PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خارج شدن صدای ویزویز از لپتاپ ایسر

amin1374
30-03-2012, 11:13
با سلام من یک لپتاپ ایسر 5750 ی دارم که 29 دی خریدمش که گارانتی هم یکسال داره
الان جدیدا یک مشکل باهاش دار نمیدونم نرم افزاریه یا به احتمال زیاد سخت افزاریه یا اینکه طبیعیه
اخیرا این صدا خارج میشه
من وقتی که ویندوز روشنه و.....کلا کار های سبک انجا میدوم هم دماش خوبه و هم صدایی ازش در نمیاد
حالا اگه یکم با کار های دیگه دماش بالا بره بازم صدایی درنمیاد
ولی وقتی که بازی درایور سانفرانسیسکو رو میکنم تو چند دقیقه اول خوبه ولی بعدش صدای ویز ویز میاد نمیدونم از فنشه یا.........؟؟؟؟؟؟؟/

acer5750g
4gb ram
2b gt540m gpu
hdd 500g
در ضمن میدوونم که صدای هارد چه جوریه معمولا تو همه لپتاپا صدای خر خره ولی ای صدایی که گفتم از اون طرف نمیاد از سمت وسط لپتاپ و فنش میاد اونم در اون شزایظی که گفتم

حالا من از شما یک تقاضا دارم لطفا راهنماییم کنید اگر مشکل خاصی نیست که زیاد حساس نباشم وکلا منو از نگرانی در بیارید لازم به دکر است هنگامیکه از کول پد استفاده میکنم صدا کم ویا وقتی که دماش کمتر میشه خیخیلی کم میشه گاهی هم قطع

یا علی و سال خوبی داشته باشید

biostar
30-03-2012, 14:20
صدای ویز ویز هم طبیعیه ، از فن لپتاپ میاد و فقط زمانی که نوت بوک در پردازش سنگین و یا متوسط قرار داره
معمولا در حالت power saver این صدا نمیاد

همه نوت بوک ها این صدا رو دارند

amin1374
30-03-2012, 15:15
خیلی ممنون از پاسختون
ولی تو حال پاور سیو بودش که این صدا ازش میومد آخه قبلا این صدا رو نمیداد یا اینکه کم بوده حالاراه بر طرف کردنش چیه آخه مثل صدای اتصالی ی چیزیه انگار که سیمها اتصالی میکنند و جرقه میزنه هی
حالا مطمءنشم؛ه طبیعیه ب ای حلش هیچ راهی نیست

ztczt328
30-03-2012, 18:30
اگر گارانتی سازگار هست که گارانتی هیچ ارزشی نداره خودت بازش کن ببین فنش چیش هست ولی این مشکل که میگی زیاد حاد فکر نکنم باشه من خودم هم دارم گارانتی داره خودم همون هفته اول بازش کردم همون هفته یک مشکل خوردم گارانتی گفت پشتیبانی نمیشه باید هزینشو بدید منم اوردمش و خودم بازش کردم و بعد زنگ زدم و بهوشن گفتم زکی با این گارانتی

amin1374
30-03-2012, 18:42
آره فنش چیه نه میخام مطءنشم درسته وگرنه که بایوستار گرامی یک پاسخ دادن اگه میشه خودشون بیان و جواب منو هم بدن یا بقیه دوستان در ضمن گارانتی نداشت شست هزار دادم گارانتیش کردن گارانتیه نیکام داره تو مشهد