PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از برنامه ی zonealarm

nira
27-03-2012, 12:31
سلام خسته نباشید
من یه برنامه به اسم zonealarm دانلود و نصب کردم
ولی به محض اینکه میخوام یه صفحه از اینترنت رو باز کنم پشت سرهم 4 یا 5 پیغام برام میفرسته که باید قبول یا ردشون کنم . برای باز کردن هر صفخه همین طوره من اصلآ نمیدونم چه طوری باید ازش استفاده کنم یا اینکه چطوری باید کرک کنم برنامه رو یا اینکه اصلآ خودش کرک شده یا نه !!!
ZoneAlarm_Pro_9.3.014.000_-] ( این اسم کامل برنامه است )
خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

*Forgotten*
27-03-2012, 13:02
این یک برنامه محافظتی و فایروال اینترنتی هست

باید ببینید دقیقا پیغام ها چیه و به چه دلیلی اخطار میده

شما از پیغام ها عکس تعیه کنید اینجا بزارید تا بهتر راهنمایی شید

jafarian
27-03-2012, 13:42
آموزش این برنامه داخل فایل پایین که قرار داده شده هست برای کرکشم باید کرکش کنید چون خوداین برنامه کرک شده نیست:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nira
27-03-2012, 15:35
سلام
پیام های که میده این شکلین

jafarian
27-03-2012, 22:47
این پیغام یعنی این برنامه روی شما میتونید اجازه بدین به موقع کانکت شدن به اینترنت دسترسی داشته باشه یا که نه اگر deny رو بزنید جلوی اتصال این برنامه به اینترنت میگیره اگر که اون یکی گزینه رو بزنید اجازه دسترسی این برنامه به اینترنت دادین برای اینکه این پیغام رو برای بار دیگه نخواین تایید کنید باید تیک گزینه remember this setting بزنید.

nira
28-03-2012, 14:29
سلام
مرسی از شما بله تا حدودی با نحوه ی کارکردش آشنا شدم ولی یه سوال خیلی مهم دارم
آز کجا باید بفهمم که کدوم پیامش مربوط به هکر های که میخوان رو خط من بیان ؟؟؟؟ منظورم شکل و Application پیامه
ممنون میشم اگه برام این رو توضیح بدین

jafarian
28-03-2012, 22:25
سلام
مرسی از شما بله تا حدودی با نحوه ی کارکردش آشنا شدم ولی یه سوال خیلی مهم دارم
آز کجا باید بفهمم که کدوم پیامش مربوط به هکر های که میخوان رو خط من بیان ؟؟؟؟ منظورم شکل و Application پیامه
ممنون میشم اگه برام این رو توضیح بدین

سایتهایی که داخل همون فایل txt قرار دادم مطالعه کنید توضیح دادن آموزش کار این برنامه zone alarm .

nira
30-03-2012, 16:26
سلام
میشه لطفآ آخرین ورژن این برنامه رو به من معرفی کنید !!:20:

nira
30-03-2012, 17:37
دوباره سلام
من اون چند سایتی رو که گذاشتین خوندم
نوشته بود حملانت هکر ها رو میتونید تو این قسمت Blocked intrusions ببینید ( منوي - Status که تو قسمت overview هست )
ولی نمیدونم چرا ورژنی که من دارم باش کار میکنم تو منوی overview قسمت status رو نداره اون جا فقط دو بخش دارم =
Product info (اظلاعات نرم افزار) - Preferences (تنظيمات اضافي)
من باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

jafarian
30-03-2012, 22:34
سلام
میشه لطفآ آخرین ورژن این برنامه رو به من معرفی کنید !!:20:

نسخهzonealarm firewall pro این برنامه رو کاملترین ورژن باشه رو از لینک پایین میتونید دانلود کنید که تو خودش آنتی ویروسم داره به نوعی شما باید آنتی ویروس روی سیستم پاک کنید از این استفاده کنید برای اون سئوال دیگه شما هم به احتمال زیاد ورژنی که شمااستفاده میکنید یا pro نیست یا اونی که داخل اون سایت شرح داده شده ورژن قدیمی برنامه هستش این ورژنی که من قراردادم فقط حاوی فایروال البته از فایروال comodo هم میتونید استفاده کنید که اون داخل لینک دوم .

nira
01-04-2012, 22:47
سلام
من به سایتی که برای دانلود برنامه گذاشته بودین رفتم
اونجا چند تا عکس ار فضای کاربری برنامه گذاشته بودن اون جوری که تو عکس ها مشخص بود اون برنامه هم تو منوی overview قسمت Status رو نداره
بله اون آدرسی که به من برای آموزش برنامه دادین یه ورژن خیلی قدیمی ار برنامه رو آموزش داده بود
مشکلی که من دارم اینکه فقط میخوام بدونم کجای ورژن جدید این برنامه میشه حملات هکر هارو چک کرد ؟؟؟؟
اون جوری که تو برنامه نوشته بود تو ورژن های قدیمی تو قسمت Status بوده ولی تو ورژن های جدید نمیدونم کجاست ؟؟؟؟
راستی برنامه ای که من دارم باش کار میکنم یه قسمت متفاوت با تمام ورژن های این برنامه داره با عنوان:
Identity protection که خودش دوتا زیر گروه داره : my VAULT و trusted sites

jafarian
01-04-2012, 23:11
منظورش اینه که از هویت شما در اینترنت حفاظت میکنه گزینه trusted sites سایتهای امن برای شما نمایش میده که اینکارم به وسیله پلاگین wot میتونید انجام بدین با نصبش روی مرورگر خودتون درضمن اینم بگم که اگر آنتی ویروس شما فایروال داره نیازی به نصب فایروال دیگه نداره درکنار یکی آنتی ویروستون .

nira
05-04-2012, 21:02
سلام
من یه برنامه ی yahoo jaked میخوام
یه آدرس واسه دانلودش سراغ ندارین ؟؟؟؟؟؟؟
ممنون از شما