PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن شدن فقط پاور

meshkiposh2200
29-03-2012, 18:49
دوستان یه سیستم هست خوب کار میکرد تا اینکه با belover باد توش گرفتم بعد از باد گرفتن وقتی روشن میکنم فقط چراغ قرمز رنگ هارد روی کیس ممتد روشنه فن پاور کار میکنه چراغ سبز پاور روشن نمیشه هیچ صدای بیپی نمیده فن سی پی یو کار میکنه هیچ کدام از اپتیکال درایوها باز نمیشه

EXTREME
29-03-2012, 19:13
دوستان یه سیستم هست خوب کار میکرد تا اینکه با belover باد توش گرفتم بعد از باد گرفتن وقتی روشن میکنم فقط چراغ قرمز رنگ هارد روی کیس ممتد روشنه فن پاور کار میکنه چراغ سبز پاور روشن نمیشه هیچ صدای بیپی نمیده فن سی پی یو کار میکنه هیچ کدام از اپتیکال درایوها باز نمیشه
یعنی سیستم روشن میشه ولی تصویر نمیده ؟
سیستم رو کلا قطعاتشو باز کنید و مجددا اسمبل کنید قبل از روشن کردن بایوس رو هم یک دور دیفالت کنید و مجددا تست کنید

meshkiposh2200
29-03-2012, 19:17
با سلام اگه منظور از روشن شدن کار کردن فنه پاوره اره چون هیچ تصویری نمیده

EXTREME
29-03-2012, 19:34
چون بعد از بولور گرفتن این اتفاق افتاده همونطور که گفتم کل قطعات رو دربیارین و دوباره در خارج از کیس اسمبل کنید و خارج از کیس
تست کنید
همچنین اسلات گرافیک و رم رو هم تمیز کنید و پایه ی رم و گرافیک و اتصال کابل atx روی مین
سی پی یو رو در بیارین و دوباره جا بزنید سوکت سی پی یو رو تمیز کنید و فن رو مجددا جا بزنید و .......

meshkiposh2200
29-03-2012, 23:57
دوست عزیر همه ی این کارها را کردم ولی فرقی نکرد کارت گرافیک را هم عوض کردم ولی نه تصویری میدهدنه صدای بیپ میدهد به نظر خودم سی پی یو سوخته چون فن سی پی یو کار میکنه بنابراین پاور مشکلی نداره درسته؟

Devicestreet
30-03-2012, 10:29
برا من هم بعد خاک گیری این مشکل پیش اومد بردم یه جایی گفت اسلات رمت مشکل داره

meshkiposh2200
30-03-2012, 12:04
اخه واسه من داره عجیب تر هم میشه در حالت عادی وقتی روشن میکنم چراغ هیچ کدام از اپتیکال درایورها روشن نمیشه ولی وقتی کابل دیتای اپتیکال درایو ها را قطع کنم چراغشون روشن میشه

EXTREME
30-03-2012, 12:31
اخه واسه من داره عجیب تر هم میشه در حالت عادی وقتی روشن میکنم چراغ هیچ کدام از اپتیکال درایورها روشن نمیشه ولی وقتی کابل دیتای اپتیکال درایو ها را قطع کنم چراغشون روشن میشه
این مشکل از هرچیزی میتونه باشه علاوه بر گرافیک از طبقه رم مین و حتی پاور هم میتونه باشه
شما دو راه دارین یا باید سیستم با قطعه های سالم چک بشه که وقت گیره
یا دیباگر بزنی با اون میتونی بفهمی مشکل از کجاست
اگه کد دیباگر به رم و گرافیک نرسید مشکل از اونا نیست

meshkiposh2200
30-03-2012, 16:26
ممنون.پس باید ببرم بیرون خودم که نه میدونم دیباگر چیه نه دارم

ghasem13
10-05-2012, 18:05
سلام.
سیستم من که چند ماه هست همچین مشکلی داره (یکی دو جا بردم نفهمیدن مشکل چیه )
یه بار این راهی که در ادامه میگم رو تست کن ببین روشن میشه .

در اکثر مواقع وقتی روشنش می کنم فنها روشن میشن ولی صدای بوق نمی یاد و برا این که ویندوز بالا بیاد باید از رو پاور برق رو قطع و وصل کنم تا بدون مشکل بالا بیاد (اگه فرض رو بر این بگیریم که سیستم همیشه به سه راه برق وصله برا این که تو بار اول روشن شه باید یه بار جریان برق رو قطع کنم ، یا از سه راه یا از رو پاور تا ویندوز بالا بیاد ! )

منتظر نظرات و پیشنهادات اساتید هستم.