PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن Ip و پورت اشخاص در Chat !

p_pezhman
01-04-2005, 12:12
سلام

مقاله زیر را بخوانید و حال کنید:

اگر چه می توان Ip افراد را با استفاده از دستور Netstat -n در Command Prompt یافت اما به نظر من بهترین راه برای یافتن Ip و پورت افراد در چت و جاهای دیگر استفاده از نرم افزار کم حجم و فوق العاده X-NetStat است چون ا این نرم افزا قادر است فهرست تمام IP و پورت های در حال ارتباط با سیستم را به صورت لحظه به لحظه کنترل کرده و گزارش دهد .
حتی به کمک این برنامه می توان فهمید که چه برنامه های دیگری به جز آنهایی که خود ما از فعالیت آنها آگاهی داریم در حال ارتباط با شبکه هستند و از چه IP و پورتی برای ارتباطشان استفاده می کنند .

حال چگونه می توانیم به کمک این برنامه IP و پورت افراد را در چت پیدا کنیم ؟

پس از دریافت برنامه از لینک زیر :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1.برنامه X-NetStat را نصب کرده و به محیط برنامه وارد شوید .

2.پس از ورود به برنامه به قسمت Options رفته و در قسمت Automatically Update Connections زمان را به 1 ثانیه تغییر دهید .

3.به اینترنت وصل شده و همان طور که برنامه X-NetStatباز است به Yahoo! Messenger وارد شده و با شخصی که تصمیم دارید IP آن را بدست آورید مشغول چت شوید ( تا اینجای کار برنامه X-NetStat لیست تعدادی IP و پورت را برای شما فهرست می کند که از قسمت Process می توانید بفهمید که هر IP و پورت متعلق به چه برنامه ای است.)

4. پس از این کار از طرف مقابل بخواهید تا برای شما فایلی را ارسال کند , در زمان ارسال فایل IP و پورت آن توسط X-NetStat ردیابی شده و نشان داده می شود .
مطابق شکل زیر :

برای دستیابی به اطلاعات کامل تر در باره این IP دو بار بر روی آن کلیک کرده تا مطابق شکل به بخش Connection Info وارد شوید و جزییات بیشتری را در مورد آن بدست آورید .

Ali_k
01-04-2005, 15:42
من نتونستم .
تازه اگه میشه یه برنامه معرفی کنید که فقط با pm دادن ای پی را بده.چون بیشتریا قبول نمیکنند که براشون فایل بفرستیم.

vahidmv
02-04-2005, 05:13
واقعا خسته نباشي دوست عزيز:
اگه طرف اينقدر به شما اطمينان داره كه فايل ردوبدل كنيد چرا خودت رو خسته ميكني ؟؟
برو تو گوگل سرچ كن مدرسه ياهو
اونوقت از اون سايت ميتوني اخرين تروجانهاي ايراني كه هيچ انتي ويروسي اونها رو نميشناسن و فاير وال رو هم دور ميزنن بگيري
و اونوقت تروجان رو بفرستي بيشتر حال كني
چون همراه اي پي كنترل كامپيوترش رو هم دست ميگيري :lol:

امین.پ
02-04-2005, 05:49
اگه يادم باشه عين اين مقاله رو ي3-4 ماه پيش توي يه سايت خوندم (كپي برداري ممنوع :wink: ) ولي برنامه كار ميكنه

+WarriorKing
02-04-2005, 05:56
امین.پ, راست ميگه منم برام يه همچين آشنا ميزنه مقالت ...

امین.پ
08-04-2005, 05:07
من نتونستم .
تازه اگه میشه یه برنامه معرفی کنید که فقط با pm دادن ای پی را بده.چون بیشتریا قبول نمیکنند که براشون فایل بفرستیم.
علي جان لازم نيست شما فايل بديد(مي توني بگي آقا يه فايل برام بفرست كه در اين صورت فكر نكنم طرف زيادم بدش بياد :wink: )چون اينجا اگه فايل ردو بدل نشه هر دو تاي شما با سرور ياهو در ارتباط ايد كه برنامه هم آى پي سرور رو به شما ميدهاما اگه شما فايل بدي يا فايل بگيري آى پي طرف رو با پورتش مي فهمي.البته با voice هم بعضي وقتها امكان داره.

Ali_k
08-04-2005, 05:38
مرسی از راهنماییتون :oops:

zeos
03-08-2005, 03:19
هيچ راهه ديگه اي نداره كه نخوايم فايل بفرستيم يا يگيريم
بابا يه راهه جديدتر بگو.فقط با پي ام طرف :!:

rootnt
03-08-2005, 06:41
من ۱-۲ برنامه دارم که یه لینک برای طرف میفرسته و اگر اون روی لینک کلیک کنه IPش برای شما فرستاده میشه

AHT
03-08-2005, 06:48
ميشه برنامه هات رو بذاري :wink:

K053_LSH_KV90
03-08-2005, 07:09
منم تا حالا تو هزار تاپيك از اين جور مقاله ها گذاشتم
هروز نياين يه تاپيك نزنين ديگه
يه جستجو قبل از عمل خوبه ها

shahroozm
03-08-2005, 19:37
دوستان از راه cmd هم ميشه :wink:

zeos
04-08-2005, 01:11
راه cmd ديگه براي ياهو جواب نمي ده

ZiTaNiX
05-08-2005, 23:57
بی خود وقت خودتون رو صرف دانلود برنامه نکنید
این روش با اینکه قدیمیه ولی 100% جواب میده
وقتی دارید با طرف چت میکنید وارد cmd شوید و دستور زیر را وارد کنید
Netstat -n
یک سری آی پی و پورت به شما نشون میده
دنبال پورت 5101 بگردید
هر ای پی که جلوش بود شک نکنید که آی پی طرف مقابله
این برنامه ها هم همین کار رو میکنن اما به صورت گرافیکی
:wink:

zeos
06-08-2005, 01:56
اقا cmd ديگه براي ياهو جواب نميده
ip طرفه مورده نظر تو چت رو نميده ديگه

mehdi87
06-08-2005, 02:20
اين برنامه خيلي مزخرفه - در مورد CMD هم بگم كه روي هر كسي جواب نميده - بخاطر فايروال - من بهتون يه برنامه ديگه معرفي ميكنم به نام IP Tools كه حتي محل كسي رو كه ار اونجا كانت شده رو بهتون ميگه - لينكشم نيمزارم برين خودتون دنبالش بگردين :mrgreen:

arkadas
06-08-2005, 02:27
دوستان گرامی،cmd خودش که جواب نمی ده منظورتون استفاده از برنامه غیر گرافیکی netstat خود ویندوزه.
.....................
دوستی که می گه جواب نمیده:وقتی شما با طرف در حال چت هستید یه ارتباط مستقیم با طرف دارید حتما فکر کردید که پی ام ما به یاهو می ره و یا هو اونو به طرف می ده و حتما بازم فکر کردید که ای پی یاهو می یوفته!!نه اینجوری نیست،شما یه ارتباط peer-to-peer با طرف برقرار کردید که صد در صد با کمی زرنگی و بدون هیچ کمک از نرم افزار خاصی ای پی طرف رو می تونید بفهمید.

..............
p_pezhman جان نسخه حرفه ای،اون نرم افزاری که معرفی کردی هم اومده بیرون که چیز بهتریه.به هر حال ممنون از معرفیت.

mehdi87
06-08-2005, 02:34
میل کوچولو, اگه با من بودي - من همچين فكري نكردم -

arkadas
06-08-2005, 02:52
mehdi87 جان ،منظورم شما نبود. :wink:

ZiTaNiX
06-08-2005, 22:09
اگه طرف فایروال داشته بشه هیچ کدوم از این برنامه ها کار نمیکنه چون آی پی طرف مخفیه
من یه روش دیگه هم بلدم که از یکی از بچه های همین انجمن یاد گرفتم
روشش اینه
یه فایروال نصب کنید (زون الارم)
ای پی خودتون رو بدید به طرف همراه با یه پورت الکی و بهش بگید که این ------ هستش
وقتی طرف آی پی پورت رو وارد کرد همین که خواست بره تو یه سایتی فایروال شما بهتون اطلاع میده که فلان آی پی قصد حمله به شما رو داره
اونوقت آی پی طرف بدست میاد
:wink:

zeos
07-08-2005, 02:53
ميل كوچولو: اگه بامن بوديد بايد بگم كه منم همين منظوره شما رو داشتم فقط حوصلم نيومد اينقدر توضيح بدم.
در ضمن اگه شما راحي بلديد كه از همون دستور ip شخصه مورده نظر تو چت رو (نه سروسه ياهو)رو به ما ميده ممنون ميشم اگه توضيح بدين تا ما هم استفاده كنيم

alex_pk
07-08-2005, 03:59
دوستان يکی از بچها گفت يه برنامه هست که يه لينک درست ميکنه اگه به طرف بديم و قربانی روی اون کليک کنه آی پی و پرت طرف برای شما فرستاده ميشه....
نام اين دو برنامه...
winshell
Evill Http
خود اين برنامه ها و روش استفادشون تو همه سايت های هک موجوده ....ولی اگه خواستين براتون توضيح ميدم
اسم اين روش کلاينت هکينگ ميباشد

rootnt
07-08-2005, 07:26
سلام
آلکس جان اون من بودم که اینو گفته بودم
این بحث تکراریه و در یه تاپیک دیگه هم بوده
فکر کنم من اونجا لینک این برنامه ها رو گذاشته بودم اگرم نگذاشتم الانم حوصله و وقت آپلود اونو ندارم وگرنه همینجا لینک میدادم
این evilhttp هم که شما گفتی برای آپلود فایل آلوده به سیستم قربانی هستش و آی پی رو در نمیاره_ شما اشتباه گرفتی ـ (تازه در اینترنت اکسپلولر ۵ کار میکرد و در ۶ دیگه کار نمیکنه) در این مورد هم در جای دیگه کامل توضیح دادم
با این برنامه winshel هم کار نکردم و نمیدونم چیه

alex_pk
08-08-2005, 01:28
سلام دوست عزيز
شايد اشتباه در طرز گفتن من بوده.... من حدقل تو 10 سايت اموزش استفاده از اين دو برنامرو ديدم
حتی فيلم اموزشی اونا رو هم دارم ...اگه مدير سايت اجازه بدن من اسم برخی از اين سايت ها رو ميبرم
ضمناً برنامه اي که شما گفتين نميشناسين برنامه ايست برای باز کردن پرت در سيستم قربانی
ضمناً دوست گرامی..دقت کنيد که دوستمون ميخواست آی پی کسی رو بفهمه که فکر ميکنم آسون ترين روش اين باشه

arkadas
08-08-2005, 23:28
اول برید تو command prompt .
از دستو ر netstat –n استفاده کنید،پنجره پی ام باز باشه ای پی جلوی 5050ای پی طرفه در قسمت forign.اینم بگم که ممکنه دو تا ای پی با پورت مورد نظر در قسمت forign باشه که یکیش مال خود یاهویه و اونای پی که با 2 رقم شروع می شه مال یاهویه و اون یکی مال طرف.

اگر به دلیلی نشون نداد خاب یا فایروال داره یا.....که من تو ویندوز از برنامه استفاده می کردم که اساس کارش ICMP ECHO است.
...............................

zeos
14-08-2005, 03:04
ميل كوچولوي عزيز
اين طوري بازم جواب نميده.چون حداقله اون اينه كه تمام ويندوز هاي الان فايروال دارن.بدشم اينا رو ديگه هر كسي ياد داره و جلوي اين كارو ميگيره من ميخواستم ببينم راهي هست كه فايروال نتونه جلوشو بگيره و احتياج به برنامه اي نداشته باشه.اين طوري باحاله

alex_pk
14-08-2005, 03:36
zeos جان سلام..
من که برنامرو گفتم...
يه لينک درست ميکنه...و شما اونو به دوستتون ميدين و مثلاً ميگين :برو تو اين سايت يه ----- شکنه قويه
وقتی که روش کليک کنه ip برای شما فرستاده ميشه....
در مورد پرت هم از برنامه winshell استفاده کن
اگه خواستی بگو من برنامه های لازم رو برات آپلود کنم...
هرچند شايد تو سايت باشه
فاير وال هم نميتونه جلوشو بگيره

zeos
16-08-2005, 03:59
ALEXجان سلام
مرسي كه به فكر بودي.ولي من خودم از اين راها زياد رفتم ولي خوب اينم بگم كه اين راهه شما رو تا حالا نرفتم.ممنون ميشم اگه لينكشو برام بزاري. ولي من ميخواستم بدونم راهي هست بدونه اين كارا IPطرفو رو بفهميم يا يه برنامه ايكه بهمون اي پي طرفو راحت بده.
در ضمن ممنون ميشم اگه يه كسي يه كم راجبه نحوه كار با IP TOOLS توضيح بده.مرسي