PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب بازی اویل 5 در ویندوز 7

amdn
28-03-2012, 23:41
سلام به دوستان خسته نباشید من میخوام اویل 5 رو تو ویندوز 7 64 بیت نصب کنم اما متاسفانه ارور میده .:41::41:
خواهش میکنم کمک کنین . سیستمم هم بالاست . نت بوکه ایسر هست .
علتش چیه واقعا ؟!!!
توی ویندوز 7 64 بیت مگه نصب نمیشه ؟:41:
خواهش میکنم هر کس میتونه کمک کنه... خیلی این بازی رو دوست دارم...:41::41::41:

ALI&SOAP
28-03-2012, 23:57
سلام به دوستان خسته نباشید من میخوام اویل 5 رو تو ویندوز 7 64 بیت نصب کنم اما متاسفانه ارور میده .:41::41:
خواهش میکنم کمک کنین . سیستمم هم بالاست . نت بوکه ایسر هست .
علتش چیه واقعا ؟!!!
توی ویندوز 7 64 بیت مگه نصب نمیشه ؟:41:
خواهش میکنم هر کس میتونه کمک کنه... خیلی این بازی رو دوست دارم...:41::41::41:

دوست عزیز با این که باید تو تاپیک خودش عنوان می کردی و اشکال نداره:46:
حالا ارور چی هست؟
نمی خواد ارور رو بگی تا کسی بتونه کمکت کنه؟

amdn
29-03-2012, 16:06
دوست عزیز با این که باید تو تاپیک خودش عنوان می کردی و اشکال نداره:46:
حالا ارور چی هست؟
نمی خواد ارور رو بگی تا کسی بتونه کمکت کنه؟

اینم اروریه که میده حتی پیش کسی که بازی رو گرفتم بردم اونجا مراحل ادامه نصبش اومد بهم گفت بخاطر آنتی ویروسه ، باید غیر فعال باشه . آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کردم بازم همون ارور قبلی بود:41::41::41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم ادامه اروره ،قسمت پایینش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد آخرش میگه you can regiter this plugin . اصلا منظورش از پلاگین چیه؟! میتونه به فلش پلیر مربوط باشه ؟ من Flash player 10 active x رو دارم کامپیوترم .

از سیتم هم نیست چون نت بوکم Acer 5750G هست گرافیک Gt630m رم 4گیگ ...

خواهشا یکی کمکم کنه اگه وارده واقعا...

amdn
29-03-2012, 18:14
میشه یکی جواب بده...:41: ؟؟

amdn
30-03-2012, 14:22
ای ول به خودم. خودم مشکلو حلش کردم. قابل توجه دوستان هم بگم اوناییکه بازیها رو نمیتونن تو سون 64 بیت نصب کنن :
باید برید توی درایو بازی (CD/DVD drive) روی آیکون Setup کلیک راست کنین سه تا گزینه میاد که یکیش نوشته Compatibility یا چیزی شبیه این بعد اونجا چندتا گزینه داره البته اول از همه باید تیک... run this program with رو بزنید بعدش انتخاب میاد که توی چه ویندوزی دوست دارید بازی نصب بشه مثلا xp , vista 98, 95, xpsp3 وغیره ... . من اینجوری تونستم بازی رو نصب کنم .الانم بازی رو روی لپ تاپم اجرا کردم . تنظیماتشم روی درجه آخر گذاشتم بدون هیچ گونه ایرادی :20: .

elnaz301
14-03-2013, 20:35
ای ول به خودم. خودم مشکلو حلش کردم. قابل توجه دوستان هم بگم اوناییکه بازیها رو نمیتونن تو سون 64 بیت نصب کنن :
باید برید توی درایو بازی (CD/DVD drive) روی آیکون Setup کلیک راست کنین سه تا گزینه میاد که یکیش نوشته Compatibility یا چیزی شبیه این بعد اونجا چندتا گزینه داره البته اول از همه باید تیک... run this program with رو بزنید بعدش انتخاب میاد که توی چه ویندوزی دوست دارید بازی نصب بشه مثلا xp , vista 98, 95, xpsp3 وغیره ... . من اینجوری تونستم بازی رو نصب کنم .الانم بازی رو روی لپ تاپم اجرا کردم . تنظیماتشم روی درجه آخر گذاشتم بدون هیچ گونه ایرادی :20: .

با سلام خدمت گیمرها
من اویل 5 رو بدون هیچ ایرادی تو ویندوز 7 32 بیتی نصب کردم و directx 9 رو هم نصب کردم ولی ارور میده ارور پایین نوشته شده است:
متن کامل ارور:
D3DERR_NOTAVALIABLE :
mpD3D->GetDeviceCaps(adapter,devicetype,&caps)

ok(command button)
و وقتی با directx 10 باز میکنم علارغم اینکه directx10 رو نصب کردم ارور پایین رو میده:
ERRO3 : Failed to initialize DirectX10.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
همچنین من اویل 4 رو نصب کردم تو ویندوز 7 stop working داد . مشکلش چیه؟
البته نا گفته نماند که یه فایل ستاپ nvidia داشت مخصوص ویندوز ایکس پی .نصب این فایل ارور داد و منم نتونستم واسه ویندوز 7 پیدا کنم.لطفا راهنمایی کنید و اگه کسی ستاپ nvidia رو واسه windows 7 داره کمکم کنه...
منتظر جواب...