PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كدام ويندوز 8 رو بخرم؟ اصلا بخرم يا نه؟

AFSORDEH
06-04-2012, 12:45
با سلام....:11:

بايد بگم كه متاسفانه استفاده از ويندوز 7 بخاطر آسيب پذيري بسيار بالا چندان براي من راضي كننده نبود. :41:

اوايل اسفند ويندوزي با عنوان ويندوز 8 بتا از يك فروشگاه اينترنتي سفارش دارم ولي بعد از اخبار سايت ها متوجه شدم كه نسخه بتاي اين ويدوز قرار است كه روز 9 اسفند (يعني 2- 3 روز بعد از اينكه اونو سفارش دادم) بيرون بياد... براي همين از گرفتن اون سفارش منصرف شدم. :worried:

الان ويندوزي ها ي زيادي با عنوان : ويندوز 8 اورجينال - ويندوز بتا - ويندوز 8 Developer در فروشگاه هاي نت وجود دارن كه تاريخ متن فروش بعضي از اونها به اوايل سال 90! و بعضي ها به بهمن ماه يا اسفند ماه سال گذشته مربوط ميشه :mellow:

مثلا اين فروشگاه كلي ويندوز 8 برا فروش گذاشته:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%85%D9%84%20&name2=%D9%86%D8%B1%D9%85%20%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A 7%D8%B1%20%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8% AA%D8%B1

متاسفانه اين ويندوز در روستاي ما اصلا يافت نميشه و اگه هم ازشون بپرسي حتي ممكنه بگن هنوز نيومده!!! البته طبيعيه كه فروشندگان روستا اينو بگن چون توي شهر اصفهان هم اين ويندوز پيدا نمشد :rolleye:

مي خواستم بپرسم جديدترين ويندوز 8 موجود كدوميك از اين ويندوزها هستن؟؟؟ آيا فروشگاه اينترنتي مناسبي براي خريد بهترين نوع اين ويندوز ميشناسيد؟

و اينكه آيا اين ويندوز نسبت به ويندوز 7 از امنيت بيشتري از نظر اجراي نرم افزارها برخورداره يا تفاوتي با اون نداره؟(ويروس خيلي زود نرم افزارها رو توي ويندوز 7 از كار مي ندازه) :2:

ممنون از شما :11:

merikhi
06-04-2012, 13:17
ویندوز ۸ که هنوز نیومده! اینی که الان هست نسخه آزمایشی ویندوز هشته که مایکروسافت تازگی منتشر کرده.
ویندوز۷ اصلا آسیب پذیری بالایی نداره! سیستم عامل خیلی خوبی هم هست. ۶۴ بیتی نصب کن امنیت بالاتری نسبت به ۳۲ بیتی داره.
با ویروس مشکل داری یه آنتی‌ویروس رایگان دانلود و نصب کن. Avira AntiVir Personal و avast! Free Antivirus میتونی استفاده کنی!

soroosh_cz
06-04-2012, 13:23
ویندوز 8 که بطور رسمی هنوز منتشر نشده - نسخه ی کاملش رو میگم.
ویندوز 7 هم نسبت به بقیه ی ویندوزها یه سر و گردن بالاتره اگر سخت افزار خوبی داشته باشی.
در مورد ویروسی شدن هم منظورت رو نفهمیدم... ولی چگونگی پخش شدن ویروس روی نرم افزارها بیشتر به عملکرد ویروس بستگی داره تا عملکرد سیستم عامل.
فقط کافیه که یه Internet Security مناسب داشته باشید... پیشگیری بهتر از درمان هست.

اون فروشگاهی که ازش لینک زدی زیاد مطمئن نیست.
به نظر من از خود فروشگاه P30world بخر، مطمئن تره. من قبلا که خرید اینترنتی میکردم واقعا راضی بودم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همونطور که می بینی فروشگاه P30World هم نداره ویندوز 8 رو.

AFSORDEH
06-04-2012, 14:05

اولا سيستم من از نظر سخت افزاري متناسب با ويندوز 64 بيتي نيست :20:

در مورد ويندوز 7 هم بايد بگم كه اين ويندوز بدون يك آنتي ويروس جديد كه اون هم دائما نياز به آپديت شدن داره هيچ گونه كارايي و استفاده اي نداره.... البته گاهي هم همين آنتي ويروس آپديت شده هم از كار مي افته ..... !!! :13:

ضمن اينكه آنتي ويروس ها هم مشكلات و محدوديت هاي خاص خودشون رو براي نرم افزارها دارن. :32: البته عملكرد كاسپراسكاي رو بيشتر از بقيه تاييد مي كنم

منظور من هم از ويندوز 8 نسخه ي اصلي و كامل اون نيست و اگه اشتباه نكنم نسخه ي اصليش قراره اواخر تابستون بياد (اين قسمتو گفتم كه فكر نكنيد اينو نمي دونم - كه دوباره بخواييد توضيح بديد كه هنوز نيومده و..... !!!) منظورم همين نسخه آزمايشي هستش. :20:

ولی چگونگی پخش شدن ویروس روی نرم افزارها بیشتر به عملکرد ویروس بستگی داره تا عملکرد سیستم عامل.
اگه اينطوره چرا ويندوز XP هيچ وقت نرم افزارهاش از كار نمي افته ولي ويندوزهاي 7 و ويستا اين طوري ميشن؟ :rolleye:

اون فروشگاهی که ازش لینک زدی زیاد مطمئن نیست.
به نظر من از خود فروشگاه P30world بخر، مطمئن تره. من قبلا که خرید اینترنتی میکردم واقعا راضی بودم.
همونطور که می بینی فروشگاه P30World هم نداره ویندوز 8 رو.

اتفاقا همون اول فروشگاه اين سايت رو جستجو كردم و متوجه شدم ويندوز 8 رو نداره.... :20:

من زياد روي اين چيزا تعصب ندارم!!! نه روي ويندوز 7 نه روي 8 و نه روي اين فروشگاهي كه آدرسشو گذاشتم نه روي فروشگاه اين سايت!!! اگه هم بدونم همين ويندوز 8 به قول شما آزمايشي همسطح ويندوز 7 يا پايينتر از اونه به نظرم بهتره كه خرج اضافي نكنم :)

به هر حال ممنون از هر دوي شما عزيزان، موفق باشيد :11:

avator20002000
06-04-2012, 15:54

اولا سيستم من از نظر سخت افزاري متناسب با ويندوز 64 بيتي نيست :20:

در مورد ويندوز 7 هم بايد بگم كه اين ويندوز بدون يك آنتي ويروس جديد كه اون هم دائما نياز به آپديت شدن داره هيچ گونه كارايي و استفاده اي نداره.... البته گاهي هم همين آنتي ويروس آپديت شده هم از كار مي افته ..... !!! :13:

ضمن اينكه آنتي ويروس ها هم مشكلات و محدوديت هاي خاص خودشون رو براي نرم افزارها دارن. :32: البته عملكرد كاسپراسكاي رو بيشتر از بقيه تاييد مي كنم

منظور من هم از ويندوز 8 نسخه ي اصلي و كامل اون نيست و اگه اشتباه نكنم نسخه ي اصليش قراره اواخر تابستون بياد (اين قسمتو گفتم كه فكر نكنيد اينو نمي دونم - كه دوباره بخواييد توضيح بديد كه هنوز نيومده و..... !!!) منظورم همين نسخه آزمايشي هستش. :20:

اگه اينطوره چرا ويندوز XP هيچ وقت نرم افزارهاش از كار نمي افته ولي ويندوزهاي 7 و ويستا اين طوري ميشن؟ :rolleye:

اتفاقا همون اول فروشگاه اين سايت رو جستجو كردم و متوجه شدم ويندوز 8 رو نداره.... :20:

من زياد روي اين چيزا تعصب ندارم!!! نه روي ويندوز 7 نه روي 8 و نه روي اين فروشگاهي كه آدرسشو گذاشتم نه روي فروشگاه اين سايت!!! اگه هم بدونم همين ويندوز 8 به قول شما آزمايشي همسطح ويندوز 7 يا پايينتر از اونه به نظرم بهتره كه خرج اضافي نكنم :)

به هر حال ممنون از هر دوي شما عزيزان، موفق باشيد :11:
seven +norton 2011 هر یه ماهم یه اپدیت بزنی خیلی خوب کار می کنه

iMan.xP
06-04-2012, 22:08
من الان از ویندوز 8 ازمایشی 32 بیتی استفاده میکنم ویندوز خیلی خوبیه هیچ مشکلی نداره از ویندوز 7 خیلی بهتر و سریع تره در ضمن از ویژگیهای ویندوز 8 میشه به کنترل کردن و مدیریت حافظه سیستم و برنامه های فعال در سیستم اشاره کرد از نظر من که دارم استفاده میکنم خیلی خیلی بهتر از هر ویندوز دیگه ایه شما میتونید این ویندوز رو از سایت مایکروسافت بطور مستقیم دانلود کنید اگر هم اینترنت پر سرعت ندارید به کافی نت برین بگین براتون دانلود کنن موفق باشید

Pooryia_khan
07-04-2012, 20:00
با سلام

چیزی که بقیه دوستان عنوان نکردن ابنکه نسخه جدیدیی که از ویندوز 8 به بازار اومده نسخه Consumer یا مصرف کننده است که از نظر کارکرد تقریبا خوبه و به نظر من ارزش امتحان کردن رو داره

AFSORDEH
07-04-2012, 21:57
من الان از ویندوز 8 ازمایشی 32 بیتی استفاده میکنم ویندوز خیلی خوبیه هیچ مشکلی نداره از ویندوز 7 خیلی بهتر و سریع تره در ضمن از ویژگیهای ویندوز 8 میشه به کنترل کردن و مدیریت حافظه سیستم و برنامه های فعال در سیستم اشاره کرد از نظر من که دارم استفاده میکنم خیلی خیلی بهتر از هر ویندوز دیگه ایه شما میتونید این ویندوز رو از سایت مایکروسافت بطور مستقیم دانلود کنید اگر هم اینترنت پر سرعت ندارید به کافی نت برین بگین براتون دانلود کنن موفق باشید

خيلي ممنون از شما..... ببينيم چي طوريه :11: :40:

با سلام

چیزی که بقیه دوستان عنوان نکردن ابنکه نسخه جدیدیی که از ویندوز 8 به بازار اومده نسخه Consumer یا مصرف کننده است که از نظر کارکرد تقریبا خوبه و به نظر من ارزش امتحان کردن رو داره

مرسي از شما....... چقدر خوب شد كه شما سر دقيقه 90 رسيديد :11:

اتفاقا سوال اصلي من هم همين بود كه مي خواستم بدونم ويندوزهايي كه الان با نام ويندوز 8 براي دانلود و فروش وجود دارن همگي از يك نوع و يك سطح هستند يا اينكه نسخه جديد تر و قديمي تر و بهتر و بدتر هم دارن. :11:

البته خودم هم سوالم رو بصورت علني و ساده و كوتاه مطرح نكردم و توضيحات زياد به همراهش نوشتم شايد بخاطر اينكه دوست داشتم بيشتر در مورد اين ويندوز بدونم. :)

چقدم تفاوت قيمت وجود داره :!!! :hmm:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سیستم%20عامل/دانلود-Windows-8-Consumer-Preview-Build-8250-x64/x86/
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ویندوز_8_بتا.html

موفق باشيد دوستان :11:

.

Silent TR
15-04-2012, 14:01
آخرین نسخه از ویندوز 8 همین
Windows 8 Consumer Preview Build 8250 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5%D9%84/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-Windows-8-Consumer-Preview-Build-8250-x64/x86/) هستش ؟

همینو دانلود و نصب کنم ؟

amir.7
15-04-2012, 20:54
آخرین نسخه از ویندوز 8 همین
Windows 8 Consumer Preview Build 8250 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5%D9%84/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-Windows-8-Consumer-Preview-Build-8250-x64/x86/) هستش ؟

همینو دانلود و نصب کنم ؟

سلام

آره دوست من این آخرین نسخه هستش ، فعلا همینو نصب کن ، ما هم همینو داریم

K1lou
17-04-2012, 06:09
با سلام
دوستان به نظر من اگه می خواهید ویندوز 8 رو نصب کنید اونو فقط به عنوان آشنایی و سیستم عامل دومتون در نظر بگیرید این نسخه هنوز خیلی کار داره تا درست بشه من خودم نصب کردم و مشکلات زیادی از جمله مشکلات عدم همخونی نرمافزاری رو توش دیدم پس هیچوقت نمیشه ویندوز 7 که تا این مرحله به پایداری رسیده رو با ویندوز 8 بتا مقایسه کرد
موفق باشید

siavashjal
17-04-2012, 09:26
این ویندوز 8 که الان خیلی از فروشگاه ها عرضه کردن نسخه بتا هستش و هنوز مایکروسافت داره روش کار می کنه تا اشکالات و نواقصش رو بر طرف کنه. این نسخه احتمالا از نظر امنیتی هم مشکل داره. به هر حال من خودم ترجیح می دم تا زمانی که نسخه رسمی و پایدار ویندوز 8 از طرف مایکروسافت عرضه نشه و هکر های محترم زحمت هکش رو نکشن از ویندوز 7 استفاده کنم که خیلی پایدار و خوب هستش.

iMan.xP
17-04-2012, 17:27
این ویندوز 8 که الان خیلی از فروشگاه ها عرضه کردن نسخه بتا هستش و هنوز مایکروسافت داره روش کار می کنه تا اشکالات و نواقصش رو بر طرف کنه. این نسخه احتمالا از نظر امنیتی هم مشکل داره. به هر حال من خودم ترجیح می دم تا زمانی که نسخه رسمی و پایدار ویندوز 8 از طرف مایکروسافت عرضه نشه و هکر های محترم زحمت هکش رو نکشن از ویندوز 7 استفاده کنم که خیلی پایدار و خوب هستش.
والا من که الان یک ماهی دارم کار میکنم هیچ مشکلی ندیدم خیلی نسبت به 7 سریعتره شما یه بار همینو نصب کن دیگه عمرن بری سراغ 7 من که خیلی راضیم :8:

SevenCity
13-05-2012, 15:51
از ویژگیهای ویندوز 8 میشه به کنترل کردن و مدیریت حافظه سیستم و برنامه های فعال در سیستم اشاره کرد

اساتید این ویژگی رو میشه بیشتر توضیح بدن؟ این ویژگی تو سون نیست؟
لطفا تفاوت های واقعی و زمینی و کاربردی ویندوز 7 با 8 رو نام ببرید اگر 8 نداشته باشیم چی نداریم؟

amir.7
17-05-2012, 00:36
سلام

فکر میکنم منظور این دوستمون تسک منیجر پیشرفته تر نسبت به ویندوز 7 هستش و اما در مورد سئوال دومتون باید عرض کنم که غیر از

چند مورد تغییر ظاهری که چندان هم جالب نیستند برتری ویندوز 8 نسبت به برادر بزرگترش در سرعت فوق العادش و استفاده کمتر از

منابع سیستم هستش ، در واقع شما با نصب ویندوز 8 سرعت و چالاکی چشمگیری رو مشاهده خواهید کرد البته پیشنهاد میکنم که

تحمل بفرمایید تا 20 روز آینده که نسخه RC این ویندوز میاد که مطمئنا از نسخه فعلی بهتر خواهد بود .

Abas1100
26-05-2012, 11:57
سلام
آیا میشه در کنار ویندوز 7 ویندوز 8 رو نصب کنم
نسخه اصلی 8 رو کحا تهیه کنم

Dew Drop
27-05-2012, 00:04
سلام
آیا میشه در کنار ویندوز 7 ویندوز 8 رو نصب کنم
نسخه اصلی 8 رو کحا تهیه کنم

سلام
بله حتی کنار xp هم مشکلی نداره!!!
هنوز نسخه نهایی منتشر نشده,می تونید نسخه های آزمایشی رو فعلاً استفاده کنید.
اگه امکان دانلود رو دارید می تونید لینکهای دانلود رو تو این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید.
ولی نسخه جدیدترش 15_20 روز دیگه منتشر میشه, ترجیجاً بهتره تا اون زمان برای استفاده از نسخه جدیدتر , قبلی رو نصب نکنید.

tesla3
01-06-2012, 10:18
با سلام....:11:

بايد بگم كه متاسفانه استفاده از ويندوز 7 بخاطر آسيب پذيري بسيار بالا چندان براي من راضي كننده نبود. :41:

اوايل اسفند ويندوزي با عنوان ويندوز 8 بتا از يك فروشگاه اينترنتي سفارش دارم ولي بعد از اخبار سايت ها متوجه شدم كه نسخه بتاي اين ويدوز قرار است كه روز 9 اسفند (يعني 2- 3 روز بعد از اينكه اونو سفارش دادم) بيرون بياد... براي همين از گرفتن اون سفارش منصرف شدم. :worried:

الان ويندوزي ها ي زيادي با عنوان : ويندوز 8 اورجينال - ويندوز بتا - ويندوز 8 Developer در فروشگاه هاي نت وجود دارن كه تاريخ متن فروش بعضي از اونها به اوايل سال 90! و بعضي ها به بهمن ماه يا اسفند ماه سال گذشته مربوط ميشه :mellow:

مثلا اين فروشگاه كلي ويندوز 8 برا فروش گذاشته:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%85%D9%84%20&name2=%D9%86%D8%B1%D9%85%20%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A 7%D8%B1%20%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8% AA%D8%B1

متاسفانه اين ويندوز در روستاي ما اصلا يافت نميشه و اگه هم ازشون بپرسي حتي ممكنه بگن هنوز نيومده!!! البته طبيعيه كه فروشندگان روستا اينو بگن چون توي شهر اصفهان هم اين ويندوز پيدا نمشد :rolleye:

مي خواستم بپرسم جديدترين ويندوز 8 موجود كدوميك از اين ويندوزها هستن؟؟؟ آيا فروشگاه اينترنتي مناسبي براي خريد بهترين نوع اين ويندوز ميشناسيد؟

و اينكه آيا اين ويندوز نسبت به ويندوز 7 از امنيت بيشتري از نظر اجراي نرم افزارها برخورداره يا تفاوتي با اون نداره؟(ويروس خيلي زود نرم افزارها رو توي ويندوز 7 از كار مي ندازه) :2:

ممنون از شما :11:

ببین عزیزم هرچی در مورد ویندوز 8 میخوای برو اینجا بخون:

M A X I M U M
02-06-2012, 14:46
نسخه نهایی فعلا منتشر نشده

amir.7
03-06-2012, 09:05
سلام

خیر دوست من ، اما این نسخه جدید پایداره ، اگه دوست داری میتونی استفاده کنی :7:

EngineeR EhsaN
10-06-2012, 22:38
ویندوز هشتو نصب کردم ، این جدیده رو ، بعد از باز کردن دسکتاپ صفحه آبی مرگ میاد!

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

iMan.xP
10-06-2012, 23:37
ویندوز هشتو نصب کردم ، این جدیده رو ، بعد از باز کردن دسکتاپ صفحه آبی مرگ میاد!

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

یکبار ویندوز را reset کنید بینید درست نمیشه برای ریست کردن ز طریق Start Screen وارد کنترل پنل شوید و به بخش General بروید. پنجره را اسکرول کنید تا گزینه Reset PC را مشاهده کنید. بر روی دکمه Get started کلیک کنید. سپس بر روی Next کلیک کنید و صبر کنید تا عملیات Reset PC به طور کامل انجام شود.

mahyarSAMSUNG
20-06-2012, 15:41
این ویندوز هنوز خیلی کار داره ... من نصب کردم .... از نظر سرعت خیلی خوبه ولی همش صفحه مرگ رو ادم میبینه

مصطفی
20-06-2012, 16:00
این ویندوز هنوز خیلی کار داره ... من نصب کردم .... از نظر سرعت خیلی خوبه ولی همش صفحه مرگ رو ادم میبینه

من هم همین مشکل رو داشتم . ولی فکر کنم بعد از نصب درایور کارت گرافیک این جور می شد . راستی این بیست روزی که توی پست های بالا گفتند کی به سر می رسه ؟

Dew Drop
20-06-2012, 21:33

بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من هم همین مشکل رو داشتم . ولی فکر کنم بعد از نصب درایور کارت گرافیک این جور می شد . راستی این بیست روزی که توی پست های بالا گفتند کی به سر می رسه ؟

mahyarSAMSUNG
22-06-2012, 21:42
بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته تاپیک صفحه مرگ رو میدونستم کجاست ولی واقعا ایراد از ویندوز .. چون من هر موقع یو اس بی موس بی سیم خودمو به کامیپوترم وصل میکردم یه دور باید این صفحه مرگ رو میدیدم که بعد از خاموش و روشن کردن کامپیوتر درست میشد ولی خوبی قابل توجهش این بود که در حالتی که کامپوتر خاموش باشه در عرض 5 ثانیه کامپیوتر بالا میاد...

abdolhakim
23-06-2012, 03:39
میشه روش فایرفوکس یا فتوشاپ یا برنامه های دیگه نصب کرد ؟

amir.7
23-06-2012, 13:40

سلام

فایرفاکس میشه اما من با فتوشاپ کار نمیکنم ، زحمت امتحان کردنش با خود شماست ، یه نرم افزارها روش نصب

نمیشه یا اگه میشه کار نمیکنه ، باید نرم افزارهای مورد نظرتون رو یه تست کنید ، به پست زیر هم یه سر بزنید

abdolhakim
23-06-2012, 17:28
سلام

فایرفاکس میشه اما من با فتوشاپ کار نمیکنم ، زحمت امتحان کردنش با خود شماست ، یه نرم افزارها روش نصب

نمیشه یا اگه میشه کار نمیکنه ، باید نرم افزارهای مورد نظرتون رو یه تست کنید ، به پست زیر هم یه سر بزنید

ايجور كه معلومه هنوز مشکل زیادی داره

amir.7
23-06-2012, 21:25
ايجور كه معلومه هنوز مشکل زیادی داره

سلام

بغیر از مشکل نصب بعضی از برنامه ها مشکل دیگه ای نداره و بسیار از ویندوز سون روانتر و سریعتر کار میکنه

در واقع این برنامه ها برای این ویندوز نیست .

Dew Drop
24-06-2012, 00:10

فایرفاکس رو که دوستمون گفتن...
فتوشاپ CS5 هم مشکلی نداره و به راحتی نصب و اجرا میشه.

Pejvak61
02-07-2012, 11:13
من كه تا نسخه اصليش نيومده زحمت نصبشو نميكشم. اصلاً شايد نسخه نهايي اش چيز ديگري بشه و تمام اين آزمايشي ها باهاش قابل مقايسه نباشن.

اشتياقتونو درك ميكنم ولي تا نسخه نهاييش نيومده به نظرم نبايد كاري كرد. ويندوز LongHorn يادتونه؟ نيومده رفت! كلي كاربر ميشناسم كه قبل از اومدن اصلش جار و جنجال اساسي راه انداخته بودن و تبليغات عجيبي ميكردن مثلاً قرار بود ويندوز بعد از XP باشه كه منتفي شد و اين شد كه از سال 2001 تا 2007 براي اومدن ويندوز Vista منتظر مونديم!

كلاً معتقدم بايد تا زمان ارائه نهايي اين ويندوز صبر كرد.

farzan311
06-07-2012, 14:20
خوب منم نصبش کردم خیلی چیز های ریزی که توی 7 نبود و باید با برنامه های جانبی اون هارو بدست میاوردیم الان ویندوز 8 داره رابط مترو خیلی زیبا کار شده ولی از طرفی رو اعصاب هم هست:31:
مثلا اگه ویدیو رو باهاش پخش بکنید نمیتونید به کار دیگه ای برسید و فقط صدای ویدیو رو گوش کنید لا اقل من که نتونستم
یا خیلی موقع ها مترو برای من هنگ میکنه به صورتی که اول رنگ هاش بهم میریزه بعدم یا بسته میشه و دکستاپ رو میبینم یا سیستم ریستارت میشه:18:
برنامه های مترو رم و cpu زیادی میگیرند و از محیط مترو درست بسته نمیشند و من با تسک منیجر میبندمشون که البته خیلی خوب شده تسک منیجر
توی مترو هم همش میگه من افلاین هستم در صورتی که اینطور نیست ولی فکر کنم به خاطر شیل تر و ... باشه
بوت ویندوز 8 هم خیلی سریع تر شده و امیدوارم بازم بهتر بشه در نسخه نهایی
در کل با اینکه خیلی باگ داره هنوز ولی من تا وقتی که مشکل جدی پیش نیاد باهاش کار میکنم چون خیلی لذت بخش تر از 7 هست