PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم گوشی به نظر شما بهتر هستش؟

milad_gasemi
29-03-2012, 16:14
به نظر شما کدوم گوشی از بیشتر لحاظ برتری نسبت به دیگری داره؟اگه رقیبی واسه این دو مدل هستش لطفا کمکم کنین...
sony ericsson live
or
samsung ace
لطفا کاملا مقایسه کنین....

SEVEN...8
29-03-2012, 17:05
توقعاتت از گوشیو بگو که بهتر بشه کمکت کرد
یه نگاهیم به مدلای WAVE هم بنداز...

B.J.U
29-03-2012, 17:25
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

P I R A N H A
29-03-2012, 17:26
سونی خیلی بهتره
سخت افزارقویتر
دوربین بهتره
اپدیت بهتر
...

reza7434
29-03-2012, 17:28
بنظر من فقط لایو چون نسخه سیستم عامل آندروید 2.3 قابل ارتقاء به نسخه 4 رو داره. دروبین 5 مگاپیکسل و دوربین دوم جهت برقراری تماس تصویری دره. 512مگابایت رم و دارای پردازنده گرافیکی براویا هستش. چون اسمش زندگی با موسیقی هست برای دوستداران موزیک یک گوشی فوق العاده با کیفیت صدای استریو و عالیست. و همچنین سیستم عامل جاوا هم در کنار آندروید داره

milad_gasemi
29-03-2012, 21:56
توقعاتت از گوشیو بگو که بهتر بشه کمکت کرد
یه نگاهیم به مدلای WAVE هم بنداز...

سرعتش زیاد باشه(که لایو از ایس پرسرعته)...صفحه tft که اگه amoled باشه جه بهترتر...دوربین با کیفیت خوب...آخه دوربین داریم 5 که کیفیت خوبی نداره ولی دوربین هم داریم 3.2 که بیست تو بست.....زیاد باطری نگه داره....16 میلیون کالر رنگ....راستی این ویو رو آشناهامون دارن خوب نیست به پای این 2 تا نمی رسه...درسته؟

milad_gasemi
01-04-2012, 08:58
چرا قیمت این دو گوشی این همه تفاوت داره؟درضمن سونی اریکسون سخت افزاره قویتری داره....چرا سامسونگ گرونتره؟مگه سونی اریکسون ایرادی داره؟

jimmy666
03-04-2012, 20:00
ميخوام لايو بگيرم كلي تحقيق كردم الآن نوكيا ئي 5 دارم قبلا گلكسي اس داشتم فروختمش 400 ئي 5 رو گرفتم 150 پول لازم بودم يه چيزيه ئي 5 كه واقعا باحاله باطريشه عيد رفتيم شيراز يك هفته مسافرت بوديم وقتي برگشتيم هنوز شارژ داشت تازه باهاش 1000 تا عكس انداختم ولي ميدونم گوشيهاي آندرويدي هميشه بايد شارژرت تو جيبت باشه (اگه مثل من زياد با گوشي ور بري)از يه چيز لايو هم خوشم اومد اينه كه مثل نوكيا ان8 و اس2 فلشو بالا ميآره همه ميگن سفيدش قشنگتره ولي من مشكيشو بيشتر خوشم اومد 10 هزار هم ارزونتره فكر ميكنم به قيمتش مي ارزه اندازش هم خوبه چون من عادت ندارم به كيف و قابو ... گلكسي اس كه داشتم تو جيب يه خورده بزرگ بود ولي لايو اندازش اسپورته فكر كنم سوني ميخواسته با اين گوشي كل سامسونگ جيو رو بزنه.

milad_gasemi
03-04-2012, 20:48
ميخوام لايو بگيرم كلي تحقيق كردم الآن نوكيا ئي 5 دارم قبلا گلكسي اس داشتم فروختمش 400 ئي 5 رو گرفتم 150 پول لازم بودم يه چيزيه ئي 5 كه واقعا باحاله باطريشه عيد رفتيم شيراز يك هفته مسافرت بوديم وقتي برگشتيم هنوز شارژ داشت تازه باهاش 1000 تا عكس انداختم ولي ميدونم گوشيهاي آندرويدي هميشه بايد شارژرت تو جيبت باشه (اگه مثل من زياد با گوشي ور بري)از يه چيز لايو هم خوشم اومد اينه كه مثل نوكيا ان8 و اس2 فلشو بالا ميآره همه ميگن سفيدش قشنگتره ولي من مشكيشو بيشتر خوشم اومد 10 هزار هم ارزونتره فكر ميكنم به قيمتش مي ارزه اندازش هم خوبه چون من عادت ندارم به كيف و قابو ... گلكسي اس كه داشتم تو جيب يه خورده بزرگ بود ولي لايو اندازش اسپورته فكر كنم سوني ميخواسته با اين گوشي كل سامسونگ جيو رو بزنه.

فقط ایرادش تو صفحه نمایشش هستش که اولا tft هست و amoled نیست...و ایراد بعدیش تو کنتراست هست که ضعیفه...من تقریبا چشمم این گوشی رو گرفته...ولی هم خیلی گرون شدن کلا...هم دو تا به نظر من ایراد داره...و یه ایراد دیگه که این گوشی فرمت های صوتی و تصویری کمی رو ساپورت میکنه عینه گوشی های مبتدی....

milad_gasemi
03-04-2012, 21:08
راستی از دوستان گلم می خوام که اگه با این مشخصات live البته بدون ایرادات صفحه اش گوشی دیگه ای تو این رنج میدونن کمکم کنن...

AMIR REZAs
03-04-2012, 21:22
.و ایراد بعدیش تو کنتراست هست که ضعیفه...م

من که هم صفحه ی Ace رو دیدم هم خودم Live دارم به نظرم صفحه ی لایو با کیفیت تره ولی 0.3 اینچ کوچکتره

به نظرم لایو بخر اگر مشکل اندازه صفحه نداری

milad_gasemi
03-04-2012, 23:22
من که هم صفحه ی Ace رو دیدم هم خودم Live دارم به نظرم صفحه ی لایو با کیفیت تره ولی 0.3 اینچ کوچکتره

به نظرم لایو بخر اگر مشکل اندازه صفحه نداری

نه مشکل کوچیکی صفحه ندارم...منظورم اینه که نسبت به گوشی های دیگه مثلا xperia mini pro که صفحش نسبت به live بهتره...نه ace..از خرید ace به کل منصرف شدم...هم cpu کمی نسبت به live داره هم قیمتش گرونتره..هم RAM نداره که ماله live 512 و دوربین live با 720 فیلمبرداری میکنه در حالی که ace qvga هستش...اگه گوشی های دیگه میشناسید معرفی کنید لطفا....

AMIR REZAs
04-04-2012, 12:52
تو این رنج قیمت دیگه گوشی ای نیست مگر اینکه دست دوم بخری

saeedmetal95
04-04-2012, 15:30
با سلام.میخواستم بدونم نو گوشی نوکیا n96 میشه پیدا کرد؟ یعنی اکش تو بازار هست؟
اگه هست قیمت حدودیشم بگید؟ممنون؟

milad_gasemi
04-04-2012, 15:47
تو این رنج قیمت دیگه گوشی ای نیست مگر اینکه دست دوم بخری

آخه آدم نمی تونه به دست دوم اعتماد کنه....اگه کسی تو تبریز جای مطمئنی رو میشناسه بگه...دیگه چاره ای نیست...یا اگه کسی قصد داره گوشیشو بفروشه...

adrenalin
04-04-2012, 16:11
به اکسپریا ری هم میتونید فکر کنید از ایس ارزون تره و از لایو گرون تره تراکم صفحه نمایش هم بالا هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad_gasemi
05-04-2012, 09:05
به اکسپریا ری هم میتونید فکر کنید از ایس ارزون تره و از لایو گرون تره تراکم صفحه نمایش هم بالا هست

درسته گوشیه خوبیه با قیمت مناسب...ولی بودجم حداکثر 400 تومنه...به نظر شما صبر کنم؟ارزونتر میشه؟ تقریبا مشخصاتشون یکیه فقط رزولیشن و 0.1 تو صفحه و این tft نیست...و دوربینش 8....راستی گوشی به این خوبی چرا حافظه فلش نداره؟در حالی که live واسه حافظه فلش 2 گیگ اختصاص داده؟

adrenalin
05-04-2012, 11:37
درسته گوشیه خوبیه با قیمت مناسب...ولی بودجم حداکثر 400 تومنه...به نظر شما صبر کنم؟ارزونتر میشه؟ تقریبا مشخصاتشون یکیه فقط رزولیشن و 0.1 تو صفحه و این tft نیست...و دوربینش 8....راستی گوشی به این خوبی چرا حافظه فلش نداره؟در حالی که live واسه حافظه فلش 2 گیگ اختصاص داده؟

والا الان هرچی بگم دروغه :31: چون اصلا معلوم نیست قراره چی بشه اگه بگم صبر کنید ممکن دوباره قیمت ها بره بالا و من شرمنده شما بشم, که گفتم صبر کنید
کارت حافظه همراه این گوشی 4GB included

اگه اگه یه زمانی خواستید بودجتون رو افزایش بدید اکسپریا Ray هم گزینه خوبی هست ولی در غیر اینصورت همون Live :10:

milad_gasemi
05-04-2012, 20:17
والا الان هرچی بگم دروغه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif چون اصلا معلوم نیست قراره چی بشه اگه بگم صبر کنید ممکن دوباره قیمت ها بره بالا و من شرمنده شما بشم, که گفتم صبر کنید
کارت حافظه همراه این گوشی 4GB included

اگه اگه یه زمانی خواستید بودجتون رو افزایش بدید اکسپریا Ray هم گزینه خوبی هست ولی در غیر اینصورت همون Live

تشکر از راهنماییتون...اگه ارزون بشه می تونم دیگه با همون بودجم یعنی 400 تومن Ray رو بخرم؟آخه من شنیدم اینا در اصل گوشی های 250 تا 300 تومنی هستند که اینطور با گرون شدن ادلار و تحاریم الکی گرون شدن....

adrenalin
05-04-2012, 20:51
تشکر از راهنماییتون...اگه ارزون بشه می تونم دیگه با همون بودجم یعنی 400 تومن Ray رو بخرم؟آخه من شنیدم اینا در اصل گوشی های 250 تا 300 تومنی هستند که اینطور با گرون شدن ادلار و تحاریم الکی گرون شدن....

خواهش می کنم
بله چرا نمیشه خرید تا اون زمانم که قیمت ها بیاد پایین انشالله بودجتونم افزایش پیدا کنه :46:
بله درسته اینا گوشی ها میان قیمت هستن بعد از ورود این گوشی افت قیمت خیلی کمی داشت امیداورم که کمتر بشه :10:

jimmy666
06-04-2012, 20:01
يه جورايي پشيمون شدم شايد برم بجاي لايو برم يه گلكسي اس ال 16 گيگ كاركرده بخرم آخه وقتي گرفتمش تو دستم يه خرده تو ذوقم خورد آخه قبلا گلكسي اس داشتم بابا گوشي اندرويديها صفحه و حافظه داخليشون خيلي مهمه واسه اينكه حالشو ببري يه چيزيش هم كه بدم اومد اون مارك دبليوئه پشتشه خيلي ضايست فكر كنم بايد 100 هزار ديگه بذارم رو پولم. حالا اس ال بگيرم يا نكسوز؟نكسوز و اس ال تقريبا مثل همن نكسوز دوربينش فلاش داره اس ال نداره نكسوز دكمه هومش هم خازنيه ولي اس ال نه.

milad_gasemi
07-04-2012, 13:58
راستی من امروز از مغازه دار ها شنیدم که میگفتن که قراره بعد از سر برج قیمت ها 12 درصدی گرون بشن...اگه صبر کنم و اون اتفاق بیفته بدبخت....

clau
07-04-2012, 14:21
با سلام.میخواستم بدونم نو گوشی نوکیا n96 میشه پیدا کرد؟ یعنی اکش تو بازار هست؟
اگه هست قیمت حدودیشم بگید؟ممنون؟
n96دست دومش باید گیر بیاری میدونی مال 4-3سال پیش هستش بر فرض گیرش آوردی با اون سیستم عاملش به دردت نمیخوره که پول هدر دادنه:11:

h!tman
07-04-2012, 16:56
يه جورايي پشيمون شدم شايد برم بجاي لايو برم يه گلكسي اس ال 16 گيگ كاركرده بخرم آخه وقتي گرفتمش تو دستم يه خرده تو ذوقم خورد آخه قبلا گلكسي اس داشتم بابا گوشي اندرويديها صفحه و حافظه داخليشون خيلي مهمه واسه اينكه حالشو ببري يه چيزيش هم كه بدم اومد اون مارك دبليوئه پشتشه خيلي ضايست فكر كنم بايد 100 هزار ديگه بذارم رو پولم. حالا اس ال بگيرم يا نكسوز؟نكسوز و اس ال تقريبا مثل همن نكسوز دوربينش فلاش داره اس ال نداره نكسوز دكمه هومش هم خازنيه ولي اس ال نه.
Sl که خیلی چرته :دی
نکسوز خیلی سرتره! از نکسوز هم سرتر گلکسی اس ه

راستی من امروز از مغازه دار ها شنیدم که میگفتن که قراره بعد از سر برج قیمت ها 12 درصدی گرون بشن...اگه صبر کنم و اون اتفاق بیفته بدبخت....

حالا تفاوت قیمت امثال لایو و مینی زیاد نمیشه!، فوقش 20 تومن