PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی E-Sim

Qurd
02-04-2012, 20:31
سلام
این بازی که شبیه بازی خیتلر شده ایریپابلیک هست و 7 ماهی هست که راه اندازی شده است.
در مورد نحوه بازی کردن در این بازی که همه آگاه هستید من فقط توضیح کوتاهی در مورد بازی میدم برای کسانی که میخوان این سبک بازی رو تجربه کنند.
در این بازی شما میتوانید:
کار کنید برای افزایش قدرت کاری
تمرین نظامی انجام دهید برای افزایش قدرت نظامی
میتوانید کارخانه راه اندازی کنید و در زمینه اقتصاد تلاش کنید.
میتوانید حزب راه اندازی کنید و در سیاست مشغول باشید و به مجلس بروید یا رئیس جمهور شوید.
میتوانید در زمینه فرهنگی آموزشی روزنامه بزنید و مطب ارسال کنید.
در این بازی میتوانید در جنگ هایی که بر سر تسخیر استان های یک کشور برگزار میشود شرکت کنید.
خب من توضیح کوتاه و کلی در مورد بازی دادم اگر سوالی باشه من در خدمتتون هستم.
برای عضویت روی عکس زیر کلیک کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته:اگر با لینک من عضو شوید وقتی به لول 7 رسیدید من به شما گلد به عنوان جایزه میدهم.
اسم من در بازی:Joker Shadow

scavengeboy
24-04-2012, 19:34
دوستان بازی خیلی خوبیه
ایران مشکل نداشتن یوزر داره در کل خیلی حال میده
این هم لینک من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با عضو شدن شما بعد لول ۷ به من ۵ گلد و شما ۲ گلد میگیرید

scavengeboy
03-11-2012, 20:59
خیلی از دوستان میان تو بازی و یه روزه میرن هر مشکلی چیزی دارید از خودم بپرسید تازه بازی شده بازی

scavengeboy
06-05-2013, 16:07
جالبه فقط میاین لول 1 یا 2 میرید !!!!

DarkMiner
30-06-2014, 11:20
تاپیک رو میارم بالا :D
اقا ایران بدجور مشکل کمبود یوزر داره! الان چین اومده کل ایران رو گرفته، هیچ کاری هم نمیتونیم بکنیم. هم زیادن، هم قوی.
من خودمم خیلی اهل بازی نیستم. ولی برا کم کردن روی چینی ها هم که شده دارم بازی میکنم.
شما هم بیاین :D

rezaderaz
01-07-2014, 00:44
این بازیش از اون بازیاست که باید از اول سرورش باشی تا بتونی به جایی برسی :D

scavengeboy
18-06-2015, 00:14
جالبه مرسی که از لینک من نیاین تو بازی این تاپیک خیلی قدیمی شده ولی هستند افرادی که عضو میشن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]