PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان مازندران

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

afshin b
05-06-2013, 07:32
برادر من شما چرا هول کردی؟

بابا ما از اون خانواده هاش نیستیم که بریم زیرآب کسی رو بزنیم بگیم چرا اون داره من ندارم!

به خودت ترس راه نده و ناراحت نشو، بنده تا به حال فقط به جز قضیه نویز به خاطر هیچ موضوع دیگه ای با مخابرات تماس نگرفتم

بازم اطلاعات خطت رو به اشتراک بذار تا بروبچ در جریان امور باشن

نگران نباش از این که کسی اینجا باشه که بره به مخابرات بزنگه و بگه چرا افشین خان سرعتش بالا هستش و من نه

در ضمن شما داری مثل این که من دارم ، من ندارم بازم مثل اینه شما داری:):):)

Sent from my ST15i using Tapatalk 2
من هول کردم؟!!:n09:
یه نگاه به پست قبلیت بنداز ببین کی هول کرده بود.
برای من فرقی نداره که خطم تا چند باز باشه چون مودم من بیشتر از 3400 امکان نداره بره. اونم با مودم رفیقم بودم.

موفق باشید

milad.bmi
05-06-2013, 10:15
منم همین مشکلو دارم.
با بعضی سایتا اینطوریه سرعت دانلود کمه! ربطی دان استرمم نداره.

شما با سایت میهن دانلود تست کن.ببین چند تا می ده.تقریبا 300Kb میده.

شما کی سرویس گرفتی؟ فک کنم اونایی که تازه گرفتن این مشکلو دارن.

اره البته واسه من صبحها سرعت 350 يا 400 هستش اما نزديك ظهر ك ميشه داغون ميشه !
من مشترك قديمي مخابرات هستم .خيلي مزخرف شده.اميدوارم ك ماه بعد درستش كنن!!

majideblis
05-06-2013, 17:48
سلام دوستان
شما میتونید از یوتیوب دانلود داشته باشین؟
هر چی رو میخوام دانلود کنم ارور میده قبلا این طور نبود الان چند روزه مشکل دارم
میشه یه چک کنید.ممنون

black years
05-06-2013, 20:12
سلام دوستان
شما میتونید از یوتیوب دانلود داشته باشین؟
هر چی رو میخوام دانلود کنم ارور میده قبلا این طور نبود الان چند روزه مشکل دارم
میشه یه چک کنید.ممنون

سلام.

منم هر روشی رو پیش گرفتم نتونستم.

قبلا با فری-گیت میشد اما الان نمیشه.

nelly0123
05-06-2013, 20:32
سلام کسی میتونه سایتی معرفی کنه که سرعت دانلودش بالا باشه مثل Download.ir که ثابت با 300...400 دانلود میشه

and-roid2
05-06-2013, 20:38
سلام کسی میتونه سایتی معرفی کنه که سرعت دانلودش بالا باشه مثل Download.ir که ثابت با 300...400 دانلود میشه

اگر پولی میخوای این سایتی که من میگم برو بخر.به 4 دلیل :

1. اکثر سایت ها رو تحت پوشش قرار میده
2. یه افزونه داره که تا روی لینک غیر مستقیم مثلا رپیدشیر کیک میکنی درجا لینک مستقیم بهت میده!
3. مثلا یه فایلی رو مستقیم کردی تا وقتی اونرو دانلود نکنی از حجمت کم نمیکنه!
4. محدودیت سرعت هم نداره.

کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reza kheyri1373
05-06-2013, 21:10
اگر پولی میخوای این سایتی که من میگم برو بخر.به 4 دلیل :

1. اکثر سایت ها رو تحت پوشش قرار میده
2. یه افزونه داره که تا روی لینک غیر مستقیم مثلا رپیدشیر کیک میکنی درجا لینک مستقیم بهت میده!
3. مثلا یه فایلی رو مستقیم کردی تا وقتی اونرو دانلود نکنی از حجمت کم نمیکنه!
4. محدودیت سرعت هم نداره.

کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم منظور اون دوستمون سایت لیچر نبود. منظورشون سایتی بود برای دانلود بازی و یا کلیپ و....

and-roid2
05-06-2013, 21:18
فکر کنم منظور اون دوستمون سایت لیچر نبود. منظورشون سایتی بود برای دانلود بازی و یا کلیپ و....

ببخشید حق با شماست
فکر کردم منظورشون سایت Downloads.ir هست

از این سایت ها میتونن اسفاده بکنن:
d ownloadha.com
p30day.com
4d ownloads.ir
m ihandownload.com
برای اینکه فیلترینگ سایت لینک هارو فیلتر نکنه مجبور شدم فاصله بدم

Armin.Computer
05-06-2013, 21:33
من تا قبل اين 400دانلود داشتم.ولي الاتن شده 15-25 حتي پايينتر.فقط من نيستم به چند نفر ديگه هم ك گفتم همين وضعيتي بودن.
پشتیبانی چی گفت؟

majideblis
05-06-2013, 21:50
سلام یه کمک فوری میخوام خواهشا سریع جواب بدین
من یه برنامه ای نصب کردم که انگاری مخرب بود از وقتی نصبش کردم نمیتونم به هیچ وجه وارد سایت بشم[ منظورم اینه که نمیتونم از هیچ مرورگری استفاده کنم ارور میده} انگاری اصلا به نت وصل نیست ولی میتونم دانلود کنم اصلا مشکلی ندارم
جالب اینجاست وقتی فی لتر شکن بزنم مشکلی ندارم میتونم وارد سایتها بشم.
یکی میگفت به خاطر ای اس پیه باید تغییر بدی اصلا چی هست این ای اس پی چه طور تغییر میککنه و چه باید وارد کنم (اگه عددی وجود داره لطفا بگید)
در کل یه کمکی بدین ممنون میشم.

sazman1
05-06-2013, 22:23
سلام یه کمک فوری میخوام خواهشا سریع جواب بدین
من یه برنامه ای نصب کردم که انگاری مخرب بود از وقتی نصبش کردم نمیتونم به هیچ وجه وارد سایت بشم[ منظورم اینه که نمیتونم از هیچ مرورگری استفاده کنم ارور میده} انگاری اصلا به نت وصل نیست ولی میتونم دانلود کنم اصلا مشکلی ندارم
جالب اینجاست وقتی فی لتر شکن بزنم مشکلی ندارم میتونم وارد سایتها بشم.
یکی میگفت به خاطر ای اس پیه باید تغییر بدی اصلا چی هست این ای اس پی چه طور تغییر میککنه و چه باید وارد کنم (اگه عددی وجود داره لطفا بگید)
در کل یه کمکی بدین ممنون میشم.

ظاهرا شما پروکسیت فعاله.باید اونو غیرفعال کنی.
از طریق internet option سپس روی کانکشن اینترنت کلیک کرده و ------ رو غیرفعال کنید.

gprsm
05-06-2013, 22:51
چند تا مطلب .....
اگه یک سایت با سرور خیلی قوی میخواین برا دانلود برین سافت گذر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سروراش خیلی قوی هستن
مطلب بعد اینه که چند نفر از بچه ها راجع بع downstream بحث میکردن حالاصحبت اینجاست که مگه downstream به مودم یا خط ربطی هم داره ؟ مگه دست مخابرات و پورتی که بهتون می ده نیس؟
ثالثا اگه مثلا downstream شما باشه 1024 نهایت دان شما میشه 128 کیلو بایت در ثانیه و اگه باشه مثلا 4200 باشه سرعت دان میشه 400 الی 500 تا نهایتا البته که بعدا از طریق محدودیت های نرم افزاری محدودت میکنن
بعدشم
شما ها خیلی منو ترسوندین من می خوام از شاتل بیام مخابرات منتها وضعیت شما منو نگران میکنه
الان وضعیت اینترنت من با قبل هیچ فرقی نکرده
یکی ساروی نیس که بهم بگه الان ساری چطوره؟

majideblis
05-06-2013, 22:57
ظاهرا شما پروکسیت فعاله.باید اونو غیرفعال کنی.
از طریق internet option سپس روی کانکشن اینترنت کلیک کرده و ------ رو غیرفعال کنید.

از اینترنت اپشن نبود میشه یه کاری واسم بکنی بری به این مسیری که میگم
Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center
رو کانکشن راست کلیک کنی و properties رو بزنی و بعد ipvp4 دابل کلیک کنی و از این صفحه عکس بگیری واسم بفرستی حالا اینجا خواستی بزار یا پ خ بده
مرسی

and-roid2
05-06-2013, 22:59
چند تا مطلب .....
اگه یک سایت با سرور خیلی قوی میخواین برا دانلود برین سافت گذر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سروراش خیلی قوی هستن
مطلب بعد اینه که چند نفر از بچه ها راجع بع downstream بحث میکردن حالاصحبت اینجاست که مگه downstream به مودم یا خط ربطی هم داره ؟ مگه دست مخابرات و پورتی که بهتون می ده نیس؟
ثالثا اگه مثلا downstream شما باشه 1024 نهایت دان شما میشه 128 کیلو بایت در ثانیه و اگه باشه مثلا 4200 باشه سرعت دان میشه 400 الی 500 تا نهایتا البته که بعدا از طریق محدودیت های نرم افزاری محدودت میکنن
بعدشم
شما ها خیلی منو ترسوندین من می خوام از شاتل بیام مخابرات منتها وضعیت شما منو نگران میکنه
الان وضعیت اینترنت من با قبل هیچ فرقی نکرده
یکی ساروی نیس که بهم بگه الان ساری چطوره؟

downstream به مسئولین سرویس دهنده مربوط میشه یعنی میتونن هر سرعتی برات ببندن
downstream به وضعیت خط ربط داره
اگر یه نفر خطش ضعیف باشه downstream رو پایین مبندن
ممکنه یه نفر مثل من downstream رو 6مگ باشه اما نهایت تا 5.3 مگ بتونم ازش بکشم!

majideblis
05-06-2013, 23:42
از اینترنت اپشن نبود میشه یه کاری واسم بکنی بری به این مسیری که میگم
Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center
رو کانکشن راست کلیک کنی و properties رو بزنی و بعد ipvp4 دابل کلیک کنی و از این صفحه عکس بگیری واسم بفرستی حالا اینجا خواستی بزار یا پ خ بده
مرسی
یکی نیست این کارو واسه ما بکنه

hossein019940
05-06-2013, 23:45
برای من هم 6 مگه ولی 3مگ میکشم.یا منو محدود کردن که این موضوع در رابطه با مخابرات استان ما نیست.
100%به خاطر نویز زیاد خط منه که به خاطر سیم کشی مخابرات تو منطقمون و فاصلمون هست

NullCode
05-06-2013, 23:55
یکی نیست این کارو واسه ما بکنه
من احتمال میدم DNS ات عوض شده. چون با هیچتر شکن میتونی کانکت بشی. دی ان اس رو بزن 4.2.2.4 ببین جواب میده.
اگه این نشد ممکنه بدافزار فایل hosts در این مسیرو تغییر داده باشه:
C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
ببین محتویات این فایل عادیه یا نه.

majideblis
06-06-2013, 00:00
من احتمال میدم DNS ات عوض شده. چون با هیچتر شکن میتونی کانکت بشی. دی ان اس رو بزن 4.2.2.4 ببین جواب میده.
اگه این نشد ممکنه بدافزار فایل hosts در این مسیرو تغییر داده باشه:
C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
ببین محتویات این فایل عادیه یا نه.
اره داداش از دی ان اسش بود واسه همین میخواستم بچه ها بهم عکسبدن ولی دمت گرم کارت حرف نداره

mohsen_hot20
06-06-2013, 06:59
فری گ ی ت کار نمی کنه شما دوستان با چی کار می کنید

gprsm
06-06-2013, 08:05
اقا یکی نیس بگه الان وضع ساری چطوره؟

Armin.Computer
06-06-2013, 09:36
تا جایی که ما تو تاپیک دیدیم ساری و مازندران نداره
کل استان ظاهرا خوبه
البته من خودم خوزستانم
ولی سرعت های بعضی بچه ها تو تاپیک خیلی بالا هست

mercurial7
06-06-2013, 10:08
اگر برای بازی آنلاین می خوای الان یک ماه هست که مشکل داره ( همین طور اسکایپ) البته قبل از این خوب بود.
ولی برای دانلود عالیه.
حالا ببین کدوم رو بیشتر استفاده داری.

j-f
06-06-2013, 10:10
256 نامحدود - مخابرات ساری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایتای داخلی در تمام اوقات سرعتشون بالاست. مثل آپارات که اکثرا میشه راحت فیلم دید.
اما واسه دانلود از سایتای خارجی، صبح ها از ساعت 6 تا 9 سرعت تک لینک 300< هست و عالیه. اما بعدش سرعت کم میشه و میرسه به 70 تا 100، البته اگه با IDM چند تا لینک بزاری، مجموعا سرعتت بالا میره و به 300< میرسه. البته بعضی سرورهای خارجی هم ممکنه همیشه سرعتشون بالای 300 باشه، در کل قانون خاصی نداره.
جیمیل و سایت های مشابه که از ارتباط امن استفاده میکنند بسیار کند باز میشن که اگه از Proxifier استفاده کنی یه ذره بهتر میشن (ولی بازم کند هستن). موقع دانلود هم با این کار سرعت بعضی از تک لینک ها بالاتر میره!
در کل اگه واسه دانلود می خوای خوبه.
اما اگه در ساعات غیر از 6 تا 9 صبح بخوای با موبایلت از کافه بازار یا گوگل پلی(با ProxyDroid) یه نرم افزار دانلود کنی خودت بیخیال میشی از بس که سرعت این جور ارتباط ها کم میشه. (ولی در ساعات 6 تا 9 صبح خوبه).

mohsen_hot20
06-06-2013, 12:48
فری گ ی ت کار نمی کنه شما دوستان با چی کار می کنید

کسی نبود

Reza kheyri1373
06-06-2013, 14:04
سرعت سرور های داخلی خیلی بالاست.فکر کنم اینترنت ملی شده!!!!
سرور های خارجی سرعتشون خیلی پایینه.
دوستانی که زود تر از ما نت مخابرات گرفتن سرعت سرور های خارجی قبلا هم همینطوری بوده؟؟
من سرور داخلی تا 500 ثابت دان میکنم.

hossein019940
06-06-2013, 14:10
برای من که فرق زیاد چندانی نکرده هر وقت مخابرات سرعتش خوب باشه با پ*ر*و*کسی که میرم فرقی چندانی نداره

maskot
06-06-2013, 17:23
سرعت سرور های داخلی خیلی بالاست.فکر کنم اینترنت ملی شده!!!!
سرور های خارجی سرعتشون خیلی پایینه.
دوستانی که زود تر از ما نت مخابرات گرفتن سرعت سرور های خارجی قبلا هم همینطوری بوده؟؟
من سرور داخلی تا 500 ثابت دان میکنم.
دوست عزیز اینترنت ملی(که واژّه درستش اینترانت ملی هست) نقشی تو کم شدن سرعت اینترنت نداشته سایت های داخلی چون از پهنای باند اینترانت ملی استفاده می کنند و به دلیل بالا بودن پهنای باند سرعت شما از سایت های داخلی بسیار بالاست و سایت های خارجی هم که از پهنای باند اینترنت استفاده می کنند و به دلیل تعداد زیاد کاربر ها و کمبود پهنای باند سرعت در ساعات مختلف روز دچار افت و خیز میشه و حتی میشه گفت اگه اینترانت ملی نبود کل بار ترافیک داخلی نیز روی پهنای باند اینترنت فشار می اورد و سرعت ها از این هم بدتر می شد

masoudx89
06-06-2013, 18:18
من الان یه 700 مگ از ترافیکم مونده.یه مگ محدود دارم. اگه ترافیکم تموم بشه.سرویس جدید خریداری کنم.سریع جایگزین میشه یا باید صبر کنم تا 1 تیر تا موعدش تموم شه؟

j-f
06-06-2013, 18:53
من الان یه 700 مگ از ترافیکم مونده.یه مگ محدود دارم. اگه ترافیکم تموم بشه.سرویس جدید خریداری کنم.سریع جایگزین میشه یا باید صبر کنم تا 1 تیر تا موعدش تموم شه؟
سرویس جدید واست رزرو میشه و گزینه ای داره که هر وقت که بخوای (حتی در همون لحظه) میتونی اونو فعال کنی که جایگزین قبلی بشه.
بهتره بجای اینکه ترافیک بگیری، یه سرویس جدید نامحدود بگیری. و چون ظاهرا تمامی سرویس ها مثل هم اند بهتره که 128 نامحدود بگیری.

maskot
06-06-2013, 18:54
داخل خود سایت وقتی سرویس جدید رو خریدی یه گزینه جلو همون سرویس خریده شده هست به نام بروزرسانی که اگه اونو بزنی سرویس جدید جایگزین قبلی میشه در ضمن بهت پیشنهاد می کنم 128 نا محدود یا حداقل 128 محدود بگیری و بیخود پول اینترنت 1 مگ رو ندی چون سرعتا فرقی نداره

majideblis
07-06-2013, 10:49
سلام دوستان به خاطر بد افزاری که نصب کرده بودم که با کمک دوستان حل شد
یه سری تنظیمات فایرفاکسو که تغییر دادم الان مثلا تو تنظیمات کانکشن میزارم رو Auto یا حتی no proxy دیگه نمیتونم از فری گیت استفاده کنم دیگه یعنی تو فایرفاکس سایتهای چیلتر رو باز نمیکنه. قبلا این طوری نبود الان نمیدونم چرا این طوری شده به نظر شما چیکار کنم که حل بشه؟؟

ali1933
07-06-2013, 11:37
یک روش دانلود از یوتیوب
با استفاده از هیتلر...شکنی که کار کنه به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید درقسمت پایین سایت یک
قسمتی داره به نام quick browse links که اگه روش کلیک کنید اسم سایت های زیادی میاد که یوتیوب هم
جزو اونهاست یوتیوب رو که انتخاب کنید وارد سایتش می شید و میتونید به راحتی فیلم مورد نظر خودتون رو
جست وجو کرده وبا کیفت هایی که موجوده براش دانلودش کنید،یک نکته دیگه هم اینه که زمانی که شروع
به دانلود کنید میتونیند فیل شکن خودتون رو خاموش کنید وادامه دانلود رو بزنید،یعنی در حقیقت برای ادامه
دانلود نیاز به ابزار های شکن نداره واین ابزار ها وفقط تا مرحله گرفتن لینک دانلود مورد نیاز هستن!:n05:

abolfazlwest72
07-06-2013, 12:01
یک روش دانلود از یوتیوب
با استفاده از هیتلر...شکنی که کار کنه به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید درقسمت پایین سایت یک
قسمتی داره به نام quick browse links که اگه روش کلیک کنید اسم سایت های زیادی میاد که یوتیوب هم
جزو اونهاست یوتیوب رو که انتخاب کنید وارد سایتش می شید و میتونید به راحتی فیلم مورد نظر خودتون رو
جست وجو کرده وبا کیفت هایی که موجوده براش دانلودش کنید،یک نکته دیگه هم اینه که زمانی که شروع
به دانلود کنید میتونیند فیل شکن خودتون رو خاموش کنید وادامه دانلود رو بزنید،یعنی در حقیقت برای ادامه
دانلود نیاز به ابزار های شکن نداره واین ابزار ها وفقط تا مرحله گرفتن لینک دانلود مورد نیاز هستن!:n05:

دمت گرم خیلی خوب جواب داد تازه میشه ویدیو ها رو هم دید.

mohsen_hot20
07-06-2013, 12:04
تمام قندشکنها از کار افتدن یعنی کسی نیست ی جدیدش معرفی کنه

constant_boy23
07-06-2013, 12:34
تمام قندشکنها از کار افتدن یعنی کسی نیست ی جدیدش معرفی کنه

بعضي از پروكــــ.سي ها كار ميكنن ...من همين الان وصلم ..با سرعت عالي

غول مرحله اخر
07-06-2013, 14:03
من میخوام از
Proxifier
استفاده کنم. نوع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدرس آی پی شو از جایی گرفتم. پورتشو نگرفتم
پورتشو چه جوری میتونم بفهمم چنده؟؟؟

abolfazlwest72
07-06-2013, 14:12
من میخوام از
Proxifier
استفاده کنم. نوع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدرس آی پی شو از جایی گرفتم. پورتشو نگرفتم
پورتشو چه جوری میتونم بفهمم چنده؟؟؟

پورت 443 هست.

غول مرحله اخر
07-06-2013, 14:38
پورت 443 هست.
پورت اشتباه بود

[WaRhEaD]
07-06-2013, 16:48
وقتی نامه قطعی شاتل رو ببریم مخابرات و ثبت نام کنیم به نظرتون چه مدت طول میکشه تا خط رو راه بندازن؟

smohsen
07-06-2013, 16:50
پورت اشتباه بود

پورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 443 هستش

masoudx89
07-06-2013, 19:06
;7681723']وقتی نامه قطعی شاتل رو ببریم مخابرات و ثبت نام کنیم به نظرتون چه مدت طول میکشه تا خط رو راه بندازن؟

مخابرات یه روزه خط رو راه میندازه.واسه من که اینطوری بود.شهر به شهر ممکنه فرق داشته باشه.

hossein019940
07-06-2013, 19:20
شهر به شهر فرق نداره
کل ایران مخابراتا باهم هماهنگ هستن:n02:
اگه سیم داشته باشن تو همون روز برات ردیف میشه نامه من که اصلا به مخابرات نرسید خودشون ردیف کردن برام:n02:

ALI . R
07-06-2013, 19:47
سلام. امروز سرعت وبگردی خیلی کم بود. الان هم خیلی سخت تونستم بیام اینجا . صفحات رو نمیشه باز کرد. دانلود ظاهرا خوبه . :n01:

hossein019940
07-06-2013, 20:12
برای من صبح دانلودش رو 200 میچرخید الان یه صفرش کمه
وبگردی هم بدک نیست کامل لود نمیشه ولی میشه باهاش کار کرد.
داریم به حماسه نزیک میشیم هنوز کو تا هفته بعد

ALI . R
07-06-2013, 20:21
برای من صبح دانلودش رو 200 میچرخید الان یه صفرش کمه
وبگردی هم بدک نیست کامل لود نمیشه ولی میشه باهاش کار کرد.
داریم به حماسه نزیک میشیم هنوز کو تا هفته بعد
85.185.107.198
این سایت هم ظاهرا باز نمیشه . عوض شده !؟ :n02:

hossein019940
07-06-2013, 20:26
85.185.107.198
این سایت هم ظاهرا باز نمیشه . عوض شده !؟ :n02:
آره این که آذر ماه سال قبل بود که تغییر کرد به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حداقل این که برام باز میشه خداروشکر:n02:

constant_boy23
07-06-2013, 21:48
;7681723']وقتی نامه قطعی شاتل رو ببریم مخابرات و ثبت نام کنیم به نظرتون چه مدت طول میکشه تا خط رو راه بندازن؟

lمخابرات كه كاري به نامه قطعي شاتل نداره ....بستگي به اين داره كه چقدر طول بكشه كه شاتل خطتونو جمع كنه ....واس من اومدن از شاتل به مخابرات 2 روز طول كشيد ...ولي اينترنت مخابرات توي يه نصف روز وصل شد

hossein019940
07-06-2013, 22:08
نامه تخلیه از شاتل که که شاید 2 ساعت هم طول نکشه صادر میشه
اون نامه رو میبری مخابرات خود مشئول اونو از حالت رانزه درمیاره دوباره رانژه مخابرات میکنه

Reza kheyri1373
07-06-2013, 22:35
پینگو دریاب!!!

با ای دیم از سرور های داخلی تا 500 دان دارم.

constant_boy23
07-06-2013, 22:36
نامه تخلیه از شاتل که که شاید 2 ساعت هم طول نکشه صادر میشه
اون نامه رو میبری مخابرات خود مشئول اونو از حالت رانزه درمیاره دوباره رانژه مخابرات میکنه

اينجا كه من كلي ناز دختر خانوماي داف شاتل رو كشيدم تا توي 1 تخليه كردن :n02:

Armin.Computer
07-06-2013, 22:46
مخابرات یه روزه خط رو راه میندازه.واسه من که اینطوری بود.شهر به شهر ممکنه فرق داشته باشه.
واسه منم زیاد طول نکشید

سلام. امروز سرعت وبگردی خیلی کم بود. الان هم خیلی سخت تونستم بیام اینجا . صفحات رو نمیشه باز کرد. دانلود ظاهرا خوبه . :n01:

منم خوزستانم
حس می کردن یکم اختلال هست

پینگو دریاب!!!

با ای دیم از سرور های داخلی تا 500 دان دارم.

شما خط فیبر نوری داری؟

hossein019940
07-06-2013, 22:58
اينجا كه من كلي ناز دختر
خانوماي داف شاتل رو كشيدم تا توي 1 تخليه كردن :n02:
اون که آره باید نازشونو میکشیدید چجوریه /چرا این شاتل تو تمام نمایندش از نوع استفاده میکنه؟د*ا*ف*؟:n02:
نماینده من که گفت نهایتا پشت تلفن میگفتی نیمساعت بعد نامه تخلیتو به مرکزتون ارسال میکردن

majideblis
07-06-2013, 23:04
دوستانی که از فریگیت استفاده میکنن میشه بگن که پورتی که تو فایرفاکس استفاده میکنن کدوم گزینه است؟
ممنون میشم

Reza kheyri1373
07-06-2013, 23:06
شما خط فیبر نوری داری؟

نه فکر نکنم.همین خط های معمولی که بقیه دارن دیگه.اگه چیز دیگه ایه من نمیدونم.

Armin.Computer
07-06-2013, 23:13
نه فکر نکنم.همین خط های معمولی که بقیه دارن دیگه.اگه چیز دیگه ایه من نمیدونم.

خط شما ظاهرا با کیفیته
پیگتم خیلی پایینه

hossein019940
07-06-2013, 23:17
این خط دوستمون یادشون رفته پهنای باندشو پایین بیارن چون برای تمامی دوستان اوایل همین پهنای باند بود
با این حال باز سرعت اصلیشو نداره حساب کنی حول و حوشه 4.2 مگ میشه.
تو مخابرات تمامی مراکز یه طوریه که طرف اگه snrخطش 5 هم باشه نویز هم 60 میتونه سرعت 600 هم دانلود کنه

Reza kheyri1373
08-06-2013, 10:26
این snr خط من بهترین حالتش 6.1 هستش و تا چند وقت قبل همیشه هم ثابت رو 6 بوده اما این چند روزه اگه مودم زیاد روشن باشه تا3 میاد یه بار تا1 هم اومد بود که با یه بار خاموش و روشن کردن مودم حل میشه.Line Attenuation من همیشه رو بهترین حالت قرار داره.پس چرا snr پایینه؟؟
پایین بودن snr به چه عواملی بستگی داره؟؟؟؟

afshin b
08-06-2013, 10:30
این snr خط من بهترین حالتش 6.1 هستش و تا چند وقت قبل همیشه هم ثابت رو 6 بوده اما این چند روزه اگه مودم زیاد روشن باشه تا3 میاد یه بار تا1 هم اومد بود که با یه بار خاموش و روشن کردن مودم حل میشه.Line Attenuation من همیشه رو بهترین حالت قرار داره.پس چرا snr پایینه؟؟
پایین بودن snr به چه عواملی بستگی داره؟؟؟؟
داون استریم بالا باعث کاهش SNR میشه

و چون Line AttenuatioN خط شما خوب هست، یعنی مشکلی نیست.

ALI . R
08-06-2013, 14:46
سلام دوستان . یه سوال داشتم. اینکه 3 ماه میشه از سرویس 256 نامحدود استفاده میکنم . با توجه به گفته بعضی از دوستان. ظاهرا سرعت سرویس 128 فرقی با 256 نداره !

الان مهلتم تموم شده . میخوام تمدید کنم . سوالم این بود به نظر شما 128 رو تمدید کنم یا 256 ؟ ( واقعا هیچ فرقی نداره ؟ )

ممنون

hossein019940
08-06-2013, 16:30
سلام دوستان . یه سوال داشتم. اینکه 3 ماه میشه از سرویس 256 نامحدود استفاده میکنم . با توجه به گفته بعضی از دوستان. ظاهرا سرعت سرویس 128 فرقی با 256 نداره !

الان مهلتم تموم شده . میخوام تمدید کنم . سوالم این بود به نظر شما 128 رو تمدید کنم یا 256 ؟ ( واقعا هیچ فرقی نداره ؟ )

ممنون
منم مثثل شما ماه اول 256 نامحدود گرفتم الان 2 ماه هست که 128 نامحدودو دارم فرق زیادی نداره قبل این جریانات سرعت 480 میرفت الان خوب تمام شرکتا قطعی دارن ولی مخابرات خوبه ولی سرعتش پایینه.
حالا سرعتتون چنده الان؟

ALI . R
08-06-2013, 16:57
منم مثثل شما ماه اول 256 نامحدود گرفتم الان 2 ماه هست که 128 نامحدودو دارم فرق زیادی نداره قبل این جریانات سرعت 480 میرفت الان خوب تمام شرکتا قطعی دارن ولی مخابرات خوبه ولی سرعتش پایینه.
حالا سرعتتون چنده الان؟
سرعت خوبه. یه تست دیشب گذاشته بودم. باید دیده باشید ! اگر از نظر سرعت فرق نداره اینو میگرم آیا اینطور هست ؟؟

hossein019940
08-06-2013, 17:00
سرعت من که فرقی نداره ولی خوب مخابرات این روزا با نوسان تر شده.

ALI . R
08-06-2013, 17:22
سرعت من که فرقی نداره ولی خوب مخابرات این روزا با نوسان تر شده.
والا پس اگه اینطوره به حرف شما اعتماد کردم. 128 تمدید میکنم . :n01:

hossein019940
08-06-2013, 17:34
چد نفر از دوستان دیگه هم 256 داشتن رفتن 128 گرفتن هیچ تغییر نکرده بودند
شاید بالاتر هم بره:n02:

ALI . R
08-06-2013, 18:01
چد نفر از دوستان دیگه هم 256 داشتن رفتن 128 گرفتن هیچ تغییر نکرده بودند
شاید بالاتر هم بره:n02:
سلام. الان تمدید کردم. دمت گرم رفیق . هیچ فرقی نداره ! :n01:

hossein019940
08-06-2013, 18:20
الان سرعتت همونه؟
دانلود رو چند میچرخه؟

ALI . R
08-06-2013, 20:02
الان سرعتت همونه؟
دانلود رو چند میچرخه؟
اگه میشه یه سایت معتبر بهم معرفی کنید . سرعت بالا باشه . سرعت از بقیه سایت ها مثل سرویس قبلیم هست. فرقی نکرده ! :n01:

gprsm
08-06-2013, 20:45
سلام
برو سایت سافت گذر دات کام سروراش خیلی قدرتمنده

hossein019940
08-06-2013, 23:21
دوستان اینطوره که معلومه سرعت سرویس ها نامحدود 128 با 256 یا 512 فرق دارن.دوستون تست کردن
128 سرعتش تا 150 تا میره 256 هم تا 300

hossein019940
08-06-2013, 23:30
دوستانی که سرویس حجمی دارن بگن که سرعتشون رو چند میچرخه /

masoudx89
08-06-2013, 23:53
دوستانی که سرویس حجمی دارن بگن که سرعتشون رو چند میچرخه /

من خودم 1 مگ داشتم.الان 128 نامحدود دارم .هیچ تفاوتی احساس نمی کنم.
سرعت با سرورای داخل بالای 300.با سرورای خارج بزور تا بالای 100.

hossein019940
09-06-2013, 00:02
الان هم سرعتتون همینقدره؟
پس برای من الان چندروزه یعنی از پنجشنبه غروب تا الان 100 هم نمیرسه دلیلش چیه؟:n13:
تمامی دوستان همین مشکل رو دارن یا شانسی هست؟

masoudx89
09-06-2013, 00:30
الان هم سرعتتون همینقدره؟
پس برای من الان چندروزه یعنی از پنجشنبه غروب تا الان 100 هم نمیرسه دلیلش چیه؟:n13:
تمامی دوستان همین مشکل رو دارن یا شانسی هست؟

با سرورای خارج به زور تا صد میرسه.با اکانت پریمیوم هم من داشتم با 10 تا 15 کانکشن تو IDM به 150 تا 160 هم می رسید.ولی نوسان شدیدی داشت مثلا تا 60 , 70 سرعت افت می کرد. ربطی به سرویس هم نداشت چه 1 مگ محدود چه الان که 128 نا محدود دارم. همه اینایی که گفتم مربوط میشه به دانلود از سرورای خارج. و گرنه برای دانلود از سایت هایی مثل دانلو.IR یا میهن دانلود سرعت بالای 300 هستش.

nelly0123
09-06-2013, 08:12
کسی میتونه سایتی برای دانلود فیلم با اکانت vip با سرعت بالا معرفی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

hossein019940
09-06-2013, 08:20
اینجا همشون رایگان دانلود میکنن.من یه سایت میشناسم که رایگانه سرعتش هم بالاست

Sat_Sat
09-06-2013, 09:01
آقا شنیدم ضحی کیش می خواد از مازندران بره درسته ؟؟؟؟

ALI . R
09-06-2013, 09:14
این تست رو الان گرفتم. : ظاهرا امروز صبح خیلی خوب شده سرعت . از یکی از سایت ها الان دارم با سرعت 200 تا 350 دانلود میکنم ! :n01:

hossein019940
09-06-2013, 09:15
داداش اون سایت رو بهمون بده یه تست بگیرم

hossein019940
09-06-2013, 09:22
برای من از همون سایت سرعت پایینه

ruzbeh1
09-06-2013, 19:57
تست از سرور آلمان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ruzbeh1
10-06-2013, 11:12
اینم تست امروز از سرور آلمان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[WaRhEaD]
10-06-2013, 12:12
اینم تست امروز از سرور آلمان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه سرویسی دارید؟

and-roid2
10-06-2013, 12:57
;7686719']چه سرویسی دارید؟

دینامیت دارن ایشون
ولی دیگه بردوشته شده!

Armin.Computer
10-06-2013, 13:04
دینامیت دارن ایشون
ولی دیگه بردوشته شده!

من تو سایتش دیدم هنوز هست:

and-roid2
10-06-2013, 13:12
من تو سایتش دیدم هنوز هست:

ارمین جان همین چنند روز پیش دیدم بچه ها میگفتن تو پنلشون طرح دینامیت نیست تا تمدید کنن!
در ضمن خود سایتش هم گفته بود مدت طرح دینامیت 1ماه هست..
ولی موقع ثبت نام بازم این طرح رو ندیدم!

ruzbeh1
10-06-2013, 15:12
تبریک به دوستان هم اسنانی بابت کسب رتبه برتر اینترنت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسب رتبه دوم دیتای مخابرات مازندران در سطح کشورمخابرات مازندران در ارزیابی عملکرد دیتا در سطح کشوری با بیش از 230 هزار پورت اینترنت پرسرعت مخابرات و 122 هزار و 822 مشترک ADSL حائز رتبه دوم گردید.به گزارش روابط عمومی مخابرات مازندران، مهندس باباجانی مدیرعامل مخابرات مازندران با بیان عملکرد دیتای مخابرات استان مازندران در سال 91 ضمن تقدیر از تلاش همه کارکنان کسب رتبه دوم کشوری در بخش عملکرد دیتا را تبریک گفت.مهندس باباجانی در ادامه، عملکرد دیتای استان در بخش پورت منصوبه مخابرات را در پایان سال 91،بیش از 99 هزار شماره اعلام و تعداد مشترکین اینترنت پرسرعت مخابرات مازندران را با افزایش 70 هزار تایی، بیش از 122 هزار مشترک اعلام نمود. همچنین مدیرعامل مخابرات مازندران با بیان اهمیت سرویس دهی دیتا به سازمانهای دولتی و خصوصی از وجود 3430 مشترک سرویس G. (G دات) در استان خبر داد.لازم به یاد آوری است، مهندس پور رنجبر مدیرعامل مخابرات ایران نیز از مدیرعامل و کارکنان مخابرات مازندران در کسب رتبه دوم عملکرد دیتا در سطح کشور تقدیر و تشکر نمود.

[WaRhEaD]
10-06-2013, 15:28
الکی میگه :27:

puya2010
10-06-2013, 15:47
بازم اینترنتم پوکید

سرعت در حد کرم خاکی

دوستان تایید میکنن؟؟؟؟

سرعت وبگردی خیلی کم شده؟؟؟؟

فقط ۴ روز تا حماسه

عجب انتظاراتی من دارما

باید برم خدا رو شکر کنم که ۴ ماه مونده به حماسه سرعت رو کم نکردن

جیمیل هم که قربونش برم تعطیل!

چیلترچی ها به چیزی که میخواستن رسیدن، من دارم اجبارا از ایمیل های ایرانی استفاده میکنم

milad.bmi
10-06-2013, 16:46
پشتیبانی چی گفت؟
زنگ زدم گفت اعلام خرابي ميكنيم .اعلام خرابي كرد ولي بازم تغييري نكرد!

hossein019940
10-06-2013, 18:14
من بهشون زنگ زدم برام گزارش خرابی رد کردن گفتم جواب میدن یارو گفت تا الان که برای همه گزارش دادیم نه هیچ جوابی نگرفتیم

maskot
10-06-2013, 19:59
تبریک به دوستان هم اسنانی بابت کسب رتبه برتر اینترنت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسب رتبه دوم دیتای مخابرات مازندران در سطح کشورمخابرات مازندران در ارزیابی عملکرد دیتا در سطح کشوری با بیش از 230 هزار پورت اینترنت پرسرعت مخابرات و 122 هزار و 822 مشترک ADSL حائز رتبه دوم گردید.به گزارش روابط عمومی مخابرات مازندران، مهندس باباجانی مدیرعامل مخابرات مازندران با بیان عملکرد دیتای مخابرات استان مازندران در سال 91 ضمن تقدیر از تلاش همه کارکنان کسب رتبه دوم کشوری در بخش عملکرد دیتا را تبریک گفت.مهندس باباجانی در ادامه، عملکرد دیتای استان در بخش پورت منصوبه مخابرات را در پایان سال 91،بیش از 99 هزار شماره اعلام و تعداد مشترکین اینترنت پرسرعت مخابرات مازندران را با افزایش 70 هزار تایی، بیش از 122 هزار مشترک اعلام نمود. همچنین مدیرعامل مخابرات مازندران با بیان اهمیت سرویس دهی دیتا به سازمانهای دولتی و خصوصی از وجود 3430 مشترک سرویس G. (G دات) در استان خبر داد.لازم به یاد آوری است، مهندس پور رنجبر مدیرعامل مخابرات ایران نیز از مدیرعامل و کارکنان مخابرات مازندران در کسب رتبه دوم عملکرد دیتا در سطح کشور تقدیر و تشکر نمود.
چند شب پیش اخبار گفت فقط 40 میلیارد صرف تجهیزات دیتا این اواخر کردن دستشون درد نکنه ولی من اینترنتم نسبت به دیروزم هنوز کند تر شده و هر روز بدتر از دیروز البته نا گفته نماند که سرعت دانلود همچنان بالاست ولی نمی دونم چه دردیه که وب گردی قبر ادمو بالا میاره

puya2010
10-06-2013, 21:00
چند شب پیش اخبار گفت فقط 40 میلیارد صرف تجهیزات دیتا این اواخر کردن دستشون درد نکنه ولی من اینترنتم نسبت به دیروزم هنوز کند تر شده و هر روز بدتر از دیروز البته نا گفته نماند که سرعت دانلود همچنان بالاست ولی نمی دونم چه دردیه که وب گردی قبر ادمو بالا میاره

عزیز، میشه بفرمایید الان ها سرعت دانلودت با چندین لینک همزمان ، رو چنده؟

hossein019940
10-06-2013, 21:05
امروز صبح خوب ود الان افتضاح شده:n03:

maskot
11-06-2013, 00:55
عزیز، میشه بفرمایید الان ها سرعت دانلودت با چندین لینک همزمان ، رو چنده؟

در طول روز با لینک های مختلف فرق داره اوایل صبح تک لینک 380 نزدیکای ظهر هم اروم اروم سرعت کم میشه ولی کلا لینک خوب اگه گیر بیاد معمولا سرعت بالای 150 هست از تورنت هم اگه سید خوب داشته باشه حول و هوش 200 می چرخه

mehdi_np
11-06-2013, 10:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
256 k

Armin.Computer
11-06-2013, 11:27
ظاهرا سرعت مازندران اومده پایین؟
درسته؟

sasan.69
11-06-2013, 12:08
برای سرویس 1مگ باید نامه حقوقی داشته باشیم؟(با کارت دانشجویی 512 گرفتم اما الان میگن قانون جدید اومده)

nelly0123
11-06-2013, 12:46
کسی میدونه چرا بعد 3 روز هنوز اینترنتم کانکت میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hossein019940
11-06-2013, 13:08
تا 15 روز بهت مهلت میدن

hossein019940
11-06-2013, 13:10
برای سرویس 1مگ باید نامه حقوقی داشته باشیم؟(با کارت دانشجویی 512 گرفتم اما الان میگن قانون جدید اومده)
بستگی به مخابرات استان داره مازندران که 2 مگ هم بگیری هیچ مشکلی نداره
قانون جدید مخابرات که گفته که سرویس 128 که برای کاربران قبلا محدودیت داشت الان برداشته شده حالا تا بیان اینا رو ابلاغ کنن چند وقت زمان میبره

Reza kheyri1373
11-06-2013, 16:35
تا 15 روز بهت مهلت میدن

یعنی اگه سرویست تموم شه اینترنت قطع نمیشه تا15 روز؟؟؟

constant_boy23
12-06-2013, 01:30
هـــــمه ترس مـــن ايـــن اســـت كه بـــعد انــــــتــــخـــابــــات ـــ ؛ نــــت مــــــــثـــل قــــبلـــــش نـــــشـــــه و هــــمـــيــــنـــطـــوري بــــمـــونه ...

sae6569
12-06-2013, 08:33
از دیروز اینترنتم کلا قطعه
باز نمیدونم چه مرگشون شده

majideblis
12-06-2013, 10:30
سلام دوستان وضعیتت نت شما هم امروز انقدر افتضاح بوده؟ خیلی داغونه امروز و یه چیز دیگه : دیشب وقتی میخواستم ازین سایت دانلود کنم هر دفعه نت قطع میشد البته چراغ اینترنت مودم روشن بود ولی حتما باید ریستارت میکردم تا نتم دوباره به وضعبت نرمالش برگرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه میشه از زیرنویسهای پایین سایت (زیر نویس فصل اول کاری از تیم ترجمه تی وی سنتر) رو دانلود کنید ببینید واسه شما هم همین طوری میشه. سه بار امتحان کردم هر دفعه هم نتم به طور کامل قطع شد.

Reza kheyri1373
12-06-2013, 16:12
سلام دوستان وضعیتت نت شما هم امروز انقدر افتضاح بوده؟ خیلی داغونه امروز و یه چیز دیگه : دیشب وقتی میخواستم ازین سایت دانلود کنم هر دفعه نت قطع میشد البته چراغ اینترنت مودم روشن بود ولی حتما باید ریستارت میکردم تا نتم دوباره به وضعبت نرمالش برگرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه میشه از زیرنویسهای پایین سایت (زیر نویس فصل اول کاری از تیم ترجمه تی وی سنتر) رو دانلود کنید ببینید واسه شما هم همین طوری میشه. سه بار امتحان کردم هر دفعه هم نتم به طور کامل قطع شد.
داداش من همین تازه امتحان کردم خیلی راحت دان شد.کلا 16 کیلوبایت که. یعنی این حجم رو هم نمیتونی دان کنی؟؟

Reza kheyri1373
12-06-2013, 16:21

لینک چپی ماله مدیافایره تا 120 دان داشتم چون 2 تا لینک گذاشتم سرعت مدیافایر اومده پایین.

nima_mani
12-06-2013, 17:08
سلام به همه دوستان! من بالاخره از دست شاتل خلاص شدم و به مخابرات پناه آوردم! (البته واسه وبگردی وایمکس دارم) دوستان بابلی میشه بگین مودمو چطور کانفیگ کنم؟ dns رو چی بذارم؟ vpi و vci مخابرات چنده؟

maskot
12-06-2013, 17:10
سلام به همه دوستان! من بالاخره از دست شاتل خلاص شدم و به مخابرات پناه آوردم! (البته واسه وبگردی وایمکس دارم) دوستان بابلی میشه بگین مودمو چطور کانفیگ کنم؟ dns رو چی بذارم؟ vpi و vci مخابرات چنده؟
vpi=8
vci=81
dns هم لازم نیست

nima_mani
12-06-2013, 17:17
vpi=8
vci=81
dns هم لازم نیست

دستت طلا! ممنون!

majideblis
12-06-2013, 18:03
داداش من همین تازه امتحان کردم خیلی راحت دان شد.کلا 16 کیلوبایت که. یعنی این حجم رو هم نمیتونی دان کنی؟؟

نه داداش نمیدونم چه مرگشه هر وقت میره تو سایت و بخوام دانلود کنم نت قطع میشه. الان که اصلا تو آپارات نیمشه یه فیلم دید داغونه داوغونه نت.:n15:

Reza kheyri1373
12-06-2013, 18:44
نه داداش نمیدونم چه مرگشه هر وقت میره تو سایت و بخوام دانلود کنم نت قطع میشه. الان که اصلا تو آپارات نیمشه یه فیلم دید داغونه داوغونه نت.:n15:

داداش مثل اینکه یادت رفته داریم به حماسه نزدیک میشیم. نزدیک که نه 2 روز دیگه.

majideblis
12-06-2013, 18:57
داداش مثل اینکه یادت رفته داریم به حماسه نزدیک میشیم. نزدیک که نه 2 روز دیگه.
تمام نمیشه حالا این حماسه.
امیدوارم شب جمعه یا شنبه همه چیز به اوضاع اولش برگرده
امیدوارم.

nihilnigritude
13-06-2013, 10:47
سلام
دوستان شما برای دانلود مشکلی ندارید؟ از دیروز میخام 2تا فایلو دانلود کنم تا یه مقداریش دانلود میشه ارور میده 50 بار از نو دانلودش دارم میکنم از هر سروری هم میزارم همینطوره
کسی همچین مشکلی نداره؟

alasht
13-06-2013, 13:07
فکر کنم پایان روزای خوش نزدیکه !!!

hossein019940
13-06-2013, 13:35
اره برای منم رو 5مگ بود اوردن رو 3 مگ سرعت هم 0

majideblis
13-06-2013, 20:07
امروز دیگه اخرش بود نت نداشتیم ما
کلا قطع میشد وصل هم که بود ماشاءا... پینکش سرسام اور بود اصلا سایتو باز کردن واسم امروز یه ارزو شده بود.

citrus88
14-06-2013, 11:07
سرعت دانلود خوبه
اما آپلودو نابود کردن
حداکثر 40 میشه

hossein019940
14-06-2013, 11:17
سرعت از دیروز خیلی بهتره دیروز هیچ صفحه ای باز نمیشد الان سرعت عالی شده آپلود هم 100تامیره

and-roid2
14-06-2013, 11:18
سرعت دانلود خوبه
اما آپلودو نابود کردن
حداکثر 40 میشه

چقدر بود حالا سرعتت ناقلا؟:n02:

constant_boy23
14-06-2013, 13:16
سرعت چه خوبه امروز ...300 تا 380 ..يه هفته اي بود همچين سرعتي نداشتم

فك كنم به مناسبت حماسه دارن سور ميدن بهمون :n02:

Reza kheyri1373
14-06-2013, 13:53
صبح سرعتم افتضاح بوده. اما الان....

hossein019940
14-06-2013, 14:26
اون کسایی که رای دادن نتشون رو خوب میکنن:n02:

maskot
14-06-2013, 15:46
دوستان سرعت خوب اینترنت بخاطر انتخاباته چون تمام شعب اخذ رای نیاز به اینترنت دارن برا همین شیر فلکه رو باز گذاشتن که مشکل کمبود پهنای باند پیش نیاد

citrus88
14-06-2013, 16:10
چقدر بود حالا سرعتت ناقلا؟:n02:
هی....یه 60 گیگی تو هفته پیش دانلودیدیم
زیاد نبود...همش هی کم میشد از 380 میومد روی 340
من تو یه هفته قبل حماسه سرعتم زیر 300 نیومده بود...احتمالا انقلاب هنوز به اینجا نرسیده:n09:

ruzbeh1
14-06-2013, 16:18
اینم تست الان از سور آلمان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudx89
14-06-2013, 16:41
سرعت با سرورای داخل ایران همیشه خوب کم پیش میاد بره زیر 300.اصل به نظرم سرورای خارج از ایران.باید تست بگیرید ببینید با اونا چه سرعتی میده.

وضعیت منم که مثل همیشه فقط صبح خوبه سرعت 300 با سرورای خارج از ایران. بعد همین طوری کم میشه.

قراره همیشه همین طوری باشه؟؟

Reza kheyri1373
14-06-2013, 21:40
به نظرتون تا چند روز بعد انتخابات سرعت رو به حالت اولش بر میگردونن؟

hossein019940
14-06-2013, 21:43
اگر مثل 88 نشه آره برمیگردونن ولی فکر نکنم به خوبی و خوشی تموم بشه این مردم هستن باز دوباره اخ-تش--ش-اش میکین

hossein019940
14-06-2013, 21:51
الان سرعتا دوباره قاطی کرده

Reza kheyri1373
14-06-2013, 22:30
از صبح که بهتره. من صبح همش قطعی داشتم.
راستی من که موضوعی رو تو گوگل سرچ میکنم نتایج رو که میاره پایینش رتبه الکسا رو هم زیرش نشون میده.
این قابلیت بوده یا اینکه الان اضافه شده؟؟؟

[WaRhEaD]
14-06-2013, 22:42
از صبح که بهتره. من صبح همش قطعی داشتم.
راستی من که موضوعی رو تو گوگل سرچ میکنم نتایج رو که میاره پایینش رتبه الکسا رو هم زیرش نشون میده.
این قابلیت بوده یا اینکه الان اضافه شده؟؟؟

نه قابلیت جدید نیست، احتمالش هست که رو مرورگر شما یک نرم افزار مرتبط با الکسا نصب شده باشه.

Reza kheyri1373
14-06-2013, 23:00
درسته ماله تولبار سافت گذره تازه نصب کرده بودم. غیر فعالش میکنم میره. در کل چیز خوبیه:

SaЁeD
14-06-2013, 23:22
برای من که سرعت ها خوبه.از 10 ام که اومدم خونه.سرعتشم خیلی خوبه.نسبت به قبل پینگ و وبگردیم خیلی بهتر شده.البته اینم بگم کابل های دور و اطراف خونه ما و همسایه ها رو عوض کردند

majideblis
15-06-2013, 08:34
سلام دوستان من یه چند روزه اندخم باز شدن این صفحه هستم
شما راه حلی ندارید که بشه اینو سه سوت باز کرد خسته شدم:n28:

hossein019940
15-06-2013, 08:50
برای منم باز نمیشه:n03:

ALI . R
15-06-2013, 08:50
سلام. این تست رو الان گرفتم . 128 - نامحدود : :n01:

ALI . R
15-06-2013, 08:51
............................

ruzbeh1
15-06-2013, 09:06
512 نامحدود مخابرات مازندران از سرور آلمان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrkasasi
15-06-2013, 18:11
دوستان تصميم گرفتم سرويس 128 نامحدود رو سفارش بدم. روش ثبت نام چجوريه؟
بايد اينجا ثبت نام كنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا اينجا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي رانژه كردن خط بايد برم مخابرات منطقه خودمون؟

gprsm
15-06-2013, 18:11
سلام دوستان من یه چند روزه اندخم باز شدن این صفحه هستم
شما راه حلی ندارید که بشه اینو سه سوت باز کرد خسته شدم:n28:
اگه توی باز کردن gmail مشکل داری چندتا راه حل داره یکیش اینه که برو در بخش تنظیمات جی میلت در بخش forward آدرس یک میل سرویس دیگه رو مثلا یاهوتو بنویس تا بتونی تمامی جی میلاتو توی یاهو داشته باشی

gprsm
15-06-2013, 18:16
بايد اينجا ثبت نام كنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم برام سوال بود!!!
رفیقم میگفت ابتدا به ساکن نامحدود نمیدن

mazimazimazi
16-06-2013, 10:17
ارائه اینترنت حجمی در مخابرات با شیوه ی کاهش هزینه‌های کاربراین روزها بحث تغییر تعرفه در حوزه‌های مختلف در حوزه ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات موضوعی است که به نوعی بحث روز محسوب می شود اما در این زمینه تاکنون درباره تغییرات تعرفه اینترنت صحبت چندانی نشده است.مظفر پوررنجبر – مدیر عامل شرکت مخابرات در این باره اظهار کرد: از این پس برای تعرفه‌های اینترنت براساس مصوبه‌ای که سازمان تنظیم مقررات ابلاغ کرده برای سرعت‌های مختلف براساس حجم آن‌ها قیمت‌های مختلفی اعمال خواهد شد.به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایسنا، وی با بیان این‌که در حال حاضر تمام تعرفه‌ها برای اجرا به استان‌های مختلف فرستاده شده، درباره زمان اجرایی شدن این طرح اظهار کرد:‌ این طرح در حال اجراست و باعث می‌شود هزینه‌ها به مراتب کمتر از گذشته شود چراکه در شیوه جدید کارکرد و حجمی که افراد مورد استفاده قرار می‌دهند محاسبه خواهد شد و مشتری مجبور نخواهد بود مبلغ خاصی را به طور ثابت پرداخت کند و حتی مدتی از اینترنت هم استفاده نکند.پوررنجبر ادامه داد: با استفاده از این شیوه کاربران حتی می توانند در صورتی که برای مدتی از اینترنت استفاده نکرده‌اند هزینه پرداخت نکرده و تنها تعرفه‌های اندک آبونمان را بپردازند.اما مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در پاسخ به این سوال که اگر فردی که اینترنت خود را از شرکت مخابرات می‌گیرد و از این پس برای مدتی از اینترنت استفاده نکند، هزینه استفاده از اینترنت به صفر خواهد رسید گفت: اگر قرارداد کاربر به صورت حجمی باشد و ثابت نباشد در صورت استفاده نکردن از اینترنت تنها مبلغ مربوط به آبونمان را پرداخت خواهد کرد.وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که تاکنون تمام قراردادها به شکل ثابت بوده و مشترکی به صورت حجمی قرارداد نبسته است توضیح داد: کاربران می توانند با مراجعه به دفاتری که ثبت نام اینترنت خود را در آن‌ها انجام داده‌اند نسبت به دریافت اینترنت حجمی اقدام کنند و سرویس خود را تغییر دهند.

[WaRhEaD]
16-06-2013, 11:38
ارائه اینترنت حجمی در مخابرات با شیوه ی کاهش هزینه‌های کاربر

این روزها بحث تغییر تعرفه در حوزه‌های مختلف در حوزه ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات موضوعی است که به نوعی بحث روز محسوب می شود اما در این زمینه تاکنون درباره تغییرات تعرفه اینترنت صحبت چندانی نشده است.مظفر پوررنجبر – مدیر عامل شرکت مخابرات در این باره اظهار کرد: از این پس برای تعرفه‌های اینترنت براساس مصوبه‌ای که سازمان تنظیم مقررات ابلاغ کرده برای سرعت‌های مختلف براساس حجم آن‌ها قیمت‌های مختلفی اعمال خواهد شد.به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایسنا، وی با بیان این‌که در حال حاضر تمام تعرفه‌ها برای اجرا به استان‌های مختلف فرستاده شده، درباره زمان اجرایی شدن این طرح اظهار کرد:‌ این طرح در حال اجراست و باعث می‌شود هزینه‌ها به مراتب کمتر از گذشته شود چراکه در شیوه جدید کارکرد و حجمی که افراد مورد استفاده قرار می‌دهند محاسبه خواهد شد و مشتری مجبور نخواهد بود مبلغ خاصی را به طور ثابت پرداخت کند و حتی مدتی از اینترنت هم استفاده نکند.پوررنجبر ادامه داد: با استفاده از این شیوه کاربران حتی می توانند در صورتی که برای مدتی از اینترنت استفاده نکرده‌اند هزینه پرداخت نکرده و تنها تعرفه‌های اندک آبونمان را بپردازند.اما مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در پاسخ به این سوال که اگر فردی که اینترنت خود را از شرکت مخابرات می‌گیرد و از این پس برای مدتی از اینترنت استفاده نکند، هزینه استفاده از اینترنت به صفر خواهد رسید گفت: اگر قرارداد کاربر به صورت حجمی باشد و ثابت نباشد در صورت استفاده نکردن از اینترنت تنها مبلغ مربوط به آبونمان را پرداخت خواهد کرد.وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که تاکنون تمام قراردادها به شکل ثابت بوده و مشترکی به صورت حجمی قرارداد نبسته است توضیح داد: کاربران می توانند با مراجعه به دفاتری که ثبت نام اینترنت خود را در آن‌ها انجام داده‌اند نسبت به دریافت اینترنت حجمی اقدام کنند و سرویس خود را تغییر دهند.

مخابرات هم حجمی شد رفت، این هم حتما شبیه همون الگوی مصرف! شاتل هست. دیگه فکر نکنم سرویس های نامحدود ارائه بدن.

dslbehzad
16-06-2013, 23:21
سلام دوستان کسی راه حلی برای من داره وقتی فصل گرما میشه ما کولر روشن میکنیم مودم من خاموش روشن میشه نمیتونم از اینترنت استفاده کنم نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید

Armin.Computer
17-06-2013, 00:04
سلام دوستان کسی راه حلی برای من داره وقتی فصل گرما میشه ما کولر روشن میکنیم مودم من خاموش روشن میشه نمیتونم از اینترنت استفاده کنم نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید

یعنی چی؟
خاموش روشن؟!!!!!!
منظورت قطع و وصله؟

NullCode
17-06-2013, 06:27
به نظر من 3 تا احتمال هست با ترتیب نزولی ساده انگاری :n02::
1- باد کولر می خوره به یه جایی که باعث قطع و وصل شدن میشه. مثلا اتصال بین 2 تا سیم.:n02:
2-لرزش کولر باعث ایجاد قطع و وصل شدن یک اتصال میشه.
3-ایجاد نویز توسط کولر در سیم های تلفن.
برای تست اینکه از سیم کشی داخلیه می تونی از جلو در خونه سیم داخلی رو قطع کنی مستقیم همونجا وصل کنی ببینی درست میشه یا نه؟ اگه قطعی نداشتی یه سیم مستقیم از همونجا بکش به مودم ، داخلی رو هم قطع کن.

در ضمن با توجه به اینکه میگفتن سرعت افت میکنه موقع انتخابات ، دقیقا الان برعکس شده از 20 ام این حدود سرعت خیلی بهتر شده.! جالبه.!:n01: کلا به نظر میاد همه چی آرومه ، همه هم خوشبختن ! :n08:

majideblis
17-06-2013, 08:39
دوستان چرا مخابرات این طوری شده همش تایم اوت بالا خسته کنننده شده
من که قبلا اینقدر مشکل نداشتم هر ثانیه کارم شده ریستارت کردن مود و کامپیوتر
یه وب گردی ساده رو نمیتونه انجام بده
:n15:

NullCode
17-06-2013, 09:26
واسه ما که It's OK هم سرعت خوبه هم وبگردی.:n06:شاید مشکل منطقه ایه.

milad.bmi
17-06-2013, 10:02
كسي هست ك بدونه نت جويبار(مازندران) وضعيتش چطوره الان؟؟؟:n27:

Armin.Computer
17-06-2013, 10:28

شاید خط مشکل داشته باشه
اطلاعات مودم رو بزار
اینم تاپیک خوبیه و اطلاعاتتت رو بالا می بره
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrkasasi
17-06-2013, 11:15
آقايون و خانمها، ممكنه راهنمايي كنين:

يا اينجا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dslbehzad
17-06-2013, 12:10
این چه وضعیته الکی مودم ریست میشه تا جمعه خوب بود از شنبه به اینور دهنم سرویس شده زنگم میزنم میگن خط سالم از داخلی میگم پس چرا از شنبه به این ور اینجوری شده تا جمعه خوب بود

Armin.Computer
17-06-2013, 13:16
این چه وضعیته الکی مودم ریست میشه تا جمعه خوب بود از شنبه به اینور دهنم سرویس شده زنگم میزنم میگن خط سالم از داخلی میگم پس چرا از شنبه به این ور اینجوری شده تا جمعه خوب بود
مودم ریست میشه یا اینترنت قطع میشه؟

من مازندران نیستم
ولی تو خورستان که اپراتور هست که پورت های مخابرات رو می فروشه
اونجا هم باید همینجوری باشه
اگر خیلی عجله داری
یکی از دوستان هست که ساکن مازندرانه اطلاعات خوبی هم داره از ایشون بپرس hossein019940 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dslbehzad
17-06-2013, 14:12
مودم ریست میشه یا اینترنت قطع میشه؟

من مازندران نیستم
ولی تو خورستان که اپراتور هست که پورت های مخابرات رو می فروشه
اونجا هم باید همینجوری باشه
اگر خیلی عجله داری
یکی از دوستان هست که ساکن مازندرانه اطلاعات خوبی هم داره از ایشون بپرس hossein019940 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مودم خاموش روشن میشه

urumchi
17-06-2013, 14:14
مودم خاموش روشن میشه

دوست عزیز یوزرنیم پسورد مودمت رو عوض کن!!!

NullCode
17-06-2013, 14:23
مودم ریست میشه چند دلیل میتونه داشته باشه:
اول اینکه ربطی به تنظیمات مودم نداره.
ممکنه نویز بالا باشه اینجوری که خودت میگی ممکنه از کولر باشه. کولرو خاموش کن یه مدت امتحان کن.
از جلوی در امتحان کن مطمئن شی از داخلی نیست.
احتمالش هم هست که حشرات مزاحم هکرنام دارن باهات حال می کنن :
پسورد روتر رو عوض کن.
دسترسی تلنت به مودمو بلاک کن.
پسورد نت رو عوض کن. ممکنه اگه روترت ه.ک شده باشه و پسورد نت رو داشته باشن.تو رو ریست میکنن که خودشون کانکت بشن.چون امکان اتصال همزمان نیست تا اونجایی که من میدونم.
اگه از وایرلس استفاده می کنی یه مدت وایرلسو قطع کن از سیم استفاده کن.
پسورد وایرلست رو هم عوض کن.(بعدا) نوع Encryption هم حتما بذار رو AES .
با همه اینها باز هم امکان مزاحمت و ریبوت کردن وجود داره.
ممکنه اختلال مخابرات هم باشه.

dslbehzad
17-06-2013, 14:24
اون و عوض کردم مشکل چی هست که اینجوری خاموش روشن میشه دهنم سرویس شد

urumchi
17-06-2013, 14:30
اون و عوض کردم مشکل چی هست که اینجوری خاموش روشن میشه دهنم سرویس شد

داداش با پورت 23 مودمتو تلنت کردن،یوزر پسوردتو کش رفتن ، تو رو dc میکردن تا خودشون با اکانت تو کانکت بشن

نمیدونم سیستم اکانتینگ مخابرات مازنداران چیه اما اگه netbill باشه میتونی راحت بفهمی که این کار انجام شده یا نه

maskot
17-06-2013, 15:36
داداش با پورت 23 مودمتو تلنت کردن،یوزر پسوردتو کش رفتن ، تو رو dc میکردن تا خودشون با اکانت تو کانکت بشن

نمیدونم سیستم اکانتینگ مخابرات مازنداران چیه اما اگه netbill باشه میتونی راحت بفهمی که این کار انجام شده یا نه
بعید می دونم مشکل این باشه ولی اگه اینطور باشه برید از سایت مخابرات پسوردش رو عوض کنه اگه مشکل حل شد که هیچ اگه حل نشد مشکل فنی هست که احتمالا از مخابرات منطقشونه

dslbehzad
17-06-2013, 16:13
دوستان ممنون به خاطر آدابتور مودم بود عوض کردم درست شد
ولی حالا مودم رو تو حالت خودکار گذاشتم اکانت قطع میشه باز وصل میشه

maskot
17-06-2013, 17:18
منظورتون اینه که چراغ اینترنت مودم قرمز و دوباره سبز میشه اگه اینطور باشه که یا به خاطر نویز یا مشکلات فنی مخابرات منطقتون اگه مودم ریست میشه که به گفته دوستان هم پسورد مودم رو عوض کنید و هم پسورد اکانت مخابراتتون رو
میشه مارک مودمتون رو هم بگید

NullCode
17-06-2013, 17:26
اگه از خودکار منظورت On demand ه که اسمش روشه یعنی زمانی که درخواست کانکشن به مودم داده بشه مودم کانکت میکنه و باید خاموش و روشن بشه.

dslbehzad
17-06-2013, 18:11
منظورتون اینه که چراغ اینترنت مودم قرمز و دوباره سبز میشه اگه اینطور باشه که یا به خاطر نویز یا مشکلات فنی مخابرات منطقتون اگه مودم ریست میشه که به گفته دوستان هم پسورد مودم رو عوض کنید و هم پسورد اکانت مخابراتتون رو
میشه مارک مودمتون رو هم بگید

مارک مودمم
d-link

Reza kheyri1373
18-06-2013, 13:09
دوستان شما هم امروز صبح قطعی داشتین؟؟

mazimazimazi
18-06-2013, 13:12

آره یه چند ساعتی قطع بود.

hossein019940
18-06-2013, 13:28
دوستان شما هم امروز صبح قطعی داشتین؟؟برای من صبح ساعت 6 قطع بود تا 13 تازه خوب شده

gprsm
18-06-2013, 22:28
کسی نیس جواب این بنده خدا رو بده ؟
بابا سوال من هم هست......

hossein019940
18-06-2013, 22:57
سوالش چیه؟

hossein019940
18-06-2013, 23:03
اولی که برای مخابراته که ثبتنام اینترنتیش یه جور دکور و باید بری منطقه مخابراتی خودتون و سرعت هم از 128 تا 2 مگ چه محدود و چه نامحدود فرقی ندارن و بستگی به شانس شما داره ممکنه سرعت خوب بهتون بده بدونو نوسان ممکنه سرعت افتضاح بهتون بده البته اگه مخابرات بگیری تا 2 روز اول سرعتت پایین هست بعد از دو روز خوب میشه.
اون دومی هم شرکت ضحی کیش هست و یه جور میشه این شرکت رو خصوصی حساب کرد و سرعت کنترل شده هست یعنی برای هر سرویسی یه سرعت خاصی هست برای دریافت این نوع سرویس میشه اینترنتی ثبتانم کرد و بقیه کاراها رو خودشون انجام میدن یا میتونی به نمایندیگ هاش بری اگه یه پیام خالی بهشون بدی خودشون فردا باهتون تماس میگیرن.در ضمن این شرکت تو تمام مازندران فعال نیست اول پیش شمارتو چک کن بعد ثبتنام بکن.
رانژه مخابرات بیشترین زمان 2 روز بعضی از مراکز هم همون روز برات انجام میدن .رانژه این شرکت هم چون خود مخابرات باهاش همکاری داره زیاد زمان نمیبره

manjol
19-06-2013, 03:25
آقا قضیه چیه یکی 128 نامحدود داره سرعتش 250 تا 550
یکی 256 نامحدود داره سرعتش 350 تا 600
من الان 15 روزه 256 نامحدود دارم ولی سرعتش هنوز از 150 بالاتر نرفته ینی میانگینش 100
اصن منم به خاطر سرعتش گرفتم واسه دانلود اما متاسفانه.............
SNR Margin : 9
Attenuation : 61
لدفا راهنمایی کنین دوستان
شهرمم محمودآباده :n03:

milad.bmi
19-06-2013, 06:13

بله براي منم قطع بوده.بعد از قطعي هم سرعتا داغون شده!!!!

hossein019940
19-06-2013, 08:07
آقا قضیه چیه یکی 128 نامحدود داره سرعتش 250 تا 550
یکی 256 نامحدود داره سرعتش 350 تا 600
من الان 15 روزه 256 نامحدود دارم ولی سرعتش هنوز از 150 بالاتر نرفته ینی میانگینش 100
اصن منم به خاطر سرعتش گرفتم واسه دانلود اما متاسفانه.............
SNR Margin : 9
Attenuation : 61
لدفا راهنمایی کنین دوستان
شهرمم محمودآباده :n03:
ببین الان که همچین سرعتی نمیدن به همه چون قبل از قضیه فیلتریگ همه همین سرعت رو داشتن الان دیگه برای همه اینطور نیست شاید تا آخر این هفته خوب بشه تمام شرکت ها این مشکل رو دارن فقط مخابرات نیست من که سرعت 400 بود الان سرعتم زیر 100 هست.
نویزت خیلی بالاست یه اسپلیتر جدید بزار بعد هم ببین سیم کشی خونتون کجاش خرابی داره درستش کن.کیفیت خطت هم پایینه

milad.bmi
19-06-2013, 08:50
ببین الان که همچین سرعتی نمیدن به همه چون قبل از قضیه فیلتریگ همه همین سرعت رو داشتن الان دیگه برای همه اینطور نیست شاید تا آخر این هفته خوب بشه تمام شرکت ها این مشکل رو دارن فقط مخابرات نیست من که سرعت 400 بود الان سرعتم زیر 100 هست.
نویزت خیلی بالاست یه اسپلیتر جدید بزار بعد هم ببین سیم کشی خونتون کجاش خرابی داره درستش کن.کیفیت خطت هم پایینه
اقا قضيه اين سرور فرانكفورد چيه ك تو speedtest شما زدست؟؟

hossein019940
19-06-2013, 09:01
یه ماه پیش که پهنای مخابرات اضافه شده و همون موقع هم به خاطر هنزدیک شدن انتخابات ف...روآغاز کردن یه تست گرفتم البته سرعت داخلیم هم اینقدر نبود:n02:
سرویسم 128 بود نامحدود
چطوره؟
البته پینگم همینجور پایین هستش

mercurial7
19-06-2013, 11:03
دوستان شاید سرعت ها رو تفکیک کردن! من 512 نامحدود دارم سرعت دانلودم از سرور های خارجی 200-250 هست. بقیه دوستان هم سرعتشون رو بگند ببینیم تغییرات داشتیم یا همین طوری سرعت کم شده!

hossein019940
19-06-2013, 12:38
من 128 نامحدود دارم سرعتم زیر 100 هست که بعضی اوقات رو 380 میره.البته بعضی اوقات

Armin.Computer
19-06-2013, 13:29
اقا قضيه اين سرور فرانكفورد چيه ك تو speedtest شما زدست؟؟

این یک سایت به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما می تونید سرعت اینترنت رو اونجا تست کنید
ایشون از هم سرور فرانکفورت این سایت تست گرفته

maskot
19-06-2013, 18:15
128 نا محدود ما که تغییری نکرده مثل همیشه فقط در طول روز تو ساعات مختلف سرعت تک لینک افت خیز داره که با گذاشتن چند لینک همزمان حل میشه این دوستان هم که می گن سرعت ما هیچ وقت از 100 بالاتر نرفته یا همیشه از ظهر به بعد پای نت هستن و دانلود می کنن یا چند لینک همزمان نمیزارن و همون تک لینک دانلود می کنن و از سرعتشون ناراضین

Reza kheyri1373
19-06-2013, 20:15
تست....

Armin.Computer
19-06-2013, 23:21
تست....

شما ظاهرا سرعتت روز به روز می یاد پایین
ولی سرعت سرور داخلی هنوز قابل قبوله

milad.bmi
20-06-2013, 08:10
تست....

اقا شما چطور تستت اينه.من اصلا نميتونم سايت speedtest بالا بيارم!!!:n29:

hossein019940
20-06-2013, 10:23
این دیگه چه وضعشه هر روز قطعی:n23:

NullCode
20-06-2013, 11:45
این دیگه چه وضعشه هر روز قطعی:n23:
واسه ما که از دیروز ساعت 3 قطع شده. 2020 میگه فیبر قطعه.پشتیبانی میگه تا شنبه قطعه.:n27: <= دهنمون کج شد :n02:

hossein019940
20-06-2013, 12:08
من دیشب ساعت 12.30 زنگ زدم 2020 گفت که 16 نفر پشت خط هستن اینا که روزای جمعه زرشون میاد بیان یعنی تا نصف شب هستن؟
برای ما یه روز خوب یه روز قطع

NullCode
20-06-2013, 12:59
من دیشب ساعت 12.30 زنگ زدم 2020 گفت که 16 نفر پشت خط هستن اینا که روزای جمعه زرشون میاد بیان یعنی تا نصف شب هستن؟
وصل شد. :n02:
من دیروز تقریبا 45 دقیقه پشت خط بودم. رو 17 و 11 و 7 بدجور گیر کرده بود ولی خداییش اینام اگه بخوان اپراتور زیاد استخدام کنن و پول رژ لب و قر و فر منشیا رو بدن فک کنم باید قیمتاشونو یه 10 20 درصدی ببرن بالا .! :n08:

ruzbeh1
20-06-2013, 13:37

اون آهنگ 2020 قشنگه،وسطیه،بیس واردش می شه،زنگ می زنم اونو گوش بدم،اگه جایی پیدا کردید،بگید دانلود کنیم:n20:

hossein019940
20-06-2013, 13:44
اولین باری که 2020 شروع یک آهنگ بود الان پیشرفت کردن چنتا گذاشتن.فکر کنم اپراتور ها بیکار هستن خودشون اهنگ درست میکنن

ruzbeh1
20-06-2013, 13:50
اولین باری که 2020 شروع یک آهنگ بود الان پیشرفت کردن چنتا گذاشتن.فکر کنم اپراتور ها بیکار هستن خودشون اهنگ درست میکنن

اون آهنگ قدیمه قشنگه،بیس واردش می شه داخلش،اگه این آهنگ و پیدا کردین،لینک بزارید ما هم بگیریم،دیگه 2020 زنگ نزنیم:n02:

masoudx89
20-06-2013, 18:35
کسی اینجا هست که سرعتش دانلودش از ساعت 12 ظهر به بعد افت نکنه؟
من قبلا 1 مگ محدود داشتم همین طوری بود.الانم که 128 نامحدود دارم, همین مشکلو دارم.

Armin.Computer
20-06-2013, 18:39
اقا شما چطور تستت اينه.من اصلا نميتونم سايت speedtest بالا بيارم!!!:n29:

اصلا نمی یاد یا رو 100 درصد می مونه؟

masoudx89
20-06-2013, 19:11
من قبلا 1 مگ محدود داشتم همین طوری بود.الانم که 128 نامحدود دارم, همین مشکلو دارم.

hossein019940
20-06-2013, 19:16
برای من که بعد از دانلود با سرعت 300 بعد گرفتن 1 گیگ سرعتم اومد زیر 100
ولی بیشتر این روزا قطعی داشتم

afshin b
20-06-2013, 19:32
یکی دو روزه وضعیت نت اصلا خوب نیست.
من سابقه نداشت که با چندتا لینک نتونم به حداکثر سرعت برسم.
و از همه بدتر اینکه اصلا نمیشه آنلاین ویدیو دید.

hossein019940
20-06-2013, 19:35
کی میشد که آنلاین ویدیو دید حتی داخلی که الان بشه:n08::n08:

sae6569
20-06-2013, 20:05
Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
18.4
8.1

Attenuation (dB):
38.0
22.0

Output Power (dBm):
19.5
12.0

Attainable Rate (Kbps):
10252
1243

Rate (Kbps):
4095
1243

D (interleave depth):
32
8

Delay (msec):
13.87
11.45

وضعیت دانلودم نسبت به چند روز قبل خیلی بهتر شد

mtchabok
20-06-2013, 20:10
دوستان من میخوام بیام مخابرات
واقعا سرعت خوبه یا نه؟ من الان های وب دارم قطعی اصلا ندارم ولی نامحدود میخوام . مخابرات نامحدودش چطوره؟ حداقل و حداکثر سرعت چقدر میده؟ سرعت های 128 ، 256 ، 512 نامحدود چطورن؟

Sent from my GT-I9070

hossein019940
20-06-2013, 20:27
حذف شود...................

hossein019940
20-06-2013, 20:28
واقعا سرعت خوبه یا نه؟ من الان های وب دارم قطعی اصلا ندارم ولی نامحدود میخوام . مخابرات نامحدودش چطوره؟ حداقل و حداکثر سرعت چقدر میده؟ سرعت های 128 ، 256 ، 512 نامحدود چطورن؟

Sent from my GT-I9070
سرعت نوسان داره یه روز خوبه بهت نامحدود 400 میده یه روز به زور بهت 50 میده.
قطعی که داره حداقل قطعیش کمترین حالت اگه مخابرات خراب باشه نصف روزه مثلا الان سه روزه که یا بعدازظهر تا شب قطعه یا صبح تا غروب
نامحدود سرعت دانلود 128 تا مگ فرقی زیادی ندارن فقط قیمتهاش فرق دارن 128 13000تومن 256 16000تومن512فکر کنم 27000تومن
حداکثر 500 حداقل 30
بستگی به خطت داره شرکتای دیگه میگن که بستگی به مرکز مخابراتی داره ولی مخابرات بستگی به خط شما داره ممکنه شما و همسایتون تو یه روز ثبتنام و نصب هم تو یه روز هر دو از یه سرویس ولی ممکنه سرعت واون بدو نوسان رو 300 بچرخه ممکنه سرعت شما با نوسان به زور 150بره شاید هم پایین تر

j-f
20-06-2013, 20:47

Sent from my GT-I9070
اگه میخوای اکثرا همزمان با چند تا لینک دانلود کنی، خوبه، همین 128 شو بگیر.
اما برای وبگردی چه در سایت های داخلی و چه خارجی افتضاحه.
الان حتی دیگه از آپارات هم نمیشه فیلم دید.
نمیشه یه اپلیکیشن از بازار نصب کرد.
( یعنی سرعت تک کانکشن بسیار افتضاحه )
سایتی مثل نارنجی باز نمیشه.
سرعت اکثر روش های دور زدن فیل.. هم پایینه.

[WaRhEaD]
20-06-2013, 20:58
بنظرتون مشکلاتی که میگید تو مخابرات درست شدنی هست؟ مثلا وبگردی یا سرعت پایین

آخه مهلت شاتل من دیگه تا فردا تموم شدس حالا نمیدونم دوباره همین شاتل رو شارژ کنم یا بیام مخابرات (مخابرات هم سرویس هاش 3ماهس یکم ریسکه!)

hossein019940
20-06-2013, 21:01
اگه مخابرات درست شدنی هم نباشه باز از شاتل بهتره

AliSub
20-06-2013, 22:28
سلام
من دو ماهه اینترنت مخابرات گرفتم و مشکلی هم ندارم. فقط مشکلش اینکه دیگه سایت باشگاه پژوهشگران جوان bpj.Ir برام باز نمیشه. با هیچ مرورگری وبا هیچ و ی پ ی ا ن و س ا ک س و . . .

جریان چیه؟
الان شدیدا هم به این سایت احتیاج دارم

hossein019940
20-06-2013, 22:42
برای من که باز میشه با مرورگر گوگل کروم

AliSub
20-06-2013, 22:51
برای من که باز میشه با مرورگر گوگل کروم

باز نمیشه!
Oops! Google Chrome could not find [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudx89
20-06-2013, 23:02
باز نمیشه!
Oops! Google Chrome could not find [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

www رو از اولش بردار شاید باز شد. واسه من باز میشه با فایرفاکس.

hossein019940
20-06-2013, 23:03

AliSub
20-06-2013, 23:19
www رو از اولش بردار شاید باز شد. واسه من باز میشه با فایرفاکس.

به هیچ صراطی مستقیم نیست!
نمیدونم مرورگرا که جواب نمیدن نمیدونم از کامپیوتره یا از مخابرات!
کوکی و ... همه زدم پاک کردم بازم نشد!

hossein019940
20-06-2013, 23:22
احتمالا از مخابراته باز قاطی کرده

vanish
20-06-2013, 23:44
DNS رو عوض کن

AliSub
20-06-2013, 23:49
DNS رو عوض کن

DNS رو چی بزارم؟
عدداشو از کجا میتونم بگیرم؟

Armin.Computer
20-06-2013, 23:58
قطعی که داره حداقل قطعیش کمترین حالت اگه مخابرات خراب باشه نصف روزه مثلا الان سه روزه که یا بعدازظهر تا شب قطعه یا صبح تا غروب
نامحدود سرعت دانلود 128 تا مگ فرقی زیادی ندارن فقط قیمتهاش فرق دارن 128 13000تومن 256 16000تومن512فکر کنم 27000تومن
حداکثر 500 حداقل 30
بستگی به خطت داره شرکتای دیگه میگن که بستگی به مرکز مخابراتی داره ولی مخابرات بستگی به خط شما داره ممکنه شما و همسایتون تو یه روز ثبتنام و نصب هم تو یه روز هر دو از یه سرویس ولی ممکنه سرعت واون بدو نوسان رو 300 بچرخه ممکنه سرعت شما با نوسان به زور 150بره شاید هم پایین تر

من تا حدودی این حرف رو قبول دارم
ولی الان اکثر خط ها تا 300-400 کیلو رو راحت پشتیبانی می کنن

hossein019940
21-06-2013, 00:06
اگر isp محدود نکنه تا 8 مگ هم میتونن بهت سرعت بده مثل این کاری که های وب کرده و الان هم شاتل داره همین کار رو میکنه الان برای من 5 مگ هست ولی هم به خاطره نویز زیاد و هم اینکه محدود هستم روسرعت 400 نمیتونم بیشتر بگیرم اگه این محدودیت رفع بشه و یا یه رو قاطی کنه من از تمام پهنای باندم میتونم استفاده کنم

Armin.Computer
21-06-2013, 00:10
اگر isp محدود نکنه تا 8 مگ هم میتونن بهت سرعت بده مثل این کاری که های وب کرده و الان هم شاتل داره همین کار رو میکنه الان برای من 5 مگ هست ولی هم به خاطره نویز زیاد و هم اینکه محدود هستم روسرعت 400 نمیتونم بیشتر بگیرم اگه این محدودیت رفع بشه و یا یه رو قاطی کنه من از تمام پهنای باندم میتونم استفاده کنم

معمولا خط را تا حدی می بندن
ولی حتما نباید تمام پهنای باند استفاده بشه
یک isp خط شما رو 20 مگ می بنده ولی با اکانتینگ شما رو 2 مگ محدود می کنه

afshin b
21-06-2013, 06:36
آخز لینک یه ؟ بزار شاید کمک کنه.

mtchabok
21-06-2013, 08:39
سلام دوستان

حداکثر 500 حداقل 30

اگه میخوای اکثرا همزمان با چند تا لینک دانلود کنی، خوبه، همین 128 شو بگیر.
اما برای وبگردی چه در سایت های داخلی و چه خارجی افتضاحه.
الان حتی دیگه از آپارات هم نمیشه فیلم دید.
نمیشه یه اپلیکیشن از بازار نصب کرد.
( یعنی سرعت تک کانکشن بسیار افتضاحه )
سایتی مثل نارنجی باز نمیشه.
سرعت اکثر روش های دور زدن فیل.. هم پایینه.

من تا حدودی این حرف رو قبول دارم
ولی الان اکثر خط ها تا 300-400 کیلو رو راحت پشتیبانی می کنن
از همه دوستان ممنونم
پس با این وضع من فعلا های وب می مونم و واسه دوستم مخابرات میگیرم اگه خوب بود ماه دیگه میام مخابرات اگه راضی کننده نبود میزارم این بلا به سر دوستم بیاد :n02:
راستی یه چیز دیگه اینکه پس شما چیکار میکنید با این وضعیت مخابرات که قطعی داره ٬ پینگش بده ؟

سلام
من دو ماهه اینترنت مخابرات گرفتم و مشکلی هم ندارم. فقط مشکلش اینکه دیگه سایت باشگاه پژوهشگران جوان bpj.Ir برام باز نمیشه. با هیچ مرورگری وبا هیچ و ی پ ی ا ن و س ا ک س و . . .

جریان چیه؟
الان شدیدا هم به این سایت احتیاج دارم
عزیز من یه پینگ از آدرس سایت بگیر ببین اصلا جوابی میآد اگه اومد که مشکل از سیستم عامل یا مرورگرت هست و اگه جوابی نیومد مشکل از آی اس پی یا خود سایت هست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hossein019940
21-06-2013, 09:42
ما با مخابرات وقطعی هاش عادت کردیم:n02:

vanish
21-06-2013, 10:40
DNS رو چی بزارم؟
عدداشو از کجا میتونم بگیرم؟
8.8.8.8 برا من بهتر جواب میده

AliSub
21-06-2013, 12:50
آخز لینک یه ؟ بزار شاید کمک کنه.
جواب نداد

سلام دوستان

عزیز من یه پینگ از آدرس سایت بگیر ببین اصلا جوابی میآد اگه اومد که مشکل از سیستم عامل یا مرورگرت هست و اگه جوابی نیومد مشکل از آی اس پی یا خود سایت هست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم کار نکرد

8.8.8.8 برا من بهتر جواب میده

ای دمت گرم
درست شد،:n12::n16::n16::n16:
:n18::n18::n18::n18:

majideblis
21-06-2013, 14:59
سلام دوستان چه بلایی سر مخابرات داره میاد؟؟
من از قبل انتخابات تا الان مشکل عصبی پیدا کردم از دست مخابرات
کم کم دارم دیونه میشم
اینو همین الان گرفتم
ره حلی ندارین که بشه از شر این این اعداد نجومی خلاص شد؟
داره کم کم به 400 میرسه.

afshin b
21-06-2013, 15:21
سلام دوستان چه بلایی سر مخابرات داره میاد؟؟
من از قبل انتخابات تا الان مشکل عصبی پیدا کردم از دست مخابرات
کم کم دارم دیونه میشم

اینو همین الان گرفتم
ره حلی ندارین که بشه از شر این این اعداد نجومی خلاص شد؟
داره کم کم به 400 میرسه.
این پینگ منه

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=281ms TTL=36Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=142ms TTL=41
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=170ms TTL=41
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=253ms TTL=36
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=171ms TTL=41
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=281ms TTL=36
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=142ms TTL=41
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=141ms TTL=41
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=144ms TTL=41
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=145ms TTL=41
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=252ms TTL=36

majideblis
21-06-2013, 16:59
این پینگ منه

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=281ms TTL=36Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=142ms TTL=41
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=142ms TTL=41
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=141ms TTL=41
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=144ms TTL=41
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=145ms TTL=41
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=252ms TTL=36
باز پدر مادر دار تره این پینگ
چه شده من نمیدونم انقدر وضعیت خراب نبوده
از قبل انتخابات تا االان مشکل همینه پنگ بالا:n27:

mohsen_hot20
21-06-2013, 19:42

gnulinux
21-06-2013, 20:48
بد بختی اون یک تایم اوت وسط کار هست تو بازی انلاین گند کشیده میشه بهش :n30:

ghadami2005
22-06-2013, 09:11
چرا پس من نه قعطی دارم نه نوسان. تو این 2/5 سال کلا 3 بارم قعطی نداشتم. همشم بالای 300 دانلود دارم. چه اون زمان که محدود داشتم چه الان که نامحدود دارم؟

hossein019940
22-06-2013, 10:00
این از خوشانسی شما هستش
تمام دوستان هم قطعی دارن که قطعی یه چیز عادی شده بین کاربرای مخابرات و هم نوسان سرعت دارن

milad.bmi
22-06-2013, 10:37
اقايون من زنگ زدم 2020 طرف ميگفت ما خودمون هم اينجا مشكل كاهش سرعت داريم.ميگفت دست ما نيست از بالاست!:n29:
طرف ميگفت به ما گفتن ك ايشالا تا 2 يا 3 روز ديگه يا حداكثر يك هفته وضعيت درست ميشه.:n02:

hossein019940
22-06-2013, 10:45
اونا که هیچی نمی.ف.ه.من
اونا اگه گفتن 1 هفته بدون حالا حالا ها درست نمیشه

Armin.Computer
22-06-2013, 11:15
اقايون من زنگ زدم 2020 طرف ميگفت ما خودمون هم اينجا مشكل كاهش سرعت داريم.ميگفت دست ما نيست از بالاست!:n29:
طرف ميگفت به ما گفتن ك ايشالا تا 2 يا 3 روز ديگه يا حداكثر يك هفته وضعيت درست ميشه.:n02:

اونا که هیچی نمی.ف.ه.من
اونا اگه گفتن 1 هفته بدون حالا حالا ها درست نمیشه
مازندران یکی پرسرعت ترین استان ها بود ولی الان مشکل سرعت داره
شاید دارن تغییراتی میدن
کم کم اینجوری شد یا ناگهانی؟

ruzbeh1
22-06-2013, 12:54
مازندران یکی پرسرعت ترین استان ها بود ولی الان مشکل سرعت داره
شاید دارن تغییراتی میدن
کم کم اینجوری شد یا ناگهانی؟
با سلام،مشکلی نداریم که،این تست من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza kheyri1373
22-06-2013, 14:21
من از سرور های خارجی به زور دانلود میکنم. خیلی سرعتش اومده پایین.اصلا به زور سایت های خارجی رو باز میکنم.
اما از سرور های داخلی تا 500 دان دارم.
برای شمام اینجوریه یا فقط برای من ینجوریه؟؟

amirbrad
22-06-2013, 14:51
من از سرور های خارجی به زور دانلود میکنم. خیلی سرعتش اومده پایین.اصلا به زور سایت های خارجی رو باز میکنم.
اما از سرور های داخلی تا 500 دان دارم.
برای شمام اینجوریه یا فقط برای من ینجوریه؟؟

من اسیاتک تهران هستم دقیقا مشکل شما و دارم
اینا علایم اینترانت هست اینترنت ملی
یعنی کره شمالی!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

abolfazlwest72
22-06-2013, 14:58
من اسیاتک تهران هستم دقیقا مشکل شما و دارم
اینا علایم اینترانت هست اینترنت ملی
یعنی کره شمالی!

منم مخابرات هستم اما برعکس سرعتم از سرورهای خارجی بیشتر از سرورهای داخلی هست .اینم دانلود از یه سرور خارجی

Armin.Computer
22-06-2013, 15:14
منم سرعتم با سرورهای خارجی مشکلی نداره
شاید لحظه ای کم بشه ولی معمولا 70-75 میگیرم
128 نامحدود مخابرات خوزستان

amirbrad
22-06-2013, 15:36
منم مخابرات هستم اما برعکس سرعتم از سرورهای خارجی بیشتر از سرورهای داخلی هست .اینم دانلود از یه سرور خارجی

منم سرعتم با سرورهای خارجی مشکلی نداره
شاید لحظه ای کم بشه ولی معمولا 70-75 میگیرم
128 نامحدود مخابرات خوزستان

خوب این عادی هستش چرا که پهنای باند خارجی بعضی از دوستان وقتی محدود میشه سرعت و پینگ کسانی که محدود نیستن خوب میشه
برای من هم پیش اومده که تک لینک با اسپید تست بیشتر از پنج مگ شده با پینگ صد اما همان روز عده زیادی مشکل الان من و داشتن

mazimazimazi
22-06-2013, 15:40
واسه منم سرعت از سرور های خارجی پایین اومده! :n03:

ruzbeh1
22-06-2013, 16:12
ینم سرعت دانلود امروز من از لینک خارجی-مازندران[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad.bmi
22-06-2013, 17:00
ینم سرعت دانلود امروز من از لینک خارجی-مازندران[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اقا من نميدونم چطور سرعتت انقدر بالاست ولي من 512 مخابرات دارم چه لينك خارجي چه لينك داخلي كلا داغون امروز ك از 17 بالاتر نميرفت :n29:

Armin.Computer
22-06-2013, 17:54
اقا من نميدونم چطور سرعتت انقدر بالاست ولي من 512 مخابرات دارم چه لينك خارجي چه لينك داخلي كلا داغون امروز ك از 17 بالاتر نميرفت :n29:

ایشون از نوین نت دارن طرح 8 مگ
تو این سرعت 8 مگ کامل هم نمی ده
یعنی باید تا 1 مگابایت بر ثانیه دانلود کنه
ولی در هر صورت خوبه سرعتش

milad.bmi
22-06-2013, 18:30
ایشون از نوین نت دارن طرح 8 مگ
تو این سرعت 8 مگ کامل هم نمی ده
یعنی باید تا 1 مگابایت بر ثانیه دانلود کنه
ولی در هر صورت خوبه سرعتش
اها.اره.البته بازم خوبه!

danielo
22-06-2013, 18:36
دوستان خواهشا به این سوالم جواب بدید.من امروز رفتم به مخابرات بابلسر (مازندران) درخواست ای دی اس ال بدم.وقتی شماره ام چک کرد گفت فیبر نوری هست نمیتونیم بدیم.و گفتش برو از شاتل بگیر
4 تا سوال دارم.خواهشا به هر تعداد سوالی که میدونید پاسخ بدید
1:امکان تعوضی خط وجود داره؟؟؟
2:امکان داره با پارتی بازی مخابرات به من روی همین فیبر نوری ای دی اس ال بده؟؟؟
3:ایا شاتل ای دی اس ال روی فیبر نوری ارائه میده؟؟؟
4:ایا شاتل اینترنت نامحدود داره؟حدود قیمت 512 یا 1 مگ نامحدود چقدر هست؟پینگش در وضعیتی هست که بشه انلاین بازی کرد؟؟

hossein019940
22-06-2013, 18:48
-میتونی یه خط جدید بگیری و از روی خط جدید سرویس بگیری و بگی که من خط مسی میخوام
-اصلا مخابرات تنها شرکتی هست که روی فیبر نوری سرویس میده و پارس آنلاین میتونن شاتل و بقیه شرکتها نمیتونن
-نه
-محدود داره به اسم نامحدود میفروشه 128 قیمت 28000تومن 9 گیگ با سرعت بالا بعدش سرعتت 15 میشه
-512 قیمتش 93000 تومن و 1هم 220000مگ قیمتش و 2مگ هم 400تومنه
-پینگ داخلی که خیلی بد هست البته بستگی به مرکز مخابراتی هم داره
به نظر من بیا مخابرات هم قیمت نامحدود و هم محدود مناسبه و اینکه سرعتش هم بالاست یعنی سرویس 128 نامحدود میتونی 300 دانلود کنی که قیمتش 13000تومن

danielo
22-06-2013, 19:01
-میتونی یه خط جدید بگیری و از روی خط جدید سرویس بگیری و بگی که من خط مسی میخوام
-اصلا مخابرات تنها شرکتی هست که روی فیبر نوری سرویس میده و پارس آنلاین میتونن شاتل و بقیه شرکتها نمیتونن
-نه
-محدود داره به اسم نامحدود میفروشه 128 قیمت 28000تومن 9 گیگ با سرعت بالا بعدش سرعتت 15 میشه
-512 قیمتش 93000 تومن و 1هم 220000مگ قیمتش و 2مگ هم 400تومنه
-پینگ داخلی که خیلی بد هست البته بستگی به مرکز مخابراتی هم داره
به نظر من بیا مخابرات هم قیمت نامحدود و هم محدود مناسبه و اینکه سرعتش هم بالاست یعنی سرویس 128 نامحدود میتونی 300 دانلود کنی که قیمتش 13000تومن

دوست عزیز یعنی مخابرات بابلسر میتونه بده ولی نمیده.چرا؟؟؟؟
اگر شاتل نمیده چرا گفته از برو از شاتل بگیر؟؟؟
میتونی بیشتر توضیح بدی

hossein019940
22-06-2013, 19:36
تا اونجایی که من میدونم شرکتای خصوصی نمیتونن سرویس بدن
یا یه احتمال داره اینکه این شخص نماینده شاتل باشه و خطت هم رو فیبر نیست و میخواد مشترک هارو به سمت شاتل بفرسته که خودش درصد بگیره.مثل مخابرات منطقه ما میگه مخابرات اصلا بدرد نمیخوره و تمام مشترک رو راهی شرکت داتک و شاتل میکنه و به آسیاتک نمیفرسته چون نماینده ش نیست
زنگ بزن شاتل بگو میخوام ازتون سرویس بگیرم و خطت رو بگو و بگو که یه استعلام بگیرین که فیبر هست یا نه اون موقع معلوم میشه که خطت مسی هست یا فیبر

danielo
22-06-2013, 19:53
تا اونجایی که من میدونم شرکتای خصوصی نمیتونن سرویس بدن
یا یه احتمال داره اینکه این شخص نماینده شاتل باشه و خطت هم رو فیبر نیست و میخواد مشترک هارو به سمت شاتل بفرسته که خودش درصد بگیره.مثل مخابرات منطقه ما میگه مخابرات اصلا بدرد نمیخوره و تمام مشترک رو راهی شرکت داتک و شاتل میکنه و به آسیاتک نمیفرسته چون نماینده ش نیست
زنگ بزن شاتل بگو میخوام ازتون سرویس بگیرم و خطت رو بگو و بگو که یه استعلام بگیرین که فیبر هست یا نه اون موقع معلوم میشه که خطت مسی هست یا فیبر

تو پروفایل اسم پارس انلاین را اوردی.من یک زنگ زدم به پارس انلاین و ازش پرسیدم.گفتند که بله ما فیبر نوری میدیم.ولی گفت منطقه این طرف پل را ما میدیم و فیبر نوری برای اون طرف پل را شاتل میده.
و ازش وقتی پرسیدم گفت تنها راه برای فیبر نوری برای تو شاتل هست.
یعنی میگی فیلمشون هست؟؟؟؟؟؟
کسی اینجاست که ای دی اس ال روی فیبر نوری از شاتل داشته باشه؟؟

در ضمن قیمت ماهانه 512 نامحدود 93000 تومان هست؟؟؟؟اخه ای دی اس ال ماهانه مخابرات 512 فقط 23 تومان هست
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hossein019940
22-06-2013, 20:57
ببین یه چیزی من دارم بهت میگم آخر هم به همین نتیجه میرسی که فیبر نوری رو بلکه شاتل و پارس انلاین میده مخابرات هم میده دلیل نداره که فقط از شاتل بگیری اول مخابرات بود که رو فیبر سرویس میداد بعدش این شرکتا اومدن 100% فیلمشونه برو پیش رئیس بین اون چیزی میفهمه یا نه
مخابرات رو فیبر میده
اگر رئیسه نفمیهد برو دنبال یه راه دیگه که بعدا بهت میگم.....
فردا نتیجش رو بهم بگو

Armin.Computer
22-06-2013, 21:02
تو پروفایل اسم پارس انلاین را اوردی.من یک زنگ زدم به پارس انلاین و ازش پرسیدم.گفتند که بله ما فیبر نوری میدیم.ولی گفت منطقه این طرف پل را ما میدیم و فیبر نوری برای اون طرف پل را شاتل میده.
و ازش وقتی پرسیدم گفت تنها راه برای فیبر نوری برای تو شاتل هست.
یعنی میگی فیلمشون هست؟؟؟؟؟؟
کسی اینجاست که ای دی اس ال روی فیبر نوری از شاتل داشته باشه؟؟

در ضمن قیمت ماهانه 512 نامحدود 93000 تومان هست؟؟؟؟اخه ای دی اس ال ماهانه مخابرات 512 فقط 23 تومان هست
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببینید اون اختلاف قیمت به این خاطر هست که شاتل از قانون مصرف منصفانه استفاده می کنه ولی مخابرات نه
در بعضی مواقع سرعت نامحدود شاتل بالاتر از 512 میشه ولی بعد از حجم معینی مصرف سرعت همون 512 میشه
مخابرات بحثش فرق داره و از این قانون استفاده نمی کنه ولی ممکنه سرعتش بالاتر از شاتل هم بره که مرکز مخابراتی مربوط میشه
در کل واسه کسب اطلاعات بیشتر از این قانون به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید

hossein019940
22-06-2013, 21:08
ممکنه که اصلا تو منطقتون مخابرات سرویس نده
فکر نکنم اینطوری باشه چون تمام مراکز مخابراتی مخابرات هست

milad.bmi
22-06-2013, 21:56
يه سوال.سرويس پرو-ك-سي PM9 رو مخابرات جواب ميده؟

hossein019940
22-06-2013, 22:05
آره.میشه استفاده کرد

hossein019940
22-06-2013, 22:14
سرعت رو کف کردی 2.5 مگ با سرور فراکفورت پینگ رو حال کن