PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند ارور در پرینتر اپسونp50 و مشکلات عجیب در این پرینتر

apars
04-04-2012, 09:47
سلام به همه ی اعضای سایت
من یه پرینتر پی50 دارم که تقریبا 4ماهه که دارم باهاش کار میکنم ولی چند روزه که داره اذیت میکنه و مشکلش اینه که وقتی کاغذ رو میکشه دکلمه پاور(سبز) با دکمه کاغذ(قرمز) هر کدو روشن میشن و ارور میده
( کاغذ تا جایی که میخواد بره زیر هد که روش چاپ بشه میمونه یعنی جلوتر نمیریه )
و مشکل دوم
بعضی وقتا هم روشن که میکنم چراغ قطره و چراغ کاغز باهم روشن و خاموش میشن ( نه یکی درمیون و مشکلش ریست نرم افزاری نیست )
و مشکل سوم
که بعضی وقتا کاتریج های داخلی رو که درمیارم میبینم پر رنگ زرده یعنی رنگ زردم میریزه بیرون
من همه ی این مشکل ها رو با هم دارم
در ضمن پرینتر من مخزنی هستش و من قبل از خرید اینp50 سه سال با تی50 کار میکردم و چنین مشکلی تاحالا برام پیش نیومده بود
خواهش میکنم هرچه سریعتر کمکم کنید چون مشتری دارم و خیلی خیلی لنگم
باتشکر

---------- Post added at 09:47 AM ---------- Previous post was at 09:46 AM ----------

کاغذ معمولی هم استفاده میکنم 80گرم

apars
05-04-2012, 13:40
مثله اینگه گسی نیست جواب مارو بده

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

سلام به همه ی اعضای سایت
من یه پرینتر پی50 دارم که تقریبا 4ماهه که دارم باهاش کار میکنم ولی چند روزه که داره اذیت میکنه و مشکلش اینه که وقتی کاغذ رو میکشه دکلمه پاور(سبز) با دکمه کاغذ(قرمز) هر کدو روشن میشن و ارور میده
( کاغذ تا جایی که میخواد بره زیر هد که روش چاپ بشه میمونه یعنی جلوتر نمیریه )
و مشکل دوم
بعضی وقتا هم روشن که میکنم چراغ قطره و چراغ کاغز باهم روشن و خاموش میشن ( نه یکی درمیون و مشکلش ریست نرم افزاری نیست )
و مشکل سوم
که بعضی وقتا کاتریج های داخلی رو که درمیارم میبینم پر رنگ زرده یعنی رنگ زردم میریزه بیرون
من همه ی این مشکل ها رو با هم دارم
در ضمن پرینتر من مخزنی هستش و من قبل از خرید اینp50 سه سال با تی50 کار میکردم و چنین مشکلی تاحالا برام پیش نیومده بود
خواهش میکنم هرچه سریعتر کمکم کنید چون مشتری دارم و خیلی خیلی لنگم
باتشکر

mohammad.t
05-04-2012, 20:26
وقتي مخزن داريد و تعداد زياد پرينت مي كنيد اين مشكلات طبيعي هست(پاسخ شما: من 3 سال t50 رو داشتم هيچ مشكلي نداشت از وقتي اينو گرفتم ...:31:) مي دونم! ولي بهتره بديد يه دستگاهتون رو يه سرويس كلي بكنند.