PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام تبدیل کننده فرمتها به یکدیگر

alaydyn
04-04-2012, 05:46
تعداد نرم افزارهای مبدل خیلی زیاده از انجایی محدودیت دانلود دارم نمی توانم همه را دانلود کنم یکی یکی تست کنم یک مبدل خیلی قوی نیاز دارم بتونم فرمتها را تغییر دهم برای دستگاه ویدئو خانگی از همین نمونه که یو اس بی هم می خوره بدیل به سی دی یا دی وی دی کنم برای خانواده نشان بدم فیلمها را ؟؟

Ali_p30
04-04-2012, 11:43
سلام
این برای اینکه فیلماتو تبدیل و رو دی وی دی رایت کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o f t g o z a r.com/Files/Software/ConvertXtoDVD_4.1.19.365c_S o f t g o z a r .com.exe
فاصله هارو بردار
اینم برای اینکه فیلماتو تبدیل کنی و از طریق usb پخش کنی (البته فرمتشو باید جوری انتخاب کنی که به دستگاهتون بخوره)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s a n d o w n l o a d .com/software/multimedia/video-converter/Wondershare.Video.Converter.Ultimate.v5.7.3.0_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A s a nD o w n l o a d .com.zip
البته تقریبا تمام نرم افزار های تبدیل به یک صورت کار میکنن و نمیشه گفت کدوم بهتره
میتونم بگم سلیقه ای هستش
اینو خودم تست کردم نرم افزار خوبی هستش :دی

jafarian
04-04-2012, 13:38
این برنامه سایت پایینم هست بصورت فری :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alaydyn
04-04-2012, 15:17
من چندتا برنامه دارم مشکلم سر زیر نویسهاست به صورت حروف غبر قابل خواندن قرار میگیرند

alaydyn
22-04-2012, 20:08
زیر نویس چه باید کرد ؟