PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد يا معاوضه با يك پرينتر ليزري ارزان!

hamidrezamf
05-04-2012, 20:12
سلام دوستان
برادر من 2-3 تا پرينتر تو دفترش داشت كه همه شون احتياج به تعمير پيدا كردن و داديم كه تعمير بشه..
يكيش يه HP 1020 سياه سفيد هست كه 40 تومن خرجش شده
و دو تا رنگي كه يكيش سامسونگ SCX4300 و يه كنون MP150 (اگه اشتباه نكنم) كه يكي از اينها رو گفته هدش بايد عوض بشه و 80-100 تومن هزينه داره..
خلاصه اينكه الان ميخوام از شما راهنمايي بگيرم ببينم بيام اينها رو بدم به خود مغازه دار و يه پرينتر نو بردارم و اگه اينكار رو كنم چه پرينتري تقريبا" ميتونم داشته باشم؟
و اينكه اگه فقط يه سياه سفيد معمولي ليزري بخوام بگيرم به جاي اينكه اون 40 تومن رو بدم براي تعمير 1020 ميتونم با يه كم بالا پايين يه ليزري نو بخرم؟
در كل يه پرينتري ميخوام كه فقط گهگاه پرينتهايي كه لازم دارم رو باهاش بگيرم و گرون هم نباشه..
ممنون...

mohammad.t
05-04-2012, 20:33
سلام دوستان
برادر من 2-3 تا پرينتر تو دفترش داشت كه همه شون احتياج به تعمير پيدا كردن و داديم كه تعمير بشه..
يكيش يه HP 1020 سياه سفيد هست كه 40 تومن خرجش شده
و دو تا رنگي كه يكيش سامسونگ SCX4300 و يه كنون MP150 (اگه اشتباه نكنم) كه يكي از اينها رو گفته هدش بايد عوض بشه و 80-100 تومن هزينه داره..
خلاصه اينكه الان ميخوام از شما راهنمايي بگيرم ببينم بيام اينها رو بدم به خود مغازه دار و يه پرينتر نو بردارم و اگه اينكار رو كنم چه پرينتري تقريبا" ميتونم داشته باشم؟
و اينكه اگه فقط يه سياه سفيد معمولي ليزري بخوام بگيرم به جاي اينكه اون 40 تومن رو بدم براي تعمير 1020 ميتونم با يه كم بالا پايين يه ليزري نو بخرم؟
در كل يه پرينتري ميخوام كه فقط گهگاه پرينتهايي كه لازم دارم رو باهاش بگيرم و گرون هم نباشه..
ممنون...

scx4300 زمان ما كه سياهو سفيد ليزري سه كاره بود ديگه نمي دونم جديداش چطور شده:31:
سلام!
اون mp150 رو كه من جاي شما بودم خرجش نمي كردم. ارزش نداره.
اچ پي 1020 با اين كه خيلي قديمي هست ولي دستگاه خوبيه اگه مشكلش از كارتريجش هست يا عيبي داره كه بعدا دوباره مشكل ساز نيست تعميرش كن.
مشابه اون 1020 بخواي بگيري كانن 6000 هست حدود 150 تومن.
اگه راهنمايي براي خريد پرينتر ميخواي بايد بگي چه قدر پرينت داري در ماه و چي پرينت مي كني.

hamidrezamf
09-04-2012, 01:07
scx4300 زمان ما كه سياهو سفيد ليزري سه كاره بود ديگه نمي دونم جديداش چطور شده:31:
سلام!
اون mp150 رو كه من جاي شما بودم خرجش نمي كردم. ارزش نداره.
اچ پي 1020 با اين كه خيلي قديمي هست ولي دستگاه خوبيه اگه مشكلش از كارتريجش هست يا عيبي داره كه بعدا دوباره مشكل ساز نيست تعميرش كن.
مشابه اون 1020 بخواي بگيري كانن 6000 هست حدود 150 تومن.
اگه راهنمايي براي خريد پرينتر ميخواي بايد بگي چه قدر پرينت داري در ماه و چي پرينت مي كني.

سلام و ممنون از جوابتون
scx4300 رو از رو درايوري كه الان روي ويندوزم نصب هست گفتم و تا اونجايي كه يادمه يه سامسونگ رنگي هم برادرم داشت, حدس زدم همون باشه..به هرحال...تعداد پرينتم خيلي كم هست و فقط براي اينكه گهگاه لازم نباشه برم بيرون پرينت بگيرم ميخوامش..شايد در ماه به 10-20 تا پرينت هم نرسه!

alenush
17-09-2012, 20:33
زنگ بزن 88490667 پرینتر نو و کار کرده دارن قیمت هاشون هم منصفانه است خودشون 2 تا تعمیر کار حرفه ای هم دارن آدرسش هم تو ایرانشهر شمالیه نزدیک کریمخان البته تو تهران