PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع صداي سامسونگ 32 و حالت هدفون

ebi1100
04-04-2012, 12:09
با سلام و تبريك سال نو خدمت دوستان عزيزمشكلي داشتم در تلويزيون سامسونگ سري 4 و 32 اينچ كه صداي تلويزيون قطع شده است و وقتي ولوم صدا را مي زنيم شكل هدفون به جاي بلندگو نمايش داده مي شود.هر چه جستجو كردم چيزي دستگيرم نشد.در ضمن به تلويزيون هدفون متصل نشده است و اشكال فيش منتفي است.اگر اساتيم كمك كنند بسيار سپاسگذار مي شوم.و بفرماييد آيا از منوي مخفي ميشه حلش كرد؟ممنون

ebi1100
04-04-2012, 21:51
دوستان كسي نيست بنده را كمك كند؟

smhsh121
04-04-2012, 22:04
حالا اگر بهش هدفون بزنی صدا از هدفون پخش میشه؟ چند بار فیش هدفون رو داخل و خارج کن شاید کنتاکت های جک هدفون اتصالی کرده.

ebi1100
04-04-2012, 22:44
سلام دوست عزيزخيلي ممنون كه جواب داديدپشت تلويزيون 5 عدد فيش است كه فكر كنم همه ورودي باشد و فيش خروجي ندارد!يكي مربوط به ويديو است و 4 ديگر صدا است.با اينحال وصل نمودم اما هيچ تغييري حاصل نشد.به منوي مخفي كه مي روم و كشور تايوان يا كلمبيا را انتخاب مي كنم صدا مي آيد ولي وقتي خاموش مي كنم و بيرون ميايم تنظيم كانالهايش به هم ميريزد و براي تنظيم مجدد فونت نوشتاري آن بي رنگ است و نمي شود تنظيم كرد.به نظرم كسي در منوي مخفي دستكاري كرده باشد كه برگرداندم به تنظيم كارخانه ولي مشكل همچنان باقيست!لطفا راهنمايي فرماييد.

smhsh121
04-04-2012, 23:20
سلام دوست عزيزخيلي ممنون كه جواب داديدپشت تلويزيون 5 عدد فيش است كه فكر كنم همه ورودي باشد و فيش خروجي ندارد!يكي مربوط به ويديو است و 4 ديگر صدا است.با اينحال وصل نمودم اما هيچ تغييري حاصل نشد.به منوي مخفي كه مي روم و كشور تايوان يا كلمبيا را انتخاب مي كنم صدا مي آيد ولي وقتي خاموش مي كنم و بيرون ميايم تنظيم كانالهايش به هم ميريزد و براي تنظيم مجدد فونت نوشتاري آن بي رنگ است و نمي شود تنظيم كرد.به نظرم كسي در منوي مخفي دستكاري كرده باشد كه برگرداندم به تنظيم كارخانه ولي مشكل همچنان باقيست!لطفا راهنمايي فرماييد.

برای برگرداندن به تنظیمات کارخانه دکنه Exit روی کنترل رو 10 ثانیه نگه دار و OK کن.
اگر جواب نداد اینجوری برو منوی مخفی: وقتی تلویزیون تو حال استندبای هست این 4 تا کید رو به ترتیب پشت سر هم بزن:
Info
Menu
Mute
Power

ebi1100
05-04-2012, 00:22
برای برگرداندن به تنظیمات کارخانه دکنه Exit روی کنترل رو 10 ثانیه نگه دار و OK کن.اگر جواب نداد اینجوری برو منوی مخفی: وقتی تلویزیون تو حال استندبای هست این 4 تا کید رو به ترتیب پشت سر هم بزن:InfoMenuMutePower دوست عزيز خيلي آقايي كه جواب داديامتحان كردم جواب نداد وقتي به منوي مخفي رفتم اون وقت كجا رو بايد تغيير بدم؟قبلا رفتم به منوي مخفي روي ريست كارخانه زدم و تلويزيون را خاموش كردم اما مشكل صدا حل نشد و همچنان باقيست.در ضمن فقط كشور تايوان و كلمبيا را وقتي انتخاب مي كنيم همان جا صدا دارد ولي وقتي بيرون بياييم و مجدد تي وي را روشن كنيم كانالي يافت نمي شود و چون زبان هم عوض شده امكان كانال يابي نيز وجود ندارد.در ضمن در منوي مخفي كمي دستكاري كردم الان نور صفحه نيز كاهش يافته و تصوير تار است.چه كار كنم؟تلويزيون مال خودم نيست!

esmigel
23-04-2012, 01:00
منم این مشکل رو پیدا کردم.. دی5540 ....
کسی نیست کمک کنه؟

smhsh121
23-04-2012, 08:58
منم این مشکل رو پیدا کردم.. دی5540 ....
کسی نیست کمک کنه؟

اگر گارانتی داره حتما از طریق اونا پیگیری کن. دستکاری تو منوی مخفی ممکنه باعث بدتر شدن اوضاع بشه.

ناصر حاجی
03-11-2013, 19:04
با سلام ،دوستان منم الان دچار این مشکل شدم مل تلویزیونم la32d455 است اگه شما مشکلتون را حل کردین ،خواهشا به منم بگید

ناصر حاجی
03-11-2013, 19:06
کسی هست که به من کمک بکنه؟

matinpour
03-11-2013, 20:09
کسی هست که به من کمک بکنه؟

دوست عزیز
اگر تلویزیون شما روی هدفن رفته و بلندگوهای تلویزیون قطع شده از این مسیر بروید و بلندگوهای تلویزیون را فعال کنید
منو---> صدا--->تنظیمات بلندگو ---> بلندگوی تلویزیون و آن را از روی بلندگوی خارجی روی بلندگوی تلویزیون بگذارید.

ناصر حاجی
04-11-2013, 17:04
با تشکر از جوابتون،ولی تنظیمات صدا در منو از کار افتاده ونمتونم دستکاری بکنم

matinpour
04-11-2013, 20:42
با تشکر از جوابتون،ولی تنظیمات صدا در منو از کار افتاده ونمتونم دستکاری بکنم

دوست عزیز
آیا در منوی مخفی آیتمی را تغییر داده اید؟

ناصر حاجی
06-11-2013, 18:42
مرسی از جوابتون فکرکنم شما تنها کسی هستین که بتونین به من کمک کنین،بله تو منو مخفی تغییراتی را دادم وسپس فکتوری ریست کردم ،تو منو مخفی وقتی کلمبیا وتایوان را انتخاب میکنم صدا درست میشه ولی وقتی خارج میشم کانال غیر قابل دسترس میشه

matinpour
06-11-2013, 20:13
مرسی از جوابتون فکرکنم شما تنها کسی هستین که بتونین به من کمک کنین،بله تو منو مخفی تغییراتی را دادم وسپس فکتوری ریست کردم ،تو منو مخفی وقتی کلمبیا وتایوان را انتخاب میکنم صدا درست میشه ولی وقتی خارج میشم کانال غیر قابل دسترس میشه

دوست عزیز
اگر می دانید کدام آیتم را تغییر دادید و آن آیتم اول روی چه بوده دوباره روی همان تنظیم کنید. و اگر نمی دانید از روش فعال سازی دیجیتال استفاده کنید ولی بجای ed-Iran و یا ed-INA از EA- IRAN و یا EA-ASIA و یا EA-INA استفاده کنید و بجای Region را ED-DTV از EA-ATV انتخاب کنید
طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را بجای ed-Iran آن راed-INA انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر
ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ناصر حاجی
07-11-2013, 19:42
خیلی ممنون ولی مشکل من اینا نیست من هم دیجیتال دارم وهم فارسی،مشکل من صدا است،وقتی local set را کامبیا ویا تایوان انتخاب میکنم صدا دارم ودر سایر موارد صدا ندارم

matinpour
07-11-2013, 20:20
خیلی ممنون ولی مشکل من اینا نیست من هم دیجیتال دارم وهم فارسی،مشکل من صدا است،وقتی local set را کامبیا ویا تایوان انتخاب میکنم صدا دارم ودر سایر موارد صدا ندارم

دوست عزیز
تنها یک راه به نظرم می آید به این تایپیک رفته و از پست اول قسمت قرمز رنگ را مطالعه کنید و به آن عمل کنید تلویزیون تان به روز اول بر می گردد و همه چیز سر جای خود بر می گردد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناصر حاجی
08-11-2013, 18:56
با سپاس از راهنمایی شما،متاسفانه حل نشد،ممکنه که از مین برد باشه؟شما میدونید قیمت مین برد 32 اینچ چنده؟

matinpour
08-11-2013, 19:17
با سپاس از راهنمایی شما،متاسفانه حل نشد،ممکنه که از مین برد باشه؟شما میدونید قیمت مین برد 32 اینچ چنده؟

دوست عزیز
خیر از مین بردتان نیست باید از همان طریقه منوی مخفی دوباره فعال شود چون وقتی در مودی فعال می شود نباید از خرابی مین برد باشد. و اگر خودتان نمی توانید به یک سرویس کار یا تعمیرگاه مجرب ببریدکه از منوی مخفی فعالش کنند.

ناصر حاجی
08-11-2013, 19:31
با تشکر،به نمایندگی سامسونگ برده ،ولی از طرز صحبت کردنش فهمیدم چیزی حلیش نیست،و ویکم با منو مخفی ور رفت وگفت که مین برد باید عوز بشه وهزینه اش هم گفت که 280 هزار تومنه. که من تلویزیونو اوردم خونه و متاسفانه توشهر ما فقط همین یک نمایندگیه.

matinpour
08-11-2013, 19:39
با تشکر،به نمایندگی سامسونگ برده ،ولی از طرز صحبت کردنش فهمیدم چیزی حلیش نیست،و ویکم با منو مخفی ور رفت وگفت که مین برد باید عوز بشه وهزینه اش هم گفت که 280 هزار تومنه. که من تلویزیونو اوردم خونه و متاسفانه توشهر ما فقط همین یک نمایندگیه.

دوست عزیز
آیا از منوی مخفی و طبق آن دستورالعمل ریست eeprom را انجام دادید؟

ناصر حاجی
08-11-2013, 19:41
نه ، این گزینه را نتونستم پیدا بکنم

matinpour
08-11-2013, 19:50
نه ، این گزینه را نتونستم پیدا بکنم

دوست عزیز
این گزینه را باید بوسیله کنترول دست ساز پیدا کنید یعنی وقتی وارد منوی مخفی می شوید بعضی از آیتم ها پنهان است که با کنترول دست ساز نمایان می شود و اگر این کنترول را ندارید به این تایپیک بروید
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا به آیتمهای دیگر دست نزنید چون ممکن است دچار خسارت جبران ناپذیر شوید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sambik2
30-03-2014, 15:12
نیازی به کنترل دست ساز نیست
من خودم این مشکل رو داشتم . بعد از یک ماه دستکاری فهمیدم باید " مدل " تلویزیون رو از توی منو مخفی عوض کنم .
و در نهایت علامت هدفون رفت و صدا دوباره برگشت .
در منو چند بار مدل رو تعویض کن حتما جواب میگیری (انشاالله) .
در هر صورت خبرم کن لطفاً .

jigar_97
30-04-2014, 17:46
نیازی به کنترل دست ساز نیست
من خودم این مشکل رو داشتم . بعد از یک ماه دستکاری فهمیدم باید " مدل " تلویزیون رو از توی منو مخفی عوض کنم .
و در نهایت علامت هدفون رفت و صدا دوباره برگشت .
در منو چند بار مدل رو تعویض کن حتما جواب میگیری (انشاالله) .
در هر صورت خبرم کن لطفاً .

آقا منم مشکل دارم رو کدوم مدل گذاشتی؟ میشه تنظیماتت رو بگی کل شو ممنون

matinpour
30-04-2014, 19:52
آقا منم مشکل دارم رو کدوم مدل گذاشتی؟ میشه تنظیماتت رو بگی کل شو ممنون

دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را بطور کامل بنویسید تا راهنماییتان کنیم

siosavin
18-06-2014, 14:26
تلویزیون من b2330hd samsung هست. من مدل را عوض کردم باز درست نشد.

matinpour
18-06-2014, 18:59
تلویزیون من b2330hd samsung هست. من مدل را عوض کردم باز درست نشد.

دوست عزیز
مشگل تلویزیونتان چه بوده که مدل تلویزیون را تغییر دادید با تغییر مدل نه تنها تلویزیون مشگلش حل نمی شود بلکه موجب خسارت به آن هم خواهید شد

siosavin
19-06-2014, 10:21
اسپیکر صدا نداره و فقط با هدفون می شه گوش داد. هنگام کم و زیاد کردن صدا، عکس هدفون می آد.

matinpour
19-06-2014, 13:12
اسپیکر صدا نداره و فقط با هدفون می شه گوش داد. هنگام کم و زیاد کردن صدا، عکس هدفون می آد.

دوست عزیز
شما باید از منو -->صدا--->تنظیمات بلندگو--->بلندگوی تلویزیون روی آن کلیک کرده و از آن قسمت بلندگوی خارجی را روی بلندگوی تلویزیون بگذارید.

siosavin
19-06-2014, 17:11
دوست عزیز شما باید از منو -->صدا--->تنظیمات بلندگو--->بلندگوی تلویزیون روی آن کلیک کرده و از آن قسمت بلندگوی خارجی را روی بلندگوی تلویزیون بگذارید. واسه من اینا غیر فعاله

matinpour
19-06-2014, 18:21
واسه من اینا غیر فعاله

دوست عزیز
اگر اتصالی برای بلندگو دارید آن را قطع و بعد یک بار تلویزیون را از قسمت پشتیبانی --->خود عیب یابی -->تنظیم مجدد کنید

siosavin
20-06-2014, 16:49
دوست عزیز اگر اتصالی برای بلندگو دارید آن را قطع و بعد یک بار تلویزیون را از قسمت پشتیبانی --->خود عیب یابی -->تنظیم مجدد کنید این کار را کردم درست نشد. ولی یک سیخ دوی جای هدفونش قرار دادم و کمی این ور و اونور کردم درست شد. اما از دست این تلویزویون سامسونگ

سعیدی09
05-03-2015, 12:18
این کار را کردم درست نشد. ولی یک سیخ دوی جای هدفونش قرار دادم و کمی این ور و اونور کردم درست شد. اما از دست این تلویزویون سامسونگ
اقا تو رو خدا ب منم بگید منم این مشکلو دارم

سعیدی09
05-03-2015, 12:48
با سلام و تبريك سال نو خدمت دوستان عزيزمشكلي داشتم در تلويزيون سامسونگ سري 4 و 32 اينچ كه صداي تلويزيون قطع شده است و وقتي ولوم صدا را مي زنيم شكل هدفون به جاي بلندگو نمايش داده مي شود.هر چه جستجو كردم چيزي دستگيرم نشد.در ضمن به تلويزيون هدفون متصل نشده است و اشكال فيش منتفي است.اگر اساتيم كمك كنند بسيار سپاسگذار مي شوم.و بفرماييد آيا از منوي مخفي ميشه حلش كرد؟ممنون
کمکم داداش

matinpour
05-03-2015, 21:11
کمکم داداش

دوست عزیز
شما باید از منو -->صدا--->تنظیمات بلندگو--->بلندگوی تلویزیون روی آن کلیک کرده و از آن قسمت بلندگوی خارجی را روی بلندگوی تلویزیون بگذارید.

سعیدی09
05-03-2015, 21:49
ممنون دوست عزیز ک وقتتو در اختیارم دادی ولی برامن همچین چیزی فعال نیستش

matinpour
05-03-2015, 21:59
ممنون دوست عزیز ک وقتتو در اختیارم دادی ولی برامن همچین چیزی فعال نیستش

دوست عزیز
در حالت روشن دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv

و اگر مشگل حل نشد دکمه return رو 5 ثانیه نگه دار بعد ok کن عیب یابی سخت افزاری سیستم شروع میشه ببین چی میگه

سعیدی09
06-03-2015, 02:09
دوست گرامی این حالاتی ک فرمودید تو منو مخفی باید انجام بدم

matinpour
06-03-2015, 19:00
دوست گرامی این حالاتی ک فرمودید تو منو مخفی باید انجام بدم
دوست عزیز
خیر در حالت معمول که از تلویزیون استفاده میکنید.

nima1041
31-03-2015, 23:26
سلام
صدای تلوزیونم که ال ای در سه بعدی مارشال 32 هستش یکدفعه ای وسط مسابقه فوتبال قطع شد؟
چکار کنم؟
فلش وصل کردم فیلم نکاه کنم دیدم صدا قطع؟
کلا صدای سیستم تلوزیون قطع
البته با هدفون میشه شنید

dvd.lar2005
01-07-2016, 14:53
آاقا منم همین مشکل دارم
لطفا راهنمایی بفرماییید

matinpour
01-07-2016, 19:10
آاقا منم همین مشکل دارم
لطفا راهنمایی بفرماییید

دوست عزیز

Drizzilinglove@gma
30-01-2018, 14:41
سلام.
دوست عزیز مشکلتون چطور حل شد؟
ممنونم