PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان مازندران

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

piuma
11-09-2012, 22:04
سلام و عرض ادب:11:

سرعت دانلود 460-500 ، آپلود هم تقريبا 100-120
دقيقاً ساعت 13:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميشه بگي چند مگ داري و از كدوم مخابرات ميگيري؟ من 512 دارم روزانه 200 بيشتر نميره! شبانه هم سرعتم از 40 تا 70 ، دمدمايه صبح تا 120 ميره از مخابرات حسنزاده آملي ميگيرم

keyvan13611361
11-09-2012, 22:54
ميشه بگي چند مگ داري و از كدوم مخابرات ميگيري؟ من 512 دارم روزانه 200 بيشتر نميره! شبانه هم سرعتم از 40 تا 70 ، دمدمايه صبح تا 120 ميره از مخابرات حسنزاده آملي ميگيرم

سلام و عرض ادب
عرضم به خدمت شما، سرويساي مخابرات همه رو چهار مگ بسته شدند، يعني از لحاظ سرعت در طول شب و روز، سرويس دو مگ با 128 هيچ فرقي نداره
بنده 512 دارم، از مخابرات شيخ فضل الله نوري
سرعت دانلودم شب و روز تقريباً يکسانه، البته ميشه گفت شبا بهتره
موفّق باشيد

mohammadbooter1
11-09-2012, 23:08
آقا سلام من امروز رفتم مخابرات گفتن يا امروز وصل ميشه يا پنشنبه كه امروز وصل نشد حالا دوتا مسله تو سايت كه ميرم يوزر پس ميزنم وارد سايت مخابرات ميشه و مشخصات و نشون ميده ولي زنگ كه زدم ميگه پنجشنبه وصل ميشه؟ داستانش چه جوريه؟ بعد من يه مودم 3121 كورسس داشتم كه نشد روش كار كنن حالا يه مودم دادن بهم فعلا تا شنبه اين مودمه فقط پاورش روشن ميشه dsl internet كلا خاموش چشمكم نميزنه حالا با توجه به اين و كار كردن يوزر و پسوردم تو سايت مخابرات ميشه وصل شده باشه مودم ايراد داشته باشه. چون تو سايتم زده شروع 21 /6 پشتيبانيم زنگ زدم ميگه پس پرتت وصل نشده پنشنبه ميشه. حالا من موندم عجله ندارم ولي شك دارم.

mohammadbooter1
11-09-2012, 23:16
ببخشيد يك سوال ديگه هم دارم اينكه توي مخابرات چي ميشه كه اي دي اس ال وصل ميشه؟ يعني رانژه كردن خط چيه و چه جوريه؟ آخه واسم سوال شده با شاتل و آسياتك و ارمغان تو تهران اي دي اس ال گرفتم زودترينشون واسم يك هفته اي وصل كرد ولي مخابرات يك روزه وصل ميكنه تازه يه روزه هم نه با يك تلفن شايد كمتر از يك ربع كلا كنجكاو شدم بدونم چه بر سره تلفن مياد كه اينترنت وصل ميشه.

endoftime
12-09-2012, 07:07
ببخشيد يك سوال ديگه هم دارم اينكه توي مخابرات چي ميشه كه اي دي اس ال وصل ميشه؟ يعني رانژه كردن خط چيه و چه جوريه؟ آخه واسم سوال شده با شاتل و آسياتك و ارمغان تو تهران اي دي اس ال گرفتم زودترينشون واسم يك هفته اي وصل كرد ولي مخابرات يك روزه وصل ميكنه تازه يه روزه هم نه با يك تلفن شايد كمتر از يك ربع كلا كنجكاو شدم بدونم چه بر سره تلفن مياد كه اينترنت وصل ميشه.
رانژه کردن یعنی برقراری ارتباط تلفن مشترك با اسپلیتر شركت سرویس دهنده توسط شركت مخابرات حالا این شرکت میتونه شاتل باشه با مخابرات یا هرچیزه دیگه ای.
که این کار توسط مسئولین Mdf مخابرات انجام میشه و خط تلفن به تجهیزاتی وصل میشه که میشه ازپهنای باند بدون استفاده اون استفاده بشه.
خطی که رانژ ه بشه این قابلیت داره که صدا و دیتا رو باهم منتقل کنه.
اینکه چرا زود زانژه میکنن دلیلش اینه که وقتی شما از یک نمایندگی شرکتی درخواست میدی adsl بگیری طرف باید نامه ای برای مخابرات بفرسته و یه پولی براشون واریز کنه همین کار معمولا 1کی2 روز تاخیر ایجاد میکنه.
حالا این نامه باید بره مخابرات مدتی توی نوبت باشه تا خط رانژه بشه . این درصورتی که وقتی از خود مخابرات سرویس میگیری این الافی ها رو نداره و بعد از قرار داد بستن خط شما رانژه میشه.

Soli_AK47
12-09-2012, 12:17
سلام

Downstream:13.9
upstream:8.2

البته من فکر نمی کنم دیگه نویز خط باعث بشه حدود 200Kb از سرعت دانلود کم بشه. چون من با توجه به فاصله ام از مرکز مخابراتی و با همین down&upstream تا 300KB دانلود هم داشتم ولی سرور نت رو اتوماتیک قطع کرد سرعتم رو کاهش داد.

kaivankardel
12-09-2012, 12:31
آخر نفهمیدیم چرا سقف سرعت دانلود حتی از سایت راسخون از 250 بالاتر نمیره در صورتی که دان استریم روی4 مگ بسته شده؟

kaivankardel
12-09-2012, 12:42

starpars
12-09-2012, 13:41
دوستان با این سرعتی مخابرات بهتون میده ترافیکش چجوریه؟قیمت سرویسهاش چنده؟

endoftime
12-09-2012, 14:47
آخر نفهمیدیم چرا سقف سرعت دانلود حتی از سایت راسخون از 250 بالاتر نمیره در صورتی که دان استریم روی4 مگ بسته شده؟
ربطی نداره میتونن دان استریم 10 مگ بت بدن ولی سرعت دانلودت محدود کنن یه مثال بزنم مثلا اگه از شرکتهای دیگه سرویس گرفته باشی حتما دیدی شبا سرعت خیلی کم شده ولی دان استریمت ثابته.

ruzbeh1
12-09-2012, 14:50
سلام

Downstream:13.9
upstream:8.2

البته من فکر نمی کنم دیگه نویز خط باعث بشه حدود 200Kb از سرعت دانلود کم بشه. چون من با توجه به فاصله ام از مرکز مخابراتی و با همین down&upstream تا 300KB دانلود هم داشتم ولی سرور نت رو اتوماتیک قطع کرد سرعتم رو کاهش داد.
مودم و ببرید از سر در منزل تست کنید،down stream تون پایینه،ببینید مشکل حل می شه یا نه.منم نوشهر روزانه تا 500 سرعت دانلودم هستش.

Soli_AK47
13-09-2012, 14:36
من خط تلفنم از جعیه تقسیم روی تیر تلفن تا پشت مودمم مستقیم کشیده شده, من که فکر می کنم دانلودم رو محدود کردن چون با Downstream کمتر از این سرعت دانلودم راضی کننده بوده ولی نمیدونم چرا از وقتی که این قبایل اومدن اجلاس تهران از همون روز سرعت دانلودم اینجوری شده.
مگه Downstream شما چنده که بالای 400KB دانلود داری؟

maskot
13-09-2012, 15:26
عزیز من چنتا لینک همزمان بزار دانلود مجموع سرعتت بالای 400 میشه اینجا هیچکی تمام طول روز سرعتش بالای 400 نیست شبانه هم باید 10-12 تا لینک بزاری تا سرعتت بره بالا 400
یه چند صفحه عقب تر انجمن رو بخونید جواب خیلی از مشکلات رو می گیرید

ruzbeh1
13-09-2012, 18:03
من خط تلفنم از جعیه تقسیم روی تیر تلفن تا پشت مودمم مستقیم کشیده شده, من که فکر می کنم دانلودم رو محدود کردن چون با Downstream کمتر از این سرعت دانلودم راضی کننده بوده ولی نمیدونم چرا از وقتی که این قبایل اومدن اجلاس تهران از همون روز سرعت دانلودم اینجوری شده.
مگه Downstream شما چنده که بالای 400KB دانلود داری؟

روی 4096 بسته شده و snr هم معمولا" بالای 30 هستش،سرعت تک لینک به جز 1 تا 6 صبح،بقیه اوقات 470 یا 500 هستش.

keyvan13611361
13-09-2012, 19:09
امروز نت قطعه؟ از عصري که اومدم نتم قطعه:27:

shoeib
13-09-2012, 20:37
واقعاً هیچی مثلِ سرورهای Mul ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نمیشه
وقتی با لینک های مستقیم شده از رو سرورهاش دانلود میکنم شبی 7 گیگ میگیرم در صورتیکه با اکانت VIP پاتوق دی ال نمیتونم در این حد دانلود داشته باشم
پیشنهاد میکنم حتماً حداقل برای 1 بار هم شده ازش استفاده کنید
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@کیوان: سلام کیوان جان...نه واسه من مشکلی نداره وصله

maskot
13-09-2012, 20:46
پس بگو چرا امروز اینترنت افت سرعت نداشت سایتا راحت باز میشد بخاطر قطع بودن اینترنت کیوان بود بس که شیره این اینترنت رو می کشه یه سایت نمی تونستیم باز کنیم:27::31:

ruzbeh1
13-09-2012, 21:03
امروز نت قطعه؟ از عصري که اومدم نتم قطعه:27:
امروز ما قطعی نداشتیم آقا کیوان :31:

mohammadbooter1
14-09-2012, 10:25
آقا يه مشكل واسه من پيش اومد يك بار نشد ما اي دي اس ال بي دردسر بگيريم. ببينيد دوستان من رفتم مخابرات اينترنت گرفتم الانم وصله يعني رانژه شده البته اينجوري ميگن. مودم و ميزنم چراغ adsl خاموشه چند تا مودمم زدم. رفتم از دمه درم امتحان كردم زنگ ميزنم ميگن وصل ولي چراغ اي دي اس ال خاموشه چند تا مودمم تست كردم از بيرون خونم تست كردم بازم نميشه زنگ زدم ميگه نميدونم آبونه يه همچين چيزي ايراد داره بايد بيان درس كنن. كسي ميدونه چي هست حالا اينكه ميگه اشتراك منظورشه اصن چرا بايد اينجوري بشه شانس من آخه. يه هفته از شارژمم رفته البته ترافيكي نامحدود نيست ولي بلاخره ميتونستم اين 5 6 روز استفاده كنم ديگه

mohammad6947
14-09-2012, 23:04
با سلام من تو بابل زندگی میکنم
چند تا سوال داشتم در مورد سرویس مخابرات
1-سرعت دانلود و آپلودش چنده؟
2-پایداری شبکه چه طوره آیا قطی داره یانه ؟
3-
4-من الان از شاتل سرویس میگیرم (سرعتش تو روز 350 و توشب بین 40 تا 150 هست) به نظر شما آیا با این طرح های جدید مخابرات (1 ماه 1اماهه 128با 2GB ترافیک )می ارزه که سرویسم رو از شاتل به مخابرات تغییر بدم؟

maskot
14-09-2012, 23:50
1-دانلود روی 4 مگ و اپلود رو ی یک مگ
2-قحطی و افت سرعت داره یه جوری نمک اینترنت مخابراته هرچند یواش یواش داره شور میشه
3- باور کن جواب این سوالتو هرچی فکر کردم نتونستم جواب بدم
4- محمد جان شما از این قاطر به هر شرکت دیگه ای مهاجرت کنید می ارزه

mohammad6947
15-09-2012, 14:39
1-دانلود روی 4 مگ و اپلود رو ی یک مگ
2-قحطی و افت سرعت داره یه جوری نمک اینترنت مخابراته هرچند یواش یواش داره شور میشه
3- باور کن جواب این سوالتو هرچی فکر کردم نتونستم جواب بدم
4- محمد جان شما از این قاطر به هر شرکت دیگه ای مهاجرت کنید می ارزه

منضورت از قاطر کدوم شرکته؟
پس به نظر شما می ارزه که از شاتل به مخابرات بیام؟
یه سوال دیگه :
هزینه نصبش چه قدره؟

maskot
15-09-2012, 16:32
شاتل == قاطر
اره می ارزه حداقل دانلود شبانش می ارزه من دیشب حال نداشتم لینک بزارم برا دانلود هرچی لینک اشغال بود گذاشتم 5 گیگ گرفت تو روز شاید زیاد راضیت نکنه ولی دانلود شبانش راضی کنندست هزینه نصبش هم 10000 تومن است و 5 تومن برا کانفیک می گیرن که می تونی ندی

ALI . R
15-09-2012, 17:19
سلام دوستان :20:

هنوز که هنوز هست این مشکل باز نشدن سایت ها حل نشده. خیلی رو عصاب میره. کی میخواد درست بشه خدا میدونه.! برا شما هم هنوز این مشکل رو دارید؟

در ضمن اینم بگم. سرویس اینترنت من 256 . ترافیک ماهی 8 گیگ هست.! --- شبا از 1.400 گیگ بیشتر نمیتونم دانلود کنم. حداکثرش همینه!

maskot
15-09-2012, 18:32
نه دوست عزیز حداکثرش 8 گیگ هست اون مشکل باز نشدن بعضی از سایت ها هم که قبلا بحث شده بود که هیچ مشکلی وجود نداره بلکه مخابرات خودش سرور بعضی کشور ها رو محدود کرده و هر سایتی که هاستش توسط سرور یکی از اون کشورها میزبانی بشه خوب باز نمیشه

bomberman
15-09-2012, 22:39
سلام دوستان
امروز رفتم مخابرات منطقمون و یکم اطلاعات برای نحوه و شرایط ثبتنام گرفتم و فرم رو هم گرفتم و همه چی خوب و آماده بود برای ثبتنام
ولی چون با پارس آنلاین قرارداد یکساله دارم و هنوز نصفش مونده(هم حجم و هم زمان)،غروب رفتم تا قراردادمو با پارس آنلاین فسخ کنم ولی 26 گیگ و 6 ماه از قراردادم مونده درحالی که برای فسخ قرارداد هیچ مبلغی رو بهم برنمیگردونند،حالا من موندم با پارس انلاین و این 26 گیگ حجم چیکار کنم،منی که الآن میخام بیام مخابرات
به نظر شما راه حل چیه؟چیکار باید بکنم؟
به نظر خودم دو تا راه وجود داره:
1- تمام 26 گیگ حجم رو تو همین دو سه روز بذارم رو دانلود و تمومش کنم که این خیلی دردناکه
2- یا اینکه رو یک خط دیگه سرویس بگیرم و از اونجایی که ما فقط یک خط داریم و اونم رو پارس انلاینه ، مجبورم که از جعبه تقسیم تلفن که رو دیوار خونمون وصله یه انشعاب از یکی از خطوط همسایگان بگیرم و مستقیم وصل کنم رو مودم،که نمیدونم این کار امکان پذیره یا نه و از لحاظ قانونی مشکل داره یا نه و موقع ثبتنام به مشکل برمیخورم یا نه؟

دوستان خواهشا راهنمایی کنید

maskot
15-09-2012, 23:06
عزیزم همین طوری الا بختکی نیست که بری یه سیم از خط همسایتون بکشی خونتون حالشو ببری اولا مخابرات ازت اخرین قبض تلفن رو می خواد حالا یه ماه کشیک بدی دم خونه همسایتون تا مامور پست اومد قبض رو پخش کنه خودتو جای پسر همسایه جا بزنی قبض رو هم کش بری نویز رو خط همسایتون رو چیکار می کنی همسایتون اگه اسپلیتر پشت تلفناش نصب نکنه تلفنش خش خش می کنه و عملا بی استفاده میشه اون وقته که شکایت می کنه مخابرات مامور مخابرات میاد لو میری چوب می کنن تو ............ (منحرفا منظورم استینش بود:31:) دهنت سرویسه خوداییش یه توصیه برادرانه بهت می کنم نه نیار کلا دور کار خلاف رو خط بکش اینو به خاطر مسایل شرعی انسانی نمی گم جناب عالی اگه بری دزدی اینقدر مدرک و سرنخ جا می ذاری که پلیسو شرمنده می کنی:27:

عزیزم من بهت همون راه اول رو توصیه می کنم درسته دردناکه ولی بی خطره و یا یه خط تلفون بخری که قیمتش زیاد نیست تازه می تونی قسطی هم ماهانه پرداخت کنی که رو قبض تلفن میاد

bomberman
15-09-2012, 23:57
سلام دوست عزیز
بابت توضیحات ممنون
ولی فکر نکنم گناه یا خلاف بزرگی باشه،فکر اسپلیتر رو هم کردم که از همون سر جعبه تقسیم نصبش کنم ولی خوب شد یاداور قبض تلفن شدی،فکر قبض تلفن رو نکردم(نمیدونستم قبض میخان)
البته فکر خرید یک خط جدید رو داشتم ولی نمیدونم چطوریه و هزینه و شرایطش چیه.اگه راحت و ارزونه بگین تا یه خط جدید بخرم.اگه از 100 تومن پایین تر باشه میتونم بگیرم.
کسی شرایط و هزینه خرید خط تلفن رو میدونه؟

maskot
16-09-2012, 02:04
دقیق نمی دونم من یک سال پیش گرفتم 50000 تومن قسطی ماهی 5000 تومن رو قبض تلفن می یومد ولی فکر کنم الان 60-70 تومن باشه تهش یه سر زدن به مخابراته
عزیز من می خوای اسپلیتر رو بچپونی تو جعبه تقسیم مخابرات:18: حالا اون قسمت که می خواستی از یه سیم دیگه انشعاب بگیری قابل تحمل بود تو اون خر تو خری سیم داخل جعبه تقسیم چیزی معلوم نبود ولی اسپلیتر به این گندگی داد می زنه کافیه یکی تو منطقتون اعلام خرابی کنه اون وقت مامور مخابرات می یاد اسپلیتر رو پیدا می کنه دیگه اون چوبه رو تو استینت نمی کنه می کنه همونجا :27: خدا کنه رییس جمهور بعدی که اومد تو رو رییس بانک مرکزی نکنه وگرنه جلو اون همه دور مدار بسته میری تمام پول تو خزونه رو می کنی تو گونی می ندازی رو کولت میری فرداش با ارامش می گی دزد برد جون هرکی رو دوست دارین می خواین خلاف کنین یه خورده عواقب کار رو مزه مزه کنین همینطوری با کله نرین توش:13:

bomberman
16-09-2012, 10:49
داداش گلم میشه اینقدر خلاف خلاف نگی؟ اینی که گفته بودم دزدی نبود که، کاری به کار کسی نداشت
در ضمن اسپلیتر که تو جعبه تقسیم اصلا جا نمیشه، منم منظورم این نبود، بلکه حدود یک متر بالاتر از جعبه تقسیم بود که اونجا کلی سیم پخش و پلا هست و اسپلیتر زیاد مشخص نیست،اگه خودت میدیدی منظورمو میگرفتی
درضمن من خودم همون دیشب که گفتی متوجه شدم که این کار اشتباه و نشدنیه ، حالا تو هی بیا بکوب تو سر ما
در کل تو زمینه کارهای خلاف هم اگه اسلام دست و پای منو نبسته بود خیلی کارهای بدتر و پرسودتر میتونستم بکنم نه اینکه بخوام خط با یه نفر شریک بشم بدون اجازش
قضیه بانک مرکزی رو هم گفتی،مگه همین الان این کار رو نمیکنن؟قضیه خاوری و بچه های بالا پس چیه؟از نفر اول کشور تا اون خرده ریزهاش دارن کشور و سرمایه ی کشور رو هارت و پورت میکنن و طبق معمول همه چی آرومه ،من چقدر خوشحالم

maskot
16-09-2012, 10:52
اقا دندونی که درد می کنه رو باید کند انداخت دور مرگ یه بار شیون یه بار یه اشتباهی کردی یه ساله گرفتی دلتو بزن به دریا برو فسخش کن بال مخابرات هم می خوا ببندی از یک ماه بیشتر نبند کلا تو ایران قرارداد بیش از یه ماه نبند جون خودتو ازاد کن بره از دست این لاشخورها

keyvan13611361
16-09-2012, 14:01
نه دوست عزیز حداکثرش 8 گیگ هست اون مشکل باز نشدن بعضی از سایت ها هم که قبلا بحث شده بود که هیچ مشکلی وجود نداره بلکه مخابرات خودش سرور بعضی کشور ها رو محدود کرده و هر سایتی که هاستش توسط سرور یکی از اون کشورها میزبانی بشه خوب باز نمیشه

سلام و عرض ادب
عرضم به خدمت شما دوست عزيز، اين مشکلي که جناب terminator5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميفرمايند دقيقاً يکي دوهفته اي هست که اينجوري «مبتلاٌ به» شديم، برا باز کردن گوگل هم بايد يکي دوبار رفرش کنيم، برا باز کردن همين فروم هم من برخي اوقات با مشکل روبرو هستم، خيلي از سايتهاي ديگه هم اينطوري شدند، يه لحظه خوبن، دقيقه اي بعد بايد چندبار رفرش کنيم تا لود بشه و ارور نده، پس فکر نکنم، به محدوديت و مسدود کردن برخي سرورها ربطي داشته باشه
ممنونم

maskot
16-09-2012, 14:23
کیوان جان من این مشکلی که شما و اون دوستمون دارند رو ندارم احتمالا مشکل شما از یه جای دیگست ولی این قضیه محدود کردن سرور بعضی کشور ها شما اگه بعضی از سایت ها که کند باز میشن رو از یه اکانت ساکس استفاده کنی می بینی به راحتی باز میشن حالا یا اون سرورها برا ip ایران محدودیت گذاشتن یا مخابرات اونا رو محدود کرده یکدوم از ایناست

ALI . R
16-09-2012, 17:53
سلام
راستش من برا همین مشکل به پشتیبانی امروز تماس گرفتم و قضیه رو گفتم . اونا گفتن اصلا هیچ مشکلی از مخابرات نیست . شاید از ویندوز باشه.! :20:

بعد یه فکری به نظرم رسید. مروگرم موزیلا هست. رفتم همه ی کوکی ها رو پاک کردم. بعد دوباره وارد شدم . انگار بهتر شد و گوگل و انجمن رو بدون مشکل باز میکنه . ! ( بهتر از قبل شد) ولی برای بعضی سایت های خارجی همون مشکل هست. :20:

شادباشید:40:

mohammad6947
16-09-2012, 17:56
با سلام خدمت دوستان
هر مودمی برای خودش یه آدرس ریبوت داره که وقتی اون رو تو مروگرتون وارد میکنید مودم ریبوت میشه
برای مثال برای مودم Linksys WAG120N با این آدرس صفحه ریبوت میشه»
من از مودم D-Link- 2520U استفاده میکنم
میخواستم بدونم که کسی آدرس ریبوت شدن مودم D-Link رو میدونه

kaivankardel
16-09-2012, 21:02
با سلام خدمت دوستان
هر مودمی برای خودش یه آدرس ریبوت داره که وقتی اون رو تو مروگرتون وارد میکنید مودم ریبوت میشه
برای مثال برای مودم Linksys WAG120N با این آدرس صفحه ریبوت میشه»
من از مودم D-Link- 2520U استفاده میکنم
میخواستم بدونم که کسی آدرس ریبوت شدن مودم D-Link رو میدونه

برو حالشو ببر

kaivankardel
16-09-2012, 21:05
از دوستان کسی مخابرات آمل آشنا داره سرعتمون رو بالا ببریم

kaivankardel
16-09-2012, 21:32
دوستانی که مشکل سرعت تو گوگل دارن اجالتن میتونن از این ایپی استفاده کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن خودتون از گوگل پینگ بگیرید و ایپی که سریعتر و بهتر هست رو انتخاب کنید چون گوگل از چندین رنج آیپی استفاده میکنه
برایه من یه سری ایپی 170ms جواب میده و یه سری دیگه هم نزدیک به 400ms جواب میده

meysam300
16-09-2012, 22:16
سلام وستان
کسی هم مثل من مقدار نویزش زیاده یا نه
مودم دی لینک

mohammad6947
16-09-2012, 22:47
با سلام من هم مودم D-Link -2520U دارم اما Attenuation برای من:
Downstream: 26.5
و
Upstream: 12.9
هست
فکر نکنم مشکل از مودمتون باشه
دو حالت داره:
1-یا سیم کشی ساختمان مشکل داره
2- یا مشکل از مخابراته
مورد اول رو اگه می خواهید بفهمید با ید برید تست در ورودی سیم مخابرات به ساختمان انجام بدید اگه همین مقدار بود مشکل از مخابراته واگه کم شد باید سیم کشی خونتون رو چک کنید

maskot
17-09-2012, 01:48
برا من هم 31 و 18 هست فکر نکنم زیاد غیر طبیعی باشه نرماله

mercurial7
17-09-2012, 08:10
سلام به همگی.
دوستان من چند وقتی است،شب ها که دانلود رایگان می کنم می بینم از ترافیکم 200مگ کم کردن!!!!!
از شما هم کم می کنن؟

mercurial7
17-09-2012, 09:25
سلام
من هر شب که دانلود شبانه می کنم از ترافیکم 200مگ کم میشه!!!!!
مال شما هم همینجوره؟

maskot
17-09-2012, 13:27
اره برا منم کم میشه کیوان جان گفتن ایشون هم همین مشکل رو داشتن 30 دقیقه اول و اخر دانلود رو زدن دیگه کم نمیکنه من از 1:15 تا 5:45 که دانلود می کنم بازم 100 مگ می پره

kaivankardel
17-09-2012, 17:18
دوستان میتونند از این dns استفاده کنند وضعشون در صفحه باز کردن بهتر میشه

opendns

208.67.222.222
208.67.220.220

mohammadbooter1
17-09-2012, 18:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آقا واسه من همين الان وصل شد البته امروز اينم اسپيد تستمه ولي صفه هارو كند باز ميكنه تقريباً نسبت به سرعتي كه نوشته به نظرم.

endoftime
17-09-2012, 20:26
امروز متوجه شدم خیلی از مشترکین adsl دارن به سمت مخابرات میان.یکی از کارمندای مخابرات میگقت ثبت نام نسبت به قبل خیلی بیشتر شده.این طور که بوش میاد این اوضاع مخابرات خیلی پایدار نمیمونه... :41:
دانلودهاتونو بکنید که معلوم نیس چن روز بعد اوضاع چجوری بشه!

maskot
17-09-2012, 20:29
من امروز رفتم مخابرات مرکز انقلاب بابل براش ثبت نام کنم کارمون گیر کرد یه ساعتی معطل شدیم تو همین مدت کم 17 نفر اومدن ثبت نام کردن من دهنم وا مونده بود اخه چه وضعیه این طوری هم شرکتای دیگه ورشکست میشن هم ما بدبخت میشیم:31:

piuma
18-09-2012, 12:47
دوستان میتونند از این dns استفاده کنند وضعشون در صفحه باز کردن بهتر میشه

opendns

208.67.222.222
208.67.220.220

از اين dns چه طوري بايد استفاده كنيم؟ كجا بايد وارد كنيم؟ من اطلاعاتم تو زمينه شبكه پايينه

piuma
18-09-2012, 12:57
کیوان جان من این مشکلی که شما و اون دوستمون دارند رو ندارم احتمالا مشکل شما از یه جای دیگست ولی این قضیه محدود کردن سرور بعضی کشور ها شما اگه بعضی از سایت ها که کند باز میشن رو از یه اکانت ساکس استفاده کنی می بینی به راحتی باز میشن حالا یا اون سرورها برا ip ایران محدودیت گذاشتن یا مخابرات اونا رو محدود کرده یکدوم از ایناست

من از ساكس استفاده مي كنم خيلي وقتا مجبورم چند بار رفرش كنم.مشكل از خود مخابراته.

kaivankardel
18-09-2012, 14:14
از اين dns چه طوري بايد استفاده كنيم؟ كجا بايد وارد كنيم؟ من اطلاعاتم تو زمينه شبكه پايينهسلام دوست من با کانکشن وصل میشی یا رو حالت pppoe ?

kaivankardel
18-09-2012, 14:20
من از ساكس استفاده مي كنم خيلي وقتا مجبورم چند بار رفرش كنم.مشكل از خود مخابراته.ببینید دوست من dns شما رو حالت پیش فرض روی یه سرور مخابرات هست که وضعشون رو خودتون بهتر میدونید و سرور dns دوم هم روی سرور های گوگل هست که با مشکل کندی سرعت مواجه است در نتیجه از سرور دیگر مثل اونی که در بالا ذکر کردم استفاده کنید بهتر میشود

kaivankardel
18-09-2012, 14:29
در حالت بدون کانکشن وارد صفحه 192.168.1.1 میشوید و یوزر و پسورد را admin وارد میکنید وارد بخش advanced setup شده بعد در بخش dns

این را وارد کنید

IP address:

208.67.222.222

208.67.220.220

maskot
18-09-2012, 15:08
دوستان از این برنامه برای یافتن بهترین dns برا خودتون استفاده کنید

ALI . R
18-09-2012, 15:35
سلام

درمورد همین dns . سوالم اینه که ما حتما باید dns استفاده کنیم؟ این مشکل کی برطرف میشه؟ چرا اصلا این مشکل پیش اومد؟ درصورتی که من به پشتیبانی تماس گرفتم گفتن هیچ مشکلی نیست. ولی من هنوز مشکل دارم!

piuma
18-09-2012, 16:59
سلام دوست من با کانکشن وصل میشی یا رو حالت pppoe ?

مرسي همشهري :)
اول تو network conections دستي اين اعداد رو وارد كردم و بعد از تنظيمات مودم اين كار رو انجام دادم البته تنظيمات dns مودمم توي interface setup بود. مشكلم هم حل شد.مرسي

piuma
18-09-2012, 17:00
سلام

درمورد همین dns . سوالم اینه که ما حتما باید dns استفاده کنیم؟ این مشکل کی برطرف میشه؟ چرا اصلا این مشکل پیش اومد؟ درصورتی که من به پشتیبانی تماس گرفتم گفتن هیچ مشکلی نیست. ولی من هنوز مشکل دارم!

برا من كه حل شد

nima85
18-09-2012, 23:35
سلام دوستان .من الان شاتل 1024 دارم. جدیدا سرعت شبانه رایگان منو کردن 10 . ازشون پرسیدم گفتن چون دانلود شبانه شما زیاده رفتین بلک لیست.مثل اینکه پارس آنلاین هم این قانون بلک لیست رو جدیدا اورده میخوا از مخابرات بگیرم تو مراکز مخابراتی آمل هیچکس اطلاع دقیقی نداره. 2 تا تعرفه نشونم دادن یکی 512 با 16 گیگا ترافیک یکی دیگه هم 512 با 2 گیگا. اونی که 16 گیگا داره شبانه رایگان هم داره؟؟؟؟ اگه داشته باشه خیلی عجیبه. اونایی که آمل هستن سرعت دانلودش خوبه یا نه؟مشکلات قطعی باز نکردن ساکس و ... داره؟ممنون میشم کمک کنین چون تا 2 4 روز دیگه باید سرویسمو عوض کنم.

keyvan13611361
19-09-2012, 12:42
دوستان از این برنامه برای یافتن بهترین dns برا خودتون استفاده کنید

سلام و عرض ادب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم دوست عزيز:40:بانرم افزاري که شما معرّفي فرموديد تست گرفتم، بهترين دي ان اس سرورها برا من انتخاب شد

به ترتيب اولويّت اين سرورها معرفي شد:

ماهم اصولاً با گوگل کار ميکنيم، بهترين دي ان اس سرورها برا گوگل هم معرفي شد
قبلاً از 8.8.4.4 «پابليک گوگل» استفاده ميکردم، برا استفاده عمومي از گوگل بود، دومي هم برا «اُپِن گوگل» که 208.67.222.222
البته اَوِرِيج 8.8.4.4 بهتره، امّا مينيمم تايم اُپن دي ان اس کمتر!!!

سوال: فرق اين دوتا در چيه؟ به نظرتون کدوم بهتره و من ازش استفاده کنم؟

ممنونم

Milad._.R
19-09-2012, 13:04
جدیدا قطعی زیاد شده (چراغ internet خاموش میشه) دلیلش چیه ؟

piuma
19-09-2012, 13:41
سلام و عرض ادب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم دوست عزيز:40:بانرم افزاري که شما معرّفي فرموديد تست گرفتم، بهترين دي ان اس سرورها برا من انتخاب شد

به ترتيب اولويّت اين سرورها معرفي شد:

ماهم اصولاً با گوگل کار ميکنيم، بهترين دي ان اس سرورها برا گوگل هم معرفي شد
قبلاً از 8.8.4.4 «پابليک گوگل» استفاده ميکردم، برا استفاده عمومي از گوگل بود، دومي هم برا «اُپِن گوگل» که 208.67.222.222
البته اَوِرِيج 8.8.4.4 بهتره، امّا مينيمم تايم اُپن دي ان اس کمتر!!!

سوال: فرق اين دوتا در چيه؟ به نظرتون کدوم بهتره و من ازش استفاده کنم؟

ممنونم

بايد مثل من يه بعدازظهر وقت بزاري ببيني با كدومشون ميتوني سرعت دانلود بيشتري داشته باشي ! فكر نكنم شرايط همه جا يكي باشه

piuma
19-09-2012, 13:56
از دوستان كسي دانلود تورنت داره؟ من فايل تورنتي كه روزانه مثلا 100 ديگه آخر سرعتشه رو شبانه با azerus با سرعت 40 و با utorrent با سرعت 20 ميتونم بگيرم و عملا ديگه قيد اون دانلود رو ميزنم.در حالي كه با لينك مستقيم ميشه از 120 تا 200 دانلود داشت!
كسي راه حلي واسه افزايش سرعت تورنت داره؟

kaivankardel
19-09-2012, 14:23
هم استانی های عزیزم
اصلا لازم به استفاده از این برنامه نیست من خودم با این برنامه خیلی وقت پیش کار می کردم بهترین dns به نظر و تجربه خودم همین opendns هست اما چرا؟
شاید بعضی سرور های دیگه سریعتر پاسخ بدهند ولی شرط مهم در dns server ها میزان کچ کردن ip هاست

kaivankardel
19-09-2012, 14:27
بايد مثل من يه بعدازظهر وقت بزاري ببيني با كدومشون ميتوني سرعت دانلود بيشتري داشته باشي ! فكر نكنم شرايط همه جا يكي باشه

دوست عزیز یک dns server خوب در حد یک اپسیلون رو سرعت دانلود تاثیر داره چون dns server ها صرفا وظیفه تبدیل نام به ip رو دارند ولا غیر

فقط در صفحه باز کردن میتونی افزایش سرعت رو مشاهده کنید
موفق باشی

keyvan13611361
19-09-2012, 14:44
هم استانی های عزیزم
اصلا لازم به استفاده از این برنامه نیست من خودم با این برنامه خیلی وقت پیش کار می کردم بهترین dns به نظر و تجربه خودم همین opendns هست اما چرا؟
شاید بعضی سرور های دیگه سریعتر پاسخ بدهند ولی شرط مهم در dns server ها میزان کچ کردن ip هاست

سلام و عرض ادب
ممنونم دوست عزيز و همشهري گلم:11:

ALI . R
19-09-2012, 15:36
سلام به تمامی دوستان:10:
از دیروز اینطور که معلومه انگار مشکل حل شده و دیگه نیازی به DNS نیست! :20: (من که اینطور احساس می کنم)

شادباشید:40:

piuma
19-09-2012, 16:01
دوست عزیز یک dns server خوب در حد یک اپسیلون رو سرعت دانلود تاثیر داره چون dns server ها صرفا وظیفه تبدیل نام به ip رو دارند ولا غیر

فقط در صفحه باز کردن میتونی افزایش سرعت رو مشاهده کنید
موفق باشی

توي دانلود با idm تغيير سرعتي نديدم اما توي دانلود با تورنت فرق زيادي داره. من اين مدت كه از مخابرات adsl گرفتم با dns خود مخابرات روزانه از 40 بيشتر سرعت نداشتم.ديگه كفرم داشت در مي اومد، مي خواستم برم آسياتك بگيرم اما با عوض كردن dns روزانه 200 دانلود تورنت دارم. (كه البته روزانه دانلود تورنت به صرفه نيست ، شبانه هم كه چون همه دانلود ميكنن تورنت بينشون كم مياره و نميتونه جوابگو باشه در نتيجه بايد كلا قيد تورنت رو با adsl زد). بين تست google dns و opendns ،تونستم تورنت رو با opendnds با سرعت خيلي بيشتر دانلود كنم.

kaivankardel
19-09-2012, 20:34
توي دانلود با idm تغيير سرعتي نديدم اما توي دانلود با تورنت فرق زيادي داره. من اين مدت كه از مخابرات adsl گرفتم با dns خود مخابرات روزانه از 40 بيشتر سرعت نداشتم.ديگه كفرم داشت در مي اومد، مي خواستم برم آسياتك بگيرم اما با عوض كردن dns روزانه 200 دانلود تورنت دارم. (كه البته روزانه دانلود تورنت به صرفه نيست ، شبانه هم كه چون همه دانلود ميكنن تورنت بينشون كم مياره و نميتونه جوابگو باشه در نتيجه بايد كلا قيد تورنت رو با adsl زد). بين تست google dns و opendns ،تونستم تورنت رو با opendnds با سرعت خيلي بيشتر دانلود كنم.

دوست عزیز
تو تورنت بحث جداست چون فقط با یک سرور مرکزی سرکار نداریم با کلی client سرکار داریم و هرکدام آیپی خاص خودشون رو دارند و dns server هم برای روت کردن نقش موثری داره و مخابرات هم که خدای اعمال محدودیت!
وقتی dns محدودیت رو بعضی از رنج آیپی ها اعمال کنه در نتیجه سرعت دانلود پایین مییاد و ما به بعضی از سیدها دسترسی نداریم

meysam300
19-09-2012, 20:36
ساعت 9:36 شب چهارشنبه
سرعت100-120
افتضاح

nima85
19-09-2012, 21:40
سلام دوستان .من الان شاتل 1024 دارم. جدیدا سرعت شبانه رایگان منو کردن 10 . ازشون پرسیدم گفتن چون دانلود شبانه شما زیاده رفتین بلک لیست.مثل اینکه پارس آنلاین هم این قانون بلک لیست رو جدیدا اورده میخوا از مخابرات بگیرم تو مراکز مخابراتی آمل هیچکس اطلاع دقیقی نداره. 2 تا تعرفه نشونم دادن یکی 512 با 16 گیگا ترافیک یکی دیگه هم 512 با 2 گیگا. اونی که 16 گیگا داره شبانه رایگان هم داره؟؟؟؟ اگه داشته باشه خیلی عجیبه. اونایی که آمل هستن سرعت دانلودش خوبه یا نه؟مشکلات قطعی باز نکردن ساکس و ... داره؟ممنون میشم کمک کنین چون تا 4 روز دیگه باید سرویسمو عوض کن.
کسی واقعا خبر نداره که جواب نداد؟؟!!!

hoseynn
20-09-2012, 18:31
سلام به همهی هم استانیهام. خسته نباشید. یه سوال دارم که جاش اینجا نیست.
وقتی دانلودم شروع میشه cpu 100% کار میکنه که idman قسمت اعظمش و به خودش اختصاص میده. میخوام بدونم مشکلم کجاست؟
هاردم؟ cpu؟ اینترنت دانلود منیجر ؟ ویندوز؟ (ویندوزم xp)

nima85
20-09-2012, 20:37
آقا پست های من چرا چاپ نمیشه ؟؟؟ تعرفه قدیم مخابرا که 512 16 گیگا ترافیک داره الان میدن؟؟؟ شبانه رایگان داره؟؟؟ دوستانی که آملن راضین ؟/ لطفا کمک کنین چون مراکز مخابرات که هیچی نمیدونن

kaivankardel
20-09-2012, 21:23
سلام به همهی هم استانیهام. خسته نباشید. یه سوال دارم که جاش اینجا نیست.
وقتی دانلودم شروع میشه cpu 100% کار میکنه که idman قسمت اعظمش و به خودش اختصاص میده. میخوام بدونم مشکلم کجاست؟
هاردم؟ cpu؟ اینترنت دانلود منیجر ؟ ویندوز؟ (ویندوزم xp)
این امر طبیعیه ولی نه در حد 100 درصد
اگه قطعات کامپیوترت ظعیفه تعداد دانلود های کمتری رو با هم استارت بزن

saeidmot
20-09-2012, 21:35
با سلام.من اینترنت پارس آنلاین دارم.(بابل) میخواستم بدونم نسبت سرعت پارس آنلاین به مخابرات چطوره؟ارزش داره که بخاطر حجم دانلود بیشتر به مخابرات کوچ کنم؟

kaivankardel
20-09-2012, 21:39
آقا پست های من چرا چاپ نمیشه ؟؟؟ تعرفه قدیم مخابرا که 512 16 گیگا ترافیک داره الان میدن؟؟؟ شبانه رایگان داره؟؟؟ دوستانی که آملن راضین ؟/ لطفا کمک کنین چون مراکز مخابرات که هیچی نمیدونن
با این شماره فردا تماس بگیر سوالت رو از اون میتونی بپرسی
2226007

hoseynn
20-09-2012, 21:51
این امر طبیعیه ولی نه در حد 100 درصد
اگه قطعات کامپیوترت ظعیفه تعداد دانلود های کمتری رو با هم استارت بزن
ممنون. ولی من قبل از عوض کردن ویندوز که به خاطره خرابی هاردم مجبور شدم , همچین مشکلی نداشتم.
لیست دانلودم 7 تاست که با هم دانلود میشه و قبلا هم همین بوده و مشکلی نداشتم.
قطعات کامپیوترم فک نکنم ضعیف باشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maskot
20-09-2012, 21:57
حسین جان کامپیوتر شما برا دانلود ضعیف نیست فقط موقع دانلود این اتفاق می افته یا موقع کارهای دیگه هم این وضعیت رو دارین یه چک کن ویروس هم نداشته باشی

hoseynn
20-09-2012, 22:04
حسین جان کامپیوتر شما برا دانلود ضعیف نیست فقط موقع دانلود این اتفاق می افته یا موقع کارهای دیگه هم این وضعیت رو دارین یه چک کن ویروس هم نداشته باشی
خسته نباشید. میدونم اسپم درست میکنم. ببخشید.
من کار خاصی انجام نمیدم. فقط موقع دانلود این مشکل پیش میاد
من از آنتی ویروس esmart security 5.0.93 دارم استفاده میکنم و ویروسی پیدا نمیکنه.
اینو هم بگم شاید ربط داشته باشه.
یه هفته پیش داشتم پارتیشن بندی میکردم که دیگه هاردم و نمیشناخت و میگفت هاردی نداری . بردم بیرون و درست کرد و فقط ویندوزم پرید که یه ویندوز هم نصب کرد.
من خودم اون ویندوزو پاک کردم و ویندوز نصب کردم.

kaivankardel
20-09-2012, 23:26
ممنون. ولی من قبل از عوض کردن ویندوز که به خاطره خرابی هاردم مجبور شدم , همچین مشکلی نداشتم.
لیست دانلودم 7 تاست که با هم دانلود میشه و قبلا هم همین بوده و مشکلی نداشتم.
قطعات کامپیوترم فک نکنم ضعیف باشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با برنامه های تست سرعت , سرعت هارد رو تست کنید و نتیجه رو اطلاع بدید

maskot
20-09-2012, 23:32
وقتی دانلود می کنیم در واقع اطلاعات روی هارد ما نوشته میشه ممکنه با خراب شدن هاردت و تعمیرش باعث کند شدن هارد و فشار به cpu شده باشه یه کار کن 4 تا فایل همزمان تو همون پوشه که فایل های دانلودی idm توش ذخیره میشه کپی کن ببین لود cpu به 100 میرسه مثل موقع دانلود البته فایل رو از فلش به هارد کپی کن

hoseynn
21-09-2012, 00:02
این تست سرعت هارد.
چند تا فایل از رو فلش ریختم تو همون قسمت که دانلود ها میرن اونجا. ولی cpu تا20 % رسید.
اگه نشه ویندوز عوض میکنم.
این ویندوزم واسه هارد sata هست که هارد من هم همینه.
یه ویندوز معمولی نصب میکنم ببینم چی میشه.
ممنون از راهنمایی شما دوستان

kaivankardel
21-09-2012, 09:20
C:\Users\kaivan\AppData\Roaming\IDM\
این تست سرعت هارد.
چند تا فایل از رو فلش ریختم تو همون قسمت که دانلود ها میرن اونجا. ولی cpu تا20 % رسید.
اگه نشه ویندوز عوض میکنم.
این ویندوزم واسه هارد sata هست که هارد من هم همینه.
یه ویندوز معمولی نصب میکنم ببینم چی میشه.
ممنون از راهنمایی شما دوستان

ببینید وقتی شما دانلود میکنید تا وقتی که تکمیل نشده بسته به ویندوز شما به همچین پوشه ای میره

در ضمن ویندوز برای همه سیستم ها یکیه فرق نداره جز x86 ,x64

saeidmot
21-09-2012, 11:38
کسی نیست که جواب منو بده؟؟؟؟

با سلام.من اینترنت پارس آنلاین دارم.(بابل) میخواستم بدونم نسبت سرعت پارس آنلاین به مخابرات چطوره؟ارزش داره که بخاطر حجم دانلود بیشتر به مخابرات کوچ کنم؟

maskot
21-09-2012, 12:45
سگ زرد برادر شغاله اصلا یه ثانیه هم شک نکن دیگه مخابرات قعطی هاش از پارس انلاین بیشتر نیست

hoseynn
21-09-2012, 20:39

ببینید وقتی شما دانلود میکنید تا وقتی که تکمیل نشده بسته به ویندوز شما به همچین پوشه ای میره

در ضمن ویندوز برای همه سیستم ها یکیه فرق نداره جز x86 ,x64
ممنون از راهنماییتون. آره. می دونستم که تو پوشه یوزر مره تا تکمیل بشه و من فایلها رو همون جا ریختم.
ویندوز که یکیه ولی من تو یکی از سایتا یه ویندوز دیدم که تهش نوشته sata
(Microsoft Windows XP Professional SP3 Integrated September 2012 + SATA Driver)
یه سوال دارم.
ساعت دانلود رایگان هم تغیر کرده؟ یا همون 1 شروع میشه تا 6؟

kaivankardel
22-09-2012, 00:03
ممنون از راهنماییتون. آره. می دونستم که تو پوشه یوزر مره تا تکمیل بشه و من فایلها رو همون جا ریختم.
ویندوز که یکیه ولی من تو یکی از سایتا یه ویندوز دیدم که تهش نوشته sata
(Microsoft Windows XP Professional SP3 Integrated September 2012 + SATA Driver)
یه سوال دارم.
ساعت دانلود رایگان هم تغیر کرده؟ یا همون 1 شروع میشه تا 6؟
نمیدونم امشب باید ببینیم تو صفحه ریز کارکرد چی مینویسه

hadinba
22-09-2012, 01:53
کسی نیست که جواب منو بده؟؟؟؟

من خودم 3 ماهی هست از پارس آنلاین اومدم مخابرات( مرکز دانشگاه ) !! همه جوره مخابرات سرتره! پینگ ، سرعت دانلود ، ترافیک ، هزینه ...

endoftime
22-09-2012, 06:09
اینو باید تو گینس ثبتش کنم :دی

mohammadbooter1
22-09-2012, 09:43

آقا واقعا دمه شما گرم. چي دانلود ميكني. باب من خودم و سرويس ميكنم 10 تا فايل كلا بذارم دانلود كه رو هم 1 گيگ زوري ميشه يه ساعته دانلود ميشه بقيشم روشنه واسه خودش. بابا يه چند تا سايت و لينك و ... اينا به ما هم بديد.
و يه چيز ديگه. دوستان من واقعا از مخابرات ممنونم چون همچين اينترنتي رو من تاحالا در زندگيم تجربه نكرده بودم. از شاتل و دزدياتك و ارمغان راه طلايي تو تهران اي دي اس ال گرفته بودم ذره اي به اين اينترنت شباهت نداشت. فعلا نه قطي داشتم نه افت سرعت كمترين سرعتم در روز 300 تاست شبا هم همه جوره هست با لينك خوب 200 تا هم شبانه دانلود داشتم . خيلي راضيم. فقط مسئله اي كه هست من از حساب كردن مخابرات سر در نميارم. وقتي ميرم تو حسابم يه چيز عجيب واسم ميزنه مينويسه ترافيك مجاز باقي مانده 46 و خورده اي. من نزديك 10 گيگ حد اقل از اينترنت استفاده كردم ولي همش 2 گيگ كم كرده اين الكي زده يا درسته؟ چون تو ريز كاكرد زده 10 گيگ ولي باقي مونده مجاز زده 46 يني 2 گيگ درسته ؟؟ يا بعدا كم ميشه يا اون اصن نمايشيه.

nima85
22-09-2012, 13:42
با این شماره فردا تماس بگیر سوالت رو از اون میتونی بپرسی
2226007
مرسی آقا کیوان ولی هر چقدر زنگ زدم جواب ندادن.از مراکز مخابرات پرسیدم گفتن تو هفته اخیر کسایی که شبانه استفاده کردن از ترافیکشون کم شده .گفتن شاید شبانه دیگه رایگان نباشه خود مخابرات خبر نداشت گفت نامه زدن به مرکز(بابل).باید جواب بدن.کسی خبر داره که ترافیک رایگان حذف میشه یا نه؟

puya2011
22-09-2012, 15:14
با سلام به همه دوستان و هم استانی های عزیز

من نور زندگی میکنم و الان شاتل دارم و تو بلک لیستشون قرار دارم

و از ساعت یک به بعد، سرعت میشه دو کیلوبایت بر ثانیه

میخوام بیام رو مخابرات

چند تا سوال دارم، دمتون گرم، جواب بدین

الان میخوام بدونم که مخابرات نور از بابل اینترنت adsl میگیره یا مستقیما از تهران؟
( اگه نوری نیستین لااقل بگین مخابرات شهر شما از بابل میگیره یا از تهران؟؟؟؟)

کسی اینجا هست که نوری باشه؟
( میتونه یه عکس از سرعتش در شب و در روز از سایت
speedtest.net
بگیره و در اینجا بذاره)

( میتونه از تجربیات خودش بهم بگه)

من رفتم مخابرات منطقمون، اما یه آدم بلا نسبت گاوی اونجا نشسته بود که نه میدونست ضریب اشتراک چیه؟ نه میدونست دانلود رایگان شبانه چیه؟ نه میدونست پهنای باند چیه؟؟

شمایی که تو آمل یا ساری و یا بابل هستین، آیا در اونجا شبانه رایگان هست؟ از چه ساعتی تا چه ساعتی؟

آیا خطتون اشتراکی یا یه نفره؟؟

یه سوال که از همه مهم تره اینکه قیمت جدید مخابرات چجوریه؟؟؟؟
( من رفتم مخابرات منطقمون، طرف قیمت یک سال پیش مخابرات رو داشت، خودشم میدونست قیمت هاش قدیمیه)

من خودم یه سایتی پیدا کردم که قیمت ها توش زده، اما توضیح خاص دیگه ای نداده
من از همین قیمت ها هم سوال دارم؟
منظور از شبانه نیم بها چیه؟ و فرقش با شبانه رایگان چیه؟

این طرح شبانه نیم بها واسه طرح های قبلی مخابراته یا هنوزم این جور طرح ها پا برجاست؟

سرعت ۱۲۸ هم رو ۴ مگ بسته میشه یا نه؟

شبانه رایگانش که مثل شاتل، بلک لیست نداره که؟

سرعت شبانه با روزانش چقدر فرق داره؟

ببخشید که سوال هام یه خرده طولانی شد

تو رو خدا تلگرافی هم که شده جواب بدین

puya2011
22-09-2012, 15:47

میخوام بیام رو مخابرات

الان میخوام بدونم که مخابرات نور از بابل اینترنت adsl میگیره یا مستقیما از تهران؟

speedtest.net
بگیره و در اینجا بذاره)

من رفتم مخابرات منطقمون، اما یه آدم بلا نسبت گاوی اونجا نشسته بود که نه میدونست ضریب اشتراک چیه؟ نه میدونست دانلود رایگان شبانه چیه؟ نه میدونست پهنای باند چیه؟؟

شمایی که تو آمل یا ساری و یا بابل هستین، آیا در اونجا شبانه رایگان هست؟ از چه ساعتی تا چه ساعتی؟

( من رفتم مخابرات منطقمون، طرف قیمت یک سال پیش مخابرات رو داشت، خودشم میدونست قیمت هاش قدیمیه)

این طرح شبانه نیم بها واسه طرح های قبلی مخابراته یا هنوزم این جور طرح ها پا برجاست؟

endoftime
22-09-2012, 17:10
آقا واقعا دمه شما گرم. چي دانلود ميكني. باب من خودم و سرويس ميكنم 10 تا فايل كلا بذارم دانلود كه رو هم 1 گيگ زوري ميشه يه ساعته دانلود ميشه بقيشم روشنه واسه خودش. بابا يه چند تا سايت و لينك و ... اينا به ما هم بديد.
و يه چيز ديگه. دوستان من واقعا از مخابرات ممنونم چون همچين اينترنتي رو من تاحالا در زندگيم تجربه نكرده بودم. از شاتل و دزدياتك و ارمغان راه طلايي تو تهران اي دي اس ال گرفته بودم ذره اي به اين اينترنت شباهت نداشت. فعلا نه قطي داشتم نه افت سرعت كمترين سرعتم در روز 300 تاست شبا هم همه جوره هست با لينك خوب 200 تا هم شبانه دانلود داشتم . خيلي راضيم. فقط مسئله اي كه هست من از حساب كردن مخابرات سر در نميارم. وقتي ميرم تو حسابم يه چيز عجيب واسم ميزنه مينويسه ترافيك مجاز باقي مانده 46 و خورده اي. من نزديك 10 گيگ حد اقل از اينترنت استفاده كردم ولي همش 2 گيگ كم كرده اين الكي زده يا درسته؟ چون تو ريز كاكرد زده 10 گيگ ولي باقي مونده مجاز زده 46 يني 2 گيگ درسته ؟؟ يا بعدا كم ميشه يا اون اصن نمايشيه.

سلام دوست گرامی:11:
هربار که مودم ریست میشه یه بار حسابت ریفرش میشه و آپدیت میشه اگه بعد ریست کردن مودم هم از حسابت کم نکرده بدون دیگه کم نمیکنه!
اما در باره 9 گیگ دانلود دیشب من : 5گیگ که از راسخون عزیز بود 3 گیگ از سایت dl2music19.in و باقی هم آپدیت ویندوز بود!
در مورد لینک و سایت هم من خودم محتاجم :دی
پیشنهادم اینکه یه تاپیک بزرگترای سایت ایجاد کنن سایت های دانلود قوی رو معرفی کنیم اینجوره فک کنم نیاز همه هم بر طرف بشه!

kaivankardel
22-09-2012, 17:33
مرسی آقا کیوان ولی هر چقدر زنگ زدم جواب ندادن.از مراکز مخابرات پرسیدم گفتن تو هفته اخیر کسایی که شبانه استفاده کردن از ترافیکشون کم شده .گفتن شاید شبانه دیگه رایگان نباشه خود مخابرات خبر نداشت گفت نامه زدن به مرکز(بابل).باید جواب بدن.کسی خبر داره که ترافیک رایگان حذف میشه یا نه؟ خواهش میکنم دوست عزیز باید چندین بار زنگ بزنی تا جواب بدن من خودم زنگ زدم گفتن سیستم مشکل پیدا کرده بود بعد این مشکل رو حل کردن و ترافیک رو برگردوندن و ترافیک شبانه هم همچنان باقیه

starstarmaryam
22-09-2012, 17:54
خواهش میکنم دوست عزیز باید چندین بار زنگ بزنی تا جواب بدن من خودم زنگ زدم گفتن سیستم مشکل پیدا کرده بود بعد این مشکل رو حل کردن و ترافیک رو برگردوندن و ترافیک شبانه هم همچنان باقیه

سلام
می خواستم بدونم با توجه به این که ساعت و عقب کشیدن باز ساعت ترافیک شبانه از 1 تا 6 صبح هست ؟ یا تغییر میکنه؟

kaivankardel
22-09-2012, 18:06
سلام
می خواستم بدونم با توجه به این که ساعت و عقب کشیدن باز ساعت ترافیک شبانه از 1 تا 6 صبح هست ؟ یا تغییر میکنه؟
سلام
فکر نکنم ساعت تغییر کنه

nima85
22-09-2012, 19:18
دوستان من شاتل دارم بخاطر قانون بلک لیست می خوام فردا یا پس فردا بیام مخابرات . به نظر شما میصرفه یا نه؟؟ از آمل

nima85
22-09-2012, 19:21
9 گیگ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:42:

mercurial7
22-09-2012, 19:23
داداش تو ساعت 1 شب مودم رو خاموش روشن می کنی؟ یا نه ؟
من تا 5:45 می زارم 100 مگ ازم کم می کنه ولی تو تا 6:06 رفتی !!!! هیچی کم نکرد؟

kaivankardel
22-09-2012, 19:28
دوستان من شاتل دارم بخاطر قانون بلک لیست می خوام فردا یا پس فردا بیام مخابرات . به نظر شما میصرفه یا نه؟؟ از آمل

آره میصرفه

kaivankardel
22-09-2012, 19:31
دوستان آملی که از مخابران adsl دارند میدونند جچوری باید سرعتمو بیشتر کنم الان سرعت دانلود تا سقف 250 میره{آشنا پارتی و غیره}

endoftime
22-09-2012, 19:36
داداش تو ساعت 1 شب مودم رو خاموش روشن می کنی؟ یا نه ؟
من تا 5:45 می زارم 100 مگ ازم کم می کنه ولی تو تا 6:06 رفتی !!!! هیچی کم نکرد؟
نه داداش اصن بیدار نیستم اون تایم
من 1:15 میزارم تا 6
از من هم هر شب 50تا کم میکنه

kaivankardel
22-09-2012, 19:37
دوستان آملی که از مخابران adsl دارند میدونند جچوری باید سرعتمو بیشتر کنم الان سرعت دانلود تا سقف 250 میره{آشنا پارتی و غیره}
اینم از سرعتم

puya2011
22-09-2012, 21:58

میخوام بیام رو مخابرات

speedtest.net
بگیره و در اینجا بذاره)

بچه ها اگه قابل میدونین به این هم جواب بدین لطفاً

paeez101
22-09-2012, 22:18

میخوام بیام رو مخابرات

speedtest.net
بگیره و در اینجا بذاره)

ببخشید دوستان، با عرض پوزش

من حواسم نبود که با اون یکی اکانتم دارم بست میدم

حالا درست شد و دارم با این یکی اکانتم پست میدم

هنوز هم منتظره پاسخ شما دوستان هستم

دوستان ، یه خرده عجله ایه چون من فردا یا پس فردا میخوام که با شاتل فسخ کنم

یا حق

ruzbeh1
23-09-2012, 00:28
از ساعت 9 امشب اینترنت من قطع شده :(

amin_pwa
23-09-2012, 12:15
ببخشید دوستان، با عرض پوزش

من حواسم نبود که با اون یکی اکانتم دارم بست میدم

حالا درست شد و دارم با این یکی اکانتم پست میدم

هنوز هم منتظره پاسخ شما دوستان هستم

دوستان ، یه خرده عجله ایه چون من فردا یا پس فردا میخوام که با شاتل فسخ کنم

یا حق

شبانس از 2 تا 6 هست !

من 512 دارم سرع دانلودم تو روز 350 . دیشب نمی دونم چرا سرعت دانلودم 450 بود ! :31:
البته بیشتر شبا سرعت دانلود حدود 120 هست .
من خودم می خوام برم عوضش کنمش به یک مگ .
یه چند شبیه قعطی دارم شاید به خاطر کامپیوترمه !
در کل از شاتل دزد پ... س .... بهتره !
خدا جد و اباد مخابراتیا رو بیامرزه . انشالله نور به قبرشون بتابه :20:

amin_pwa
23-09-2012, 12:19
از ساعت 9 امشب اینترنت من قطع شده :(

اره واسه منم داشت . اتفاقا قبلش مودمو ریست کرده بودم دوباره تنظیمش کردم هر کار می ردم وصل نمی شد فکر کردم مودم سوخته
:27:
بعد دیدم نه از مخابراته
یه چند روزیه مثلا می زنم گوگل صفحه لود میشه ولی بعضی سایتا نه !
اونام بگیر نگیر داره دو بار نمیشه !
به نظرم مشکل از کامیوترم باشه شاید ویروسی باشه !
دوستان واسه شمام این طوریه ؟

paeez101
23-09-2012, 13:30
گفتم جواب شما رو بدم معطل نشی! من از قائمشهر اینترنت دارم.اول به شمابگم که هرچه زودتر ازشاتل خداحافضی کن!!!
دوم اینکه سرعت دانلود کلیه سرویس ها روی 4مگ بسته شده!(طرح قدیم وجدید نداره همه همینه)هردو طرح هم موجوده
میتونی بگیری!سرعت دانلود تو روز از450-500 میره درشب اگه سرور داخلی وقوی باشه مثل راسخون سرعت دانلود تک لینک
همون450میشه ولی اگه اینجور نباشه چندتالینک بدی تا باهم دانلود کنه سرعتت به 450-500میرسه!
کل استان مازندران برای تهیه پهنای باند وانتقال دیتا به بابل متصل هستند!!
فک کنم جواب های موردنظر شما همین هاباشه!!:46:

دوست عزیز خعلی آقایی

فقط یه سوال رو جواب ندادی

منظور از شبانه نیم بها چیه؟

و فرقش با شبانه رایگان چیه؟

ممنون از پاسخ گویی شما

paeez101
23-09-2012, 13:56
شبانس از 2 تا 6 هست !

من 512 دارم سرع دانلودم تو روز 350 . دیشب نمی دونم چرا سرعت دانلودم 450 بود ! :31:
البته بیشتر شبا سرعت دانلود حدود 120 هست .
من خودم می خوام برم عوضش کنمش به یک مگ .
یه چند شبیه قعطی دارم شاید به خاطر کامپیوترمه !
در کل از شاتل دزد پ... س .... بهتره !
خدا جد و اباد مخابراتیا رو بیامرزه . انشالله نور به قبرشون بتابه :20:

دوست عزیز ممنون از پاسخ شما

اما چند تا سوال رو جواب ندادی

شما گفتی شبانه رایگان از ۲ تا ۶ ؟؟؟

اما دوستان میگن از ۱ تا ۶ ؟؟؟؟؟ چجوریاست؟؟؟

باز هم از حسن توجه شما متشکرم

paeez101
23-09-2012, 14:09
یکی از هم استانی های عزیز بره به این لینک

ببینه این قیمت ها درسته یا نه تغییر کرده؟؟؟

و همچنین ما رو روشن کنه که دانلود شبانه نیم بها چیه؟

و چه فرقی با دانلود شبانه رایگان داره؟؟؟

ALI . R
23-09-2012, 18:51
یه چند روزیه مثلا می زنم گوگل صفحه لود میشه ولی بعضی سایتا نه !
اونام بگیر نگیر داره دو بار نمیشه !
به نظرم مشکل از کامیوترم باشه شاید ویروسی باشه !
دوستان واسه شمام این طوریه ؟
سلام
این قضیه که گفتید چند روز پیش این مشکل بود که رفع شده بود! اما من دیشب برا دانلود چند تا فایل داشتم صبح دیدم هیچ دانلود نشده! بعد فهمیدم قطع شده بود! :20:
امروز هم خوب بود. ولی از 1 . 2 ساعت پیش دوباره قطع شد و مشکل همون لود نشدن سایتا پیش اومد . تا الان که همین طور هست ! فکر نکنم مشکل از سیستم باشه!:20:

موفق باشید!:46:

mercurial7
23-09-2012, 18:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این ماله دیشبه

mohammadbooter1
23-09-2012, 19:16
مال من خوبه تا حالا قطي نداشتم حتي يك ثانيه. خيلي خوب بوده ديشبم 2 گيگ دانلود داشتم البته دوستم دانلود كرد.

f4rib0rz
23-09-2012, 19:42
دوستان سلام
امروز وقتی فایرفاکس باز کردم دیدم یه صفحه اومده که اعتبار شما پایان یافته از این حرفا هیچ ساتی هم باز نمی شد الا خوده سایت مخابرات که مانده حسابه
جالب این بود که هم 3 گیگ تعرفه داشتم هم 2 ماه زمان نمی دونم اول بی خیال شدم ولی بعد که تست کردم دیدم با کروم و ie سایتا باز میشه مشکلی هم نداره بعدش دیدم که تو فایرفاکس هم خوب شده
سوالی که برام پیش اومده اینه که برا شما همچین مشکلی پیش اومده بوده قبلا یا نه ؟؟؟
ممکنه Phishing بوده که یوزر پسم رو بگیرن ؟؟ اصلا میشه یوزر پس یکی داشته باشیم از یه خط تلفن دیگه باهاش وارد شد ؟؟؟

afshin b
23-09-2012, 21:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این ماله دیشبه
شما سرعت دانلود و داون استریمتون چنده؟

hoseynn
23-09-2012, 23:12
چرا اینترنت اینجوری شده. دیشب ساعته 9 که قطع بود تا امروز بعد از ظهر. الان هم که سرعتش نوسان داره. هی میره بالا هی میاد پایین
هیچ خبری نمیدن اینا. شاید کار مهمی داشته باشیم.
الان سرعت اینترنت شما هم نوسان داره دوستان؟

kaivankardel
23-09-2012, 23:13
باز هم مهر ماه رسید و اینترنت مخابرات روزا میره مدرسه؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید چند سال دیگه بزرگتر شد یکم بهتر شه

kaivankardel
23-09-2012, 23:17
اینا این اینترنت خراب شده رو با سیفون دستشوئی اشتباه گرفتن هر موقع حال کردن میکشن !!!!!

keyvan13611361
23-09-2012, 23:20
سلام و عرض ادب

به مدّت سه روز گوگل تحريم شد، اينم لينک خبريش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:9::22:
البته يادم رفت که عرض کنم، از وقتي که بنده اومدم مخابرات اصلاً اينترنت رو تحريم کردم
:21::27:

kaivankardel
23-09-2012, 23:21
بعد از ظهر تو یو+تیو+پ بودم دیدم لامصعب ها دنبال افزایش سرعت از 30 مگابیت بر ثانیه به 100 مگابیت بر ثانیه هستند حالا وزیر ارتباطات ما میگه سرعت 128 کیلوبیت برایه کاربرا زیاده !!!!

hoseynn
23-09-2012, 23:21
باز هم مهر ماه رسید و اینترنت مخابرات روزا میره مدرسه؟؟؟؟؟؟؟؟
روزا زیاد مهم نیست و مدرسه آنچنان مصرف ندارن(چیزی دانلود نمیکنن)
مهم اینه که شبا سرعتش مثله قبل بشه که نمیدونم چرا الان اینجوری شده؟؟!!

ruzbeh1
23-09-2012, 23:37
چرا اینترنت اینجوری شده. دیشب ساعته 9 که قطع بود تا امروز بعد از ظهر. الان هم که سرعتش نوسان داره. هی میره بالا هی میاد پایین
هیچ خبری نمیدن اینا. شاید کار مهمی داشته باشیم.
الان سرعت اینترنت شما هم نوسان داره دوستان؟
بله،منم دقیقا" به همین صورت هستم.

nima85
23-09-2012, 23:43
اقا ما هم از شاتل اومدیم ایک سوال داشتم سرعتم خوبه ولی ------ رو که باز میکنم به شدت پایین میاد .زمانی که شاتل داشتم با یا بدون ------ خیلی فرق نمیکرد.کسی میدونه مشکل چیه ؟ از سرور ساکسه؟؟

kaivankardel
24-09-2012, 00:02
اینم از سرعت

hoseynn
24-09-2012, 00:13
اینم از سرعت
دوست عزیز من آملی نیستم. ولی تا جایی که میدونم تمام سرعتارو رو 4000 بستن. پس فرقی نمیکنه که اینترنت 512 داری یا 128.
باید ببینی downstream چنده.
سرویسی که داری چیه.
اینارو بگو تا ببینم چی کار باید انجام بدی

keyvan13611361
24-09-2012, 00:36
اینم از سرعت

عرضم به خدمت شما دوست عزيز و همشهري گلم:40:، با اين سرويس مخابرات، هرکسي به شکلي مشکل داره
مشکل من در لود کردن و باز کردن وبهاست (مرکز مخابراتي شيخ فضل الله نوري)

سرعت دانلودم هرشب بالاي 450 ثابته، ولي اصلا باز کردن وبها راضيم نميکنه

شما در کدوم منطقه مخابراتي تشريف داريد؟

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بهرحال، يه خط تلفن ثابت خريدم، 65 تومن تموم شد، ميخوام سرويس 512 آفيس شاتل(بدون دانلود شبانه) بگيرم، يکساله ماهي 9.5 ميفته، 13 تومن هم سرويس مخابرات، سرهم ميشن ماهيانه 22-23 تومن، که با اين مبلغ يه سرويس معمولي تو آي اس پي هاي خصوصي ميشه گرفت
اينجوري هم دانلود شبانه سرويس مخابرات را از دست نميدم، هم اينهمه قطعي و کندي بازکردن وبها گريبانگيرم نميشه:21::27:
(تنها مشکلش فقط دو دقيقه زمان محسوب ميشه برا هرشب کانفيگ کردن مودم و سوئيچ کردن رو آي اس پي ديگه، که البته با داشتن دو مودم ...)

kaivankardel
24-09-2012, 00:46
دوست عزیز من آملی نیستم. ولی تا جایی که میدونم تمام سرعتارو رو 4000 بستن. پس فرقی نمیکنه که اینترنت 512 داری یا 128.
باید ببینی downstream چنده.
سرویسی که داری چیه.
اینارو بگو تا ببینم چی کار باید انجام بدی
من 256 سه ماهه دارم
ولی سرعت دانلود سقفش 250 هست

kaivankardel
24-09-2012, 00:56
عرضم به خدمت شما دوست عزيز و همشهري گلم:40:، با اين سرويس مخابرات، هرکسي به شکلي مشکل داره
مشکل من در لود کردن و باز کردن وبهاست (مرکز مخابراتي شيخ فضل الله نوري)

سرعت دانلودم هرشب بالاي 450 ثابته، ولي اصلا باز کردن وبها راضيم نميکنه

شما در کدوم منطقه مخابراتي تشريف داريد؟

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بهرحال، يه خط تلفن ثابت خريدم، 65 تومن تموم شد، ميخوام سرويس 512 آفيس شاتل(بدون دانلود شبانه) بگيرم، يکساله ماهي 9.5 ميفته، 13 تومن هم سرويس مخابرات، سرهم ميشن ماهيانه 22-23 تومن، که با اين مبلغ يه سرويس معمولي تو آي اس پي هاي خصوصي ميشه گرفت
اينجوري هم دانلود شبانه سرويس مخابرات را از دست نميدم، هم اينهمه قطعي و کندي بازکردن وبها گريبانگيرم نميشه:21::27:
(تنها مشکلش فقط دو دقيقه زمان محسوب ميشه برا هرشب کانفيگ کردن مودم و سوئيچ کردن رو آي اس پي ديگه، که البته با داشتن دو مودم ...)

قربون همشهری گلم مرسی از لطفت من تو روستا هستم بخش دشت سر آمل

من چیکار کنم تا سرعتم رو بالاتر ببرند

اگه وضعت خوبه یک لود بالانسر بگیر که سرعتت رو جمع بزنه تو روز
البته اگه دو تا مودم داری بعد تو مودمی که شاتل استفاده میکنی میتونی تعریف کنی ساعت یک از کار بیفته
و لود بالانسر هم اتومات مودم مخابرات رو برات راه مینداازه

اگه کارت رو راه انداخت دعا کن واسه من هم درست شه

hoseynn
24-09-2012, 01:22
من 256 سه ماهه دارم

شما چی میذاری تو لیست دانلود؟
از کدوم سرور؟
دان استریم شما که بالاست.
فک کنم از سرورایه که واسه دانلود میذاری و تعداد دانلودته. تعداد دانلود همزمانتو 7 کن. از سرورایه خوب هم دانلود کن. مثلع آپلودباز که اگه 5 / 6 ت پارت با هم از این سرور بذاری میبینی سرعتت بالا میره

nima85
24-09-2012, 01:27
دانلود شبانه از 1 شروع میشه دیگه؟ باید مودمو خاموش روشن کرد؟

hoseynn
24-09-2012, 02:29
دانلود شبانه از 1 شروع میشه دیگه؟ باید مودمو خاموش روشن کرد؟
آره از 1 شروع میشه.
اگه ارتباطت با اینترنت قطع شد باید مودم خاموش روشن کنی. در غیر این صورت نیازی نیست

keyvan13611361
24-09-2012, 09:17
آره از 1 شروع میشه.
اگه ارتباطت با اینترنت قطع شد باید مودم خاموش روشن کنی. در غیر این صورت نیازی نیست
سلام و عرض ادب
عرضم به خدمت شما دوست عزيز، خاموش و روشن کردن مودم، نيازي نيست، حتّي اگه ساعت يک ديسکانکت بشه! بعد کانکت شدن، مودم بصورت اتوماتيک کانکت ميشه، جز اينکه مودم شما قابليت اين عمل را نداشته باشد
(تا اونجايي که خبر دارم زايکسل و ديلينک، بصورت اتومات کانکت ميشن)

kaivankardel
24-09-2012, 09:30
شما چی میذاری تو لیست دانلود؟
از کدوم سرور؟
دان استریم شما که بالاست.
فک کنم از سرورایه که واسه دانلود میذاری و تعداد دانلودته. تعداد دانلود همزمانتو 7 کن. از سرورایه خوب هم دانلود کن. مثلع آپلودباز که اگه 5 / 6 ت پارت با هم از این سرور بذاری میبینی سرعتت بالا میره
سلام
هر فنی بگی زدم از سرور راسخون هم دانلود کردم از سرور های jaist که خیلی پر سرعته هم دانلود کردم 20 تا لینک هم باهم زدم واسه دانلود تاثیری نداشت
تست سرعت من هم این محدودیت 2 مگابیت رو نشون میده

keyvan13611361
24-09-2012, 09:44
قربون همشهری گلم مرسی از لطفت من تو روستا هستم بخش دشت سر آمل

من چیکار کنم تا سرعتم رو بالاتر ببرند

اگه وضعت خوبه یک لود بالانسر بگیر که سرعتت رو جمع بزنه تو روز
البته اگه دو تا مودم داری بعد تو مودمی که شاتل استفاده میکنی میتونی تعریف کنی ساعت یک از کار بیفته
و لود بالانسر هم اتومات مودم مخابرات رو برات راه مینداازه

اگه کارت رو راه انداخت دعا کن واسه من هم درست شه

سلام و عرض ادب
عرضم به خدمت شما دوست عزيز:40:، شما قبلاً هم فرموده بوديد، که حتّي با سرور قدرتمند راسخون به سرعتي بالاتر از 250 نميرسيد
از قرار معلوم شما خودتون استاد اين ترفندهاييد، ما بايد به شما درس پس بديم، بهرحال ، شما با چندتا لينک همزمان، بازم به سرعت دانلود 450-460 نميرسيد؟! اگه با مجموع چند لينک، يا تک لينک از سرور راسخون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به اين سرعت نميرسيد، و افراد ديگري هم در منطقه شما همچين مشکلي دارند، مطمئن باشيد مشکل از پهناي باند منطقه شماست، چون سرويس شما رو چهار مگ بسته شده، و امّا اگر بالفرض همسايه شما از اي دي اس ال مخابرات سرويس ميگيره و همچين مشکلي نداره، شما پيگير رفع نويز روي خطّتون باشيد(اين نوع نويز حتّي با اسپليتر هم رفع نميشه، به گفته يکي از کارشناسان آسياتک آمل)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

امّا در مورد راهنمايي شما، از بابت خريد لود بالانسر ، خيلي عاليه، اگه بشه که نور الي نور ميشه، فقط يه مشکلي وجود داره، اونم قيمتشه، کمترين قيمتي که از اين دستگاه وجود داره، 200 قيمتشه، اگر کمتر بود، ميشد روش فکر کرد(خوبي لود بالنسر اينه که، بالفرض سه تا خط تلفن داريم و سه تا خط اي دي اس ال، اين دستگاه سرعت دانلودي برابر با مجموع سرعت اين سه خط را ارائه ميده، اين يعني اينترنتي فراتر از اينترنت ايران)
ممنونم دوست عزيز
موفّق باشيد

mercurial7
24-09-2012, 10:29
شما سرعت دانلود و داون استریمتون چنده؟
سرعت هم تو روز بین 450 تا 520
شب ها 4 تا لینک میزارم هر کدوم 100 تا 120

maskot
24-09-2012, 10:59
یکی از هم استانی های عزیز بره به این لینک

ببینه این قیمت ها درسته یا نه تغییر کرده؟؟؟

و همچنین ما رو روشن کنه که دانلود شبانه نیم بها چیه؟

و چه فرقی با دانلود شبانه رایگان داره؟؟؟
این همون اسیاتک هستش اسیاتک تو استلان های مختلف با یه سری شرکت ها شریک میشه اینترنت میدن برا همین اسمش فرق داره

mohammad6947
24-09-2012, 11:03
من 256 سه ماهه دارم

با سلام خدمت دوستان
سرویس شما با بقیه فرقی نداره اما همانطور که تو تصویر دیده میشه نویز یا میزان Attenuation خط شما خیلی زیاده و این میتونه خیلی تو سرعت تاثیر داشته باشه در ضمن ممکنه فاصله روستای شما تا مرکز مخابراتی یا همان جایی که خط تون رانژه شده و دیتا برایت ارسال می شه زیاد باشه چون فاصله از مرکز مخابراتی توی نویز تاثیر زیادی داره ، اما تو بعضی موارد مشکل نویز قابل حله : به لینک زیر برید کمکتون میکنه تا بهتر متوجه بشید:

kaivankardel
24-09-2012, 11:13
سلام و عرض ادب
عرضم به خدمت شما دوست عزيز:40:، شما قبلاً هم فرموده بوديد، که حتّي با سرور قدرتمند راسخون به سرعتي بالاتر از 250 نميرسيد
از قرار معلوم شما خودتون استاد اين ترفندهاييد، ما بايد به شما درس پس بديم، بهرحال ، شما با چندتا لينک همزمان، بازم به سرعت دانلود 450-460 نميرسيد؟! اگه با مجموع چند لينک، يا تک لينک از سرور راسخون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به اين سرعت نميرسيد، و افراد ديگري هم در منطقه شما همچين مشکلي دارند، مطمئن باشيد مشکل از پهناي باند منطقه شماست، چون سرويس شما رو چهار مگ بسته شده، و امّا اگر بالفرض همسايه شما از اي دي اس ال مخابرات سرويس ميگيره و همچين مشکلي نداره، شما پيگير رفع نويز روي خطّتون باشيد(اين نوع نويز حتّي با اسپليتر هم رفع نميشه، به گفته يکي از کارشناسان آسياتک آمل)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

امّا در مورد راهنمايي شما، از بابت خريد لود بالانسر ، خيلي عاليه، اگه بشه که نور الي نور ميشه، فقط يه مشکلي وجود داره، اونم قيمتشه، کمترين قيمتي که از اين دستگاه وجود داره، 200 قيمتشه، اگر کمتر بود، ميشد روش فکر کرد(خوبي لود بالنسر اينه که، بالفرض سه تا خط تلفن داريم و سه تا خط اي دي اس ال، اين دستگاه سرعت دانلودي برابر با مجموع سرعت اين سه خط را ارائه ميده، اين يعني اينترنتي فراتر از اينترنت ايران)
ممنونم دوست عزيز
موفّق باشيد
سلام
خواهش میکنم شاگردتم
مشکل از نویز نیست چون کشش خط
Attainable Rate (Kbps):13,712
هست و اینجا همه محدودیت 2 مگابیت دارند

در ضمن لود بالانسر های ارزونتر هم هست

kaivankardel
24-09-2012, 11:20
با سلام خدمت دوستان
سرویس شما با بقیه فرقی نداره اما همانطور که تو تصویر دیده میشه نویز یا میزان Attenuation خط شما خیلی زیاده و این میتونه خیلی تو سرعت تاثیر داشته باشه در ضمن ممکنه فاصله روستای شما تا مرکز مخابراتی یا همان جایی که خط تون رانژه شده و دیتا برایت ارسال می شه زیاد باشه چون فاصله از مرکز مخابراتی توی نویز تاثیر زیادی داره ، اما تو بعضی موارد مشکل نویز قابل حله : به لینک زیر برید کمکتون میکنه تا بهتر متوجه بشید:
سلام دوست عزیز
کشش خط تو مودم نوشته 13 مگابیت
بعد فاصله هم در حدود 2 کیلومتر هست
و وقتی دانلود میکنم جوری روی 250 وای میسته انگار براش سقف 250 گزاشتن

kaivankardel
24-09-2012, 15:33
help me

REZA1002
24-09-2012, 17:54
آقا توی این چند وقت اخیر adsl مخابرات ساری بعضی وقتا ارور های الکی نمیده؟ (موقع لود کردن بعضی سایتها)

paeez101
24-09-2012, 19:37
با سلام به همه دوستان

یکی لطف کنه، لیست قیمت روز adsl مخابرات استان مازندران رو برای ما بذاره

من این جمله "لیست قیمت روز adsl مخابرات استان مازندران " رو تو گوگل سرچ کردم، البته دیروز که چیل.تر نبود این کارو کردم

از تو نتایج به یه شرکت به اسم شاناکو رسیدم که فکر کنم نمایندگی آسیاتک تو استان مازندران بود و قیمت هاش شبیه مخابرات بود

آیا شاناکو یا آسیاتک همون مخابراته؟؟؟

paeez101
24-09-2012, 19:42
دوست عزیز خعلی آقایی

فقط یه سوال رو جواب ندادی

منظور از شبانه نیم بها چیه؟

و فرقش با شبانه رایگان چیه؟

ممنون از پاسخ گویی شما

دوستان پاسخ ما رو هم بدین، ممنون

paeez101
24-09-2012, 19:45
دوست عزیز ممنون از پاسخ شما

اما چند تا سوال رو جواب ندادی

شما گفتی شبانه رایگان از ۲ تا ۶ ؟؟؟

اما دوستان میگن از ۱ تا ۶ ؟؟؟؟؟ چجوریاست؟؟؟

باز هم از حسن توجه شما متشکرم

دوستان به ما هم کمی توجه کنید

j-f
24-09-2012, 20:09
قیمت ADSL مخابرات مازندران با احتساب آبونمان و پنج درصد مالیات:

64kbps 72,660 Rial 2GB
128kbps 114,660 Rial 4GB
256kbps 142,380 Rial 8GB
512kbps 225,540 Rial 16GB
1024kbps 411,810 Rial 32GB
2048kbps 793,380 Rial 64GB
هر گیگابایت اضافه 2,625 تومان
تمامی سرویس ها 1 تا 6 صبح رایگان
سرعت تمامی سرویس ها 4mbps هست.(یعنی تا حدود 450 کیلوبایت در ثانیه)
البته یه سری سرویس دیگه هم داره که ترافیکشون 2 گیگه.

paeez101
24-09-2012, 20:32
دوست عزیز این قیمت هایی که گذاشتی همشون حجمشون نامحدودن؟
مثل طرح‌های art شاتل که نامحدوده و شبانه رایگان نداره؟

من دنبال طرحی هستم مثل eco شاتل که محدوده و شبانه رایگان داره

البته نمی خوام که مثل شاتل قانون لیست سیاه دانلود شبانه داشته باشه

اونا قیمتش چنده؟؟؟

maskot
24-09-2012, 23:00
عزیز من تمام سرویس های مخابرات حجمی هستند اگر دقت می کردی جوابتو چند پست قبل تر دادم این لینکی که شما گذاشتی قیمت یکی از نمایندگی های اسیاتک هست

hoseynn
25-09-2012, 00:59
دوست عزیز این قیمت هایی که گذاشتی همشون حجمشون نامحدودن؟
مثل طرح‌های art شاتل که نامحدوده و شبانه رایگان نداره؟

من دنبال طرحی هستم مثل eco شاتل که محدوده و شبانه رایگان داره

البته نمی خوام که مثل شاتل قانون لیست سیاه دانلود شبانه داشته باشه

اونا قیمتش چنده؟؟؟
اینایی که دیدی 16 گیگ ماهیانه داره + شبانه رایگان
قانون لیست سیاه هم نداره. هارد 300 من تو 2سال موج گویا پر نشد.
تو 2 ماه مخابرات پر شد

paeez101
25-09-2012, 01:37
اینایی که دیدی 16 گیگ ماهیانه داره + شبانه رایگان
قانون لیست سیاه هم نداره. هارد 300 من تو 2سال موج گویا پر نشد.
تو 2 ماه مخابرات پر شد

الان سرویس ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه، محدودیت حجمیش ۲ گیگه یا ۱۶ گیگ؟

اگه بخوام همین طرح رو سه ماهه بگیرم، چقدر میشه؟؟؟

آیا سرعت شبانه رایگانش پایین نمیاد؟؟؟

hoseynn
25-09-2012, 08:26
الان سرویس ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه، محدودیت حجمیش ۲ گیگه یا ۱۶ گیگ؟

اگه بخوام همین طرح رو سه ماهه بگیرم، چقدر میشه؟؟؟

آیا سرعت شبانه رایگانش پایین نمیاد؟؟؟
وقتی من رفتم مخابرات, بهم گفتن قراره طرح جدید بیاد که 2 گیگ ترافیک داره .
ولی 3 هفته بعد یکی از دوستام که رفت مخابرات سرویس بگیره همون 16 گیگ دادن بهش.
ولی یکی دیگه از دوستام سرویسش 1 mb سرعت داره و 2 گیگ ترافیک و قیمتش از سرویس من کمتر(سرویس من 512 سرعت و 16 گیگ ترافیک).
باید زمان تقاضا بگی که کدوم سرویس و میخوای. اسم این سرویسا که 16 گیگ دارن نامحدوده.
سرعت شبانش هیچ فرقی نمیکنه با روزانش. ولی چون شبا رایگانه باید از سرورایه خوب دانلود کنی که به حداکثر برسی(440 کیلوبایت/ثانیه)
قیمتش فقط از 6 ماه بیشترش تخفیف داره. پس قیمت 1 ماهش *3= قیمت 3ماه

REZA1002
25-09-2012, 21:37
آقا توی این چند وقت اخیر adsl مخابرات ساری بعضی وقتا ارور های الکی نمیده؟ (موقع لود کردن بعضی سایتها)

چقدر سریع جواب سوالم داده شد عجب!!!!!!!!

hoseynn
25-09-2012, 23:53
چقدر سریع جواب سوالم داده شد عجب!!!!!!!!

من که متل قو هستم و از ساری خبر ندارم.
اینترنت مخابرات که حالی به حالی هست.
ولی ارور نمیدونم. سابقه نداشت جز اون شب که از ساعت 9 شب تا ظهر فرداش قطع بود

nima85
26-09-2012, 12:44
سلام دوستان آملی دیشب سرعت شما پایین نیومده بود؟

kaivankardel
26-09-2012, 12:53
سلام دوستان آملی دیشب سرعت شما پایین نیومده بود؟
نه سرعت عادی بود

kaivankardel
26-09-2012, 12:57
من تازه زنگ زدم به مسئول سرور اینترنت adsl مخابرات آمل
بهش در مورد سرعت 500 در دانلود گفتم گفت امکان نداره سقفش 250 است ؟
حالا من موندم حق با کیه!!!!!!

majideblis
26-09-2012, 15:13
سلام و عرض ادب

سرعت دانلود و آپلود سرويس 128 با دو مگ تو مخابرات فرقي باهم ندارند، همشون رو چهار مگ بسته شدند، تنها تفاوتشون در ميزان ترافيک ماهيانشونه، سرعت دانلودشون شب و روز تقريباً بين 400-500 کيلوبيت متغيره، الان دو روزه خيلي خرابه، سرعت بين 100 تا بيست براي بنده متغيره، براي دوستان متفاوته.

موفّق باشيد

سلام دوستان این حرف دوستمون یه خوره واسم عجیبه مگه میشه سرعت دانلود و آپلود سرویس 128 با 2 مگ با هم فرقی نداشته باشه میشه دقیق بگید موضوع از چه قراره؟
این مثال:سرعت اتصال شما به اینترنت برحسب Kbps (کیلوبیت در ثانیه) نمایش داده می شود و سرعت دانلود بر حسب KBps (کیلوبایت بر ثانیه) و از طرفی هر بایت معادل 8 بیت می باشد. پس اگر سرعت اینترنت شما به فرض 46 کیلو بیت در ثانیه باشد با تقسیم عدد 46 بر 8 آن را به کیلو بایت در ثانیه تبدیل کرده ایم و چون طبق قرار داد سرعت دانلود همواره برحسب KBps می باشد پس سرعت دانلود شما با توجه به حاصل تقسیم برابر 5.75 KBps خواهد شد
اگه 128 بگیری سرعت دانلود میشه 16 یعنی 128 تقسیم بر 8.
دوستان میشه یه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

nima85
26-09-2012, 15:21
من 4 روز مخابرات گرفتم.سرعت دانلود پریشب تا نزدیک 400 بود دیشب نزدیک 70.

afshin b
26-09-2012, 15:27
سلام دوستان این حرف دوستمون یه خوره واسم عجیبه مگه میشه سرعت دانلود و آپلود سرویس 128 با 2 مگ با هم فرقی نداشته باشه میشه دقیق بگید موضوع از چه قراره؟
این مثال:سرعت اتصال شما به اینترنت برحسب Kbps (کیلوبیت در ثانیه) نمایش داده می شود و سرعت دانلود بر حسب KBps (کیلوبایت بر ثانیه) و از طرفی هر بایت معادل 8 بیت می باشد. پس اگر سرعت اینترنت شما به فرض 46 کیلو بیت در ثانیه باشد با تقسیم عدد 46 بر 8 آن را به کیلو بایت در ثانیه تبدیل کرده ایم و چون طبق قرار داد سرعت دانلود همواره برحسب KBps می باشد پس سرعت دانلود شما با توجه به حاصل تقسیم برابر 5.75 KBps خواهد شد
اگه 128 بگیری سرعت دانلود میشه 16 یعنی 128 تقسیم بر 8.
دوستان میشه یه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

سلام
به سایت خوش امدین.
اون 128 یا 256 و... که میگن با هم فرقی نداره، درسته. چون اینا فقط اسم سرویس هستن، اصلا منظور سرعت نیست. مثلا می تونستن بگن سرویس a , b ,..
سرعت همه سرویس ها 4Mpbs هست. حالا شاید استثنا هم باشه.
تنها تفاوت سرویس ها ترافیک مجاز مصرفی هست، همین.
امیدوارم متوجه شده باشین.

من تازه زنگ زدم به مسئول سرور اینترنت adsl مخابرات آمل
بهش در مورد سرعت 500 در دانلود گفتم گفت امکان نداره سقفش 250 است ؟
حالا من موندم حق با کیه!!!!!!
دوست عزیز شما با مرورگرتون وارد این آدرس بشین:
192.168.1.1
با یوزرنیم و پسورد admin
ببینین عدد Downstream چنده.

kaivankardel
26-09-2012, 18:23
سلام
به سایت خوش امدین.
اون 128 یا 256 و... که میگن با هم فرقی نداره، درسته. چون اینا فقط اسم سرویس هستن، اصلا منظور سرعت نیست. مثلا می تونستن بگن سرویس a , b ,..
سرعت همه سرویس ها 4Mpbs هست. حالا شاید استثنا هم باشه.
تنها تفاوت سرویس ها ترافیک مجاز مصرفی هست، همین.
امیدوارم متوجه شده باشین.

دوست عزیز شما با مرورگرتون وارد این آدرس بشین:
192.168.1.1
با یوزرنیم و پسورد admin
ببینین عدد Downstream چنده.

سلام
در صفحه 113 توضیحات کامل دادم از بهترین سرور ها هم دانلود کردم با این که دان استریم رو 4 مگ بسته شده از 250 کیلو بایت بالاتر نمیره
در ضمن رشته ام کامپیوتر نرم افزار هست اینقدر رو میدونم
شما میتونید چند تا عکس از صفحه دان استریم و موقع دانلود بزارید
ممنون میشم

kaivankardel
26-09-2012, 18:28

ruzbeh1
26-09-2012, 18:54
اینم تست الان:

majideblis
26-09-2012, 20:20
سلامبه سایت خوش امدین.اون 128 یا 256 و... که میگن با هم فرقی نداره، درسته. چون اینا فقط اسم سرویس هستن، اصلا منظور سرعت نیست. مثلا می تونستن بگن سرویس a , b ,.. سرعت همه سرویس ها 4Mpbs هست. حالا شاید استثنا هم باشه.تنها تفاوت سرویس ها ترافیک مجاز مصرفی هست، همین.امیدوارم متوجه شده باشین.مرسی با این اوصاف اگه من 128 هم بگیرم سرعتی که همین بچه ها میگن رو دارم درسته؟این سوالو پرسیدم چون خودم از اینترنت لاکپشتی gprs شبانه همراه اول و گه گوداری هم ایرانسل استفاده میکردم یه چیز دیگه که باعث شد شک کنم به گفته دوستمون اینه که یکی از پسرخاله هام تو کرج از مخابرات سرویس 128 نامحدود گرفته تقریبا 10 هزار تومن اون وقتی که دانلود میکنه یک روز طول میکشه 1 گیگ دانلود کنه سرعت دانلودشم 18 مگابایته.بازم شرمنده اگه سوالم باعث ناراحتی دوستان شده دوستان بهم کمک کنیین که منم به جمع شما بپیوندم و از این سرعت استفاده کنم دوستان اگه میشه به سوالم جواب بدین ممنون میشم چون سوال خیلی زیادهیک سول:مخابرات سایتی بشه از توش این اطلاعات در مورد مقدار ترافیک و قیمت و...رو بهم بدین ممنون میشمبازم شرمنده

afshin b
26-09-2012, 22:10
سلام
در صفحه 113 توضیحات کامل دادم از بهترین سرور ها هم دانلود کردم با این که دان استریم رو 4 مگ بسته شده از 250 کیلو بایت بالاتر نمیره
در ضمن رشته ام کامپیوتر نرم افزار هست اینقدر رو میدونم
شما میتونید چند تا عکس از صفحه دان استریم و موقع دانلود بزارید
ممنون میشم
عجیبه
احتمال داره برای شما یه محدودیت گذاشته باشن. شما سعی کنین بایه سیستم دیگه هم امتحان کنین.
اما اینو یادتون نره که سرعت 250 هم عالیه :46:

این عکس داون استریم
عکس سرعت دانلود رو هم بعدا میزارم، چون خطم نویز داره الان سرعتش کمه.

مرسی با این اوصاف اگه من 128 هم بگیرم سرعتی که همین بچه ها میگن رو دارم درسته؟این سوالو پرسیدم چون خودم از اینترنت لاکپشتی gprs شبانه همراه اول و گه گوداری هم ایرانسل استفاده میکردم یه چیز دیگه که باعث شد شک کنم به گفته دوستمون اینه که یکی از پسرخاله هام تو کرج از مخابرات سرویس 128 نامحدود گرفته تقریبا 10 هزار تومن اون وقتی که دانلود میکنه یک روز طول میکشه 1 گیگ دانلود کنه سرعت دانلودشم 18 مگابایته.بازم شرمنده اگه سوالم باعث ناراحتی دوستان شده دوستان بهم کمک کنیین که منم به جمع شما بپیوندم و از این سرعت استفاده کنم دوستان اگه میشه به سوالم جواب بدین ممنون میشم چون سوال خیلی زیادهیک سول:مخابرات سایتی بشه از توش این اطلاعات در مورد مقدار ترافیک و قیمت و...رو بهم بدین ممنون میشمبازم شرمنده

درسته

چه ناراحتی ای! اینجا جای سوال کردنه، پس هرچی داری بپرس.
فکر نکنم چنین سایتی وجود داشته باشه.

این عکس رو تو همین تاپیک دیده بودم:

majideblis
26-09-2012, 23:34
با سلام دوستان من قبل ازین که بیام تو این سایت میخواستم adsl مخابرات بگیرم اومدم تو این سایت که همه جوانبو بررسی کنم که خداییش 88 صفحه این تایپیکو خوندم بیشتر نا امید شدم موضوع نا امید کننده اینه که اینجا گفتید(البته تو 88 پست اول) که ترافیک رو کم کردن یعنی به جای چهار گیگ شده دو گیگ و موضوع دیگه خیلی منو شوکه کرد اینه من بچه قائم شهرم و یکی از دوستان گفته بود که اگه بخوای بری ثبت نام واسه مخابرات حتما باید 6 ماهه یا 1 ساله ببندیاین موضوع تا چه حد درسته؟؟؟اصلا اوضاع مخابرات الان چه طوره؟میشه روش حساب باز کرد یه شرح واقع سریع به ما میدیدن که الان چه طوره؟با نکاتی که در مورد کم شدن ترافیک شنیدم باید بهتون بگم آقا افشین این عکسی که گذاشتی تا چه حد الان اعتبار داره مگه 2 گیگ نشده؟یه شفاف سازی کنید ممنو میشم چون واقعا گیج گیج شدم

majideblis
26-09-2012, 23:51
با سلام دوستان من قبل ازین که بیام تو این سایت میخواستم adsl مخابرات بگیرم اومدم تو این سایت که همه جوانبو بررسی کنم که خداییش 88 صفحه این تایپیکو خوندم بیشتر نا امید شدم موضوع نا امید کننده اینه که اینجا گفتید(البته تو 88 پست اول) که ترافیک رو کم کردن یعنی به جای چهار گیگ شده دو گیگ و موضوع دیگه خیلی منو شوکه کرد اینه من بچه قائم شهرم و یکی از دوستان گفته بود که اگه بخوای بری ثبت نام واسه مخابرات حتما باید 6 ماهه یا 1 ساله ببندیاین موضوع تا چه حد درسته؟؟؟اصلا اوضاع مخابرات الان چه طوره؟میشه روش حساب باز کرد یه شرح واقع سریع به ما میدیدن که الان چه طوره؟با نکاتی که در مورد کم شدن ترافیک شنیدم باید بهتون بگم آقا افشین این عکسی که گذاشتی تا چه حد الان اعتبار داره مگه 2 گیگ نشده؟یه شفاف سازی کنید ممنو میشم چون واقعا گیج گیج شدم

majideblis
27-09-2012, 00:09
تعرفه اینترنت ADSL محدود :

تعرفه اینترنت ADSL نا محدود :

تعرفه اینترانت :

الان این تعرفه هاشه؟یکی مارو از این سردر گمی بیرون بیاره این عکسها واسه 25 بهمن 1390 بوده ولی موضوع بحث واسه 25 مرداد 1391 تو صفحه 69 

nima85
27-09-2012, 01:20
الان این تعرفه هاشه؟یکی مارو از این سردر گمی بیرون بیاره این عکسها واسه 25 بهمن 1390 بوده ولی موضوع بحث واسه 25 مرداد 1391 تو صفحه 69
دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم مخابرات 2 تعرفه داره.برای مثال 512 با 16 گیگ ترافیک 20 تومان برای تعرفه قدیم همونی که دوستمون گذاشت و تعرفه جدید 512 با 2 گیگ فکر کنم نزدیک 13 تومان .که اگه اشتباه نکنم هر دو شبانش رایگانه.تعرفع قدبمو میدونم تمام سرعتاش رو 4 مگ بسته شده ولی برای تعرفه جدید چون همه سرویسا ترافیک یکسانی دارن قاعدتا باید سرعتا فرق کنه.بهت پیشنهاد میکنم تو نت سرچ نکن چون من قبل تو یک هفته تو نت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم .تو نت بیشترین اطلاعاتو از همین انجمن پیدا کردم.بهترین کار اینه که بری مرکز مخابراتی که قراره بهت adsl بده .هرچند کارمندای مخابراتم خیلی اطلاعات ندارن ولی تعرفه ها رو میتونن بهت بگن.

nima85
27-09-2012, 02:31
آقا این مخابراتم بلک لیست داره ؟؟سرعت شبانم شده 20 کیلو بایت!!!

hoseynn
27-09-2012, 02:46
آقایون اگه می خواین بیاین مخابرات باید بگین کدوم سرویس و میخواین(نامحدود) 512 که من دارم 16 گیگ ترافیک داره و شر نیست و سرعت شبانش هم مثله روزانشه.
من هم 2 ماه پییش شک داشتم بیام مخابرات. گفتم شبی 1 گیگ دانلود دارم بسه(موج گویا با 3 گیگ ترافیک و 200 ماکس سرعت)
ولی دیدم سرعتش کم شد و بهشون گفتم سرعت اومد رو 100 . اونا هم گفتن خوبه که. 512 داری , سرعتت باید 64 باشه.
من هم گفتم گور باباتون.
اومدم مخابرات و خیلی خوشحال هستم از تصمیمم.

majideblis
27-09-2012, 11:24
دوستان میشه یکی به سوالای من جواب بده خیلی مهمه لطف کنید به هر دو سالام جواب بدین ممنون میشم

nima85
27-09-2012, 13:03
آقایون اگه می خواین بیاین مخابرات باید بگین کدوم سرویس و میخواین(نامحدود) 512 که من دارم 16 گیگ ترافیک داره و شر نیست و سرعت شبانش هم مثله روزانشه.
من هم 2 ماه پییش شک داشتم بیام مخابرات. گفتم شبی 1 گیگ دانلود دارم بسه(موج گویا با 3 گیگ ترافیک و 200 ماکس سرعت)
ولی دیدم سرعتش کم شد و بهشون گفتم سرعت اومد رو 100 . اونا هم گفتن خوبه که. 512 داری , سرعتت باید 64 باشه.
من هم گفتم گور باباتون.
اومدم مخابرات و خیلی خوشحال هستم از تصمیمم.

آقا شما سرعتتو کردن 64 .منو چی میگی که شاتل چون دانلود شبانم مثلا 500 مگ بود برد تو بلک لیست سرعتمو کرد 10.اونم سرویس 1024. من 5 - 4 روز مخابرات گرفتم ولی سرعتی که شبا میبینم اگه شاتل داشتم تو خوابم نمیدیدم. یک مشکل دیشب داشتم که اونم تقصیر خودم بود

nima85
27-09-2012, 13:12
دوستان میشه یکی به سوالای من جواب بده خیلی مهمه لطف کنید به هر دو سالام جواب بدین ممنون میشم
دوست عزیز مخابرات تا اونجایی که من میدونم 2 تا تعرفه داره تعرفه قدیم یا نا محدود که 512 16 گیگ ترافیک داره ماهی 16 تومن. یکی تعرفه جدید که همه سرویسا 2 گیگ ترافیک دارن .فکر کنم 512 ماهی 13 تومن میشه. تا اونجایی که میدونم شبانه برای هر 2 تا تعرفه رایگانه.سرعت همه سرویسای تعرفه قدیم(نا محدود) رو 4 مگ بسته شده .تفاوت فقط برای حجم ترافیکشونه.نمیدونم برای جدیدم همینطوره یا نه.تو اینترنت هیچی از قیمت پیدا نمیکنی الکی نگرد.برو مرکز مخابراتی که قراره بهت adsl بده درسته کارمندای مخابرات هیچی نمیدونن .ولی قیمتا رو دارن . در ضمن میتونن بهت بگن نا محدودو اون مرکز ارائه میده یا نه

Ghasem.M
27-09-2012, 13:24
سلام
دوستان بابلی مخابرات هنوز سرویس های قدیم 256 8 گیگ رو می فروشه یا همه تغییر کرده به 2 گیگ؟! من 1 ماه پیش سرویس و تمدید کردم امروز اعمال شده ولی با همون ترافیک دو گیگ در حالی که من پول 256 8 گیگ داده بودم!

majideblis
27-09-2012, 14:41
دوست عزیز مخابرات تا اونجایی که من میدونم 2 تا تعرفه داره تعرفه قدیم یا نا محدود که 512 16 گیگ ترافیک داره ماهی 16 تومن. یکی تعرفه جدید که همه سرویسا 2 گیگ ترافیک دارن .فکر کنم 512 ماهی 13 تومن میشه. تا اونجایی که میدونم شبانه برای هر 2 تا تعرفه رایگانه.سرعت همه سرویسای تعرفه قدیم(نا محدود) رو 4 مگ بسته شده .تفاوت فقط برای حجم ترافیکشونه.نمیدونم برای جدیدم همینطوره یا نه.تو اینترنت هیچی از قیمت پیدا نمیکنی الکی نگرد.برو مرکز مخابراتی که قراره بهت adsl بده درسته کارمندای مخابرات هیچی نمیدونن .ولی قیمتا رو دارن . در ضمن میتونن بهت بگن نا محدودو اون مرکز ارائه میده یا نهممنون که جواب دادینچند تا سوال دیگه اگه بخوام 128 بگیرم چی چقدر هزینه اش میشه در مورد این موضوع که یکی از دوستان هم شهریم (شاهی) که گفته بود که 6 ماهه و 1 ساله میدن الانم همین طوره؟!!

majideblis
27-09-2012, 23:09
دوست عزیز مخابرات تا اونجایی که من میدونم 2 تا تعرفه داره تعرفه قدیم یا نا محدود که 512 16 گیگ ترافیک داره ماهی 16 تومن. یکی تعرفه جدید که همه سرویسا 2 گیگ ترافیک دارن .فکر کنم 512 ماهی 13 تومن میشه. تا اونجایی که میدونم شبانه برای هر 2 تا تعرفه رایگانه.سرعت همه سرویسای تعرفه قدیم(نا محدود) رو 4 مگ بسته شده .تفاوت فقط برای حجم ترافیکشونه.نمیدونم برای جدیدم همینطوره یا نه.تو اینترنت هیچی از قیمت پیدا نمیکنی الکی نگرد.برو مرکز مخابراتی که قراره بهت adsl بده درسته کارمندای مخابرات هیچی نمیدونن .ولی قیمتا رو دارن . در ضمن میتونن بهت بگن نا محدودو اون مرکز ارائه میده یا نهممنون به وسوالم جواب دادین یه سوال دیگه من بچه قائم شهر هستم یکی از دوستان که همشهریمه تو این تایپیک گفته بود که قائم شهر سرویس 6 ماهه و 1 ساله میده میخواستم بپرسم الانم همین طوره؟ و اینکه برای 128 هم 6ماهه و 1 ساله داره یا ماهانه هم میدن تشکر

majideblis
27-09-2012, 23:22
ممنون به وسوالم جواب دادین یه سوال دیگه من بچه قائم شهر هستم یکی از دوستان که همشهریمه تو این تایپیک گفته بود که قائم شهر سرویس 6 ماهه و 1 ساله میده میخواستم بپرسم الانم همین طوره؟ و اینکه برای 128 هم 6ماهه و 1 ساله داره یا ماهانه هم میدن تشکر

hoseynn
28-09-2012, 11:17
تا جایی که من می دونم و احتمالا دوستان می دونن( چون کارمند مخابرات نیستیم که ریز جزئیات و بدونیم) مخابرات 2 تعرفه داره. محدود و نا محدود.
نا محدود حجم ترافیک زیاد داره( 512 ترافیک 16 گیگ داره) و شر(shear) نیست. که این نکته خیلی مهمه. اگه شر باشه سرعت شما حتما میاد پایین چون با 10 نفر شر میکنن.
تفاوت پول محدود با نا محدود زیاد نیست ولی نا محدود سرعتش خیلی بالاست.
البته این اطلاعات واسه 2 ماه پیش بود که من می خواستم بیام مخابرات و جمع کرده بودم.
واسه اینکه خیالتون راحت بشه یه سر برید تا مخابرات و اطلاعات به روز دریافت کنین

majideblis
28-09-2012, 12:07
با این اوصاف اگه نامحدود که طرح قدیمه رو بگیرم بهتره چون سرعت بالاتری داره از دوستان اگه کسی هست که طرح جدید رو گرفته بگه که سرعتش چه طوره مثل طرح قدیم هست؟فردا اگه شد میرم یه سر به مخابرات میزنم راستی من تو روستامون یه مخابرات داریم چند وقت پیش از کنارش رد شدم جلوی در مخابرات تبلیغ adsl یه شرکت دیگه زده بود فکر کنم شاتل بود دقیق نمیدونم.به نظر شما مخابرات مرکزی برم یا مخابرات روستامون هم میشه آخه خیلی بی در و پیکره و یه کار ساده که وصل کردن تلفنه رو طول میدن؟دوستان قائم شهری اگه هستن نظر بدن.

mohammadbooter1
28-09-2012, 12:29
با این اوصاف اگه نامحدود که طرح قدیمه رو بگیرم بهتره چون سرعت بالاتری داره از دوستان اگه کسی هست که طرح جدید رو گرفته بگه که سرعتش چه طوره مثل طرح قدیم هست؟فردا اگه شد میرم یه سر به مخابرات میزنم راستی من تو روستامون یه مخابرات داریم چند وقت پیش از کنارش رد شدم جلوی در مخابرات تبلیغ adsl یه شرکت دیگه زده بود فکر کنم شاتل بود دقیق نمیدونم.به نظر شما مخابرات مرکزی برم یا مخابرات روستامون هم میشه آخه خیلی بی در و پیکره و یه کار ساده که وصل کردن تلفنه رو طول میدن؟دوستان قائم شهری اگه هستن نظر بدن. دوست عزيز اونجا اصن اي دي اس ال نميدن بايد بري مخابرات مركزي حالا هر جا هست چون منم مركز مخابرات دمه خونمون رفتم گفت بايد بري شهر مركز مخابرات اصلي ما نميديم. شما بايد بري همون مركز مخابرات اصلي. من كه رفتم بگيرم دوتا تعرفه جديد و قديم گذشتن جلوم كه ديدم قديميه به صرفه تره تا جديدشون. من خودم قديميرو ترجيح دادم. چون بيشتر مي ارزه.

maskot
28-09-2012, 12:31
دوستان چیزی به نام طرح محدود و نا محدود نداریم مخابرات می خواست زرنگ بازی در بیاره همه ترافیک ها رو کرد 2 گیگ اگه دقت کرده باشین وسطای تابستون یه 15 روزی سامانه قطع بود و اینترنتی نمی شد تمدید کرد برا همین خیلی ها رفتن سرویس رو دستی تمدید کردن که شد 2 گیگ بعد که مخابرات از سوی مشترک ها با اعتراض گسترده روبرو شد و از طرفی چون سرعت ها فرق نداره همه رو اوردن به سرویس 128 مخابرات دید نمیتونه دووم بیاره سرویس های قدیم رو دوباره راه انداخت من هردو سرویس رو داشتم هیچ فرقی ندارن سرعت همه رو 4 مگ هست چه طرح قدیم و چه طرح جدید فقط فرقشون اینه که شما مثلا تو طرح قدیم با 13500 سرعت 256 با 8 گیگ ترافیک می خریدی ولی تو طرح جدید 256 رو با قیمت 10500 با دو گیگ ترافیک می خری

maskot
28-09-2012, 12:34
سلام
دوستان بابلی مخابرات هنوز سرویس های قدیم 256 8 گیگ رو می فروشه یا همه تغییر کرده به 2 گیگ؟! من 1 ماه پیش سرویس و تمدید کردم امروز اعمال شده ولی با همون ترافیک دو گیگ در حالی که من پول 256 8 گیگ داده بودم!
قاسم جان برو مرکز مخابراتیت دستی تعویض طرح کن من هم برا خودم که مرکز کشاورزه و هم برا دوستم که مرکزه انقلابه این کارو کردم دوباره سرویسمو برگردوندن به طرح قدیم

mohammadbooter1
28-09-2012, 14:09
آقا امروز سرعت اينترنت در حد صفره واسه شما هم همينجوريه واسه هواست؟؟ فقط واسه من اينجوريه يا واسه همه سرعت كمه؟؟

hoseynn
28-09-2012, 15:36
آره. اینترنت منم کلنگ شده.
نمیدونم.
شاید از آب و هواست

maskot
28-09-2012, 15:41
بابل هم سرعت کمه معلوم نیست باز کدوم تجهیزات مخابرات ترکیده

afshin b
28-09-2012, 16:07
برای من اصلا سایتی بدون چیز پی ان باز نمی کنه!

mohammadbooter1
28-09-2012, 18:04
خب پس خوبه فكر كردم آخه واسه من و سرعتم . كم كردن ميخواستم دري وري بگم بشهون كه خب درست ميشه برميگرده سر جاش حالا يكي دو روزم سرعت يه كم كم بشه عيبي نداره. ما عادت داريم به اين جور چيزا.

REZA1002
28-09-2012, 18:30
تورو خدا یکی بدادم برسه کلافه شدم حسابی

ساری هستم adsl مخابرات دارم نمیدونم جدیدا چه مرگش شده

حتی تو سایتهای معمولی هم گاهی وقتها یه گیرهای الکی میده

پیغامهای چرند که اصلا نمیدونم واسه چیه

مثلا:

Sorry, we can't find "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]". Please check the spelling of the web address.

درصورتی که ادرس سایت کاملا صحیحه

ویا مثلا:

No site configured at this address

The requested URL / was not found on this server.

404 not found

با مرورگرهای مختلف تست کردم همین نتیجه رو داد.

یکی بدادم برسه دیووونه شدم حسابی

keyvan13611361
28-09-2012, 22:04
تورو خدا یکی بدادم برسه کلافه شدم حسابی

ساری هستم adsl مخابرات دارم نمیدونم جدیدا چه مرگش شده

حتی تو سایتهای معمولی هم گاهی وقتها یه گیرهای الکی میده

پیغامهای چرند که اصلا نمیدونم واسه چیه

مثلا:

Sorry, we can't find "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]". Please check the spelling of the web address.

درصورتی که ادرس سایت کاملا صحیحه

ویا مثلا:

No site configured at this address

The requested URL / was not found on this server.

404 not found

با مرورگرهای مختلف تست کردم همین نتیجه رو داد.

یکی بدادم برسه دیووونه شدم حسابی

دوست عزيز در اين مورد چند بار صحبت کرديم، سرويس بنده هم، دو سه هفته ايست که به اين مرض و مشکل دچار شده، ميگن دندون لق و فاسد رو بايد کند و انداخت دور، منم کندشم!!!
الان نفس راحت ميکشم

bomberman
28-09-2012, 23:34
دوست عزيز در اين مورد چند بار صحبت کرديم، سرويس بنده هم، دو سه هفته ايست که به اين مرض و مشکل دچار شده، ميگن دندون لق و فاسد رو بايد کند و انداخت دور، منم کندشم!!!
الان نفس راحت ميکشم
یعنی الآن دیگه مخابرات نیستی؟جای دیگه رفتی؟

majideblis
29-09-2012, 00:03
دوستان چیزی به نام طرح محدود و نا محدود نداریم مخابرات می خواست زرنگ بازی در بیاره همه ترافیک ها رو کرد 2 گیگ اگه دقت کرده باشین وسطای تابستون یه 15 روزی سامانه قطع بود و اینترنتی نمی شد تمدید کرد برا همین خیلی ها رفتن سرویس رو دستی تمدید کردن که شد 2 گیگ بعد که مخابرات از سوی مشترک ها با اعتراض گسترده روبرو شد و از طرفی چون سرعت ها فرق نداره همه رو اوردن به سرویس 128 مخابرات دید نمیتونه دووم بیاره سرویس های قدیم رو دوباره راه انداخت من هردو سرویس رو داشتم هیچ فرقی ندارن سرعت همه رو 4 مگ هست چه طرح قدیم و چه طرح جدید فقط فرقشون اینه که شما مثلا تو طرح قدیم با 13500 سرعت 256 با 8 گیگ ترافیک می خریدی ولی تو طرح جدید 256 رو با قیمت 10500 با دو گیگ ترافیک می خریسلام دوست عزیز من فکر کنم تا جایی که تایپیک رو خوندم شما طرح جدید گرفتید درسته؟ میشه بگی سرعتش چه طوره با طرح قدیم فرقی میکنه یا نه؟ دوستانی که طرح جدید گرفتن میشه بگن فرق میکنه یا نه؟

majideblis
29-09-2012, 00:10
یعنی الآن دیگه مخابرات نیستی؟جای دیگه رفتی؟با سلام تاجایی که بنده تایپیک رو خوندمو میدونم که آقا کیوان یه خط تلفن خریده و با یه سرویس غیر از مخابرات برای وب گردی گرفته و شبها هم از مخابرات استفاده میکنهببخشید کیوان جان که به جات جواب دادم اگه اشتباهه تصحیح کن

bomberman
29-09-2012, 08:32
منم دارم همینکارو میکنم،پنجشنبه رفتم واسه ثبت خط تلفن جدید که بیام رو خط جدید اینترنت مخابرات ببندم،
فعلا پارس آنلاین دارم ولی دانلود شبانش برام افتضاحه،مجبور شدم دوتا خط ببندم،چون با پارس آنلاین قرارداد یکساله بسته بودم و کلی از حجمم باقی مونده بود،و تخلیه کردن خط تو این شرایط کار اشتباهی بود

maskot
29-09-2012, 19:10
سلام دوست عزیز من فکر کنم تا جایی که تایپیک رو خوندم شما طرح جدید گرفتید درسته؟ میشه بگی سرعتش چه طوره با طرح قدیم فرقی میکنه یا نه؟ دوستانی که طرح جدید گرفتن میشه بگن فرق میکنه یا نه؟نه طرح قدیم دوباره گرفتم دوستان به هیچ عنوان طرح قدیم نگیرید با این سرویس طرح قدیم اصلا هیچ فرقی نداره جفتشون یکیه فقط یه خورده پول رو کم کردن و کلی از حجم ترافیک رو کم کردن و به 2 گیگ رسوندن مثلا 256 طرح قدیم 13500 طرح جدید 10500 کلا 3000 تومن ارزون کردن ولی 6 گیگ ترافیک رو کم کردن به هیچ عنوان نمیصرفه اصلا طرح جدید نگیرین

با سلام تاجایی که بنده تایپیک رو خوندمو میدونم که آقا کیوان یه خط تلفن خریده و با یه سرویس غیر از مخابرات برای وب گردی گرفته و شبها هم از مخابرات استفاده میکنهببخشید کیوان جان که به جات جواب دادم اگه اشتباهه تصحیح کن
همچین دل میدی تاپیکو می خونی ها

majideblis
29-09-2012, 23:30
نه طرح قدیم دوباره گرفتم دوستان به هیچ عنوان طرح قدیم نگیرید با این سرویس طرح قدیم اصلا هیچ فرقی نداره جفتشون یکیه فقط یه خورده پول رو کم کردن و کلی از حجم ترافیک رو کم کردن و به 2 گیگ رسوندن مثلا 256 طرح قدیم 13500 طرح جدید 10500 کلا 3000 تومن ارزون کردن ولی 6 گیگ ترافیک رو کم کردن به هیچ عنوان نمیصرفه اصلا طرح جدید نگیرینهمچین دل میدی تاپیکو می خونی هاسلام چه کنیم دیگه واسه این که یه چیزایی دستگیرمون بشه مجبور شدیم همشو بخونیم دوستان اگه میشه کمکم کنن چون وارد هستن و من اصلا چیزی سر در نمیارم.دوستان من امروز رفتم مخابرات گفتم میخوام واسه adsl ثبت نام کنم بهم گفت پیش شماره خونتون چنده بهش گفتم،گفت جا نداریم بعد تو کامپیوترش مشترکایی که پیش شماره من یکی بود نگاه انداخت و گفت که جا نداریم یعنی چی؟؟ بهش گفتم یعنی چی یه چیزایی واسم توضح داد گفتم تکلیف چیه یعنی کی باید یه جا واسه من پیدا بشه گفت یه سری مشترکا پولشونو ندادن اگه تا این هفته ندادن شما پیگیر باش تا شما بگیرد گفت که سه شنبه بهش بزنگم.دوستان قضیه چیه؟؟؟؟؟ میشه دوستان نظرشونو بگن

majideblis
29-09-2012, 23:53
راستی امروز بعد من یه پیرمرد تقریبا 60 -70 ساله اومد به مسئول adsl میگفت چرا سرعتم اومده پایین خطم نویز داره!خیلی واسم جالب بود پیرمرد تو این سن adsl میخواست چیکار.

maskot
30-09-2012, 00:01
عزیزم ما هم تو دانشگاه یه پیرمرد 70 ساله داریم به نام صابری مقدم که کتاب های مدار الکتریکی و الکترونیکی رو نوشته و تو دانشگاه از شیر مرغ تا جون ادمیزاد رو درس میده یه همچین ادمی بره adsl بگیره برا شما جای تعجب داره خوب شاید اون پیرمرده هم استادی چیزی بوده

من امروز رفتم مخابرات گفتم میخوام واسه adsl ثبت نام کنم بهم گفت پیش شماره خونتون چنده بهش گفتم،گفت جا نداریم بعد تو کامپیوترش مشترکایی که پیش شماره من یکی بود نگاه انداخت و گفت که جا نداریم یعنی چی؟؟ بهش گفتم یعنی چی یه چیزایی واسم توضح داد گفتم تکلیف چیه یعنی کی باید یه جا واسه من پیدا بشه گفت یه سری مشترکا پولشونو ندادن اگه تا این هفته ندادن شما پیگیر باش تا شما بگیرد گفت که سه شنبه بهش بزنگم.دوستان قضیه چیه؟؟؟؟؟ میشه دوستان نظرشونو بگن
پورت ها تو منطقتون پره یا باید تجهیزات جدید نصب کنند تا تعداد پرت ها افزایش پیدا کنه یا باید پیگیر باشی کسی انصراف بده پورتشو بدن به تو

keyvan13611361
30-09-2012, 15:01
منم دارم همینکارو میکنم،پنجشنبه رفتم واسه ثبت خط تلفن جدید که بیام رو خط جدید اینترنت مخابرات ببندم،
فعلا پارس آنلاین دارم ولی دانلود شبانش برام افتضاحه،مجبور شدم دوتا خط ببندم،چون با پارس آنلاین قرارداد یکساله بسته بودم و کلی از حجمم باقی مونده بود،و تخلیه کردن خط تو این شرایط کار اشتباهی بود
سلام و عرض ادب
دوست عزيز حيف نيست، که آدم از پارس آنلاين استفاده کنه؟ شما هم يه سالتون تموم شد، حتماً از شاتل استفاده کنيد(ولي بهتر از همه اينه که يه لود بالانسر داشته باشيم، که متاسفانه من ندارم، سرعتت ماوراء اينترنت ايران ميشه)
برا وبگردي فقط و فقط شاتل، امّا برا دانلود هنوزم مخابرات رو دست نداره
موفّق باشيد

keyvan13611361
30-09-2012, 15:04
با سلام تاجایی که بنده تایپیک رو خوندمو میدونم که آقا کیوان یه خط تلفن خریده و با یه سرویس غیر از مخابرات برای وب گردی گرفته و شبها هم از مخابرات استفاده میکنهببخشید کیوان جان که به جات جواب دادم اگه اشتباهه تصحیح کن
سلام و عرض ادب
دوست عزيز شما هم خيلي باهوشيد هم خيلي حافظه قوي داريد، خوشم اومد:11:
انشاالله سلامت و موفّق باشيد

maskot
30-09-2012, 15:50
سلام و عرض ادب
دوست عزيز حيف نيست، که آدم از پارس آنلاين استفاده کنه؟ شما هم يه سالتون تموم شد، حتماً از شاتل استفاده کنيد(ولي بهتر از همه اينه که يه لود بالانسر داشته باشيم، که متاسفانه من ندارم، سرعتت ماوراء اينترنت ايران ميشه)
برا وبگردي فقط و فقط شاتل، امّا برا دانلود هنوزم مخابرات رو دست نداره
موفّق باشيد
کیوان جان من یه نرم افزار پیدا کردم که کار روتر مجازی رو انجام میده باهاش تو ویندوز سون میشه عمل لود بالانسینگ رو انجام داد ببین شما میتونی ازش استفاده کنی

hoseynn
30-09-2012, 23:05
نمیدونم چرا نباید یه سرویس خوب بدن به ما.
سرعت در حد dialup

majideblis
30-09-2012, 23:19
عزیزم ما هم تو دانشگاه یه پیرمرد 70 ساله داریم به نام صابری مقدم که کتاب های مدار الکتریکی و الکترونیکی رو نوشته و تو دانشگاه از شیر مرغ تا جون ادمیزاد رو درس میده یه همچین ادمی بره adsl بگیره برا شما جای تعجب داره خوب شاید اون پیرمرده هم استادی چیزی بوده
سلام دوست عزیز من قصد جسارت نداشتم  توهینی هم به کسی نکردم همه بزرگان واسه ما عزیزن چه استاد باشن چه یک آدم معمولی  

پورت ها تو منطقتون پره یا باید تجهیزات جدید نصب کنند تا تعداد پرت ها افزایش پیدا کنه یا باید پیگیر باشی کسی انصراف بده پورتشو بدن به تو
ببخشید یک سوال دیگه اگه میشه جواب بدین ممنو میشم این پرتها همون قضیه یک به هشت یا یک به دهه؟اگه این طوره سرعت بین ما چند نفر تقسیم میشه؟یعنی سرعت میاد پایین؟

nima85
01-10-2012, 01:27
آقا نت شما هم امروز قطع و وصل میشد یا سرعت پایین نمی اومد؟ اینترنت من که امروز داغون بود

hoseynn
01-10-2012, 08:54
مملکت داریم!!!!!
بازم که اینترنت قاطی کرده

ruzbeh1
01-10-2012, 11:34
امروز فقط سایتای داخلی برای من بار می شه،خارجی اصلا" باز نمی شه

nima85
01-10-2012, 12:10
اینترنت امروزم مثل دیروز. کم کم دارم پشیمون میشم چرا از شاتل اومدم مخابرات

black years
01-10-2012, 13:31
از صبح بعد ساعت های رایگان تا الان نت من قطع بود،اینترنت داشتم اما هیچ سایتی جز سایت خود مخابرات باز نمیشد.

keyvan13611361
01-10-2012, 13:56
کیوان جان من یه نرم افزار پیدا کردم که کار روتر مجازی رو انجام میده باهاش تو ویندوز سون میشه عمل لود بالانسینگ رو انجام داد ببین شما میتونی ازش استفاده کنی

ممنونم دوست عزيز، دست شما دردنکنه، لطف کرديد:40:
نرم افزاري که معرفي فرموديد به خوبي کار ميکنه، امّا يه مشکلي داره، مجموع سرعت دانلود و آپلود نميده(يعني، همزمان فعال نيستند، ولي با يه کليک از يه لينک(آي اس پي)به لينک(آي اس پي) ديگه منتقل ميشه)

ضمناً گوگل طبق فرموده خودشون قرار بود دو/2 روز تحريم بشه؟! چي شد پس؟! بخدا حرفي که خودشون هم ميزنند نميتونند عمليش کنند، واي بر ما ... :9:
ممنونم دوست عزيز:7:

maskot
01-10-2012, 18:30
ممنونم دوست عزيز، دست شما دردنکنه، لطف کرديد:40:
نرم افزاري که معرفي فرموديد به خوبي کار ميکنه، امّا يه مشکلي داره، مجموع سرعت دانلود و آپلود نميده(يعني، همزمان فعال نيستند، ولي با يه کليک از يه لينک(آي اس پي)به لينک(آي اس پي) ديگه منتقل ميشه)

ضمناً گوگل طبق فرموده خودشون قرار بود دو/2 روز تحريم بشه؟! چي شد پس؟! بخدا حرفي که خودشون هم ميزنند نميتونند عمليش کنند، واي بر ما ... :9:
ممنونم دوست عزيز:7:
پس عمل لود بالانسینگ رو انجام نمیده البته شما تو ویندوز سرور می تونین این کار رو انجام بدین ولی ویندوز سرور ارزش نصب روی سیستم خونگی رو نداره

در ضمن خود گوگل رو نبستن بلکه جیمیل و تمام سرویس های گوگل رو بستن اصلا باز نمیشه بدون فیلتر شکن البته دو روزه تست نکردم شاید الان باز باشه

maskot
01-10-2012, 18:34
سلام دوست عزیز من قصد جسارت نداشتم توهینی هم به کسی نکردم همه بزرگان واسه ما عزیزن چه استاد باشن چه یک آدم معمولی

ببخشید یک سوال دیگه اگه میشه جواب بدین ممنو میشم این پرتها همون قضیه یک به هشت یا یک به دهه؟اگه این طوره سرعت بین ما چند نفر تقسیم میشه؟یعنی سرعت میاد پایین؟

دوست بزار برات مثال بزنم روشن شی فرض کن 10 تا وصیله برقی داری ولی 9 تا پریز داری خود به خود همه دوشاخه ها رو به برق بزنی یکی اضافه میاد در واقع شما پریز کم داری منظور از پرت هم اینه که وقتی خط شما رو رانژه می کنن خط تلفنتون رو به دستگاهاشون وصل می کنن حالا این دستگاه اگه سوراخش تموم شه میگن پورت خالی نداریم اون بحث 1 به 8 رو توسط نرم افزار انجام میدن نه سخت افزار

maskot
01-10-2012, 18:36
از صبح بعد ساعت های رایگان تا الان نت من قطع بود،اینترنت داشتم اما هیچ سایتی جز سایت خود مخابرات باز نمیشد.
دوست عزیز اینا پهنای باند مخابرات از 3 گیگ رسوندن به 11 گیگ ولی دوباره دو سه برابر این ظرفیت مشترک گرفتن اگه دقت کرده باشی اوایا افزایش پهنای باند سرعتا خوب شده بود ولی دوباره داره مثل سابق میشه منم امروز صبح اینترنتم وصل بود ولی هیچ سایتی نمی رفت

Hamidreza Sakhai
01-10-2012, 19:49
دوستان الان همه ی شما ها سرویس 2 گیگ ماهانه رو شارژ میکنید که تو سایت مخابرات آخرش عدد 91 داره ؟؟؟

نمیشه دیگه سرویس 16 گیگ قدیم رو تهیه کرد نه ؟

نمیشه که اینطوری ... آخه 2 گیگ اصلا کافی نیست ... من هر ماه هیچی دانلود روزانه نمیکنم و شب ها هم که وضعش اسفناکه ولی باید 4-5 گیگ ترافیک جدا بخرم ...

maskot
01-10-2012, 20:25
دوستان الان همه ی شما ها سرویس 2 گیگ ماهانه رو شارژ میکنید که تو سایت مخابرات آخرش عدد 91 داره ؟؟؟

نمیشه دیگه سرویس 16 گیگ قدیم رو تهیه کرد نه ؟

نمیشه که اینطوری ... آخه 2 گیگ اصلا کافی نیست ... من هر ماه هیچی دانلود روزانه نمیکنم و شب ها هم که وضعش اسفناکه ولی باید 4-5 گیگ ترافیک جدا بخرم ...
به مخابرات منطقتون مراجعه کن و درخواست سرویس طرح قدیم رو بده

majideblis
01-10-2012, 23:37
سلام دوستان امشب اگه تلویزیون نگاه کرده باشید تو شبکه خبر در برنامه بر خط در مورد اینترنت پر سرعت صحبت میکردن ای کاش یکی ازین اساتید نگاه کرده باشه بحث خوبی بود در آخر هم در مورد کسایی که مشکل دارن و اپراتور هم کارشونو حل نمیکنه گفته بود که به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برن و شکایاتشونو بگن و در مورد کسایی که اپراتورهایی که سرویس Adsl رو به هر دیلیلی قطع میکنن هم گفت که اصلا نباید سرویس اینترنت پر سرعت قطع بشه خیلی واسم جالب بود که بچه ها همشون قبلا ها این مشکل رو داشتن.یکی از دوستایی که گفته بودن ساتهارو باز نمیکنه بره یه شکایت کنه تو سایت شاید فرجی شد(که غیر ممکنه)

majideblis
02-10-2012, 00:59
سلام دوستان مثل اینکه جیمیل از فیلترینگ خارج شد دست کم واسه من که این طوره.دوستان مثل آقا کیوان میتونن از خدمات جیمیل استفاده کنن.

Hamidreza Sakhai
02-10-2012, 10:39

خب چرا از اول اینو بهمون نگفتن ؟! چرا گفتن همه باید سرویس جدید بگیرن ؟!

یعنی دوباره فیش بدن و برم بانک ملت سرویس قدیمی 16 گیگ با همون قیمت میدن ؟ اینکه به ضررشونه ...

Hamidreza Sakhai
02-10-2012, 10:46

خب چرا از اول اینو بهمون نگفتن ؟! چرا گفتن همه باید سرویس جدید بگیرن ؟!

یعنی دوباره فیش بدن و برم بانک ملت سرویس قدیمی 16 گیگ با همون قیمت میدن ؟ اینکه به ضررشونه ...

keyvan13611361
02-10-2012, 13:51
سلام و عرض ادب
امروز يه پيامک تبليغاتي برام اومد، خيلي جالبه
داده گستر عصرنوين
اينم لينکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تعرفه هاش خيلي باحاله، يه سري از ساعت 8صبح تا 11 ظهر رايگانند
يه سري از شب تا صبح
يه سري هم از 8 شب تا يک شب نيم بها هستند
اينم لينک تعرفه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آمل هم سرويس ميده
کسي ازش خبر داره؟ چي جورياس؟

bomberman
02-10-2012, 15:28
سلام و عرض ادب
امروز يه پيامک تبليغاتي برام اومد، خيلي جالبه
داده گستر عصرنوين
اينم لينکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تعرفه هاش خيلي باحاله، يه سري از ساعت 8صبح تا 11 ظهر رايگانند
يه سري از شب تا صبح
يه سري هم از 8 شب تا يک شب نيم بها هستند
اينم لينک تعرفه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آمل هم سرويس ميده
کسي ازش خبر داره؟ چي جورياس؟

همین الآن رفتم دیدم،آره آمل هم سرویس میده
مراکز:هراز-طالب آملی-امام رضا-شیخ فضل الله-حسن زاده

ولی واقعا تعرفه های جالبی داره،به درد انواع سلیقه ها میخوره

راستی وضع مخابرات چطوره الآن،احتمالا هفته بعد میام از مخابرات سرویس میگیرم

keyvan13611361
02-10-2012, 17:22
همین الآن رفتم دیدم،آره آمل هم سرویس میده
مراکز:هراز-طالب آملی-امام رضا-شیخ فضل الله-حسن زاده

ولی واقعا تعرفه های جالبی داره،به درد انواع سلیقه ها میخوره

راستی وضع مخابرات چطوره الآن،احتمالا هفته بعد میام از مخابرات سرویس میگیرم

دوست عزيز وضعيت مخابرات مثل هميشه است؛ فقط جون ميده برا دانلود شبانه؛ من هنوزم هرشب به راحتي 6-8 گيگ دانلود ميکنم؛ البتّه برا وبگردي از مخابرات استفاده نميکنم؛ چون ميدونم مثل هميشه بگير - نگير داره و قطعيش زياده!!!
موفٔق باشيد

endoftime
02-10-2012, 20:35
سلام به همگی
آقایون شما میتونید از ویپیN استفاده کنید؟؟؟
اکانت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ساx من دیگه کار نمیکنه! چندید اکانت رو امتحان کردم ولی وصل نمیشه!
این هم در راستای اینترنت ملی هست یا ... ؟

afshin b
02-10-2012, 20:42
سلام به همگی
اکانت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ساx من دیگه کار نمیکنه! چندید اکانت رو امتحان کردم ولی وصل نمیشه!
برای من هیچی جز Ho*tspot Sh*ield کار نمیکنه.

keyvan13611361
02-10-2012, 22:20
سلام به همگی

سلام و عرض ادب
دوست عزيز، من از سا+کس استقاده ميکنم،پورت رو گذاشتم رو 443 خوب شد
موفّق باشيد

endoftime
03-10-2012, 18:09
با تشکر از کیوان عزیز
عجیبه که با این پورت U tube ف یلتر ه ولی fb بالا میاد
ما که تو کار اینا موندیم

ruzbeh1
03-10-2012, 21:04
بدی سرویس مخابرات همینه دیگه،الان داخل تاپیک نوین نت و دیدم؛اونا مشکل ندارن زیاد.

mohammadbooter1
03-10-2012, 22:11
دوستان من اون پي نون كه ميرم مشكلي ندارم خوبه همه چي مسئله اي هم ندارم. حالا سا س و اچ تي رو نميدونم ولي اين پي نين خوبه من دارم.

hoseynn
04-10-2012, 00:23
قبلا اینطوری نبود. الان اینطور شده!!!!!!!!!

nima85
04-10-2012, 00:41
سلام و عرض ادب
دوست عزيز، من از سا+کس استقاده ميکنم،پورت رو گذاشتم رو 443 خوب شد
موفّق باشيد
مرسی درست شد همه سایتا رو باز میکنه ولی یوتیوب نه!

hoseynn
04-10-2012, 01:13
چرا سریع میزنه ترافیک شما تمام شده؟؟؟؟؟؟؟:37:

amolhackers
07-10-2012, 11:36
قبلا با برنامه ip scaan جستجو میکردم آیپی هایی که وصل بودن به اینترنت رو نشون میداد اما الان نشون نمیده عکس رو هم گذاشتم
کسی میدونه چرا؟؟

maskot
07-10-2012, 20:05
یه اتفاق جالب مخابرات فایل های avi رو بسته و نمیشه دانلود کرد ولی اگه اول ادرس به جای http بزارید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می تونید دانلود کنید الان برا من که اینطوریه برا شما رو نمی دونم

starstarmaryam
08-10-2012, 11:20
سلام
من وقتی از ساعت 1 تا 6 صبح دانلود میکنم وقتی ترافیک و چک میکنم حدود 44 mb مصرف میشه این طبیعیه؟ آخه مگه نباید رایگان باشه؟

starstarmaryam
08-10-2012, 11:43
سلام
اگه از ترافیک رایگان 1 تا 6 صبح استفاده کنیم چیزی از ترافیک کم میشه؟

keyvan13611361
08-10-2012, 13:45
یه اتفاق جالب مخابرات فایل های avi رو بسته و نمیشه دانلود کرد ولی اگه اول ادرس به جای http بزارید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می تونید دانلود کنید الان برا من که اینطوریه برا شما رو نمی دونم

دوست عزيز، اين لينک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو خودم آپ کردم، فرمت Avi است، تست بفرماييد، ببينيد دانلود ميشه يانه؟ (ضمناً از اون دسته آپلودرهايي محسوب ميشه که سرعتش خيلي عاليه، حتّي شبها)
بعيد ميدونم همچين کاري بکنند، اگه هم بخوان اين کارو بکنند، فرمت (mkv) محدود ميکنند که اکثر فيلمهاي با کيفيت خارجي با اين فرمت هستند

keyvan13611361
08-10-2012, 15:14
سلام
اگه از ترافیک رایگان 1 تا 6 صبح استفاده کنیم چیزی از ترافیک کم میشه؟

سلام و عرض ادب
دوست عزيز، ساعت رايگان حدوداً از ساعت 01:07 يا 01:10 شروع ميشه تا حدوداً شش صبح

maskot
08-10-2012, 18:17
دوست عزيز، اين لينک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو خودم آپ کردم، فرمت Avi است، تست بفرماييد، ببينيد دانلود ميشه يانه؟ (ضمناً از اون دسته آپلودرهايي محسوب ميشه که سرعتش خيلي عاليه، حتّي شبها)
بعيد ميدونم همچين کاري بکنند، اگه هم بخوان اين کارو بکنند، فرمت (mkv) محدود ميکنند که اکثر فيلمهاي با کيفيت خارجي با اين فرمت هستند

این لینکی که شما دادی رو می تونم دانلود کنم ولی برا یه سایت دیگه وقتی ازش فرمت mkv رو دانلود می کردم مشکلی نداشت ولی برا avi حتما باید از[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به جای http استفاده کنم

amolhackers
08-10-2012, 21:56
سلام
من وقتی از ساعت 1 تا 6 صبح دانلود میکنم وقتی ترافیک و چک میکنم حدود 44 mb مصرف میشه این طبیعیه؟ آخه مگه نباید رایگان باشه؟

دوست عزیز چیزی به عنوان رایگان در مخابرات وجود نداره نیم بها حساب میشه

اگه بری تو اکانتت نوشته میشه شبانه رایگان اما از ترافیک کم میشه

bomberman
09-10-2012, 10:26
سلام دوستان بالاخره منم ای دی اس ال مخابرات ثبتنام کردم البته با یه خط جدید،همین روزا میان واسه نصب خط تلفن
آیا واسه نصب ای دی اس ال هم کسی میاد؟ VPI و VCI مخابرات چنده که اگه نیومدن خودم نصبش کنم
راستی کیوان جان،شما برای تعویض اتصال بین دو تا آی اس پی چیکار میکنی؟هر دفعه مودم رو تنظیم میکنی یا روش دیگه ای داری؟

mohsen_hot20
09-10-2012, 13:09
VPI و VCI

8
81

keyvan13611361
09-10-2012, 14:10
سلام دوستان بالاخره منم ای دی اس ال مخابرات ثبتنام کردم البته با یه خط جدید،همین روزا میان واسه نصب خط تلفن
آیا واسه نصب ای دی اس ال هم کسی میاد؟ VPI و VCI مخابرات چنده که اگه نیومدن خودم نصبش کنم
راستی کیوان جان،شما برای تعویض اتصال بین دو تا آی اس پی چیکار میکنی؟هر دفعه مودم رو تنظیم میکنی یا روش دیگه ای داری؟

سلام و عرض ادب
دوست عزيز، من دو تا مودم از قبل داشتم، ضمناً لزومي به خريد دو تا مودم نداريد، تنظيم کردن مودم کمتر از 40 ثانيه وقت ميگيره
شما اگه ميتونيد هزينه بکنيد، لودبالانسر بخريد، و همزمان از دوتا لينک آي اس پي استفاده کنيد، يعني مجموع سرعت دانلود و آپلودِ دو تا آي اس پي باهم، که تقريباً بيش از 600-700 کيلوبيت برثانيه سرعت دانلودش ميشه، حتّي شايدم بيشتر...:11:

keyvan13611361
09-10-2012, 14:27
دوست عزیز چیزی به عنوان رایگان در مخابرات وجود نداره نیم بها حساب میشه

اگه بری تو اکانتت نوشته میشه شبانه رایگان اما از ترافیک کم میشه

سلام و عرض ادب
دوست عزيز، همشهري گلم، اين دانلود ديشب بنده با سرويس مخابراته، يعني چقدر بايد از ترافيکم کم بکنه؟ طبق فرمايش شما که ميفرماييد نيم بهاست؟

توجه بفرماييد دوست عزيز، زمان شروع دانلود رايگان ديشب از ساعت 01:07:35 بود، اگر دانلودتون رو سر ساعت يک شروع کنيد، خب مسلّماً يه مقدار از ترافيکتون کم خواهد شد
تا اين لحظه که تقريبا نزديک به 6/شش ماه از سرويس مخابرات استفاده ميکنم، هيچ مقدار از ترافيکم در حالت عادي بي مورد، به خاطر دانلود شبانه کم نشده!!!
موفّق باشيد

hoseynn
09-10-2012, 19:46
سلام دوستان
سرعت اینترنت شما هم کم شده؟

maskot
09-10-2012, 20:38
اره ولی نه خیلی زیاد

hoseynn
09-10-2012, 20:39
downstream من اومده رو 2800
به خاطره خط تلفنه؟
upstream رو 1000 هست

afshin b
09-10-2012, 21:07
سلام و عرض ادب
دوست عزيز، من دو تا مودم از قبل داشتم، ضمناً لزومي به خريد دو تا مودم نداريد، تنظيم کردن مودم کمتر از 40 ثانيه وقت ميگيره
شما اگه ميتونيد هزينه بکنيد، لودبالانسر بخريد، و همزمان از دوتا لينک آي اس پي استفاده کنيد، يعني مجموع سرعت دانلود و آپلودِ دو تا آي اس پي باهم، که تقريباً بيش از 600-700 کيلوبيت برثانيه سرعت دانلودش ميشه، حتّي شايدم بيشتر...:11:
شما خودت تاحالا با لود بالانسر کار کردین؟ قیمتش چنده؟

downstream من اومده رو 2800
به خاطره خط تلفنه؟
upstream رو 1000 هست
شما مودم رو ریبوت کن و ببین اگه داون اسنریم عوض شد، بدون مشکل نویز خطته.

hoseynn
09-10-2012, 21:37
شما مودم رو ریبوت کن و ببین اگه داون اسنریم عوض شد، بدون مشکل نویز خطته.
مودم رخاموش روشن کردم
الان downstream روی 3600
هر بار خاموش روشن میکنم این تغییر میکنه
الان خط تلفن جدا از بیرون کشیدم و از تو ساختمون هم قطع کردم
آخه چرا باید نویز داشته باشه؟

keyvan13611361
09-10-2012, 22:49
شما خودت تاحالا با لود بالانسر کار کردین؟ قیمتش چنده؟

سلام و عرض ادب
دوست عزيز، من استفاده کردم امّا مال خودم نبود، تو خونه يکي از دوستام ديدم
برند Peplink خيلي عاليه ولي خيلي گرونه، که بهترين کارآيي رو داره، قيمتش الان از 400هزارتومن شروع ميشه تا 14 ميليون تومن، البته برندهاي ديگه اي هم وجود دارند، که از برخيا شنيدم، بگير نگير داره، يعني يه بار بهت مجموع سرعت دانلود و آپلود ميده، يه بار نميده، امّا برند پپلينک عاليه، حتّي ميشه تنظيمش کرد، بالفرض از ترافيک آي اس پي ايکس، 60٪ از آي اس پي ايگرگ 40٪ درصد استفاده بکنه و... خيلي امکانات جانبي و جالبي داره، حيف که پولش رو ندارم:27:

رفيقم برا آپارتمانشون گرفته بود، سرعت دانلودش دو سال پيش 800-900 کيلوبيت بود، اونم فقط با دوتا آي اس پي، البته هرچي تعداد پورت ورودي لينک آي اس پي لودبالانسر بيشتر باشه، قيمتش هم بيشتره.

اين هم نمايندگي محصولات پپلينک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفّق باشيد

masoudp990
10-10-2012, 09:53
سرویس اینترنت مخابرات استان مازندران بر خلاف انتظار نامحدود نیست و با محدودیت حجمی بدون سرویس شبانه ارائه میشه و معمولا سرعت بالاتری نسبت به سرعت قرارداد به کاربران میده.

تا جایی که اطلاع دارم سرویس هایی که ارائه میدند به این صورت هست:
سرعت -- ترافیک
128 -- 4gig
256 -- 8gig
512 -- 16gig
...

برای اطلاع از حجم مصرفی و سیستم مشتریان اون به این آی پی باید مراجعه کرد.

از معایب این سرویس هم تا اینجا غیر قابل اعتماد بودن و قطعی های عجیب و غریبه

----
اطلاعاتی که اینجا گفتم برای شهر آمل حداقل درسته اگه شهر دیگه ای هستید و هر کدوم از اینها متفاوته اطلاع بدید اصلاح کنم.

با سلام من هم مشترک این سرویس می باشم از مشکلات ان میتوان به غیر امن بودن و خدومات بد ان اشاره کرد و وقتی شارژ انلاین میکنی باید هی به پشتبانی زنگ بزنی و اعصاب خورد کنی و کسی هم جواب خوبی بهت نی ده
کلی فشار خونت بالا بره کلی پول تلفن و زجر بکشی تا دوباره وصل بشی اخر سر هم میگند اشکال از مدم است و باید یکنفر بیاد دوباره راه اندازی کند مودم را و یک پول اضافه ازت بگیرند و یه حالی به جیب مخابرات بدی این هم از ای دی اس ال که میگند خوبه ماکه هروقت به موقع شارژ کردم با این اشکال روبه رو شدیم

hoseynn
10-10-2012, 15:34
سرعت من چرا انقدر کم شده؟
واسه همه سرعت اینترنت کم شده؟

keyvan13611361
10-10-2012, 19:19
سلام و عرض ادب
منظورتون از سرعت، سرعت دانلود در طي روزه؟
برا من فرقي نکرده