PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 300 تومن

javad196
02-04-2012, 16:23
سلام. با توجه به اینکه قیمتا کم کم داره پایین میاد و تا هفته ی آخر فروردین قیمتا بیشتر پاین میاد، تا 300 تومن چه گوشی بگیرم با امکانات زیر: ؟ شاید هم یکم بیشتر بتونم بودجه بذارم.

1. سیستم عامل آندروید یا سیمبین.
2. دوربین فیلم برداری و عکس برداری عالی

دوربین خیلی مهمه. هم عکس گرفتن و هم فیلم گرفتن

3. تمام لمسی باشه
4. کلا گوشی خوب و با دوامی باشه. و با چندبار زمین خوردن به فنا نره

ممنون میشم. موفق باشید.

sajjad1973
02-04-2012, 16:46
سلام. با توجه به اینکه قیمتا کم کم داره پایین میاد و تا هفته ی آخر فروردین قیمتا بیشتر پاین میاد، تا 300 تومن چه گوشی بگیرم با امکانات زیر: ؟ شاید هم یکم بیشتر بتونم بودجه بذارم.

1. سیستم عامل آندروید یا سیمبین.
2. دوربین فیلم برداری و عکس برداری عالی

دوربین خیلی مهمه. هم عکس گرفتن و هم فیلم گرفتن

3. تمام لمسی باشه
4. کلا گوشی خوب و با دوامی باشه. و با چندبار زمین خوردن به فنا نره

ممنون میشم. موفق باشید.

Xperia Mini

قیمت در حال حاضر 330000

دوربین 5
فیلمبرداری HD
سیستم عامل اندروید

sajjad1973
02-04-2012, 16:55
اقا من یه گله هم بکنم - الان داشتم تاپیک هارو نگاه میکردم 3 تا 4 تاپیک مختلف برای گوشیهای بین 250 تا 300 هست باز شما یه تاپیک جدید ایجاد میکنید - همون قبلی هارو که زیاد هم قدیمی نیستن و به روز هستن رو مطالعه کنید به جوابتون میرسید

amir h1999
02-04-2012, 22:41
xperia x10 mini
همه ی امکاناتی که گفتید

javad196
03-04-2012, 10:19
سلام. بیشتر اون تاپیک هایی که بین 250 تا 300 تومن بودن دوربین عالی مدنظر نبود.

خیلی ممنون از دوستان. فیلم برداری xperia mini به vivaz می رسه؟ تو یه سایت خوندم وقتی فیلمای xperia mini رو تو صفحه ی بزرگ مثل کامپیوتر نگاه می کنی کیفیت پایینی دارن.

اگه اکسپریا مینی نتونم بگیرم گوشی دیگه ای هست؟

vivaz چطوره؟ یه سایت جدید باز شده که درمورد ویوازه. دیدم خیلی نرم افزار ها و چیزای خوبی داره. سیمبین هم کم از آندروید نداره. بعضی ها میگن که آندروید بگیر حالشو ببر. مگه آندروید چی داره که سیمبین نداره؟

sajjad1973
03-04-2012, 10:54
سلام. بیشتر اون تاپیک هایی که بین 250 تا 300 تومن بودن دوربین عالی مدنظر نبود.

خیلی ممنون از دوستان. فیلم برداری xperia mini به vivaz می رسه؟ تو یه سایت خوندم وقتی فیلمای xperia mini رو تو صفحه ی بزرگ مثل کامپیوتر نگاه می کنی کیفیت پایینی دارن.

اگه اکسپریا مینی نتونم بگیرم گوشی دیگه ای هست؟

vivaz چطوره؟ یه سایت جدید باز شده که درمورد ویوازه. دیدم خیلی نرم افزار ها و چیزای خوبی داره. سیمبین هم کم از آندروید نداره. بعضی ها میگن که آندروید بگیر حالشو ببر. مگه آندروید چی داره که سیمبین نداره؟

تا جایی که من میدونم کیفیت فیلم هردو HD هست و وقتی میگن HD منظور یک استاندارد مشخص هست با رزلوشن مشخص - دلیلی نداره که کیفیت فیلمبرداری xperia mini پائینتر از vivaz باشه - این از نظر تئوری هست . ( xperia mini رو با xperia x10 mini اشتباه نگیری)

در مورد سیمبیان و اندروید هم به نظر من فرقشون مثل دوتا ادم هست که دارن سعی میکنن یکیشون رو زنده نگه دارن تا به حیاتش ادامه بده در حالی که ادم دومی داره سریع راه میره و دارن کمکش میکنن تا شروع به دویدن کنه - خب خیلی فرق هست بین کسی که فقط میخوان زنده نگهش دارن و کسی که دارن امادش میکنن تا سریعتر بدوه

.

javad196
03-04-2012, 18:28
تا جایی که من میدونم کیفیت فیلم هردو HD هست و وقتی میگن HD منظور یک استاندارد مشخص هست با رزلوشن مشخص - دلیلی نداره که کیفیت فیلمبرداری xperia mini پائینتر از vivaz باشه - این از نظر تئوری هست . ( xperia mini رو با xperia x10 mini اشتباه نگیری)

در مورد سیمبیان و اندروید هم به نظر من فرقشون مثل دوتا ادم هست که دارن سعی میکنن یکیشون رو زنده نگه دارن تا به حیاتش ادامه بده در حالی که ادم دومی داره سریع راه میره و دارن کمکش میکنن تا شروع به دویدن کنه - خب خیلی فرق هست بین کسی که فقط میخوان زنده نگهش دارن و کسی که دارن امادش میکنن تا سریعتر بدوه

.

دست شما درد نکنه. خیلی خوب حالیم کردی. ممنون. پس یعنی xperia mini بگیرم؟ درمورد داغ کردنش چیزی می دونی بهم توضیح بدی؟

ممنون.

h!tman
03-04-2012, 18:36
داغ کردن!؟
همچین مشکلی نداره
یکم داغ کردنش طبیعیه! دارید با سی پی یو 1 گیگاهرتز کار میکنیدا

javad196
04-04-2012, 09:17
داغ کردن!؟
همچین مشکلی نداره
یکم داغ کردنش طبیعیه! دارید با سی پی یو 1 گیگاهرتز کار میکنیدا

ممنون. قیمت xperia mini الآن چنده؟ یه جا دیدم نوشته 260 تومن. یه جا دیگه نوشته 320 تومن. یه جا دیگه نوشته بود 360 تومن. نمی دونم. شما می دونید؟

javad196
07-04-2012, 14:11
سلام. ببخشید دوستان صدای xperia mini چطوره؟ از لحاظ بلندی صدا و کیفیت. بلندی صداش به x3-02 نوکیا می رسه؟

h!tman
07-04-2012, 16:51
صداش که خوبه! کیفییت خوبیم داره
با X3 کار نکردم ولی این خوبه
قیمتش هم بای 340-350 باشه

javad196
07-04-2012, 17:24
سلام دوستان. ببخشید من تو یه سایتی دیدم یه نفر نوشته که باید سریال گوشی xperia mini بالاتر از 11w45 باشه.
یعنی چی؟ سریال گوشی چیه؟ چه جوری باید فهمید که بالاتر از 11w45 هست یا نه؟

یه نفر دیگه نوشته بود که حواستون باشه سری گوشی پایین تر از 11w45 نباشه. سری و سریال که باهم فرقی ندارن؟

ممنون میشم.

javad196
08-04-2012, 12:39
سلام دوستان. ببخشید من تو یه سایتی دیدم یه نفر نوشته که باید سریال گوشی xperia mini بالاتر از 11w45 باشه.
یعنی چی؟ سریال گوشی چیه؟ چه جوری باید فهمید که بالاتر از 11w45 هست یا نه؟

یه نفر دیگه نوشته بود که حواستون باشه سری گوشی پایین تر از 11w45 نباشه. سری و سریال که باهم فرقی ندارن؟

ممنون میشم.

کسی جواب مارو نمی ده؟

adel.alizadeh1994
08-04-2012, 18:32
اقا جواد یکم به پولت اضاف کن تا بتونی یه گوشی خوب یعنی live with walkman بخری. مطمئن باش از خریدنش پشیمون نمیشی.

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

اقا جواد این سریال برای اینه که اگه سریال گوشیتون زیر 45 باشه میتونید اتنلاکش کنید به عبارت دیگر میتونید بوت لودر گوشیتون رو باز کنید و با این کار میتونید امکاناتی خیلی زیادی رو به گوشیتون اضافه کنید و گوشیتون از این رو به اون رو میشه 11 دبلیو 45 یعنی ساخت سال 2011 و هفته 45 و اگه میخواید کمتر از دبلیو 45 باشه باید گوشیس دسته دوم بخرید و این سریال رو میتونید با برداشتن باتری ببینید در ضمن گفتم که لایو خیلی بهتره .
البته نمیدونم برای باز کردن بوت لودر ایکسپریا مینی باید کمتر از 45 باشه یا بیشتر ولی برای ایکس 8 باید کمتر از 26 باشه منم به همین خاطر گفتم شاید باید برای اینم باید کمتر از 45 باشه برو تو تایپیک ایکسپریا و بپرس بینم برای باز کردن بوت لودر باید سریال گوشی کمتر از چه عددی باشه.