PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان مازندران

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

bahman_0121
04-02-2014, 01:00
دوستان عزیز اینجوری پیش بره وضع روز به روز بدتر میشه نگین نگفتی
لا اقل از حقتون دفا کنید و ی زنگی بزنید و از این وضعیت شکایت کنید
میتونید به 2020 یا در پنل شکایتتون رو بنویسید
بقیش با خودتون

[WaRhEaD]
04-02-2014, 12:33
کسی میدونه وضع پینگ شاتل تو مازندران چطوره؟ شبیه مخابراته؟ :n27:

hossein019940
04-02-2014, 12:45
;8094576']کسی میدونه وضع پینگ شاتل تو مازندران چطوره؟ شبیه مخابراته؟ :n27:
پینگش بالاست ولی نه 400 و 500.حدودا 250 میچرخه که با فعال کردن سرویس گیم پینگت به 130 میرسه

chapanah
04-02-2014, 12:52
اینجا غرب مازندران است ما فقط 2 روز اینترنت نداشتیم :n02: هیچ دوشواری هم نداشت لا اقل 2 روز خانواده رو دیدیم :n07:

مازندران رو خدا آزاد کرد وگرنه تو برف دفن میشدیم :n14:

mohsen_hot20
04-02-2014, 20:43
الان امل دو سه روز گاز نداریم

ruzbeh1
05-02-2014, 10:43
;8094576']کسی میدونه وضع پینگ شاتل تو مازندران چطوره؟ شبیه مخابراته؟ :n27:

وضعیت پینگ عالی هستش دوست عزیز،من که راضی هستم،سرویس گرفتی به من بگو بهت بگم چیکار کنی پینگت بیاد زیر 120،اینم پینگ شاتل من:من اگه جای شما باشم یک روزم مخابرات نمی مونم،هر isp بگیری از مخابرات بهتره.شما کدوم شهر هستی؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mp6
07-02-2014, 15:06
سلام. یه مشکلی برام چند وقته پیش آمده:
چراغ های مودمم همشون روشنه ولی تو تسک بار روی علامت نت ورک یه مثلث زرد رنگ همیشه میاد و به نت وصل نمیشم. مشکل از چیه؟؟؟
پشتیبانی زنگ میزنم جواب نمیدن. اگرم جواب بدن بلد نیستن!!!
در ضمن اون تیک فیلتر شکن هم برداشتم...

امیر تتلو
07-02-2014, 15:47
سلام. یه مشکلی برام چند وقته پیش آمده:
چراغ های مودمم همشون روشنه ولی تو تسک بار روی علامت نت ورک یه مثلث زرد رنگ همیشه میاد و به نت وصل نمیشم. مشکل از چیه؟؟؟
پشتیبانی زنگ میزنم جواب نمیدن. اگرم جواب بدن بلد نیستن!!!
در ضمن اون تیک فیلتر شکن هم برداشتم...
مشگل از خط تلفنته با نویز گیر کار میکنی؟ اگه نویز گیر نداری اینطوری میشه مگرنه نباید اینطوری بشه

[WaRhEaD]
07-02-2014, 16:03
وضعیت پینگ عالی هستش دوست عزیز،من که راضی هستم،سرویس گرفتی به من بگو بهت بگم چیکار کنی پینگت بیاد زیر 120،اینم پینگ شاتل من:من اگه جای شما باشم یک روزم مخابرات نمی مونم،هر isp بگیری از مخابرات بهتره.شما کدوم شهر هستی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام، اولا ممنون بابت پاسخ. من قائمشهرم و دو روز پیش مخابرات رو تخلیه کردم، شنبه هم میرم شاتل ثبت نام، مثل اینکه یه هفته‌ایی طول میکشه تا سرویس راه بیفته. پینگ 120 که عالیه! حالا سرویسم راه افتاد مزاحم میشم :n01: جمله آخرت هم باهات موافقم! واقعا این چندماهی که مخابرات داشتم هم فقط وقت و هزینه و اعصاب سر هیچ پوچ رفت! :n03: سرعت کم، پینگ داغون!

ruzbeh1
08-02-2014, 11:14
;8099348']سلام، اولا ممنون بابت پاسخ. من قائمشهرم و دو روز پیش مخابرات رو تخلیه کردم، شنبه هم میرم شاتل ثبت نام، مثل اینکه یه هفته‌ایی طول میکشه تا سرویس راه بیفته. پینگ 120 که عالیه! حالا سرویسم راه افتاد مزاحم میشم :n01: جمله آخرت هم باهات موافقم! واقعا این چندماهی که مخابرات داشتم هم فقط وقت و هزینه و اعصاب سر هیچ پوچ رفت! :n03: سرعت کم، پینگ داغون!

خواهش می کنم:n01:اینم تست الانم،سرویس 128 نامحدود شاتل

bahman_0121
08-02-2014, 12:26
;8099348']سلام، اولا ممنون بابت پاسخ. من قائمشهرم و دو روز پیش مخابرات رو تخلیه کردم، شنبه هم میرم شاتل ثبت نام، مثل اینکه یه هفته‌ایی طول میکشه تا سرویس راه بیفته. پینگ 120 که عالیه! حالا سرویسم راه افتاد مزاحم میشم :n01: جمله آخرت هم باهات موافقم! واقعا این چندماهی که مخابرات داشتم هم فقط وقت و هزینه و اعصاب سر هیچ پوچ رفت! :n03: سرعت کم، پینگ داغون!

دوست عزیز شاتل برو ولی دوره دانلود رو باید ی خط قرمز بکشی
و اینکه پینگ مخابرات خوبه و ی ترفند داره فقط :)

masoudx89
08-02-2014, 17:09
گوگل چرا باز نمی شه؟ کسی مشکلی نداره؟ داستانی داریما !
بر*یینن هــی!:n28:

amin1374
08-02-2014, 17:33
الان امل دو سه روز گاز نداریم

سعی کنین زیاد با کامپیوتر بازی کنین تا بتونین خودتونو گرم کنین .دی ولی شنیدم اونجا هر 5 بسته نون لواشو 8000 تومن میفروشن راسته!؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

javad772
08-02-2014, 17:53
دوست عزیز شاتل برو ولی دوره دانلود رو باید ی خط قرمز بکشی
و اینکه پینگ مخابرات خوبه و ی ترفند داره فقط :)

سلام دوست عزیز . میشه این ترفند رو به ما بگی ؟

saberpf
08-02-2014, 18:12
بیش از 7 ساعت نت ساری (مخابرات) قطع بود
فرصت خوبی بود برای آشنایی با خانواده
خدارو شکر زنده برگشتم

mohsen_hot20
08-02-2014, 19:45
سعی کنین زیاد با کامپیوتر بازی کنین تا بتونین خودتونو گرم کنین .دی ولی شنیدم اونجا هر 5 بسته نون لواشو 8000 تومن میفروشن راسته!؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

حتما سیستم شما این قابلیت داره که گرم بشن .دی ولی خوب اشتباه شنیدیداونجا غرب مازندران رامسر تنکابن چالوس بود همچی گرون شده بود تو اون ایام

mazimazimazi
08-02-2014, 23:22
دوستان من 512 نامحدود دارم زیاد از دانلود راضی نیستم کدوم سرویس مخابرات به صرفه و بهتر برای دانلود هستش ؟

afshin b
09-02-2014, 18:22
دوستان من 512 نامحدود دارم زیاد از دانلود راضی نیستم کدوم سرویس مخابرات به صرفه و بهتر برای دانلود هستش ؟

سرعت دانلودتون چنده؟ سرویس های یک مگ و دو مگ محدوده شش ماهه و یه ساله بهترین گزینه برای دانلود هستن.

Sent from my HUAWEI G700-U10

armin4
09-02-2014, 19:19
دوستان همچنان 1 مگ نامحدود سرعت دانلودش رو 60 هستش؟؟

mazimazimazi
09-02-2014, 21:12
سرعت دانلودتون چنده؟ سرویس های یک مگ و دو مگ محدوده شش ماهه و یه ساله بهترین گزینه برای دانلود هستن.

من سرعتم بین 40 فش 50 نوسان داره در کل سیستمم کل روز روشن نیس نمیارزه که سیستمم رو کل روز روشن بزارم در کل بین 1.5 تا گیگ دانلود دارم تو ماه مجموعا 30 تا 35 گیگ . محدود ها شبی چند میسه دانلود کرد سرعت شبانه محدود ها چقدره ؟ 512 محدود چطور؟

hossein019940
09-02-2014, 23:25
من سرعتم بین 40 فش 50 نوسان داره در کل سیستمم کل روز روشن نیس نمیارزه که سیستمم رو کل روز روشن بزارم در کل بین 1.5 تا گیگ دانلود دارم تو ماه مجموعا 30 تا 35 گیگ . محدود ها شبی چند میسه دانلود کرد سرعت شبانه محدود ها چقدره ؟ 512 محدود چطور؟
محدود 512 شبانه و روزانه 80

ashkan-89
10-02-2014, 01:06
دوستان
اطلاع دارین طرح محدود ماهیانه مخابرات هم ساعت دانلود رایگان شبانه داره؟:n03:
حتما باید طرح شش ماهه و یا یکساله گرفت؟:n28:

Reza kheyri1373
10-02-2014, 15:39
دوستان
اطلاع دارین طرح محدود ماهیانه مخابرات هم ساعت دانلود رایگان شبانه داره؟:n03:
حتما باید طرح شش ماهه و یا یکساله گرفت؟:n28:

حتما 6 ماهه یا 1 ساله.

Reza kheyri1373
10-02-2014, 15:44

برای دانلود که نامحدود نمیصرفه.
یه 1 مگ 6 ماهه بگیری دیگه خیالت از دانلود راحته.
یعنی طوری که من الان 2 شبه دیگه هیچ دانلودی ندارم. هر چی به ذهنم میرسید رو از نت دانلود کردم. الان شبا کارم شده اینکه بشینم فکر کنم چی دانلود کنم. 2 شبه به نتیجه ای نمیرسم.:n02:

hamid_c
10-02-2014, 22:59
سلام
کسی اینجا از بهشهره هست که نامحدود 512 از مخابرات داشته باشه؟؟؟
سرعت دانلود و پینگش چطوره؟؟؟
واس بابلسر هم 512 نامحدود دارم اما سرعت دانلودش نهایتا 50 هست میخواستم ببینم واس بهشهر چطوریاست
مرسی

Reza kheyri1373
10-02-2014, 23:11
سلام
کسی اینجا از بهشهره هست که نامحدود 512 از مخابرات داشته باشه؟؟؟
سرعت دانلود و پینگش چطوره؟؟؟
واس بابلسر هم 512 نامحدود دارم اما سرعت دانلودش نهایتا 50 هست میخواستم ببینم واس بهشهر چطوریاست
مرسی

داداش واسه همه یکیه و اینکه سرعت 512 نامحدود همون 50 هستش.

mazimazimazi
11-02-2014, 01:22
برای دانلود که نامحدود نمیصرفه.
یه 1 مگ 6 ماهه بگیری دیگه خیالت از دانلود راحته.
یعنی طوری که من الان 2 شبه دیگه هیچ دانلودی ندارم. هر چی به ذهنم میرسید رو از نت دانلود کردم. الان شبا کارم شده اینکه بشینم فکر کنم چی دانلود کنم. 2 شبه به نتیجه ای نمیرسم.:n02:

دوست عزیز شما 1 مگ با 12 گیگ حجم داری یا 24 ؟ این 2 تا با هم فرقی میکنه؟ هر دو تاش شبانه داره شش ماهه درسته؟ شب سرعتت چقدره ؟ چقدر دانلود میکنی شبانه؟

afshin b
11-02-2014, 05:08
دوست عزیز شما 1 مگ با 12 گیگ حجم داری یا 24 ؟ این 2 تا با هم فرقی میکنه؟ هر دو تاش شبانه داره شش ماهه درسته؟ شب سرعتت چقدره ؟ چقدر دانلود میکنی شبانه؟

فرقشون تو ترافیک هست. هردو شب رایگانن. سرعت یه مگ در شب و روز ۲۲۰ هست و شبی حدود چهار گیگ میشه دانلود کرد.

hossein019940
11-02-2014, 08:47
شما وقتی برین از خود مخابرات قرارداد یکساله البته تو جشنواره ببندین اون سرویسی که میخرید مثلا 1 مگ ماهیانه 4 گیگ هست یعنی هر ما 4 گیگ شارژ میشه.ولی از خود پنلت که بخری 1 مگ مثلا با 24 گیگ یکسره بهت میده میخوای همش رو تو همون ماه مصرف کن میخوای مصرف نکن.شبانه 1 مگ سرعت 220 و حدودا 4 گیگ دانلود میکنن

majideblis
12-02-2014, 15:09
سلام دوستان کسی هست که کمپین یک ساله داشته باشه و ترافیک اضافه خریده باشه؟
میخواستم بدونم تو کمپین اگه ترافیک بخریم به ماه بعد انتقال پیدا میکنه یا نه؟
با تشکر از حسین عزیز که جوابمو داده بود ولی میخوام بدونم اگه کسی کمپین داشته و ترافیک اضافه خریده به ماه بعد انتقال پیدا کرده یا نه؟
مرسی از همه

afshin b
12-02-2014, 15:32
سلام دوستان کسی هست که کمپین یک ساله داشته باشه و ترافیک اضافه خریده باشه؟
میخواستم بدونم تو کمپین اگه ترافیک بخریم به ماه بعد انتقال پیدا میکنه یا نه؟
با تشکر از حسین عزیز که جوابمو داده بود ولی میخوام بدونم اگه کسی کمپین داشته و ترافیک اضافه خریده به ماه بعد انتقال پیدا کرده یا نه؟
مرسی از همه

نه عزیز انتقال نمیده متاسفانه

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Reza kheyri1373
13-02-2014, 00:08
یه زمانی این تایپیک خیلی پر جنب و جوش بود.

یه مدتی این تایپیک کتاب گینس شده بود .
همه رکورد دانلود و سرعت میزاشتن.

چند وقته دلمون برای روزبه جان تنگ شده. کجایی؟ چرا تست نمیزاری؟ نکنه ورشکست شدی از بس ISP عوض کردی؟

masoudx89
13-02-2014, 01:20

چند وقته دلمون برای روزبه جان تنگ شده. کجایی؟ چرا تست نمیزاری؟ نکنه ورشکست شدی از بس ISP عوض کردی؟

منم شاید برم دوباره شاتل.پینگ مخابرات که ر*یده.دانلودم که ندارم.ویدئو هم که نمیشه استریم کرد. دوستم شاتل داره.بهش میگم سرویس گیم رو فعال کنه.اگه پینگش اومد پایین .می رم شاتل.
یه روز خوش من به شخصه ندیدم تو مخابرات. کلا هم اینترنت ایران ر*یدست.انتخاب از بین بد و بدنره. مخابراتم که درش همیشه بروی مشتریا بازه.چه پهنای باند کم داشته باشه چه زیاد بازم مشتری میگیره.خیالی نیست پس. از بس که حرص و طماع هستن این عـزیـزان. :n21:

mohsen_hot20
13-02-2014, 01:27
--------------------------------------------------------------------------------

کاهش قیمت اینترنت در کشور

براساس برنامه پنجم توسعه کشور، ایران باید تا پایان سال ۹۵ رتبه دوم منطقه را از نظر فناوری به خود اختصاص دهد اما آمارهایی که هر چند وقت یکبار منتشر می‌شوند جایگاه کنونی ایران در رتبه‌بندی‌های حوزه فاوا را به گونه‌ای دیگر نشان می‌دهند.

به گزارش ایسنا، چندی پیش آماری از سوی اتحادیه مخابرات در زمینه دسترسی کشورهای جهان به اینترنت با سرعت بالا نشان می‌داد که ایران در ردیف کشورهایی همچون بوتان، کنیا، بنین و گویان با سرعت دسترسی به پهنای باند اینترنت ۲۵۶ کیلوبیتی قرار دارد.

یکی از عوامل مورد توجه در این بخش این است که برای رسیدن به جایگاه واقعی ایران در این حوزه باید در نرخ‌های مربوط به قیمت دسترسی کاربر به اینترنت، نرخ پهنای باند ارائه شده از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت و قیمت‌های مربوط به خدمات شرکت‌های اینترنتی بازنگری صورت بگیرد.

به عنوان مثال در حال حاضر تناسب زیادی بین قیمت و کیفیت سرویس‌های اینترنتی وجود ندارد. کیفیت اینترنت درصورتی که حجم پهنای‌باند در کشور تا چندین برابر افزایش پیدا کند، بهبود می‌یابد اما باید این موضوع را نیز مدنظر قرار داد که آیا زیرساخت‌های کنونی توانایی تحمل چنین پهنای باندی را دارند یا نه.

هم دولت و هم وزارت ارتباطات آنطور که اعلام کرده‌اند به طور جدی اعتقاد دارند که باید مردم به سرویسی مناسب دسترسی داشته باشند و در برابر هزینه‌ای که پرداخت می کنند از امکاناتی با بهترین کیفیت بهره‌مند شوند. اما برای این کار لازم است بستری فراهم شود که در قالب آن مردم بتوانند اینترنت پر سرعت بگیرند.

وزیر ارتباطات به تازگی از بهبود سرعت و قیمت اینترنت در آینده نزدیک خبر داده و اعلام کرده است: «همانطور که قبلاً برای کاهش تعرفه اینترنت قول داده بودم جلسات کارشناسی با حضور نمایندگان شرکت زیرساخت، شرکت مخابرات و شرکتهای PAP تشکیل شد و درنهایت قبول کردند که با کاهش هزینه‌ها و تقلیل سود و افزایش بهره‌وری، تعرفه حجمی اینترنت ADSL به مقدار 20 درصد کاهش یابد و این پیشنهاد در جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در کشور با حساسیت و همراهی اعضاء به تصویب رسید و امیدوارم به زودی در بازار اعمال شود.

محمود واعظی اعلام کرده که با توافقات انجام شده بین ارگان‌های مختلف از جمله شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات و شرکت‌های ندا، کاهش ۲۰ درصدی سرویس اینترنت در کمیسیون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات تصویب شده و تا قبل از پایان سال این سرویس در کشور با کاهش قیمت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

وزیر ارتباطات در پاسخ به سوالی که درباره وعده‌هایش درباره کاهش 20 درصدی قیمت اینترنت مطرح شده بود، توضیح داد: همان طور که چند ماه قبل هم به مردم قول دادم یکی از اقداماتی که به دنبال آن هستم آن است که قیمت اینترنت نه تنها افزایش پیدا کند بلکه کاهش هم داشته باشد.

به گفته او شاید در کشور کمتر پیش بیاید که خدمتی نه تنها افزایش قیمت نداشته باشد بلکه قیمت آن کاهش هم پیدا کند. اما ما طی ماههای گذشته جلسات مختلفی در حوزه قیمت اینترنت گذاشتیم و برای این کار از خودمان یعنی وزارت ارتباطات شروع کردیم. به همین دلیل قرار بر آن است که شرکت ارتباطات زیرساخت در پهنای باندی که در اختیار شرکتها قرار می‌دهد تخفیفی 35 درصدی به آنها بدهد.

ظاهرا در این زمینه توافقات مختلفی بین بخشهای متعدد از جمله شرکتهای مخابرات و شرکتهای ندا (ارائه کنندگان اینترنت) صورت گرفته و در این زمینه مصوبه‌ای در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به تصویب رسیده که قرار است بر اساس آن تا پایان امسال قیمت اینترنت برای کاربر نهایی نیز کاهش پیدا کند.

به این ترتیب قرار است قیمت اینترنت کاربر نهایی 20 درصد کاهش یابد که این کاهش قیمت روی حجم (ترافیک) لحاظ می شود. این وعده با پذیرش کاهش بخشی از هزینه‌ها توسط بازیگران حوزه اینترنت از جمله شرکت زیرساخت، شرکت مخابرات و شرکتهای PAP محقق شدنی است.

اما از مجموع 20 درصد تخفیف قیمت اینترنت که قرار است به زودی برای کاربران اعمال شود، 10 درصد سهم شرکت زیرساخت، 7.5 درصد سهم شرکت مخابرات و 2 درصد سهم شرکت‌های PAP است و این شرکتها پذیرفته اند که با کاهش هزینه‌ها، تقلیل سود و افزایش بهره وری، تعرفه حجمی اینترنت ADSL در مجموع به میزان 20 درصد کاهش یابد.

در گذشته شرکت‌های ندا نمی‌توانستند پهنای باندی بیشتری از شرکت ارتباطات زیرساخت بگیرند اما اکنون ظاهرا هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد و پهنای باند مناسب برای این شرکت‌ها تامین شده است. اما‌ با این وجود دو مشکل در این زمینه وجود دارد مشکل اول آن که بسیاری از مردم از گذشته در نوبت دریافت اینترنت بوده‌اند و شرکت‌ها پهنای باند خود را به جای آن که صرف تقویت شبکه مشترکان قبلی کنند برای دسترسی این افراد به کار می گیرند.

نکته دیگر آن که از گذشته هم تخلفی وجود داشته و ضریب اشتراک اینترنت به جای این که یک به هشت باشد در بعضی از موارد حتی به یک به 25 رسیده است که این موضوع باعث می‌شود سرعت اینترنت کاهش پیدا کند.

به هر حال وزارت ارتباطات در این زمینه سیاست‌های خود را اجرا می‌کند اما واگذاری اینترنت در دست بخش خصوصی قرار دارد و به همین دلیل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید نظارت کند. ظاهرا در این زمینه در ابتدا شرکت‌ها کمی مقاومت می کردند اما به مرور و بر اساس قولهایی که مسوولان ذیربط دادند مشکلات برطرف خواهد شد.

گام بعدی پیگیری افزایش سرعت و ارتقاء کیفیت و ارائه خدمت به مردم است که امیدواریم با پیگیری سازمان تنظیم مقررات ارتباطات و شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی به رعایت sharing از 1 به 8، بخشی از مشکلات فعلی حل شود.

ruzbeh1
13-02-2014, 09:38

من هستم،اما دوستان از تستای من ناراحت می شن،این جا تست نمی زارم،بفرمایید:

bahman_0121
13-02-2014, 11:10

سلام به همگی دوستان
شاتل توی روز سرعتش خیلی خوبه ولی تو ساعات شبانه سرعتش کلا کم میشه و دانلود نمیشه کرد
که اونم با ی تفند میشه دور زد و تو ساعات رایگان هم از پهنای باند 8 مگ بهره برد و فکر کنم فقط 5 تومن اضافه بر سازمان خرج داره

ruzbeh1
13-02-2014, 11:37
سلام به همگی دوستان
شاتل توی روز سرعتش خیلی خوبه ولی تو ساعات شبانه سرعتش کلا کم میشه و دانلود نمیشه کرد
که اونم با ی تفند میشه دور زد و تو ساعات رایگان هم از پهنای باند 8 مگ بهره برد و فکر کنم فقط 5 تومن اضافه بر سازمان خرج داره

بله.............. :n09:

maskot
13-02-2014, 22:24
سلام به همگی دوستان
البته اینم اضافه کنم که اون کار هم محدود میشه ولی خیلی دیر تر چون اینا رو پهنای باند داخلیشون هم محدودیت گذاشتن ولی اینقدر هست که یه دانلودر معمولی رو راضی نگه داره

Reza kheyri1373
13-02-2014, 22:42

به به!
ادم حال میکنه این تست رو میبینه ولی بعدش که به محدود بودنش فکر میکنه افسردگی میگیره.

امیدواریم یه روزی (یه روزی ، یه روزی ، یه روزی ، یه روزی ...) همه ی ISP ها توی ایران یه همچین سرعتی رو اونم نامحدود ارائه بدن و امیدوارم که همون زمان هارد هم خیلی ارزون بشه.

880446534
13-02-2014, 23:10
سلام
من الان دارم دانلود میکنم.
وقتی ساعت 1 بشه اتوماتیک رایگان حساب میکنه یا باید مودم رو خاموش/روشن کنم ؟؟؟
(یک مگ یک ساله)

puya2010
14-02-2014, 00:52
البته اینم اضافه کنم که اون کار هم محدود میشه ولی خیلی دیر تر چون اینا رو پهنای باند داخلیشون هم محدودیت گذاشتن ولی اینقدر هست که یه دانلودر معمولی رو راضی نگه داره

این روش دقیقا چیه؟

چقدر طول می کشه تا این روش هم محدود بشه؟

تا چند گیگ؟

ruzbeh1
14-02-2014, 01:10
این روش دقیقا چیه؟

تا چند گیگ؟

بعضی از دوستان تا 800 گیگ هم ظرف 2 ماه محدود نشدن :n09:

Reza kheyri1373
14-02-2014, 08:55
این روش دقیقا چیه؟

تا چند گیگ؟

فکر کنم فایل ها رو به سرور ایران ریموت میکنن بعد از سرور داخلی با سرعت بالا دانلود میکنن و شاتل هم مثل اینه که رو سرور داخلی محدودیت ایجاد نکرده .

ali1933
15-02-2014, 13:56
سلام
دوستان این هم چیز خوبیه ها،حال میده برا دانلود!!!!:n02:

hes25
15-02-2014, 14:22
سلام
آقا من یه سه ماه گرفتم، تا 24 اسفند...الان اگه این مدت تموم بشه من دیگه نمی تونم اینترنتی شارژ بگیرم؟
یعنی حتما باید دوباره برم مخابرات و فرم پر کنم؟

hossein019940
15-02-2014, 14:29
سلام
آقا من یه سه ماه گرفتم، تا 24 اسفند...الان اگه این مدت تموم بشه من دیگه نمی تونم اینترنتی شارژ بگیرم؟
یعنی حتما باید دوباره برم مخابرات و فرم پر کنم؟
نه.از خود پنل اقدام به خرید سرویس کنید مشکلی نداره.
برای چی از فیش واریزی استفاده میکنید.وقتتون گرفته میشه

hes25
15-02-2014, 14:43
نه.از خود پنل اقدام به خرید سرویس کنید مشکلی نداره.
برای چی از فیش واریزی استفاده میکنید.وقتتون گرفته میشه

سلام
خب من اول یه 6 گیگ گرفتم زود تموم شد بعد زنگ زدم مخابرات گفتم مگه من شبانه ندارم؟گفت فقط یک ساله اگه ببندی شبانه رایگان داری
منم گفتم من الان یه ساله ببندم این 40 تومنی که برای سه ماه دادم حساب میشه ؟گفت نه میسوزه!

منم مجبوری 25 تومن دیگه دادم از طریق همین پنل مخابرات 5 گیگ شارژ کردم
اما الان اگه من بخوام وقتی این مقدار تموم شده برای غید به بعد یه ساله 256 نامحدود بگیرم حتما دوباره باید برم مخابرات فرم پرکنم دیگه نه؟

hossein019940
15-02-2014, 16:21
سلام
خب من اول یه 6 گیگ گرفتم زود تموم شد بعد زنگ زدم مخابرات گفتم مگه من شبانه ندارم؟گفت فقط یک ساله اگه ببندی شبانه رایگان داری
منم گفتم من الان یه ساله ببندم این 40 تومنی که برای سه ماه دادم حساب میشه ؟گفت نه میسوزه!

منم مجبوری 25 تومن دیگه دادم از طریق همین پنل مخابرات 5 گیگ شارژ کردم
اما الان اگه من بخوام وقتی این مقدار تموم شده برای غید به بعد یه ساله 256 نامحدود بگیرم حتما دوباره باید برم مخابرات فرم پرکنم دیگه نه؟
نه.تمام سرویس ها تو پنلت هست هر کدوم رو دوست داشتی از یکا ماهه تا یکساله از سرویس 64 تا 20 مگ میتونین خرید کنین

piuma
16-02-2014, 07:59
یکی از دوستامون تو همین تاپیک یه برنامه ای رو گذاشته بودن برای ریستارت خودکار مودم تو زمانی خاص.کسی این برنامه رو داره میتونه لطف کنه بزاره؟ ممنون میشم

fahim90
16-02-2014, 11:40
سلام من 128 نامحدود دارم ولی سرعتش خیلی پایینه در حد dial up سرعت دانلود نهایتا تا 8 میره و مثلا دانلود یه فایل 8مگ نیم ساعت طول کشید. این سرویسم از دیشب فعال شده سرویس قبلیمم همین بود و سرعت دانلود هیچ وقت کمتر از 50 نبود.مشکل از کجاست؟ میشه درستش کرد؟

mp6
16-02-2014, 14:15
دوستان با چه برنامه ای به فیسبوک وصل میشین؟؟؟
من با س آ ی ف و ن3 نمتونم وصل بشم! :n03:

mohsen_hot20
16-02-2014, 16:09
اینترنت برای مخابرات و شرکت‌های ندا ۳۵ درصد ارزان شد + جدول تعرفه‌ها

--------------------------------------------------------------------------------

به منظور حفظ شرایط رقابتی، کف تعرفه اینترنت برای کابران نهایی 60 درصد سقف تعرفه حجمی تعیین شده در هر سطح به اضافه هزینه برقراری و نگهداری ماهیانه تعیین شده و حداکثر ضریب تسهیم خطوط یک به هشت است.
تعرفه پهنای باند اینترنت بین‌الملل صرفا جهت ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL برای شرکت‌های ارائه کننده این خدمات با ۳۵ درصد کاهش، مصوب شد.

به گزارش تسنیم، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در یکصد و هشتاد و یکمین جلسه خود که در تاریخ 13 بهمن ماه برگزار شد، تعرفه ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL را به منظور کاهش هزینه اینترنت در سبد خانوار تصویب کرد.

تعرفه پهنای باند اینترنت بین‌الملل صرفا برای ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL برای شرکت‌های ارائه کننده این خدمات (شرکت‌های دارای پروانه انتقال داده‌ها از طریق خطوط کابلی موسوم به ندا (PAP) و شرکت‌های مخابرات استانی زیرمجموعه شرکت مخابرات ایران) با 35 درصد کاهش لحاظ شده است.

به منظور حفظ شرایط رقابتی، کف تعرفه اینترنت برای کابران نهایی 60 درصد سقف تعرفه حجمی تعیین شده در هر سطح به اضافه هزینه برقراری و نگهداری ماهیانه تعیین شده و حداکثر ضریب تسهیم خطوط یک به هشت است.

تعرفه پهنای باند اینترنت بین‌الملل برای شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنت پرسرعت با احتساب 35 درصد تخفیف به شرح جدول زیر است:

bahman_0121
16-02-2014, 18:50

تعرفه پهنای باند اینترنت بین‌الملل صرفا جهت ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL برای شرکت‌های ارائه کننده این خدمات با ۳۵ درصد کاهش، مصوب شد.

به گزارش تسنیم، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در یکصد و هشتاد و یکمین جلسه خود که در تاریخ 13 بهمن ماه برگزار شد، تعرفه ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL را به منظور کاهش هزینه اینترنت در سبد خانوار تصویب کرد.

تعرفه پهنای باند اینترنت بین‌الملل صرفا برای ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL برای شرکت‌های ارائه کننده این خدمات (شرکت‌های دارای پروانه انتقال داده‌ها از طریق خطوط کابلی موسوم به ندا (PAP) و شرکت‌های مخابرات استانی زیرمجموعه شرکت مخابرات ایران) با 35 درصد کاهش لحاظ شده است.

تعرفه پهنای باند اینترنت بین‌الملل برای شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنت پرسرعت با احتساب 35 درصد تخفیف به شرح جدول زیر است:

سلام آیا درسته که ارزون شده دوستان؟؟؟
البته برا مخابرات رو میگم

amin_pwa
17-02-2014, 01:20
مخابرات حجم 2 گیگ ماهی دانلود شبانه نداره ؟

constant_boy23
17-02-2014, 01:54
دوستان با چه برنامه ای به فیسبوک وصل میشین؟؟؟
من با س آ ی ف و ن3 نمتونم وصل بشم! :n03:

سای3 خرابه ...مشکل از مخابرات نیست ..

والا ما به روش های لایسنس رو اوردیم خسته شدیم از روش های راگان ..وی پ-ی ا-ن

hossein019940
17-02-2014, 07:31
مخابرات حجم 2 گیگ ماهی دانلود شبانه نداره ؟
نه.شبانه ها 6 ماهه و یکسال هستند

Armin.Computer
17-02-2014, 14:06
سلام آیا درسته که ارزون شده دوستان؟؟؟
البته برا مخابرات رو میگم

منم تو چند تا سایت خبرش رو دیدم
یعنی الان باید منتظر کاهش باشیم
مشخص نیست از کی برای کاربرا کاهش پیدا می کنه؟

hossein019940
17-02-2014, 14:12
منم تو چند تا سایت خبرش رو دیدم
یعنی الان باید منتظر کاهش باشیم
مشخص نیست از کی برای کاربرا کاهش پیدا می کنه؟
تجربه ثابت کرده که هر وقت قیمتها افزایش پیدا میکنه روز بعدش تو پنل آپدیت میشه.ولی کاهش خیلی کند اجرا میشه.

piuma
17-02-2014, 19:31
یکی از دوستامون تو همین تاپیک یه برنامه ای رو گذاشته بودن برای ریستارت خودکار مودم تو زمانی خاص.کسی این برنامه رو داره میتونه لطف کنه بزاره؟ ممنون میشم

کسی نداره این برنامه رو؟

barslona2006
18-02-2014, 09:23
سرعت شما هم افت کرده؟خیلی خیلی کند هست
از 60 رسیده به5 وکمتر:n04:

ruzbeh1
18-02-2014, 09:31
128 نامحدود شاتل :n01:

ruzbeh1
18-02-2014, 09:50
اینم اون یکی نتم

[WaRhEaD]
18-02-2014, 10:39
روزبه شما برای کم کردن پینگ شاتل از سرویس گیم استفاده میکنی؟

ruzbeh1
18-02-2014, 10:45
;8115450']روزبه شما برای کم کردن پینگ شاتل از سرویس گیم استفاده میکنی؟

سلام،دوست عزیز سرویس گیم سرویس خاصی نیست،فقط ip و به شما اختصاص می ده که مثلا" از خود مازندران وصل می شی به سرور شاتل نه از اصقهان،رنچ ip تو این طور تعریف می کنه،هیچ هزینه ای هم نداره،با پشتیبانی تماس بگیرید براتون سریع انجام می ده.

masoudx89
18-02-2014, 12:14
آقا پینگت عالیه.فراتر از عالی.
من امروز دوره ام تموم میشه.دیگه تمدید نمی کنم تخلیه می کنم میرم شاتل.! :n04:

mohsen_hot20
18-02-2014, 14:38

starstarmaryam
18-02-2014, 19:23
برای من سایت های hipfile و uploadbaz باز نمیشه! کسی مشکل من و داره؟ یا فقط من مشکل دارم؟

sazman1
18-02-2014, 19:52
ظاهرا امروز برخی از سایت ها یا باز نمیشن یا خیلی مشکل باز میشن.

Reza kheyri1373
18-02-2014, 21:46
من که تا چند دقیقه اصلا هیچ سایتی برام باز نمیشد. الانم که بعضی از سایت ها باز میشن.

اخه یه مشکل این مخابرات نباید مثل ادمیزاد باشه؟
همش عجیب غریبن.

Armin.Computer
18-02-2014, 22:39
سلام،دوست عزیز سرویس گیم سرویس خاصی نیست،فقط ip و به شما اختصاص می ده که مثلا" از خود مازندران وصل می شی به سرور شاتل نه از اصقهان،رنچ ip تو این طور تعریف می کنه،هیچ هزینه ای هم نداره،با پشتیبانی تماس بگیرید براتون سریع انجام می ده.

سلام
سرعت کاهش پیدا می کنه؟

ruzbeh1
19-02-2014, 00:56
سلام
سرعت کاهش پیدا می کنه؟

سلام،نه،تغییری تو سرعت ایجاد نمی شه.

Armin.Computer
19-02-2014, 01:12
سلام،نه،تغییری تو سرعت ایجاد نمی شه.

یکم درباره ی 128 شاتل توضیح میدی؟

hossein019940
19-02-2014, 18:25
سرعتهای وبگردی افتضاح شده

ruzbeh1
19-02-2014, 18:50
یکم درباره ی 128 شاتل توضیح میدی؟

من که راضی هستم،شاتل الان یکی از بهترین پینگا رو داره،128 نامحدود هم دان استریم رو 895 بسته می شه و میزان محدودیت هم بستگی به این داره که صبح تا شب دانلود نکنی و همین طور پهنای باند مرکز مخابراتی،من که تا حالا محدود نشدم،در کل راضی هستم.

Armin.Computer
19-02-2014, 22:37
من که راضی هستم،شاتل الان یکی از بهترین پینگا رو داره،128 نامحدود هم دان استریم رو 895 بسته می شه و میزان محدودیت هم بستگی به این داره که صبح تا شب دانلود نکنی و همین طور پهنای باند مرکز مخابراتی،من که تا حالا محدود نشدم،در کل راضی هستم.

میانگین ماهی چه قدر دانلود داری؟

880446534
20-02-2014, 10:06
چندین صفحه پیش یکی از کاربرا سرعت های مخابرات رو لیست کرده بود. لیست رو پیدا نمی کنم !!!
مثلا گفته بود :
نامحدود 128 = 8
...
..
.
.

اگه بهم بگیم ممهون می شم

hossein019940
20-02-2014, 10:08
چندین صفحه پیش یکی از کاربرا سرعت های مخابرات رو لیست کرده بود. لیست رو پیدا نمی کنم !!!
مثلا گفته بود :
نامحدود 128 = 8
...
..
.
.

اگه بهم بگیم ممهون می شم
منظور شما این صفحه هست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milad.bmi
20-02-2014, 21:20
دوستان 1مگ با 8گیگ حجم یک ماهه ارزش خرید داره؟؟
تو نامحدودها کدوم سرویس ارزش خرید داره؟؟

Reza kheyri1373
21-02-2014, 22:32
دوستان 1مگ با 8گیگ حجم یک ماهه ارزش خرید داره؟؟
تو نامحدودها کدوم سرویس ارزش خرید داره؟؟

محدود ماهانه اصلا پیشنهاد نمیشه ، مگر اینکه تنهاب خواید وبگردی کنید که باز به نظرم 256 نامحدود بهتر باشه.

256 نامحدود=32
512 نامحدود=50

512 خیلی خوبه ولی قیمتش نسبت به سرعتش زیاد خوب نیست ولی اگه دلو بزنی به دریا و قیمت رو نادید بگیری خیلی خوبه.:n02:
اگه نه که همون 256 خوبه.

afshin b
22-02-2014, 15:51
مخابرات مثل اینکه تو قطع کردن چیز شکن ها همیشه پیشگامه.
الان برای من هیچ چیزشکنی کار نمیکنه.
شما از چی استفاده میکنید؟

hossein019940
22-02-2014, 16:21
مخابرات مثل اینکه تو قطع کردن چیز شکن ها همیشه پیشگامه.
الان برای من هیچ چیزشکنی کار نمیکنه.
شما از چی استفاده میکنید؟

نه مخابرات بلکه بیشتر شرکت ها هم سایفون رو قطع کردن بقیه وصلن

REZA1002
22-02-2014, 17:21
دهن مخابرات رو ..اییدم.

160گیگ دانلود در عرض یک ماه

puya2010
22-02-2014, 17:28
دهن مخابرات رو ..اییدم.

160گیگ دانلود در عرض یک ماه

Good luck...........

armin4
22-02-2014, 19:25
میشه یکی بگه 1مگ نامحدود الان سرعت دانلود رو چنده؟؟؟

afshin b
22-02-2014, 19:35
نه مخابرات بلکه بیشتر شرکت ها هم سایفون رو قطع کردن بقیه وصلن

مبشه تو پخ بهم بگی از چه شیلترشکنی اسنفاده میکنی؟
یه مشکل دیگه تایم اوت فوق العاده زیاده. برای شمام هست؟

hossein019940
22-02-2014, 19:35
میشه یکی بگه 1مگ نامحدود الان سرعت دانلود رو چنده؟؟؟
1024 نامحدود سرعتش 60 هست حالا ممکنه سرعت نوسان داشته باشه مثلا از 65 تا 75 یا 55 تا65.ولی سرعت اصلی روی همین حدود ها میچرخه

ruzbeh1
23-02-2014, 12:37
میانگین ماهی چه قدر دانلود داری؟

میانگین حساب نکردم،اما از وقتی که گرفتم چیزایی که نیاز داشتیم و دانلود کردم تا الان حدود 55 گیگ گرفتم.
128 نامحدود شاتل از سرور فرانکفورت:

bahman_0121
23-02-2014, 23:43
سلام دوستان عزیز
ی چند روزی از ای پی 4.2.2.4 هیچ پینگی دریافت نمیکنم برای شما هم همینطوره ؟؟؟

maskot
23-02-2014, 23:47
مبشه تو پخ بهم بگی از چه شیلترشکنی اسنفاده میکنی؟
یه مشکل دیگه تایم اوت فوق العاده زیاده. برای شمام هست؟

بابا بیخیال ف-ل-ت-ر شکن رایگان بشید یه 4000 تومن بدین ک-ر-یو بگیرید خودتون رو راحت کنید

bahman_0121
23-02-2014, 23:53
بابا بیخیال ف-ل-ت-ر شکن رایگان بشید یه 4000 تومن بدین ک-ر-یو بگیرید خودتون رو راحت کنید

خوب داداش ممنون از راهنماییت
و اینکه کریو قطعی و پینگ رو بالا میبره ؟؟؟

maskot
24-02-2014, 00:48
خوب داداش ممنون از راهنماییت
و اینکه کریو قطعی و پینگ رو بالا میبره ؟؟؟
دوست بهتره اینجا بحث نشه چون خلاف قوانین هست یا حداقل اسمش رو کامل ننویس
در مورد سوالت نه اینی که الان من دارم استفاده می کنم نه پینگ رو بالا می بره نه قطعی داره

afshin b
24-02-2014, 20:30
دوستان طرح کمپین که ثبت نام کردیم و پرداخت روی قبض داره رو میشه به یه خط دیگه انتقال داد؟ اگر نمیشه، برای لغو قرارداد چیکار باید کرد؟

hossein019940
24-02-2014, 20:34
دوستان طرح کمپین که ثبت نام کردیم و پرداخت روی قبض داره رو میشه به یه خط دیگه انتقال داد؟ اگر نمیشه، برای لغو قرارداد چیکار باید کرد؟
نه نمیشه انتقال داد.تا اونجایی که من اطلاع دارم تعدا ماهی که مونده از قراردادتون رو نصف او تعداد ماه رو باید به عنوان جریمه پرداخت کنی.یعنی 7 ماه از سرویستون مونده باید 3.5 ماه هزینش رو بدین.به نظر من انصراف بده جریمه هم نده بزار خط رو قطع کنن.اینطوری بهتر برات میصرفه

afshin b
24-02-2014, 22:04
نه نمیشه انتقال داد.تا اونجایی که من اطلاع دارم تعدا ماهی که مونده از قراردادتون رو نصف او تعداد ماه رو باید به عنوان جریمه پرداخت کنی.یعنی 7 ماه از سرویستون مونده باید 3.5 ماه هزینش رو بدین.به نظر من انصراف بده جریمه هم نده بزار خط رو قطع کنن.اینطوری بهتر برات میصرفه

خب بعد قطع کردن خط جریان چی میشه؟
برای وصل کردنش دوباره باید پولش بدم دیگه؟ یا منظورتون اینه که کلا قید خط رو بزنم؟ ابنطور هم باز میتونن پیگیری و شکایت کنن نه؟

hossein019940
24-02-2014, 22:16
خب بعد قطع کردن خط جریان چی میشه؟
برای وصل کردنش دوباره باید پولش بدم دیگه؟ یا منظورتون اینه که کلا قید خط رو بزنم؟ ابنطور هم باز میتونن پیگیری و شکایت کنن نه؟

فکر نکنم اینا برای این کارها خودشون رو تو دردسر بندازن چون تو ماه هایی که مصرف کردی رو پولش رو پرداخت کردین و مودم رو بهشون بده.تا اینجا که مشکلی نداره.برو یه خط جدید بگیر 50 تومن هم قیمتشه

ruzbeh1
24-02-2014, 22:53
maskot هنوزم مخابراتی؟ :n02:

afshin b
24-02-2014, 22:56
فکر نکنم اینا برای این کارها خودشون رو تو دردسر بندازن چون تو ماه هایی که مصرف کردی رو پولش رو پرداخت کردین و مودم رو بهشون بده.تا اینجا که مشکلی نداره.برو یه خط جدید بگیر 50 تومن هم قیمتشه

نه داداش. ما بهتره همون جریمه رو بدیم. چون هم مودم رو ندارمش. هم نمیتونم قید این خط رو بزنم.
به هر حال مرسی.

saberpf
25-02-2014, 00:32
نه داداش. ما بهتره همون جریمه رو بدیم. چون هم مودم رو ندارمش. هم نمیتونم قید این خط رو بزنم.
به هر حال مرسی.

سلام
چرا میشه انتقال داد
من این کارو کردم اصلا هم خط رو عوض کردم هم مرکز مخابراتی رو
خط از معلم آوردم به انقلاب انداختم رو یه خط جدید
فقط یکم بدو بدو داره بین دوتا مرکز مخابراتی
اونا برا راحتی می گن نمی شه
اما من فقط تو یه روز خطو تغییر دادم و وصل کردم اینترنتمو فقط یه روز وقت بذار و پیگیر باش همین

saberpf
25-02-2014, 00:34
راستی دیگه اون داستان جریمه وجود نداره و دیگه می تونی با خیال راحت انصراف بدید جریمه در کار نیست

maskot
25-02-2014, 13:12
maskot هنوزم مخابراتی؟ :n02:
من از مخابرات دل بکن نیستم لعنتی دانلود شبانش بد مزش رفته زیر دندونم:n02:

barslona2006
25-02-2014, 13:54
سلام
سرعت 512 نامحدود 1 ماهه سرعتش چقدره؟
خوبه؟یا بمونم 1مگ نامحدود؟
ممنون

hossein019940
25-02-2014, 14:42
سلام
سرعت 512 نامحدود 1 ماهه سرعتش چقدره؟
خوبه؟یا بمونم 1مگ نامحدود؟
ممنون
50 هست.بین 512 و 1 مگ همین 512 بهتر هست

milad.bmi
26-02-2014, 12:27
بازم همون 512 نامحدود خودمونو باید داشته باشیم :n02:

master2014
26-02-2014, 17:09
دوستان
سرعت دانلود در ترافیک شبانه رایگان حجمی مخابرات
سرویس 1 مگابیت یا 2 مگابیت چند کیلوبایت است؟

master2014
26-02-2014, 17:12
اشتب شد ببخشید.

hossein019940
26-02-2014, 17:28
دوستان
سرعت دانلود در ترافیک شبانه رایگان حجمی مخابرات
سرویس 1 مگابیت یا 2 مگابیت چند کیلوبایت است؟
سرویس 1 مگ سرعت 220
2 مگ سرعت 280تا300

master2014
26-02-2014, 17:30
سرویس 1 مگ سرعت 220
2 مگ سرعت 280تا300
دادش منظورم شبانه رایگان مخابرات بود که از ساعت 1 تا7 صبح است؟
همین مقدار بالا است دیگه؟

masoudx89
26-02-2014, 17:41

فقط شش ماهه و یک ساله شبانه داره که همین سرعت رو چه روز چه شب بهتون میده!

master2014
26-02-2014, 17:44
فقط شش ماهه و یک ساله شبانه داره که همین صورت رو چه روز چه شب بهتون میده!
باورم نمیشه!
هر طور فکر میکنم مگه میشه شبانه رایگان سرعتش عین روز باشه:n04:

hossein019940
26-02-2014, 17:47
اره.بعد محدودیت شبانه رو کاری نداشتن.

hossein019940
26-02-2014, 23:24
عنوان خبر: اختلال در سیستم
شماره: 297
تاریخ: ۱۳۹۲/۱۲/۷

شرح خبر:

کاربران گرامی با عرض پوزشاحتمال بروز اختلال در سیستم درچند ساعت آینده وجود دارداز صبوری شما متشکریم

Ennio
27-02-2014, 07:57
برای من الان 2 روز هست که حجم مصرف شده رو نشون نمیده و میزنه صفر ..چه حجم رایگان و چه غیر رایگان

keyvan13611361
27-02-2014, 10:56
عنوان خبر: اختلال در سیستم
شماره: 297
تاریخ: ۱۳۹۲/۱۲/۷

شرح خبر:

کاربران گرامی با عرض پوزشاحتمال بروز اختلال در سیستم درچند ساعت آینده وجود دارداز صبوری شما متشکریم

سلام دوست عزیز
احتمالاً این خبر مال چند ماه پیش بوده، امروز اتّفاقی بروز رسانیش کردند

الان نزدیک به 24 ساعته که همراه اول تو شهر آمل (بیش از 80درصد کاربراش) نه تماس ورودی دارند و نه خروجی ، هیچ خبری تو سایت مخابرات مازندران نیست

mohsen_hot20
27-02-2014, 14:04
[سلام دوست عزیز

الان نزدیک به 24 ساعته که همراه اول تو شهر آمل (بیش از 80درصد کاربراش) نه تماس ورودی دارند و نه خروجی ، هیچ خبری تو سایت مخابرات مازندران نیست[/QUOTE]

mohsen_hot20
27-02-2014, 14:08
/.............................اشتب شد

hossein019940
27-02-2014, 14:36
[سلام دوست عزیز

الان نزدیک به 24 ساعته که همراه اول تو شهر آمل (بیش از 80درصد کاربراش) نه تماس ورودی دارند و نه خروجی ، هیچ خبری تو سایت مخابرات مازندران نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]
ساعت پست من رو ببینید دقیقا همون لحظه این اطلاعیه بوده

keyvan13611361
27-02-2014, 16:39
ساعت پست من رو ببینید دقیقا همون لحظه این اطلاعیه بوده[/QUOTE]

بنده عرض نکردم که نبود یا نیست، عرض کردم بروز رسانی هاشون معلوم نیست برای چه زمانی هست
شما که آملی هستید بهتر می تونید درک کنید، دقیقا بعد 24 ساعت تلفن همراه اوّل تو شهر آمل وصل شد
ولی تو سایت مخابرات مازندران هیچ خبر و اطلاع رسانی نبود

shaparak24
28-02-2014, 01:27
سلام به دوستان یک سوال امروز من سرویس 1 mg محدود که ماهیانه 18 تومانه رو خریداری کردم این سرویس ساعت شبانه رایگان داره ؟
اگه هست چه ساعتی رایگانه ؟ ممنون می شم جواب بدین

hossein019940
28-02-2014, 08:18
سلام به دوستان یک سوال امروز من سرویس 1 mg محدود که ماهیانه 18 تومانه رو خریداری کردم این سرویس ساعت شبانه رایگان داره ؟
اگه هست چه ساعتی رایگانه ؟ ممنون می شم جواب بدین
6 ماه و یکساله ها شبانه رایگان دارن.از ساعت 1 تا7

starstarmaryam
28-02-2014, 11:18
از دوستان کسی سرعت دانلودش از سرورهای uploadbaz و uptobox کم نشده؟
من سرویس 2 مگ نامحدود دارم سرعت دانلودم نسبت به قبل نصف شده!

Stoned.Heart
28-02-2014, 12:01
دوستان در حال حاضر سرعت دانلود 1مگ و 2مگ نامحدود چقدر شده هرکددوم ؟
این سرعت 50 کیلوبایت 512 من دیگه بدجوری رفته رو اعصابم !

hossein019940
28-02-2014, 12:13
دوستان در حال حاضر سرعت دانلود 1مگ و 2مگ نامحدود چقدر شده هرکددوم ؟
این سرعت 50 کیلوبایت 512 من دیگه بدجوری رفته رو اعصابم !
1مگ حدودا 60 تا 70
2مگ حدودا 120تا130

piuma
28-02-2014, 18:26
از دوستان کسی سرعت دانلودش از سرورهای uploadbaz و uptobox کم نشده؟
من سرویس 2 مگ نامحدود دارم سرعت دانلودم نسبت به قبل نصف شده!

من 1 مگ شبانه رایگان دارم.دو شبه از همین سایت هایی که شما گفتین و همینطور mul.ir دانلود می کنم سرعتم به شدت کم شده.از نصف هم کمتر .اما روزانه خوبه. پینگ گرفتم حدودا time = 450 بود .کسی می دونه به این خاطره که سرعت افت می کنه؟ مثلا الان تایم حدودا 330 هست و سرعت دانلودم ماکزیمم
من هم از آملم .این چند روز مخابرات حسن زاده خیلی قطعی داشت.شما هم از این مرکزین؟

alichoopa
28-02-2014, 22:03
دوستان من ساری هستم میخوام adsl بگیرم مخابرات خوبه؟؟؟ قطو وصل نداره؟؟ مبین نت دارم دانلود شبانشو محدود کرده

:n30:
راستی پینگش چجوریاس؟؟

hossein019940
28-02-2014, 22:08
دوستان من ساری هستم میخوام adsl بگیرم مخابرات خوبه؟؟؟ قطو وصل نداره؟؟ مبین نت دارم دانلود شبانشو محدود کرده

:n30:
راستی پینگش چجوریاس؟؟

دانلود شبانه تمام سرویس ها مثل سرعت روزانه هست.البته یکساله و شش ماهه شبانه دارن.
256=80
512=140
1024=220
2048=280&300
پینگ بالا +تایم اوت شدید
پینگ پایین تو مخابرت نیست ولی پینگ 200 از نظر کارابرای مخابرات پایینه
قطعی قبلا داشت ولی الا نه.
اگه برای دانلود میخوای بیا ولی برای پینگ میخوای نه

starstarmaryam
28-02-2014, 22:38
من 1 مگ شبانه رایگان دارم.دو شبه از همین سایت هایی که شما گفتین و همینطور mul.ir دانلود می کنم سرعتم به شدت کم شده.از نصف هم کمتر .اما روزانه خوبه. پینگ گرفتم حدودا time = 450 بود .کسی می دونه به این خاطره که سرعت افت می کنه؟ مثلا الان تایم حدودا 330 هست و سرعت دانلودم ماکزیمم
من هم از آملم .این چند روز مخابرات حسن زاده خیلی قطعی داشت.شما هم از این مرکزین؟

نه از این مرکز نیستم. مال من قطعی نداره فقط سرعت خیلی پایینه!

ruzbeh1
01-03-2014, 16:32
اینم تست من واسه بچه هایی که دلشون تنگ شده بود :n10:

Y_H2010
01-03-2014, 20:02

آقای روزبه خان خسته نمیشی اینقدر این سرعتای گرون رو میزاری ؟؟؟
الان شاهکار میکنن این شرکتا که با اینترنت حجمی همچین سرعت بالایی رو میدن که حجم کاربر بلعیده بشه و کاربر مجبور بشه حجم اضافه و پول اضافه بده ؟؟؟
یک چهارم این سرعت رو نامحدود بدون محدود کردن سرعت با قیمت معقول بدین بیاین این قدر تبلیغ کنین....
این کار شرکتا که حجمی میدن سرعت رو اینقدر بالا میبندن تا حجم رو تموم کنن و پول اضافه بگیرن یه جور دزدی محترمانه ی مدرن هستش...

shahin-slt
02-03-2014, 02:04
میشه لینک زیر رو امتحان کنید و سرعتش رو به بگید؟

ruzbeh1
02-03-2014, 13:20
آقای روزبه خان خسته نمیشی اینقدر این سرعتای گرون رو میزاری ؟؟؟
الان شاهکار میکنن این شرکتا که با اینترنت حجمی همچین سرعت بالایی رو میدن که حجم کاربر بلعیده بشه و کاربر مجبور بشه حجم اضافه و پول اضافه بده ؟؟؟
یک چهارم این سرعت رو نامحدود بدون محدود کردن سرعت با قیمت معقول بدین بیاین این قدر تبلیغ کنین....
این کار شرکتا که حجمی میدن سرعت رو اینقدر بالا میبندن تا حجم رو تموم کنن و پول اضافه بگیرن یه جور دزدی محترمانه ی مدرن هستش...
حرف شما کاملا" اشتباه است آقای Y_H،،شماها بودید که با دانلود کردن بی رویه باعث شدید مخابرات سرویسای نامحدودشو که سرعت 400 داشت رو 20-30-40 محدود کنه،وگرنه کسی حداکثر ماهی 30 گیگ استفاده مفیدش است،بهتره ابتدا طرز استفاده صحیح از اینترنت و یاد بگیرید و بعد کار ما رو به تبلیغ کردن نسبت بدی :n16:

mj360
02-03-2014, 14:14
دوستان من با کارمند مخابرات تلفنی صحبت کردم(چون خودم الان شمال نیستم). درباره سرویس نامحدود 2 مگ ازش پرسیدم گفت شرکت گفته که هیچ تضمینی درباره سرعت و ثبات سرعت سرویس های نامحدود وجود نداره و نوسان و افت سرعتش خیلی زیاده و خلاصه گفتش که نامحدود نگیرم بهتره. حالا نظر شما دوستان چیه؟ داره خالی بندی میکنه و میخواد منو بترسونه یا اینکه واقعا اینطوریه؟

nima_mani
02-03-2014, 14:16
حرف شما کاملا" اشتباه است آقای Y_H،،شماها بودید که با دانلود کردن بی رویه باعث شدید مخابرات سرویسای نامحدودشو که سرعت 400 داشت رو 20-30-40 محدود کنه،وگرنه کسی حداکثر ماهی 30 گیگ استفاده مفیدش است،بهتره ابتدا طرز استفاده صحیح از اینترنت و یاد بگیرید و بعد کار ما رو به تبلیغ کردن نسبت بدی :n16:

والا تو این مملکت که همش گرونی و افزایش قیمتها داره ذهن و جسم مردم رو آزار میده مخصوصا زمانیکه حس میکنی شعورت رو یه عده به ظاهر مسوول زیر سوال میبرن با اعمال و حرفاشون،تا یه چیزی داره به ملت حال میده(حالا به غلط یا درست)،یه عده بیمار سریع در مقابلش موضع میگیرن و پز روشنفکرانه و ناسیونالیستی میدن و شعار میدن: آیا این رفتار از یک ایرانی با تاریخ و فرهنگ چندهزارساله کار درستی است؟ :n29: آخه بوووووووووووووووق جان،همین حرفای شما به اصطلاح باتمدنها باعث میشه یه عده مسوول روشنفکر،بیان بزنن همین اندک دلخوشی رو هم بگیرن!بعد اینوسط یه عده فرصت طلب هم بیان تبلیغات محصولات خودشونو بکنن و ادعای کیفیت هم بکنن! خاک تو سر اون مسوولی که اینارو میبینه و به اصطلاح خودش میگه : فعلا چاره ای نداریم و در شرایط تحریم و کمبود هستیم! :n29:روزبه جان به خودت نگیریها،ولی این قضایایی که اخیرا داره برای اکثر فیل-ترشکنها میوفته هم از همین ماجراهاست! باز یکی یه چیزی گفته،فلان مسوول سوئدی یه ماستی خورده،فلان وزیر دولت تو فیس-بوکش یه مذخرفی نوشته،شده اینکه میبینی!والا :n08:اینا مردم رو گاگول فرض کردن! من بیشتر از این ناراحتم که با یه زنگ زدن به 2020 میفهمم مخابرات چه خبره توش،ولی اینا شعور منو امثال منو با حرفاشون زیر سوال میبرن!:n29:
در مورد دانلود بی رویه هم که گفتی،باید بگم همه اونایی که مخابرات رو میشناسن میدونن که فقط و فقط درآمدزایی براش مهمه و اصلا براش مهم نیست قبلا ملت داشتن شبی 20 تا 30 گیگ دانلود میکردن یا الان شبی 2 گیگ! همین الانش که سرعتها محدود شده و افتضاح،دلیلشون چیه؟ کمبود پهنای باند دیگه! خب چرا بازم فروش دارن؟ ها؟ چرا خلاف قانون بازم مخابرات طرح ویژه میفروشه و اصلا این قانون که اینا ازش دم میزنن چیه؟ ضمانت اجراش با کیه؟
روزبه جان ،به من فحش بده ولی این حرفتو دیگه تکرار نکن توروخدا! دمت گرم!

nima_mani
02-03-2014, 14:19
دوستان من با کارمند مخابرات تلفنی صحبت کردم(چون خودم الان شمال نیستم). درباره سرویس نامحدود 2 مگ ازش پرسیدم گفت شرکت گفته که هیچ تضمینی درباره سرعت و ثبات سرعت سرویس های نامحدود وجود نداره و نوسان و افت سرعتش خیلی زیاده و خلاصه گفتش که نامحدود نگیرم بهتره. حالا نظر شما دوستان چیه؟ داره خالی بندی میکنه و میخواد منو بترسونه یا اینکه واقعا اینطوریه؟

دوست عزیز سراغ نامحدود نیا! اگه دانلودر هستی و وبگردی هم میخوای،بهترین گزینه ها یک مگ و دو مگ محدود هستن اونم 6 یا یکساله! شک نکن!:n02:خالی بندی نمیکنه! چون بودجه مخابرات از سال پیش کمتر شده،درآمدش هم معلوم نیست کجا صرف میشه!چون تا الان خبری از تصفیه بدهی هاش نشده ! شرکت زیرساخت هم که کلا مسوولاش یه شبه قانون مدار شدن و حالا حالاها به مخابرات باج نمیدن! قطعا تا پهنای باند مخابرات افزایش پیدا نکنه هیچ تغییری در سرعت نخواهیم داشت! خلااااااااااااااااااص:n02:

nima_mani
02-03-2014, 14:21
میشه لینک زیر رو امتحان کنید و سرعتش رو به بگید؟

ارور زیر رو میده برام :

404 - File or directory not found.

mj360
02-03-2014, 14:55
دوست عزیز سراغ نامحدود نیا! اگه دانلودر هستی و وبگردی هم میخوای،بهترین گزینه ها یک مگ و دو مگ محدود هستن اونم 6 یا یکساله! شک نکن!:n02:خالی بندی نمیکنه! چون بودجه مخابرات از سال پیش کمتر شده،درآمدش هم معلوم نیست کجا صرف میشه!چون تا الان خبری از تصفیه بدهی هاش نشده ! شرکت زیرساخت هم که کلا مسوولاش یه شبه قانون مدار شدن و حالا حالاها به مخابرات باج نمیدن! قطعا تا پهنای باند مخابرات افزایش پیدا نکنه هیچ تغییری در سرعت نخواهیم داشت! خلااااااااااااااااااص:n02:

خب حالا که شما میگی نامحدود اینطوریه، سرعت دانلود سرویس ۲ مگ محدود تو ساعت های رایگان حدودا چنده؟

nima_mani
02-03-2014, 15:40
خب حالا که شما میگی نامحدود اینطوریه، سرعت دانلود سرویس ۲ مگ محدود تو ساعت های رایگان حدودا چنده؟

شبو روز نداره یکیه، بین 220 تا 300 ! :n02:

majideblis
02-03-2014, 20:57

داداش شما کلا نت گرفتی که فقط و فقط باهاش تست سرعت بگیری؟؟؟
ما مخابراتی ها که راضی هستیم یه پیچو باز کنه که میکنه و شبانه هم داشته باشه که میشه شبی 4 گیگ دان کرد دیگه چی میخوایم؟خ
خودم به شخصه دیگه هاردم پره وگرنه هر شب دانلود میکردم و به حدی فیلم دان کردم که واسه سه ماه هیچی دانلود نکنم
دیگه حرفی ندارم :P

maskot
03-03-2014, 00:37
کلا تعریف خوب یا بد بودن برا هر کس به نحوه استفاده ای که می کنه فرق داره مخابرات فقط به درد دانلودر ها می خوره و بس برا کسانی که مصرف پایین دارن و فقط برا وب گردی و استریم انلاین فیلم و ... از وب استفاده می کنن بهتره از شرکت های دیگه سرویس بگیرن الان خود بنده هر چند شب در میون در کمال ارامش 4 گیگ دانلود می کنم و در اون لحظه از سرویسی که دارم نهایت رضایت دارم اما وقتی با همین سرویس می خوام با vps کار کنم هفت جدم میان جلو چشمم اولین اولویتم برا روز بعدش تخلیه مخابرات هست
در کل پیشنهاد من اینه اگه امکانش رو دارید یه سرویس 6 ماهه 1 مگ 12 گیگ 80 تومنی بخرید برا دانلود شبانه و در کنارش یه سرویس از یه شرکت خصوصی که دانلود شبانه نداشته باشه و ارزون تر باشه برا وب گردی و کارهای دیگتون بگیرید

armin4
03-03-2014, 12:10
دوستان اگه سرویس حجمی سه ماه بگیرم میشه کل حجم در ماه اول تموم کرد؟؟؟

shahin-slt
03-03-2014, 12:16
ارور زیر رو میده برام :

404 - File or directory not found.

این لینک رو امتحان کنین

nima_mani
03-03-2014, 12:53
این لینک رو امتحان کنین

همه فیلمهای موجود در لینک،با نهایت سرعت من یعنی 50 دانلود میشن و زیاد بالا پایین نمیشه سرعت!

ruzbeh1
03-03-2014, 12:57
داداش شما کلا نت گرفتی که فقط و فقط باهاش تست سرعت بگیری؟؟؟
ما مخابراتی ها که راضی هستیم یه پیچو باز کنه که میکنه و شبانه هم داشته باشه که میشه شبی 4 گیگ دان کرد دیگه چی میخوایم؟خ
خودم به شخصه دیگه هاردم پره وگرنه هر شب دانلود میکردم و به حدی فیلم دان کردم که واسه سه ماه هیچی دانلود نکنم
دیگه حرفی ندارم :P

mv217010
03-03-2014, 17:42
داداش نتت نامحدوده؟؟؟؟

hossein019940
03-03-2014, 17:48
داداش نتت نامحدوده؟؟؟؟
نه.نت ایشون محدود هست.های وب .به نظر میرسه فقط ایشون از این محدودیت ها قصر در رفتن:n02:

ruzbeh1
03-03-2014, 19:38
نه.نت ایشون محدود هست.های وب .به نظر میرسه فقط ایشون از این محدودیت ها قصر در رفتن:n02:

آره،هنوز محدود نشدم :n19::n20::n25:شبانه هم همینه :n19::n20:منو محدود نمی کنن،من کلی فن بلدم :n09:

mv217010
03-03-2014, 20:18
آره،هنوز محدود نشدم :n19::n20::n25:شبانه هم همینه :n19::n20:منو محدود نمی کنن،من کلی فن بلدم :n09:
شبانه که دیگه دست تو نیست
کل سرور سویچ میشه رو 200 کیلو .جدیدا اینجوری شده
مگه اینکه آشنا(پارتی )داشته باشی آپی تو رو از لیست سویچ شونده ها در بیارن یا نزارن بره تو لیست
زمون تایم رایگان

alireza1425
03-03-2014, 22:25
با این سرعت یا ۲مگی یا دینامیت که شبانه ندارن!

mypdf
04-03-2014, 00:22
آقا منم مثل چندتا از دوستان نامحدود دارم اما حجم رو 0 نشون میده از 999 گیگ!!! اونم طی 3 روز :n19: لامصب نت اروپا بود نمیشد همچین چیزی :n02:
پیام زدم تو پنل گفتن که گزارش خرابی ارسال شده اما دو روز میگذره و هیچ کاری نکردن الانم با نت فامیلم میام واقعا دزد شدن اینا

constant_boy23
04-03-2014, 01:00
دوستان راهي براي كاهش نويز خط هست ؟

starstarmaryam
04-03-2014, 14:11
از دوستانی که 2 مگ نامحدود دارن سرعت دانلودشون کم نشده برای من به زور تا 40 تا میرسه! الان یه هفته هست اینطوریه! کسی این مشکل رو نداره؟

ruzbeh1
04-03-2014, 14:53
از دوستانی که 2 مگ نامحدود دارن سرعت دانلودشون کم نشده برای من به زور تا 40 تا میرسه! الان یه هفته هست اینطوریه! کسی این مشکل رو نداره؟

شما 70 تومن دادی برای 2 مگ نامحدود مخابرات؟ :n13:اصلا" ارزش نداره،با این هزینه سرویسای بهتری می شد خریداری کرد از شرکتای دیگه

starstarmaryam
04-03-2014, 16:17
شما 70 تومن دادی برای 2 مگ نامحدود مخابرات؟ :n13:اصلا" ارزش نداره،با این هزینه سرویسای بهتری می شد خریداری کرد از شرکتای دیگه

مگه اینجا تاپیک محابرات نیست پس چرا از شرکت های دیگه صحبت میکنید!:n13: من میخوام وضعیت خودم رو با بقیه کسایی که مخابرات دارن مقایسه کنم.

behrooz3229
04-03-2014, 17:28

قبلا چقدر بود سرعت شما؟

starstarmaryam
04-03-2014, 18:27
قبلا چقدر بود سرعت شما؟

به 130 تا هم میرسد در کل خوب بود راضی بودم. ولی الان داره رو اعصابم راه میره.

armin4
04-03-2014, 18:39

hossein019940
04-03-2014, 18:47

بله میشه.چون شما سرویس مثلا 128 با 24 گیگ میخرین و همون 24 گیگ براتون فعال میشه

j-f
04-03-2014, 22:00
کمپین نوروزی مخابرات:
====================
این سرویس های 5 و 10 مگ توی مازندران هم ارائه میشه؟
(جشنواره شرکت های کوچک و متوسط)

behrooz3229
04-03-2014, 22:33
تعرفه های بالا دانلود رایگان هم دارند ؟ (1 تا 7 صبح )

mworld
05-03-2014, 17:05
بروبکس منی که اینترنت مخابرات دارم بخوام کمپین نوروز رو بگیرم باید برم مخابرات قرارداد ببندم یا اینترنتی میتونم یه طرح رو انتخاب کنم؟:n13:

hossein019940
05-03-2014, 18:42
بروبکس منی که اینترنت مخابرات دارم بخوام کمپین نوروز رو بگیرم باید برم مخابرات قرارداد ببندم یا اینترنتی میتونم یه طرح رو انتخاب کنم؟:n13:
باید برین مرکز مخابراتیتون

alexdelpiero1989
06-03-2014, 12:02
دوستان کسی میدنه قیمت خط تلفن ثابت چنده؟

میخوام یک خط جدید بخرم تا بتونم واسه وب گردی جداگونه ازش استفاده کنم

behroz3666
06-03-2014, 12:43
دوستان برا شما پینگ داغونه آمل مرکز نبوت الان سه روزه پینگ افتضاح هست مخصوصا شبها

Aryaeiboy
06-03-2014, 13:12
دوستان کسی میدنه قیمت خط تلفن ثابت چنده؟

میخوام یک خط جدید بخرم تا بتونم واسه وب گردی جداگونه ازش استفاده کنم

55 تومنه عزیز

mypdf
06-03-2014, 16:25

کسی میدونه چطور باید شکایت کنم از مخابرات؟
الان یک هفته شده که اکانتم اینطوری شده حجم 0 گیگابایت سرویس نامحدود!!! اصلا چرا حجم میزنن برا سرویس نامحدود!
تو پنل دوبار پیام گذاشتم گفتن گزارش خرابی ارسال شد :| سومین بار که گفتم شکایت میکنم گفتن :
با سلام و احترام.گزارش کندی سرعت سرویس شما ارسال شد و حتما شنبه با تهران برای مشکل سرویس شما هما هنگی های لازم انجام می شود.با تشکر :n21: (کی گفت کنده سرعت اصلا!!!؟)
پشتیبانی محلی هم زنگ میزنم فقط میگن داریم پیگیری میکنیم حالم از این ادمای ک گشاد بهم میخوره واقعا

mv217010
06-03-2014, 17:32

الان یک هفته شده که اکانتم اینطوری شده حجم 0 گیگابایت سرویس نامحدود!!! اصلا چرا حجم میزنن برا سرویس نامحدود!
تو پنل دوبار پیام گذاشتم گفتن گزارش خرابی ارسال شد :| سومین بار که گفتم شکایت میکنم گفتن :
با سلام و احترام.گزارش کندی سرعت سرویس شما ارسال شد و حتما شنبه با تهران برای مشکل سرویس شما هما هنگی های لازم انجام می شود.با تشکر :n21: (کی گفت کنده سرعت اصلا!!!؟)
پشتیبانی محلی هم زنگ میزنم فقط میگن داریم پیگیری میکنیم حالم از این ادمای ک گشاد بهم میخوره واقعا
چطور اینقدر دان کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه میشه یا باگ داده؟

hossein019940
06-03-2014, 18:20

از این طریق شکایت کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).در ضمن همراه شکایت قسمت پیوست یه عکس هم بزار از موقعی که سرویس فعال شد تا الان که قسمت ریز مصرف مشخص باشه

faraz_fz89
06-03-2014, 19:48

هاردت پاره نشد؟؟؟؟مودمت سالمه؟؟؟یک نگاه به کابل تلفن خونتون بنداز ببین ذوب نشده :))))))

ruzbeh1
06-03-2014, 21:31
اینترنت به این می گن،ساعت 9:30 شب،تست از سرور داخلی و خارجی یکسان :n19:مازندران موچکریم :n20::n19::n20:

mypdf
06-03-2014, 22:58
شما ها هم حالتون خوشه ها :| مگه سرعت دانلودی که میدن چند هست که بتونم طی 7-8 روز 900 گیگ دانلود کنم :n28: مشکل از سیستمشونه چند صفحه قبل عزیزانی همین مشکل رو داشتن اگه راه حل پیدا کردن به منم اطلاع بدن
چون من همه جور پیگیری کردم غیر شکایت

black years
07-03-2014, 00:04
سلام

چرا سرعت وب گردی اینطوری شده؟

مال شما هم سرعت لود پیج ها پایینه؟

hossein019940
07-03-2014, 00:20
سلام

چرا سرعت وب گردی اینطوری شده؟

مال شما هم سرعت لود پیج ها پایینه؟
در یک کلمه افتضاح:n21:

masoudx89
07-03-2014, 11:56
این سرویسای شبانه مخابرات هنوز خوبه؟
هر شب چقدر میشه دانلود کرد با سرویس 2 مگ؟

hossein019940
07-03-2014, 12:20
این سرویسای شبانه مخابرات هنوز خوبه؟
هر شب چقدر میشه دانلود کرد با سرویس 2 مگ؟
سرعت سرویس 2048 در روز و شب 280تا300
4 گیگ به بالا

masoudx89
07-03-2014, 12:25
سرعت سرویس 2048 در روز و شب 280تا300
4 گیگ به بالا

این یه ماهشم هم همین سرعت رو می ده؟ یا کمتره؟
اخه اون اویل که 1 مگ یه ماه داشتم سرعتش 60 بود!:n21:

hossein019940
07-03-2014, 13:51
این یه ماهشم هم همین سرعت رو می ده؟ یا کمتره؟
اخه اون اویل که 1 مگ یه ماه داشتم سرعتش 60 بود!:n21:
6ماهه و یکساله شبانه دارن.ماهانه دانلود شبانه رایگان ندارن.

masoudx89
07-03-2014, 14:27
6ماهه و یکساله شبانه دارن.ماهانه دانلود شبانه رایگان ندارن.

سرعتش منظورم بود. دو مگ 1 ماهه هم سرعت روزش 280 تا 300 هست؟

hossein019940
07-03-2014, 17:27
سرعتش منظورم بود. دو مگ 1 ماهه هم سرعت روزش 280 تا 300 هست؟
2048ماهانه هم سرعتش در روز 280تا300 هست

Reza kheyri1373
08-03-2014, 12:51
کسایی گه IP اونا 5 هستش خیلی راحت میتونن فیس رو بدون هیلتر شکن باز کنن. ای پی 2 نمیشه.

mohsen_hot20
08-03-2014, 13:57
1مگ محدود گرفتم سرعت دان فوقش27ک عجیبه نامحدود 256 داشتم سرغت بهتر بود

hossein019940
08-03-2014, 14:22
1مگ محدود گرفتم سرعت دان فوقش27ک عجیبه نامحدود 256 داشتم سرغت بهتر بود
1024 محدود سرعتش 27؟
شکایت کن احتمالا مشکلی هست چون همیچین چیزی برای تمام یوزرا نیست.احتمالا اکانتت مشکل داره بگو بهشون

kasra12
08-03-2014, 15:48
سلام دوستان عزیز مازنی بعد از مدتها دوری برگشتیم.
هنووووووووووووووووووووووز این سرعت اینترنت مخابرات درست نشددددددددددددددددددددددد ددددددددددد؟
دوستان 256 و 512 و یک مگ نامحدود سرعت چندهست؟
با تشکر

faraz_fz89
08-03-2014, 21:48
شما ها هم حالتون خوشه ها :| مگه سرعت دانلودی که میدن چند هست که بتونم طی 7-8 روز 900 گیگ دانلود کنم :n28: مشکل از سیستمشونه چند صفحه قبل عزیزانی همین مشکل رو داشتن اگه راه حل پیدا کردن به منم اطلاع بدن
چون من همه جور پیگیری کردم غیر شکایت

زدی نت و داغون کردی :))) هرچی سرعت بود اومد سمت تو کل نت مازندران و ترکوندی :))) حالا جدا از شوخی ولی اینا هم با این مسخره بازیهاشون شورشو دراوردن.......واسه ماهایی که حجمی ایترنت می گیریم که دیگه نباید سرعت ببندن!!!!کل شرکت های خصوصی اکانتای 2 مگ رو 4 مگ و 6 مگ یا 8 مگ می ببندن ..........وقتی اینا ادعاشون میشه پهنای باند کم نیاوردن (تو جشنواره دارن 10 مگ میدن) حساب کن چقد دارن دزدی می کنن!!!!!!!!!!!!!

black years
08-03-2014, 22:51
کسایی گه IP اونا 5 هستش خیلی راحت میتونن فیس رو بدون هیلتر شکن باز کنن. ای پی 2 نمیشه.

سلام

چطور بفهمیم که IP ما چنده؟

Reza kheyri1373
08-03-2014, 23:56
سلام

چطور بفهمیم که IP ما چنده؟

وارد کانفیگ مودمت شو. قسمت Status ای پی زده هستش. من برای مودم Tp-link رو گفتم.
حالا تو تست کن. اگه بالا اومد 5 هستش دیگه. من یه بار چون مودم رو ریستارت کردم ای پیم 2 شد فیس باز نمیشد، مودم رو خاموش کردم وچند دقیقه صبر کردم که باز شد 5.
الان میتونم فیس رو باز کنم. با گوشی هم تست کردم باز شد، حتی با برنامه فیسبوک اندروید.

constant_boy23
09-03-2014, 02:15
به شما ربطی نداره،من واسه دوستانی می زارم که می خوان از وضعیت نت من با خبر بشن،کسی از شما نخواست نظر بدی،یک بار دیگه تو کاری که به شما مربوط نیست دخالت کنید،طور دیگه جواب می دم.اتفاقا" اصلا" دوست ندارم افرادی مثل شما بیان شاتل و های وب که سرعت ما هم بشه مثل مخابرات.

توجه كردي چقدر منفور شدي تو اين تاپيك ؟ :n02:

من ديگه بهت كاري ندارم ولي خودت خسته نشدي انقدر كلكل ميكني با ديگران و انقدر كلفت بارت ميكنن همه ..... هر چندرغازي كه كف دستت بذارن ارزششو نداره دوست گرامي :n06:

maskot
09-03-2014, 02:51
به شما ربطی نداره،من واسه دوستانی می زارم که می خوان از وضعیت نت من با خبر بشن،کسی از شما نخواست نظر بدی،یک بار دیگه تو کاری که به شما مربوط نیست دخالت کنید،طور دیگه جواب می دم.اتفاقا" اصلا" دوست ندارم افرادی مثل شما بیان شاتل و های وب که سرعت ما هم بشه مثل مخابرات.

یعنی اسیر همین یه تیکه حرفت شدم :n08:یعنی اسپید تست اخر ای پی تو را بلاک می کنه کلا یه تنه یه چند مگی میانگین سرعت ایران رو بالا بردی

behroz3666
09-03-2014, 11:11

کسی نمیخواد از وضعیت نتت با خبر بشه
نمیدونم چرا مدیران انجمن پیگیری نمیکنن
آقا جان اینجا تاپیک ای دی اس ال مخارات هست
اگه میخوای تبلیغ کنی برو یه تاپیک جدا باز کن

behroz3666
09-03-2014, 11:12
جواب ......... خاموشیست،یک نگاه به تاریخ عضویت خودت بکن،یک نگاه هم به تاریح عضویت من،چقدر جالب که من نماینده شاتل هستم،های وب هستم،و....چهره ی منفور هم چهره ی افراد حسود است :n09:
جالبه تاریخ عضویت بالاتر یعنی بیشتر میفهمی؟!!
عجب

constant_boy23
09-03-2014, 11:14
جواب ......... خاموشیست،یک نگاه به تاریخ عضویت خودت بکن،یک نگاه هم به تاریح عضویت من،چقدر جالب که من نماینده شاتل هستم،های وب هستم،و....چهره ی منفور هم چهره ی افراد حسود است :n09:

يعني چون 2 سال زودتر اومدي ميتوني دكونتو اينجا باز كني ....يعني داري ميگي اينجا همه حسودن كه حال نميكنن با اون عينكت ...اون نقطه چين هم هر چي هست (انشالله كه چيز خوبيه ) خودت و خانوادته دوست عزيزم ..:n06:

Joaquin
09-03-2014, 11:16
با تشکر از گزارش دوستان عزیز. پست های بی ربط حذف شدند./

|محمدی|
09-03-2014, 13:36
سرعتم چند روزه پایین اومده.
چیکار کنم ؟؟
افتضاح پایین اومده

mohsen_hot20
09-03-2014, 17:12
[باشکایت کشی سرعت امگ محدود شده این.....

mostafa_maca
09-03-2014, 18:25
سلام دوستان
میخواستم بدونم الان اوضاع مخابرات چطوره؟
بهترین سرویسی که قیمت/کیفیت عالی باشه چیه؟
بنظرتون الان مخابرات بهتره یا این دوتا: آسیاتک و های وب؟ (البته خودم الان های وب دارم، خیلی ترافیک مصرف می کنه! یه سرچ ساده متنی انجام میدم 4 مگ میره!!! :n04:)

دانلود زیادی ندارم، یه سرویسی میخوام که ترافیکش بطور معقول مصرف بشه و دزدی نشه به قول معروف! و هم چنین روزی 3-4 گیگ دانلود داشته باشه
در روز هم سرعتش برای وبگردی مناسب باشه خلاصه...

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن :n16:

hossein019940
09-03-2014, 18:44
سلام دوستان
میخواستم بدونم الان اوضاع مخابرات چطوره؟
بهترین سرویسی که قیمت/کیفیت عالی باشه چیه؟
بنظرتون الان مخابرات بهتره یا این دوتا: آسیاتک و های وب؟ (البته خودم الان های وب دارم، خیلی ترافیک مصرف می کنه! یه سرچ ساده متنی انجام میدم 4 مگ میره!!! :n04:)

دانلود زیادی ندارم، یه سرویسی میخوام که ترافیکش بطور معقول مصرف بشه و دزدی نشه به قول معروف! و هم چنین روزی 3-4 گیگ دانلود داشته باشه
در روز هم سرعتش برای وبگردی مناسب باشه خلاصه...

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن :n16:
نامحدود 2048 سرعت 130
یا اگر حجمی میخواهید که شبانه داشته باشه و از نظر مالی مشکلی نداشته باشید همین سروی 2048 حجمی 1 ساله در جشنواره جدید شرکت کنید تا بادریافت مودم رایگان از پزداخت اقساطی هم استفاده کنید هر دوماه بر روی قبض تلفن هزینه سرویستون میاد.
هزینه 5 گیگ 2048 هر ماه با مالیات حدودا 22/000 برات در میاد.
سرعت سرویس ها تغییر نکرده پینگ بالا+تایم اوت بالا+سرعت وبگردی به نسبت افتضاح
به نظر من فقط میتونید دانلود کنید.آسیاتک خوبه ولی در دانلود شبانه حساب نکید چون سرعت واقعی بهتون میده یعنی از واقعی حدودی کمتر
کمپین نوروزی مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mostafa_maca
09-03-2014, 18:57
نامحدود 2048 سرعت 130
یا اگر حجمی میخواهید که شبانه داشته باشه و از نظر مالی مشکلی نداشته باشید همین سروی 2048 حجمی 1 ساله در جشنواره جدید شرکت کنید تا بادریافت مودم رایگان از پزداخت اقساطی هم استفاده کنید هر دوماه بر روی قبض تلفن هزینه سرویستون میاد.
هزینه 5 گیگ 2048 هر ماه با مالیات حدودا 22/000 برات در میاد.
سرعت سرویس ها تغییر نکرده پینگ بالا+تایم اوت بالا+سرعت وبگردی به نسبت افتضاح
به نظر من فقط میتونید دانلود کنید.آسیاتک خوبه ولی در دانلود شبانه حساب نکید چون سرعت واقعی بهتون میده یعنی از واقعی حدودی کمتر
کمپین نوروزی مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی ممنون
من یه سرویسی میخوام که سرعت وبگردیش عالی باشه، حالا نه اینکه مثل برق سایت ها رو باز کنه، منظورم اینه که آدم اذیت نشه
الان سرعت 2 مگ محدود مخابرات چنده چه ساعات رایگان و چه غیر رایگان؟

آسیاتک یکی از دوستان داره، میگه بعضی شبا تا 8 گیگ هم میگیره!! سرویس 256 محدود داره...

mercurial7
09-03-2014, 22:24
خیلی ممنون
من یه سرویسی میخوام که سرعت وبگردیش عالی باشه، حالا نه اینکه مثل برق سایت ها رو باز کنه، منظورم اینه که آدم اذیت نشه
الان سرعت 2 مگ محدود مخابرات چنده چه ساعات رایگان و چه غیر رایگان؟

آسیاتک یکی از دوستان داره، میگه بعضی شبا تا 8 گیگ هم میگیره!! سرویس 256 محدود داره...
من خودم 2 مگ داشتم دوست عزیز. شب و روز هم فرق نداره بین 280 تا 300 kb/s هست سرعت و هر شب به طور مداوم هم می تونی حدود 5.5 گیگ ( حالا یکم بیشتر و کمتر) دانلود کنی.
وب گردی هم خوب هست ولی عالی نیست بین 512 و 1 مگ و 2 مگ هم فرق چندانی در وب گردی ندیدم. ولی معمولا پینگ بالاست.

hossein019940
09-03-2014, 22:40
همچین چیزی امکان نداره.حتما اون سرویس شبانه نیم بها هست
اونم با 256

mohsen_hot20
10-03-2014, 10:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یک مگ

afshin b
10-03-2014, 10:58
اگه طرح کمپین رو با پیش پرداخت کامل بگیرم، ترافیک یک سال رو بهم میدن یا باز ماه بماه شارژ میشه؟

cj.saeed
11-03-2014, 11:26
اگه طرح کمپین رو با پیش پرداخت کامل بگیرم، ترافیک یک سال رو بهم میدن یا باز ماه بماه شارژ میشه؟

ماه ب ماه تعلق میگیره

دوستان امروز چرا سرعت ها زیاد شده واسه من
256 نامحدود بابل
الان سرعت دانلود 100 یا 130
عجیب نیست؟؟؟

Reza kheyri1373
11-03-2014, 11:50
ماه ب ماه تعلق میگیره

256 نامحدود بابل
عجیب نیست؟؟؟

داداش 100000000% عجیبه.

سریع برو دانلود کن تا سرعت به حالت قبل برنگشته.:n02:

میتونی یه تست بگیری بزاری اینجا؟

اگه مخابرات از قصد هم سرعتش رو بالا برده باشه باز بعضی ها میرن شکایت میکنن که چرا 256 سرعتش اینقدره و واسه ما اینقدره!!
باز میگیرن میارن پایین.
زیاد خوشحال نباش.:n02:

hossein019940
11-03-2014, 11:57
ماه ب ماه تعلق میگیره

256 نامحدود بابل
عجیب نیست؟؟؟
برای دوستم هم همینطوریه.عیدی دارن میدن

Reza kheyri1373
11-03-2014, 12:02
1 مگ محدود

سرعت ما که محدود داریم کم شده.
تصمیم گرفتن یه مدت به نامحدود دارا حال بدن.:n02:

constant_boy23
11-03-2014, 12:12
اقا منم 512 نامحدود دارم سرعتم پایین اومده ...یعنی پر نوسان شده ....

از سرعت ما گرفتن دادن به شما :n02:

Y_H2010
11-03-2014, 12:31
اقا منم 512 نامحدود دارم سرعتم پایین اومده ...یعنی پر نوسان شده ....

از سرعت ما گرفتن دادن به شما :n02:
منم 512 نامحدود دارم
امروز صبح دیگه ترکیده بود...
فکر کنم 256 نامحدود اینجوری نیست !!!! احتمالا اشتباهی شدش ...
خیلی عجیبه !!!!
در کل اینترنت 1 ماهه نابوده... این وزیر هم فقط میگه پهنا باند رو 10 برابر میکنیم :n13::n13:
کلا تو عمرم ندیدم کسی اینقدر شعار بده :n23::n24::n13:

Reza kheyri1373
11-03-2014, 12:36
فقط دعا کنین این 256 همینجوری بمونه که دفعه بعد 256 بگیریم.:n02:
طبق گفته دوستان سرعتش تا 190 میره الان.

Y_H2010
11-03-2014, 12:43
مطمئنینننننننننننننننننن الان سرعت 256 نامحدود بالا رفتش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
پس چرا 512 اینجوریه ؟؟؟؟؟؟؟
افتضاحه 512 !!!
اونایی که 256 دارن یه تست سرعت یا عکس از IDM بزارن ببینیم واقعیه ؟؟
خدا کنه به همین نسبت به تمام نامحدودا اضافه بشه !!!!!

Reza kheyri1373
11-03-2014, 13:23
کسایی که 256 نامحدود دارن ، اگه مودم رو ریستارت کنین سرعت باز میشه 32.
یکی از دوستان دوستان همینکار رو انجام داده که شده 32.:n02:

اتفاق خوبی بود. باعث شد تایپیک مخابرات مازندران یکم پرچنب و جوش بشه برای یه مدتی.:n02:

hossein019940
11-03-2014, 13:24
مطمئنینننننننننننننننننن الان سرعت 256 نامحدود بالا رفتش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
پس چرا 512 اینجوریه ؟؟؟؟؟؟؟
افتضاحه 512 !!!
اونایی که 256 دارن یه تست سرعت یا عکس از IDM بزارن ببینیم واقعیه ؟؟
خدا کنه به همین نسبت به تمام نامحدودا اضافه بشه !!!!!
این سرعت یه مشکلی بود که پیش اومده بود الان برگشت به روال قبل.بعد از ریستارت خراب میشه

starstarmaryam
11-03-2014, 14:17
من 2 مگ نامحدود دارم قبلا سرعنم به 130 هم میرسید و نوسان نداشت ولی الان 2 هفته ای هست که سرعت نوسان داره! بیشتر مواقع به زور به 30 تا میرسه!:n28:

cj.saeed
11-03-2014, 14:42
الان با 256 نامحدود بگا رفت دوباره برگشتیم سر بحث اول
تازه سرعت نسبت به قبل ضعیفتر شدش

milad.bmi
11-03-2014, 17:57
سرعتا چرا اینجوریه:n04:
512 نامحدود پکیدست:n27:
زنگ زدم میگن از صبح اینجوریه! میگفت کل استان اینجوریه!!همکاران ارواح عمشون درحال عیب یابی هستند!!!:n03:

nima_mani
11-03-2014, 18:02
دوستان نامحدودی ،حتما چک کنید ببینید دانلود از سرورهای ایرانی(اون سایتهایی که به اینترانت ملی پیوستن مثل سافتگذر) چطوره ! سرور های خارجی چطوره!!واسه من سایتهایی که سرور خارجی دارن بشدت سرعت پایین اومده تا حد 8 کیلو بایت حتی کمتر!:n08:512 نامحدود دارم!ایرانیها افزایش داشته برام تا 100:n13:

N1ma
11-03-2014, 18:34
سلام
من ۵۱۲ دارم. :n05:
حدود ساعت ۱۰:۳۰ داشتم دانلود می کردم دیدم سرعت رفت روی ۱۶۰:n04: بعد دیدم نوسان خیلی داره. حدس زدم که سرویس باید شیر شده باشه. باسه همین ۳ تا لینک با ۳۲ تا کانکشن گذاشتم فول دانلود بشه دیدم سرعت رفت رو ۴۶۰:n19: به مدت چند دقیقه اشک شوق ریختم:n14: البته این شوق تا ساعت ۲ به بعد دیگه پایدار نموند ولی تو همین بین یه ۴ گیگ ناقابل دانلود شد:n08:
بعد از اون سرعت اومد رو ۱۰۰ و بعد از خاموش روشن مودم اومد رو ۱۰‌!! بعد از کلی کلنجار و دانلود اینا برگشت رو ۵۰ عادی :n03:
عجب چیزی بود! یاد تابستون بخیر :|

masoudx89
11-03-2014, 18:39
دوستان نامحدودی ،حتما چک کنید ببینید دانلود از سرورهای ایرانی(اون سایتهایی که به اینترانت ملی پیوستن مثل سافتگذر) چطوره ! سرور های خارجی چطوره!!واسه من سایتهایی که سرور خارجی دارن بشدت سرعت پایین اومده تا حد 8 کیلو بایت حتی کمتر!:n08:512 نامحدود دارم!ایرانیها افزایش داشته برام تا 100:n13:

واسه من که فرقی ندارهسرعت دانلود از 33 تا 55 نوسان داره , سرور داخل خارجم نداره. همون بر*ی که بیه هسه هنوز! :n21:
512 نامحدود.

kasra12
11-03-2014, 19:59
برای کسایی که اینترنت 2مگ محدود دارن سرعتشون چنده؟مال من که 40 یا 50 بیشتر نمیشه ولی سایتایی مث سافت 98 و پی سی دانلود 140 اخرشه.مگه نباید سرعت بین 280 تا 300 باشه؟

behroz3666
11-03-2014, 20:09
برا من که یه هفتس سرعت افتضاح
همین الان هم به زور به 10 میرسه
512 نامحدود آمل

Reza kheyri1373
11-03-2014, 20:40
من 1 مگ دارم.
سرور داخلی مثل معموله که تا 220 میره. سافت گذر که اینجوری بود.
اما سایت های سرور خارجی سرعتش 20 تا 30.

keyvan13611361
11-03-2014, 21:52
برای کسایی که اینترنت 2مگ محدود دارن سرعتشون چنده؟مال من که 40 یا 50 بیشتر نمیشه ولی سایتایی مث سافت 98 و پی سی دانلود 140 اخرشه.مگه نباید سرعت بین 280 تا 300 باشه؟

سلام
آمل، دومگ محدود، فعلاً فقط دانلودش قابل تحمّله

آپلودبوی اکانت رایگان

مولتی شیر

bahman_0121
11-03-2014, 22:43
سلام
آمل
512 نا محدود سرعت تا 150 میره خدا کنه سرعتا کمی بالا بره

faraz_fz89
11-03-2014, 23:36
داداش 100000000% عجیبه.

سریع برو دانلود کن تا سرعت به حالت قبل برنگشته.:n02:

میتونی یه تست بگیری بزاری اینجا؟

اگه مخابرات از قصد هم سرعتش رو بالا برده باشه باز بعضی ها میرن شکایت میکنن که چرا 256 سرعتش اینقدره و واسه ما اینقدره!!
باز میگیرن میارن پایین.
زیاد خوشحال نباش.:n02:

دقیقا زدی به خال :))) یادش بخیر سرویس 256 با اینکه 20 روز اعتبار داشت رفتم 128 خریدم که سرعتش 60 بود.....فرداش شد 8 :))))
نمیدونم چرا ملت اینقد احمقن :)) تابستون که شکایت کردن چرا سرعت 2 مگ و 256 یکیه :))))

barslona2006
12-03-2014, 10:01
از دیروزساعت 2 بعدظر سرعت دانلود فوق بالا بود 512 نامحدود از 50 رفته بود 350 منم :n19::n20::n10:حی دانلود میکردم یه سره تاالان (نزدیک 30 گیگ شاید بیشتر دانلود کردم :n09:)که متاسفانه برادر گرامی مودم رو ناخواسته خاموش کرد و روشن:n28: سرعت دوباره 50 شد:n03:
کسی که سرعت بیشتر شد مودم رو خاموش نکنه که به فنا میره
حیف شد

sasamancer
12-03-2014, 13:30
اقا مخابرات دیگه سرویس با شبانه رایگان نمیده ؟؟ کسی خبر داره ؟؟

hossein019940
12-03-2014, 15:35
اقا مخابرات دیگه سرویس با شبانه رایگان نمیده ؟؟ کسی خبر داره ؟؟
1ساله های سرویس شبانه دارن

Razada
12-03-2014, 18:04

6 ماه شبانه رایگان نداره ؟

hossein019940
12-03-2014, 18:15
6 ماه شبانه رایگان نداره ؟
6 ماهه فعال هست.
ول ممکنه فقط رو یکساله ها شبانه رو فعال کرده باشن.چون مطمئن نیستم اوایل 6 ماهه هم شبانه داشت

ALI . R
12-03-2014, 18:25
سلام.
دیشب به طور اتفاقی خواستم یه ویندوز دان کنم. به خیال سرعت 30 . گزاشتم برا دانلود دیدم سرعت بین 100 تا 300 کیلوبایت شده بود. خیلی تعجب کردم.
البته ساعت حدود 1.5 بود. که صبح دوباره سرعت مثل روال قبل شد.! (256 نامحدود)

amgoli
12-03-2014, 19:06
اینترنت 6 ماهه 512 - 24 گیگ دارم.
الان 10 روزه که سرعت در حد صفره.
حتی یاهو رو مجبورم با فیلتر شکن باز کنم.
زنگ زدم گفتن بخاطر اشکالات ایجاد شده از طرف مخابرات بابل برای مخابرات آمل هست و برا همین یه سری از مشترکین آمل اینترنتشون اینجوری شد.الان داریم یه دستگاهی نصب میکنیم، 2-3 روز دیگه طول میکشه.
یعنی واقعا احساس مسئولیتشون آدم رو میکشه!!!!!!!

hossein019940
12-03-2014, 19:32
اینترنت 6 ماهه 512 - 24 گیگ دارم.
الان 10 روزه که سرعت در حد صفره.
حتی یاهو رو مجبورم با فیلتر شکن باز کنم.
زنگ زدم گفتن بخاطر اشکالات ایجاد شده از طرف مخابرات بابل برای مخابرات آمل هست و برا همین یه سری از مشترکین آمل اینترنتشون اینجوری شد.الان داریم یه دستگاهی نصب میکنیم، 2-3 روز دیگه طول میکشه.
یعنی واقعا احساس مسئولیتشون آدم رو میکشه!!!!!!!
همچین چیزی امکان نداره

bahman_0121
12-03-2014, 19:39
حالا هی میان میگن پهنای باند کم اوردیم
عجب آدمای بدبختی هستن
همه چیزو قطره ای کردن

Razada
12-03-2014, 20:45
همچین چیزی امکان نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مخابرات 2 مگ محدود

mohsen_hot20
12-03-2014, 21:13
همچین چیزی امکان نداره

من یک محدود گرفتم بدبخت شدم سرعت از دیال اپ کمتره زنگیدم کسشعر تحویل میدن اعصاب نمونده

hossein019940
12-03-2014, 21:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مخابرات 2 مگ محدود
منظورم این بود که همچین چیزی امکان نداره که بچه های مخابرات دست به درستکاری بزنن

mohsen_hot20
12-03-2014, 21:26
1مگ محدود

maskot
12-03-2014, 22:40
همه شرکت ها دم عید سرعت بالا می برن تا به نوعی عیدی بدن به مشترک ها و مشتری جدید هم جمع کنن اینا دم عید......
دوستان قبلنا ای پی 2 سرعتش خوب بود الان برعکس شده ای پی 5 سرعتش مثل اینکه وضعش الان بهتره هر وقت ای پی 2 نصیب من میشه سرعت لاکپشت میشه
روشونم برم که جشنواره نوروزی با مودم رایگان هم گذاشتن

hoseynn
12-03-2014, 23:12
الان حتی صفحه باز نمیکنه. چرا این طوری شده؟

sasamancer
12-03-2014, 23:57
من امروز رفتم کمپین نوروزی بگیرم مسئول اونجا میگفت که شبانه رایگان نداره بهشون گفتم چرا نه کمپین دانشگاه علوم پزشکی نه دانشجویان و نه این نوروزی چرا شبانه رایگان نداره میگفت مخابرات میخواد کلا سرویس شبانه رایگانشو کنسل کنه و دیگه هیچ سرویسیش شبانه رایگان نداره.

hossein019940
13-03-2014, 00:10
من امروز رفتم کمپین نوروزی بگیرم مسئول اونجا میگفت که شبانه رایگان نداره بهشون گفتم چرا نه کمپین دانشگاه علوم پزشکی نه دانشجویان و نه این نوروزی چرا شبانه رایگان نداره میگفت مخابرات میخواد کلا سرویس شبانه رایگانشو کنسل کنه و دیگه هیچ سرویسیش شبانه رایگان نداره.
در اینکه سرویس شبانه حذف بشه شکی نیست.در این جشنواره شبانه نداره درسته .حتی تو سایت مخابرات هم نوشته.ولی توی پنل فرق میکنه البته تا وقتی که خود مخابرات به طور رسمی اعلام نکنه شبانه پا بر جاست

sasamancer
13-03-2014, 00:23
در اینکه سرویس شبانه حذف بشه شکی نیست.در این جشنواره شبانه نداره درسته .حتی تو سایت مخابرات هم نوشته.ولی توی پنل فرق میکنه البته تا وقتی که خود مخابرات به طور رسمی اعلام نکنه شبانه پا بر جاست

خوب اگه فقط رو پنل باشه اونم 6 ماهه و 1 سالش به درد عمشون میخوره کی پول داره 200 , 300 تومن پیش پیش بهشون بده اونم به خاطر فقط شبانه.!!باز اون موقع رو قبض میومد خیالی نبود هر 2 ماه پرداخت میکردیم.ما که دیگه از مخابرات دیگه باید بریم ...بهترین سرویس برای شبانه رایگان دانلود برای کدوم شرکته و کدوم سرویسش کسی هست راهنمای کنه ؟؟

nima_mani
13-03-2014, 01:23
خوب اگه فقط رو پنل باشه اونم 6 ماهه و 1 سالش به درد عمشون میخوره کی پول داره 200 , 300 تومن پیش پیش بهشون بده اونم به خاطر فقط شبانه.!!باز اون موقع رو قبض میومد خیالی نبود هر 2 ماه پرداخت میکردیم.ما که دیگه از مخابرات دیگه باید بریم ...بهترین سرویس برای شبانه رایگان دانلود برای کدوم شرکته و کدوم سرویسش کسی هست راهنمای کنه ؟؟

یه سر به تاپیک پارس آنلاین بزن! بچه ها با سرویس دو مگ ماهی سه گیگ دارن شبی 6 گیگ تا 10 گیگ دانلود میکنن! سرعتش عالی شده تو شب رایگان! سرور ایرانی هم محدودیت نداره انگار تو دانلود:n13:
دوستان 512 نامحدود ، تایم اوت در حد تیم ملی ایران ، پیج باز نمیشه ، دوستان دیگه هم اعلام وضعیت کنن!:n08:

masoudx89
13-03-2014, 01:59
یه سر به تاپیک پارس آنلاین بزن! بچه ها با سرویس دو مگ ماهی سه گیگ دارن شبی 6 گیگ تا 10 گیگ دانلود میکنن! سرعتش عالی شده تو شب رایگان! سرور ایرانی هم محدودیت نداره انگار تو دانلود:n13:
دوستان 512 نامحدود ، تایم اوت در حد تیم ملی ایران ، پیج باز نمیشه ، دوستان دیگه هم اعلام وضعیت کنن!:n08:
نت سراسری مثل اینکه ر*یده! میخوان عیدی بدن به همه!
واعظی ته دست درد نکنه! قـشنگ بـ*ری بوردی! :n20: ته کنگ بلاره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Soldier Small/soldier_baby.gif

hossein019940
13-03-2014, 08:03
ببین اگر شبانه فعال باشه 1024و2048 که سرعتشون به ترتیب 220و280 هست

sasamancer
13-03-2014, 10:32
ببین اگر شبانه فعال باشه 1024و2048 که سرعتشون به ترتیب 220و280 هست
درسته من تا 1 هفته پیش سرویس محدود 1 مگ 1 سالشو داشتم . تموم شد میخواستم دوباره شارژ کنم ولی باز هم با این اوصاف دیگه مخابرات بصرفه نیست.اسیاتک رو کسی خبر داره چطوریه ؟شبانش

hossein019940
13-03-2014, 10:35
درسته من تا 1 هفته پیش سرویس محدود 1 مگ 1 سالشو داشتم . تموم شد میخواستم دوباره شارژ کنم ولی باز هم با این اوصاف دیگه مخابرات بصرفه نیست.اسیاتک رو کسی خبر داره چطوریه ؟شبانش
آسیاتک سرویس شبانه نیم بها نصف سرعتی که روزا بهت میده و احتمال داره تمام سرعت روزانه رو بهت بده.ولی شبانه کامل ریگان سرعت کمی پایین تر از واقعی هست

N1ma
13-03-2014, 11:43
سلام.
اره بدجور نوسان داره سرعت. سایت که باز نمیشه ولی دانلود رو میشه کرد. تعداد کانکشن های مرورگرتون رو افزایش بدید شاید درست بشه. دیفالتش روی ۴ هست فکر کنم.
یکی از اشنایانم تو مخابرات بابل می گفت که دیده ۱ مگ رو به ۳۲ نفر دادن (حالا برو بچرخ دور خودت :|‌). به این مخابرات هم که امیدی نیست. اون افزایش سرعت که چند روز پیش اتفاق افتاد هم ناخواسته حال دادن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من شنیدم های وب خوب بیده. با توجه به سرعت و ترافیک قیمتش مناسبه. البته به نظرم تیم تخصصی پشتش نیست. معلوم هم نیست رفتی های وب گرفتی دیدی یه هفته بعد سرعتت داغون شده. هرچی باشه ایرانه.:n09:
ولی در کل کسی از دانلود شبانه های وب خبری داره‌؟ اصلا شبانه ای در کار هست؟! سرعت چطور؟

واعظی ته دست درد نکنه! قـشنگ بـ*ری بوردی! :n20: ته کنگ بلاره!

:n24::n19:

Reza kheyri1373
13-03-2014, 12:11
سلام.
اره بدجور نوسان داره سرعت. سایت که باز نمیشه ولی دانلود رو میشه کرد. تعداد کانکشن های مرورگرتون رو افزایش بدید شاید درست بشه. دیفالتش روی ۴ هست فکر کنم.
یکی از اشنایانم تو مخابرات بابل می گفت که دیده ۱ مگ رو به ۳۲ نفر دادن (حالا برو بچرخ دور خودت :|‌). به این مخابرات هم که امیدی نیست. اون افزایش سرعت که چند روز پیش اتفاق افتاد هم ناخواسته حال دادن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من شنیدم های وب خوب بیده. با توجه به سرعت و ترافیک قیمتش مناسبه. البته به نظرم تیم تخصصی پشتش نیست. معلوم هم نیست رفتی های وب گرفتی دیدی یه هفته بعد سرعتت داغون شده. هرچی باشه ایرانه.:n09:
ولی در کل کسی از دانلود شبانه های وب خبری داره‌؟ اصلا شبانه ای در کار هست؟! سرعت چطور؟

مگه میشه تعداد کانکشن مرورگر رو دستکاری کرد؟ دیفالت تا اونجایی که من میدونم باید روی 1 باشه نه 4!

mv217010
13-03-2014, 12:13
سلام.

من (های وب)دارم حدود4 ماه
اوایل خیلی خوب بود 1مگ داشتم شبانه رایگان با700 دان میکردم شبی 5 گیگ!!!!
حلا سرعت رو اوردن 250کیلو شبی 2.5 گیگ میگیرم
روزها سرعت 700 به بال دان میکنه که ترافیکت رو بترکونن!!!

behroz3666
13-03-2014, 12:31
من که همچنان با 512 نامحدود سرعتم به زور به 16 میرسه
تایم اوت در حد المپیک

N1ma
13-03-2014, 12:32
مگه میشه تعداد کانکشن مرورگر رو دستکاری کرد؟ دیفالت تا اونجایی که من میدونم باید روی 1 باشه نه 4!

بله و خیر. در اکثر مرورگر ها روش هایی برای دستکاری تعداد کانکشن ها هست ولی مرورگری مثل Safari چنین امکانی نداره تا اونجا که من می دونم. مرورگر ها هم استاندارد های خودشون رو دارن و تعداد کانکشن هم برای هم سرور باید روی عدد خاصی باشه. برای همین اپل اومده محدود کرده ولی شرکتی مثل موزیلا ازادی عمل داده.
دیفالت قبلا بر روی ۴ بوده ولی الان برای اکثر مرورگر ها شده ۶!! تا اونجا که یادم بود همین دیروز رو ۴ بود :دی
اطلاعات بیشتر
با قندشکن باز کنید. تحریم شدیم.

برای تغییر تعداد کانکشن در فایرفاکس تایپ کنید about:config و Enter
در قسمت جستجو تایپ کنید network.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لیستی که براتون میاد رو به دلخواه تغییر بدید.

برای کروم هم این لینک هست
تست نکردم و حوصله تست رو هم ندارم.

پی نوشت: تعداد رو روی عدد بزرگی قرار ندید چون باعث دردسر میشه.
فعلا

nima_mani
13-03-2014, 12:37
من (های وب)دارم حدود4 ماه
اوایل خیلی خوب بود 1مگ داشتم شبانه رایگان با700 دان میکردم شبی 5 گیگ!!!!
حلا سرعت رو اوردن 250کیلو شبی 2.5 گیگ میگیرم
روزها سرعت 700 به بال دان میکنه که ترافیکت رو بترکونن!!!
کدوم شهری؟

من که همچنان با 512 نامحدود سرعتم به زور به 16 میرسه
تایم اوت در حد المپیک

واسه منم از دیشب شروع شد تایم اوت در حد لالیگا!تازه امروز بارون هم شروع شده که فکر کنم زنگ بزنیم 2020 دلیل رو بارون اعلام کنن:n08::n08::n08:دوستان من از یه شخصی در مخابرات شنیدم اگه این طرح نوروزی فروشش شروع بشه اوضاع سرویسهای مخابرات بدتر هم خواهد شد !میگفت حالا حالاها پهنای باند جدید در کار نخواهد بود:n08::n08: