PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میشه بگید مشکل sony ericson چیه

mirrors
30-03-2012, 23:14
میشه بگید مشکل sony ericson چیه که تو بعضی تاپیکا
بعضی از دوستان میگن فلان گوشی مثلا arc s برای مثال اینو گفتم خوبه ولی sony ericson نه

onlinefarhad
31-03-2012, 03:25
میشه بگید مشکل sony ericson چیه که تو بعضی تاپیکا
بعضی از دوستان میگن فلان گوشی مثلا arc s برای مثال اینو گفتم خوبه ولی sony ericson نه
والا مشکل که ....
چی بگم سوال خیلی کلیه!
ولی کلا بیشتر توی تعمیر گوشیها ار یکسون مشکل داره چون برای کل سیستمش یه ای سی گذاشته ولی مثلا در نوکیا اینطور نیست برای هر قسمت یه ای سی گذاشته که خوب این امر در تعمییرات گوشی ها خیلی حیاطیه
بخاطر همین هم هست که کم پیش میاد تعمییر کار گوشی به شما پیشنهاد کنه گوشی اریکسون بخری!

avator20002000
31-03-2012, 05:07
یعنی الان گوشی جدیدا هم اینجوره؟

amir200812
31-03-2012, 09:36
والا مشکل که ....
چی بگم سوال خیلی کلیه!
ولی کلا بیشتر توی تعمیر گوشیها ار یکسون مشکل داره چون برای کل سیستمش یه ای سی گذاشته ولی مثلا در نوکیا اینطور نیست برای هر قسمت یه ای سی گذاشته که خوب این امر در تعمییرات گوشی ها خیلی حیاطیه
بخاطر همین هم هست که کم پیش میاد تعمییر کار گوشی به شما پیشنهاد کنه گوشی اریکسون بخری!

فکر کنم دوستمون منظورش SOC هست!
حالا اکثر کمپانی ها به روش SOC گوشی هارو تولید میکنند!

** SOC مخفف system on chip هست، یعنی تمام قطعات مهم سیستم داخل یک چیپ قرا داده میشه و این چیپ روی گوشی قرار میگیره!
(مثلا پردازنده، رم، چیپ گرافیکی و ... همشون داخل یک چیپ هست و با قرار دادن اون چیپ روی بورد مثل اینکه تمام قطعات مهم رو قرار داده شده)

sajjad1973
31-03-2012, 09:58
به نظر من که هیچ مشکلی نداره - من الان حدود 10 تا 13 سال هست که دارم از گوشیهای اریکسون و سونی اریکسون استفاده میکنم - هیچ مشکلی هم ندارن حتی اوالین گوشیم که T18 بود هنوز کار میکنه و هیچ مشکلی نداره