PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد تلویزیون LED 3D SONY سری EX720

m.rsalar
29-03-2012, 22:29
سلام من LED EX720 SONY رو یه هفته هست گرفتم . چند تا سوال دارم.ممنون میشم اگه سریع تر راهنمایی کنید.

1)برای دیدن فیلم 3D حتما باید بلوری ریدر داشت؟(نمیشه فیلم 3D رو فلش ریخت بد نگاه کرد؟)
2)بلوری ریدر ها زیرنویس فارسی رو هم ساپورت میکنند؟
3)راه حلی برای پخش کردن فرمت MKV رو LED های سونی نیست؟ (ازطریق اپدیت یا .....)
4)برای اتصال به اینترنت میشه از مودم وایرلس PC یه خط بهش بدم؟
5) برای دیدن 3D حتما باید بلوری ریدر و عینک مدل خود سونی باشه؟(مثلا نمیشه LG یا ...... رو وصل کرد؟)
6)از PS3 میشه به عنوان بلوری ریدر استفاده کرد؟(زیرنویس فارسی پخش میکنه؟)
7)حتما باید فیلم 3D رو اورجینال بخرم؟نمیشه از نت دانلود کرد و روی فلش یا DVD های معمولی ریخت؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir_t6262
30-03-2012, 15:41
شما میتوانی از این فیلمهای سه بعدی را از اینترنت دانلود کنی و ببینی مثلا فیلمهای سه بعدی با فرمت mkv
مشکل اینجاست که تلویزیون های سونی بطور مستقیم نمیتواند این فیلمها را نمایش دهد.
از دوستانم شنیدم که در PS3 فیلم با زیرنویس فارسی را بدون مشکل دیدند.

m.rsalar
01-04-2012, 00:11
دوستان کسی نیست کمک کنه؟

punish_9
01-04-2012, 22:11
سلام، شما میتونید با فلش هم فیلم سه بعدی رو ببینید
یکی از اقوام ما فیلم سه بعدی رو با فرمت MKV ار نت دانلود کرده بودن و تبدیل به فرمت MPEG با کیفیت کرده بودن، و بدون بلوری و توسط فلش، فیلم رو به صورت سه بعدی تماشا میکردن

siavash444
02-04-2012, 00:01
سلام من LED EX720 SONY رو یه هفته هست گرفتم . چند تا سوال دارم.ممنون میشم اگه سریع تر راهنمایی کنید.

1)برای دیدن فیلم 3D حتما باید بلوری ریدر داشت؟(نمیشه فیلم 3D رو فلش ریخت بد نگاه کرد؟)
5) برای دیدن 3D حتما باید بلوری ریدر و عینک مدل خود سونی باشه؟(مثلا نمیشه LG یا ...... رو وصل کرد؟)
7)حتما باید فیلم 3D رو اورجینال بخرم؟نمیشه از نت دانلود کرد و روی فلش یا DVD های معمولی ریخت؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان صاحب نظر کاش به سوالهای این دوستمون کامل جواب بدن چون مشکل منم هست مرسی

AMIRHJ
02-04-2012, 01:03

ســــــلام علیــــــــــــــــــــــ ـکم
مبـــــــــارک بـــــــــاشـــــه ، انشااله استفاده به شادی

1) خیر میشه فیلم های سه بعدی SBS رو روی فلش ریخت و تماشا کرد
2) بلـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــه ، از روی فلش هم اگه پلی کنید با زیر نویس باید اجرا بشه
3) این مورد رو نمیدونـــــــــــــــــــ ــم ، از دارندگـــان بپرسید اما یا آپدیت باید بشه یا تغییر فرمت با rename
4) بازم این مدل رو دقیق ندار م ، اگه محل لن داره با کابل اگه نداره باید دانگل وای فای تهیه کنید
برای آپدیت اگه فقط میخواید بصورت افلاین و با فلش هم باید امکان پذیر باشه
5)بلو ری پلیر هر چه میخواهد باشد ، عینک باید اکتیو باشــــــــــــه ، عینک های ال جی اکثرا پسیو هستند
مدل های اکتیــو شاید جواب بده
6) بــــــــــله ، اتفاقا بلوری پلیر بسیار قویی و مناسبی هستش ، زیر نویس اکثرا بستگی به خود فیلم داره !
7) سوال تکراری ، میـــشه ! فلش تست شده ، بلوری کپی میشه ! حتی بلوری کپی کنید رو فلش یا هارد اکسترنال همه و همه میشه!

لینک سوال مشابه شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود فیلم و کلیپ های 3 بعـــــــــــــــــدی

mnasrin
28-07-2012, 13:36
سلام.تلویزیون ما سه بعدیه.ولی فیلمهای سه بعدی رو که نگاه میکنیم با عینک اصلا جوری نیستن که از صفحه بیان بیرون.
و در ضمن وقتی فیلمهای ساید بای ساید میبینمو میذارمش روی حالت 3d ,دیگه هیچ گزینه ی دیگه ای نیست که دوتا تصویرو ادغام کنه.
لطفا هرکسی تلویزون sony EX720 داره به من کمک کنه.
با تشکر

mgr9500
25-09-2012, 14:26
سلام.تلویزیون ما سه بعدیه.ولی فیلمهای سه بعدی رو که نگاه میکنیم با عینک اصلا جوری نیستن که از صفحه بیان بیرون.
و در ضمن وقتی فیلمهای ساید بای ساید میبینمو میذارمش روی حالت 3d ,دیگه هیچ گزینه ی دیگه ای نیست که دوتا تصویرو ادغام کنه.
لطفا هرکسی تلویزون sony EX720 داره به من کمک کنه.
با تشکر

از صفحه بیرون آمدن؟ ها؟ :24: قرار نیست چیزی از صفحه بیرون بیاد!
وقتی فیلم ساید بای ساید باشه روی ریوت دکمه3d رو بزن بعد حالتشو بزار روس پهلو به پهلو (البته اگه زبان تلویزیون رو فارسی باشه واگر انگلیسی همون ساید بای سایده)

armankhs
14-10-2012, 15:36
سلام
قصد خرید led 55ex720 را دارم
دوستان چنانچه معایب و نکات خاصی در نظر دارن ، بیان کنن.
مرســی

samira_googleOne
16-10-2012, 15:23
سلام
قصد خرید led 55ex720 را دارم
دوستان چنانچه معایب و نکات خاصی در نظر دارن ، بیان کنن.
مرســی
بین تلویزیونهای 3d موجود بازار من ex720 و hx925 سونی و le800x شارپ رو میپسندم .
بسته به بودجه ای که داری میتونی انتخاب کنی .
هرکدوم مزایای خاص خودشونو داره .
ex720 sony قیمت مناسبتر - کیفیت تصویر خوب - معایب : عدم ساپورت فرمتهای مختلف با usb
hx925 sony : ژاپنی هست - قیمتش خیلی بالاتره - کیفیت تصویر عالی - ظاهر زیبای تلویزیون
le8300x sharp : ژاپنی هست - قیمتش مابین دو مدل بالا هست - کیفیت تصویر عالی - مجهز به تکنولوژی کواترون ( ایجاد رنگهای زنده و واقعی ) - ساپورت انواع فرمتها با usb
هر سه این مدلها هم خدمات و گارانتی خوبی دارن .

jafar01
09-12-2012, 12:41
باسلام
من تلویزیون سه بعدی ex720دارم بااپدیت حالت سه بعدی (پهلو به پهلو وزیربه زیر )فعال شده بود نمی دونم تنظیمات رادست زدم یاچیز دیگه ای باعث شده تلویزیون به حالت اولیه که فقط تنظیم سه بعدی شبیه سازی شده دارد نمی دونم چطور حالت پهلو به پهلو وزیربه زیر را بیارم لطفا کمکم کنید. باتشکر jafar01

moh3n72
03-04-2013, 12:58
باسلام
من تلویزیون سه بعدی ex720دارم بااپدیت حالت سه بعدی (پهلو به پهلو وزیربه زیر )فعال شده بود نمی دونم تنظیمات رادست زدم یاچیز دیگه ای باعث شده تلویزیون به حالت اولیه که فقط تنظیم سه بعدی شبیه سازی شده دارد نمی دونم چطور حالت پهلو به پهلو وزیربه زیر را بیارم لطفا کمکم کنید. باتشکر jafar01

تو رو خدا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه منم مدل HX 925 دارم اما حالت پهلو به پهلو یا بالا پایین واسم غیر فعاله و فقط شبیه سازی شده فعاله ... نمیدونم چیکار کنم ... تلویزیون فقط موقعی 3D میشه که سیگنال تشخیص بده درصورتی که قبلا اینجور نبود... حالا من میخوام با ماهواره شبکه 3D رو که پهلو به پهلو هست 3بعدی ببینم اما این غیر فعال شده نمیشه .... تورو خدا راهنمایی کنین این همه پول تلویزیون دادم اما .... :n28: