخره نفهمیدیم این مدل تیونر دیجیتال داره یا نه؟آخه یکی از دوستان حرف از نصب نرم افزار و ... زد گفتم حتماً داره !الان چکار کنیم بریم دنبال تحقیق دیجیتال یا یه مدل دیگه بخریم؟

دوست عزیز
به نظر بنده برید مدل جدید بگیرید که همه امکانات را داراباشد.