PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای اتصال به اینترنت از طریقADSL

SEVEN...8
28-03-2012, 16:22
سلام , من یه مودم TP-LINK W54KIT خریدم امّا نمیتونم باهاش به اینترنت وصل شم ( برای نصب از روی دفترچش پیش رفتم)
چراغ اینترنتشم خاموشه!!!! مشکل از کجاست!؟؟!
لطفا کمکم کنید
خیلی ممنون

SEVEN...8
29-03-2012, 16:37
چی شد :2:
پس یعنی کسی نیست به من کمک کنه!!!!!!!..............:41:

SIR MAMAD
29-03-2012, 17:52
ابتدا این جا رو نگاه کنید بعد تاپیک بزنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما خطتون از طرق مخابرات رانژه شده؟

روی اکثر مودم ها یک چراغ هست که نشون می ده مودم روشنه (برق مودم)
یک چراغ مشخص می کنه که کابل لن به سیستم و مودم به درستی متصل شده
و یک چراغ هم هست که مربوط به رانژه شدنه خطه و هر وقت صورت گرفت همواره روشن هست .
این چراغ هر وقت روشن شد و ثابت موند وقتشه با ای اس پی تون تماس بگیرید و یوزر نیم و پسورد و دیگر تنظیمات مودم رو ازشون بخواید تا تنظیمات رو ست کنید و وصل شید.

SEVEN...8
30-03-2012, 12:44
ابتدا این جا رو نگاه کنید بعد تاپیک بزنید:

اینارو خوندم اما...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما خطتون از طرق مخابرات رانژه شده؟

بله چراغ adsl هم روشنه!!
روی اکثر مودم ها یک چراغ هست که نشون می ده مودم روشنه (برق مودم)
از منم روشنه..

یک چراغ مشخص می کنه که کابل لن به سیستم و مودم به درستی متصل شده
اینم روشنه..

و یک چراغ هم هست که مربوط به رانژه شدنه خطه و هر وقت صورت گرفت همواره روشن هست .
این یکیم روشنه..

این چراغ هر وقت روشن شد و ثابت موند وقتشه با ای اس پی تون تماس بگیرید و یوزر نیم و پسورد و دیگر تنظیمات مودم رو ازشون بخواید تا تنظیمات رو ست کنید و وصل شید.
یوزر نیم و پسوردو گرفتم بعد سی دی مودمو گذاشتم کشورو ایــران انتخاب کردم بعد بقیه خودش تنظیم شد (ISP :Pars-online ; connection type : Bridge ; VPI : 0 ; VCI :35 ) وبعدم بقیه چیزااگرم بجای Bridge , PPPoE راهم انتخاب کنم ارور میده در آخرم وقتی یه connection میسازی ارور میده و وصل نمیشه
لطفا کمکم کنید.:19:.......... مشکل از کجاست!!؟!:41:

Pejii
03-04-2012, 20:15
شما به پشتیبانی سرویس دهنده ای که سرویس رو ازش خریدی زنگ بزن، ممکنه که MAC ADDRESS رو LOCK کرده باشند، بهشون بگو مودم نو خریدی و ازشون راهنمایی بخواه.

اگه مشکل بازم حل نشد، پیغام خطایی که در حالت Bridge میگیری رو از رو سیستم و یا پیغام خطایی رو که در حالت PPPoE میگیری از داخل مودم بنویس اینجا.

SEVEN...8
05-04-2012, 18:01
شما به پشتیبانی سرویس دهنده ای که سرویس رو ازش خریدی زنگ بزن، ممکنه که MAC ADDRESS رو LOCK کرده باشند، بهشون بگو مودم نو خریدی و ازشون راهنمایی بخواه.

اگه مشکل بازم حل نشد، پیغام خطایی که در حالت Bridge میگیری رو از رو سیستم و یا پیغام خطایی رو که در حالت PPPoE میگیری از داخل مودم بنویس اینجا.

وقتی وارد صفحه ی 192.168.1.3 میشم اگه PPPoE را انتخاب کنم وقتی میخوام به انترنت وصل شم میگه:
Error 651: the modem(or other connecting device ) has reported an error
اگم Bridge را انتخاب کنم به انترنت وصل شم میگه:
Error 691: The remote connection was denied because the user name and password combination you provided is not recognized. or the selected authentication protocol is not permitted on the remote access server :11: