PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امپ maxeeder mx 904

softday
03-04-2012, 01:17
سلام .اقا ما يه امپلي گرفتيم با اين نام دو ماه پيش 170 ميخواستم بدونم نظرتون درباره اين امپ چيا .قوي هست ؟ كلا چه جوريه ؟ :31:

softday
03-04-2012, 20:17
يكي نيست يه راهنمايي كنه

aaarrraaassshhh
03-04-2012, 23:11
تو گوگل سرچ کردم نبود همچین چیزی :18:

احتمالش هست fake باشه

softday
03-04-2012, 23:17
منم سرچ كردم نبود .ولي شما پشت شهرداري يا جاهاي ديگه بري خيلي زياد تو ويترين هست .من 170گرفتم الان238 پرسيدم از همون مغازه,,رو ماشين كسي ديگه هم ديدم بستن والا نميدونم

aaarrraaassshhh
03-04-2012, 23:34
اتفاقا امروز اونجا بودم از این مارک دیدم اما پرس و جو نکردم

دوسته عزیز این همه مارک خوب شما چرا رفتی 1 چیز نا شناس خریدی؟؟؟؟!!!!

hamidR15
03-04-2012, 23:50
سلام .اقا ما يه امپلي گرفتيم با اين نام دو ماه پيش 170 ميخواستم بدونم نظرتون درباره اين امپ چيا .قوي هست ؟ كلا چه جوريه ؟ :31:
سلام
آمپلیفایر به این نام نشنیدم.آمپ شناخته شده نیست.:41:

softday
04-04-2012, 00:03
والا خوده فروشنده پيشنهاد داد .اشنا هم در اومده بود .,اقا اگه كسي يكم اطلاعات بگيره ازش ممنون ميشم كلا بگه چه جوره .ممنون
اسم دقيقش maxeeder mx904

aaarrraaassshhh
04-04-2012, 00:44
والا خوده فروشنده پيشنهاد داد .اشنا هم در اومده بود .,اقا اگه كسي يكم اطلاعات بگيره ازش ممنون ميشم كلا بگه چه جوره .ممنون
اسم دقيقش maxeeder mx904

شناخته شده نیست مشخصاتش تو دفترچست همین

هیچ وقت به پیشنهاده فروشنده گوش نکن حتی اشنا

softday
04-04-2012, 00:57
حالا اگه زحمتي نيست اقا ارش اگه يه موقع اون طرفا رفتي يه پرس و جو دربارش بكن ببين چه جوريه ,خيلي
ممنون .,ضمنا اين امپ با باند 7100 و پخش 7250 و يه ساب 309 1400وات كار ميكنه كه تو باكس هست:10:

softday
04-04-2012, 23:46
اقايون مشخصات و عكس اين امپ در اين وبلاگ پست اولش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aligolshani66
05-04-2012, 07:46
مشخصات با قیمت نمیخونه! یعنی احتمال خیلی زیاد واتاتش رو کیلویی نوشته! THD پایین و ... 1000% نه 100% یه جای کارش میلنگه اساسی! شما سابت 400 واته اون واته MAX خیلی مهم نیست.الان واوم تا ته باز میکنی صدا خراب نمیشه؟ آمپت گرماش خیلی بالا نمیره؟

softday
05-04-2012, 10:01
اقا من داغ شدنشو نديدم .,ميدوني چيه اين اشكال شايد برا هر امپي باشه نميدونم كه وقتي مثلا كلا سيستم برا پنج ساعت خاموشه ,اگه روشنش كني يكم بد ميشه ,اين يه ذره رو هم بايد دقت كني تا بفهمي ,,والا نميدونم چه جوري بگم به قول امروزي ها جاا نيافته اولش

fabulous-girl
26-05-2012, 13:48

سلام
من هم یک آمپلی مکسیدر خریدم و MX-4 .
الان 2 ماهی هست
من که خیلی راضی بودم
من از کرج خریدم .
روش زده ساخت کره .
فروشنده هم گفتش که کره ای.
امیدوارم که خالی نبسته باشن .
مدل های جدیدش هم اومده و من چند روز پیش دیدم و فروشنده هم راضی بود . اما خوب هیچ کس نمیگه که ماست من ترشه.
من تا به خال راضی بودم

209366
26-05-2012, 13:51
سلام،
فکر کنم برند خوبیه چون تبلیغاتشو زیاد دیدم، یکی از دوستامم یه مدل دیگشو خریده بود خیلی راضی بود، از لحاظ ظاهری ام میگفت خیلی قشنگه، مدل
-MX-1304 - تو مترو تبلیغش بود

fabulous-girl
26-05-2012, 14:04
تبلیغاتش رو ندیدم تا بحال
کجاست این تبلیغات؟

209366
26-05-2012, 14:06
تو مترو امام خمینی، تو یکی از راهروها کلا تبلیغات مکسیدر

209366
26-05-2012, 14:15
تو مترو امام خمینی، تو یکی از راهروها کلا تبلیغات مکسیدر

mohamad reza_2010
26-05-2012, 18:23
سلام
آمپلیفایر به این نام نشنیدم.آمپ شناخته شده نیست.:41:

حاج حمید سلام یادته اون وقتی که پیش احمد آقا بودیم بهت گفتم این آمپ بازار پشت شهرداری رو برداشته! بیا اینم نمونش چه پولهایی به پاش ندادن مردم.:10:

سلام،
فکر کنم برند خوبیه چون تبلیغاتشو زیاد دیدم، یکی از دوستامم یه مدل دیگشو خریده بود خیلی راضی بود، از لحاظ ظاهری ام میگفت خیلی قشنگه، مدل
-MX-1304 - تو مترو تبلیغش بود

سلام
عزیز جوجه رو آخر پاییز میشمارند.شما صبر داشته باشید ببینید آمپتون تو آزمایش و تحت شرایط نا مناسب چه جور خودشو نشون میده.آره ظاهر این آمپ سفید و گاهی هم نقره ای آبــــــی واقعا دل فریب هست اما باطن چی؟؟!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
من هم یک آمپلی مکسیدر خریدم و MX-4 .
الان 2 ماهی هست
من که خیلی راضی بودم
من از کرج خریدم .
روش زده ساخت کره .
فروشنده هم گفتش که کره ای.
امیدوارم که خالی نبسته باشن .
مدل های جدیدش هم اومده و من چند روز پیش دیدم و فروشنده هم راضی بود . اما خوب هیچ کس نمیگه که ماست من ترشه.
من تا به خال راضی بودم

سلام
بهتر بود شماا که تو فروم عضو هستید اول یه تحقیقی میکردید و بعد اقدام به خرید میکردین.
در هر صورت مبارکتون باشه.
به حرف فروشنده جماعت اعتماد نکنید البته بماند که آدمایی هم هستند بین این جماعت که منصف هستندو حق رو با مشتری میدونند که این عده از فروشنده ها خیلی کمتر از دسته ی بی انصافشون هست

مشخصات با قیمت نمیخونه! یعنی احتمال خیلی زیاد واتاتش رو کیلویی نوشته! THD پایین و ... 1000% نه 100% یه جای کارش میلنگه اساسی! شما سابت 400 واته اون واته MAX خیلی مهم نیست.الان واوم تا ته باز میکنی صدا خراب نمیشه؟ آمپت گرماش خیلی بالا نمیره؟

100 در 100 تائید این آمپ به احتمال زیاد میشه قضیه آمپ های teak - پریمیر و ... که تو بازار به قیمت پایین فروخته میشود و همه هم طرف دار این آمپ ها شدن به خاطر ارزون بودن و وات به اصطلاح بالا.
حالا نمیدونند که برای ساخت این آمپ از کراس اوور تا تنظیمات دیگه درحد خیلی ضعیف و غیر حرفه ای استفاده شده!!
که این خود باعث نداشتن ثبات در صدا و خروجی های با کیفیت هست که واقعا آدم پشیمون میشه از خریدی که انجام داده.

d8520
27-05-2012, 11:02
حاج حمید سلام یادته اون وقتی که پیش احمد آقا بودیم بهت گفتم این آمپ بازار پشت شهرداری رو برداشته! بیا اینم نمونش چه پولهایی به پاش ندادن مردم.:10:

سلام
عزیز جوجه رو آخر پاییز میشمارند.شما صبر داشته باشید ببینید آمپتون تو آزمایش و تحت شرایط نا مناسب چه جور خودشو نشون میده.آره ظاهر این آمپ سفید و گاهی هم نقره ای آبــــــی واقعا دل فریب هست اما باطن چی؟؟!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
بهتر بود شماا که تو فروم عضو هستید اول یه تحقیقی میکردید و بعد اقدام به خرید میکردین.
به حرف فروشنده جماعت اعتماد نکنید البته بماند که آدمایی هم هستند بین این جماعت که منصف هستندو حق رو با مشتری میدونند که این عده از فروشنده ها خیلی کمتر از دسته ی بی انصافشون هست

100 در 100 تائید این آمپ به احتمال زیاد میشه قضیه آمپ های teak - پریمیر و ... که تو بازار به قیمت پایین فروخته میشود و همه هم طرف دار این آمپ ها شدن به خاطر ارزون بودن و وات به اصطلاح بالا.
حالا نمیدونند که برای ساخت این آمپ از کراس اوور تا تنظیمات دیگه درحد خیلی ضعیف و غیر حرفه ای استفاده شده!!
که این خود باعث نداشتن ثبات در صدا و خروجی های با کیفیت هست که واقعا آدم پشیمون میشه از خریدی که انجام داده.

بحث سر ظاهر واینا نیست،
شما میتونید به خدمات پس از فروشم توجه کنید، طرف اگه از جنسش مطمئن نبود که گارانمتی تعویض نمیذاشت، حتما از جنسشو کیفیتش مطمئنه دیگه

d8520
27-05-2012, 12:24
بحث سر ظاهرش نیست، خدمات پس از فروشم مهمه، اگه از جنسشون مطمئن نبودن که گارانتی تعویض نمیدادن

d8520
27-05-2012, 12:27

سلام

سلام

تا حالا چند نفر داشتن همشون راضی بودن

softday
27-05-2012, 15:01
مىل mx904 اخرشه (اخر برند مکسیدر ) قیمت من پرسیدم 340 .کمه؟

iranpanel.net
27-05-2012, 22:22
سلام
دوست عزیز این امپ فیک هستش من دیدم فقط به درد ساب میخوره اونم ساب ضعیف که فقط تکونش بده هیچ کیفیتی نداره

softday
28-05-2012, 16:13
اشتباه شد دوستان قیمتش 240 هست ..من 2 ماه هست خریدم .راضی نیستم میخوام بفروشم به نظرتون چند میخرن بشت شهرداری ؟ یه قیمت بگین بدم بره اعصابمو خورد کرده یه امب برای سیستم :7250 . 7100 .309 ساب . بگین = قدرتی با بیس نرم بده دمتون گرم .سر امب قبلی سرم کلاه رفته و لطفا یه امب خوب با قیمت 300 بشنهاد بدین دمتون گرم :12:

softday
28-05-2012, 16:14
شاید بهدن بخوام یه ساب دیگه بگیرم و 4 کاناله باشه

softday
28-05-2012, 17:14
تا 250قيمت بدين,قيمت امپ

hamidR15
28-05-2012, 23:48
تا 250قيمت بدين,قيمت امپ

تو این رنج بعید میدونم چیزه بدرد بخوری گیر بیاد.

softday
29-05-2012, 16:42
اوكي و با اون سيستم . چه امپی پیشنهاد میدین . که حداکثر کیفیت و بیس رو بتونه بده .... ؟

softday
29-05-2012, 16:46
من یه سیستم میخوام داشته باشم که جلب توجه مردم خیابون بشه . :46: . اصلا میشه با این سیستم یا نه . قیمت امپ پیشنهاادی رو هم بگین ؟